Sposób na cellulit - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Utwórz własną lub dołącz do grupy wsparcia we wspólnym odchudzaniu lub wspólnej diecie.
Dopuszczamy tutaj jedynie diety oparte na zasadach zdrowego odżywiania. W uproszczeniu - wszystkie diety powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-04-16, 16:19   #1
RespectForMe
Przyczajenie

Arrow Sposób na cellulit

Dziewczyny zwracam się do Was z pytaniem, czy któraś brała już tabletki na cellulit Cellinea? Wszędzie są tak zachwalane... 2-miesięczna kuracja i niby po cellulicie nic nie zostaje. 1 opakowanie na miesiąc kosztuje 109 zł (jak zamawia się więcej, automatycznie płaci sie mniej). Z tego co widziałam, mają pierwsze miejsce wśród tab. antycell.
To wydaje się zbyt piękne, dlatego szukam potwierdzenia na działanie tych tabletek wśród Was
Zbliża się lato- jestem coraz bardziej zdesperowana
RespectForMe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 17:16   #2
bratek 06
Rozeznanie

Dot.: Sposób na cellulit

Przyłączam się do pytania
Stary 2010-04-16, 19:41   #3
nikki999
Zakorzenienie

jedno jest pewne- nie ma tabletek cud na cokolwiek byśmy nie chciały i niestety, ale cellulit ustępuje jedynie przy kompleksowym działaniu

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 21:11   #4
pem
Przyczajenie

byłoby super gdyby ten środek tak działał A poleciłybyście jakiś super krem na to paskudztwo?
pem jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 16:00   #5
doda77
Przyczajenie

Ja uzywam algi morskie GUAM firmy Lacote. Rewelacyjny produkt. Jedyny jaki na mnie dziala. A problemy z cellulitem mam. Polecam
biodra 114cm
udo 64cm
doda77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 12:52   #6
kiciakasia
Zakorzenienie

ja z doswiadczenia moge polecic super cellulite drink czy cos takiego, forte pharma bodaj, takie rozowe fiolki. nie dziala jak czarodziejska rozdzka, ale widac efekty faktycznie
Stary 2010-04-18, 13:36   #7
Monte_
Zadomowienie

A ja Wam polecam chodzic na Vacuwell. To taka bieżnia, po której się idzie, a jest się zamkniętym od pasa w dól w specjalnej kapsule, w której panuje podciśnienie do -25 atmosfer. Powoduje to duuzo szybsze spalanie tkanki tluszczowej na posladkach, nogach, biodrach i brzuszku a do tego rewelacyjnie redukuje cellulit. Ja bylam jak na razie 3 razy na tym (mam wykupiony karnet) i juz efekty są widoczne, podobno po 20 razach z karnetu wszystko niechciane znika- i wierzę w to, biorąc pod uwage efekty po kilku razach. Jestem po tym spocona strasznie, jak ktos lubi odrobine wysilku to mu sie to spodoba . U mnie w sumie działanie jest zsumowane, bo chodzę jeszcze raz w tygodniu na aquaaerobik i raz na basen, do tego codziennie wieczorem troszke cwicze. Osobiscie mi sie wydaje, ze nic tak nie pomoze jak wlasnie cwiczenia- dlatego polecam tą bieżnię Vacu. Skutecznym sposobem jest również Rollen, poczytajcie sobie w necie o czym piszę A tabletki...? Też kiedys to rozważalam, ale wątpię aby działały takie cuda

88.......................64......................... ..58
Monte_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 17:35   #8
RespectForMe
Przyczajenie

Tak, faktycznie- podobno to jest bardzo dobre W ciągu najbliższego tygodnia wybiorę się na pierwszy maraton w tej kapsule Ja to znam pod nazwą Body Space.
Efekty opisze, jeśli takowe w ogóle zauważę
Do tego zarzuce sobie dietę- z tego co znalazłam Odchudzanie Na Zawołanie jest najlepsze. 3 kg w 9 dni bez efektu jojo.
Od jutra.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Nad tym Cellulite Drink od pharmy też się zastanowię - 10 kapsułek na 10 dni, a kuracja miesiąc więc wychodzi ok 150 zł na miesiąc a Algi z tego co znalazłam są po 250 zł za kilo błotka... + kilometry folii do obwijania się Hmmm...
RespectForMe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 22:38   #9
kolorowatecza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Monte_ Pokaż wiadomość
A ja Wam polecam chodzic na Vacuwell. To taka bieżnia, po której się idzie, a jest się zamkniętym od pasa w dól w specjalnej kapsule, w której panuje podciśnienie do -25 atmosfer. Powoduje to duuzo szybsze spalanie tkanki tluszczowej na posladkach, nogach, biodrach i brzuszku a do tego rewelacyjnie redukuje cellulit. Ja bylam jak na razie 3 razy na tym (mam wykupiony karnet) i juz efekty są widoczne, podobno po 20 razach z karnetu wszystko niechciane znika- i wierzę w to, biorąc pod uwage efekty po kilku razach. Jestem po tym spocona strasznie, jak ktos lubi odrobine wysilku to mu sie to spodoba . U mnie w sumie działanie jest zsumowane, bo chodzę jeszcze raz w tygodniu na aquaaerobik i raz na basen, do tego codziennie wieczorem troszke cwicze. Osobiscie mi sie wydaje, ze nic tak nie pomoze jak wlasnie cwiczenia- dlatego polecam tą bieżnię Vacu. Skutecznym sposobem jest również Rollen, poczytajcie sobie w necie o czym piszę A tabletki...? Też kiedys to rozważalam, ale wątpię aby działały takie cuda
a ile zapłaciłaś za taki cudowny karnet, jeśli można wiedzieć?

cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 10:28   #10
Monte_
Zadomowienie

Na razie wykupilam na probe 10 wejść i zapłaciłam za nie 150zł, ale na 20 wejść się pewnie bardziej opłaca, bo kosztuje 280zł. Tyle, że ja zamierzałam jednorazowo wykupić karnet, bo głównie chodzi mi o pozbycie się cellulitu, którego u mnie już praktycznie nie widać więc pewnie na tym się skończy... no może w przyszłości od czasu do czasu pójdę

Stary 2010-04-19, 10:50   #11
alia24
Przyczajenie

Witajcie!!!
Ja z kolei polecam chodzenie na rolletic (rollen, o którym wcześniej pisała koleżanka to mniej więcej to samo).
Jeden zabieg/masaż trwa godzinę, masuje się wszystkie części ciała. Po 10 masażach można ćwiczyć tzw program zaawansowany- na newralgiczne części naszego działa. Ja od dziś zaczynam właśnie taki intensywny program na uda i pośladki.
Po 10 masażach już widzę duże efekty. Skóra stała się jędrna i gładka, nie mam już dużych dziur cellulitowcyh.
Dodatkowo stosuję od 1,5 tygodnia dietę królów, polecaną w salonach rolletic i Dziewczyny zaczynam wierzyć w cuda!!!
A co do tabletek na cellutit to kiedyś też brałam, ale niestety nic nie pomagały. Może to zależy od organizmu.
alia24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 13:10   #12
Monte_
Zadomowienie

Na ten Rollen zamierzam wlasnie wykupic karnet po skonczeniu Vacu Tez slyszalam ze dziala cuda, bo rozmasowuje fajnie cale grudki pod skora

Stary 2010-04-20, 18:33   #13
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

A ja polecam masaż bańkamicudów nie ma ale bardzo wygładza skórę
Stary 2016-02-23, 08:48   #14
mikolajgwizdek
Przyczajenie

Moja dziewczyna stosowała Cellinea była zadowolona, bo przez dłuższy czas nie mogła sobie poradzić z cellulitem

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości