Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Utwórz własną lub dołącz do grupy wsparcia we wspólnym odchudzaniu lub wspólnej diecie.
Dopuszczamy tutaj jedynie diety oparte na zasadach zdrowego odżywiania. W uproszczeniu - wszystkie diety powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-04-16, 15:19   #1
RespectForMe
Przyczajenie

Arrow Sposób na cellulit

Dziewczyny zwracam się do Was z pytaniem, czy któraś brała już tabletki na cellulit Cellinea? Wszędzie są tak zachwalane... 2-miesięczna kuracja i niby po cellulicie nic nie zostaje. 1 opakowanie na miesiąc kosztuje 109 zł (jak zamawia się więcej, automatycznie płaci sie mniej). Z tego co widziałam, mają pierwsze miejsce wśród tab. antycell.
To wydaje się zbyt piękne, dlatego szukam potwierdzenia na działanie tych tabletek wśród Was
Zbliża się lato- jestem coraz bardziej zdesperowana
RespectForMe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 16:16   #2
bratek 06
Rozeznanie

Dot.: Sposób na cellulit

Przyłączam się do pytania
Stary 2010-04-16, 18:41   #3
nikki999
Zakorzenienie

jedno jest pewne- nie ma tabletek cud na cokolwiek byśmy nie chciały i niestety, ale cellulit ustępuje jedynie przy kompleksowym działaniu

BLOG -
dietetycznie, ćwiczeniowo
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail

Mój DT wizażowy
nikki999 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 20:11   #4
pem
Przyczajenie

byłoby super gdyby ten środek tak działał A poleciłybyście jakiś super krem na to paskudztwo?
pem jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 15:00   #5
doda77
Przyczajenie

Ja uzywam algi morskie GUAM firmy Lacote. Rewelacyjny produkt. Jedyny jaki na mnie dziala. A problemy z cellulitem mam. Polecam
biodra 114cm
udo 64cm
doda77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 11:52   #6
kiciakasia
Wtajemniczenie

ja z doswiadczenia moge polecic super cellulite drink czy cos takiego, forte pharma bodaj, takie rozowe fiolki. nie dziala jak czarodziejska rozdzka, ale widac efekty faktycznie
Stary 2010-04-18, 12:36   #7
Monte_
Rozeznanie

A ja Wam polecam chodzic na Vacuwell. To taka bieżnia, po której się idzie, a jest się zamkniętym od pasa w dól w specjalnej kapsule, w której panuje podciśnienie do -25 atmosfer. Powoduje to duuzo szybsze spalanie tkanki tluszczowej na posladkach, nogach, biodrach i brzuszku a do tego rewelacyjnie redukuje cellulit. Ja bylam jak na razie 3 razy na tym (mam wykupiony karnet) i juz efekty są widoczne, podobno po 20 razach z karnetu wszystko niechciane znika- i wierzę w to, biorąc pod uwage efekty po kilku razach. Jestem po tym spocona strasznie, jak ktos lubi odrobine wysilku to mu sie to spodoba . U mnie w sumie działanie jest zsumowane, bo chodzę jeszcze raz w tygodniu na aquaaerobik i raz na basen, do tego codziennie wieczorem troszke cwicze. Osobiscie mi sie wydaje, ze nic tak nie pomoze jak wlasnie cwiczenia- dlatego polecam tą bieżnię Vacu. Skutecznym sposobem jest również Rollen, poczytajcie sobie w necie o czym piszę A tabletki...? Też kiedys to rozważalam, ale wątpię aby działały takie cuda

Monte_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 16:35   #8
RespectForMe
Przyczajenie

Tak, faktycznie- podobno to jest bardzo dobre W ciągu najbliższego tygodnia wybiorę się na pierwszy maraton w tej kapsule Ja to znam pod nazwą Body Space.
Efekty opisze, jeśli takowe w ogóle zauważę
Do tego zarzuce sobie dietę- z tego co znalazłam Odchudzanie Na Zawołanie jest najlepsze. 3 kg w 9 dni bez efektu jojo.
Od jutra.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Nad tym Cellulite Drink od pharmy też się zastanowię - 10 kapsułek na 10 dni, a kuracja miesiąc więc wychodzi ok 150 zł na miesiąc a Algi z tego co znalazłam są po 250 zł za kilo błotka... + kilometry folii do obwijania się Hmmm...
RespectForMe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 21:38   #9
kolorowatecza
Zakorzenienie

Smaczny profil kolorowatecza
Smaczne przepisy1

Cytat:
Napisane przez Monte_ Pokaż wiadomość
A ja Wam polecam chodzic na Vacuwell. To taka bieżnia, po której się idzie, a jest się zamkniętym od pasa w dól w specjalnej kapsule, w której panuje podciśnienie do -25 atmosfer. Powoduje to duuzo szybsze spalanie tkanki tluszczowej na posladkach, nogach, biodrach i brzuszku a do tego rewelacyjnie redukuje cellulit. Ja bylam jak na razie 3 razy na tym (mam wykupiony karnet) i juz efekty są widoczne, podobno po 20 razach z karnetu wszystko niechciane znika- i wierzę w to, biorąc pod uwage efekty po kilku razach. Jestem po tym spocona strasznie, jak ktos lubi odrobine wysilku to mu sie to spodoba . U mnie w sumie działanie jest zsumowane, bo chodzę jeszcze raz w tygodniu na aquaaerobik i raz na basen, do tego codziennie wieczorem troszke cwicze. Osobiscie mi sie wydaje, ze nic tak nie pomoze jak wlasnie cwiczenia- dlatego polecam tą bieżnię Vacu. Skutecznym sposobem jest również Rollen, poczytajcie sobie w necie o czym piszę A tabletki...? Też kiedys to rozważalam, ale wątpię aby działały takie cuda
a ile zapłaciłaś za taki cudowny karnet, jeśli można wiedzieć?

cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 09:28   #10
Monte_
Rozeznanie

Na razie wykupilam na probe 10 wejść i zapłaciłam za nie 150zł, ale na 20 wejść się pewnie bardziej opłaca, bo kosztuje 280zł. Tyle, że ja zamierzałam jednorazowo wykupić karnet, bo głównie chodzi mi o pozbycie się cellulitu, którego u mnie już praktycznie nie widać więc pewnie na tym się skończy... no może w przyszłości od czasu do czasu pójdę

Stary 2010-04-19, 09:50   #11
alia24
Przyczajenie

Witajcie!!!
Ja z kolei polecam chodzenie na rolletic (rollen, o którym wcześniej pisała koleżanka to mniej więcej to samo).
Jeden zabieg/masaż trwa godzinę, masuje się wszystkie części ciała. Po 10 masażach można ćwiczyć tzw program zaawansowany- na newralgiczne części naszego działa. Ja od dziś zaczynam właśnie taki intensywny program na uda i pośladki.
Po 10 masażach już widzę duże efekty. Skóra stała się jędrna i gładka, nie mam już dużych dziur cellulitowcyh.
Dodatkowo stosuję od 1,5 tygodnia dietę królów, polecaną w salonach rolletic i Dziewczyny zaczynam wierzyć w cuda!!!
A co do tabletek na cellutit to kiedyś też brałam, ale niestety nic nie pomagały. Może to zależy od organizmu.
alia24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 12:10   #12
Monte_
Rozeznanie

Na ten Rollen zamierzam wlasnie wykupic karnet po skonczeniu Vacu Tez slyszalam ze dziala cuda, bo rozmasowuje fajnie cale grudki pod skora

Stary 2010-04-20, 17:33   #13
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

A ja polecam masaż bańkamicudów nie ma ale bardzo wygładza skórę

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości