Blagam o pomoc!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-11-12, 15:39   #1
cosma
Zakorzenienie

Blagam o pomoc!!!

Niech mi ktos pomoze,jestem zalamana ...
Zafarbowalam sobie wlosy farba Palete Young,ale wybralam zly kolor dla siebie.Efekt jest okropny.Wyszly mi takie czerwone te wlosy.Niby kolor mial byc czerwony(red cranberry),ale nie jest mi w nim dobrze.Mam pytanie:czy moge dzisiaj lub jutro ponownie zafarbowac wlosy wybierajac tym razem kolor zblizony do mojego naturalnego czyli czekoladowy braz.Nie chcialabym sobie zaszkodzic.Nie mam wlosow suchych tylko przetluszczajace sie.
Wizyta u fryzjera raczej nie wchodzi w gre.
Bardzo prosze kogos o odpowiedz.
Dziekuje
cosma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-13, 10:07   #2
mauricel
Raczkowanie

Re: Blagam o pomoc!!!

oj cosma cosma reklam się naoglądałaś mało komu jest do twarzy w czerwonych włosach - pomijam twarzyczki z reklam obrobione komputerowo , co innego balejaż a Ty tu od razu farba na całą głowę . Moim zdaniem wytrzymaj jeszcze do niedzieli i myj głowę codziennie najlepiej dwukrotnie podczas jednego mycia aby zmyć czerwony barwnik - inaczej masz jak w banku że będzie prześwitywał przez czekoladowy brąz . No nic , pomęcz się jeszcze kilka dni a w niedzielę zafarbuj włosy na swój kolor - kolor może wyjść jednak trochę inny niż zawsze ale będzie lepiej niż w chwili obecnej . A potem już nie eksperymentuj tylko farbuj włosy ulubioną farbką
mauricel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-13, 11:46   #3
cosma
Zakorzenienie

Re: Blagam o pomoc!!!

Dzieki Mauricel za odpowiedz.Faktycznie jestem poddatna na reklamy.Zastosuje sie do twojej rady,a poza tym przestane juz eksperymentowac.Wczoraj wieczorkiem umylam glowe i farba rzeczywiscie zaczela mi splywac.Wstrzymam sie z ponownym farbowaniem i bede codziennie myla glowe.
Dzieki serdeczne
cosma jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości