Jak pokryć pasemka??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-11-14, 23:52   #1
WioletaM
Zakorzenienie

Jak pokryć pasemka???

Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. Obecnie mam blond pasemka (robione były w marcu), które już zmywają się i mam odrosty. Nie mogę zrobić nowych pasemek, bo mam zniszczone włosy. Chciałabym użyć szamponu koloryzującego, aby pokryć pasemka i oczywiście resztę włosów. Interesuje mnie kolor zbliżony do mojego naturalnego. Jaką firmę zaproponowałaby mi Pani i czy szampon dobrze pokryje pasemka?
WioletaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-15, 19:38   #2
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga
Re: do pani Grażyny

Kakusiu!
pasemka mozna robic stale i wcale nie niszczyc wlosow! robi sie je caly czas na odroscie nie ruszjac juz rozjasnionyhc.Nie podam Ci nazwy ani koloru srodkow sklepowych bo ich nie znam, ale napewno szampom nie pokryje pasemek, bo bedzie sie wyplukiwał
Stary 2006-12-30, 15:36   #3
Monika-18
Przyczajenie

Dot.: Jak pokryć pasemka???

Mam pytanie. Mam cimno brązowe włosy, niedawno zrobiłam sobie blond pasemka. Nie jestem z nich za bardzo zadowolona. Ciekawi mnie co mi wyjdzie na głowie jakbym nałożyła brązową farbę... Czy jest mozliwość że pasemka wyjdą np. rude? Pomóżcie...
Monika-18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 18:11   #4
Kladzia
Przyczajenie

Mam niestety podobny problem ;/ jakieś 2 miesiące temu zrobiłam pasemka nie jestem zbytnio zadowolona bo jestem naturalnie brunetka i nie pasuje mi ten kolor chcialabym wrócić do dawnego koloru włosy niestety sa zniszczone a ja nie moge zbyt czesto ich malowac bo sa strasznie wrażliwe na farby i wychodza garściami chcialam zapytać czy istnieje jakaś farba która by dobrze pokryła pasemka i nie sprawiła że na mojej głowie pojawią się tzw prześwity ?
Kladzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 03:03   #5
dziolcha86
Zadomowienie

dołączam się do pytania poprzedniczki...

otóż mam naturalne włosy w odcieniu ciemny blond, miałam robione pasemka i w zasadzie nie chce ich męczyć znów pasemkami na całej głowie, ewent. odrosty może. Ale z chęcią spróbowałabym wrócić do zbliżonego odcienia moich naturalnych włosów. Czy da się to zrobić bez odbarwiania włosów? A gdybym zdecydowała się użyć ciemnego blondu Loeral Casting to mogłoby wyjść? Czy ktoś tak robił?
pozdrówki
dziolcha86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 13:48   #6
Zafirah
Rozeznanie

Rozumiem, że przez "odbarwianie" rozumiesz rozjasnianie? W takiem razie aby powrócić do swojego koloru nie musisz niczego odbarwiać - przecież Twoj naturalny kolor jest ciemniejszy niż pasemka. Należałoby tylko dobrać odpowiedni odcień farby i położyć na całe włosy. Z tym, że musisz sie liczyć, że pasemka pokryja się całkiem dopiero po jakiejść 2-4 koloryzacji, w trakcie będą sie powoli przebijać. A jak wychodzi Casting to Ci nie powiem bo nie używam farb sklepowych.

Zafirah jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości