Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-04-28, 20:29   #3691
CodeineGirl
Przyczajenie

Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Byłam tam raz, z krótkimi włosami, niestety nie jestem zadowolona. Żadnego polotu, fryzjer nic nie zaproponował ( tzn żadnej fryzury, cięcia itp. ), tylko co chwilę się pytał czy jeszcze krócej tniemy, jeszcze krócej, a w którą stronę, a maszynką czy nożyczkami, a jak Pani je będzie układać itp. Oczekuję od fryzjera raczej sugestii co do fryzury i do cięcia ( to przecież on jest specjalistą a nie ja ). Tutaj tego brakuje. Pan wykonuje dokładnie to co chcemy, nie daje nic od siebie, żadnych propozycji, sugestii, kompletnie nic. W sumie wyszłam z tą samą fryzurą z jaką przyszłam tylko krótsze włosy.
Dziękuję za opinie
Oczekuję od fryzjera własnej wizji, więc chyba odpuszczę sobie Insenso
CodeineGirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 08:48   #3692
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez CodeineGirl Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinie
Oczekuję od fryzjera własnej wizji, więc chyba odpuszczę sobie Insenso
Dokładnie ja też tego oczekiwałam, niestety tutaj się nie doczekałam. Ja jak większość tutaj polecę Panią Alinkę i Lorenco. Korzystam z różnych salonów a potem zawsze tam wracam z podkulonym ogonem

aniyam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 10:04   #3693
konspiracja
Zakorzenienie

Dziewczyny, pani Alina to ta z Sokolniczej?

A o Trinity ktoś coś może powiedzieć?

na Groszka orbicie

Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 10:09   #3694
angelene1515
Przyczajenie

Drogie Wizażanki! Wiecie cos o salonach "Matejczek Dorota Salon Fryzjerski" na placu Staszica 14 lub "Agnes" na Biskupa Tomasza?
angelene1515 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 19:36   #3695
I remember
Raczkowanie

salon Beaute de Femme Wrocław- oddanie włosów

Witam. Ostatnio znalazłam salon we Wrocławiu "Beaute de Femme" ul. Pereca 23b i wyczytałam, że skupują włosy. Niestety minimalna długość to 20 cm. Czy ktoś z was oddał tam włosy bądź gdzie indziej? Nie wiem czy takie włosy mogą być wcześniej farbowane/rozjaśniane czy muszę oddać swoje całkowicie naturalne?
I remember jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 12:59   #3696
arkadia1616
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do arkadia1616

Hej! Możecie polecić może jakiś salon we Wrocławiu, w którym fryzjerzy rozumieją, że podcięcie to nie wykoszenie połowy włosów? Od jakiegoś czasu zapuszczam i bardzo zależałoby mi alby fryzjer zrobił z włosami dokładnie to co sobie umyśliłam tj. podciął na długiego boba. Wiem, że niestety mało który fryzjer potrafi przenieść fryzurę (nawet tak banalną jak ta wymagającą jedynie podcięcia włosów...) ze zdjęcia na moją głowę, dlatego wolałabym iść jednak do kogoś sprawdzonego A jakby jeszcze miał rozsądny cennik to byłoby cud, miód, malina

Z góry dziękuję za wszelką pomoc

Szczęśliwa dziewczyna od 09.2014

~dbam o włosy
~100 dni bez chipsów dzień: 88/100
~ćwiczę! Insanity Max30 dzień 56/56
arkadia1616 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 13:39   #3697
moniczorek
Podróżniczka

Cytat:
Napisane przez arkadia1616 Pokaż wiadomość
Hej! Możecie polecić może jakiś salon we Wrocławiu, w którym fryzjerzy rozumieją, że podcięcie to nie wykoszenie połowy włosów? Od jakiegoś czasu zapuszczam i bardzo zależałoby mi alby fryzjer zrobił z włosami dokładnie to co sobie umyśliłam tj. podciął na długiego boba. Wiem, że niestety mało który fryzjer potrafi przenieść fryzurę (nawet tak banalną jak ta wymagającą jedynie podcięcia włosów...) ze zdjęcia na moją głowę, dlatego wolałabym iść jednak do kogoś sprawdzonego A jakby jeszcze miał rozsądny cennik to byłoby cud, miód, malina

Z góry dziękuję za wszelką pomoc
Ja noszę boba...fakt, teraz jestem w trakcie zapuszczania...wypróbował am wielu fryzjerów we Wrocku, ale jeśli chodzi o boba, dokladnie taki o jaki mi chodzilo, ciekawie, z polotem... to moge polecić Edyte z salonu Inspiracja na Bema. Ceny rozsądne
moniczorek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 17:21   #3698
dedede
Zadomowienie

GG do dedede

Jestem po 2 bardzo udanej wizycie, więc mogę z pełną odpowiedzialnością polecić. Trafiłam tam z polecenia koleżanki, która od bardzo dawna jest klientką i zawsze ma nienaganne fryzury:

BROADWAY w Arkadach, fryzjer Jarek

Aktualnie reanimuje moje włosy (i przy okazji psychikę!) po masakrze, jaką mi urządziła na głowie fryzjerka osiedlowa - robiąc mi trwałą ondulację. Nie będę się rozpisywać co do tej trwałej, bo żal mi serce ściska, miałam wcześniej takie piękne długie włosy nieskażone farbowaniem itp. (nawinęła na zdecydowanie za małe wałki, trzymała za długo płyn, źle nawijała - full masakra).
Jarek jest bardzo cierpliwy i ma łeb na karku. Mam teraz pięknie obcięte włosy, super linia cięcia dopasowana do mojej twarzy, nauczył mnie je prostować - wyglądam bardzo dobrze zarówno w rozpuszczonych włosach jak i spiętych. Zrobił mi świetną grzywkę, polecił odpowiednie prostownice i płyny/spray'e do układania, nabłyszczania itd. (nic mi nie wciskali w salonie, kupiłam na allegro to co polecił).
Powiem tak, nigdy tak dobrze nie wyglądałam! i w pewnym sensie jestem wdzięczna tej pani od trwałej, bo gdyby nie ona, to bym nie szukała w desperacji kogoś dobrego i nie trafiłabym na Jarka ... Już nigdy nie pójdę do innego fryzjera!
Podstawowa usługa (mycie, cięcie, fryzura) kosztuje 80 zł - POLECAM!

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2013-05-18 o 11:27
dedede jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 11:57   #3699
inga_iga
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dedede Pokaż wiadomość
Jestem po 2 bardzo udanej wizycie, więc mogę z pełną odpowiedzialnością polecić. Trafiłam tam z polecenia koleżanki, która od bardzo dawna jest klientką i zawsze ma nienaganne fryzury:

BROADWAY w Arkadach, fryzjer Jarek

Aktualnie reanimuje moje włosy (i przy okazji psychikę!) po masakrze, jaką mi urządziła na głowie fryzjerka osiedlowa - robiąc mi trwałą ondulację. Nie będę się rozpisywać co do tej trwałej, bo żal mi serce ściska, miałam wcześniej takie piękne długie włosy nieskażone farbowaniem itp. (nawinęła na zdecydowanie za małe wałki, trzymała za długo płyn, źle nawijała - full masakra).
Jarek jest bardzo cierpliwy i ma łeb na karku. Mam teraz pięknie obcięte włosy, super linia cięcia dopasowana do mojej twarzy, nauczył mnie je prostować - wyglądam bardzo dobrze zarówno w rozpuszczonych włosach jak i spiętych. Zrobił mi świetną grzywkę, polecił odpowiednie prostownice i płyny/spray'e do układania, nabłyszczania itd. (nic mi nie wciskali w salonie, kupiłam na allegro to co polecił).
Powiem tak, nigdy tak dobrze nie wyglądałam! i w pewnym sensie jestem wdzięczna tej pani od trwałej, bo gdyby nie ona, to bym nie szukała w desperacji kogoś dobrego i nie trafiłabym na Jarka ... Już nigdy nie pójdę do innego fryzjera!
Podstawowa usługa (mycie, cięcie, fryzura) kosztuje 80 zł - POLECAM!
A to mnie zdziwiłaś, bo na temat tego salonu do tej pory czytałam same niepochlebne opinie.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2013-05-18 o 11:28
inga_iga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 17:02   #3700
a ga ta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez a ga ta Pokaż wiadomość
Który wrocławski salon oferuje zabiegi przeciwdziałające wypadaniu włosów?
Czy któraś z Was zna ceny usług Szymona z HairLine?
Ponawiam pytanie
Filmweb
a ga ta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 13:51   #3701
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
Ponawiam pytanie
Nie istnieje coś takiego jak zabieg przeciwdziałający wypadaniu włosów, moim zdaniem.

Wypadanie włosów może mieć jakieś 8 przyczyn, więc jeśli fryzjer czymś Ci pomazia skórę głowy, a Ty np. masz problem z hormonami lub dietą, to Ci to nie pomoże i wyrzucisz tylko pieniądze. Poza tym przy wypadaniu ważna jest systematyczność i maziać głowę trzeba raczej codziennie lub maks. co 2 dzień, więc jeden zabieg to naprawdę nic Ci nie da.

Poczytaj dział o pielęgnacji włosów na tym forum, wątki o wypadaniu włosów, na pewno będzie to lepsze niż te drogie zabiegi fryzjerskie.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 14:14   #3702
akwilinka
Przyczajenie

Hej Dziewczyny,

prześledziłam Wasze wypowiedzi i trochę się w nich zagubiłam (zauważyłam, że występują 2 p. Anie, z których jedna jest "dobra", a druga nie?).

Mam proste, ciemne włosy do połowy pleców, na nich zrobione ombre i teraz chciałabym usunąć to ombre i zrobić tylko refleksy we włosach (nie farbując całości) z lekkim cięciem. Czy macie kogoś godnego polecenia?

Pana Irka z salonu Pestige omijam szerokim łukiem, jego "ombre" musiałam ratować na drugi dzień w salonie Berendowicz na Kazimierza Wielkiego. Efekt był ok, ale bez rewelacji. Szukam fryzjera z wizją, ale takiego, który potrafi słuchać klienta, a nie wciskać mu coś kosmicznego na włosy i to za kupę kasy . Proszę pięknie drogie Panie o jakieś sugestie.
Dziękuję!
akwilinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 14:49   #3703
rousse
BAN stały

Dziewczyny , czy któraś wie gdzie się przeniósł salon "Studio fryzur & visage" Avangarda z ul. św.Antoniego (z boku kina Helios)? Daję zdj. z google może ktoś skojarzy... Lub gdzie pracują teraz ci fryzjerzy (chodzi mi zwłaszcza o faceta).

Przy okazji przestrzegam przed salonem Jean Louis David w Renomie. Masakra! Fryyzjerki nie znają nawet fryzur z ich własnego katalogu, ta co mnie obmiśkowała znała tylko jedno cięcie, dla niej wszystkie modelki w katalogu miały to cięcie...czyli " pazurki" Jeśli zamierzacie tam isć pomyślcie: wasza babcia bez okularów was lepiej podetnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled.jpg (86,1 KB, 53 załadowań)

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2013-05-07 o 14:53
rousse jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 22:56   #3704
anna_maria3
Przyczajenie

Czy ktoś mógłby powiedzieć coś o Cany Studio przy ul. Szczytnickiej? Warto? I ile kosztuje strzyżenie długich włosów, bo na stronce nie ma cennika?
anna_maria3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 08:10   #3705
a ga ta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Nie istnieje coś takiego jak zabieg przeciwdziałający wypadaniu włosów, moim zdaniem.

Wypadanie włosów może mieć jakieś 8 przyczyn, więc jeśli fryzjer czymś Ci pomazia skórę głowy, a Ty np. masz problem z hormonami lub dietą, to Ci to nie pomoże i wyrzucisz tylko pieniądze. Poza tym przy wypadaniu ważna jest systematyczność i maziać głowę trzeba raczej codziennie lub maks. co 2 dzień, więc jeden zabieg to naprawdę nic Ci nie da.

Poczytaj dział o pielęgnacji włosów na tym forum, wątki o wypadaniu włosów, na pewno będzie to lepsze niż te drogie zabiegi fryzjerskie.
Dziękuję za odpowiedź

Czy ktoś ma cennik usług w Salonie HairLine z Komuny Paryskiej?
Filmweb
a ga ta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 00:28   #3706
Lisciolaz Straszliwy
Wtajemniczenie

Hej,
gdzie najtaniej podetną mi końcówki? Chodzi o parę cm i tyle, żadnych dodatkowych bajerów nie planuję . Jakieś sugestie?

(\__/)
{ ^y^}

Lisciolaz Straszliwy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 08:03   #3707
201608151053
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Lisciolaz Straszliwy Pokaż wiadomość
Hej,
gdzie najtaniej podetną mi końcówki? Chodzi o parę cm i tyle, żadnych dodatkowych bajerów nie planuję . Jakieś sugestie?
Ja bylam ostatnio w osiedlowym saloniku na Opolskiej. Co prawda nie końcówki, ale całkiem poważne obcięcie (bardzo krótkie wlosy noszę) i po prawie 2 tyg. nadal jestem bardzo zadowolona, wlosy dobrze się układają, a obie te rzeczy zdarzają mi się niezmiernie rzadko...Zapłaciłam 25 zł. Piszę o tym, bo zakładam, że końcowki też potrafi..

http://salonikfryzjerski.com.pl/
201608151053 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 08:23   #3708
Lisciolaz Straszliwy
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Ja bylam ostatnio w osiedlowym saloniku na Opolskiej. Co prawda nie końcówki, ale całkiem poważne obcięcie (bardzo krótkie wlosy noszę) i po prawie 2 tyg. nadal jestem bardzo zadowolona, wlosy dobrze się układają, a obie te rzeczy zdarzają mi się niezmiernie rzadko...Zapłaciłam 25 zł. Piszę o tym, bo zakładam, że końcowki też potrafi..

http://salonikfryzjerski.com.pl/
Dzięki za namiary . Rozbawił mnie, przyznam, ich cennik - w kategorii "regulacja brwi" też zrobili podział na "włosy średnie" i "długie", od czego uzależniona jest cena .

(\__/)
{ ^y^}

Lisciolaz Straszliwy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 09:58   #3709
arkadia1616
Zakorzenienie

GG do arkadia1616

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Ja noszę boba...fakt, teraz jestem w trakcie zapuszczania...wypróbował am wielu fryzjerów we Wrocku, ale jeśli chodzi o boba, dokladnie taki o jaki mi chodzilo, ciekawie, z polotem... to moge polecić Edyte z salonu Inspiracja na Bema. Ceny rozsądne
Hej Dzięki za info. Coś poczytałam o tym salonie na forach i widziałam raczej same pozytywy, dlatego planuję się tam wybrać
Niestety nie mają na stronie podanego cennika
Mogłabyś mniej więcej napisać ile płaciłaś?

~dbam o włosy
Stary 2013-05-10, 20:39   #3710
konspiracja
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pani Alina to ta z Sokolniczej?

A o Trinity ktoś coś może powiedzieć?
Ponawiam pytanie, pani Alina z Lorenco?

na Groszka orbicie

Syzyf była kobietą
Stary 2013-05-10, 21:04   #3711
moniczorek
Podróżniczka

Cytat:
Napisane przez arkadia1616 Pokaż wiadomość
Hej Dzięki za info. Coś poczytałam o tym salonie na forach i widziałam raczej same pozytywy, dlatego planuję się tam wybrać
Niestety nie mają na stronie podanego cennika
Mogłabyś mniej więcej napisać ile płaciłaś?
50 zł

Cytat:
Ponawiam pytanie, pani Alina z Lorenco?
tak
moniczorek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 22:21   #3712
arkadia1616
Zakorzenienie

GG do arkadia1616

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
50 zł
Dzwoniłam. Umówiłam. W środę wielkie starcie.
Brr zawsze się denerwuję przed pójściem do nowego fryzjera

~dbam o włosy
Stary 2013-05-12, 16:43   #3713
Marcin z Wro
Przyczajenie

Męski fryzjer Wrocław - stylizacja/przycięcie brody

Szukam fryzjera we Wrocławiu, który zająłby się moją brodą. Zapuściłem po raz pierwszy, więc dobrze gdyby również doradził jak powinna wyglądać/co zostawić, a co zgolić.

Ewentualnie, ktoś wie ile taka przyjemność może kosztować ? Juwenalia dopiero co zakończone i się nie przelewa...

z góry dziękuję za pomoc
Marcin z Wro jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 07:42   #3714
Peggy_
Raczkowanie

arkadia1616, opisz po środzie swoje wrażenia z wizyty
O zdjęcia boba nawet nie śmiem prosić (ale byłabym za nie wdzięczna )
Peggy_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 08:39   #3715
konspiracja
Zakorzenienie

No wiec byłam u Aliny w zeszłum tygodniu i ja tego salonu zdecydowanie NIE POLECĘ, wręcz przeciwnie - polecam omijac szerokim łukiem.
Chyba że ktos rzeczywiście chce podciąć 2 cm długich włosów to może? Nie, jednak nie

Wystrój, salon, czystość ok. Zastanowił mnie tylko całkowity brak klientów, nikt w tym czasie nie dzwonił itd. Ale ok, co tam, byłam w końcu na godzinę umówiona...

Z dobrych rzeczy jeszcze asystentka fajnie myje głowę, nie szarpie, masuje itd. Dwa pani Alina rozpoznała moje włosy jako kręcone bez większego problemu. Koniec plusów.

Siadłam na fotel i nie zostałam wcale zapytana co chcę i z czym przychodzę. Pani Alina potraktowła mnie ramowo, wzieła w paluszki końce moich włosów i stwierdziła ze podetniemy z 2 cm żeby usunąć zniszczone końce... Tylko niestety pudło... bo ja z włosów przed zapiecie stanika chciałam zrobic jakiegoś boba albo najdłużej do ramion. Czyli nie słucha klientek i skoro wszyscy zapuszczają to była pewna ze ja tez chce to dalej uskuteczniać. Jak wreszcie jej powiedziałam ze tym razem chcę zaszaleć to z głupim uśmieszkiem stwierdziła ach, dobrze, zetniemy więcej. No i obcięła moje falowańce, tak że w ogóle przestały wykazywac jakąkolwiek chęć do skrętu... Na koniec z powiątpiewaniem zapytałam czy cos ścieniowała to sie obruszyła że tak i to dużo... maskara całe włosy prawie na równo, a kręconych tak się nie ścina

Kolejna sprawa miałam wcześniej ściętea na prosto grzywkę -teraz zapuszczam, nawet nie zapytała czy ją przejechać po skosie żeby lepiej się układała...
Moim zdaniem całkowity brak wiedzy i profesjonalizmu. A ja oczekiwałam ze przy takim zejściu z długości ( marzenie każdego fryzjera - można poszaleć) przedstawi mi kilka różnych propozycji fryzur...
Niestety zawiodłam sie maskarycznie i następnego dnia wylądowałam u swojej osiedlowej fryzjerki która naprawiła to tępe ciecie pani Aliny.
Nie polecam

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz - rozmawiałam z nią o pielęgnacji włosów i potępiła skrajnie w zasadzie wszystkie kosmetyki dostępne w drogeriach, bo wszystkie mają silikony oraz najwyżej 5 składników pielęgnujących, podczas gdy tylko te z salonów fryzjerskich nie mają silikonów i mają 20 składników. I zaproponowała mi kupno szamponu za 60zl i odzywki za 60zl z Joico. Wiem, że wiele produktów drogeryjnych jest słabych no ale bez przesady ... tak kategorycznie wszystkie? Na pewno są jakieś dobre, droższe ale wciąż dostępne w sklepach... Poczułam się troszkę "naciągana" bo na pewno można kupić w sklepie choć jeden dobry produkt.
Mi wciskała te same kity o 20 składnikach odżywczych jednak źle trafiła bo ja akurat często czytam składy kosmetyków, często korzystam z wizażowych wątków włosomaniczych i analizy składów też.
Jak na jej pytanie co stosuje odpowiedziałam że m.in Bingo, a ona mi na to że to nie sa maski fryzjerskie (chyba chodziło o to ze nie takie za 70 zeta) to mi się już z nią odechciało gadać. Jednym słowem kupujcie Joico - ono uzdrowi Wasze włosy.. Już nie chciało mi sie nawet zaczynać mówić o oblepianiu silikonami, pielęgnacji CG, o tym ze kurację hydratorem Joico to chyba 3 lata temu sobie robiłam i nie oceniam jej tak dobrze jak mojej pielęgnacji teraz w życiu bym jej drugi raz nie kupiła....
jednym słowem totalne nieporozumienie.

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
I druga rzecz - pytałam o naturalne, domowe sposoby dbania o włosy, jako że jestem amatorką kosmetyków "z kuchni" i uwielbiam robić sobie maseczki z oliwy z oliwek, jogurtu, żółtka jajka itp. zarówno na twarz jak i włosy - wiadomo, mniej chemii a efekt powszechnie znany i widoczny. Natomiast pani Alina stwierdziła, że to bez sensu, że obecnie już te składniki powstają w takim środowisku, że stosowanie tego nic nie daje, że są zanieczyszczone, i że włosy też już potrzebują dużo bardziej zaawansowanej opieki. To trochę mnie dziwi, bo widzę wyraźnie, że te maseczki mi pomagają, zmiękczają, nawilżają. Tak samo potępiła olejowanie, które podobno na dłuższą metę wysusza włosy, bo one mają być nawilżone a nie natłuszczone. To mnie już bardzo dziwi, bo przecież olejowanie ma doskonałe opinie, cały wątek tu o tym jest i o jego zbawiennym działaniu. Poza tym oliwa z oliwek ma właściwości bardzo odżywcze i nawilżające, a włosy natłuszczone nie są, bo się je dokładnie po tym myje... Więc trochę nie wiem jak to traktować. Co o tym myślicie?
Olejowanie? tez jej wspomniałam ze widzę ogromna poprawę włosów to ona mi na to że olejowanie nic nie daje, nakładanie masek przed myciem tez nie - tylko Joico po myciu

Koszmar. Gorzej trafić nie mogłam. Troche sie już znam na prodktach do włosów wiem co dziewczyny polecaja i wiem już co moim włosom służy. Chciałam fryzjera z wizją, z pomysłem który podsunie mi fajne propozycie dla moich falowanych, podatnych włosów, trafiłam na zachowawczą fryzjerkę w moim doczuciu nie znającą się niestety na sztuce fryzjerskiej.

Do Lorenco nigdy wiecej nie pojdę i pani Aliny nie polecam!

na Groszka orbicie

Syzyf była kobietą

Edytowane przez konspiracja
Czas edycji: 2013-05-13 o 08:43
Stary 2013-05-13, 10:02   #3716
arkadia1616
Zakorzenienie

GG do arkadia1616

Cytat:
Napisane przez Peggy_ Pokaż wiadomość
arkadia1616, opisz po środzie swoje wrażenia z wizyty
O zdjęcia boba nawet nie śmiem prosić (ale byłabym za nie wdzięczna )
Jasne. Wszystkie moje wrażenie z wizyty jak najbardziej tu opiszę A co do zdjęć to przemyślę jeszcze

~dbam o włosy
Stary 2013-05-15, 10:22   #3717
lanavera
Zadomowienie

Cytat:
No wiec byłam u Aliny w zeszłum tygodniu i ja tego salonu zdecydowanie NIE POLECĘ, wręcz przeciwnie - polecam omijac szerokim łukiem.
Chyba że ktos rzeczywiście chce podciąć 2 cm długich włosów to może? Nie, jednak nie

Wystrój, salon, czystość ok. Zastanowił mnie tylko całkowity brak klientów, nikt w tym czasie nie dzwonił itd. Ale ok, co tam, byłam w końcu na godzinę umówiona...

Z dobrych rzeczy jeszcze asystentka fajnie myje głowę, nie szarpie, masuje itd. Dwa pani Alina rozpoznała moje włosy jako kręcone bez większego problemu. Koniec plusów.

Siadłam na fotel i nie zostałam wcale zapytana co chcę i z czym przychodzę. Pani Alina potraktowła mnie ramowo, wzieła w paluszki końce moich włosów i stwierdziła ze podetniemy z 2 cm żeby usunąć zniszczone końce... Tylko niestety pudło... bo ja z włosów przed zapiecie stanika chciałam zrobic jakiegoś boba albo najdłużej do ramion. Czyli nie słucha klientek i skoro wszyscy zapuszczają to była pewna ze ja tez chce to dalej uskuteczniać. Jak wreszcie jej powiedziałam ze tym razem chcę zaszaleć to z głupim uśmieszkiem stwierdziła ach, dobrze, zetniemy więcej. No i obcięła moje falowańce, tak że w ogóle przestały wykazywac jakąkolwiek chęć do skrętu... Na koniec z powiątpiewaniem zapytałam czy cos ścieniowała to sie obruszyła że tak i to dużo... maskara całe włosy prawie na równo, a kręconych tak się nie ścina

Kolejna sprawa miałam wcześniej ściętea na prosto grzywkę -teraz zapuszczam, nawet nie zapytała czy ją przejechać po skosie żeby lepiej się układała...
Moim zdaniem całkowity brak wiedzy i profesjonalizmu. A ja oczekiwałam ze przy takim zejściu z długości ( marzenie każdego fryzjera - można poszaleć) przedstawi mi kilka różnych propozycji fryzur...
Niestety zawiodłam sie maskarycznie i następnego dnia wylądowałam u swojej osiedlowej fryzjerki która naprawiła to tępe ciecie pani Aliny.
Nie polecam

Mi wciskała te same kity o 20 składnikach odżywczych jednak źle trafiła bo ja akurat często czytam składy kosmetyków, często korzystam z wizażowych wątków włosomaniczych i analizy składów też.
Jak na jej pytanie co stosuje odpowiedziałam że m.in Bingo, a ona mi na to że to nie sa maski fryzjerskie (chyba chodziło o to ze nie takie za 70 zeta) to mi się już z nią odechciało gadać. Jednym słowem kupujcie Joico - ono uzdrowi Wasze włosy.. Już nie chciało mi sie nawet zaczynać mówić o oblepianiu silikonami, pielęgnacji CG, o tym ze kurację hydratorem Joico to chyba 3 lata temu sobie robiłam i nie oceniam jej tak dobrze jak mojej pielęgnacji teraz w życiu bym jej drugi raz nie kupiła....
jednym słowem totalne nieporozumienie.

Olejowanie? tez jej wspomniałam ze widzę ogromna poprawę włosów to ona mi na to że olejowanie nic nie daje, nakładanie masek przed myciem tez nie - tylko Joico po myciu

Koszmar. Gorzej trafić nie mogłam. Troche sie już znam na prodktach do włosów wiem co dziewczyny polecaja i wiem już co moim włosom służy. Chciałam fryzjera z wizją, z pomysłem który podsunie mi fajne propozycie dla moich falowanych, podatnych włosów, trafiłam na zachowawczą fryzjerkę w moim doczuciu nie znającą się niestety na sztuce fryzjerskiej.

No niestety... ta kiepska opinia tylko się potwierdza - moja mama poszła do niej ostatnio na cięcie. P. Alina nawet za bardzo nie pytała, co ona właściwie chce, tylko wzięła się do roboty. Mama powiedziała wyraźnie, że nie mogą być z przodu zbyt krótkie, bo ją wkurza jak jej włosy lecą na twarz. I co? I ciachnęła jej tak, że cały czas potem chodziła wkurzona. Dodatkowo włosy były obcięte nierówno, strąk z przodu przy twarzy dłuższy, potem znowu krótszy, dłuższy.... wtf??
Okazało się potem, że nasz osiedlowy fryzjer robi dużo lepiej za połowę jej ceny...
lanavera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 11:35   #3718
Kate_wr
Przyczajenie

Poszukuję fryzjerki na czaseanie, ale nie jakieś bardzo wymyślne - dobierany lub upięcie - w dobrej cenie. Mogę pojechać do salonu jak i przyjąć w domu. Macie może jakieś namiary na kogoś sprawdzonego? Mam kręcone włosy stąd na każdą imprezę lepiej, żeby jakaś fryzjerka się nimi zaopiekowała.

Edytowane przez Kate_wr
Czas edycji: 2013-05-16 o 11:36
Kate_wr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 20:32   #3719
tymonek
Raczkowanie

Cytat:
Ponawiam pytanie
Włosy strzygę u Dawida za 70 zł. Myślę, że u Szymona kosztuje usługa tyle samo. Możesz zadzwonić i zapytać.
tymonek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 07:20   #3720
urthona
Przyczajenie

Cytat:
[...]
Niestety, jeśli chodzi o kręcone włosy , miałam taki sam problem.
Zachęcona opiniami na forum zdradziłam osiedlowego fryzjera na rzecz p. Aliny. Na początku byłam zadowolona, bo rzeczywiście wydawało mi się,że wyglądam lepiej, poza tym p. Alina trafnie zdiagnozowała problem, chociaż do końca tak naprawdę nie umiała połączyć teorii z praktyką . Po kolejnych wizytach już było tylko gorzej, włosy kompletnie nie chciały się układać. Miałam wtedy falowane z tyłu, z przodu bardziej mi się kręciły, długość za ucho. PRoblem w tym, że są bardzo cienkie i delikatne, więc przy kiepskim ścięciu opadają mi nieładnie na boki i robi się fryzura "palma" z lat 80...
Więc ponieważ coraz mniej podobało mi się to co mam na głowie, a zbliżała się zima, postanowiłam włosy zapuścić. I tu napotkałąm problem, bo p. Alina nijak nie mogła wymyślić jak je podciąć, żeby mogły sobie dalej rosnąć i można było je upiąć. Więc ściała je tak jak zwykle, mocno skracjąc, a ja już miałąm dobre parę parę cm zapuszczone, co przy kręconych wcale nie jest takie łatwe.
I to był ostatni raz, bo zrozumiałam, że z raz obranej ścieżki p. Alina nie zejdzie, a na dodatek wychodziło jej to coraz gorzej. W dodatku za każdym razem byłam zachęcana do kupna produktów Joico, jako tych "jedynych właściwych". I tez po pierwszej próbie dyskusji na tamt parabenów, silikonów, SLS i pochodnych ropy naftowej dałam sobie spokój...
Jednak nie ma tego złego... Dzięki temu doświadczeniu zaczęłam ponownie szukać fryzjera, który sobie poradzi z kręconymi. I wreszcie zanalazłam - p. Lidię, właścicielkę salonu Lima. Chodzę już do niej od dłuższego czasu i nikt nigdy tak sobie nie radził z moimi lokami. Przede wszystkim kręcą się teraz jak szalone Nawet po półtora miesiąca fryzura zachowuje idealny kształt. Widzę, że włosy , po latach smętnego oklapnięcia wreszcie "żyją". Nie wiem jak ze strzyżeniem prostych włosów; obserwując to, co robią pozostali fryzjerzy w salonie, jakoś szału nie było, a samej p. Lidii w akcji nie widziałam, ale do kręconych na pewno mogę polecić.

Tagi
częstochowa, emo fryzura, fryzjer, fryzjer fryzura, fryzura, kessara, kręcone, lecher, loki, młodzieżowa, najlepszy fryzjer, obcięcie, ondulacja, stylista fryzur, tomasz zychal, trwała, wierzbicki, wrocław, wrocław fryzjer

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości