Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-07-15, 18:24   #4561
Trusmilk
Rozeznanie

Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Pracują. Byłam u Uli w Qualite na solnym, nie polecam.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stary 2015-07-18, 08:45   #4562
szugarbejb
Zakorzenienie

A co się stało?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 09:04   #4563
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie

Jakiś czas temu szukałam dobrego fryzjera we wro... trafiłam do słynnego kreatora fryzur i stanowczo odradzam :/ obsługa nadeta patrząca z góry na klientów :/ wlascicielka nafoszona :/
w jednej chwili fryzjerka obsługuje 3 osoby ... chciałam bordowe włosy ok zrobiły szkoda ze bordowe były do 3 mycia potem zrobiły się rude :/ nie wspomnę o tym ze na myjce czekałam 35 min bo pani w tym czasie musiała ściąć kolejną klientke ...acha gdy powiedziałam ze chce dłuższego baba fryzjerka popatrzyła z pogardą i powiedziała ze taka fryzurę Trzeba co 3 tyg poprawiać i podciela same koncowki :/
drogo nieprofesjonalnie i atmosfera do bani ... odradzam.

Dwa miesiące później trafiłam do stylovni i to jest to napewno będę wracać .
Profesjonalna obsługa miła atmosfera Panie doradzaja przy wyborze koloru i fryzury
Pani Paulina ściela mi włosy tak jak chciałam i zrobiła rewelacyjne ombre
dostałam tez kupon na darmowy zabieg keraste
najlepszy salon w jakim byłam I juz wiem ze będę tam bywać regularnie

M

aguniaaaaa041986 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 10:30   #4564
rysienka
Zadomowienie

Odkąd mieszkam we Wrocławiu byłam już u paru fryzjerów i jako jedyny, którego mogę pochwalić jest salon Krzysztofa Kuleszy. Pierwsze dwa razy oddałam włosy w jego ręce, czyli cięcie i farbowanie. z Farbowania byłam bardzo zadowolona, natomiast jesli chodzi o cięcie niekoniecznie, ponieważ Krzysztof lubi szalone cięcia i jest fryzjerem - stylistą, czyli wg mnie najlepiej oddać krótkie włosy w jego ręce. Ja mam długie proste włosy, które nie lubią udziwionego cieniowania. Zapisałam się więc do Ingi, z tamtego salonu i byłam bardzo zadowolona z cięcia, natomiast nie z farbowania, ale wydaje mi się, że się po prostu nie dogadałyśmy. Mimo wszystko więc polecam ten salon, bo pracują na fajnych kosmetykach KMS california, które rzadko się widuje w salonach bo są dość drogie.

Chciałam wybrać się do Damiana (damianczesze) i zadzowniłam do niego z pytaniem o wolny termin do jego konkretnie po czym usłyszałam, że on nie ma wolnych terminów i zapisał mnie do Moniki, no ok. Po chwili stwierdziłam, że heloł jednak chce iść do Damiana bo to jego zachwalają tak wszędzie, a nie do jakiejś Moniki? Napisałam do niego na fejsbuku tym razem, po czym po raz kolejnych napisał, że nie ma wolnych terminów (?! do końca życia?) i umówił mnie do Moniki oraz zaprosił do salonu na cybulskiego, a wiem, że Damian przyjumuje w Thespianie na rondzie Powstańców Śl. Więc podziekowałam ładnie za propozycję umówienia do Moniki i szukam dalej. Kompletnie nie rozumiem takiego podejścia do klienta, nie podawałm konkretnych czy pilnych terminów, na które chce się umówić, a on od razu, że nie ma wolnych terminów i już. jak mam to rozumieć? że do niego wybierają się jedynie osoby "z polecenia" i koleżanki. Tym bardziej nie rozumiem rozbieżności adresów salonów. No nic, trudno

Teraz zastanawiam się nad salonem KM Studio prowadzonym przez p. Michała Kołodzieja? Czy któraś z Was korzystała już może z jego usług?
rysienka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-11, 09:51   #4565
nikodemm
Przyczajenie

poszukuję fryzjera, który podejmie się farbowania uzupełnienia z włosów naturalnych.

Szukam dobrego fryzjera na telefon.

Edytowane przez nikodemm
Czas edycji: 2015-08-18 o 15:12 Powód: ponieważ nikt nie odpowiedział na moje pytanie.
nikodemm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-11, 10:55   #4566
Mitsukki
Naczelny Hipster

Cytat:
Napisane przez rysienka Pokaż wiadomość
Chciałam wybrać się do Damiana (damianczesze) i zadzowniłam do niego z pytaniem o wolny termin do jego konkretnie po czym usłyszałam, że on nie ma wolnych terminów i zapisał mnie do Moniki, no ok. Po chwili stwierdziłam, że heloł jednak chce iść do Damiana bo to jego zachwalają tak wszędzie, a nie do jakiejś Moniki? Napisałam do niego na fejsbuku tym razem, po czym po raz kolejnych napisał, że nie ma wolnych terminów (?! do końca życia?) i umówił mnie do Moniki oraz zaprosił do salonu na cybulskiego, a wiem, że Damian przyjumuje w Thespianie na rondzie Powstańców Śl. Więc podziekowałam ładnie za propozycję umówienia do Moniki i szukam dalej. Kompletnie nie rozumiem takiego podejścia do klienta, nie podawałm konkretnych czy pilnych terminów, na które chce się umówić, a on od razu, że nie ma wolnych terminów i już. jak mam to rozumieć? że do niego wybierają się jedynie osoby "z polecenia" i koleżanki. Tym bardziej nie rozumiem rozbieżności adresów salonów. No nic, trudno
Też mam takie wrażenie, x miesięcy temu wysłałam do niego maila, to w ogóle żadnej odpowiedzi nie dostałam

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-12, 12:28   #4567
nikodemm
Przyczajenie

Dot.: poszukuję fryzjera, który podejmie się farbowania uzupełnienia z włosów natural

Naprawdę, nikt nie jest w stanie mi pomóc?
nikodemm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 15:58   #4568
chinure
Przyczajenie

Hej, ile może kosztować obcięcie włosów do ramion u Ani z Looxusa?
chinure jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 08:42   #4569
rysienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Też mam takie wrażenie, x miesięcy temu wysłałam do niego maila, to w ogóle żadnej odpowiedzi nie dostałam
Byłam zapisana do Moniki z salonu Damianczesze i dostałam w niedzielę sms, że odwołuje wszystkie wizyty ..
Stary 2015-08-18, 08:59   #4570
Mitsukki
Naczelny Hipster

Cytat:
Byłam zapisana do Moniki z salonu Damianczesze i dostałam w niedzielę sms, że odwołuje wszystkie wizyty ..

Bardzo poważni są jak widać

Cytat:
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Stary 2015-08-18, 13:55   #4571
rysienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość

Bardzo poważni są jak widać
Ja oczywiście jestem w stanie zrozumieć różne sytuacje losowe itd, ale już parę dziewczyn pisało, że w ostatniej chwili (u mnie dzień przed wizytą) odwołali wizytę, czyli coś jest na rzeczy.
Stary 2015-08-18, 14:10   #4572
Mitsukki
Naczelny Hipster

Dot.: poszukuję fryzjera, który podejmie się farbowania uzupełnienia z włosów natural

Cytat:
Napisane przez nikodemm Pokaż wiadomość
Naprawdę, nikt nie jest w stanie mi pomóc?
A to nie wystarczy po prostu ktoś kto jest dobry w farbowaniu?
Nie powiemy Ci kto się tego "podejmie", bo skoro to trudniejsza sprawa to pozostaje po prostu bezpośrednio zapytać fryzjera.

A jeśli chodzi o kogoś dobrego w koloryzacji to co stronę padają nazwy salonów, żeby daleko nie szukać, super w koloryzacji jest Ania z Looksusu.

Cytat:
Stary 2015-08-18, 16:45   #4573
AN NA
Przyczajenie

wiem, że już dziewczyny wcześniej pisały o Pani Natalii Kozłowskej, ale gdzie ona ma salon? Szukam na necie, ale nie mogę znaleźć adresu, a cenniku to już w ogóle. Pomożecie?
Stary 2015-08-19, 14:35   #4574
lolusl
Japońska rzepa

Cześć dziewczyny Czy któraś byłaby w stanie polecić dobrego fryzjera do fryzury ślubnej we Wrocławiu? Najchętniej z okolic Karłowic, ale niekoniecznie (byle by nie Krzyki albo Gaj )
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 22:34   #4575
virtu_a
Przyczajenie

Cześć Czy któraś z Was mogłaby polecić mi salon we Wrocławiu, w którym wykonają ładne sombre na średniej długości włosach? Nie zależy mi na spektakularnych zmianach i ekstrawagancji, tylko naturalnym efekcie i odświeżonej fryzurze

Próbowałam umówić się do Damiana z damianczesze, ale na obecną chwilę brak wolnych miejsc. Jakieś alternatywy?

Macie może jakieś doświadczenia z salonem "Kolor, cięcie i upięcie" na Kazimierza Wielkiego? Znajoma chodzi tam dość często i wygląda świetnie, jednak jedna rekomendacja to dla mnie nadal trochę mało U fryzjera byłam wieki temu i stąd moje rozterki.

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie podpowiedzi i opinie
virtu_a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 14:05   #4576
boguska
Raczkowanie

Hej Dziewczyny! Ja dzisiaj dzwoniłam do Damiana z DamianCzesze i powiedział mi, że nie przyjmuje już żadnych nowych klientek i może mnie zapisać do jakiejś Ewy z czego nie skorzystałam.
Szukam zatem fryzjera do strzyżenia długich włosów - nic szczególnie skomplikowanego, ale chciałabym żeby było czysto, starannie i dokładnie. Najlepiej Krzyki i okolice. Zależy mi żeby okres oczekiwania nie był kilkumiesięczny, bo chcę obciąć włosy przed urlopem.
Z góry dziękuję za porady!
boguska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-22, 11:45   #4577
gosiek678
Raczkowanie

czy ktoś był w Studio Fryzur "Gabriella" ul. Grabiszyńska?
gosiek678 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 18:05   #4578
virtu_a
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez joannabystron Pokaż wiadomość
Hmmm... A próbowałaś może w Salonie Cesare na Przystankowej?
Byłam tam ostatnio i wyszłam bardzo zadowolona. Co przy dzisiejszych fryzjerach zdarza się bardzo rzadko...
Niestety salon całkowicie nie w mojej okolicy, ale dziękuję za sugestię.
Dziewczyny, macie jakieś doświadczenie z koloryzacją (sombre/ombre) w Pakoko Hair Club? Na fb mają bardzo dużo pozytywnych opinii. Jestem ciekawa również opinii na temat Carlo Biani, ADORO Instytut Piękna, Hedonist Hair na ul. Traugutta.

Ponawiam również pytanie o Kolor Cięcie i Upięcie. Nie myślałam, że wybór fryzjera będzie tak trudny. Będę bardzo wdzięczna za pomoc!

Edytowane przez virtu_a
Czas edycji: 2015-08-23 o 18:19
virtu_a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 09:08   #4579
rysienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez boguska Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Ja dzisiaj dzwoniłam do Damiana z DamianCzesze i powiedział mi, że nie przyjmuje już żadnych nowych klientek i może mnie zapisać do jakiejś Ewy z czego nie skorzystałam.
Szukam zatem fryzjera do strzyżenia długich włosów - nic szczególnie skomplikowanego, ale chciałabym żeby było czysto, starannie i dokładnie. Najlepiej Krzyki i okolice. Zależy mi żeby okres oczekiwania nie był kilkumiesięczny, bo chcę obciąć włosy przed urlopem.
Z góry dziękuję za porady!
Nie no jaja są z tym Damianem serio.
Stary 2015-08-24, 10:31   #4580
gosiek678
Raczkowanie

czy ktoś był w Studio Fryzur "Gabriella" ul. Grabiszyńska?
gosiek678 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 10:00   #4581
falu
Przyczajenie

Cześć!

Piszę jako nowa osoba w wątku, ale śledzę go już jakiś czas... Z niego dowiedziałam się o Ani z Looxus i tam też byłam rok temu. Przesympatyczna osoba, pełna pasji i naprawdę zależy jej na perfekcyjnej fryzurze, pracuje jak mrówka przy włosach. Co mnie jednak troszkę zniechęciło to to, że zrobiła w sumie to samo na mojej głowie, co od zawsze fryzjerzy robili, czyli przyciemnianie mojego ciemnego blondu w brąz... Zaufałam, odpuściłam myśli o blondzie. Miały być też refleksy na brązie, których kompletnie nie widziałam na włosach. Ogólnie kolor wypłukany po 2 miesiącach, jakby go nie było wcale. Byłam rozczarowana i od tamtej pory nie wybrałam się do żadnego fryzjera... Nie obraziłam się na Anię, bo naprawdę uważam, że pracowała b.dobrze. Może to kwestia niedogadania?

Teraz jestem już przyparta do muru wizytą w jakimś salonie i zastanawiam się nad wyborem p. Wiktora z salonu Kuleszy i Dawida z Hair Line??? Chciałabym skrócić kręcone, rozjaśnić, sombre?
Damian(nie)Czesze, odmówił wizyty, jak pisały dziewczyny powyżej.
falu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 10:20   #4582
rysienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez falu Pokaż wiadomość
Cześć!

Piszę jako nowa osoba w wątku, ale śledzę go już jakiś czas... Z niego dowiedziałam się o Ani z Looxus i tam też byłam rok temu. Przesympatyczna osoba, pełna pasji i naprawdę zależy jej na perfekcyjnej fryzurze, pracuje jak mrówka przy włosach. Co mnie jednak troszkę zniechęciło to to, że zrobiła w sumie to samo na mojej głowie, co od zawsze fryzjerzy robili, czyli przyciemnianie mojego ciemnego blondu w brąz... Zaufałam, odpuściłam myśli o blondzie. Miały być też refleksy na brązie, których kompletnie nie widziałam na włosach. Ogólnie kolor wypłukany po 2 miesiącach, jakby go nie było wcale. Byłam rozczarowana i od tamtej pory nie wybrałam się do żadnego fryzjera... Nie obraziłam się na Anię, bo naprawdę uważam, że pracowała b.dobrze. Może to kwestia niedogadania?

Teraz jestem już przyparta do muru wizytą w jakimś salonie i zastanawiam się nad wyborem p. Wiktora z salonu Kuleszy i Dawida z Hair Line??? Chciałabym skrócić kręcone, rozjaśnić, sombre?
Damian(nie)Czesze, odmówił wizyty, jak pisały dziewczyny powyżej.
Polecam Ci Ingę bądź Krzysztofa z salonu Kuleszy.
Stary 2015-08-25, 11:14   #4583
falu
Przyczajenie

Cytat:
Polecam Ci Ingę bądź Krzysztofa z salonu Kuleszy.
Dziękuję za podpowiedź. do p. Krzysztofa hm, usłyszałam, że nie ma szans, więc został Viktor i inni. Chyba pozostanę przy nim. Zachęcił mnie wywiad przez tel, jakie mam włosy, co chcę robić i że "dla Viktora w dany dzień to za mało czasu", więc termin na za 2 tyg., chyba więc pracuje dokładnie?
Nie oczekuję metamorfozy z obrazka, ale solidnej/rzetelnej pracy, indywidualnego podejścia.
Stary 2015-08-25, 14:41   #4584
rysienka
Zadomowienie

Cytat:
Dziękuję za podpowiedź. do p. Krzysztofa hm, usłyszałam, że nie ma szans, więc został Viktor i inni. Chyba pozostanę przy nim. Zachęcił mnie wywiad przez tel, jakie mam włosy, co chcę robić i że "dla Viktora w dany dzień to za mało czasu", więc termin na za 2 tyg., chyba więc pracuje dokładnie?
Nie oczekuję metamorfozy z obrazka, ale solidnej/rzetelnej pracy, indywidualnego podejścia.
Ja będąc u Ingi widziałam Wiktora w pracy i moim zdaniem za bardzo się bawi tymi włosami. Jesli chodzi o krótkie włosy to pewnie je z godzinę układał i przyklepywał, a osobiście nie poszłabym do niego z długimi wlosami, tym bardziej na farbowanie.
Stary 2015-08-25, 16:36   #4585
falu
Przyczajenie

Cytat:
Ja będąc u Ingi widziałam Wiktora w pracy i moim zdaniem za bardzo się bawi tymi włosami. Jesli chodzi o krótkie włosy to pewnie je z godzinę układał i przyklepywał, a osobiście nie poszłabym do niego z długimi wlosami, tym bardziej na farbowanie.
Ja mogę siedzieć pół dnia, jeśli warto... Panów (tak, tak, dwóch panów) "rach-ciach" już przerabiałam i wyszłam z niezłą kaszanką na głowie, której efekty mam do tej pory, a minęło ponad 3 lata. Kolor od Ani się wymył, a tamten jeszcze jest. A jak cenowo Cię wyniosło? Wyjściowo dowiedziałam się, że 200zł, ale zależy ile farby pójdzie, kolejna porcja farby 30zł . Nie mogę przecierpieć, że tego Damiana nie wypróbuję, no ale ... Może kiedyś. ;-)
Stary 2015-08-26, 09:03   #4586
rysienka
Zadomowienie

Cytat:
Ja mogę siedzieć pół dnia, jeśli warto... Panów (tak, tak, dwóch panów) "rach-ciach" już przerabiałam i wyszłam z niezłą kaszanką na głowie, której efekty mam do tej pory, a minęło ponad 3 lata. Kolor od Ani się wymył, a tamten jeszcze jest. A jak cenowo Cię wyniosło? Wyjściowo dowiedziałam się, że 200zł, ale zależy ile farby pójdzie, kolejna porcja farby 30zł . Nie mogę przecierpieć, że tego Damiana nie wypróbuję, no ale ... Może kiedyś. ;-)
Ja chodziłam do Ingi i za ciecie i pasemka (zazwyczaj siedziałam ponad 3h bo mam grube wlosy) płaciłam 180 zł. Daj proszę znać jak wrażenia po Wiktorze
Jeśli chodzi o Damiana to też chętnie bym spróbowała, ale z drugiej strony nie mam ochoty chodzić do fryzjera, który w ten sposób traktuje potencjalne klientki. W tej chwili jest modny, blogerki się nim zachwycają, ale za jakiś czas będzie jakiś inny nowy i bardziej modny i Damian już przestanie przebierać klientki. niejeden już taki zdolny był
Stary 2015-08-26, 16:00   #4587
falu
Przyczajenie

Cytat:
Ja chodziłam do Ingi i za ciecie i pasemka (zazwyczaj siedziałam ponad 3h bo mam grube wlosy) płaciłam 180 zł. Daj proszę znać jak wrażenia po Wiktorze
Jeśli chodzi o Damiana to też chętnie bym spróbowała, ale z drugiej strony nie mam ochoty chodzić do fryzjera, który w ten sposób traktuje potencjalne klientki. W tej chwili jest modny, blogerki się nim zachwycają, ale za jakiś czas będzie jakiś inny nowy i bardziej modny i Damian już przestanie przebierać klientki. niejeden już taki zdolny był
Oczywiście, dam znać jak było. Zrobię zdjęcia przed i po. Sama mam duży stres, bo nie wiem, co tym razem wyjdzie... Termin mam na 7.września. Co do Damiana - masz rację, nie poczułam się fajnie dostając odmowę wizyty...
Stary 2015-08-26, 19:23   #4588
lai
Raczkowanie

Czy była któraś u Andrzeja Wierzbickiego na ul Mikołaja 6? Planuję za jakiś czas wyjazd do Wrocławia a chcę totalnej metamorfozy....A pan Andrzej jest bardzo sławny i drogi, nie wiem czy warto...?
lai jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 19:43   #4589
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez lai Pokaż wiadomość
Czy była któraś u Andrzeja Wierzbickiego na ul Mikołaja 6? Planuję za jakiś czas wyjazd do Wrocławia a chcę totalnej metamorfozy....A pan Andrzej jest bardzo sławny i drogi, nie wiem czy warto...?
Byłam kilka razy, potem ciągle robił to samo więc się znudziłam, za farbowanie i ścięcie krótkich włosów ( coś jak Kożuchowska ) płaciłam zazwyczaj około 220 zł. Za pierwszym razem fryzura mnie powaliła, byłam w szoku, ale pozytywnym potem już nic nowego nie wymyślał i mi się znudziło. Co do farbowania to raczej on nie farbuje albo Tomek Szmidt jak trafisz i się umówisz albo inni. Raz przełożył mi wizytę i jak poszłam na tą przełożoną to okazało się, że ma za dużo ludzi i nie ogarnia i polecił mi jednego z chłopaków (chyba Alana albo coś takiego ). Zgodziłam się, ale byłam zła, bo umówiłam się do niego na konkretną godzinę a on miał poślizg prawie 3h. Fryzura też mi się nie podobała ( chodzi o cięcie Alana ). I na tym zakończyłam z niesmakiem moje wizyty w tym salonie. Co do farbowania to różnie bywało, raz wyszła mi trochę bledsza jajecznica, raz farba spłukała się po 3 tygodniach ( włosy myję codziennie ) więc raczej chybił trafił.

aniyam jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 17:53   #4590
boguska
Raczkowanie

Dziewczyny, polećcie kogoś solidnego na zwykłe strzyżenie z krótkimi terminami! W piątek jadę na urlop i się obudziłam, że końcówki postrzępione :P
boguska jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
częstochowa, emo fryzura, fryzjer, fryzjer fryzura, fryzura, kessara, kręcone, lecher, loki, młodzieżowa, najlepszy fryzjer, obcięcie, ondulacja, stylista fryzur, tomasz zychal, trwała, wierzbicki, wrocław, wrocław fryzjer

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości