Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-02-04, 20:54   #571
dzidak
Przyczajenie

Dot.: Fryzjer we Wroclawiu

Polecam z całą odpowiedzialnością zakład na ulicy SZEWSKIEJ - kolo sklepu obuwniczego i apteki...zakład skromny, może nie kapiący złotem - to zakład państwowy - chyba jeden z nielicznych w dzisiejszych czasach. Nie spotkacie tam luksusów ani "ochów" i "achów" , nie beda Wam serwowac herbatki ani kawki, ale jest GODNIE i SOLIDNIE - usluga warta ceny. A ceny sa niskie dosc jak na rynek i centrum...no i umieją nawet strzyc....
dzidak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 18:08   #572
fruttina
Raczkowanie

Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Dziewczyny, polecam studio broadway i anete. Dzisiaj bylam (jutro obiecuje update posta po umyciu wlosow ) i jestem -uwaga uwaga- zadowolona.
Mam na glowie to co chcialam miec, zero wizjonerstwa i przekonywania ze "ja wiem lepiej". Atmosfera nuturalna, bez "wazeliny" czy jakiegos focha dziwacznego (jak w unique- a co do unique to daniel i to co wyczarowal mi na glowie bylo tak niesamowite ze nie zdecyduje sie na to ponownie w tym zyciu), jakos nie przeszkadzalo mi to, ze w trakcie cięcia Aneta odebrala dwa razy telefon stacjonarny, nie spieszylo mi sie, krolewna tez nie jestem.
Zaplacilam 70zl i wroce na pewno.
Polecam polecam i piszcie jak bylo .
fruttina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 13:28   #573
pani_sylwia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dzidak Pokaż wiadomość
Polecam z całą odpowiedzialnością zakład na ulicy SZEWSKIEJ - kolo sklepu obuwniczego i apteki...zakład skromny, może nie kapiący złotem - to zakład państwowy - chyba jeden z nielicznych w dzisiejszych czasach. Nie spotkacie tam luksusów ani "ochów" i "achów" , nie beda Wam serwowac herbatki ani kawki, ale jest GODNIE i SOLIDNIE - usluga warta ceny. A ceny sa niskie dosc jak na rynek i centrum...no i umieją nawet strzyc....
Swego czasu na tym forum polecałam ten zakład i cieszę się że ktoś tam trafił i jest zadowolony.Ja jeszcze polecam p.Halinkę ,która nie tylko dobrze strzyże ale też farbuje
pani_sylwia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 17:23   #574
paula.s5
Przyczajenie

Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Czesc!Ja tez bardzo bym chciala numer do Pani Pauliny bardzo potrzebuje jakiejs zmiany w wygladzie moich wlosow!Z gory bardzo dziekuje!!!
paula.s5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 20:47   #575
frik
Przyczajenie

Dot.: fryzjer Wrocław dla KRĘCONYCH

I tu sie kolezanko mylisz. Jestem calkowicie niezaleznym obserwatorem i tak szczerze to wydaje mi sie ze jestes fryzjerka z jakimiś strasznymi kompleksami ,poza tym masz jakieś błędne informacje.
Stary 2007-02-07, 14:13   #576
julccia
BAN stały

Dot.: poszukuję męskiego fryzjera we Wrocławiu

Witam wszystkich ...właśnie mój mąż wrócił od świetnego fryzjera i wygląda boskoooo!!!...pełny profesjonalizm...dziewczy na sie nazywa xxx wszystkim...faceci...zoba czcie sami...fajny klimat,ciepła atmosfera...no i ta Pani Martyna..całkiem fajna babka....

Edytowane przez annfas
Czas edycji: 2007-02-09 o 22:01
julccia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 14:24   #577
julccia
BAN stały

xxx

Edytowane przez annfas
Czas edycji: 2007-02-09 o 22:05 Powód: reklama
Stary 2007-02-07, 14:26   #578
julccia
BAN stały

xxx

Edytowane przez annfas
Czas edycji: 2007-02-09 o 22:05 Powód: reklama
Stary 2007-02-07, 14:27   #579
julccia
BAN stały

xxx

Edytowane przez annfas
Czas edycji: 2007-02-09 o 22:04 Powód: reklama
Stary 2007-02-07, 14:28   #580
julccia
BAN stały

Dot.: najlepszy fryzjer we Wrocławiu

xxx

Edytowane przez annfas
Stary 2007-02-07, 14:29   #581
julccia
BAN stały

xxx

Edytowane przez annfas
Stary 2007-02-07, 14:37   #582
julccia
BAN stały

Dot.: fryzjer Wrocław dla KRĘCONYCH

xxx

Edytowane przez annfas
Stary 2007-02-07, 15:10   #583
julccia
BAN stały

Studio Fryzur Goldwell Iwona Wójcik & Team ul.Kilińskiego 24 Wrocław 0713212248...

polecam wszystkim zainteresowanym odmiany własnego wyglądu...byłam,sprawdził am,polecam......
Stary 2007-02-07, 15:25   #584
primavera
Zakorzenienie

Dot.: Studio Fryzur Goldwell Iwona Wójcik & Team ul.Kilińskiego 24 Wrocław 0713212248

A więcej szczegółów zdradzisz?
primavera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 16:43   #585
pa_lupo
Przyczajenie

Byłam Carlo Biani To Byl Moj Ostatni Raz....sa Tam Zwykle Fyzjerki Ktore Nic Szczegolnego Potrafia.w Piątek Ide Do Upiększalni...życzcie Powodzenia
pa_lupo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 17:26   #586
madziunia80
Zakorzenienie

GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Studio Fryzur Goldwell Iwona Wójcik & Team ul.Kilińskiego 24 Wrocław 0713212248

A ceny? Jak ścinają? Używają nożyczek, czy tylko maszynki wedle tej durnej mody...?
Zdradź nam więcej szczegółów
Stary 2007-02-07, 17:44   #587
jareq
Przyczajenie

Talking WROCŁAW: stylista dla faceta

Witam wszystkich! Jestem to nowym i mam nadzieję że ten post piszę w odpowiednim miejscu. Tyle jeśli chodzi o wstęp a teraz do meritum sprawy bo niestety nie znalazłem odpowiedzi na innych forach...

Mieszkam we Wrocławiu i od jakiegoś czasu szukam dobrego stylisty. Jestem nieco zrażony do "artystów" którzy wiele obiecywali a później wychodziłem od nich niezadolony. Po dwóch razach samotnych poszukiwać - powiedziałem NIE. Tak jak już wspomniałem gdzie indziej nie uzyskałem jednoznacznej odpowiedzi a chciałbym wreszcie być zadowolony. Dlatego proszę osoby z Wrocławia (i nie tylko) żeby poleciały mi jakiegoś dobrego stylistę z mojego miasta... mile widziane ceny Oczywiście jestem facetem żeby później głupich pytań nie było.

Pozdrawiam
Jarek
jareq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 22:33   #588
Arturo111
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez julccia Pokaż wiadomość
Witam wszystkich ...właśnie mój mąż wrócił od świetnego fryzjera i wygląda boskoooo!!!...pełny profesjonalizm...dziewczy na sie nazywa Martyna .....xxx .POLECAM wszystkim...faceci...zoba czcie sami...fajny klimat,ciepła atmosfera...no i ta Pani Martyna..całkiem fajna babka....
oo wielkie dzięki za te informacje... nareszcie ktoś odpisał na moje pytanie... a co myślicie o prostowaniu włosów przez facetów?? pasuje to czy nie za bardzo ??

Edytowane przez annfas
Czas edycji: 2007-02-09 o 22:01
Arturo111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 00:30   #589
Mroofcia
Rozeznanie

Smile Dot.: najlepszy fryzjer we Wrocławiu

.

Edytowane przez Mroofcia
Czas edycji: 2009-01-29 o 16:47
Mroofcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 00:31   #590
Mroofcia
Rozeznanie

Smile Dot.: Fryzjer we Wroclawiu

.

Edytowane przez Mroofcia
Czas edycji: 2009-01-29 o 16:27
Mroofcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 09:38   #591
snowhitte
Przyczajenie

Dot.: CESARE we Wrocławiu-opinie

Witam,

ja byłam w "Czarusiu" dwukrotnie, i strzygłam sie u Samego Mistrza - efekt: po 1 ścięciu wyglądałam BOSKO, fryzurka była bombowa, wystarczyło że po umyciu użyłam suszarki i palców i miałam rewelacyjny efekt włosów wywijających się na zewnątrz - so tej pory żadnemu fryzjerowi nie udało ise tego powtórzyć. Dlatego też podczas kolejnej wizyty postanowiłam trochę bardziej zaszaleć i oprócz ścięcia zafundowałam sobie balejage - i - TOTALNA KLAPA! Wyglądałam jak skrzyżowanie Tiny Turner z NRD'owskim piłkarzem, koszmar po prostu! Panu Czarkowi nie udało się niestety choć w drobnym stopniu przywołać czaru pierwszej fryzurki. A do tego ta "przyjemność" wyniosła mie ponad 400 zł!

Tak że raczej nie polecam tego salonu, dla mnie to raczej fabryka, ale oczywiście to moje subiektywne wrażenie.

Natomiast produkty TIGI bardzo fajne, kupowałam, ale uwaga drogie forumowiczki z Wrocławia - znalazłam coś dużo tańszego, natomiast jakość po prostu extra: firma ALCINA (Dr Kurt Wolff). Po chwilowym odmóżdżeniu w salonie fryzjerskim, kiedy to zrobiłam sobie pasemka na farbowane wcześniej ciemnie włosy, moje włosy wyglądały jak wata. Ponieważ miałam jeszcze szampon Alciny (250 ml za 40 zł starcza na ok. pół roku!!!) kupiłam sobie odżywkę(?) - preparat który zamyka łuskę włosa (250ml - 42 zł) i regenerujący balsam za 30zł. W efekcie moje włosy sa gładkie i lśniące!!!

Ja mam dobrze, bo salon w którym kupuję na Kiełczowskiej jest blisko i dobrze zaopatrzony, ale polecam odwiedzenie strony internetowej www.alcina.pl i wypróbowanie produktów. Ja do tej pory kupowałam różne preparaty do włosów i z tych jestem najbardziej zadowolona.

Dodam jeszcze tylko, że nie nie jestem w żaden handlowy sposób zawiązana z ta firmą i nikt mi nie płaci za rekamę - po prostu to najlepsze kosmetyki do włosów jakie miałam, a jeśli któraś z Was potrzebuje dobrych kosmetyków, to z czystm sercem polecam
snowhitte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 12:09   #592
julccia
BAN stały

witam ponownie....ceny maja przystępne...męskie strzyżenie od 35 zł..zawsze myja przed strzyzeniem no i oczywiscie po strzyżeniu...masażyk,kawu sia..i przemiły klimat....ja osobiscie prostowałam tam włosy na stałe i jestem bardzo zadowolona...usługe robiłam juz trzeci raz i wszystko bez zmian....no i strzygą nozyczkami które lataja w powietrzu
Stary 2007-02-08, 12:14   #593
julccia
BAN stały

Dot.: WROCŁAW: stylista dla faceta

Polecam xxx idz do Pani Martyny ona Ci fryzurke zaproponuje i wszystko wytłumaczy co i jak ...cena z tego co wiem to od 35 zł..xxx

Edytowane przez annfas
Czas edycji: 2007-02-09 o 22:02
Stary 2007-02-08, 12:18   #594
julccia
BAN stały

...pewnie ze pasuje prostowanie włosów...zalezy co chcesz osiągnąć...tam tez robią takie zabiegi...jak juz odwiedzisz to Studio to daj znac ..jak było??
Stary 2007-02-08, 13:22   #595
aako
Zakorzenienie

Dziś byłam w Infinity u p.Krzysztofa i powiem wam szczerze, że pozytywnie mnie zaskoczyl. Podszedł do moich wlosów INDYWIDUALNIE a to żadko zdarza się. Widać ze nie chciał zrobić mi krzywdy bardzo miły facet i jestem zadowolona. Dał mi rady jak pielegnować moje włosy, podciął i ładnie zakrecił. naprawde polecam..
aaa i ma jeszcze dosc niekonwencjonalne metody cięcia, przynajmniej ja sie nie spotkałam z takimi
buziaczki
aa i załacilam 60zł
aako jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 19:28   #596
Arturo111
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez julccia Pokaż wiadomość
...pewnie ze pasuje prostowanie włosów...zalezy co chcesz osiągnąć...tam tez robią takie zabiegi...jak juz odwiedzisz to Studio to daj znac ..jak było??
wiesz mysle że to dopiero na wiosne odwiedze to studio bo teraz probuje troszke zapóścić ... ale wielkie dzięki jak juz wyjde ze studia to napewno dam znać a czy mogłabyś jeszcze napisać mi ile kosztuje ścięcie ??
Arturo111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 20:44   #597
moriam
Rozeznanie

aako, co to znaczy niekonwencjonalne?
tnie na sucho? uwielbiam fryzjerow tnacych wloski na sucho!!!
moriam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 23:30   #598
jareq
Przyczajenie

Liczyłem na trochę więcej pomysłów... jeśli to możliwe to proszę o szybkie rady bo chcę jeszcze w tym tygodniu się wybrać. Z góry dziękuję
jareq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 08:19   #599
julccia
BAN stały

...wiecej pomysłów zapewne zaproponują....ja jestem tam klientką z moim mężem juz 6 lat i jestesmy bardzo zadowoleni....robią extremalne fryzury i co najwazniejsze do osobowosci danego klienta czyli podchodzą do tego wszystkiego bardzo indywidualnie.....moj mąż jest zachwycony..jak zmieniają..to po całosci....zresztą sam zobacz...
Stary 2007-02-09, 08:23   #600
julccia
BAN stały

na sucho to tnie p Iwona z Studia Goldwell z Kilinskiego...jest w tym pełna oddania i indywidualnie podchodzi do fryzury jak i osobowosci danego klienta...to co ona wyprawia nozycami to istne CUDO...jak to nazwałam ostatnio to żąglerki jakies...ale jak sie włosy pózniej układają......świetna babka.....urodzona do tego co robi....polecam....idz i zobacz....jest dla mn ie jedyna i ostatnia...i jestem z kolezankami jej oddaną i na wieki klientką...wierną....
Odpowiedz

Tagi
częstochowa, emo fryzura, fryzjer, fryzjer fryzura, fryzura, kessara, kręcone, lecher, loki, młodzieżowa, najlepszy fryzjer, obcięcie, ondulacja, stylista fryzur, tomasz zychal, trwała, wierzbicki, wrocław, wrocław fryzjer

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości