Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-02-09, 08:27   #601
julccia
BAN stały

Dot.: poszukuję męskiego fryzjera we Wrocławiu

hej...męskie 35 zł...z myciem przed usługą..i po tez....do tego kawka...i miły klimacik....fajne i profesjonalne dziewczyny tam pracują...bo mają bardzo wymagającą młodą szefową..ktora na kongresy ciągle jezdzi więc je szkoli i piłuje ciągle...ale warto bo mają talent do tego co robią...jak bedziesz cos chciał wycudowac więcej z włosami to lepiej sie o cenę zapytaj na początku...ale moj facet płaci 35 zł.....polecam...są temu oddane...
julccia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 08:41   #602
elninio86
Przyczajenie

Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

A ja wczoraj byłam umówić się na wizytę z P.Krzysztofem z Infinity :) Naprawdę miły -> byłam ze zdjęciem fryzury, którą chcę. Poświęcił mi dobre parę minut na to by sprawdzić czy ta fryzura uda się na moich włosach, opowiedział mi jaki będzie efekt, jak będzie ją robić i ile zapłacę :) Naprawde jestem bardzo mile zaskoczona. Umówiłam się na piątek za tydzień! :) Już się nie mogę doczekać :) Dam znać po powrocie.
elninio86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 11:04   #603
Jennys
Raczkowanie

No tak, pani Paulina jest chyba niekwestionowanym guru tej grupy. Jeśli ktoś może mnie podratować jej telefonem, to bardzo proszę.
A swoją drogą dostałam też ostatnio namiar na świetną (tak sądzę) fryzjerkę z legnickiej, a właściwie Bolesławickiej - Dianę. Salon ma w tym nowoczesnym domu przy Legnickiej, ale wejście jest od strony Bolesławickiej. Ciekawe, czy któraś była tam.
Stary 2007-02-09, 11:14   #604
madziunia80
Zakorzenienie

GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Studio Fryzur Goldwell Iwona Wójcik & Team ul.Kilińskiego 24 Wrocław 0713212248

Julccia, a mogłabyś przybliżyć nam ceny damskiego strzyżenia, nie bardzo mi potrzebna wiedza o cenie męskiego strzyżenia, z racji mojej płci.
Dobra wiadomość, że jednak używają nożyczek
Stary 2007-02-09, 13:25   #605
aako
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moriam Pokaż wiadomość
aako, co to znaczy niekonwencjonalne?
tnie na sucho? uwielbiam fryzjerow tnacych wloski na sucho!!!
nie nie na sucho, nie wiem jak to wytłumaczyć, ale aż mi serce podeszło do gardła jak chciał mi uciąc włosy na dlugosc jakies 3cm na szczescie tylko mi się wydawało...może jakas nie dzisiejsza jestem ale z takim "czymś" sie nie spotkałam
A tak szczerze mówiąc to facet owszem miły, z fachowym podejściem, ale nie wiem czy to moje włosy są takie "do niczego nie nadajace się" czy co, w każdym razie dzisiaj wyglądam jakby piorun we mnie strzelił (pewnie po tych lokach). I w ogole widze tylko ze są krótsze i nic pozatym. Ale pewnie to przez te włosy bo niestety takie mam ze nie chcą sie nikogo słuchać, nawet pana Krzysztofa
tak czy inaczej...chyba to będzie mój stały fryzjer bo wątpie, zeby ktoś zajął się lepiej moimi włosami.
AAAaa i bawią sie kosmetykami goldwell'a i jak dziś sie okazało strasznie mnie uczuliły..hymmm
buziaczki
aako jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 18:21   #606
Arturo111
Przyczajenie

Dot.: poszukuję męskiego fryzjera we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez julccia Pokaż wiadomość
hej...męskie 35 zł...z myciem przed usługą..i po tez....do tego kawka...i miły klimacik....fajne i profesjonalne dziewczyny tam pracują...bo mają bardzo wymagającą młodą szefową..ktora na kongresy ciągle jezdzi więc je szkoli i piłuje ciągle...ale warto bo mają talent do tego co robią...jak bedziesz cos chciał wycudowac więcej z włosami to lepiej sie o cenę zapytaj na początku...ale moj facet płaci 35 zł.....polecam...są temu oddane...
naprawde wielkie dzięki, jak zadzwonie będe prosił o panią martyne...
Arturo111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 19:41   #607
rzyrafka
Zakorzenienie

Dot.: Studio Fryzur Goldwell Iwona Wójcik & Team ul.Kilińskiego 24 Wrocław 0713212248

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Julccia, a mogłabyś przybliżyć nam ceny damskiego strzyżenia
Tobie tez pachnie reklamą?
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 20:06   #608
jareq
Przyczajenie

Dot.: WROCŁAW: stylista dla faceta

Jutro najprawdopodobniej się wybiorę. Powiem jak było Zapraszam również na www.13procent.com
jareq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 20:35   #609
moriam
Rozeznanie

Cytat:
na sucho to tnie p Iwona z Studia Goldwell z Kilinskiego...jest w tym pełna oddania i indywidualnie podchodzi do fryzury jak i osobowosci danego klienta...to co ona wyprawia nozycami to istne CUDO...jak to nazwałam ostatnio to żąglerki jakies...ale jak sie włosy pózniej układają......świetna babka.....urodzona do tego co robi....polecam....idz i zobacz....jest dla mn ie jedyna i ostatnia...i jestem z kolezankami jej oddaną i na wieki klientką...wierną....
to lubie bede szukac kontaktu i dzwonie!!wiem z doswiadczenia, ze jak fryz<jer tnie na sucho, to jest juz wyzsza polka i wlosy sie potem swietnie ukladaja. A jak u p.Iwony z farbowaniem?

edit: no i nie wiem czy sie umawiac czy nie jak sie okazalo julccii bardziej zalezy na reklamie salonu niz na dobrej poradzie. No i nie wiem czy mozna ufac jej wypowiedziom julccia, jak to jest?

Edytowane przez moriam
Czas edycji: 2007-02-09 o 23:21
moriam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 20:54   #610
pani_usia
Przyczajenie

A ile kosztuje ścięcie włosów długich u Studio Goldwell? Może i ja się tak wybiorę.
pani_usia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 21:09   #611
primavera
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Tobie tez pachnie reklamą?
Aż z ciekawości przeczytałam wszystkie wiadomości julci-i nie mam wątpliwości.Wszystki e o tym samym. Trzeba moda powiadomić.

Ten post aż mnie rozśmieszył:
Cytat:
Witam wszystkich ...właśnie mój mąż wrócił od świetnego fryzjera i wygląda boskoooo!!!...pełny profesjonalizm...dziewczy na sie nazywa Martyna i pracuje w Studio Goldwell na ul.Kilinskiego 24 we Wrocławiu podam nawet telefon 071 3212248....POLECAM wszystkim...faceci...zoba czcie sami...fajny klimat,ciepła atmosfera...no i ta Pani Martyna..całkiem fajna babka....
primavera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 12:49   #612
julccia
BAN stały

....julcia tam sobie włoski robi...poradę to Wam zaproponują ludzie ktorzy tam pracują i juz......moge tylko polecic a jesli ktos nie spróbuje to co ja moge...prawda...i jeszcze jedno ..jak bym była fryzjerem to i moze bym poradziła...ja tylko je reklamuje bo sama jestem zadowolona...idzcie i zobaczycie...chociaz wiem,ze nie kazdemu sie dogodzi...mi sie podoba....
Stary 2007-02-10, 12:50   #613
julccia
BAN stały

zadzwon..wiem tylko ile męskie bo moj mąż tam sie strzyze........ja ostatnio prostowałam na stałe.....pozdrawiam wszystkich...

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2007-12-10 o 23:13
Stary 2007-02-11, 09:00   #614
elninio86
Przyczajenie

hmmm... A mogłybyście mi polecić właśnie jakiegoś fryzjera (najlepiej gdzie + imię ), ale dla mężczyzn? Bo niestety Pan Krzysztof z Inifnity nie tnie facetów, a szukam dla chłopaka jakiegoś dobrego fryzjera.

Pozdrawiam
elninio86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 09:16   #615
moriam
Rozeznanie

julccia-porady-chodzilo mi o podzielenie sie wlasnymi doswiadczeniami fryzjerskimi,poradzenie kogos lub wrecz przeciwnie. Ja chcialabym ci wierzyc, ale toje posty, w kazdym watku takie same, sztucznie wychwalajace jedno studio budza watpliwosci.
Skoro strzyze sie tam tylko twoj maz, nie ty(tak,tak-prostowalas tam wlosy), to skad wiesz, ze pani Iwona tnie na sucho? Chodzisz tam wraz z mezem w roli obserwatora? Chcialabym, bys pisala prawde , bo szukam fryzjera tnacego ta technika, moja fryzjerka zawsze tak ciela, niestety dzis jest na macierzynskim, a ja szukam kogos nowego.
Julccia bez obrazy-sama pod soba podkopalas dolki, ale sprawdze twoj kontakt.Jesli sie sprawdzi-na pewno bede ci wdzieczna.
Stary 2007-02-11, 12:36   #616
askaa.a
Przyczajenie

Cytat:
julccia-porady-chodzilo mi o podzielenie sie wlasnymi doswiadczeniami fryzjerskimi,poradzenie kogos lub wrecz przeciwnie. Ja chcialabym ci wierzyc, ale toje posty, w kazdym watku takie same, sztucznie wychwalajace jedno studio budza watpliwosci.
Skoro strzyze sie tam tylko twoj maz, nie ty(tak,tak-prostowalas tam wlosy), to skad wiesz, ze pani Iwona tnie na sucho? Chodzisz tam wraz z mezem w roli obserwatora? Chcialabym, bys pisala prawde , bo szukam fryzjera tnacego ta technika, moja fryzjerka zawsze tak ciela, niestety dzis jest na macierzynskim, a ja szukam kogos nowego.
Julccia bez obrazy-sama pod soba podkopalas dolki, ale sprawdze twoj kontakt.Jesli sie sprawdzi-na pewno bede ci wdzieczna.
moriam juz wczesniej byl wspomniany i przeze mnie i inna dziewczyne salon ''BELLISSIMA'' , własciecielka Marta scina na sucho, co sie rzadko zdarza, dlatego efekt jest od razu widoczny.. ja jestem zawsze zadowolona,scinalam sie roznie od klasycznych po asymetryczne fryzurki,zaczynajjac od blondu przechodzac przez rude i brazowe odcienie na glowie.. chodza do niej moje wszystkie kuzynki,a kazda z nas ma inny styl! no i kazda jest zadowolona..jesli chcesz podam Ci numer,salon jest na Jaracza..Ps najwazniejsze ze fryzjerka potrafi Cie wysluchac i czuje o jakie sciecie Ci chodzi
askaa.a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 13:06   #617
moriam
Rozeznanie

naprawde scina na sucho? zawsze,czy w zaleznosci od wlosow i fryzury?

Kontakt do Belissimy juz mam,podawany byl wczesniej na forum.
decyzje podejme na dniach, bo juz naprawde musze sie gdzies udac
mam nadzieje, ze nie przedobrze. ostatnio jak tak poszukiwalam dobrego fryzjera skonczylo sie nieciekawie-trafilam do Lima studio i po raz pierwszy plakalam po wizycie u fryzjera.

na dzien dzisiejszy zastanawiam sie nad Krzyskiem z Infinity, Jasiem z Vertigo(wczesniej pracowal u Okila), zadzwonie na pewno do Bellissimy mam tez ochote zagladnac do malego saloniku kolo mni-ul.Swieradowska-byl juz tez wspominany w tym watku, zawsze jest tam ruch i duzo klientek-a to o czymsswiadczy
Stary 2007-02-11, 18:31   #618
askaa.a
Przyczajenie

Cytat:
naprawde scina na sucho? zawsze,czy w zaleznosci od wlosow i fryzury?

Kontakt do Belissimy juz mam,podawany byl wczesniej na forum.
decyzje podejme na dniach, bo juz naprawde musze sie gdzies udac
mam nadzieje, ze nie przedobrze. ostatnio jak tak poszukiwalam dobrego fryzjera skonczylo sie nieciekawie-trafilam do Lima studio i po raz pierwszy plakalam po wizycie u fryzjera.

na dzien dzisiejszy zastanawiam sie nad Krzyskiem z Infinity, Jasiem z Vertigo(wczesniej pracowal u Okila), zadzwonie na pewno do Bellissimy mam tez ochote zagladnac do malego saloniku kolo mni-ul.Swieradowska-byl juz tez wspominany w tym watku, zawsze jest tam ruch i duzo klientek-a to o czymsswiadczy
Nie wiem czy zawsze scina na sucho, mnie zazwyczaj tak zwlaszcza jesli chodzilo o grzywke i wykonczenie.. niekiedy jak duzo scinalam wlosow to poczatek zaczyanla na morko a pozniej suszyla i jechala prostownica albo na szczotke porzadnie prostowala.. poza tym chyba tak szybkiej fryzjerki jeszcze nie znam,a efekt zawsze b.dobry Dlatego jak ostatnio skusilam sie nie wiem po co na innego fryzjera i widzialam jak scinal mi grzywke na mokro nie wiedzialam czy uciekac..a efekt koszmarny!!
askaa.a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 20:39   #619
dzidak
Przyczajenie

Dot.: CESARE we Wrocławiu-opinie

zgadzam sie z blondzia...wczesniej w wątku dotyczącym fryzjera we wrocławiu opisałam nieco ten zakład...pewnie jestem taką samą pokrzywdzoną i rozczarowaną, zapuszczającą włosy jak blondzia...zatem pozwolę sobie tu ponownie napisać parę słów na temat tego pseudo fryzjera, a raczej fryzjerki...dziewczyny!!! jesli nie chcecie chodzic w chustce na glowie lub szukac peruki - nie eksperymentujcie i nie idzcie dpo frika na orzechowa!!! to prawda ze "salon" jest w blaszaku, w ktorym pare miesiecy temu byl warzywniak..ale w sumie ladnie to wnetrze zagospodarowali i mimo ze ciasno - jest milo..ale nie to jest groźne..groźne jest to, ze uzytkownik o nazwie frik, reklamuje tu swoj salon o tej samej nazwie, czyli "Frik"...zatem to nie sa opinie zadowolonej klientki - tylko autoreklama..nie byoby w tym nic zlego - gdyby nie...no wlasnie...Pani Iza ani ciąc nie umie, ani nie ma do tego serca...a czeszac tak mnie wyszarpala ( o czym zapomnialam dodac w moich poprzednich wątkach) ze mialam wrazenie, ze wymierza mi jakas kare...a ona "tylko" mnie czesala..ech szkoda slow..a powiem Wam, ze poszlam tam zachecona wlasnie tym ich namawianiem tu na forum...Friku - nie wroze Ci dlugotrwalej dzialalnosci,..przynajmni ej nie w tej branzy..
dzidak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 21:14   #620
daga0
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez darii Pokaż wiadomość
również bardzo proszę o numer do Pani Pauliny. z góry dziękuję .
Czy ja również mogłabym prosić o numer do pani Pauliny? Byłam już chyba u wszystkich fryzjerów we Wrocławiu i jeszcze żaden nie obciął mi włosów tak jakbym tego chciała. Jestem już naprawdę zdesperowana!
Bardzo się cieszę że trafiłam na to forum. Mam nadzieję że mogę liczyć na waszą pomoc. Jeszcze raz bardzo proszę o numer Pani Pauliny, którą tak gorąco polecacie. Z góry bardzo dziękuję.
daga0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 10:35   #621
moriam
Rozeznanie

finalowo zapisalam sie do Michala Chabzdy
ide w przyszlym tygodniu
oczywiscie dam znac co i jak
Stary 2007-02-15, 08:34   #622
edziakalitowa
Vegemamita

Wpisy w blogu: 1
Thumbs up Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Jestem tu pierwszy raz ale mogę wam szczerze polecić taki malutki salonik na ul.Mieleckiej .Pracuje tam Pani Beata oraz Pani Sylwia. Za ścięcie z myciem ,balejaż z 3 kolorów do tego regulacja brwi oraz Henna zapłaciłam 80 Zł
I można siąść na fotel i spokojnie powiedzieć niech Pani robi co chce za każdym razem super fryzurka
edziakalitowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 10:13   #623
mala_misia
Raczkowanie

A ja polecam Panią Aldone z ulicy Pilczyckiej. Szczyge sie u niej jakies 13lat- tak samo jak moja mama. Teraz na dodatek siostra i mama mojego TŻ. Ona naprawde wie co robi. Do tego przedłuża i skupuje włosy. Jezeli ktoę chetny to zapraszam do zadawania pytań.
Stary 2007-02-15, 12:55   #624
yoona
Zakorzenienie

a czy wiecie moze jakie salony robią trwałe prostowanie?

Blogowy świat

yoona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 13:55   #625
milenna
Raczkowanie

Dot.: fryzjer Wrocław dla KRĘCONYCH

Szkoda,że nikogo nie znacie chodziłam kiedyś do P.Sylwi była w salonie kolo Halera potem u ciekła i d...... ((( a umiała ściąć moje loki
milenna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 08:58   #626
julccia
BAN stały

Witam.Stałe prostowanie robi p.Iwona i p.Magda w Studio Goldwell na Kilinskiego..pracują tylko na kosmetykach goldwell ...więc polecam...sama robiłam prawie dwa tygodnie temu...
Stary 2007-02-16, 11:30   #627
yoona
Zakorzenienie

i co jestes zadowolona z efektu? ile zaplacilas i jaki emialas wczesniej wlosy? moze jakies foto?

Blogowy świat

yoona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 16:46   #628
daga0
Raczkowanie

Cześć. Wiecie może w którym salonie we Wrocławiu ścinają włosy brzytwą? Bo jak do tej pory, kiedy pytałam się o to fryzjerów, to robili wielkie oczy. Raz tylko w jakimś saloniku w Tczewie dziewczyna pocieniowała mi całe włosy brzytwą i wyszło naprawdę super, włosy po umyciu same się układały. No ale niestety z Wrocławia do Tczewa jest trochę daleko. Więc może tu coś znajdę.
PoZdRaWiAm
Stary 2007-02-16, 17:38   #629
primavera
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez daga0 Pokaż wiadomość
Cześć. Wiecie może w którym salonie we Wrocławiu ścinają włosy brzytwą? Bo jak do tej pory, kiedy pytałam się o to fryzjerów, to robili wielkie oczy. Raz tylko w jakimś saloniku w Tczewie dziewczyna pocieniowała mi całe włosy brzytwą i wyszło naprawdę super, włosy po umyciu same się układały. No ale niestety z Wrocławia do Tczewa jest trochę daleko. Więc może tu coś znajdę.
PoZdRaWiAm
Ja byłam kiedyś na ścinaniu brzytwa w Środzie Śląskiej - siostra mojej koleżanki ma tam swój zakład. Faktem jest, ze włosy bardzo fajnie się układały
primavera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 17:41   #630
mala_misia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez daga0 Pokaż wiadomość
PoZdRaWiAm
Wspomniana przeze mnie p. Aldona scinała mi włosy brzytwa,ale nie wiem czy praktykuje to nadal. Musiałabyś zadzwonić do niej.
Odpowiedz

Tagi
częstochowa, emo fryzura, fryzjer, fryzjer fryzura, fryzura, kessara, kręcone, lecher, loki, młodzieżowa, najlepszy fryzjer, obcięcie, ondulacja, stylista fryzur, tomasz zychal, trwała, wierzbicki, wrocław, wrocław fryzjer

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości