Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-07-09, 14:28   #1471
emka1984
Przyczajenie

Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Kalla a czy wiesz czy oni maja jakąś swoją stronkę internetową? i jakie są ceny?
Bużka
emka1984 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 21:13   #1472
animeq
Rozeznanie

Cornrows - Śląsk lub Wrocław

Czy ma ktoś namiary na fryzjera/kę wykonującego cornrowsy na terenie Śląska lub we Wrocławiu? Wymarzyła mi się fryzurke, ale nikt w moim pobliżu z fryzjerów tego nie wykonuje :/
animeq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 19:48   #1473
KradnePomidory
Rozeznanie

Witam . ; )

Jeśli chodzi o fryzjerów to poleciła bym MATRIX xxxx. pani cieła ładnie i niedrogo . jednak salon zlikwdowali i zaczeły się moje problemy z fryzjerem . ; /
Najpierw byłam w salonie ' barbara xxx.
Efekt .? nic ciekawego . zwykłe cięcie . cena .? za zwykłe cięcie wybuliłam 60 zł . ;// Gdybym sprawdziła wcześniej ceny to zapewnie wogle bym tam nie szła . może dla niektórych to nie jest drogo ale u poprzedniego fryzjera płąciłam 20 - 30 zł ; /
później zawitałam w salonie ... [ nazwy nie pamiętam ] i to była ulica (chyba) xxxx. cięcie włosów BAAAARDZO długich kosztowało 35 zł . czyli do przerzycia . ; ) Jednak teraz zaszalałam , ze tak powiem i dałam koleżance zafarbować włosy . Ona wybuerała ' farbę ' która okazała się rozjaśniaczem . ;/
W efekcie otrzymałam baardzo jasny bllondzik [ czyli jak chciałam ] ale ... złoty .. żółty ... brr . BARDZO zależy mi na poniedziałek umówić się z jakimś tanim fryzjerem w okolicy Nadodrze / Śródmieście , który niedrogo zafarbowałby i ścioł mi włosy . Na chrobrego nie pujde , ponieważ pamiętam jak pani o włosach w boba do ucha pytała o cene farbnięcia na JEJ długość i pani powiedziała że 100 zł . [ moje włosy są chyba długie ...siegają ze 2 cm za zapięcie stanika ] dziewczyny naprawde mi bardzo zależy , na szybkiej odpowiedzi , gdyz jak najszybciej chciałąbym się pozbyć tego ochydnego koloru z mojej głowy .!

aha . a jeśli ktoś chce TYLKO ściąć włosy polecam panią Natalię . ; )

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-07-12 o 22:37 Powód: prosze zapoznac sie z zasadami forum
KradnePomidory jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 20:26   #1474
tallq
Raczkowanie

Troche przykrych słów na temat salonu Ines... Ku przestrodze.

Myślałam , że zanalazlam salon idealny ...no cóż, moje złudzenia ponownie prysły...Pisałam wcześniej na tym topiku i na pokrewny o Ines - że polecam itd. a już szcególnie p. Anię. Niestety po ostatniej wizycie zmieniam zdanie - a idealnego fryzjera szukam dalej. Otóż spędziłam kolejny raz 3 godziny - farba + strzyżenie i o ile zawsze wychodziłam w niebo wzięta , że pracują tam fachowcy, którzy włosek po włosku tworzą idealną fryzurę.. Ogólnie pracownikom nie można zarzucić nic złego |(poza wyjątkami) ale panoszy się tam zazwyczaj stare, grube babsko - chyba szefowa , która do wszystkiego się miesza i moim skromnym zdaniem takim zachowaniem rujnuje opinie o tym salonie. Kiedy siedziałam na fotelu słyszałam jak niemiło potraktowala klientke , która miała pretensje (słuszne!) o to jak się nią poraz kolejny zajęto. Szkoda, że i mnie to czekało... Byłam umówiona wcześniej telefonicznie a ten gruby babsztyl w czasie mojej wizyty wcisnał p. Ani jeszcze 3 klientki Czyli w ciągu 3 godzin przez jedna osobe zostały obsłuzone 4 osoby - a dodam , że kazda miała robiony kolor !!! Cieszę się , że chociaż kolor nalożyła mi p. Ania - pozniej zajmowały się mną jeszcze 3 osoby !!!! Każda na "odwal" - miałam myte wlosy (przez faceta), które póżniej zostały tak wysuszone , że nie obyło się bez szarpania przy próbach rozczesania - zero modelowania na szczotke, zero rozczesania przed suszeniem nic!!! Potem przyszło czas na prostowanie - bez preparatu zabepieczającego, którego dotąd mi nie żałowano Przysięgam , że bylam na skarju płaczu i chciałam wyjsc nawet z byle czym na głowie a przy wyjsciu poprosic o wyrzucenie mojej karty stałego klienta (tak tak - tak sie traktuje w Ines stałego klienta który co chwile zostawia w salonie kupe kasy) - bo ja już więcej tam nie wróce. Od grubej baryły nie usłyszałam nawet przepraszam - chociażby za jej chamskie odzywki (raz powiedziała , że teraz p. Ania bedzie strzygła "to" - czyli mnie, lekkie przegięcie.
Jeśli p.Ania kiedys postanowi robić karierę gdzie indziej chętnie będę korzystała z jej usług bo dla mnie nadal jest fachowcem - tylko pracuje w niewłasciwym miejscu gdzie ktos ewidentnie nie szanuje jej pracy...Szkoda bardzo.

A salon Ines mijam od teraz bardzo szerokim łukiem - dziewczyny jeżeli jesteście gotowe na takie ryzyko (bo nigdy nie wiadomo co wyjdzie jak miota się przy was 3 fryzjerów...) i jak nie zwracacie uwagi na to jak was traktują to możecie spróbować szcześcia w Ines - ja już więcej nie zaryzykuję
tallq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 21:02   #1475
KradnePomidory
Rozeznanie

Thumbs up Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Drogie wizażanki .!
Wszystkie te , które szukaja fryzjerek które zafarbują włosy na idealny blond , a nie jakiegoś kurczaka . POLECAM GORĄCO salon fryzjerski ' Merlin ' ścięcie+farba zajeło 1,5 godziny czasu . Z mojego poprzedniego ' kurczaka ' pani wyczarowałą mi piękny czysciutki blond platyniasto-popiekaty [Czyli taki jaki chciałam ; ) ]
Pozatym świetnie ścina . Cena .? Bardzo niska . Za ścięcie z farbą zpłaciłam 68 zł [ włosy dłuuuugie ] nie trzeba zamawiać terminów ; d Ale w kolejce takrze się nie czeka . ; ) aha . I dodam , że pani fryzjerka jest przemiłą osobą . ; d Można z nią pogadać i zawsze doradzi , jak nie możemy się zdecydować . ; ) Niewiem na jakich farbach pracuje , ale napeno na dobrych , bo nie widać żadnego uszczerbka na zdrowiu moich włosów. ; d Pozdrawiam *;
Stary 2008-07-15, 21:04   #1476
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

tallq ,nie bardzo rozumiem ..chodzilo Ci o to ze przez te 3 godziny miala sie Toba zajmowac P Ania?dlaczego mialaby ci mycwlosy i suszyc osobiscie?
nie uwazam ze fryzjer w salonie ,ma sie zajmowac rowniez myciem i suszeniem wlosow, tym bardziej jak ma sporo klientow..gdyby tak mialo byc ,to usluga musialaby wzrosnac i toduzo...aby mozna uzyskac koszty utrzymania rowniez fryzjera...znam salony, gdzie fryzjer zajmuje sie tylko jedna klientka przez caly czas wykonywania uslugi fryzjerskiej...ale zabieg taki to koszt od 1000 zl
ale wracajac do realiow...
w moim salonie nawet moje klientki maja nakladana farbe jezeli , nie wymaga ona jakis specjalnych technicznych kruczkow, przez moje fryzjerki...i nie widze w tym nic uwlaczajacego dla klientki...nie wspomnie juz o myciu klientki... zazwyczaj myja je moje fryzjerk...a i ja jak mam chwile ..myje wlosy klientkom moich fryzjerek..
owszem moge zrozumiec ,jezeli nie spelniono pewnych wymagan,ktore sie klientowi naleza(delkatne mycie, rozczesywanie czy ochrona wlosow przed temp|)ze masz o to pretensje
ale okreslenie osoby, objetnie jaka by nie byla...w Twojej formie slownej.. jest poprostu delkatnie mowiac niegrzeczne...choc znalazlabym tu rowniez mocniejsze slowo
ale uwazam sie osobe inteligentna i dobrze wychowana, wiec nie przytocze tu zadnego z nich...
dodam zapytanie...
czy szczupla osobe ...po takiej wizycie nazwalabyc wrednym kosciotrupem...wstretna kostucha?
hmmm....
pomimo wszystko..czasem powinno sie troszke pomyslec znimsiecosnapisze
pozdrawiam
Gaga
i
Stary 2008-07-15, 21:33   #1477
Kallla
Rozeznanie

GG do Kallla

Cytat:
Napisane przez emka1984 Pokaż wiadomość
Kalla a czy wiesz czy oni maja jakąś swoją stronkę internetową? i jakie są ceny?
Bużka

Kurde wlasnie strony nie maja niestety a jesli chodzi o cene tej sauny to nie mam pojecia bo ja dostalam zaproszenie na bezplatna za wizyte tam chyba nawet jak pierwszy raz bylam. A jesli chodzi o sciecie to chyba od 45 zl, farba jeden kolor od 90 zl ale nie jestm pewna. Ja za sciecie i za jeden kolor, z modelowaniem i ze wszystkim place 160 zl. Postaram sie niedlugo dowiedziec ile kosztuje sauna jesli ci nie zalezy na czasie.
Pozdrawiam.
Kallla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 23:28   #1478
tallq
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
tallq ,nie bardzo rozumiem ..chodzilo Ci o to ze przez te 3 godziny miala sie Toba zajmowac P Ania?dlaczego mialaby ci mycwlosy i suszyc osobiscie?
nie uwazam ze fryzjer w salonie ,ma sie zajmowac rowniez myciem i suszeniem wlosow, tym bardziej jak ma sporo klientow..
A czym ma się zajmować fryzjer? Chyba między innymi tym?? Może się mylę? Gdyby obsługiwano jedną osobę a nie wciskano na siłe kilka osób to wszystko dałoby rade się zrobić. Ale rozumiem , że lepiej żeby ktoś wielce obrażony to robił...ok

Cytat:
gdyby tak mialo byc ,to usluga musialaby wzrosnac i toduzo...aby mozna uzyskac koszty utrzymania rowniez fryzjera...znam salony, gdzie fryzjer zajmuje sie tylko jedna klientka przez caly czas wykonywania uslugi fryzjerskiej...ale zabieg taki to koszt od 1000 zl
uwazam ze płacę wystarczajaco duzo zeby ktos sie mna NORMALNIE zajal... a nie tak po łebkach

Cytat:
ale wracajac do realiow...
w moim salonie nawet moje klientki maja nakladana farbe jezeli , nie wymaga ona jakis specjalnych technicznych kruczkow, przez moje fryzjerki...i nie widze w tym nic uwlaczajacego dla klientki...nie wspomnie juz o myciu klientki... zazwyczaj myja je moje fryzjerk...a i ja jak mam chwile ..myje wlosy klientkom moich fryzjerek..
farbę to i mi nakłada fryzjerka - bo niby jakby miał być inaczej? mysie i suszenie przez inne osoby (asystentów? bo nie wiem jak ich nazwac) jak najbardziej akceptuje pod warunkiem, że ktoś ma minimalne pojęcie jak to zrobić i nie robi tego z wielce obrazoną miną. Jezeli w twoim salonie obsługiwanie 4 osob jednoczesnie przez jednego fryzjera jest normalne - to wybacz ale dla mnie temu salonowi daleko do ideału

Cytat:
owszem moge zrozumiec ,jezeli nie spelniono pewnych wymagan,ktore sie klientowi naleza(delkatne mycie, rozczesywanie czy ochrona wlosow przed temp|)ze masz o to pretensje
ale okreslenie osoby, objetnie jaka by nie byla...w Twojej formie slownej.. jest poprostu delkatnie mowiac niegrzeczne...choc znalazlabym tu rowniez mocniejsze slowo
Gdybys przeczytała moją wypowiedź to może zauważyłabyś, że ta pani w stosunku do mnie tez sie nie popisała się kultura, nie tylko do mnie [/quote]

Cytat:
ale uwazam sie osobe inteligentna i dobrze wychowana, wiec nie przytocze tu zadnego z nich...
niezmiernie się cieszę...

Cytat:
dodam zapytanie...
czy szczupla osobe ...po takiej wizycie nazwalabyc wrednym kosciotrupem...wstretna kostucha?
hmmm....
Na głupie pytania nie odpowiadam wybacz....

Cytat:
pomimo wszystko..czasem powinno sie troszke pomyslec znimsiecosnapisze
Moderatora równiez to się tyczy...Napisałam co myślałam o wizycie. I myślę , że napewno sporo osób czułoby się i myslałoby podobnie jak ja. Cieszę się niezmiernie, że w twoim salonie nie dochodzi do takich sytuacji , ale jak widzisz nie miałam tyle szczęścia... Ale jako moderator na forum fryzjerskim powinnas byc chyba nieco zorientowana i powinnas wiedziec ze nie wszedzie jest tak rozowo jak u ciebie?

Mam nadzieję , że słowa krytyki jednak komus się bardziej przydadzą...
Stary 2008-07-15, 23:54   #1479
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

moja droga ..czemu nie dziwi mnie rozlozenie mojej wypowiedzi na kawalki?

w moim salonie jest rozowo?
nie..szaro...czerwono ..czarno
cytat:
Cytat:
dodam zapytanie...
hmmm....
Na głupie pytania nie odpowiadam wybacz....

to pytanie nie jest glupie......
ono ma jeszcze" wstep":
dodam zapytanie...
czy szczupla osobe ...po takiej wizycie nazwalabys wrednym kosciotrupem...wstretna kostucha?...

jezeli probujesz analizowac czyjes wypowiedzi,poniewaz nie podoba sie Tobie krytyka wlasnej osoby...to nie wyciagaj zdan z kontekstu, tylko cytuj w calosci ...

nie rozumiem co tu ma do tego moja osoba jako moderator?
wypowiedzialam sie tu jako soba postronna,ktorej rowniez ma prawo nie podobac sie lub podobac to co inni mowia...
nikogo nie urazilam..co najwyzej zadalam pare pytan...
ale nie otrzymalam na nie odpowiedzi i w sumie , nie chce juz ciagnac tego watku, wiec zapraszam do powrotu do tematu tego watku
Stary 2008-07-16, 00:09   #1480
tallq
Raczkowanie

Mysle ze Twoja propozycja jest dobra...bo jak widze nie masz nic ciekawego na ten temat do napisania. Wybacz.

I nie razi mnie krytyka mojej osoby ale głupie czepianie się w sumie nie wiem o co? Rozumiem , że masz gorszy dzień i postanowiłaś sobie na kimś odbić Napisałam, jak wyglądała moja wizyta w salonie , żeby inne dziewczyny brały również nieprzyjemności pod uwagę. A nie żebys mi wytykała , że coś ci sie nie podoba w mojej wypowiedzi...To - nie wiem czy zauważyłas - jest forum o salonach fryzjerskich we Wrocławiu a nie jakieś pogaduszki o kulturze czy Bóg wie czym. Z mojej strony to koniec dyskusji z Toba bo nic ona do tego topiku nie wnosi...
Stary 2008-07-16, 00:20   #1481
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

ja mam zly dzien?
alez gdybys mnie znala...to bys wiedziala ,ze ja mam same dobre dni!!i codziennie sie budze z usmiechem
bo mam same mile klientki! i do pracy ide zawsze z wielka checia!!
idylla ...
masz racje powinnas te opinie dac w watku o zlych fryzjerach...
i ciesze sie ze zakonczylysmy dalsza rozmowe ?
pozdrawiam jak zawsze z usmiechem...milym usmiechem i zycze milej nocy
Stary 2008-07-16, 08:16   #1482
emka1984
Przyczajenie

Ej Dziewczyny BZDURA! Po co te przepychanki.
Ja się cieszę, że tallq dokładnie opisała wizytę w salonie i swoje odczucia.
Ja również była bym niezadowolona.
Lubię jak się mnie dopieszcza i skacze wokół główki... no cóż takie upodobania.
Również gaga ma prawo do opinii takiej a nie innej. Myślę, że forum jest po to aby dowiedzieć się czegoś nowego, spojrzenia na tą sama sporawę z różnych punktów widzenia wyciągnięcia czegoś dla siebie. A umiejętność akceptacji różnic zdań to chyba podstawa forum.

Dalej czekam na opinie koleżanek odnośnie salonów fryzjerskich we Wrocławiu, na te dobre i złe

Buziaki
emka1984 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 11:06   #1483
tallq
Raczkowanie

Oby więcej było tych dobrych...
Stary 2008-07-17, 13:12   #1484
madziunia80
Zakorzenienie

GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80

Tallq, doskonale wiem, jaka potrafi być ta kobieta. Z tym, że ja się jej nie dałam. Jak chciałam rozjaśnić włosy, co podałam przez telefon przy umówieniu się na wizytę, to ona wpisała ściąganie koloru, a ja zdecydowałam się na baleyage, co wiadomo jest bardziej czaso- i pracochłonne. W połowie wizyty ta kobiecina zaczęła podsuwać Eli kolejne klientki i głośno wyrażać swoją opinie na mój temat. Więc wstałam i jej powiedziałam (też głośno), że po pierwsze to ona wpisała sobie ściąganie koloru, ja mówiłam o rozjaśnianiu włosów, a to nie jest równoznaczne, a po drugie przez takie jej komentarze prostackie i grubiańskie salon stracił klientkę, która przy każdej wizycie zostawiała trochę pieniędzy. I więcej nie pójdę do INES, przykre, bo byłam zadowolona, bardzo zadowolona z pracy Eli.

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2008-08-14 o 17:39
madziunia80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 01:28   #1485
Indian Summer
Raczkowanie

Witam ponownie

Śpieszę bo mam newsa Wiecie juz Drogie Panie, że jestem mega fanką Czarka z "Krzyszycha&Team" Mega talent, mega osobowość-jak dla mnie ideał)

Niestety długie terminy oczekiwania na wizytę (około 3 tygodni) spowodowały, że tym razem dopuściłam się zdrady i...nie żałuję)a przyznam, że w trakcie strzyżenia z nerwów spociłam się jak mysz, tak mnie to strasznie stresowało-wodziłam wzrokiem każdy gest fryzjerki, patrzyłam co robi, jak robi itd-obsesja!!

Mimo wszystko jestem zadowolona Za strzyżenie włosów długich zapłaciłam 40zł. Mam fajna grzywkę, fryzura jest idealnie taka jak chciałam a nawet jeszcze lepsza!!

Włosy mam zdecydowanie skrócone ale nie są bardzo krótkie. Super pocieniowane i bajeczna grzywka-rewelacja

Strzygłam się na ulxxxxxxx we Wrocławiu w Hali Strzegomskiej u Pani Beatki (szefowa). Salon B&M. Naprawde polecam.
grudzien-2008-65,30kg

Łącznie MINUS 15,10kg
na diecie rozdzielnej

Spasłam sie 5 kg-
od poniedziałku 8.11-walcze
jest 69kg
cel 65

kilogram juz zgubilam

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-07-18 o 03:50 Powód: prosze zapoznac sie zasadami tego forum
Indian Summer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 03:53   #1486
kaska222
Moderator

Indian Summer -prawie tak samo pislas 2 miesiace temu,prosze zapoznac sie zasadami tego forum.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 10:17   #1487
CAMERIA*
Raczkowanie

Dziewczyny , a czy którakolwiek miała wykonaną fajną długotrzymającą się fryzurkę ślubną lub studniówkową ( ogółnie wieczorową) w którymś z wroclawskich salonów???możecie kogoś polecić ??? mój dzień się zbliża a ja nie wiem gdzie iść (

a i jeszcze jedno- moge prosić o nr do PANI PAULINY ??? plissssssss ..... słyszałyście może czy robi fajne fryzurki wieczorowe????

Edytowane przez CAMERIA*
Czas edycji: 2008-07-22 o 16:32 Powód: post pod postem
CAMERIA* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 14:04   #1488
Clarissa:)
Wtajemniczenie

GG do Clarissa:)

Hej dziewczyny
Czy któraś z Was była w salonie Welli w Pasażu? Jeśli tak to bardzo proszę o opinię .
Clarissa:) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 21:15   #1489
Kallla
Rozeznanie

GG do Kallla

hej, ja bylam w Redoxie ale juz jakis czas temu. Ratowalam wlosy po fryzjerce-amatorce. Wyszlam zadowolona, kolor byl przecudny ale tez i drogi (za toner albo jak kto woli szampon koloryzacyjny zaplacilam 170 zl na wlosach do ramion, dodam ze to byl tylko kolor bo wlosy mialam juz obciete) dlatego z bolem serca juz tam nie zawitalam. Ale ostatnio kolezanka z pracy byla na scieciu, wyszla z ekstrawagancka fryzurka ale tez z ogromnym usmiechem. Tez byla zadowolona. Wydaje mi sie ze z takiego salonu nie mozna wyjsc niezadowolonym.
Pozdrawiam.

a i te 170 zl byly po rabacie bo jestem pracownikiem Pasazu
buziaki.
Kallla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 16:33   #1490
CAMERIA*
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez CAMERIA* Pokaż wiadomość
Dziewczyny , a czy którakolwiek miała wykonaną fajną długotrzymającą się fryzurkę ślubną lub studniówkową ( ogółnie wieczorową) w którymś z wroclawskich salonów???możecie kogoś polecić ??? mój dzień się zbliża a ja nie wiem gdzie iść (

a i jeszcze jedno- moge prosić o nr do PANI PAULINY ??? plissssssss ..... słyszałyście może czy robi fajne fryzurki wieczorowe????

((
Stary 2008-07-23, 22:57   #1491
Clarissa:)
Wtajemniczenie

GG do Clarissa:)

Kallla dziękuje
Ja włosów nie farbuje także interesuje mnie tylko cięcie.. A poszukuje dobrego fryzjera bo większość masakruje moje falowane, puszczące się włosy
Clarissa:) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 12:35   #1492
wodniczka176
Raczkowanie

GG do wodniczka176

możecie mi napisac jakie są mniej więcej ceny w Infinity?

Zapuszczanie włosów
wodniczka176 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 15:56   #1493
KradnePomidory
Rozeznanie

Z tego , co się orientuje w Infinity za [ samo scięcie ] na włosach krótkich ; 50 zł , średnich ; 60 zł , a długie do ustalenia ; D
Stary 2008-07-24, 20:43   #1494
wodniczka176
Raczkowanie

GG do wodniczka176

mi chodzi głównie o dekoloryzację, chciałabym rozjaśnic włosy i przefarbowac na inny kolor + cięcie, włosy mam do łopatek
zastanawia mnie czy wyjdzie to taniej niż w Ines, bo jakośc usług w obu salonach podobna

Zapuszczanie włosów
wodniczka176 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 14:56   #1495
malagabi
Przyczajenie

GG do malagabi Wyślij wiadomość przez MSN do malagabi
Talking Poszukiwany poszukiwana, WROCLAW

Wieem, ze pewnie oberwie mi sie ze zly watek i w ogole ;]

aale

otoz, poszukujemy dziewczynki badz chlopczyka z zdolnymi raczkami do wlosow, ktory chcialby pobawic sie z nami w wielki swiat fotografii ;]

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-07-27 o 19:56
malagabi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 19:59   #1496
Jolie2601
Zakorzenienie

Dot.: Poszukiwany poszukiwana, WROCLAW

Wątek zamykam. Tego typu ogłoszenia można zamieszczać na podforum Businesswoman (jednak wcześniej radzę zapoznać się z jego regulaminem i sformuować je tak by było z nim zgodne)

Proszę również o zmianę podpisu.
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 22:22   #1497
serdel
Raczkowanie

Witam,
bardzo proszę którąś z obeznanych wizażanek o nr do p.Pauliny, która w tym wątku robi niezłą furorę

supka@go2.pl

bardzo dziękuję!

/ już otrzymałam! Dzięki!

Edytowane przez serdel
Czas edycji: 2008-07-28 o 23:14
serdel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 20:37   #1498
heeidii
Przyczajenie

GG do heeidii

Witam. Polecam z całego serca salon Laurenta. Znajduje się on koło przejścia na ***j, dokładniej to nie pamiętam, ale dosyć łatwo do niego trafić i wyszukać dokładny adres . Polecam w Laurencie fryzjera o pseudonimie Marcel - pod tym pseudo kryje się bardzo sympatyczny, młody Pan, który na pewno wie co z włosami robić, a radzi sobie z każdymi. Wiem co mówię, bo chodzimy do Niego z mamą od lat, a moja mama ma kręcone włosy. Zawsze trafiała na ludzi, którzy nie radzili sobie z nimi i wychodziła z salonu ze sztucznym uśmiechem. Teraz od lat chodzi tylko do Niego. Ja także bardzo jestem zadowolona co wyprawia z moimi włosami i uczęszczam do Niego regularnie.
Co do innych fryzjerów to zbytnio się nie orientuję, ale wiem, że w Laurencie nie wszyscy fryzjerzy i fryzjerki są świetni, bo kiedyś byłam (gdy jeszcze nie trafiłam na Marcela) u takiej jednej dziewczyny (imienia, ani znaków szczególnych nie potrafię określić) i zrobiła mi na głowie coś okropnego!
A więc bardzo polecam Tego fryzjera i życzę także udanych fryzur

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-08-01 o 22:00 Powód: proszę zapoznać się z zasadami forum
heeidii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 23:16   #1499
osawroc
Przyczajenie

Tak sobie czytam to forum i zaciekawiły mnie wypowiedzi na temat słynnej p. Pauliny. Ponieważ znów jestem na etapie szukania dobrego fryzjera chciałabym ja przetestować na swoich włosach. Proszę o jakieś namiary i postaram sie podzielić refleksją po wizycie.
osawroc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 12:32   #1500
viv15
Przyczajenie

A ja polecam mały salonikxxx - Ambiente i pana Grzesia. Zawsze zmieniałam fryzjerów po jednym strzyżeniu, a do tego chodzę stale od paru lat, jest niesamowity, przemiły, ma mnóstwo pomysłów i propozycji, do tego strzyże szybko i ładnie.

Był nawet oddzielny wątek w jego kwestii:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=152075

Cenowo nie jest źle - strzyżenie około 55 zł.
Do tego pan Grzesiu prześlicznie czesze na rózne okazje, jak trzeba to nawet przyjdzie w dzien, w który nie pracuje.

Polecam bardzo!

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-08-06 o 23:50 Powód: prosze zapoznac sie z zasadami forum
viv15 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
częstochowa, emo fryzura, fryzjer, fryzjer fryzura, fryzura, kessara, kręcone, lecher, loki, młodzieżowa, najlepszy fryzjer, obcięcie, ondulacja, stylista fryzur, tomasz zychal, trwała, wierzbicki, wrocław, wrocław fryzjer

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości