Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-10-06, 16:40   #1561
dorka00
Przyczajenie

Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

dziewczyny
w Quattro zapłaciłam za balejaz + podcięcie koncówek (wosy za ramiona) 280zł!!!
dajcie namiar na cos tanszego a dobrego!!!
dorka00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 17:17   #1562
AGUSIA111111
Przyczajenie

Błagam o numer do tej pauliny. Czy ona przychodzi do kogoś do domu czy trzeba iść do niej? Ile bierze?
AGUSIA111111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 18:04   #1563
Sandra0
Przyczajenie

Dziewczyny!!!!
Potrzebuje pilnie pomocy!
Chodzilam do Carlo Biani na Biskupiej do pana Pawła,ktory obecnie sie zwolnil i nie chca mi powiedziec gdzie teraz pracuje!Czy ktos posiada taka informacje!????Bardzo prosze o odpowiedz,bardzo mi na tym zalezy!!!!Byl superrrrrrr,musze go znalesc!!!!dzieki
Sandra0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 18:06   #1564
Sandra0
Przyczajenie

Aha,oczywiscie WROCŁAW!!!!!
Sandra0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 18:07   #1565
sopelka
Przyczajenie

Dziewczyny, czy słyszałyście coś o Pracowni Fryzjerskiej na ul. Armii Krajowej? Błagam o jakieś info, jestem umówiona do Oli, ale bardzo się boję do niej iść. Strasznie zależy mi na pożądnym dobraniu farby i profesjonalnym cięciu. Dzisiaj zadzwoniłam i już umówiono mnie na piątek, czy to nie dziwne, że tak szybko?
sopelka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 16:45   #1566
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sopelka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy słyszałyście coś o Pracowni Fryzjerskiej na ul. Armii Krajowej? Błagam o jakieś info, jestem umówiona do Oli, ale bardzo się boję do niej iść. Strasznie zależy mi na pożądnym dobraniu farby i profesjonalnym cięciu. Dzisiaj zadzwoniłam i już umówiono mnie na piątek, czy to nie dziwne, że tak szybko?
Autentycznie uważam, że powinnaś dostać bana, no ja nie mogę. Wyszukiwarka gryzie, do jasnej anielki ??

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 18:25   #1567
sopelka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Autentycznie uważam, że powinnaś dostać bana, no ja nie mogę. Wyszukiwarka gryzie, do jasnej anielki ??
szugarbejb, według Ciebie, co powinnam wpisać do wyszukiwarki? To, że umieszczam prośbę, pytanie na forum, świadczy o tym, że nie udało mi się nic znaleźć.
sopelka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 08:28   #1568
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sopelka Pokaż wiadomość
szugarbejb, według Ciebie, co powinnam wpisać do wyszukiwarki? To, że umieszczam prośbę, pytanie na forum, świadczy o tym, że nie udało mi się nic znaleźć.
Czuję się jak w podstawówce. Ok, po kolei. Wyszukiwarka służy do wyszukiwania informacji na interesujący Cię temat. Jako że interesujesz się Pracownią Fryzjerską, a o Pracowni Fryzjerskiej było już niemało informacji, powinnaś wpisać w wyszukiwarkę "Pracownię Fryzjerską", "Armii Krajowej" ewentualnie wariacje na temat.

Jeśli nie udało Ci się nic znaleźć to może warto jeszcze poćwiczyć ? Bo ja, wpisując w wyszukiwarkę powyższe frazy mam 14 wskazań. Kto chce, szuka sposobu, kto nie chce, szuka powodu.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 12:52   #1569
ettariel
Przyczajenie

Ja też proszę o namiary na Panią Paulinę zależy mi na mocnym pocieniowaniu włosów. mój nr gg: 4018107. Z góry dziękuję
ettariel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 17:47   #1570
zosienka666
Rozeznanie

Ja polecam mały salonik fryzjerski przy Zielinskiego 30a - może wygląda niezbyt ciekawie, ale pani Basia robi świetne fryzurki Największy plus to cena 20-30 zł za cięcie z myciem i modelowaniem na krótkie włosy. Ostatnio byłam zrobić styling i zapłaciłam 60 zł z cięciem i maską nawilżającą. Wszystkie kosmetyki Matrixa - można je również tanio kupić na miejscu. telefon 697 18 78 85
Stary 2008-10-22, 17:09   #1571
loksa
Raczkowanie

dziewczyny a wiecie czy w infinity robia tez dobry balejaz? bo chcialabym sie tam wybrac,a wyczytalam na forum ze dobrze tam strzyza,a o balejazu nic
loksa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 17:16   #1572
groszkolino
celebriti

GG do groszkolino

POLECAM Ines

groszkolino jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 20:50   #1573
tallq
Raczkowanie

A ja nie.... kiedyś się zachwycałam ale jak teraz walcze ze spalonymi po balejagu włosami to wole czym prędzej zapomnieć o Ines....
tallq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 17:04   #1574
anyyy5
Raczkowanie

Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez Supersonic Pokaż wiadomość
Polecam fryzjera na Lekcyjnej, nie znam dokładnego adresu, ale tam jest tylko jeden salon. Trochę daleko od centrum, ale jeśli ktoś mieszka w pobliżu, albo studiuje na Koszarowej to naprawdę zachęcam. Chłopak ma wiele osiągnięć i świetnie tnie, nie wiem jak z koloryzacją (nie farbuję włosów), ceny przystępne.
nie polecam tego fryzjera nikomu! przez pol roku klocilam sie z nim, zeby mi zrobil w koncu prawdziwy , jasny blond - w koncu zmienilam fryzjera.
znajoma przedluzyla wlosy, zaplacila mase kasy - a on sciął jej sztuczne wlosy na rowni z jej wlosami.
anyyy5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 11:15   #1575
bambi1311
Rozeznanie

ja od dłuższego czasu korzystan z usług Pauliny, profesjonalnie, taniutko, w bardzo milej atmosferze i dogodnym miejsusuper mila dziewczyna i do tego swietnie strzyże, zainetersowane numerem telefonu prosze o maila na priva

67 .....77 .....65,8 ...... ?
74 masakra
bambi1311 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 08:22   #1576
fantazja86
Przyczajenie

GG do fantazja86

ja korzystam z usług rewelacyjnej fryzjerki. Za 1 kolor+ strzyżenie, modelowanie bierze 80 zł. Może nie jest to super tanio, ale ona dojeżdża do domu, i ma naprawdę fantastyczną rękę do włosów. Chętnym przekażę numer telefonu na priv
Stary 2008-10-31, 08:28   #1577
bebunio
jak promyczek słońca....

Cytat:
Napisane przez fantazja86 Pokaż wiadomość
ja korzystam z usług rewelacyjnej fryzjerki. Za 1 kolor+ strzyżenie, modelowanie bierze 80 zł. Może nie jest to super tanio, ale ona dojeżdża do domu, i ma naprawdę fantastyczną rękę do włosów. Chętnym przekażę numer telefonu na priv
Ja poproszę

Cytat:
Napisane przez bambi1311 Pokaż wiadomość
ja od dłuższego czasu korzystan z usług Pauliny, profesjonalnie, taniutko, w bardzo milej atmosferze i dogodnym miejsusuper mila dziewczyna i do tego swietnie strzyże, zainetersowane numerem telefonu prosze o maila na priva
I Ciebie też. Mam trudne włosy i praktycznie co wizyta to u kogo innego.

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-11-11 o 15:11 Powód: post pod postem
bebunio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 08:30   #1578
madziunia80
Zakorzenienie

GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80

Cytat:
Ja poproszę info.
Stary 2008-11-02, 19:54   #1579
fantazja86
Przyczajenie

GG do fantazja86

wysłałam numer na priv Tobie Madziunia na gg.

pozdrawiam
Stary 2008-11-03, 12:55   #1580
bebunio
jak promyczek słońca....

Cytat:
wysłałam numer na priv Tobie Madziunia na gg.

pozdrawiam
Dzięki

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 10:11   #1581
SUTUDIOurodyUPIEKSZALNNIA
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Sandra0 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!!
Potrzebuje pilnie pomocy!
Chodzilam do Carlo Biani na Biskupiej do pana Pawła,ktory obecnie sie zwolnil i nie chca mi powiedziec gdzie teraz pracuje!Czy ktos posiada taka informacje!????Bardzo prosze o odpowiedz,bardzo mi na tym zalezy!!!!Byl superrrrrrr,musze go znalesc!!!!dzieki
witam, obecnie pracuje w salonie ***************

pozdrawiam Pawel

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-11-11 o 15:24 Powód: reklama
SUTUDIOurodyUPIEKSZALNNIA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 12:42   #1582
madarynka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SUTUDIOurodyUPIEKSZALNNIA Pokaż wiadomość
witam, obecnie pracuje w salonie "**************

pozdrawiam Pawel
a to ci dopiero, sam Pawel sie odnalazl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-11-11 o 15:25
madarynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 19:26   #1583
Kamila2023
Przyczajenie

witam! chcę się wybrać do carlo biani ..proszę o radę do kogo iśc..zdaję sobie sprawę, że już te wątki były poruszane ale rotacja tam jest tak duża...., że już się gubię. Chodz mi o farbowanie, bez roznicy, czy rynek czy biskupia i nie może byc Artur ( czeka się zbyt dlugo niestety ) pozdrawiam i prosze o odp
Kamila2023 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 17:09   #1584
Kamila2023
Przyczajenie

bardzo prosze o radę do kogo iść w CARLO BIANI...NIKT TAM NIE CHODZI ??? nie polecam zdecydowanie salonu w leclercu...nie dość ze paniusie to jeszcze wyszłam z zieloną glową ..doslownie!!! ale najlepsze, że nagle zaczeły wszsytkie mnie przekonywać, że jest ładnie i mi do twarzy!!!!! zapłaciłam kupe kasy i tak żaluję, że zapłaciłam ale chciało mi się płakać i uciekałam stamtą!! ale już mam nauczkę i nigdy więcej się nie dam!! może chociażten post komuś pomoże!!! kolor robiła mi fryzjerka Magda ( blondynka) w sumie chyba tam najmilsza ale niestety...farbować to ona umie na zone shreka!!! piszę to z pełną odpowiedzialnościa i mam nadzieje, że jak będę w leclercu to odważę się i powiem paniom co sądzę o ich kompetencjach. POZDRAWIAM I PROSZĘ O RADĘ DO KOGOS IŚĆ W CARLO BIANI NA KOLOR????????
Kamila2023 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 00:36   #1585
nina86_2006
Raczkowanie

Ja bylam kilka dni temu w carlo biani na biskupiej.. 2 razy ubylam u Pani Kamilii moim zdaniem dobrze robi wlosy choc nie zrobila mi tym razem to co chcialam z powodu braku czasu (chcialam blond a Pani Kamila powiedziala ze musialabym na to zarezerowac sobie czas okolo4-5 h) ale i tak jestem zadowolona z mojego koloru wlosow i ze sciecia kiedys jedn z wizazanego polecala Pania Anie ale nie wiem w ktory ona pracuje Carlo Biani.. Za sciecie dlugich wlosow, farba+colorance zaplacilam 220zl i tak mniej niz w Le Grand, gdzie za podobne uslugi zaplacilam 300zl.
nina86_2006 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 13:16   #1586
Angie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SUTUDIOurodyUPIEKSZALNNIA Pokaż wiadomość
witam, obecnie pracuje w salonie "**************

pozdrawiam Pawel
Pytanie do Pawla z Upiekszalni, czy wrocila juz pani Edyta (badz wiadomo, czy / kiedy wroci?)

pozdrawiam,
Angie

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-11-11 o 15:26
Angie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 19:43   #1587
RENFIG
Przyczajenie

Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
A ja polecam salon "Alicja" na ul. Trzebnickiej, zaraz obok przystanku tramwajowego (7-ki). Ścinają tam dwie babki, mama i corka, ale młodszych zawsze ścina córka i robi to genialnie!!!Zwlaszcza jesli chodzi o krotkie i poldlugie fryzurki, bo tak wlasnie mnie scinala. Jesli uwielbiacie, gdy ktos "siedzi" nad waszą głową, to polecam wam bardzo. Ja za kazdym razem wychodzilam z poczuciem, ze fryzjerce naprawde zalezalo na tym, co robi, zwlaszcza, ze wszystko trwa 2,5-3 godz! I ma swietne pomysly! Zawsze dobierze tak fryzurke, tak pokombinuje, ze wychodzi lepiej niz myslalyscie. Ja kiedys przyszlam ze zdjeciem Natalii Imbrugli i koniecznie chcialam miec taki fryz jak ona mimo, ze srednio mi pasowal i fryzjerka zmodyfikowala go troche-tak pod kątem mojej urody. Wszyscy(lacznie ze mna) byli zachwyceni...
Sciecie(2,5godziny) kosztowalo ok 45 zl, ale bylo warto!
Ogromnie żałuję, że przeczytałam powyższą "dobrą" radę. Nie zdążyłam dojechać przed zamknięciem do mojej stałej fryzjerki, która świetnie ścina - p.Ania, skrzyżowanie Dubois i Pomorskiej - niestety urzęduje tylko do 17-tej, więc mając niedaleko na Trzebnicką i pamiętając, że ktoś za "Alicję" tutaj ręczył, postanowiłam tam zaszaleć.

Strzygła mnie co prawda nie Alicja, tylko Agnieszka, w salonie (właściwie ciemnej klitce) była tylko ona. Przeklinam tamten dzień, od marca do tej pory jeszcze nie odrosły mi włosy do wyjściowej długości!!!! Choć zaznaczałam, że z tyłu lubię długie i żeby cieniowała tylko boki. A wyszłam z włosami trochę za kark!!!!!!! Do tego ogólny bałagan, wszędzie pełno włosów, zimno mi było, choć może dlatego, że ściekła mi woda za bluzkę, tak umiejętnie spryskiwała mi włosy wodą.

Przestrzegam przed tą fryzjerką - niby rozumie, mówi, że "już wszystko wie i nie trzeba jej więcej mówić" - po czym robi swoje. Myślałam, że skoro ona sama ma długie włosy, to nie ciachnie mi na niemal krótko!! Wyszłam załamana, totalny szok, strzeżcie się tego miejsca.
RENFIG jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 10:02   #1588
viomil
Przyczajenie

Czy Pani Paulina jest kimś tajemniczym, że nie można napisac wprost gdzie pracuje?

viomil jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 19:25   #1589
madarynka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez viomil Pokaż wiadomość
Czy Pani Paulina jest kimś tajemniczym, że nie można napisac wprost gdzie pracuje?

pare postow wyzej widac przyklad ze nie mozna podawac dokladnego kontaktu, pozatym Paulinki zdaje sie ze nie ma na wizazu

madarynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 14:41   #1590
RENFIG
Przyczajenie

Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez jamajka21 Pokaż wiadomość
A ja się chciałam poskarżyć na p. Agnieszkę z salonu "Alicja" na Trzebnickiej. Wiem, że ktoś ją polecał, więc dlatego też do niej właśnie się udałam. Kobieta na pierwszy rzut oka miła, choć już na wejściu zaniepokoiła mnie ciut jej "nadpobudliwość". Ale ok, pomyślałam, nie musi być do końca normalna, żeby dobrze ciąć, w końcu fryzjerstwo to też rodzaj sztuki - a o artystach już swoje wiemy . Fakt faktem - mając włosy do 1/3 pleców mniej-więcej, plus trochę włosia z przodu, które kiedyś grzywką się nazywało, chciałam owe włosy wycieniować z przodu, bez skracania, bo naprawdę bardzo lubiłam moje DłUGIE włosy. Co przekazałam pani Agnieszce. Ta od początku zaznaczała że jest strasznie szczęśliwa, że do niej przyszłam, bo zrobi mi naprawdę świetną fryzurę, coś, co się będzie układało itd. itp. bo sedno tkwi w KONSTRUKCJI fryzury. Wytłumaczyłam jej na czym polega problem moich włosów - są cienkie, oklapnięte, nie dają się ułożyć. Na co p. Agnieszka prawie podskoczyła z radości, że do niej akurat trafiłam. No niech jej będzie... Po obcięciu włosów(obcięciu!, nie wycieniowaniu!) p. Agnieszka mi je wysuszyła i zrobiła przedziałek. I tyle było jakiegokolwiek modelowania, nawet lakierem nie psiknęła ani nie przeczesała, nie mówić o podwijaniu, kręceniu, prostowaniu czy czymkolwiek bardziej skomplikowanym. Bądź co bądź - wyszłam z "salonu" z włosami do ramion, wściekła i lżejsza o 55zł
(na co składało się tylko cięcie i suszenie - bez mycia i modelowania). Salon nie jest z kategorii "luksusowych" więc wiem, że takie coś nie powinno kosztować więcej niż 30zł. Nie mówiąc już o moim własnym niezadowoleniu z posiadanej PÓŁDŁUGIEJ fryzury.

Uff...się wyżaliłam...a to dopiero mój pierwszy post
Szkoda, że nie doczytałam do tego miejsca i nie widziałam Twojego ostrzeżenia Po wizycie u Agnieszki od marca zapuszczam włosy do wyjściowej długości!! I jeszcze do tego daleko, że nie wiem

A zachowanie trafnie określiłaś: rodzaj natchnionego, lekko szalonego artysty. I jeszcze to jej wytrzeszczanie oczu wraz z ciągłym entuzjazmem, który obiecuje wiele, choć na koniec wielkie nie powiem co za przeproszeniem, a nie fryzura!!
RENFIG jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
częstochowa, emo fryzura, fryzjer, fryzjer fryzura, fryzura, kessara, kręcone, lecher, loki, młodzieżowa, najlepszy fryzjer, obcięcie, ondulacja, stylista fryzur, tomasz zychal, trwała, wierzbicki, wrocław, wrocław fryzjer

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości