Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-11-17, 15:22   #1591
annabeatrycze
Przyczajenie

Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

hej dziewczyny!

wiecie może czy Kasia i Krzysiek przenieśli się już z Infinity do własnego salonu? proszę o przesłanie mi ich nowego adresu na priv!
annabeatrycze jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 15:36   #1592
groszkolino
celebriti

GG do groszkolino
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Czy któraś z Was zna salon Qualite?

groszkolino jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 19:51   #1593
mag_rat
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez zosienka666 Pokaż wiadomość
Ja polecam mały salonik fryzjerski przy Zielinskiego 30a - może wygląda niezbyt ciekawie, ale pani Basia robi świetne fryzurki Największy plus to cena 20-30 zł za cięcie z myciem i modelowaniem na krótkie włosy. Ostatnio byłam zrobić styling i zapłaciłam 60 zł z cięciem i maską nawilżającą. Wszystkie kosmetyki Matrixa - można je również tanio kupić na miejscu. telefon 697 18 78 85
O ciekawe. Kiedyś niechciało mi się szukać daleko fryzjera,a u "Agi" miejsca zajete były na 2tygodnie więc wybrałam się do w/w salonu na podcięcie grzywki... Machania nożyczkami na 2 minuty,ale poprawiania w domu na pól godziny. Może i tanio, ale ja wolę odrobinkę drożej i przynajmniej dokładnie...

groszkolino, mówisz o tym nowym salonie na Grunwaldzie? Też chętnie dowiem się czegokolwiek, bo cena na szybie wygląda zachęcająco

Edytowane przez mag_rat
Czas edycji: 2008-11-17 o 19:52
mag_rat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 10:09   #1594
groszkolino
celebriti

GG do groszkolino

groszkolino, mówisz o tym nowym salonie na Grunwaldzie? Też chętnie dowiem się czegokolwiek, bo cena na szybie wygląda zachęcająco[/quote]

tak dokladnie na stronie jest napisane, że to juz drugi salon we wrocławiu, ceny mycie-strzyżenie-kolor coś przed 200 zł, chyba że pomieszalam... no nic, ja poczekam, boję się "być testerem" może ktoś coś wie.

Stary 2008-11-18, 13:09   #1595
Alicee
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez annabeatrycze Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!

wiecie może czy Kasia i Krzysiek przenieśli się już z Infinity do własnego salonu? proszę o przesłanie mi ich nowego adresu na priv!
to kasia miala sie wyniesc z infinity?
Alicee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 17:18   #1596
annabeatrycze
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Alicee Pokaż wiadomość
to kasia miala sie wyniesc z infinity?
tak mi powiedziała, kiedy tam ostatnio byłam, że wynosi się jakoś na początku grudnia.
Stary 2008-11-19, 07:39   #1597
fipsi
Przyczajenie

Dziewczyny dowiem się w piatek 21.11 bo jestem umówiona do Kasi z Infinity..
fipsi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 21:47   #1598
crescendo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez groszkolino Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was zna salon Qualite?
Ja bylam ostatnio na curie-skłodowskiej i wczesniej 2 razy na wieziennej (no i wczesniej jak to byl jld).
Z tym ze ja tylko strzyzenie+modelowanie bez farbowania. Zawsze wychodze zadowolona, jakosc uslug i fryzjerzy na grunwaldzkim nie odbiegaja tym na wieziennej.Obsluga bardzo mila wlosy naprawde bardzo fajnie sciete jak widzialam inne dziewczyny to tez im robili "dobrze" Także ja polecam,choc nie wiem jak farbowanie.

(aha a na wieziennej fryzjerzy dalej sa ci sami co w jld a o tym bylo i bylo wiec nie bede sie rozpisywac)
crescendo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 18:46   #1599
groszkolino
celebriti

GG do groszkolino

Cytat:
Napisane przez crescendo Pokaż wiadomość
Ja bylam ostatnio na curie-skłodowskiej i wczesniej 2 razy na wieziennej (no i wczesniej jak to byl jld).
Z tym ze ja tylko strzyzenie+modelowanie bez farbowania. Zawsze wychodze zadowolona, jakosc uslug i fryzjerzy na grunwaldzkim nie odbiegaja tym na wieziennej.Obsluga bardzo mila wlosy naprawde bardzo fajnie sciete jak widzialam inne dziewczyny to tez im robili "dobrze" Także ja polecam,choc nie wiem jak farbowanie.

(aha a na wieziennej fryzjerzy dalej sa ci sami co w jld a o tym bylo i bylo wiec nie bede sie rozpisywac)
dzieki

Stary 2008-11-21, 11:46   #1600
barbaraaa
Przyczajenie

Smile Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cześć Po twoim wpisie też tam byłam i...muszę napisać bo po raz pierwszy ktoś mnie dobrze ostrzygł i zrobił mi kolor o jakim myslałam. Polecam Qualite na Sklodowskiej ( Pana Łukasza), przemiła atmosfera i wciąż maja tam zniżki z okazji otwarcia salonu. Dziekuję za radę.
barbaraaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 12:16   #1601
nebraska
Zakorzenienie

Dziewczyny, mogę i ja prosić o namiary na sławną Paulinę? I jakich cen można się spodziewać za ścięcie... Dzięki!

Moja ostatnia wizyta z Broadwayu a Arkadach była porażką jeśli chodzi o ścięcie, teraz trochę odrosły mi włosy i chciałabym, żeby ktoś je ładnie wycieniował

Fragrantica

nebraska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 13:11   #1602
kingunia12
Przyczajenie

Czy ja również mogę prosić o nr do Pani Pauliny?
kingunia12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 19:06   #1603
tallq
Raczkowanie

A ja ostatnio trafifam do Carlo Biani, a konkretnie do p. Iwony która niedawno przeniosła się do tego salonu z "Berendowicza" w Magnoli - i ja za nią Pwoiem szczerze, że nie chcę specjalnie szaleć z pozytywną opinią, tak jak to robiłam w przypadku Ines a po roku korzystania z ich usług płakać nad stanem moich włosów, narzekać na obsługę (czyt. "szefową"). Ale do rzeczy: p.Iwona wydaje się być osobą z doświadczeniem i umiejętnościami, do tego miła i nie gwiazdorzy, potrafi doradzić i SŁUCHA co ma do powiedzenia osoba siedząca na fotelu. Robiłam jasny kolor i bardzo zależało mi na zlikwidowaniu rudej pamiątki po "Salonik dla pań i panów" - wyszło b. ładnie. Ogólnie - jak narazie bardzo pozytywnie I puki co - nie szukam dalej.

Jesli ktoś jest zainteresowany ceną to za farbowanie + flesz + pocięcie włosów dł. do ramion zapłaciłam 240 zł - przy późniejszych wizytach sa różne zniżki. Jeśli ktoś chciałby wybrać się do Carlo Biani to mam do oddania kupon zniżkowy "dla znajomego" na 15% (jeśli ktoś jest zainteresoany to proszę o PW)
tallq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 20:21   #1604
monisadwroc
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

po waszych wpisach spróbowałam "zrobić porządek" z włosami. W soboę byłam w Qualite na Skłodowskiej, nie trafiłam co prawda do łukasza (nie miał miejsc) ale naprawdę śliczny balejaż zrobiła mi Róża, bardzo sympatyczna fryzjerka. Moje włosy mają super kolor- nareszcie nie żółty, a włosy się dobrze układają (właśnie je umyłam) nie muszę się bawić z uladaniem tylko je wysuszyłam i jest o.k bardzo polecam!!!
monisadwroc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 22:35   #1605
lady8408
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez monisadwroc Pokaż wiadomość
po waszych wpisach spróbowałam "zrobić porządek" z włosami. W soboę byłam w Qualite na Skłodowskiej, nie trafiłam co prawda do łukasza (nie miał miejsc) ale naprawdę śliczny balejaż zrobiła mi Róża, bardzo sympatyczna fryzjerka. Moje włosy mają super kolor- nareszcie nie żółty, a włosy się dobrze układają (właśnie je umyłam) nie muszę się bawić z uladaniem tylko je wysuszyłam i jest o.k bardzo polecam!!!

A ile Cie to kosztowało?
lady8408 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 22:57   #1606
lady8408
Przyczajenie

Nie będę orginalna ale poczytałam kilka stron postu i proszę o numer do słynnej P. Pauliny aga25@interia.pl
lady8408 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 14:40   #1607
Alicee
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez fipsi Pokaż wiadomość
Dziewczyny dowiem się w piatek 21.11 bo jestem umówiona do Kasi z Infinity..
i co dowiedizlas sie czegos?
Alicee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 16:40   #1608
annabeatrycze
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Alicee Pokaż wiadomość
i co dowiedizlas sie czegos?
ja się dowiedziałam, bo dzisiaj dzwoniłam do Infinity i chciałam się umówić na ten piątek, ale nie ma już miejsc, więc wyszło na to, że przychodzę w poniedziałek już do nowego salonu . napiszę Wam jak było, a po adres piszcie na priv.
Stary 2008-11-25, 07:54   #1609
fipsi
Przyczajenie

a propo Kasi z Infinity...
Dowiedziałam się, że faktycznie sie przenosi od 1 grudnia, ale nie wiem jeszcze gdzie dokładnie, będę u niej jeszcze raz w ten czwartek.
Stary 2008-11-25, 16:46   #1610
jamestown
Avada kedavra.

Bardzo prosze o nr do p. Pauliny. z gory dziekuje
Stary 2008-11-25, 21:32   #1611
iustitia
Zadomowienie

Dziewczyny, a któraś była w salonie "Lidia" na ul. Popowickiej? Jestem tam jutro zapisana do którejś pani (nie wiem nawet, jak ma na imię ) razem z mamą, nie chcę robić żadnej rewolucji i mam nadzieję, że będę zadowolona...
iustitia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 23:43   #1612
ver_ona
Zakorzenienie

Proszę również o nr tel do P. Pauliny na Pw?

Proszę również o info ile bierze za cięcie i cięcie+balejage.
Stary 2008-11-26, 06:57   #1613
JaAnia:)
Raczkowanie

A ja jestem umówiona na sobotę w Ines do Eweliny, na strzyżenie i styling. Ze strzyżenia ostatnio byłam bardzo zadowolona, zobaczymy jak będzie ze stylingiem mam nadzieje, że nie spalą mi włosów i będzie miała takie szczęście, że wrednego babsztyla nie będzie .
Któraś z Was miała robiony styling lub trwała? Bo o farbowaniu to słyszałam niezbyt dobre opinie o Ines.
góra - 12.12.2011 r.
złoty, różowy, niebieski,
JaAnia:) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 07:09   #1614
emka1984
Przyczajenie

Do JaAnia
Ja byłam jakieś 4 miesiące temu na farbowaniu właśnie u Eweliny i byłam zadowolona.
Na początku myślałam że kolorek troszke zaciemny, ale po umyciu włosów i wysuszeniu okazał sie idealny. Dodam, że do dziś mam ten odcień - nie spłowiał, nie wypłukał się.
Ja właśnie na farbe ide do Ines jakoś przed Świętami.
emka1984 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 16:49   #1615
loccata
Przyczajenie

Dot.: >>Berendowicz&Kublin WROCŁAW<<

Hey
Właśnie umówiłam się na balejaż do P. Gosi w Berendowicz... możecie coś o niej powiedzieć?A raczej o jej umiejętnościach w tym względzie? Pozdrawiam
loccata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 18:13   #1616
juhaska
Zadomowienie

Dot.: >>Berendowicz&Kublin WROCŁAW<<

teraz moje wrażenie...............ni estety kiepskie..........

zależało mi na dobrym scięciu, przeglądałam wizaż i padło na B&K
i załamka
byłam na początku października a jest listopad i fryzura jest zupełnie bez kształtu,
wygląda jakbym się nie ścinała od pół roku
dziewczyna, u której byłam dała mi wiele fajnych rad, ale co z tego jak mnie kiepsko obcięła
jedyne czym się pocieszam, to że byłam w poniedziałek i zapłaciłam 55 a nie 70 zł

Edytowane przez juhaska
Czas edycji: 2008-11-26 o 18:14
juhaska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 21:58   #1617
iustitia
Zadomowienie

Dzisiaj byłam w studiu Lidia przy ul. Popowickiej u pani Marty Najpierw umyła mi włosy jakaś pani blondynka (osobiście nie przeszkadza mi, gdy tym nie zajmuje się ta sama osoba, która robi ścięcie), a potem przejęła mnie pani Marta. Szybko zorientowała się, czego oczekuję, zaproponowała coś od siebie, bardzo zręczna w posługiwaniu się nożyczkami, wszystko trwało chwilę ale z dynamizmem i zdecydowaniem. I mam na głowie dokładnie to, co chciałam - podcięcie ok. 1 cm i wycieniowanie, naprawdę ślicznie zrobione, włosy naturalnie się układają, kolor jakby został wydobyty i podkreślony, po prostu się zakochałam w tej fryzurce Razem z mamą, która również podcinała i cieniowała, zapłaciłyśmy 60 zł. Wszystko zrobione w godzinę, co wg mnie jest dużym plusem. Z pewnością tam wrócimy.
iustitia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 22:01   #1618
Impersona
Zakorzenienie

GG do Impersona

Proszę o nieprzysyłanie pw i wiadomości z prośbą o numer do Pauliny, jeśli chcecie farbować włosy. Paulinka nie będzie już tego przez dłuższy czas robiła. Cięcia i czesanie zostaje chyba bez zmian
Impersona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 18:28   #1619
marlena7434
Przyczajenie

Witam , mam pytanie o Kasię ponieważ dzwoniłam dzisiaj żeby się umówić i pani zapisała mnie na poniedziałek a tu się dowiaduje ,że w poniedziałek już jej nie będzie.Proszę o info!!!!
marlena7434 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 07:58   #1620
fipsi
Przyczajenie

byłam wczoraj u Kasi, jestem bardzo zadowolona, przesympatyczna dziewczyna i bardzo utalenowana, razem z Krzysztofem przenoszą się od 1 grudnia do innego zakładu (adres na priv)
wypróbowałam fryzjerów w róznych salonach min. Unique, Berendowicz...i stwierdzam, że znalałam juz swoją fryzjerkę
zaskoczeniem była dla mnie również cena, zapłaciłam prawie połowę mniej niż w innych salonach!!!
serdecznie polecam!
Odpowiedz

Tagi
częstochowa, emo fryzura, fryzjer, fryzjer fryzura, fryzura, kessara, kręcone, lecher, loki, młodzieżowa, najlepszy fryzjer, obcięcie, ondulacja, stylista fryzur, tomasz zychal, trwała, wierzbicki, wrocław, wrocław fryzjer

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości