Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-12-10, 09:21   #1651
aniamik
Raczkowanie

Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

A czy była któraś Wizażanka w salonie fryzjerskim "Karolina" na ul, Pułaskiego lub u Fryzjera, który strzyże w solarium tez na pułaskiego?

Aa i jeszcze znalazłam salon fryzjerki ANIA na komuny paryskiej http://amazingstudio.pl/Ania.html?mod=home&p=7 , był ktos??

Edytowane przez aniamik
Czas edycji: 2008-12-10 o 19:36 Powód: dopisek
aniamik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 14:52   #1652
trt
Raczkowanie

Cześc dziewczyny
jak juz pisałyście Paulina jest w ciąży i szczerze mówiac zaczęłam troche panikować, gdyz przed nią miałam kilka przykrych doświadczeń z innymi fryzjerami a niestety bede musiała zafarbowac włosy u kogos innego. przeglądałam forum i zorientowałam się , że sporo ciepłych słow padło na temat salonu Carlo Biani- mam jednak małą prośbę, czy poleciłybyscie mi jakąś konkretną osobę??? chodzi mi głównie o umiejętnosć kloryzacji, dobierania kolorów, bo na ściecie wybiore się chyba jednak do Pauliny
trt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 17:27   #1653
Stupido
Przyczajenie

Witam,
mam takie pytanie, otóż czy była któraś z Was w Szamance na Bulwarze Ikara?
http://www.studio-szamanka.pl/
Polecono mi go, ale wolę się więcej dowiedzieć na ten temat tego salonu.

Pozdrawiam
Stupido jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 21:56   #1654
trt
Raczkowanie

Dot.: Upiększalnia Wrocław

ja jutro sie wybieram do Upiększalni i szczerze mówiąc troche sie boję, gdyz bedzie to pierwszy raz. pracuje tam Paweł z Carlo Biani (właśnie do niego jestem zapisana) a przeczytałam na forum wiele pozytywnych opinii na ego temat, wiec mam nadzieję, że bedzie dobrze
Stary 2008-12-12, 18:09   #1655
serdel
Raczkowanie

Witaj Monstrum, aż żal czytać co tu wypisujesz. Wyraźnie chcesz zrobić komuś złą opinię. Mimo, iż jestem starsza od Pani Pauliny - zwracam się do niej przez Pani z szacunku - szkoda, że nikt Cię nie nauczył zasad dobrego wachowania.
BYłam u Pani Pauliny kilka razy i jestem już jej wierną fanką: słucha, ma pomysły, ścina spokojnie i dokładnie. Sama się decydujesz na warunki domowe, więc nie oczekuj salonów. Ja mam na głowie ten sam efekt, co moje koleżanki w salonach - a tam płacą 80-100zł. Straszny jad bije z Twojej wypowiedzi - i dlaczego po roku? To zastanawiające....

Edytowane przez serdel
Czas edycji: 2008-12-12 o 18:14
serdel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 18:11   #1656
serdel
Raczkowanie

.

Edytowane przez serdel
Czas edycji: 2008-12-12 o 18:13
serdel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 21:00   #1657
MoniaDan
Przyczajenie

Witam,
baaaardzo POLECAM pana Pawła w Upiększalni !!!!! Jestem pod wielkim wrażeniem. Nigdy wcześniej nie byłam tak zadowolona z fryzurki. Pomysłowo, niezwykle starannie, bez pośpiechu i w miłej atmosferze. Mogę tak wymieniać i wymieniać, bo dla mnie to po prostu jest talent.
Dziękuję za nowy image!
MoniaDan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 09:55   #1658
tallq
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez trt Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny
jak juz pisałyście Paulina jest w ciąży i szczerze mówiac zaczęłam troche panikować, gdyz przed nią miałam kilka przykrych doświadczeń z innymi fryzjerami a niestety bede musiała zafarbowac włosy u kogos innego. przeglądałam forum i zorientowałam się , że sporo ciepłych słow padło na temat salonu Carlo Biani- mam jednak małą prośbę, czy poleciłybyscie mi jakąś konkretną osobę??? chodzi mi głównie o umiejętnosć kloryzacji, dobierania kolorów, bo na ściecie wybiore się chyba jednak do Pauliny
Ja polecam Panią Iwonę (Carlo Biani na Ryku). Konkretna osoba i wie co robi, jak już wcześniej pisałam Jakoś reszta ekipy mnie nie przekonuje, chociaż może nie warto oceniać po pozorach...
tallq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 18:21   #1659
mayajulietta
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

jak wrażenia po wizycie u Pawła...?jestes zadowolona ...? jakie tam są ceny za ścięcie i farbowanie.
mayajulietta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 11:55   #1660
urthona
Przyczajenie

Dot.: >>Berendowicz&Kublin WROCŁAW<<

A był ktoś u Dominiki?
urthona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 15:17   #1661
trt
Raczkowanie

odwiedziłam Upiększalnie, wrazenia bardzo pozytywne, nie wyszalm w prawdzie z kolorem jaki chciałam miec, gdyz Paweł powiedział, że zbyt duży odrost i ślady wczesniejszych farbowań uniemożliwiają osiagniecie blondu o jakim myślałam, jednak aktualny kolorek mmie satysfakcjonuje za kolor + kilka pasemek zapłaciłam 149 zł. ogólnie polecam
Stary 2008-12-16, 15:21   #1662
trt
Raczkowanie

Byłam niedawno w Upiększalni u Pawła- miły chłopak ,profesjonalne podejście, ogólne wrażenie pozytywne.
Stary 2008-12-16, 19:59   #1663
olisa1
Przyczajenie

aporopos UPIEKSZALNI jestem zadowolona, napawde mila amosfera, wystroj spoko.

Z fryzury jestem suuuuuper zadowolona, jest naprawde rewelka. Robilam farbowanie z podcinaniem u pawla - jest cudowny

POLECAM*************POLEC AM***************POLECAM
olisa1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 20:00   #1664
olisa1
Przyczajenie

Carlo biani? Dziwczyno tragediaaa!!!!
olisa1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 20:22   #1665
mayajulietta
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Dzięki mnie interesuje platynowy blond,nie w każdym zakładzie mozna zrobi taki kolor
Pozdrawiam...
mayajulietta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 20:53   #1666
trt
Raczkowanie

ja właśnie chciałam zrobic baleyage w tej tonacji, ale tak jak wspominalam ponoć nie wyszedłby obecnie na moich włosach, spróbuje następnym razem. pozdrawiam
Stary 2008-12-16, 20:55   #1667
trt
Raczkowanie

Paweł z Upiększalni pracował w Carlo Biani, a co sie stało, ze jestes tak niezadowolona ?
Stary 2008-12-16, 22:55   #1668
mambalele
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez mayajulietta Pokaż wiadomość
Witam,czy była któraś z was w Arkadach wrocławskich w salonie Brodway ...?jeśli tak,to którego fryzjera możecie polecić,chodzi o ścięcie i farbowanie...
moja koleżanka poszła tam raz, żeby poradzić się w sprawie totalnie zniszczonej fryzury przez fryzjera Unique. Cała ekipa Brodway'a wyśmiała ją strasznie, oglądali ją jak przybysza z kosmosu, komentowali w niezbyt grzeczny sposób jej fryzurę i absolutnie nie pomogli, nie doradzili, tylko utwierdzili w przekonaniu, że ma masakrę na głowie i nic się z tym nie da zrobic:/
mambalele jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 23:04   #1669
mambalele
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez NayaKanga Pokaż wiadomość
A ja się pokusiłam o wizytę w salonie Berendowicz & Kublin w Magnolii... i to był NAJWIĘKSZY błąd jaki popełniłam od jakiś 10 lat. Tak źle jeszcze nigdy mnie nikt nie ściął. Prosiłam o podcięcie, była mowa o centymetrze...cieniowanie wyszło potwornie (i krzywo, kompletnie bez sensu) a ze stylingiem po prostu koszmar. Mój narzeczony nazwał moją fryzurę "zachowawcza pieczarka"...a ja zaraz po wyjściu z salonu miałam ochotę rozpłakać się jak dziecko - bo zanim tam weszłam miałam naprawdę piękną fryzurę i wyglądałam o niebo lepiej.
I pomyśleć, że chciałam zrobić tylko styling i podciąć włosy o centymetr...
Fryzjerka przemiła, ale kompletnie bez wyczucia... To już ja się potrafię lepiej wystylizować, z resztą tak się ratowałam zaraz po przyjściu do domu.
A teraz jest płacz i zgrzytanie zębów, oraz upinanie włosów tak długo, aż będzie można cokolwiek z nimi zrobić.
Jedyne co mogę pochwalić to styling, cięcie i układanie...tragedia. Miałam wrażenie że wszyscy fryzjerzy w salonie którzy mnie widzieli patrzyli na mnie z politowaniem, podobnie jak wszyscy, którzy widzieli mnie wracającą w grobowym nastroju do domu.
Za najgorsze strzyżenie w moim życiu zapłaciłam najwięcej...w życiu, bo około 200 zł. Przed depresją ostateczną uratował mnie fakt, że przynajmniej da się to upiąć i ...przeczekać...rok

no to ja mam podobne wrażenia po wspomnianym tu juz kilka razy Konradzie. Opisywany był tu kilkakrotnie w pozytywnym świetle, ale niestety ja nie mam podobnych wrażeń z wizyty w B&K.
Facet wogóle mnie nie słuchał chyba. Chciałam zejść z długich włosów do krótkiej fryzury i zrobić grzywkę, której nigdy nie miałam. Konrad powiedział, że grzywka będzie u mnie wyglądać super i zaczął działać. Pomijając fakt, że nie odezwał się do mnie wogóle juz poźniej (w trakcie wysłuchiwałam jedynie opowieści wszytskich fryzjerów o jakiejś niezlej imprezie, na której ostatnio zabalowali) i to, że bardzo był niedelikatny... to fryzura była absolutnie inna niż sugerowałam.
Na samym początku mówiłam, że nie chcę jakiejs awangardy, ale zwykłą modną fryzurkę z grzywką.
Wyszłam z włosami półdługimi ( a chciałam krótkie), o grzywce chyba pan Konrad zapomniał, bo raptemokazało się, że mam ścięte z jedenj strony włosy w jakiś dziwny sposób. Strasznie krzywo...
Jedyny plus, to dobre wymodelowanie na szczotkę, które sprawiło, że nie wyglądałam tragicznie zaraz po wyjsciu. Za to tuż po przyjściu do domu zauważyłam, że moja fryzura kompletnie się nie układa... Od kilku miesięcy podpinam włosy na dziwne sposoby.
Cena standardowa za ścięcie - 80zł
Stary 2008-12-17, 09:29   #1670
tallq
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez olisa1 Pokaż wiadomość
Carlo biani? Dziwczyno tragediaaa!!!!

Ja tam puki co jestem zadowolona, ale czy poszłabym do kogoś innego niż p.Iwona? hmmmm jakoś mnie nie przekonuję reszta ekpiy
tallq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 15:58   #1671
ak33
Przyczajenie

NIE POLECAM! Ja po przeczytaniu forum zdecydowałam się na B&K i polecanego Konrada. Na Konrada musiałam czekać 15 min bo wyszedł sobie do sklepu po bułki... Jak się pojawił to umył mi głowę i nagle... bez słowa zniknął, a ja zostałam na myjce patrząc w sufit, trwało to z jakieś 10 min nim pojawił się znów. Pózniej ścięcie, ale wczęsniej poszukiwanie po wszytskich szafkach spinek... Po ścięciu wysuszył mi głowę i... znów bez słowa gdzieś przepadł... zastanawiałam się czy to noram u nich, takie podejscie do klienta... Po dłuższej chwili pojawił się i skończył swoją pracę. Efekt... jakoś mnie nie powalił. Jak tylko wyszłam z magnoli efektu fryzury już nei było bo lakier był jakiś słaby. Więcej tam nie wróce, bo takie podejście nie na moje nerwy. Cena za ścięcie 80 zł, Pani w recepcji rabatu poniedziałkowego nie policzyła więc musiałam się upomnieć. NIE! NIE! NIE! Cała obsługa to porażka. Dziewczyny JEZELI SZUKACIE FRYZJERA TO ODPUŚCIE JUZ SOBIE B&K!
ak33 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 09:27   #1672
Kallla
Rozeznanie

GG do Kallla

Cytat:
Napisane przez aniamik Pokaż wiadomość
A czy była któraś Wizażanka w salonie fryzjerskim "Karolina" na ul, Pułaskiego lub u Fryzjera, który strzyże w solarium tez na pułaskiego?

Aa i jeszcze znalazłam salon fryzjerki ANIA na komuny paryskiej http://amazingstudio.pl/Ania.html?mod=home&p=7 , był ktos??

Ja osobiście nic na głowie sobie nie robiłam ale byłam świadkiem pracy Pani Ani (byłam na panokciach w AmazingStudio u Pani Justyny a to w tym samym pomieszczeniu). Klientki wychodziły z uśmiechem a to chyba najważniejsze, ceny przystępne tzn w sumie niskie chyba dokładnie nie powiem jakie bo nie słuchałam cały czas Nie chce polecać bo nie miałam przyjemności z tą Panią, mam swojego fryzjera któremu jestem wierna ale z podglądania i podsłuchania wydaje mi się chyba ok. Nie wiem czy to przez święta i sylwestra ale Pani Ania ma naprawde dużo chetnych (to też podsłuchałam wiem że to trochę nie ładnie ale siedziałam tam 2,5 godziny więc czasami mimo woli coś słyszałam) Może wypowie się ktoś kto był w tym salonie,
pozdrawiam
Kallla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 10:05   #1673
aniamik
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kallla Pokaż wiadomość
Ja osobiście nic na głowie sobie nie robiłam ale byłam świadkiem pracy Pani Ani (byłam na panokciach w AmazingStudio u Pani Justyny a to w tym samym pomieszczeniu). Klientki wychodziły z uśmiechem a to chyba najważniejsze, ceny przystępne tzn w sumie niskie chyba dokładnie nie powiem jakie bo nie słuchałam cały czas Nie chce polecać bo nie miałam przyjemności z tą Panią, mam swojego fryzjera któremu jestem wierna ale z podglądania i podsłuchania wydaje mi się chyba ok. Nie wiem czy to przez święta i sylwestra ale Pani Ania ma naprawde dużo chetnych (to też podsłuchałam wiem że to trochę nie ładnie ale siedziałam tam 2,5 godziny więc czasami mimo woli coś słyszałam) Może wypowie się ktoś kto był w tym salonie,
pozdrawiam
Ooo, bardzo Ci dziekuję za info
P.S. A Ty gdzie masz swojego fryzjera??
P.S. 2. już znalazam, że na Jaracza.

Edytowane przez aniamik
Czas edycji: 2008-12-20 o 10:18
aniamik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 21:20   #1674
nebraska
Zakorzenienie

Broadway'u w Arkadach absolutnie nie polecam. Byłam tam na strzyżeniu i farbowaniu. fryzjerka (nie pamiętam imienia) zamiast zajmować się moimi włosami urządzała sobie pogaduszki przez telefon, a jak już trzeba mi było nałożyć farbę na resztę włosów, nie przerywając konwersacji zleciła to koledze.

Mam włosy raczej cienkie i do tego puszące się, wymagają dobrego ścięcia, żeby jako tako się prezentowały. Niestety zostały one po prostu skrócone o ok 2 cm, co na dobrą sprawę mogłabym zrobić sama, zresztą tak samo jak farbowanie... A tymczasem w "salonie" zapłaciłam kupę kasy

W efekcie przez większość czasu musiałam nosić spięte włosy, dopóki nie odrosły na tyle, żeby znów wybrać sie do fryzjera.

Tym razem zaufałam wizażankom i poprosiłam o telefon do p. Pauliny. Jestem zadowolona, moje włosy ładnie się kręcą, doradziła mi to i owo i wreszcie nie muszę non stop spinac włosów, żeby wyglądać jak człowiek.

Dziękuję dziewczyny za kontakt do Pauliny (ach co za rym mi wyszedł)

Fragrantica

Edytowane przez nebraska
Czas edycji: 2008-12-20 o 21:21
nebraska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 22:34   #1675
saphire86
Przyczajenie

Ja chodzę do Hali Targowej do Pani Oli i kurcze jestem póki co zadowolona zresztą cała moja rodzinka tam chodzi.Fakt faktem nie jest to super ekstra salon fryzjerski ale naprawdę fajnie ścinaja. Polecam
saphire86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 01:14   #1676
Lilika23
Przyczajenie

Mambalele: za ścięcie zapłaciłaś 200PLN??
Lilika23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 20:12   #1677
mambalele
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Lilika23 Pokaż wiadomość
Mambalele: za ścięcie zapłaciłaś 200PLN??

dlaczego 200? napisalam , ze 80
Stary 2008-12-22, 22:50   #1678
urthona
Przyczajenie

No i niestety mimo szczerych chęci NIE polecam Podobnie jak poprzedniczka skuszona wypowiedziami na forum postanowiłam (o zgrozo!) zmienić fryzjera.
Okazało się,że trafiłam do zupełnie przeciętnego salonu, jakich naprawdę sporo we Wrocławiu, a ceny wcale przystępne nie są.
Calość obsługi jakby znudzona i uprzejma od niechcenia. Farbowałam i ścinałam włosy.
Po 1 fryzjerka kompletnie nie potrafiła doradzić odnośnie wyboru farby. Żadnego przedstawienia wad i zalet, żadnego doboru koloru do karnacji - a ja myslalam,ze w takim salonie właśnie na to będą najbardziej stawiać,czyli na profesjonalne doradztwo. To samo w kwestii strzyżenia - zero propozycji,a miałam ochotę coś zmienić.
Siedziałam i siedziałam z różnymi specyfikami na głowie a fryzjerka a to wychodziła na ploteczki a to po jedzenie. Nie byłam pewna,czy finalnie na końcu miałąm odżywkę czy czasem nie coś w rodzaju rozjaśniacza, bo włosy śmierdziały mi przez 3 dni:/
Niby miejsc do żadnego innego fryzjera nie było ale ze 3 snuło się niemrawo albo plotkowało na kanapie...
Strzyżenie do bani, włosy już mi się nie układają, nie chcę myśleć co będzie po miesiącu!
A na koniec zostałam potraktowana masakryczną ilością lakieru do włosów, dzięki czemu wyglądałam jak pieczara. I to wszystko za sporo ponad 200 zł. DZiękuję,ale nie.
Wracam do osiedlowej fryzjerki (do której nie przepadam chodzić ze względu na folklorystyczną atmosferę panującą w salonie), ktora przynajmniej strzyże mnie zawsze tak samo i nawet po 2 miesiącach włosy świetnie się układają.
urthona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 23:04   #1679
inconnau
Przyczajenie

czy ktos wie jak ma na nazwisko bartek z tego salonu?
inconnau jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 17:14   #1680
Kallla
Rozeznanie

GG do Kallla

Cytat:
Napisane przez aniamik Pokaż wiadomość
Ooo, bardzo Ci dziekuję za info
P.S. A Ty gdzie masz swojego fryzjera??
P.S. 2. już znalazam, że na Jaracza.
Na Jaracza jest parę salonów wkońcu to troche bogate osiedle. Mój to Atelier Fryzjerskie w bloku zaraz obok stacji Shell. Właśnie wczoraj byłam na odrostach i podcięciu. I znowu mam nowy, ciekawy kolor, póki co eksperymentujemy z moją Anią żebym wkońcu miała piekną czekoladkę (do tej pory miałam ciągle brązy z odcieniami miedzi i strasznie trudno zejść z niej do chłodego koloru ale wydaje mi się że jeszcze jedna wizyta i będę czekoladowa)
pozdrawiam
Kallla jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
częstochowa, emo fryzura, fryzjer, fryzjer fryzura, fryzura, kessara, kręcone, lecher, loki, młodzieżowa, najlepszy fryzjer, obcięcie, ondulacja, stylista fryzur, tomasz zychal, trwała, wierzbicki, wrocław, wrocław fryzjer

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości