Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-03-04, 07:38   #1771
madziunia80
Zakorzenienie

GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Upiększalnia Wrocław

Cytat:
Napisane przez Kinga 80 Pokaż wiadomość
Ja też słyszałam ,że nie ma już Jarzębinowej. Moja koleżanka była u Pawła na Lipowej i powiedziała,że gość nie potrafi zrobić balayage wszystkich namawia na jeden kolor. Ona jest blondynką w balayage nie widać jej tak szybko odrostu a w jednym kolorze to bardzo szybko musiała by farbować włosy. A poza tym to ceny mają bardzo wywindowane. Gość robi dużo szumu wokół własnej osoby a nie jest to adekwatne do jego umiejętności .Bo co można umieć po 2 latach pracy. Podobno czesać koków też nie umie ani panów nie strzyże .Coś słabiutko. Tym razem umówi się do Pani Ani dziewczyna ma duże doświadczenie i podejmie się każdej koloryzacji i strzyżenia.
Pozdrawiam .
Kingo, szczerze powiem trochę dziwne Twoje wypowiedzi. Nie ufa się tutaj, kiedy ktoś rejestruje się tylko po to, by zachwalać wniebogłosy kogoś, kto nie zaskarbił sobie zaufania innych Wizażanek. Nie twierdzę, że kłamiesz, w końcu też nikogo nie zmuszasz do pójścia do Pani Ani, ale nie zmienia to faktu, że Twoje wypowiedzi kręcą się tylko i wyłącznie wokół tego, jak to p. Ania jest cacy, a p. Paweł jest be.
Poza tym, czy p. Ania nie pracuje w salonie na Kwiskiej? Powinnaś opinie na jej temat wyrażać w wątku ogólnym, a nie w wątku dot. tylko i wyłącznie Upiększalni.
Stary 2009-03-04, 14:11   #1772
Litwinowa
Przyczajenie

Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Czesc Wszystkim!!! Czy ktos moglby mi przesłac numer do Pani Pauliny Bede bardzo wdzieczna za pomoc...POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE.
Litwinowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 13:09   #1773
madziunia80
Zakorzenienie

Dziewczyny byłam w Lord Valium na rekonstrukcji Joico. Zabieg cudo, włoski lśniące, sypkie, miękkie, gładkie. Zapłaciłam 85zł, ale polecam, bo warto. Zastanawiam się nad strzyżeniem tam, ale nie wiem, czy warto. Była któraś z Was?
Stary 2009-03-05, 17:17   #1774
Kinga 80
Przyczajenie

"Kingo, szczerze powiem trochę dziwne Twoje wypowiedzi. Nie ufa się tutaj, kiedy ktoś rejestruje się tylko po to, by zachwalać wniebogłosy kogoś, kto nie zaskarbił sobie zaufania innych Wizażanek. Nie twierdzę, że kłamiesz, w końcu też nikogo nie zmuszasz do pójścia do Pani Ani, ale nie zmienia to faktu, że Twoje wypowiedzi kręcą się tylko i wyłącznie wokół tego, jak to p. Ania jest cacy, a p. Paweł jest be.
Poza tym, czy p. Ania nie pracuje w salonie na Kwiskiej? Powinnaś opinie na jej temat wyrażać w wątku ogólnym, a nie w wątku dot. tylko i wyłącznie Upiększalni." __________________

Widzisz Madziu dla Twojej wiadomości Ania jeszcze niedawno pracowała w upiększalni jak się nie mylę to pod koniec zeszłego roku odeszła. Obecnie pracuje na ul Kiskiej 26 w przepięknym salonie."Już byłam" Ja i kilka moich koleżanek jesteśmy jej klientkami.Moje opinie nie są kierowane tylko dla Ciebie ale dla wszystkich wizażanek.Wyobraź sobie ,że jak trafiasz do salonu to nie zostajesz w nim dla miejsca ale dla osoby,która się Tobą zajmuje.Moim celem było zweryfikowanie opinii z którą się nie zgadzam!ja jestem zadowolona i tym się chciałam podzielić.
Pozdrawiam!
Była klientka upiększalni

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

"Kingo, szczerze powiem trochę dziwne Twoje wypowiedzi. Nie ufa się tutaj, kiedy ktoś rejestruje się tylko po to, by zachwalać wniebogłosy kogoś, kto nie zaskarbił sobie zaufania innych Wizażanek. Nie twierdzę, że kłamiesz, w końcu też nikogo nie zmuszasz do pójścia do Pani Ani, ale nie zmienia to faktu, że Twoje wypowiedzi kręcą się tylko i wyłącznie wokół tego, jak to p. Ania jest cacy, a p. Paweł jest be.
Poza tym, czy p. Ania nie pracuje w salonie na Kwiskiej? Powinnaś opinie na jej temat wyrażać w wątku ogólnym, a nie w wątku dot. tylko i wyłącznie Upiększalni." __________________

Widzisz Madziu dla Twojej wiadomości Ania jeszcze niedawno pracowała w upiększalni jak się nie mylę to pod koniec zeszłego roku odeszła. Obecnie pracuje na ul Kiskiej 26 w przepięknym salonie."Już byłam" Ja i kilka moich koleżanek jesteśmy jej klientkami.Moje opinie nie są kierowane tylko dla Ciebie ale dla wszystkich wizażanek.Wyobraź sobie ,że jak trafiasz do salonu to nie zostajesz w nim dla miejsca ale dla osoby,która się Tobą zajmuje.Moim celem było zweryfikowanie opinii z którą się nie zgadzam!ja jestem zadowolona i tym się chciałam podzielić.
Pozdrawiam!
[/quote]

Edytowane przez Kinga 80
Czas edycji: 2009-03-05 o 17:16
Kinga 80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 07:46   #1775
madziunia80
Zakorzenienie

Cytat:

Pozdrawiam!
Ale, ja nie neguję, że p. Ania jest dobrą fryzjerką i masz prawo do opinii i jej wyrażania, dzielenia się doświadczeniami, itd. Po to założyłam ten wątek, a inna Wizażanka wątek "Dobry fryzjer we Wrocławiu". Nie mniej, ten wątek dotyczyUpiększalni. A skoro p. Ania pracuje już od dobrych 3 miesięcy gdzie indziej, to uważam, że Twoja opinia odniesie lepszy skutek w tym drugim wątku i tyle. Nie widzę sensu ulegania emocjom...
Oczywiście, że nie dla miejsca, a dla umiejętności fryzjera zostajesz klientką danego salonu. I powiem Ci, że zainteresowałaś mnie salonem na Kwiskiej, bo jest niedaleko miejsca mojego zamieszkania. Ale, ja jestem już taka (i zapewne wiele Wizażanek ma podobnie), że nie ufam do końca opinii jednej osoby, dlatego też opinia Angie nt p. Ani nie trafiła do mnie, nie spowodowała, że skreśliłam Upiększalnię, czy p. Anię.
Za to jest mnóstwo dobrych opinii o p. Pawle i jedna Twoja negatywna i dlatego Twoja wypowiedź brzmi bardziej, jak reklama salonu i p. Ani, niż jak obrona jej umiejętności. Oto mi chodziło, o nic więcej, nie urządzam wycieczek osobistych i proszę też tego nie robić.
Również pozdrawiam i życzę miłego dnia

A swoją drogą dziewczyny proszę o wpisywanie jedynie opinii dotyczących Upiększalni.
Stary 2009-03-06, 10:53   #1776
marzena1
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

Cześć dla wszystkich

Bardzo się ucieszyła z wiadomości,którą miałam okazje przeczytać na forum moje poszukiwania nareszcie się skończyły.Byłam w upiększalni i nikt mi nie chciał powiedzieć gdzie Pani Ania odeszła. Właściciel zachwalał i namawiał abym skorzystała z usług Pana Pawła więc się skusiłam ale kolor wyszedł za ciemny a grzywkę miałam krzywo ściętą !!!!!!!!!! Paweł powiedział,że mam sobie nizoral kupić to zejdzie. Dobrze,że zima była to wczapce mogłam chodzić. Katastrofa płakałam bo wyglądałam strasznie.Wielkie dzięki odnalazłam nareszcie moje go fryzjera .Poszukam ul.Kwiskiej 26!!!!!!!!!
marzena1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:17   #1777
Kinga 80
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Amelia20 Pokaż wiadomość
Witam.
Są dwie Upiększalnie.Ja chodze do Pani Anety(drobna i jasna blondynka)na Jarzębinową.Jestem tego pewna,poniewaz byłam dwa tyg.temu.
Już drugi rok tam uczeszczam i nie znam drugiej Anety brunetki(chyba,ze jest w nowym salonie).Po razie byłam u Pani Ani(brunetka,włosy do pupy)i niestety nie byłam zadowolona.Nie słuchała co sobię życzę i była bardzo wyniosła(nie lubię takich ludzi).Natomiast Pan Pawel,młodziutki chlopak,stara sie jak może,ale po strzyzeniu nie układały mi się włosy(fakt,że są trudne).Pani Edyty nie znam.Zdania na każy temat są podzielone,ale bardzo czesto pytaja mnie gdzie farbuje i scinam włosy.Fryzjerka wyprowadziła moje włosy rekonstrukcją joico(pierwszy kontakt z tym kosmetykiem miałam u krzyszychy-sciągali mi kolor i strasznie sie spalily,polecono mi odbudowę),ale uwierzyłam w jego moc w Upiekszalni.Chyba nie ma nic piekniejszego jak zdrowe i lśniace włosy.Polecam

Witaj
Jestem nowa w tym wątku ale nie zgadzam się z Twoją opinią na temat Pani Ani jestem jej stałą klientką od ponad roku czesała mnie do ślubu w czerwcu miałam przepiękny kok i zawsze jestem zadowolona z jej cięcia koloru. Zresztą nie jestem sama koleżanki z pracy i moja rodzina też są zadowoleni . Wcześniej miałam tragedie na głowie wprowadziła mi włosy jojko i teraz mam śliczne i zdrowe włoski.Ania niestety już nie pracuje w upiekszalni odeszła jakoś pod koniec zeszłego roku. Obecnie pracuje w studiu-fryzur na ul. Kwiskiej 26 .Bardzo polecam !!!!!!!!
Pozdrawiam cieplutko wszystkich!!!!!!

Edytowane przez Kinga 80
Czas edycji: 2009-03-06 o 14:26
Stary 2009-03-06, 20:44   #1778
kaska222
Moderator

Cytat:
Witaj
Jestem nowa w tym wątku ale nie zgadzam się z Twoją opinią na temat Pani Ani jestem jej stałą klientką od ponad roku czesała mnie do ślubu w czerwcu miałam przepiękny kok i zawsze jestem zadowolona z jej cięcia koloru. Zresztą nie jestem sama koleżanki z pracy i moja rodzina też są zadowoleni . Wcześniej miałam tragedie na głowie wprowadziła mi włosy jojko i teraz mam śliczne i zdrowe włoski.Ania niestety już nie pracuje w upiekszalni odeszła jakoś pod koniec zeszłego roku. Obecnie pracuje w studiu-fryzur na ul. Kwiskiej 26 .Bardzo polecam !!!!!!!!
Pozdrawiam cieplutko wszystkich!!!!!!

Przypominam ze kazdy moze sie wypowiadac na temat fryzjeröw.Twöj/e post/y wyglädajä mi na reklame.
Przypominam röwniez zebys zapoznala sie z Regulaminem tego forum.Zresztä powinnas znac,bo jestes juz dluzej na tym forum

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 513 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 09:30   #1779
azuriana
Przyczajenie

Ja też po wielu przygodach z fryzjerami trafiłam do Upiększalni. Początkowo pani Edyta (pięknie ścinała włosy) po jej przejściu na urlop macierzyński trafiłam na Panią Anię Grzywną, którą rzeczywiście można znaleść na ul. Kwiskiej 26. Opis tego salonu znajdziecie w ogólnym wątku. Jedno jest pewne będę zmieniać tyle razy salony fryzjerskie ile Pani Ania, bo ważny jest fryzjer a nie salon
azuriana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 09:40   #1780
azuriana
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Przypominam ze kazdy moze sie wypowiadac na temat fryzjeröw.Twöj/e post/y wyglädajä mi na reklame.
Przypominam röwniez zebys zapoznala sie z Regulaminem tego forum.Zresztä powinnas znac,bo jestes juz dluzej na tym forum

A ja przypomnę, że najlepszą reklamą fryzjera jest zadowolony klient i posty każdej wyglądają jak reklama, skoro temat wątku to najlepszy fryzjer we Wrocławiu.

Ja też od dawna jestem klientką Pani Ani z Upiększalni, która teraz jest na ul. Kwiskiej 26. Jest to nowy salon z fioletowymi ścianami i orchideami na parapetach fotele mają masaż (prawie jak w mercedesie), można leżeć i relaksować się ponad godzinę przy rekonstrukcji joico.

Pani Ania (najważniejszy 'element' salonu) zrobi na głowie dokładnie to co się wymyśli, ja zawsze dreptam ze zdjęciem a wychodzę z cudemna głowie

mam nadzieje, że klientek będzie przybywać bo te stare które znają Panią Anię na bank będą przychodzić na Kwiską
Stary 2009-03-07, 12:43   #1781
emka1984
Przyczajenie

A można wiedzieć ile Pani Ania bierze za joico, farbe i ścięcie?
Cena też jest ważna w wątku o dobrym fryzjerze we Wrocławiu.

Pozdrawiam
emka1984 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 13:26   #1782
Kinga 80
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez azuriana Pokaż wiadomość
A ja przypomnę, że najlepszą reklamą fryzjera jest zadowolony klient i posty każdej wyglądają jak reklama, skoro temat wątku to najlepszy fryzjer we Wrocławiu.

Ja też od dawna jestem klientką Pani Ani z Upiększalni, która teraz jest na ul. Kwiskiej 26. Jest to nowy salon z fioletowymi ścianami i orchideami na parapetach fotele mają masaż (prawie jak w mercedesie), można leżeć i relaksować się ponad godzinę przy rekonstrukcji joico.

Pani Ania (najważniejszy 'element' salonu) zrobi na głowie dokładnie to co się wymyśli, ja zawsze dreptam ze zdjęciem a wychodzę z cudemna głowie

mam nadzieje, że klientek będzie przybywać bo te stare które znają Panią Anię na bank będą przychodzić na Kwiską
Dziękuję azurianko

Każdy na tym forum ma prawo wypowiadać się o własnych doświadczeniach z fryzjerami i ma prawo wypowiadać się pozytywnie , negatywnie bądź nie zgadzać się z czyjąś opinia gdyż może mieć odmienne zdanie w kwestii fryzjera bądź salonu fryzjerskiego .
Pozdrawiam Kinga

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

[quote=emka1984;11324075]A można wiedzieć ile Pani Ania bierze za joico, farbe i ścięcie?
Cena też jest ważna w wątku o dobrym fryzjerze we Wrocławiu.

Pozdrawiam[/quote

Ja myślę że ceny są uzależnione od długości włosów najlepiej zadzwoń i zapytaj.
Pozdrawiam kinga
Stary 2009-03-07, 14:52   #1783
madziunia80
Zakorzenienie

Cytat:
Ja myślę że ceny są uzależnione od długości włosów najlepiej zadzwoń i zapytaj.
Pozdrawiam kinga
A jakiej długości Ty masz włosy i ile płacisz za rekonstrukcję Joico i strzyżenie na Kwiskiej?
Stary 2009-03-07, 15:52   #1784
Kinga 80
Przyczajenie

Witaj ja mam włosy do ramion za jojko i ścięcie płaciłam 159 pl.
jakie super fotele tam ma masuje Ci plecy.Bardzo przyjemne polecam !!!!!!
Pozdrawiam
Stary 2009-03-07, 17:48   #1785
tallq
Raczkowanie

A ile kosztuje sam zabieg regeneracji? Bez dodatków specjalnych (cięcie itd.)?
tallq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 18:13   #1786
azuriana
Przyczajenie

Ja mam włosy bardzo długie aż je przysiadam ... za joico 160 zł za ścięcie 60 co do farbowania to nie wiem.

Regeneracja u mnie to obowiązkowy ratunek przez prostownicę... ale długo się trzymają zdrowsze miękkie i odżywione, właściwie zamiast ścinania można przeżyć na joico.
Stary 2009-03-07, 20:27   #1787
eklerka
Zakorzenienie

Co to jest to joico? jakaś odżywka?

eklerka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 09:01   #1788
madziunia80
Zakorzenienie

Eklerko Joico to marka kosmetyków, bodajże produkcji Shiseido. Cuda, genialne kosmetyki, swoje kosztują, ale są warte tej ceny. Nie działają na zasadzie oklejania silikonami, ale faktycznie dbają, regenerują i silnie nawilżają włosy. Ja polecam. A jeśli chodzi o zabieg rekonstrucji Joico, to składa się on z kilku etapów:
1. Mycie silnie oczyszczającym szamponem, który zmywa z włosów wszelkie pozostałości kosmetyków, minerały, osady, itp. Szampon otwiera łuskę włosa i dokładnie go oczyszcza.
2. Tzw. Cuticle sealer - środek ma kwaśne ph, zamyka łuski włosów.
3. Pierwsza odżywka - naprawia wiązania keratynowe.
4. Druga odżywka - Intense hydrator - silnie nawilża włosy.
To chyba tyle, mam nadzieję, że niczego nie pomyliłam
Stary 2009-03-08, 10:10   #1789
eklerka
Zakorzenienie

Bo ja to jestem straszny sknerus i zaraz zastanawiam się, czy nie lepiej np. wydać 2x tyle co za tą odbudowę na kupno tych kosmetyków i samemu stosować w domu, żeby starczyło na kilka razy. Napewno najpierw się zamyka łuski włosów, a dopiero potem nakłada te kosmetyki? Nie mają wnikać we włosy, tylko na nich osiadać?

Można je gdzieś kupić w sklepach dla fryzjerów? Na allegro to trochę strach, że podróba.

Edytowane przez eklerka
Czas edycji: 2009-03-08 o 10:28
eklerka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 17:20   #1790
madziunia80
Zakorzenienie

Tak, na pewno najpierw zamyka się łuskę, bo odżywka nie ma wnikać w sam włos, a odbudować zerwane wiązania keratynowe. Po to zamyka się łuskę włosa, aby włos był śliski i gładki, jednak tam, gdzie jest uszkodzony jest porowaty, wtedy nakłada się tą pierwszą odżywkę, która właśnie rekonstruuje te uszkodzone części włosa. Na koniec nakłada się silnie nawilżającą odżywkę, która dodatkowo wygładza włosy.
Co do kupna całego zestawu, nie wiem, czy jest taka możliwość, na alledrogo nie ma tych zestawów, czasami pojawia się ta maksymalnie nawilżająca odżywka, ale też bardzo rzadko. A wydatek 85 zł raz na 2-3 miesiące, to chyba nie jest tak sporo znowu

edit: Znalazłam cały zestaw, ale wydatek jednorazowy trochę odstrasza, mimo wszystko dodaję link, może któraś z Was się skusi, bo wiadomo, że ogólnym rozrachunku wychodzi dużo taniej niż wielokrotne zabiegi u fryzjera
http://allegro.pl/item573977757_joic..._x_1000ml.html

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2009-03-08 o 17:41
madziunia80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 20:03   #1791
JaAnia:)
Raczkowanie

Tak sobie czytam wasze komentarze i pomyślałam, zobaczę co w "moim" Ines słychać czy nie podnieśli cen , bo chce się wybrać w następnym tygodniu. Weszłam sobie na "o nas" a tam nie ma Eweliny Czy ona już tam nie pracuje? Wiecie coś na ten temat, ale się wkurzyłam, ona ścina mnie idealne na boba który ułożony przeze mnie wygląda równie dobrze, jak po wyjściu z salonu.
góra - 12.12.2011 r.
złoty, różowy, niebieski,
JaAnia:) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 08:15   #1792
libra66
Przyczajenie

Bardzo rosze o nr do pani Pauliny na jena2@wp.pl
ewentualnie gg 4435348
dzięki
libra66 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 17:25   #1793
Kinga 80
Przyczajenie

Witaj
Przepraszam ,że dopiero teraz odpisuję ale miałam awarie kompa!Sama rekonstrukcja jojko na moją długość włosów 100pl Tyle płaciłam u Pani Ania.
Z tego co mi wiadomo to samemu można sobie krzywdę wyrządzić tymi kosmetykami to nie jest taka sobie maseczka, którą nakładamy w domu. Kosmetyki muszą być odpowiednio wmasowane i niewolno przesadzić z czasem trzymania. Ja tam wolę wszystkie zabiegi fryzjerskie wykonywać pod okiem profesjonalisty przynajmniej mam pewność ,że wszystko jest zrobione tak jak powinno !!!!!!!! Z zabiegami kosmetycznymi też bym się nie odważyła eksperymentować na własna rękę w domu myślę,że jest zbyt dużo do stracenia.
Pozdrawiam Kinga
Stary 2009-03-12, 07:45   #1794
madziunia80
Zakorzenienie

Kinga, a jak długie masz włosy? Bo stwierdzenie " na moją długość włosów" niewiele nam mówi, bo Cię nie znamy i nie widziałyśmy

Nie przesadzałabym z tą krzywdą, w końcu w tych kosmetykach nie ma nic takiego strasznego. Jedynie z Cuticle Sealer'em trzeba uważać, bo on zakwasza włosy (to po nim swędzieć może skóra głowy jeszcze przez godzinę lub dłużej po zabiegu). Reszta to normalne kosmetyki, no może jeszcze ten szampon silnie oczyszczający warty jest dużej uwagi przy nakładaniu.
Stary 2009-03-13, 14:02   #1795
Kinga 80
Przyczajenie

Cześć Madziunia 80
Wcześniej już odpowiada.łam iż mam długość włosów do ramion. A co do Twojej opinii na temat ,że ja przesadzam masz prawo myśleć jak chcesz.Otóż nie wiem czy wiesz ,że każdy z 4 etapów ma inne ph;od 2,5-5,5 nie będę opisywać każdego etapu ale nie wolno przesadzać z czasem trzymania!!!! a w domu to ktoś zadzwoni ,to czymś się zajmiesz i zapomnisz o tym co masz na głowie a czas leci !!!Bo niewierzę ,że miałabyś ochote spędzić ten czas w lazience "ślęcząc nad wanna"samemu ,nie jesteś wstanie odpowiednio wmasować produkt w włosy. Ja bym się też zastanowiła nad DEEP PENETRATING REKONSTRUKTOR etap 3 nie wolno go przetrzymać! . Jak masz coś w domu to kusi aby samemu sobie częśćiej zrobić i tu może się pojawić problem z skórą głowy bo możne uwrażliwić a doteko jeszcze jak przetrzymamy czas to uzyskamy efekt odwrotny. Zamiast pięnie zdrowych włosów ,swędzącą skórę i sianowate włosy.Po zatym czasami trzeba trochę krytycznie podejść do tego ,ze samemu nie zawsze zrobimy to dobrze. Dużo czytałam na temat tego zabiegu i tej firmy.Jednak karzdy ma prwo wyboru i własnej opini na ten temat. Ja napewno wiernie będe owiedzać studio fryzur na ul.Kwiskiej 26 i tam oddam się w fachowe ręce Pania Ani. Usiądę w wygodnym masującym fotelu i się zrelaksuję a moje włosy się zregenerują.
Pozdrawiam Kinga
Stary 2009-03-13, 17:16   #1796
mayajulietta
Raczkowanie

Dot.: najlepszy fryzjer we Wrocławiu

Gdzie można zrobic platynowe pasemka, nie za drogo...?
mayajulietta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 19:24   #1797
madziunia80
Zakorzenienie

Deep Penetrating Reconstructor miałam jako samodzielną odżywkę i krzywdy sobie nie zrobiłam wręcz przeciwnie, zregenerowałam włosy. Moim zdaniem we wszystkim ważny jest umiar, a przy profesjonalnych kosmetykach trzeba stosować się do tego, co pisze na opakowaniu lub ulotce albo do informacji, które uzyskasz u specjalisty.
Co do ślęczenia nad wanną, to niektórzy na pewno tak by właśnie zrobili. Nie ma co generalizować i po prostu "nie wierzyć", że można samemu coś zrobić.
Nigdzie nie polecam tego zabiegu do samodzielnego stosowania, więc nie rozumiem Twojego do mnie nastawienia. Podałam jedynie link do aukcji, na której można zaopatrzyć się w cały zestaw, jak ktoś czuje się na siłach i ma akurat sporą kwotę do wydania to podejmuje ryzyko sam. A prawda taka, że i w salonie fryzjerskim potrafią spartolić najprostsze czynności. Gdyby tak nie było, nie byłoby również tego wątku, jak i wielu innych
Btw, tylko cuticle sealer ma ph mocno kwaśne między 2,5 a 3,5, dlatego też pisałam o uważnym stosowaniu tego właśnie środka. Z odżywek za to DPR ma ph neutralne, a IN kwaśne na poziomie 3,5 i nawet na stronie joico piszą o pozostawieniu na co najmniej 5 minut, dlatego właśnie pisałam, że nie ma co przesadzać
Pozdrawiam również
Stary 2009-03-14, 08:55   #1798
Kinga 80
Przyczajenie

Witaj ja do Ciebie nic nie mam !!! nawet Cię nie znam! zgadzam się z Tobą,że w salonie potrafią spartolić najprostszy zabieg. Wiem też,że należy uczulić ludzi zanim podejmą samodzielnie ryzyko wykonania" jakiegokolwiek zabiegu"!!!!! Dla tego też jak znalazłam właściwą osobę na właściwym miejscu jestem , już wierna.I bez stresu siadam na fotel wiem,że krzywdy mi nikt nie zrobi tak jak miałam wcześniej... .Wizyt u fryzjera bałam się tak samo jak dentysty. Cieszę się,że mam już ten komfort. Teraz też nie mam pomysłów żeby samemu eksperymentować na własną a rękę na głowie.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez mayajulietta Pokaż wiadomość
Gdzie można zrobic platynowe pasemka, nie za drogo...?
Witaj co znaczy nie za drogo? to zależy ile chcesz na to przeznaczyć?
Stary 2009-03-14, 09:05   #1799
azuriana
Przyczajenie

A kto wie jak działa diakolor? Nie mogę nic znaleść na ten temat

Edytowane przez azuriana
Czas edycji: 2009-03-14 o 09:08
Stary 2009-03-14, 14:01   #1800
mayajulietta
Raczkowanie

Cytat:
Witaj ja do Ciebie nic nie mam !!! nawet Cię nie znam! zgadzam się z Tobą,że w salonie potrafią spartolić najprostszy zabieg. Wiem też,że należy uczulić ludzi zanim podejmą samodzielnie ryzyko wykonania" jakiegokolwiek zabiegu"!!!!! Dla tego też jak znalazłam właściwą osobę na właściwym miejscu jestem , już wierna.I bez stresu siadam na fotel wiem,że krzywdy mi nikt nie zrobi tak jak miałam wcześniej... .Wizyt u fryzjera bałam się tak samo jak dentysty. Cieszę się,że mam już ten komfort. Teraz też nie mam pomysłów żeby samemu eksperymentować na własną a rękę na głowie.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Witaj co znaczy nie za drogo? to zależy ile chcesz na to przeznaczyć?
To znaczy nie więcej niż 200 zł ze ścięciem...
Pozdrawiem
mayajulietta jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
częstochowa, emo fryzura, fryzjer, fryzjer fryzura, fryzura, kessara, kręcone, lecher, loki, młodzieżowa, najlepszy fryzjer, obcięcie, ondulacja, stylista fryzur, tomasz zychal, trwała, wierzbicki, wrocław, wrocław fryzjer

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości