Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-29, 20:28   #2101
niedouczony
Przyczajenie

Dot.: Lecher Wrocław

dzieki bardzo )
niedouczony jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 21:54   #2102
MoaVea
Przyczajenie

Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Jeśli chodzi o Magnolię nie myślałam o konkretnym salonie... Nortonx moze doradzisz?
Co do Qualite... kogo polecacie?

Edytowane przez MoaVea
Czas edycji: 2009-11-29 o 21:57
MoaVea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 22:50   #2103
niedouczony
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez niedouczony Pokaż wiadomość
dzieki bardzo )
Czy może ktoś jescze zna lub widział we wrocławiu takie salony
niedouczony jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 10:12   #2104
nortonx
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez MoaVea Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Magnolię nie myślałam o konkretnym salonie... Nortonx moze doradzisz?
Co do Qualite... kogo polecacie?
Hmmm to zależy jaka usługe chcesz wykonac ? Qualite więzienna ogólnie muwiac nie ublizając nikomu są osoby mocniejse i są słabsze pracuje tam 2 facetów i 5 dziewczyn wybór należy do ciebie
nortonx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 11:17   #2105
MoaVea
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez nortonx Pokaż wiadomość
Hmmm to zależy jaka usługe chcesz wykonac ? Qualite więzienna ogólnie muwiac nie ublizając nikomu są osoby mocniejse i są słabsze pracuje tam 2 facetów i 5 dziewczyn wybór należy do ciebie

Ok, rozumiem... chodzi mi o strzyżenie, dobre fachowe cięcie, bez obawy że fryzjer/ka zrobi mi krzywdę, ktoś kto dobierze, doradzi, zobaczy foto i będzie umiał tak obciąć.
W takim razie kto tam należy do jak to napisałeś: "mocniejszych" a kto do "słabszych"?
Stary 2009-11-30, 22:11   #2106
nortonx
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez MoaVea Pokaż wiadomość

Ok, rozumiem... chodzi mi o strzyżenie, dobre fachowe cięcie, bez obawy że fryzjer/ka zrobi mi krzywdę, ktoś kto dobierze, doradzi, zobaczy foto i będzie umiał tak obciąć.
W takim razie kto tam należy do jak to napisałeś: "mocniejszych" a kto do "słabszych"?
to jest oczywiście tylko moje zdanie ale uważam że w tym salonie są tylko 3 osoby które są wstanie zrobic dobre fachowe ciecie a reszta to tak słabiutko imion nie bede wymieniał ponieważ niechce uraźic reszty tego wspaniałego zespołu
Stary 2009-12-01, 11:24   #2107
anka.d
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 15

nortonx - najpierw piszesz ze znasz srodowisko i mozesz doradzic, a jak przychodzi do konkretów to sie wykrecasz.
jestes tu anonimowy, a opinii w internecie multum. jakby sie ktos mial poczuc urazony to juz by dawno cos odpowiedniego o sobie przeczytał
anka.d jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 11:27   #2108
MoaVea
Przyczajenie

Dokładnie Anka D.
Jeśli się wychylasz z jakąś opinią nortonx to bądź konsekwentny... wiadomo, że jesteś fryzjerem tylko nie wiadomo o co ci chodzi. My szukamy tutaj pomocy nie ścigania się pomiędzy fryzjerami, nie chcemy uczestniczyć w waszych wasniach tylko oczekujemy porady. Widocznie i tak zbyt wiele...
Anka D. może Ty byłaś w Metamorfozie na Trawowej i możesz coś powiedzieć na temat tego salonu?

Edytowane przez MoaVea
Czas edycji: 2009-12-01 o 11:28
Stary 2009-12-01, 14:06   #2109
ivona 1
Przyczajenie

Dot.: Szukam Czarka Starczewskiego !!! Wrocław

Ja też szukam Pana Czarka Starczewskiego. Ggyby ktoś coś wiedział prosze o informacje.
ivona 1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 18:34   #2110
Lasonia
Przyczajenie

Hej,

chciałabym umówić się do Qualite na Więziennej. Który z panów tam pracujących jest bardziej godny polecenia?
Lasonia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 18:49   #2111
anka.d
Wtajemniczenie

MoeVea niestety nie bylam tam.
moge sie wypowiedziec na temat Le Granda sprzed 5 lat ewentualnie przekazac opinie kolezanki, ktora sie tam strzyze u 1 pana (jest zachwycona)
ostatnio chodze do Prestige, raz bylam w Qualite na Skłodowskiej, za 2 tyg ide do Infinity
Stary 2009-12-01, 22:38   #2112
nortonx
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Lasonia Pokaż wiadomość
Hej,

chciałabym umówić się do Qualite na Więziennej. Który z panów tam pracujących jest bardziej godny polecenia?
Na życzenie określę wam wszystkich pracowników z podkreślenie ze jest to tylko i wyłącznie moje zdanie!!!

Hmm pracuje tam Agnieszka Gosia Renata Grzesiek Andrzej Ewa Monika postaram się streścić :

Agnieszka całkiem nieźle upina natomiast co do strzyżenia to jest na zasadzie raz lepiej raz gorzej momentami odnosi się wrażenie że się gdzieś śpieszy i nie przykłada z kolorami radzi sobie nieźle

Gosia całkiem nieźle strzyże i farbuje bardzo szybko robi balejaże dobrze doradza jakich kosmetyków używać w domu

Renata nieźle farbuje natomiast jeśli chodzi o strzyżenie to ścina maszynką a takie strzyżenie ma swoje plusy i minusy coś na zasadzie brzytwy to już jest indywidualny gust klienta jednym się podoba a drugim nie

Grzesiek stawia na pielęgnację ponieważ uwielbia wykonywać rytuały kerastse, co do strzyżenia koloryzacji uważam że ma braki

Andrzej strzyże dokładne i dość długo koloryzacja dość niezła umie doradzać ma dość cięty język

Ewa strzyżenie pozostawia wiele do życzenia koloryzacja niezła natomiast ma braki z powodu niewielkiego doświadczenia

Monika strzyżenia nie najgorsze kolory tez nie najgorsze najlepiej radzi sobie ze starszymi paniami umie doradzać

wybór należy do was
Stary 2009-12-02, 11:40   #2113
anka.d
Wtajemniczenie

google widzialo. 2 minuty szukania - salonik w Hali Targowej
Stary 2009-12-02, 13:44   #2114
sasaidka
Przyczajenie

Thumbs up "p. Paulina" - fryzjer Wrocław

Postanowiłam utworzyc osobny wątek dotyczący fryzjerki-tajemniczej p.Pauliny, z prostej przyczyny - dużo się o niej pisze tu i tam na forach ale niestety nie ma ciągu informacji dotyczacej jej osoby. Czy p.Paulina nadal ścina? Jeśli ktoś z was ostatnio był u niej to bardzo proszę o kilka słów i namiary-jak się z nią skontaktować.
Pozdrawiam

Edytowane przez sasaidka
Czas edycji: 2009-12-02 o 13:46
sasaidka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 13:58   #2115
Marcia1984
Raczkowanie

Dot.: "p. Paulina" - fryzjer Wrocław

Przylaczam sie do pytania,bo tez jestem ciekawa
Marcia1984 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 15:45   #2116
MoaVea
Przyczajenie

I to już jest jakiś konkret.
Chociaż ja i tak byłam już wczoraj w metamorfozie.
Stary 2009-12-02, 22:30   #2117
nortonx
Przyczajenie

tak jak pisałem twój wybór
Stary 2009-12-02, 23:17   #2118
duszka_gmail
Przyczajenie

Dot.: dobry stylista we Wroclawiu :)

Cytat:
Napisane przez birra Pokaż wiadomość
'Pracownia Fryzjerska' przy Armii Krajowej, stylista o ile dobrze pamietam nazywa się Buczkowski, polecam, naprawdę warto. Za ścięcie długich włosów płaci się 70zł
Nie ma juz Pracowni Fryzjerskiej przy Armii Krajowej Czy ktoś wie, gdzie teraz mozna znaleźć Jurka Buczkowskiego?
duszka_gmail jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 23:29   #2119
MoaVea
Przyczajenie

Dokładnie!
I to bardzo dobry wybór!!!
Stary 2009-12-04, 17:42   #2120
agagan
Przyczajenie

Dot.: dobry stylista we Wroclawiu :)

na Lipowej?

Edytowane przez agagan
Czas edycji: 2010-01-10 o 23:25
agagan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 20:33   #2121
sasaidka
Przyczajenie

Coś pusto tutaj..czyżby nagle nikt nic nie wiedział o Paulinie? Proszę wrzućcie jakieś info dotyczące p. Pauliny.
sasaidka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 21:37   #2122
euforrria
Przyczajenie

Ja bylam ostatnio w "Koronie", nie polecam nikomu!!! Zaplacilam 79 zl za fryzure, ktorej nie widac, dlatego bo jej nie ma! Pokazalam zdjecie fryzurki, nic specjalnego, pocieniowanie dlugich wlosow z efektem "bombki". Nie mam zbyt gestych wlosow, doskonale o tym wiem, ale tez nie jestem lysa!!!. Ale to co robily "panie strzyzace" w mojej obecnosci i sposob w jaki sie zachwywaly bylo dla mnie wstrzasem psychicznym. Poszlam sie odprezyc, dobrze poczuc ..a tymczasem wyszlam i ryczalam. Klocily sie, ze z moich wlosow nic sie nie da zrobic bo prawie ich nie ma!! Mialam mokra glowe i zimno bylo na dworze, gdyby nie to to wyrwalabym stamtad niczym pocisk...Nigdy w zyciu tam nie pojde i nikomu nie polecam. Mam taka fryzjerke , do ktorej chodzilam jak mialam krotkie wloski, pieknie strzyze i koloryzuje, niestety, moim zdaniem, tylko krotkie i poldlugie wlosy...taki jednoosobowy salonik a w nim Pani Julia, w salonie fitnesu na ul. Jackowskiego
euforrria jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 23:03   #2123
aga5
Przyczajenie

Dot.: Upiększalnia Wrocław

Witaj anuszka20 !

Tego nie wiem, ale byłam ostatnio w Upiększalni u Pani Justyny - jestem zachwycona ! delikatna, wprowadzająca dobry klimat, szalenie kompetentna. Mam super fryzurkę i idealnie dobrany kolor. Polecam !
aga5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 23:18   #2124
aga5
Przyczajenie

Cześć !

Ja ostatnio odkryłam nową super fryzjerkę we Wrocławiu i muszę się tym pochwalić, ponieważ bardzo dawno nikt takt mnie nie urzekł !
Byłam w Upiększalni u Pani Justyny, która idealnie dobrała mi kolorek
(wcześniej rzadko bywałam zadowolona). Od trzech tygodni moje włosy cały czas same się układają! Znalazłam swoje miejsce !
Polecam.
aga5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 22:10   #2125
sandra w
Przyczajenie

Ja byłam nie dawno w nowym salonie w Rynku ONE WAY.
Samo ścięcie itd ok ale atmosfera jakaś nie pasująca do tego miejca- salon bardzo fajnie zrobiony, nowoczesny, ale skaczący i popisujący się pan o imieniu Rafał to jakaś żenada.
sandra w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 21:51   #2126
anula881214
Przyczajenie

czy któraś z Was mogłaby polecić fryzjera, który potrafi wyczarować ładną, nieprzekombinowaną fryzurkę okolicznościową z włosów do łopatek?
anula881214 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 14:30   #2127
aggie82
Rozeznanie

Ja bardzo lubię chodzić do p. Justyny do salonu INES na Zwycięskiej, bo słucha i dobrze doradza, ale na ścięcie pójdę do Infinity na Cybulskiego. Podzielę się wrażeniami jak wrócę
aggie82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 19:46   #2128
agagan
Przyczajenie

Czy któraś z Was była może lub słyszała jakieś opinie o salonie Quattro na Legnickiej?
Czy macie jakieś opinie na temat pracującej tam pani Bożence lub innym fryzjerze godnym polecenia?
Interesuje mnie bo pracują tam na farbach joico
agagan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 21:11   #2129
anka.d
Wtajemniczenie

z tego co wiem ostatnio p. Paulina urodzila dziecko i w zwiazku z tym sila rzeczy przez jakis czas nie pracowala. niestety jak jest teraz nie wiem. no i nigdy u niej nie bylam, wiec co do talentu fryzjerskiego sie nie wypowiem, ale fakt - to na watku o fryzjerach wroclawskich wręcz kultowa postać
Stary 2009-12-22, 07:51   #2130
madziunia80
Zakorzenienie

GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80

Cytat:
Napisane przez agagan Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was była może lub słyszała jakieś opinie o salonie Quattro na Legnickiej?
Czy macie jakieś opinie na temat pracującej tam pani Bożence lub innym fryzjerze godnym polecenia?
Interesuje mnie bo pracują tam na farbach joico
Jeżeli chodzi o Quattro to TYLKO słyszałam (podkreślam tylko, bo nie miałam kontaktu), że jest drogo i z nosami bardzo wysoko. Na farbach Joico pracuje też Ania z Kwiskiej, sama właśnie przerzuciłam się na Joico. Co mnie przekonało, to możliwość wykonania rekonstrukcji podczas farbowania, a dzięki temu i kolor się pięknie trzyma. Wad Joico nie ma, prócz jednej - wychodzi drożej od farbowania L'orealem, Goldwellem, itp.
Odpowiedz

Tagi
częstochowa, emo fryzura, fryzjer, fryzjer fryzura, fryzura, kessara, kręcone, lecher, loki, młodzieżowa, najlepszy fryzjer, obcięcie, ondulacja, stylista fryzur, tomasz zychal, trwała, wierzbicki, wrocław, wrocław fryzjer

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości