Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-02-03, 23:22   #2731
ewelajna25
Zadomowienie

Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

a, i co do odcieni to byly to rudosci, ale nie 1 konkretny kolor tylko miks odcieni, palety byly,p. Ania pokazywala co z czym zmiesza i jaki da to rezultat, wczesniej ustalam odcien, czy bardziej czerwony czy mahoniowy itp., mozna tez pokazac zdjecie.Za wlosy lekko za ramiona z koloryzacja Joico, regeneracja i strzyzeniem zapalcilam 320 albo 340zl.
ewelajna25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 00:24   #2732
anka.d
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 15

Cytat:
Napisane przez ewelajna25 Pokaż wiadomość
Dzieki p. Ani odkrylam tez na nowo, ze mam naturalne loki, a uparcie prostowalm wlosy od prawie 3 lat
to mnie bardzo zacheca

z tych wszystkich opisów wylaniaja sie 2 rozne fryzjerki (mam na mysli te pozytywne i ten krytykujący, ale tylko ten ostatni-rzeczowy )
z jednej strony skromna, nie narzucajaca swojego zdania, z drugiej zbyt pewna siebie itd.

czy p.ania rzeczywiscie ma dlugie paznokcie?
nie lubie tego u fryzjerek, uwazam, ze fryzjerka, kosmetyczka, masazysta, czy lekarz - ogolnie wszystkie zawody, ktore maja do czynienia z ludzkim cialem powinny miec krótkie paznokcie.
nie jest to czynnik tak calkowicie dyskryminujący, pewnie i tak przetestuje te fryzjerke, bo rozpaczliwie szukam kogos kto mi przynajmniej nie zaszkodzi, ale te pazury sa lekko odstraszajace
anka.d jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 19:22   #2733
Tetrix
Rozeznanie

Witam,
obecnie mam średniej długości, cieniowane włosy. Zamarzyła mi się grzywka i włosy długie z przodu, krótkie z tyłu. Możecie polecić kogoś do tej roboty? Zależy mi na tym, żeby fryzura była w pełni zgodna z moją wizją.

Tetrix jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 20:43   #2734
VEra13
Przyczajenie

Angie jeśli możesz to podziel się namiarami do swojej fryzierki, bo ja dalej szukam ideału bezskutecznie.
Jakiś czas temu również byłam u Pani Ani i też mnie nie zachwyciła.
Przyszłam do niej z 2 cm odrostem specjalnie wyhodowanym bo chciałam stopniowo przejść do swojego naturalnego koloru włosów. Mój naturalny kolor to ciepły ciemny blond, chciałam by całość wyszla o ton jaśniej od mojego a wyszłam z kolorem popielatego blondu.
VEra13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 09:11   #2735
madziunia80
Zakorzenienie

GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80

Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
to mnie bardzo zacheca

z tych wszystkich opisów wylaniaja sie 2 rozne fryzjerki (mam na mysli te pozytywne i ten krytykujący, ale tylko ten ostatni-rzeczowy )
z jednej strony skromna, nie narzucajaca swojego zdania, z drugiej zbyt pewna siebie itd.

czy p.ania rzeczywiscie ma dlugie paznokcie?
nie lubie tego u fryzjerek, uwazam, ze fryzjerka, kosmetyczka, masazysta, czy lekarz - ogolnie wszystkie zawody, ktore maja do czynienia z ludzkim cialem powinny miec krótkie paznokcie.
nie jest to czynnik tak calkowicie dyskryminujący, pewnie i tak przetestuje te fryzjerke, bo rozpaczliwie szukam kogos kto mi przynajmniej nie zaszkodzi, ale te pazury sa lekko odstraszajace
Aż się boję odpowiadać
Ania nie ma paznokci równych z opuszkiem palców, ma dłuższe, po prostu o nie dba i tyle, ale nie są to żadne szpice, czy pazury z ostrymi bokami. Osobiście nigdy nie zostałam drapnięta pazurkiem u Ani.
Stary 2011-02-06, 09:06   #2736
ArmandaVanHelden
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Czy była któraś z was w strefie wizerunku na ul. krynickiej? www.strefawizerunku.pl ceny bardzo przystępne tylko jak z jakością usług?
ArmandaVanHelden jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 11:02   #2737
Nany
Raczkowanie

Hej dziewczyny widziałam, że w wątku pojawiło się pytanie o studio Glamour na Hallera. Podbijam - czy ktoś robił tam koloryzację/rozjaśnianie? Zamierzam rozjaśniać już lekko podniszczone włosy dlatego szukam dobrego fachowca Możecie kogoś tam polecić?
Stary 2011-02-07, 10:04   #2738
snowhitte
Przyczajenie

Cześć Dziewczyny

Od jakiegoś czasu poszukuję dobrego fryzjera we Wrocławiu, z mizernym skutkiem jak na razie. Forum przyglądam się od długiego czasu - jakiś czas temu ktoś zadał pytanie o Pawła Piotrowskiego (Sołtysowice). Poczytałam w necie (mistrz fryzjerski) i postanowiłam spróbować.

Wysłałam swoją mamę - sprawa niby prosta, bo krótkie włosy do ścięcia. No i bez zachwytu, niestety Fryzura bez polotu, taka zmokła kura. A miałam nadzieję, że włosy będą technicznie dobrze ścięte, że fryzurka będzie pasowała do typu twarzy... A tu 20 minut, szast, prast - i "nic ciekawego" gotowe.

Z komentarzem czekałam tydzień, bo miałam nadzieję, że się może jakoś włoski ułożą (?). Nie chciałam w każdym razie pochopnie wystawić niepochlebnego komentarza.

Włosy nie zęby, odrosną, 60 zł nie majątek. Ale szkoda, bo myślałam że będziemy miały fryzjera blisko i że będzie się można "zaprzyjaźnić" na dłużej. Szkoda.

Macie może kogoś z Psiego Pola? Takiego co będzie ścinał godzinę, a włosy odrastając będą trzymały kształt. Wiem, że to możliwe, bo miałam taką fryzjerkę daaawno temu w Poznaniu. We Wrocławiu ciągle szukamy z mamą i eksperymentujemy na swoich włosach. Krótkie szybko odrastają
snowhitte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 11:42   #2739
francuzzka
BAN stały

Cytat:
Napisane przez snowhitte Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Od jakiegoś czasu poszukuję dobrego fryzjera we Wrocławiu, z mizernym skutkiem jak na razie. Forum przyglądam się od długiego czasu - jakiś czas temu ktoś zadał pytanie o Pawła Piotrowskiego (Sołtysowice). Poczytałam w necie (mistrz fryzjerski) i postanowiłam spróbować.

Wysłałam swoją mamę - sprawa niby prosta, bo krótkie włosy do ścięcia. No i bez zachwytu, niestety Fryzura bez polotu, taka zmokła kura. A miałam nadzieję, że włosy będą technicznie dobrze ścięte, że fryzurka będzie pasowała do typu twarzy... A tu 20 minut, szast, prast - i "nic ciekawego" gotowe.

Z komentarzem czekałam tydzień, bo miałam nadzieję, że się może jakoś włoski ułożą (?). Nie chciałam w każdym razie pochopnie wystawić niepochlebnego komentarza.

Włosy nie zęby, odrosną, 60 zł nie majątek. Ale szkoda, bo myślałam że będziemy miały fryzjera blisko i że będzie się można "zaprzyjaźnić" na dłużej. Szkoda.

Macie może kogoś z Psiego Pola? Takiego co będzie ścinał godzinę, a włosy odrastając będą trzymały kształt. Wiem, że to możliwe, bo miałam taką fryzjerkę daaawno temu w Poznaniu. We Wrocławiu ciągle szukamy z mamą i eksperymentujemy na swoich włosach. Krótkie szybko odrastają

ja bym poszukala nie tylko w swojej okolicy ale nawet gdzies dalej, dobry fryzjer to to istny skarb i warato czasem poswięcic trochę czasu na dojazd. Pozdrawiam
francuzzka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 13:17   #2740
snowhitte
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
ja bym poszukala nie tylko w swojej okolicy ale nawet gdzies dalej, dobry fryzjer to to istny skarb i warato czasem poswięcic trochę czasu na dojazd. Pozdrawiam
Chyba tak to się skończy, że na drugi koniec Wrocławia będę jeździć , chyba że mi Wizarzanki jakiegoś "skarba" z Psiaka polecą
snowhitte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 14:37   #2741
francuzzka
BAN stały

Cytat:
Napisane przez snowhitte Pokaż wiadomość
Chyba tak to się skończy, że na drugi koniec Wrocławia będę jeździć , chyba że mi Wizarzanki jakiegoś "skarba" z Psiaka polecą

Ja jakoś nigdy nie miałam fryzjera "pod nosem" zawsze gdzieś się przemieszczam. Jak patrzę na te co są u mnie na osiedlu to jakoś gęsia skóra robi mi się na plecach na samą myśl
Stary 2011-02-07, 18:40   #2742
marza_mr
Zakorzenienie

Widzę że została wycieta moja wypowiedź z prośbą żeby już nie pisać o pani Ani, bo każdy zdążył sobie wyrobić opinię o tej fryzjerce. A boje się ze niedługo jak otworzę lodówkę to bedzie w niej pani Ania. Chyba że nie umiem szukać i ta moja wypowiedź bodajże z piatku gdzieś na forum jest. Ale mam wrażenie że nie tylko moja wypowiedź zniknęła
marza_mr jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 21:31   #2743
madziunia80
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Widzę że została wycieta moja wypowiedź z prośbą żeby już nie pisać o pani Ani, bo każdy zdążył sobie wyrobić opinię o tej fryzjerce. A boje się ze niedługo jak otworzę lodówkę to bedzie w niej pani Ania. Chyba że nie umiem szukać i ta moja wypowiedź bodajże z piatku gdzieś na forum jest. Ale mam wrażenie że nie tylko moja wypowiedź zniknęła
Hmmm, jeśli nie chcesz, by o niej pisano, to po co zaczynasz? Skoro wycięto posty znaczy, że moderatorzy zrobili porządek w wątku i tego się trzymajmy i wróćmy do tematu wątku.
Stary 2011-02-07, 22:18   #2744
anka.d
Wtajemniczenie

Cytat:
ja sie powtorze - jesli nowe dziewczyny, ktore szukaja tu porady zadaly by sobie odrobine trudu i przeczytaly chociaz kilka stron wstecz, to by wiedzialy kto byl polecany i wystarczyloby pisac o danej fryzjerce tylko raz.
ale poniewaz ttego nie robią i kazda przychodzi tutaj z pytaniem - kto jest dobry we wroclawiu, no to dziewczyny im odpowiadaja.

zauwaz, ze nikt nie pisze co jakis czas sam z siebie postow w stylu 'po raz kolejny polecam fryzjerke taką a taką', tylko są to posty w odpowiedzi na konkretne pytania.

nie mowie, ze mi sie to poddoba, bo subskrybuje ten watek od lat (z reszta - to byl jeden z pierwszych ktore zasubskrybowalam na wizazu) i tez wkurzaja mnie ciagle te same pytania.
ale albo kazda wizazanka, ktora tu przychodzi i zadaje pytanie 'o dobrego fryzjera we wroclawiu' bedzie na wstepie dostawala ostrzezenie, a post bedzie kasowany z uwagą o przeczytaniu kilku stron wstecz, albo ten watek bedzie wygladal jak wyglada.

gdybym znala fryzjera, ktorego uwazam za godnego polecenia, to bym pewnie tez o nim pisala.
Stary 2011-02-08, 07:03   #2745
martusia82
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Hmmm, jeśli nie chcesz, by o niej pisano, to po co zaczynasz? Skoro wycięto posty znaczy, że moderatorzy zrobili porządek w wątku i tego się trzymajmy i wróćmy do tematu wątku.
Witajcie dziewczyny!
Tka się składa, że moje wiadomości też zostały usunięte. Porządek musi być! Jeżeli są bardzo negatywne opinie na temat Pani Ani i co ciekawe nie pisze ich tylko jedna osoba to wiadomo, że należy je usunąć! Żenada, to ja się pytam po co to forum? Mam wrażenie, że coś jest nie tak! I cały czas staram się zrozumieć jak można kilkaset razy polecać tegosamego fryzjera, każdego dnia?! Czy ktoś potrafi mi to racjonalnie wytłumaczyć?
marza_mr widzę że mamy podobne zdanie na ten sam temat, cieszę się bo uważam, że należy o tym pisać! Z tą szafą to miałaś racje - jak w kreskówce co by się nie działo to cały czas ktoś uprzejmie donosi.... Tylko Ania, i paznokcie też ma super, przecież to Ania! Tylko czekać, aż ktoś zapyta o niemiły zapach z ust i się dowiemy, że na Kwiskiej panuje całkowicie zachwycający zapach z ust ..................... ! fu
Łatwiej byłoby nazwać to forum "O ANI TYLKO DOBRZE"?
Co Wy na to?
martusia82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 07:16   #2746
moniczorek
Podróżniczka

Martusia czy Ty babo nie kumasz, że tu nie chodzi o Twoje negatywne zdanie na temat Ani ...bo masz prawo takie mieć i masz prawo je tu wyrazić...tylko o to, że zarzucasz jakies intrygi i spiski innym użytkowniczkom i je obrazasz? Udajesz mądrą i wygadaną, a prostej kwestii nie rozumiesz?

Dlaczego opinia Angie mimo, ze tez jest negatywna nie została usunięta....bo to opinia o Ani, a nie o innych! Wiec skończ juz ten temat.
Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .
moniczorek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 12:56   #2747
RespiroMusica
Zakorzenienie

Witam Osobiście korzystam z usług Pani Agnieszki - salon MEGI ;] Młoda, wesoła i miła osoba, która b.dobrze potrafi spełnić moje oczekiwania. Farbowanie, ścięcie modelowanie <3 Gdy coś mi się nie podoba,podczas usługi-mówię o tym, a Ona od razu to poprawia, bez zbędnego przekonywania, że wszystko jest ok
Ja zawsze wychodzę zadowolona i już nie raz uratowała mnie z opresji.Polecam .
Czy ktoś jeszcze korzystał z jej usług?
RespiroMusica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 14:27   #2748
anka.d
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez RespiroMusica Pokaż wiadomość
Witam Osobiście korzystam z usług Pani Agnieszki - salon MEGI ;] Młoda, wesoła i miła osoba, która b.dobrze potrafi spełnić moje oczekiwania. Farbowanie, ścięcie modelowanie <3 Gdy coś mi się nie podoba,podczas usługi-mówię o tym, a Ona od razu to poprawia, bez zbędnego przekonywania, że wszystko jest ok
Ja zawsze wychodzę zadowolona i już nie raz uratowała mnie z opresji.Polecam .
Czy ktoś jeszcze korzystał z jej usług?
napisz chociaz w jakiej czesci wroclawia jest ten salon, bo tak to ciezko stwierdzic
Stary 2011-02-08, 15:38   #2749
francuzzka
BAN stały

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Martusia czy Ty babo nie kumasz, że tu nie chodzi o Twoje negatywne zdanie na temat Ani ...bo masz prawo takie mieć i masz prawo je tu wyrazić...tylko o to, że zarzucasz jakies intrygi i spiski innym użytkowniczkom i je obrazasz? Udajesz mądrą i wygadaną, a prostej kwestii nie rozumiesz?

Dlaczego opinia Angie mimo, ze tez jest negatywna nie została usunięta....bo to opinia o Ani, a nie o innych! Wiec skończ juz ten temat.
klask i:kla ski:k laski:
Stary 2011-02-08, 17:34   #2750
marza_mr
Zakorzenienie

Cytat:
Ależ ja nic nie zaczynam, u pani Ani nie byłam, więc raczej nie będę o niej pisać. Ustosunkowałam się raczej do tego że wycieto mój post i dlatego niejako powtórzyłam ten wyciety. I niestety niestety nie zauważyłam żeby od momentu wyciecia postów zapanował w tym wątku jakiś porządek, a szkoda.

Aaa i moja prosba o niepisanie o pani Ani dotyczyła najbardziej tego ze ostatnio toczyła się prawdziwa wojna w związku z jej osobą, a wątek ma trochę jednak inny tytuł i miło byłoby poczytać coś na temat.

A propos tematu zapisałam się do Babińca na następny tydzień, podziele się wrażeniami, jak juz będzie po.

Martusia nowy tytuł wątku bardzo mi się podoba, przynajmniej wiadomo byłoby o czym jest

Edytowane przez marza_mr
Czas edycji: 2011-02-08 o 17:40
marza_mr jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 18:07   #2751
RespiroMusica
Zakorzenienie

Salon Megi mieści się na Osobowicach - ul. Macedońska
RespiroMusica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 08:06   #2752
madziunia80
Zakorzenienie

Cytat:
Ależ ja nic nie zaczynam, u pani Ani nie byłam, więc raczej nie będę o niej pisać. Ustosunkowałam się raczej do tego że wycieto mój post i dlatego niejako powtórzyłam ten wyciety. I niestety niestety nie zauważyłam żeby od momentu wyciecia postów zapanował w tym wątku jakiś porządek, a szkoda.

Aaa i moja prosba o niepisanie o pani Ani dotyczyła najbardziej tego ze ostatnio toczyła się prawdziwa wojna w związku z jej osobą, a wątek ma trochę jednak inny tytuł i miło byłoby poczytać coś na temat.

A propos tematu zapisałam się do Babińca na następny tydzień, podziele się wrażeniami, jak juz będzie po.

Martusia nowy tytuł wątku bardzo mi się podoba, przynajmniej wiadomo byłoby o czym jest
A to przepraszam ja też już o niczym innym nie marzę, tylko o powrocie wątku do rzeczywistego tematu.
Dlatego proszę dziewczyny o przestrzeganie regulaminu forum i trzymanie się tematu wątku.

Swoją drogą słyszałam o Babińcu pozytywne opinie. Pochwal się, jak będziesz po

martusia82 - jak pisałam wcześniej zgłaszam Twojego posta do moderacji, jako obraźliwego i niszczącego wątek.
I uprzejmie po raz kolejny proszę ODSTOSUNKUJ SIĘ ODE MNIE,trollu jeden!

I po raz kolejny Ci tłumaczę, jak krowie na rowie - Twoje posty nie zostały usunięte dlatego, że wyrażasz się negatywnie o Ance, tylko dlatego, że szkalujesz innych użytkowników i wypowiadasz się nie na temat, niszcząc treść wątku - jednym słowem trollisz, a tego się nie lubi na forach.
Jeżeli chcesz, aby Twój post został zachowany to napisz opinię o salonie, nie o użytkownikach forum.

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2011-02-09 o 08:49
madziunia80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 08:26   #2753
familijna
Przyczajenie

Exclamation Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witajcie
Chciałam tytaj dorzucić pewne swoje spostrzeżenie. Jestem klientką Qualite na Wieziennej. Coś jednak mnie podkusiło i skorzystałam z super oferty jednego z salonów fryzjerskich, który sprzedawał kupony na portalu Grupona. Nie chcę tutaj pisać nikomu antyreklamy, ale nigdy więcej ! Nie wierzcie w super oferty, musiałam wrócić na poprawkę do Qualite.
familijna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 08:30   #2754
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl

Wpisy w blogu: 7

Cytat:
Napisane przez martusia82 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!
Tka się składa, że moje wiadomości też zostały usunięte. Porządek musi być! Jeżeli są bardzo negatywne opinie na temat Pani Ani i co ciekawe nie pisze ich tylko jedna osoba to wiadomo, że należy je usunąć! Żenada, to ja się pytam po co to forum? Mam wrażenie, że coś jest nie tak! I cały czas staram się zrozumieć jak można kilkaset razy polecać tegosamego fryzjera, każdego dnia?! Czy ktoś potrafi mi to racjonalnie wytłumaczyć?
marza_mr widzę że mamy podobne zdanie na ten sam temat, cieszę się bo uważam, że należy o tym pisać! Z tą szafą to miałaś racje - jak w kreskówce co by się nie działo to cały czas ktoś uprzejmie donosi.... Tylko Ania, i paznokcie też ma super, przecież to Ania! Tylko czekać, aż ktoś zapyta o niemiły zapach z ust i się dowiemy, że na Kwiskiej panuje całkowicie zachwycający zapach z ust ..................... ! fu
Łatwiej byłoby nazwać to forum "O ANI TYLKO DOBRZE"?
Co Wy na to?
Masz na koncie 1 wiadomość i od razu bardzo (!!!) negatywną na temat osoby przywoływanej z imienia i nazwiska. Takie posty usuwamy, bo po prostu naruszają prawo.

Proszę NIE dyskutować w tym wątku nt. działania moderatorów, bo w ten sposób niszczysz wątek. Nie będę więcej o tym przypominać.

EOT
zlosliwiec jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 08:45   #2755
klajdla
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez familijna Pokaż wiadomość
Witajcie
Chciałam tytaj dorzucić pewne swoje spostrzeżenie. Jestem klientką Qualite na Wieziennej. Coś jednak mnie podkusiło i skorzystałam z super oferty jednego z salonów fryzjerskich, który sprzedawał kupony na portalu Grupona. Nie chcę tutaj pisać nikomu antyreklamy, ale nigdy więcej ! Nie wierzcie w super oferty, musiałam wrócić na poprawkę do Qualite.
Czy chodzi o Berendowicz&Kublin? Bo ostatnio widzialam wlasnie jego oferty na Gruponie
Wg mnie jak najbardziej mozesz napisac co to za salon W koncu wyrazasz swoja opinie Co prawda to watek o dobrych fryzjerach z Wroclawia, wiec jesli chcesz, napisz o watku o zlych fryzjerach
klajdla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 08:48   #2756
madziunia80
Zakorzenienie

Cytat:
Witajcie
Śmiało pisz o jaki salon chodzi, właśnie po to jest ten wątek - polecamy naszym zdaniem dobrych i przestrzegamy przed tymi, którzy zawiedli nasze oczekiwania.
Ja już nie raz pisałam o tym, żeby poszukać opinii o salonie zanim wykupi się ten kupon na grouponie.
Stary 2011-02-09, 09:26   #2757
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek

Wpisy w blogu: 26

Cytat:
Swoją drogą słyszałam o Babińcu pozytywne opinie. Pochwal się, jak będziesz po
A ja wczoraj znalazłam w Gazecie Wrocławskiej krótką notkę o pielęgnacji włosów kręconych. Tutaj moje streszczenie.

Powiem szczerze, że poczułam się zachęcona, choć do Babińca kiedyś pisałam i odpowiedź mnie powaliła ("zabawa lokami" - kręconowłose wiedzą, że to ból dla fali i loka - im mniej zabawy tym lepiej tak naprawdę). Jednak to spora zmiana w wypowiedziach fryzjerów

Będę zaglądać, co piszecie w temacie Babińca

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 11:21   #2758
tissue
Raczkowanie

Hej dziewczęta, znalazłam na grouponie super ofertę do salonu Feeling. Mianowice 59 zł za ścięcie i kuracje termicznej odbudowy włosów Bardzo mnie ona kusi ale nie wiem czy warto zaoszczędzić na kasie a wyjść z tragiczną fryzurą.... Może któraś z was była w tym salonie i podzieli się opinią?
tissue jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 13:04   #2759
anka.d
Wtajemniczenie

Cytat:
Witajcie
napisz jaki to salon

do kogo chodzisz do qualite? moja kolezanka chodzi tam do jakiegos faceta, nie wiem jak sie nazywa, ale mowi o nim 'mój gej', wiec podejrzewam, ze musi byc dosc zmanierowany
ale chodzi do niego juz dlugo i czasem narzeka na krzywą grzywkę (ale ona jest wybredna i trudno jej dogodzic), ale mimo to nie zdradza go juz od ponad roku (wczesniej chodzila do le granda i zmienila wlasnie na qualite)

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez tissue Pokaż wiadomość
Hej dziewczęta, znalazłam na grouponie super ofertę do salonu Feeling. Mianowice 59 zł za ścięcie i kuracje termicznej odbudowy włosów Bardzo mnie ona kusi ale nie wiem czy warto zaoszczędzić na kasie a wyjść z tragiczną fryzurą.... Może któraś z was była w tym salonie i podzieli się opinią?
wiesz co - tez dumalam dzisiaj nad tą ofertą, ale stwierdzilam ze cena - 60 zł to wcale nie tanio jak na sciecie z modelowaniem, a jednorazowy 'cud zabieg' i tak nie odbuduje ci trwale włosów. jak odbudowa, to regularna, wazna jest systematycznosc i cierpliwosc, a nie wydanie kasy na jeden super ekstra zabieg, bo poprawa po nim moze byc, ale bedzie tylko tymczasowa.
Stary 2011-02-09, 13:43   #2760
tissue
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
wiesz co - tez dumalam dzisiaj nad tą ofertą, ale stwierdzilam ze cena - 60 zł to wcale nie tanio jak na sciecie z modelowaniem, a jednorazowy 'cud zabieg' i tak nie odbuduje ci trwale włosów. jak odbudowa, to regularna, wazna jest systematycznosc i cierpliwosc, a nie wydanie kasy na jeden super ekstra zabieg, bo poprawa po nim moze byc, ale bedzie tylko tymczasowa.
Właściwie za same cięcie płacę 60-70zł. więc w sumie w tej samej cenie zabieg regenerujący gratis to zawsze coś, kupon już kupiłam, raz kozie wio Napisze czy warto po wizycie. Ostatnio za ścięcie i zwykłą ampułkę nawilżającą (która swoją drogą nic nie dała) zapłaciłam 11ozł
tissue jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
częstochowa, emo fryzura, fryzjer, fryzjer fryzura, fryzura, kessara, kręcone, lecher, loki, młodzieżowa, najlepszy fryzjer, obcięcie, ondulacja, stylista fryzur, tomasz zychal, trwała, wierzbicki, wrocław, wrocław fryzjer

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości