Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-08-23, 22:31   #3181
Yattamanka
Zakorzenienie

Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez idontknow13 Pokaż wiadomość
pisałam wyżej. pomoże ktoś?

To zależy o którym castingu myślisz, tzn o którym kolorku dokładnie. Pamiętaj patrzeć na próbniki a nie na pudełko. Zawsze możesz spróbowac na pasemku aby nie być negatywnie zaskoczoną po farbowaniu całej głowy...

A tak trochę nie na temat (spojrzałam na Twój podpis pod wiadomością) - wysoka jesteś dobrze ważysz, masz idealną wagę. Nie odchudzaj się bo będziesz miała niedobór wagi

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
z wellatonem miałam tak samo, przetrzymałam go ok 80 minut a i tak nic nie dało i włosy dużo bardziej zniszczone niż teraz gdy z podkładem robiłam. Dzięki Dziewczyny za komplementy, jutro jestem umówiona na podcięcie włosów, a teraz ostra regeneracja i trzeba się przyzwyczaić do tego jaśniutkiego koloru (chyba za długo ciemne miałam)
To jak ja.. 8 lat w czarnych a teraz blondyneczka
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-08-23, 22:44   #3182
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
DZIEKUJE KOCHANA wellaton ten zołty 12/1 jest koloryzujacy i na pasemku nie dał efektu wiec nie wiem czy ryzykowac rozjasniajacym 12/1 niby farba londy 9% podjasniła mi o jakies 1,5 tona odcień
na ulotce pisza ze trzymac ok 45 min ja myslałam o 30 tylko farbowałam jakies 2,5 tyg temu nie zawczesnie?
.... czysty rozjasniacz odpada....bo tego boje sie jak ognia a kce cos zbliżonego do 3 foto z moje postu
To moze znowu wez Londe? Albo sprobuj Garniera Nutrissa, odcien naturalny 100 nie powinien wyrządzic szkód. Ew. Wellaton ale może 11/0 albo 10/0? Ja bym brala na Twoim miejscu naturalne kolory, nie popiele.
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-08-23, 22:54   #3183
idontknow13
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
To zależy o którym castingu myślisz, tzn o którym kolorku dokładnie. Pamiętaj patrzeć na próbniki a nie na pudełko. Zawsze możesz spróbowac na pasemku aby nie być negatywnie zaskoczoną po farbowaniu całej głowy...

A tak trochę nie na temat (spojrzałam na Twój podpis pod wiadomością) - wysoka jesteś dobrze ważysz, masz idealną wagę. Nie odchudzaj się bo będziesz miała niedobór wagi
na początku myślałam nad kolorem promienny blond (zdj.1) ale obawiam sie by nie wyszedl rudawy chociaz wlasciwie to chce uzyskac taki sloneczny kolor ale nie rudy ani zolty no i wlasnie by nie wyszedl ten rudy to aktualnie rozmyslam nad kolorem lodowy blond (zdj.2) a moze wymieszac te 2? nie no sama nie wiem...

a co do podpisu to wiesz z jednej strony to moze i masz racje gdyz nawet z wczesniejsza waga jak obliczalam swoje BMI bylo prawidlowe, z terazniejsza takze a jak wlasnie obliczylam z wymarzona waga to jednak bedzie niedowaga. ale to nie o to chodzi, bo moze i w BMI wychodzi mi waga prawidlowa ale jednak tluszczyk gdzie niegdzie jest i staram sie go pozbyc. a waga 59 no moze jednak troche przesadzilam bo nie wiem nawet jak bede wygladac z taka waga... ale jeszcze zobacze jak to bedzie. moze zostane przy obecnej chociaz tluszcz w niepozadanych miejscach nadal jest
Stary 2010-08-23, 23:03   #3184
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
To moze znowu wez Londe? Albo sprobuj Garniera Nutrissa, odcien naturalny 100 nie powinien wyrządzic szkód. Ew. Wellaton ale może 11/0 albo 10/0? Ja bym brala na Twoim miejscu naturalne kolory, nie popiele.
hmmm tylko to farbowanie w salonie .... był mieszany popiel z beżem ... a teraz fryzjerka chce zrobic balejaz zeby było jasniej a on nie wchodzi w gre . ...jak robiłam probe wellatonem włoski nie naruszone były fryzjerka stwierdziła ze farba tak nie niszczy włosów jak rozjaśniacz
naturalne odcienie robia mi ruda poswiate.... a chyba popiel ładnie ja tłumi

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2010-08-23 o 23:05
ifrit jest offline  
Stary 2010-08-23, 23:08   #3185
morelle
Wtajemniczenie

Cytat:
na początku myślałam nad kolorem promienny blond (zdj.1) ale obawiam sie by nie wyszedl rudawy chociaz wlasciwie to chce uzyskac taki sloneczny kolor ale nie rudy ani zolty no i wlasnie by nie wyszedl ten rudy to aktualnie rozmyslam nad kolorem lodowy blond (zdj.2) a moze wymieszac te 2? nie no sama nie wiem...

a co do podpisu to wiesz z jednej strony to moze i masz racje gdyz nawet z wczesniejsza waga jak obliczalam swoje BMI bylo prawidlowe, z terazniejsza takze a jak wlasnie obliczylam z wymarzona waga to jednak bedzie niedowaga. ale to nie o to chodzi, bo moze i w BMI wychodzi mi waga prawidlowa ale jednak tluszczyk gdzie niegdzie jest i staram sie go pozbyc. a waga 59 no moze jednak troche przesadzilam bo nie wiem nawet jak bede wygladac z taka waga... ale jeszcze zobacze jak to bedzie. moze zostane przy obecnej chociaz tluszcz w niepozadanych miejscach nadal jest
Jesli chcesz złoty i promienny kolor, to bardzo ładnie wychodzi L.Oreal Exelence bardzo jasny złocisty blond, nie pamietam jego numerku. A z Recitala odcienie Berlin - bardzo ciekawy, biszkoptowy blondzik i Chicago. Nie są żółte, tylko złociste.
A co do Off, to radziłabym ci trzymać się 65 kg. To bardzo dobra waga przy twoim wzroście. Rzecz w tym, co paradoksalne, ciagłym odchudzaniem możesz nie zwalczyć fałdek w pewnych miejscach, a co najwyżej narażasz się na jo-jo, tu mogą pomóc dobrze dobrane ćwiczenia. Nie zeszkieletuj się, bardzo cię prosimy!

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Mój aktualny kramik: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1147016
morelle jest offline  
Stary 2010-08-23, 23:14   #3186
Agatau88
Zakorzenienie

Ale ten Wellaton nie lapał Ci wlosow?
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-08-23, 23:15   #3187
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
jak patrze na to co mam na głowie to też myśle ze w ciemniejszych lepiej ale zobaczymy jak to bedzie jak uda mi sie uzyskac ladny blond, od razu człowiek inaczej wygląda
inaczej inaczej
sama sporo eksperymentowałam, ale czasem może po prostu wystarczy się przyzwyczaić ale zaskoczyło mnie to i tak, że Twoje włosy są w dobrym stanie po tych Twoich ostatnich poczynaniach jedna farba za drugą hehe
kitkulka jest offline  
Stary 2010-08-23, 23:21   #3188
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:

Co do farby, chyba żadna z nas jej nie używała więc nie wiem jaki będzie efekt. Jednak polecam - osobny wątek - dziewczyny rozpisywały się o najnowszych (wówczas) blondach castinga. Opisywały swoje odczucia i wstawiały zdjęcia. Przejrzyj ten wątek a będziesz wiedziała czego możesz się po nich spodziewać

A co do wagi. To tak jak u mnie; niby BMI pokazuje, że waga idealna, a lustro mówi co innego Dlatego biegam... od tego raczej dużo nie schudnę, a spali się co nieco i ujędrni też, no i brzuszki - podstawa Życzę wytrwałości

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ale ten Wellaton nie lapał Ci wlosow?
Mnie?
Niestety.. po czasie podanym w ulotce było rudawo a po przetrzymaniu żółtko jajeczne a włosy.. lepiej nie mówić o ich kondycji

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-08-23 o 23:17
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-08-23, 23:31   #3189
idontknow13
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Jesli chcesz złoty i promienny kolor, to bardzo ładnie wychodzi L.Oreal Exelence bardzo jasny złocisty blond, nie pamietam jego numerku. A z Recitala odcienie Berlin - bardzo ciekawy, biszkoptowy blondzik i Chicago. Nie są żółte, tylko złociste.
A co do Off, to radziłabym ci trzymać się 65 kg. To bardzo dobra waga przy twoim wzroście. Rzecz w tym, co paradoksalne, ciagłym odchudzaniem możesz nie zwalczyć fałdek w pewnych miejscach, a co najwyżej narażasz się na jo-jo, tu mogą pomóc dobrze dobrane ćwiczenia. Nie zeszkieletuj się, bardzo cię prosimy!
bardzo dziekuje za propozycje a widzialas zdjecia moich wlosów na poprzedniej stronie? i uwazasz ze podane przez ciebie farby by wyszly? jesli tak to moze pomysle nad nimi chociaz wolalabym koloryzacje bez amoniaku
hmm a co do mojej wagi to do szkieletu mi jeszcze sporo brakuje a chce jednak sie pozbyc tego tluszczyku wiec jeszcze troche pobede na tej diecie no ale moze jednak juz nie bede ciagnac do tego 59kg tylko tak do 63 moze bo w sumie to moze i macie racje ze to jednak bedzie za malo te 59. no ale zobacze jeszcze. ale obiecuje ze do szkieleta siebie nie doprowadze bo tego nawet nie chce

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Cytat:
Co do farby, chyba żadna z nas jej nie używała więc nie wiem jaki będzie efekt. Jednak polecam - osobny wątek - dziewczyny rozpisywały się o najnowszych (wówczas) blondach castinga. Opisywały swoje odczucia i wstawiały zdjęcia. Przejrzyj ten wątek a będziesz wiedziała czego możesz się po nich spodziewać
już tam zaglądałam i chyba zapytam się tam dokładnie o te farby. ale i tak dziekuje za pomoc

Cytat:
A co do wagi. To tak jak u mnie; niby BMI pokazuje, że waga idealna, a lustro mówi co innego Dlatego biegam... od tego raczej dużo nie schudnę, a spali się co nieco i ujędrni też, no i brzuszki - podstawa
ja również ćwiczę ćwiczę, nie tylko dietka więc tym sosobem jeszcze łatwiej się pozbędę tego tłuszczyku. mam nadzieje

Cytat:
Życzę wytrwałości
dziękuję
Stary 2010-08-23, 23:55   #3190
siasiaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny kochane zastanawiam się nad kupnem jakiejś dobrej prostownicy
macie jakieś swoje sprawdzone??
bo ja myślę nad firmą babyliss i remington
ja osobiście bardziej polecam Remingtona. Miałam już dwie prostownice ich firmy i jestem bardzo zadowolona. Teraz mam od prawie roku Remington Wet2Straight i powiem Ci, że jest bardzo fajna. Oprócz tego, że potrafię nią okiełznać moje skłonne do puszenia się i kręcenia włosy, to jeszcze można przyprostowywać mokre włosy. Co do tej którą można również kręcić włosy, to moja kol (miała starszą wersję tej) chwaliła ją jak prostuje, ale kręcenie zajmuje dużo czasu i jest bez porównania z kręceniem normalną lokówką.
siasiaaa jest offline  
Stary 2010-08-24, 00:09   #3191
Agatau88
Zakorzenienie

Dziewczyny tak sobie czytam forum i wniosek jest taki ze aby miec bardzo jasne wloski to chyba trzeba stosować podklad i na to farbke np Palette i N&E 522. Problem maja tylko dziewczyny ktore maja cienkie lub mocno zniszczone wlosy - Palette to siekiera a na to jeszcze inna farba
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-08-24, 07:34   #3192
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
inaczej inaczej
sama sporo eksperymentowałam, ale czasem może po prostu wystarczy się przyzwyczaić ale zaskoczyło mnie to i tak, że Twoje włosy są w dobrym stanie po tych Twoich ostatnich poczynaniach jedna farba za drugą hehe
no fakt, nie są w masakrycznym stanie, ale też nie są takie jak przed farbowaniem, zniszczenia odczułam po skandynawskim z paletty (nie ma co się dziwić, to w końcu Palette ) ale ciągle je nawilżam, stosuje maskę Stapiza do włosów zniszczonych, bardzo fajna a później jeszcze ze dwie, trzy odżywki bez splukiwania mam nadzieję że szybko wrócą do normy
wasienka jest offline  
Stary 2010-08-24, 07:46   #3193
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
To było odnośnie Twojego komentarza do rabbitki, bo powiedziałaś, że ma aż białe włoski - więc napisałam, że jak dla mnie jest ok i że w razie jakby się jej nie podobało to może zawsze przyciemnić
aha

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

Cytat:
Napisane przez siasiaaa Pokaż wiadomość
ja osobiście bardziej polecam Remingtona. Miałam już dwie prostownice ich firmy i jestem bardzo zadowolona. Teraz mam od prawie roku Remington Wet2Straight i powiem Ci, że jest bardzo fajna. Oprócz tego, że potrafię nią okiełznać moje skłonne do puszenia się i kręcenia włosy, to jeszcze można przyprostowywać mokre włosy. Co do tej którą można również kręcić włosy, to moja kol (miała starszą wersję tej) chwaliła ją jak prostuje, ale kręcenie zajmuje dużo czasu i jest bez porównania z kręceniem normalną lokówką.
dziękuję za odpowiedź ja się zastanawiam nad tymi dwoma:
http://remington24.pl/sklep/prostown...ton-s1051.html

http://allegro.pl/item1195265332_pro..._bab2072e.html

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-08-24 o 08:10
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-24, 08:05   #3194
lovellyhippo
Zakorzenienie

GG do lovellyhippo

Hej! Może mi pomożecie, a raczej mojej siostrze... od lat stosuje Wellatona wszelakie odcienie blondów, jednak pragnie ZMIAN Palette mówi, że odpada, bo jej odpadają potem włosy Do Joanny nie ma zaufania, bo mówi, że to gorsza wersja Palette Swój kolor naturalny ma ciemny kasztan, jednak na nim ma setki farb blond... I tu się pojawia pytanie - co polecacie do włosów podniszczonych, tak żeby był ładny jaśniutki blond, żeby się nie zmywała zbyt szybko i bez żółtkowych odcieni ? Przeglądałam wątek, ale w tym natłoku ciężko wyłapać jedną konkretną firmę... Proszę o wskazówki
lovellyhippo jest offline  
Stary 2010-08-24, 08:36   #3195
EwCiA000
Zadomowienie

Blond bunny a który Ty masz model tej prostownicy z brauna??

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-24, 09:06   #3196
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lovellyhippo Pokaż wiadomość
Hej! Może mi pomożecie, a raczej mojej siostrze... od lat stosuje Wellatona wszelakie odcienie blondów, jednak pragnie ZMIAN Palette mówi, że odpada, bo jej odpadają potem włosy Do Joanny nie ma zaufania, bo mówi, że to gorsza wersja Palette Swój kolor naturalny ma ciemny kasztan, jednak na nim ma setki farb blond... I tu się pojawia pytanie - co polecacie do włosów podniszczonych, tak żeby był ładny jaśniutki blond, żeby się nie zmywała zbyt szybko i bez żółtkowych odcieni ? Przeglądałam wątek, ale w tym natłoku ciężko wyłapać jedną konkretną firmę... Proszę o wskazówki
Niestety jak pewnie się domyślasz ciezko wskazac 1 konkretna farbe, tak zeby pasowała kazdemu. Twoja siostra eliminuje juz kilka firm wiec tym ciezej. Z wlasnego doswiadczenia polecam Loreal Stockholm.
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-08-24, 09:35   #3197
lovellyhippo
Zakorzenienie

GG do lovellyhippo

Dziękuję bardzo Będę wdzięczna za wszelkie kolejne wskazówki
lovellyhippo jest offline  
Stary 2010-08-24, 10:05   #3198
blond bunny
Zakorzenienie

Ewcia ja mam tą:

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-35379-opis-Prostownica-ceramiczna-Precisionliner-ESS-Braun.htm

Kupowałam jakieś 2 lata temu i jest super- nie znajduję w niej żadnej wady. Polecam! I kręci się nią loki zarąbiście!

lovelyhipo... jak czytam takie mundre opinie to mi się
najgorzej jak ktoś nie ma wiedzy i swojego zdania i powtarza takie farmazony. A może porównaj składy kilku farb blond i dopiero się wypowiadaj?
Joanna jest polską farbą i wątpię żeby była meganiszczącą produkcją, zwłaszcza dla włosów Polek na których są przeprowadzane ich testy.
To samo tyczy się paletty...tia...włosy odpadają
A propo jak ktoś wstawi foty po palette i udowodni że tu i tu mu włosy odpadły to mu stawiam flaszkę.
Co za głupoty...
A jeśli twoja siosta ma włosy kasztan to życzę powodzenia z innymi farbami- będzie mieć g...na czubku głowy bo bez palette czy wellatonu to jej tylko rozjaśniacz pozostaje.
Pozdrawiam!
ps. Tak rozgarnięte osoby posiadające swoje zdanie nt. środków fryzjerskich z pewnością obędą się bez mojej szczegółowej analizy i rady

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-08-24 o 10:07
blond bunny jest offline  
Stary 2010-08-24, 10:15   #3199
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia ja mam tą:

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-35379-opis-Prostownica-ceramiczna-Precisionliner-ESS-Braun.htm

Kupowałam jakieś 2 lata temu i jest super- nie znajduję w niej żadnej wady. Polecam! I kręci się nią loki zarąbiście!
no, ale ona chyba nie ma jonizacji nie??

a mnie zastanawia jeszcze ta prostownica ma świetne opinie na KWC
http://www.braun.com/pl/hair-care/ha...er-models.html

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-24, 10:24   #3200
blond bunny
Zakorzenienie

Ewcia to ty się jeszcze zastanawiasz? Bierz ją!
Ona z designu jest bardzo podobna do mojej więc będzie wygodna.
jak ja kupowałam to o jonizacji jeszcze nikt nie słyszał A tak szczerze to ściema marketingowa. Wystarczy np. suszyć włosy zgodnie z kierunkiem wzrostu jak najchłodniejszym strumieniem i włosy będą piękne gładkie i błyszczące, a jonizacja nie ma nic do tego.
A znów wysuszyć z jonizacją pod włos i g... na głowie.
Trzeba znać zasady i tyle. A płacić za dodatkowe bajery to już jak ktoś ma zapędy to niech rynek nabija.
Stary 2010-08-24, 10:31   #3201
poldzik
Zadomowienie

to ja sie wypowiem moze o castingu bo o 801 "satynowy blond" neiwiele wiadomo wczoraj go zaryzykowalam na naturalnych wlosach ciemnoblond/jasny szatyn z blond refleksami. jesli komus chodzi o popielaty blond to polecam. naturalne wlosy rozjasnione do ladnego popielatego blondu, pasemka srebrzysto platynowe (a byly zolte). kolor ogolnie jest bardzo ladny, taki perlowo srebrzysty (nie wklejam fotek bo aparat zepsuty ) ale jak dla mnie troche inny niz na opakowaniu - na pewno na opakowaniu wyglada na cieplejszy niz to co wyszlo na moich wlosach. jako ze jestem kolorystycznie typem cieplym mam nadzieje ze sie po paru myciach troche zmyje a jesli nie to bede poprawiac czyms zlocistym.. bo troche sie czuje zbyt "siwa" ale komus moze chodzic wlasnie o taki efekt.
nie wiem jeszcze czy ta farba mocno niszczy wlosy - farbowalam wczoraj a zalaczony balsam dobrze odzywia, wlosy sa miekkie.. zobaczymy jak bedzie po pierwszym myciu - juz dzisiaj bo chce zmyc ten popiel jak najszybciej
pozdrawiam
poldzik jest offline  
Stary 2010-08-24, 10:33   #3202
Kotka17
Zakorzenienie

Dziewczynki! pisałyście na poprzedniej stronie ze nie wiecie który olej lepszy... ja stosuje kokosowy od kwietnia i jestem bardzo zadowolona wlosy są mniej szorstkie, i bardziej miekkie. a z reszta czytałam że 90% oleju wsiąka we włosy... tu macie linka http://urodaizdrowie.pl/olej-kokosow...ywka-do-wlosow
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-08-24, 10:38   #3203
morelle
Wtajemniczenie

[QUOTE=idontknow13;2157619 5]bardzo dziekuje za propozycje a widzialas zdjecia moich wlosów na poprzedniej stronie? i uwazasz ze podane przez ciebie farby by wyszly? jesli tak to moze pomysle nad nimi chociaz wolalabym koloryzacje bez amoniaku
hmm a co do mojej wagi to do szkieletu mi jeszcze sporo brakuje a chce jednak sie pozbyc tego tluszczyku wiec jeszcze troche pobede na tej diecie no ale moze jednak juz nie bede ciagnac do tego 59kg tylko tak do 63 moze bo w sumie to moze i macie racje ze to jednak bedzie za malo te 59. no ale zobacze jeszcze. ale obiecuje ze do szkieleta siebie nie doprowadze bo tego nawet nie chce

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------
Własnie zerknęłam ejszcze raz - sliczne masz włoski. Jesli się nie mylę, masz chyba coś w okolicy jasnego brązu,. góra ciemny blond. Mocniej od Exelence rozjaśnia Preference, więc nim można spróbować. Nie wiem, jak podatne masz włosy. Najlepiej byłoby spróbowac farbę na jednym pasemku, całym - od odrostu do końca. Preference niestety łatwiej się wypłukuje. Poza tym ma tendencję do wysuszania, więc sprawdź jednak w sklepie, do jakiego poziomu rozjaśnia Exellence, jest przyjaźniejszy. Ale efekt ostateczny i tak trudno przewidzieć. Pomyślałam też sobie, że w necie można kupić farby profesjonalne. Są wydajne i można je dzielić na pół. Koszt na Allegro jest mniejszy niż w sklepie fryzjerskim, można tam nawet kupić zestaw - farba+utleniacz. Wyniesie to nieco więcej niż sklepowy L'Oreal, ale nie jest to różnica przyprawiająca o zawrót głowy. Majirel jest średnio trwały, lubi blaknąć, ale Koleston jest trwały. Podeślę ci paletę odcieni. Słoneczny kolor daje 12/7 Savanna Blond Special. To jest tzw. blond "brązowy", słoneczny. Tu też oczywiście może wyjść ciemniej lub jaśniej, zaleznie od specyfiki twoich włosów. Linia Special Blond jest silna, ale odcienie któe ci podesłałam mają swoje słabsze odpowiedniki, Allegrowicze mają ich fotki na swoich aukcjach.
Myślę też, że można byłoby zrobić na twoich włosach refleksy, który dałyby twój kolor marzeń, ale to byłaby już raczej robota dla profesjonalisty.

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2010-08-24 o 10:50
morelle jest offline  
Stary 2010-08-24, 10:51   #3204
morelle
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Dziewczynki! pisałyście na poprzedniej stronie ze nie wiecie który olej lepszy... ja stosuje kokosowy od kwietnia i jestem bardzo zadowolona wlosy są mniej szorstkie, i bardziej miekkie. a z reszta czytałam że 90% oleju wsiąka we włosy... tu macie linka http://urodaizdrowie.pl/olej-kokosow...ywka-do-wlosow
Potwiedzam, fajny jest też lniany i avocado.

F.-R. Chateaubriand

morelle jest offline  
Stary 2010-08-24, 10:56   #3205
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia to ty się jeszcze zastanawiasz? Bierz ją!
Ona z designu jest bardzo podobna do mojej więc będzie wygodna.
jak ja kupowałam to o jonizacji jeszcze nikt nie słyszał A tak szczerze to ściema marketingowa. Wystarczy np. suszyć włosy zgodnie z kierunkiem wzrostu jak najchłodniejszym strumieniem i włosy będą piękne gładkie i błyszczące, a jonizacja nie ma nic do tego.
A znów wysuszyć z jonizacją pod włos i g... na głowie.
Trzeba znać zasady i tyle. A płacić za dodatkowe bajery to już jak ktoś ma zapędy to niech rynek nabija.
dobra, więcej nie szukam, mam dwie na oku i tylko wystarczy się zdecydowac, a raczej aż zdecydowac

http://www.hairstore.pl/BaByliss_PRO...2072E-126.html

TŻ 13.12.2010

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-08-24 o 13:54
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-24, 11:05   #3206
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dobra, więcej nie szukam, mam trzy na oku i tylko wystarczy się zdecydowac, a raczej aż zdecydowac

pocztalam o tej pierwszej i za***ista
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-08-24, 11:43   #3207
TLU
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
to ja sie wypowiem moze o castingu bo o 801 "satynowy blond" neiwiele wiadomo wczoraj go zaryzykowalam na naturalnych wlosach ciemnoblond/jasny szatyn z blond refleksami. jesli komus chodzi o popielaty blond to polecam. naturalne wlosy rozjasnione do ladnego popielatego blondu, pasemka srebrzysto platynowe (a byly zolte). kolor ogolnie jest bardzo ladny, taki perlowo srebrzysty (nie wklejam fotek bo aparat zepsuty ) ale jak dla mnie troche inny niz na opakowaniu - na pewno na opakowaniu wyglada na cieplejszy niz to co wyszlo na moich wlosach. jako ze jestem kolorystycznie typem cieplym mam nadzieje ze sie po paru myciach troche zmyje a jesli nie to bede poprawiac czyms zlocistym.. bo troche sie czuje zbyt "siwa" ale komus moze chodzic wlasnie o taki efekt.
nie wiem jeszcze czy ta farba mocno niszczy wlosy - farbowalam wczoraj a zalaczony balsam dobrze odzywia, wlosy sa miekkie.. zobaczymy jak bedzie po pierwszym myciu - juz dzisiaj bo chce zmyc ten popiel jak najszybciej
pozdrawiam
A moze z komorki dalabys rade zrobic zdjecie? Ciekawosc mnie zzera.
TLU jest offline  
Stary 2010-08-24, 13:36   #3208
idontknow13
Raczkowanie

Cytat:
Własnie zerknęłam ejszcze raz - sliczne masz włoski.
dziękuję
Cytat:
Jesli się nie mylę, masz chyba coś w okolicy jasnego brązu,. góra ciemny blond. Mocniej od Exelence rozjaśnia Preference, więc nim można spróbować. Nie wiem, jak podatne masz włosy. Najlepiej byłoby spróbowac farbę na jednym pasemku, całym - od odrostu do końca. Preference niestety łatwiej się wypłukuje. Poza tym ma tendencję do wysuszania, więc sprawdź jednak w sklepie, do jakiego poziomu rozjaśnia Exellence, jest przyjaźniejszy. Ale efekt ostateczny i tak trudno przewidzieć. Pomyślałam też sobie, że w necie można kupić farby profesjonalne. Są wydajne i można je dzielić na pół. Koszt na Allegro jest mniejszy niż w sklepie fryzjerskim, można tam nawet kupić zestaw - farba+utleniacz. Wyniesie to nieco więcej niż sklepowy L'Oreal, ale nie jest to różnica przyprawiająca o zawrót głowy. Majirel jest średnio trwały, lubi blaknąć, ale Koleston jest trwały. Podeślę ci paletę odcieni. Słoneczny kolor daje 12/7 Savanna Blond Special. To jest tzw. blond "brązowy", słoneczny. Tu też oczywiście może wyjść ciemniej lub jaśniej, zaleznie od specyfiki twoich włosów. Linia Special Blond jest silna, ale odcienie któe ci podesłałam mają swoje słabsze odpowiedniki, Allegrowicze mają ich fotki na swoich aukcjach.
Myślę też, że można byłoby zrobić na twoich włosach refleksy, który dałyby twój kolor marzeń, ale to byłaby już raczej robota dla profesjonalisty.
dziękuję bardzo. poczytam coś o tych farbach i poszukam na allegro i może się zdecyduję na którąś z nich albo może jednak wybiorę się do fryzjera by nadał mi mój wymarzony kolor bo jak ja bede eksperymentowac to nie jest wiadome czy wyjdzie mi tak jak chce. chociaz i fryzjer moze sprawe zawalic... no nic poczytam jeszcze i sie zastanowie a tobie jeszcze raz dziekuje za propozycje napewno wezme je pod uwage

Edytowane przez idontknow13
Czas edycji: 2010-08-24 o 13:38
idontknow13 jest offline  
Stary 2010-08-24, 13:43   #3209
kedud86
Raczkowanie

Witam wszystkie blondyneczki. Zbliża się kolejne farbowanie i w związku z tym mam jak zwykle nowy pomysł. Ostatnio robiłam excellence 01 i efekt był zadowalający. Ogólnie polecam tą farbę, bo odrost nie żółknie tak bardzo jak wellaton. Teraz myślę o zmieszaniu excellence 01 i 10.21 i tu pytanie do blondbunny czy wogóle mogę tak zrobić, jak to zrobić i co może wyjść z takiej mieszanki?

wstawiam fotki tych dwóch farb.
kedud86 jest offline  
Stary 2010-08-24, 14:03   #3210
olunia707
Przyczajenie

przeczytalam cale to froum. dla twojej wiadomosci
olunia707 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
balejaż, blond, brąz, ciemne, color, czarne, farba, farbowanie, garnier, joanna, naturals, odrosty, palette, pasemka, pasemka karmelowe, rozjaśniacz, rozjaśnianie, skandynawski blond, uzyskać blad na brązie, wella koleston, włosy, włosy żółte, zmiana koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości