Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-08-27, 11:40   #3451
blond bunny
Zakorzenienie

Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ewcia ślicznie tylko kręcenie musisz jeszcze poćwiczyć bo ci takie połamane wyszły i zawsze zakręcaj w jedną stronę lewo lub prawo, bo jak w obie to bałagan wychodzi. I spróbuj do kręconych prostą grzywke na bok- bosko wtedy!
Ale moim zdaniem lepiej ci w kręconych- taki aniołek, bo proste to na co dzień. Ogółem masz pociągłą buzię więc wszystko ci pasuje.
Ewcia trzeba się zawziąć i zapuścić.

mysia jak tam jest do 28 myć to nie ma bata- kolor zmyje ci się do zera po ok.4 mcach jeżeli byś myła włosy 2x w tyg.
Oni piszą o odrostach bo raczej nikt nie myje włosów w ciągu miesiąca 28 razy i wtedy różnica jest, rozumiesz?
A jakbyś po niej chciała kłaść farbę to dobrze trzeba zmyć tą szamponetkę i weźmie ci normalnie.
Pod wpływem mocniejszego utleniacza rozpuści się barwnik tymczasowy.
Stary 2010-08-27, 11:53   #3452
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Pięknie Ci w loczkach. A powiedz to ta prostownica tak ślicznie kreci te loczki czy to na jakieś walki nawijałaś.Po prostu exsta.Zakochałam się.
dziękujęjejku.
tak ta prostownica tak kręci

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
musisz się powstrzymać... ja tez tak miałam co 2-miesiące do fryzjera chodziłam... jeśli chcesz zapuścić to fryzjera minimum przez pół roku omijaj! a co do zapuszczania to 2 lata temu miałam podobna długość do twoich może tylko tak o 2-3 cm krótsze !
ale jak pomyślę o tych dwóch latach, to aż mnie...
nie wiem czy włoski mi będą rosły, bo mam wysuszone końce i całe są takie sztywne jak nie wiem co
ale nie zauważyłam, żeby się rozdwajały na końcach

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia ślicznie tylko kręcenie musisz jeszcze poćwiczyć bo ci takie połamane wyszły i zawsze zakręcaj w jedną stronę lewo lub prawo, bo jak w obie to bałagan wychodzi. I spróbuj do kręconych prostą grzywke na bok- bosko wtedy!
Ale moim zdaniem lepiej ci w kręconych- taki aniołek, bo proste to na co dzień. Ogółem masz pociągłą buzię więc wszystko ci pasuje.
Ewcia trzeba się zawziąć i zapuścić.
no powiem Ci, ze ja lubie taki nieład na głowie jeśli chodzi o loczki
no ale to jest fakt, że muszę powiczyc
a jeszcze nowa prostownica to muszę się przyzwyczaic
no zawsze jak sobie kręciłąm to zostawiałam prostą grzywkę, ale teraz jakoś się tak rozpędziłam, że pokręciłam ją też

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-08-27 o 11:55
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-27, 12:10   #3453
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość

ale jak pomyślę o tych dwóch latach, to aż mnie...
nie wiem czy włoski mi będą rosły, bo mam wysuszone końce i całe są takie sztywne jak nie wiem co
ale nie zauważyłam, żeby się rozdwajały na końcach
)
zleci jak z bicz strzelił... ja to tez tak myślałam a co już 2 lata minęły...
kochana zainwestuj w dobry suplement i będzie ok... jak wyciągasz 1cm na miesiąc to wystarczy ci rok i już ponad 12 cm będzie.... bo ja to kiepsko mam z tym porostem... a końcówki nie maja nic do tego bo włos jest żywy max do 5 cm od skóry! chyba ze ma sie naturalne włosy... a my blondynki tak nie mamy...
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-08-27, 12:14   #3454
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kochana skandynawskiego nie przeciągamy na całość.Robimy same odrosty bo reszta jest już jaśniejsza a po drugie to ta farbka aktywator rozjaśniacza i dlatego robimy tylko trudne partie włosów.,a resztę sprawy załatwi n&e.
Nie przeciągałam, tylko bawiło mnie to, że ledwo starczyło mi na odrosty, a w ulotce oni jeszcze pisali by przeciągnąć po całości - ciekawe czym

Nie wiem czy dużo nakładam, gdy farbowałam się na czarno garnierem robiłam całą głowę bezproblemowo i jeszcze pół farby mi zostawało..

Czyli reasumując.
Palette skandynawski (badz 00A) tylko na odrosty na 50 min i zmyć. Poczekać aż włoski troszkę się przetłuszczą i nałożyć n&e 522 też na 50 min i potem zwilżyć głowę wodą pomiziać głowę i zostawić tak jeszcze na kilka minut i zmyć. Coś pominęłam? Czy tym n&e przeciągnąć po całości na 5 min? Nie chciałabym ich zniszczyć. Co prawda wyglądają ładnie i się błyszczą ale w dotyku są takie.. "lalkowe"

A z teściowymi to też są przeboje Nie dziwię się, że tyle jest kawałów o teściowych chociaż moja też ma parę takich historii, to jednak muszę powiedzieć, że złota kobieta

Ewcia też uważam, że w loczkach Ci pięknie

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-08-27 o 12:33
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-08-27, 12:44   #3455
wasienka
Zadomowienie

Ja na swoją teściowa przyszłą oczywiście nie mogę złego słowa powiedzieć zawsze można pogadać, jak kupi jakiś ciuszek to przychodzi i pokazuje i pyta się czy ładne mi nawet często kupowała, oczywiście w ciucholandach przejmuje się każdym szczególem, robi pyszne kanapeczki hihi. Złota kobieta
wasienka jest offline  
Stary 2010-08-27, 12:45   #3456
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez platynowa Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
mysiu m śledziłam Twoje starania powrotu do nat.włosów ,trzymałam kciuki ,ale tak w głębi serca wiedziałam ,że powrócisz do blondu,bo wydaje mi się,że najbardziej lubisz siebie w blond.

też wracałam do nat koloru kilka razy i się po kilku miesiącach łamałam aż mnie w końcu dziewczyny z tamtego wątku wyrzuciły - miały rację - tylko tam niepotrzebnie mąciłam...
tylko ja sobie pamiętkę zostawiłam i mam połówę włosów swoich już całych (od spodu )a na wierzchu to jest nie wiadomo już co;/
i odrost ciemny i blond ,misz masz normalnie .teraz postanowiłam przez zimę nie malować i zapuszczać,bo jak wiesz mnie też prawie 2 mce temu fryzjerka obcięła tak że szkoda gadać,też mam włosy do ust i też nie mogę na siebie patrzeć i odżałować tych moich włosów... nigdy wiecej fryzjerów.

ALE ja uważam , że BLOND PO PROSTU u z a l e ż n i a ,nie umiem już zaakceptowac siebie innej niż w blond włosach,dlatego po zapuszczeniu - pomaluję na jasno .

muysiu zastanów się czy na pewno chcesz przyciemniać włosy... może lepiej rozjaśnić odrost i niech rozną,albo tak jak ja pozapuszczać i pomalować,choć ja nie wiem ile wytrzymam z niemalowaniem.
ehehe.. ja Cie pamietam z watku wspierających, jak dziewcyzny na Ciebie nakrzyczały

lubie blond.. to fakt, ale rozjaśnianie tak mi popsuło włosy, że nie mam juz na nie ochoty. teraz pochodze w naturalniejszym odcieniu. w koncu ciemny blond to tez blond, ale inny odcien.

teraz chyba najbardziej mi zalezy na zdrowiu włosów, ale nie umiem tak zwyczajnie chodzic z odrostem.

zmyłam imbir z włosów i trzymam szmapon przeciwłupiezowy bo ciemno.. oj ciemno
Stary 2010-08-27, 12:53   #3457
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
ehehe.. ja Cie pamietam z watku wspierających, jak dziewcyzny na Ciebie nakrzyczały

lubie blond.. to fakt, ale rozjaśnianie tak mi popsuło włosy, że nie mam juz na nie ochoty. teraz pochodze w naturalniejszym odcieniu. w koncu ciemny blond to tez blond, ale inny odcien.

teraz chyba najbardziej mi zalezy na zdrowiu włosów, ale nie umiem tak zwyczajnie chodzic z odrostem.

zmyłam imbir z włosów i trzymam szmapon przeciwłupiezowy bo ciemno.. oj ciemno
Apropo szamponu przeciwłupieżowego. Jak robiłam tym mroźnym blondem i takie siwe wyszły i chciałam to sprać i umyłam głowę nizoralem i troche go potrzymałam na głowie to potem jakieś strupy mi się na głowie porobiły :/ Tydzień mija a one dopiero schodzą :/
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-08-27, 13:18   #3458
mysia m
Zakorzenienie

dziewczyny nie jest dobrze.. zaraz zaczne beczec..

kolor jest niemal identyczny jak odrosty, nawet jasniejszy o ton- odrosty zostały, wiec moge porównac.. ale strasznie strasznie ciemno!!! nie chce byc taka ciemna.. co robic?!!! wygladam okropnie!!!

teraz chyba musz epoczekac az troche sie wypłucze??? co ja narobiłam.. oj nie. naturalny odcien jest dla mnie za ciemny!!!

dobrze, ze to zmywalny szmapon.. och matko.. jak to dobrze!!!

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

szaro, smetnie, bez wyrazu.. ja chce moj blond!!!

---
chociaz moze tragicznie nie jest?.. wesprzyjcie mnei błągam..

efekt ponizej.

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-08-27 o 13:25
mysia m jest offline  
Stary 2010-08-27, 13:33   #3459
blond bunny
Zakorzenienie

mysia oddychaj wdech- wydech...
a mnie się tam całkiem podoba. serio. pięknie lśni ten kolor no i jest lodowaty. pamiętaj że on trochę się spierze z każdym myciem. ale jeśli mimo to za ciemny to już wiesz że każda 7 będzie za ciemna.
wychodzi na to że najbardziej podobałaś się sobie w takiej 8,5...
może warto jednak wrócić do poprzedniej kombinacji?
nie ma co beczeć, dobrze że to szamponetka. a jakbyś walnęła tego garniera 7? to by był płacz...uszy do góry
Stary 2010-08-27, 13:39   #3460
mysia m
Zakorzenienie

az się trzęse z nieszczescia.. bunny.. a jakbym teraz nałozyła moje 9.1? nie wyjdzie pewnie.. albo wyjdzie nierówno? za miesiac to jak mam farbowac? na odrost i przeciagnac, czy od razu na całosc? a teraz nic juz nie mogę?

masz racje, powinno sie zmyc, ale przynajmniej wiem, ze 7 to nie to. 8,5 tak. mąz mnie zobaczy i bedzie zły. odradzał mi przyciemnianie.. a teraz.. ach. głupia baba po szkodzie.

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

a moze umyc jeszcze raz? i potrzymac długo przeciwłupizowy szmapon???
Stary 2010-08-27, 13:45   #3461
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
zleci jak z bicz strzelił... ja to tez tak myślałam a co już 2 lata minęły...
kochana zainwestuj w dobry suplement i będzie ok... jak wyciągasz 1cm na miesiąc to wystarczy ci rok i już ponad 12 cm będzie.... bo ja to kiepsko mam z tym porostem... a końcówki nie maja nic do tego bo włos jest żywy max do 5 cm od skóry! chyba ze ma sie naturalne włosy... a my blondynki tak nie mamy...
no mam nadzieję, że wkońcu uda mi się zapuścic przynajmniej do łopatek

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
dziewczyny nie jest dobrze.. zaraz zaczne beczec..

kolor jest niemal identyczny jak odrosty, nawet jasniejszy o ton- odrosty zostały, wiec moge porównac.. ale strasznie strasznie ciemno!!! nie chce byc taka ciemna.. co robic?!!! wygladam okropnie!!!

teraz chyba musz epoczekac az troche sie wypłucze??? co ja narobiłam.. oj nie. naturalny odcien jest dla mnie za ciemny!!!

dobrze, ze to zmywalny szmapon.. och matko.. jak to dobrze!!!

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

---
chociaz moze tragicznie nie jest?.. wesprzyjcie mnei błągam..

efekt ponizej.
szaro, smetnie, bez wyrazu.. ja chce moj blond!!!
oj mysiu nie panikuj nie jest tak źle kolorek bardzo ładny

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

a Bunny odnośnie mojego następnego farbowania to chyba zrobię podkłąd tym 00a jak znajdę, a jak nie to 100 i potem na to 532 n&e albo jak masz lepszą propozycję dla mnie to super

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-27, 13:47   #3462
mysia m
Zakorzenienie

mozna na to nałozyc 9.1? czy nie ryzykowac?
Stary 2010-08-27, 13:47   #3463
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
az się trzęse z nieszczescia.. bunny.. a jakbym teraz nałozyła moje 9.1? nie wyjdzie pewnie.. albo wyjdzie nierówno? za miesiac to jak mam farbowac? na odrost i przeciagnac, czy od razu na całosc? a teraz nic juz nie mogę?

masz racje, powinno sie zmyc, ale przynajmniej wiem, ze 7 to nie to. 8,5 tak. mąz mnie zobaczy i bedzie zły. odradzał mi przyciemnianie.. a teraz.. ach. głupia baba po szkodzie.

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

a moze umyc jeszcze raz? i potrzymac długo przeciwłupizowy szmapon???

dlatego ja nie przyciemniam... wole z odrostem chodzić niż przyciemnić...
moja koleżanka zapalona blondynka a pofarbowała na brąz, i za miesiąc wracała znowu do blondu miała tragedie na głowie rozjaśniacz na całość plus jakiś parę farb, włosy na pograniczu ze spalonymi ... wiec ja dlatego wole juz odrościk! niz przyciemnić a potem żałować!
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-08-27, 13:50   #3464
blond bunny
Zakorzenienie

Kurczę mysia jak będziesz teraz nakładać po kolei tyle chemii to dostaniesz w końcu jakiegoś uczulenia
Myślę że szampon tu nic nie pomoże, a tylko skórę wysuszysz i włosy.
Ten kolor musi się po prostu z czasem zmyć. To już lepiej myj codziennie włosy to może przy dobrych wiatrach kolor się spłucze i za 2 tyg. nałożysz 9.1
Bo teraz do głowy przychodzi mi tylko kąpiel rozjaśniająca na pół godziny, pojaśni o 2 tony i zadziała jak dekolor...ale nie warto katować tak włosów znowu, już lepiej poczekać, bo kolor jest ładny tylko ciemny.

Chociaż jak pomyślę to 9.1 nałożone z 7 dałoby 8...tylko nie wiem jak będzie z trwałością tego co teraz nałożysz, w najgorszym wypadku zacznie się zmywać razem z 7.
Możesz spróbować.

Dziewczyny nie no, można przyciemniać jak już ktoś się zdecyduje-bez przesady. Ale najlepiej schodzić co miesiąc o jeden ton aż do swojego koloru. I nie wierzyć do końca poziomom z farb, bo najczęściej i tak za ciemno wychodzą.

Ewcia rób tym 532 już się napaliłam żeby zobaczyć.

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-08-27 o 13:55
blond bunny jest offline  
Stary 2010-08-27, 13:52   #3465
mysia m
Zakorzenienie

zgadzam sie.. juz nie bede przyciemniac. nigdy wiecej. oj nie. teraz poczekam az to sie lekko wypłucze i nałoze stały zestaw.

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

to dużo chemii? 10minut zmywalnej farby na 3?.. chyba duzo, skoro efekt mam taki jaki mam..

no sam kolor nie jest zły.. ale jak ja w nim strasznie wyglądam, to tylko ja wiem..
Stary 2010-08-27, 13:57   #3466
blond bunny
Zakorzenienie

Za dużo o chemii to dla mnie też szampony. Wszystko to wysusza włosy.
Dopisałam ci jeszcze w poprzednim poście.
Stary 2010-08-27, 14:02   #3467
mysia m
Zakorzenienie

nałozyłam na jedno pasemko mieszanke 9.1 i 98 (bardzo jansy beżowy) zobaczymy czy zjasnieje..
Stary 2010-08-27, 14:07   #3468
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie przeciągałam, tylko bawiło mnie to, że ledwo starczyło mi na odrosty, a w ulotce oni jeszcze pisali by przeciągnąć po całości - ciekawe czym

Nie wiem czy dużo nakładam, gdy farbowałam się na czarno garnierem robiłam całą głowę bezproblemowo i jeszcze pół farby mi zostawało..

Czyli reasumując.
Palette skandynawski (badz 00A) tylko na odrosty na 50 min i zmyć. Poczekać aż włoski troszkę się przetłuszczą i nałożyć n&e 522 też na 50 min i potem zwilżyć głowę wodą pomiziać głowę i zostawić tak jeszcze na kilka minut i zmyć. Coś pominęłam? Czy tym n&e przeciągnąć po całości na 5 min? Nie chciałabym ich zniszczyć. Co prawda wyglądają ładnie i się błyszczą ale w dotyku są takie.. "lalkowe"
Tak, bardzo dobrze sobie to w główce pookładałaś i wbiłaś.Teraz tylko praktyka i będzie super.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-08-27, 14:15   #3469
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Ewcia rób tym 532 już się napaliłam żeby zobaczyć.
no wiem, że się napaliłaś widzę
ale może masz jakąś inną propozycję??

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-27, 14:18   #3470
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Za dużo o chemii to dla mnie też szampony. Wszystko to wysusza włosy.
Dopisałam ci jeszcze w poprzednim poście.
bunny a jaka różnica pomiędzy tymi farbkami n&e 522 n&e 532 ???
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-08-27, 14:20   #3471
blond bunny
Zakorzenienie

Nie mam więcej propozycji chyba że mi się jakaś nowość na oczy rzuci.

mysia trzymam kciuki, powinno pojaśnić.

kotka bo 522 to popielaty czy srebrzysty a 532 to perłowo popielaty.
inny rodzaj połysku.
Stary 2010-08-27, 14:23   #3472
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:

kotka bo 522 to popielaty czy srebrzysty a 532 to perłowo popielaty.
inny rodzaj połysku.
a który bardziej do moich włosów by pasował? jakbym musiała robić???
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-08-27, 14:26   #3473
HopeMAGDA
Rozeznanie

czesc dziewczyny napisałam do was z prośba o pomoc w zwiazku z moimi włoskami na maksa wysuszone no i ten nie jednoility kolor niewiem dlaczego tym razem wellaton nadał taka żółc moim odrostom tragedia jak mam ten miszmasz wyrównac pomózcie kochane.dodam ze są świezo umyte i po płukance.
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-08-27, 14:27   #3474
Agatau88
Zakorzenienie

mysia ten kolorek jest naprawde ladny. Ale ja juz po swoich eksperymentach wiem, ze z przyciemniania czesto wychodzi szaro-bury kolor, wpadajacy w zielony. Masz szczescie ze nie wyszedl zielony. Ja ratowalam sie kiedys przeciwłupiezowym i dalo rade rzeczywiscie, tyle ze potem nalozylam Casting i było ok.
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-08-27, 14:28   #3475
blond bunny
Zakorzenienie

Szczerze to nie wiem musisz się przejść do rossmanna- tam jest cała kolekcja- i zobaczyć na testerze który połysk uważasz za ładniejszy.
Ja osobiście wolę 532.
Ale oba są jaśniutkie i ładne.
Stary 2010-08-27, 14:33   #3476
kiciamała
Zadomowienie

Mysia mi sie podoba, daj zdjatko z paszcza napewno nie jest zle ty masz bardzo ladna cere.

ewcia no slicznie ci i wyprostowanych i zakreconych. Jaka masz dziwczynkowa twarzyczke. Normalnie do katalogu

Natalia 24.09.2008

1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline  
Stary 2010-08-27, 14:35   #3477
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Szczerze to nie wiem musisz się przejść do rossmanna- tam jest cała kolekcja- i zobaczyć na testerze który połysk uważasz za ładniejszy.
Ja osobiście wolę 532.
a czemu Ty wolisz 532??
no to chyba spróbuje tym

a nie wiesz czy w rosmanie są te 00a??
bo jeżeli chodzi o podkłady to chyba on najlepiej wychodzi. To znaczy nie tak żółto jak skandynawski i deluxe.

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-27, 14:36   #3478
HopeMAGDA
Rozeznanie

pomózcie kochane nie moge patrzec w lustro a jak zrobie w kucyk tragedia......
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-08-27, 14:38   #3479
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Ja osobiście wolę 532.
aha... za tydzień jade do Legnicy wiec wstąpie do Rossmanna i pooglondam sobie o ile mój TŻ-cik nie będzie mnie pośpieszał jak zwykle
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-08-27, 14:38   #3480
mysia m
Zakorzenienie

nic nie zjasniało.. nawte odrost nie drgnął.. poolejuję włosy, to moze sie troche spłucze.. a jak za miesiac nie zejdzie.. to co.. znowu dekolor? bosze..

Tagi
balejaż, blond, brąz, ciemne, color, czarne, farba, farbowanie, garnier, joanna, naturals, odrosty, palette, pasemka, pasemka karmelowe, rozjaśniacz, rozjaśnianie, skandynawski blond, uzyskać blad na brązie, wella koleston, włosy, włosy żółte, zmiana koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości