Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-08-27, 17:23   #3511
Adzi07
Zakorzenienie

Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
dzieki . to nastepnym razem pokombinuje

a to 522 gdzie kupujesz? w schlekerze? bo u mnie wogole tego rodzaju nie ma, nawet delux ciezko znalezc

ha ale roznica jest tak ze mozna wygladac dziecinnie i tylko ci piwa bez dowodu nie sprzedadza
Jak jestem w Polsce to kupuje w rossmanach lub drogeriach polskich.Ale jak jestem w Niemcach to tej farbki nie ma w asortymentach niemieckich.Ostatnio kopiłam syossa 9.5 i teraz na wcześniejszy podkład zrobiony skandynawskim blondem palett położę właśnie syossa.A Ty pytałaś o Polskę ?To kupisz wszędzie podejrzewam.Ja w każdym bądź razie nie miałam problemów z jej dostępnością w pl.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-08-27, 17:23   #3512
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
dzięki za wsparcie

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Hmm powrót na studia.. jak ja się cieszę, że to już za mną

Nie streś się. Nie jest tak źle a i włoski wyglądają jakby były w dobrej kondycji a pzrecież to też ważne. Myślę, że najlepiej byś zrobiła i wypróbowała sprawdzoną już metodę i zrobiła n&e o którym piszemy. Każdej z nas się sprawdziło Spytaj wasienke ona robiła niedawno i jest bardzo zadowolona. Głowa do góry
mnie to nie stać na studia...
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-08-27, 17:34   #3513
kiciamała
Zadomowienie

Question Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Jak jestem w Polsce to kupuje w rossmanach lub drogeriach polskich.Ale jak jestem w Niemcach to tej farbki nie ma w asortymentach niemieckich.Ostatnio kopiłam syossa 9.5 i teraz na wcześniejszy podkład zrobiony skandynawskim blondem palett położę właśnie syossa.A Ty pytałaś o Polskę ?To kupisz wszędzie podejrzewam.Ja w każdym bądź razie nie miałam problemów z jej dostępnością w pl.
Nie o Niemcy czyli moge sobie jej szukac. Meza zmolestuje jak bedzie we wrzesniu jechal do Polski moze mi kupi

Natalia 24.09.2008

1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline  
Stary 2010-08-27, 17:36   #3514
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Nie o Niemcy czyli moge sobie jej szukac. Meza zmolestuje jak bedzie we wrzesniu jechal do Polski moze mi kupi
W Niemcach nie ma mnóstwo farb tych co są w pl.Ale są tańsze farbki niż w pl.za to.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-08-27, 18:24   #3515
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

ja studiuję dziennie w swoim mieście więc pieniędzy na to nie tracę,a cały pierwszy rok pracowałam w sklepie odzieżowym na 1/2 etatu teraz II rok przede mną

A co do włosów to dziewczyny ja już na to nałożyłam to n&e 522 !!
i praktycznie nic mi to nie dało ...
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2010-08-27, 18:33   #3516
Jowitka061987
Raczkowanie

Bunny śliczne masz te pazurki

Ewcia śliczne te loczki

Mysiu nie martw się kolorek na pewno się wypłucze, nie kombinuj teraz z malowaniem, odczekaj trochę, tym bardziej, że kolorek nie jest trwały, jesli nie puści całkowicie to na pewno zejdzie na tyle, że będziesz mogła znów rozjaśnic. Nie martw się, uszy do góry.

Ja nie zdradzę Naszego Wątku nigdy

hm dziś kupiłam farbkę. Londa color blend 25 ciemny popielaty blond. Podobno wychodzi czarna chłodna, a wymywa się do naturalnego ciemnego blondu. Nie ryzykowałam ze średnimi blondami popielatymi, bo z doświadczenia na moich włosach zawsze wychodzą zielono . Siedziałam dziś godzinę w Rossmannie. wyjęłam z koszyka chyba wszystkie próbniki i porównywałam w dziennym świetle... aż ekspedientki się na mnie dziwnie patrzyły i ochrona co chwilę niby to przypadkiem się koło mnie kręciła... hehe
cóż chciałam wziąc tą N&E satynowy ciemny blond, ale ona na próbniku jakaś taka miodowa mi się wydawała nawet poświata podchodziła pod jakiś zgniły kolor- wolałam nie ryzykowac. Przeglądałam też inne farbki, ale jakoś żadna nie podeszła mi do gustu. Postawiłam na londę. mam tylko nadzieję, że nie zrobi mi smug i nie będzie barwiła pościeli itp. Wzięłam 2 opakowania bo 1 może byc za mało.

Aha czy któraś z was dziewczyny używala RADICAL mgiełki wzmacniającej ze skrzypem? kupiłam w rossmannie za jakieś 11 zł i producent zapewnia wzmocnienie zniszczonych włosów, a przy częstym stosowaniu szybszy wzrost i pogrubienie. Co myślicie?

poniżej fotka farby i mgiełki (w zewstawie od prawej)

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-08-27 o 18:35
Jowitka061987 jest offline  
Stary 2010-08-27, 18:44   #3517
HopeMAGDA
Rozeznanie

dziewczyny orientujecie sie czy w castingu jest odcień słodka latte?kolor włosów na zdjeciu jak dla mnie cudny jaka farba go uzyskam,może wiecie????
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-08-27, 19:01   #3518
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mysia
Właśnie tak wczoraj w nocy myślałam o twoich włoskach i chyba ta 7 będzie mniej niszcząca tym bardziej że jest zmywalna.
Poza tym zawsze w chwili kryzysu czy szczególnej imprezy kładziesz ją i masz piękny lśniący podciągnięty kolorek.
I odrosty nie będą takie drażniące...
Tylko dbaj o te włoski i niech cię ręka broni znów obcinać.
A jak już będziesz w dołku to wstaw nam fotę tej tragedii i my ocenimy czy jest naprawdę tak źle czy to w twojej główce tylko,ok?
I nie uciekaj nam z wątku. Należysz do stałej ekipy
Cóż...pomyśleć że na tego drania zmarnowałam 1,5 roku...
Ale z przyjaciółkami gorzej z jedną trzymałam 4 lata, z drugą od małego...
Nie wiem już kto z nich był najgorszy, one mówiły że chciały choć raz mieć coś mojego i czuć się jak ja. A on udawał że nic się nie stało, że przecież chce być tylko ze mną. Dobrze że z nimi skończyłam.
To wszystko takie fałszywe...
Oj ja mojego też nieraz tak mam dość że mu krzyczę że go nienawidzę, ale jak ochłoniemy to jest ok. Chyba jednak miłość
Poza tym rozumiemy się bez słów, on zawsze wie co czuję, mamy wspólne cele od początku...przeprowadził się dla mnie do mojego miasta...dzieli nas niewiele, łączy mnóstwo.
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mysia jeżeli na farbie pisze że ona nie jest trwała tylko do iluś myć to powinna się stopniowo wymyć.
Woda 3% przyciemnia lub tonuje a więc trwale ci nic z włosami nie zrobi.
Barwnik w farbie półtrwałej jest czasowy więc tak czy inaczej się zmyje.
Myślę że nie ma szansy żeby szampon koloryzujący został trwale na włosach, to niemożliwe bo zaprzeczałoby samej idei takiej farby...

Yattamanka my to jak już jest ostro to nawet do rękoczynów dochodzimy ale ciii... mamy temperamenty no cóż... ale potem zazwyczaj atmosfera oczyszczona jak woda mineralna i wszystko staje się jasne.
Każda para ma inne sposoby.
Mnie życie zatruwa teściowa, a mój niestety jest maminsynkiem, tak go wychowano i staram się to rozumieć ale wiecie jak to jest, nieraz wybucham
Wtedy wojna na całego.
Skandynawski starczy ci na tyle co każda inna farba bo jej jest zawsze w sumie 100ml. Może za dużo kładziesz na odrost? Poza tym 100 i 00A nie przeciąga się na resztę włosów, kładzie się tylko na odrost.

mysia sorki bardzo ale kto degażuje włosy na czubku?! Toż ja bym tą fryzjerkę palnęła przez łeb!!! Nigdy nie degażujemy wierzchniej warstwy włosów czyli korony a więc i grzywki- logiczne(no chyba że spodnia część grzywki). Stoi w podręcznikach jak byk.
Ech te pseudofryzjerki...
Bunny jakbym widziala siebie z tz-em i tesciowa jak my sie czasem z tz-em nawyzywamy to glowa mala ale za to jak fajnie sie potem godzic poza tym sliczne pazurki i WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Bunny wklejam zdjęcia swoich naturalnych włosków, wyprostowanych i kręconych
1-naturalne
2,3-wyprostowane
4,5,6-loczki

Dziewczyny a jak już piszemy o zapuszczaniu to ja tez próbuje, ale coś mi to nie wychodzi a jak już zobaczę jakąś fajną fryzurkę w gazecie czy gdzieś to już bym leciał do fryzjera
Ewcia mi sie najbardziej podoba w loczkach i naturalnych masz sliczna buzke. apropo jak wy krecicie te oczki co? bo ja nie umiem

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dziewczyny nie jest dobrze.. zaraz zaczne beczec..

kolor jest niemal identyczny jak odrosty, nawet jasniejszy o ton- odrosty zostały, wiec moge porównac.. ale strasznie strasznie ciemno!!! nie chce byc taka ciemna.. co robic?!!! wygladam okropnie!!!

teraz chyba musz epoczekac az troche sie wypłucze??? co ja narobiłam.. oj nie. naturalny odcien jest dla mnie za ciemny!!!

dobrze, ze to zmywalny szmapon.. och matko.. jak to dobrze!!!

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

szaro, smetnie, bez wyrazu.. ja chce moj blond!!!

---
chociaz moze tragicznie nie jest?.. wesprzyjcie mnei błągam..

efekt ponizej.
naprawde kolor wyszedl ladny, rozumiem zle sie w nim czujesz ale moze to kwestia przyzwyczajenia? na pewno kolor sie wyplucze, glowka do gory

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
bunny a jaka różnica pomiędzy tymi farbkami n&e 522 n&e 532 ???
roznia sie tez tym ze 532 to nie jest odcien rozjasniajacy, rozjasniajace sa tylko 520 i 522

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-08-27, 19:14   #3519
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja studiuję dziennie w swoim mieście więc pieniędzy na to nie tracę,a cały pierwszy rok pracowałam w sklepie odzieżowym na 1/2 etatu teraz II rok przede mną

A co do włosów to dziewczyny ja już na to nałożyłam to n&e 522 !!
i praktycznie nic mi to nie dało ...
Niby tak, ale wiesz (co prawda teraz restrykcje wprowadzają na to) ale jak książka była potrzebna a w bibliotece tylko 1 egzemplarz to trzeba było albo kupić albo kserować, nie ma to tamto na zajęcia przygotowanym trzeba było być

A już o liczbie kupionych i pokserowanych książek potrzebnych do napisania magisterki nie wspominając. Także z tymi darmowymi studiami to nie tak do końca

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość

Aha czy któraś z was dziewczyny używala RADICAL mgiełki wzmacniającej ze skrzypem? kupiłam w rossmannie za jakieś 11 zł i producent zapewnia wzmocnienie zniszczonych włosów, a przy częstym stosowaniu szybszy wzrost i pogrubienie. Co myślicie?

Ja mam tę mgiełkę. Fajne mięciutkie włoski się po niej robią, ale czy szybciej włosy rosną? Nie zauważyłam takiego efektu - a szkoda
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-08-27, 19:19   #3520
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Niby tak, ale wiesz (co prawda teraz restrykcje wprowadzają na to) ale jak książka była potrzebna a w bibliotece tylko 1 egzemplarz to trzeba było albo kupić albo kserować, nie ma to tamto na zajęcia przygotowanym trzeba było być

A już o liczbie kupionych i pokserowanych książek potrzebnych do napisania magisterki nie wspominając. Także z tymi darmowymi studiami to nie tak do końca
Wiem, wiem,ale dlatego pracowałam,aby na te pierdy mieć i mój TŻ studiował to samo więc pare książek miałam po nim
Stary 2010-08-27, 19:57   #3521
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Ewcia śliczne te loczki
dziękuję

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Ewcia mi sie najbardziej podoba w loczkach i naturalnych masz sliczna buzke. apropo jak wy krecicie te oczki co? bo ja nie umiem

roznia sie tez tym ze 532 to nie jest odcien rozjasniajacy, rozjasniajace sa tylko 520 i 522
dziękuję tutaj masz jak się kręci te loczki prostownicą tą co właśnie kupiłam

http://www.youtube.com/watch?v=F8MruBqvJm8

a ten 532 nie jest rozjaśniający??
bo ja zamierzałam nim robic na podkład 00a albo 100 palette

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-27, 20:03   #3522
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
dziękuję

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

dziękuję tutaj masz jak się kręci te loczki prostownicą tą co właśnie kupiłam

http://www.youtube.com/watch?v=F8MruBqvJm8

a ten 532 nie jest rozjaśniający??
bo ja zamierzałam nim robic na podkład 00a albo 100 palette
dziekuje jak ostatnio patrzylam na pudla to odcien rozjasniajacy to tylko 52o i 522 ale jak bedziesz robic najpierw podklad to 532 tez Ci wyjdzie spokojnie.

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-08-27, 20:13   #3523
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

dziewczyny a powiecie mi co z tymi moimi włosami??
bo one są już po tym n&e 522 i teraz już nie wiem co na nie dać
Stary 2010-08-27, 20:28   #3524
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
dziekuje jak ostatnio patrzylam na pudla to odcien rozjasniajacy to tylko 52o i 522 ale jak bedziesz robic najpierw podklad to 532 tez Ci wyjdzie spokojnie.
nie ma za co mi w sumie obojętnie czy 522 czy 532 żeby tylko był chłodny jasny i zakrył żółtko po podkładzie
bo skoro ten 532 nie jest rozjaśniający to boję się, że znowu nie poradzi sobie z żółtkiem tak jak ostatnio stockholm

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
dziewczyny a powiecie mi co z tymi moimi włosami??
bo one są już po tym n&e 522 i teraz już nie wiem co na nie dać
na razie nic nie dawaj daj im odpocząc

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-27, 20:40   #3525
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
nie ma za co mi w sumie obojętnie czy 522 czy 532 żeby tylko był chłodny jasny i zakrył żółtko po podkładzie
bo skoro ten 532 nie jest rozjaśniający to boję się, że znowu nie poradzi sobie z żółtkiem tak jak ostatnio stockholm

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

na razie nic nie dawaj daj im odpocząc
dam dam oczywiście,ale tak za 2 tyg chcę coś z nimi zrobić
Stary 2010-08-27, 20:56   #3526
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Ja mam tę mgiełkę. Fajne mięciutkie włoski się po niej robią, ale czy szybciej włosy rosną? Nie zauważyłam takiego efektu - a szkoda
Masz racje Ksiazka w bibliotece 1, to kupic trzeba. Ale przeciez istnieje instytucja jak xero-mozna kserowac. I mozna studiowac zaocznie i pracowac-wtedy ma sie pieniadze na studia i jeszcze zostaje cos dla siebie. Chociaz jesli ktos mieszka na wsi a wiadomo ze studiuje sie raczej w miescie to czesto jest tak, ze musi cos wynajac
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-08-27, 21:09   #3527
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
no to dobrze

Dziewczyny jak tak czytam o tych studiach itp, to tak patrzę, że ja tutaj chyba najmłodsza jestem

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-27, 21:19   #3528
Agatau88
Zakorzenienie

Ewcia no nie wiem, ja mam 22 lata, jeszcze nieskonczone Mlodsza jestes?
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-08-27, 21:27   #3529
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ewcia no nie wiem, ja mam 22 lata, jeszcze nieskonczone Mlodsza jestes?
no a patrząc po zdjęciach na ile wyglądam??

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Dziewczyny z tego co ja tutaj widzę to Wy potraficie świtnie doradzac i oceniac, więc mam do Was prośbę

patrząc na moje zdjęcia, które wcześniej wkleiłam powiedzcie proszę jaki Waszym zdaniem mam typ urody, jaki odcień blondu by do mnie pasował, jaki mam kształt twarzy i jaka fryzura by do mnie pasowała?? grzywka, gdzie przedziałek itp??
dziękuję z góry

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-27, 21:34   #3530
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Masz racje Ksiazka w bibliotece 1, to kupic trzeba. Ale przeciez istnieje instytucja jak xero-mozna kserowac. I mozna studiowac zaocznie i pracowac-wtedy ma sie pieniadze na studia i jeszcze zostaje cos dla siebie. Chociaz jesli ktos mieszka na wsi a wiadomo ze studiuje sie raczej w miescie to czesto jest tak, ze musi cos wynajac
No właśnie.. a wydawcy książek teraz się burzą i chcą wprowadzić kary za kserowanie bo to w końcu powielanie bezprawne.. Ale się już nie zastanowią dlaczego ludzie to robią. Jak książka jedna potrafi kosztować od 150 zł wzwyż (prawo) to trudno żeby wszystko kupować bo człowiek zbankrutuje :/ Ale już o tym to nie pomyślą.. tylko kasa kasa kasa..

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Kochana nie szalej.. Naprawdę.. Robiłam dokładnie tak jak Ty.. i skończyło się na tym, że musiałam ściąć na krótko tak były wyniszczone, a też farbowałam co 2 tyg :/ włoski masz w super kondycji, wiec lepiej by tak zostało, a kolor serio nie wygląda źle

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
no a patrząc po zdjęciach na ile wyglądam??
hmm, 17?
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-08-27, 21:46   #3531
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
hmm, 17?
naprawdę aż tak młodo wyglądam??
mam 18

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-27, 21:55   #3532
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
naprawdę aż tak młodo wyglądam??
mam 18
a więc byłam blisko powinnaś się cieszyć za 30 lat nadal będziesz młodo wyglądać a koleżanki będą Ci zazdrościć, że tak dobrze się trzymasz
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-08-27, 21:55   #3533
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

ja 20 skończyłam w lipcu
Ewcia ciesz się,bo po 18 już szybko mija

a włosków zniszczyć nie chcę, ale zawsze przedłużam więc chciałam uzyskać normalny kolor,żeby przedłużyc...
rok temu bawiłam się rozjaśniaczem,zniszczyłam i musiałam ściąć,a teraz zapuszczam i już mam takie do ramion,a rok temu ścięlam na krótko.
Stary 2010-08-27, 22:20   #3534
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
a więc byłam blisko powinnaś się cieszyć za 30 lat nadal będziesz młodo wyglądać a koleżanki będą Ci zazdrościć, że tak dobrze się trzymasz
no cieszę się

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
ja 20 skończyłam w lipcu
Ewcia ciesz się,bo po 18 już szybko mija

a włosków zniszczyć nie chcę, ale zawsze przedłużam więc chciałam uzyskać normalny kolor,żeby przedłużyc...
rok temu bawiłam się rozjaśniaczem,zniszczyłam i musiałam ściąć,a teraz zapuszczam i już mam takie do ramion,a rok temu ścięlam na krótko.
ja też w lipcu miałam urodziny

a jakim sposobem przedłużasz włoski?? nie niszczy Ci to włosów?? i ile płacisz??

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-27, 22:30   #3535
Evcia1306
Przyczajenie

Rozjaśnienie włosów rozjasnionych

Mam pytanko najlepiej do osoby znajacej się na rzeczy hi hi
jakieś 3 tyg temu rozjaśniałam włosy w nastepujący sposób. Dość duza ilosc pasemek na włosach (ciemny brąz) po czym nałozenie na całe włosy farby (kolor karmel) sa takie pomieszane dość jasne pasemka i reszta brązik. I teraz moje pytanie chciałabym dowiedzieć sie co wyjdzie mi na głowie po nałozeniu kremu rozjaśniającego z Garniera na całe włosy???? Czy te jaśniejsze pasemka zrobią mi się jeszcze jasniejsze (bląd) a ten brąz zrobi się jasniejszym (brązem) czekam na odpwiedz z Góry Dziękuję

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

dziewczyny odpowiedzcie mi ważne
Evcia1306 jest offline  
Stary 2010-08-27, 23:05   #3536
Emi1507
Raczkowanie

Hej dziewczyny. Słuchajcie mam mały problem, bo tak w styczniu pofarbowałam włosy i nie całe się zafarbowały (farbowałam Joanną a wcześniej Londą), załamałam się i następnego dnia rownież pofarbowałam wyszly szare (farbowałam Londą), stwierdziłam że już nic nie będę robić, po miesiącu pofarbowałam znów bo był odrost zrobiły się calkiem białe - nie chciałam tego. Od tamtego czasu zmagam się z ta bielą, chce uzyskać normalny blond nie ciemny lecz taki jasny ładny normalny. Chodziłam do fryzjera. Na tydzien miałam normalny bląd lecz to szybko mi schodziło, spierał się kolor. Sądzicie, że teraz mogę sama pofarbowac włosy? Mam odrost który już powinnam pofarbować, bo źle się z nim czuję. Ale nie mam pojęcia jaką farbą i jakim kolorem. Wiem, że fryzjerka mieszała dwa odcienie popielaty bląd i jeszcze jeden ktorego dokladnie nie pamiętam...

Emi1507 jest offline  
Stary 2010-08-27, 23:07   #3537
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
no cieszę się

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

ja też w lipcu miałam urodziny

a jakim sposobem przedłużasz włoski?? nie niszczy Ci to włosów?? i ile płacisz??
zawsze przedłużałam na ringi teraz kupiłam zgrzewarkę i robiłam na keratynę.
Nie płacę nic,bo przedłużam z koleżanką nawzajem
płacę za włosy ( na allegro) ok. 1,15 zł za pasemko i zamawiam tak 80 pasemek
Stary 2010-08-27, 23:39   #3538
Agatau88
Zakorzenienie

Ewcia jak wkleje swoje fotki to zobaczysz wygladam na 16 lat i nie zartuje, zobaczysz Tobie bym dala wlasnie 17-18.
A przedluzanie podobno niszczy, niestety
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-08-27, 23:46   #3539
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Ewcia jak wkleje swoje fotki to zobaczysz wygladam na 16 lat i nie zartuje, zobaczysz Tobie bym dala wlasnie 17-18.
A przedluzanie podobno niszczy, niestety
mi nie zniszczyło włosow w ogóle zresztą same widzicie w jakim są stanie,a dzień przed farbowaniem ściągnełam włoski
Stary 2010-08-27, 23:51   #3540
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Bunny śliczne masz te pazurki

Ewcia śliczne te loczki

Mysiu nie martw się kolorek na pewno się wypłucze, nie kombinuj teraz z malowaniem, odczekaj trochę, tym bardziej, że kolorek nie jest trwały, jesli nie puści całkowicie to na pewno zejdzie na tyle, że będziesz mogła znów rozjaśnic. Nie martw się, uszy do góry.

Ja nie zdradzę Naszego Wątku nigdy

hm dziś kupiłam farbkę. Londa color blend 25 ciemny popielaty blond. Podobno wychodzi czarna chłodna, a wymywa się do naturalnego ciemnego blondu. Nie ryzykowałam ze średnimi blondami popielatymi, bo z doświadczenia na moich włosach zawsze wychodzą zielono . Siedziałam dziś godzinę w Rossmannie. wyjęłam z koszyka chyba wszystkie próbniki i porównywałam w dziennym świetle... aż ekspedientki się na mnie dziwnie patrzyły i ochrona co chwilę niby to przypadkiem się koło mnie kręciła... hehe
cóż chciałam wziąc tą N&E satynowy ciemny blond, ale ona na próbniku jakaś taka miodowa mi się wydawała nawet poświata podchodziła pod jakiś zgniły kolor- wolałam nie ryzykowac. Przeglądałam też inne farbki, ale jakoś żadna nie podeszła mi do gustu. Postawiłam na londę. mam tylko nadzieję, że nie zrobi mi smug i nie będzie barwiła pościeli itp. Wzięłam 2 opakowania bo 1 może byc za mało.

Ja używam szamponu brzozowego Recitala.Świetny jest.A na ta mgiełkę tez się czaiłam ale jakoś w to nie wierze.Mgiełka która leczy,a po za tym to mam wrażenie zawsze ze olepi mi włosy i będą tłuste.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
balejaż, blond, brąz, ciemne, color, czarne, farba, farbowanie, garnier, joanna, naturals, odrosty, palette, pasemka, pasemka karmelowe, rozjaśniacz, rozjaśnianie, skandynawski blond, uzyskać blad na brązie, wella koleston, włosy, włosy żółte, zmiana koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości