Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-08-31, 08:55   #3841
Adzi07
Zakorzenienie

Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
blond bunny no to wkleje fotki, ale sie nie smiejcie bo jestem potargana i wyglądam jak lew na jednym zdjęciu
Dziękuje za pomoc, świetna sprawa z tą analizą
Wklejam takie zbliżenie na cerę, żeby było widać ze rumiana ze mnie baba i że mam bardzo jasne brwi, z daleko ich nie widać i kolor oczu dobrze widac. I przepraszam że mruże oczy ale poraziło mnie słońce. Odrost - zdjęcia robione wczoraj. Generalnie mam dziwną urodę
Oczywiście wygladam na 16 lat, a nie 22, ale już się do tego przyzwyczaiłam
Ja tez jestem zdania,ze masz włoski po mimo ze ufarbowane ale zarazem wyglądasz tak jak byś się z nimi urodziła.Po prostu rewelka.I ładną masz cerę.Bardzo do Ciebie pasuje.Ogólny całokształt Super!!

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-08-31, 08:57   #3842
Agatau88
Zakorzenienie

mysia m, Adzio7 dziękuje za komplementy Jak widac na swój wiek nie wyglądam ale trudno A rzeczywiscie zawsze byłam taka jasna blondynka (widać po brwiach co nieco, ale czasem robie henną wiec tez są i tak ciemniejsze niz byly kiedys), szkoda że kiedys nie bylo cyfrowek, to bym wstawiła fotki dopiero odkąd zaczelam farbowac zaczely mi ciemne rosnąć, nie wiem jak to możliwe?

Jeślu chodzi o farby Loreala to snowhitee uzywa i jest zadowolona, chyba Jej nie niszczą wlosow. Ja uwazam ze Loreal profesjonalny ma dobre farby, a sklepowe rzeczywiscie zlote wychodza rude.

blond bunny - juz nie moge doczekać sie tej analizy od Ciebie

mysia - no ja wiem ze człowiek jak juz nosił blond i przemaluje na ciemny to bardzo czesto zaluje, szczególnie jeśli kobieta jest naturalną blondynką, wtedy śrenio jej te włosy pasuja. Ale zarowno ja jak i Ty mamy nauczke, ja poki co zostaje przy blondzie

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-08-31 o 09:05
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-08-31, 09:09   #3843
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Agatau, z tym wiekiem to tak nie panikuj, jak dla mnei na pewno nie wyglądasz na 16 czy 18. Normalnie na 20z hakiem. Zresztą lepiej wyglądac młodziej. Ja mam w paźdzerniku 30 i tez nie wyglądam całe szczescie.

kurcze.. pierwszy raz nie domyłam oleju.. ale szjas.. wygladam jak zmokłą kuura.. a nie chce mi sie drugi raz robic mycia i odzywek. Szarosiwe nie zlazło. jak jest mokre, to wydaje sie zielonkawe Ale jakas zapłata musi byc z błedy. Za jakis czas zrobie sobie 8 albo 9 czysta i bedą fajniutkie bez szarosci, bo to domywanie jej jest denerwujące. Ale przynajmniej jest blond.
Stary 2010-08-31, 09:15   #3844
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Agatau, z tym wiekiem to tak nie panikuj, jak dla mnei na pewno nie wyglądasz na 16 czy 18. Normalnie na 20z hakiem. Zresztą lepiej wyglądac młodziej. Ja mam w paźdzerniku 30 i tez nie wyglądam całe szczescie.

kurcze.. pierwszy raz nie domyłam oleju.. ale szjas.. wygladam jak zmokłą kuura.. a nie chce mi sie drugi raz robic mycia i odzywek. Szarosiwe nie zlazło. jak jest mokre, to wydaje sie zielonkawe Ale jakas zapłata musi byc z błedy. Za jakis czas zrobie sobie 8 albo 9 czysta i bedą fajniutkie bez szarosci, bo to domywanie jej jest denerwujące. Ale przynajmniej jest blond.
mi się ta zielonkawosc zmyła po pół tygodnia
wasienka jest offline  
Stary 2010-08-31, 09:25   #3845
mysia m
Zakorzenienie

hehe, wiem, ze to sie domyje, pamietam ze poprzednio to chyba z tydzien jej zajmowało, a az takie szaruchy to nie były. chyba na razie zrezygnuje z popiołków.
Stary 2010-08-31, 09:34   #3846
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
blond bunny no to wkleje fotki, ale sie nie smiejcie bo jestem potargana i wyglądam jak lew na jednym zdjęciu
Dziękuje za pomoc, świetna sprawa z tą analizą
Wklejam takie zbliżenie na cerę, żeby było widać ze rumiana ze mnie baba i że mam bardzo jasne brwi, z daleko ich nie widać i kolor oczu dobrze widac. I przepraszam że mruże oczy ale poraziło mnie słońce. Odrost - zdjęcia robione wczoraj. Generalnie mam dziwną urodę
Oczywiście wygladam na 16 lat, a nie 22, ale już się do tego przyzwyczaiłam
ślicznie wyglądasz bardzo ładny koloryt skóry, taki zdrowy, brzoskwinkowy, cudo (ahhh chce na plaże:P) no i blond włoski super Ci pasują
infatuated jest offline  
Stary 2010-08-31, 09:53   #3847
niewyspana91
Raczkowanie

Hej dziewczyny, prosze o poradę.
Od kilku lat farbuję włosy na jasny blond, jednak wreszcie zdecydowałam wrócić do naturalnego koloru. Mam już kilku cm odrosty i teraz zastanawiam się co dalej. Jakiej farby użyć? I czy odrosty też malować?
Dziś robię pierwszą próbę, mam farbę Wellaton 8/0 jasny blond. Na opakowaniu fajny kolor, nie jasny tylko taki ciemniejszy. Tylko nie wiem czy mi z tego mojego jasnego blondu wyjdzie taki ciemny odcień?
W ogóle w drogerii trudno mi było znaleźć taką farbę, jaką bym chciała. Chodzi mi o kolor włosów zbliżony do tego co ma Gisele Bundchen. Czy może lepiej jakbym pofarbowała się na inny kolor, np jakiś jasny brąz i z niego zeszła do takiego blondu?
*szukam motywacji coby popracować nad ciałem
niewyspana91 jest offline  
Stary 2010-08-31, 10:02   #3848
visionAM
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez niewyspana91 Pokaż wiadomość
Od kilku lat farbuję włosy na jasny blond, jednak wreszcie zdecydowałam wrócić do naturalnego koloru. Mam już kilku cm odrosty i teraz zastanawiam się co dalej. Jakiej farby użyć? I czy odrosty też malować?
Dziś robię pierwszą próbę, mam farbę Wellaton 8/0 jasny blond. Na opakowaniu fajny kolor, nie jasny tylko taki ciemniejszy. Tylko nie wiem czy mi z tego mojego jasnego blondu wyjdzie taki ciemny odcień?
W ogóle w drogerii trudno mi było znaleźć taką farbę, jaką bym chciała. Chodzi mi o kolor włosów zbliżony do tego co ma Gisele Bundchen. Czy może lepiej jakbym pofarbowała się na inny kolor, np jakiś jasny brąz i z niego zeszła do takiego blondu?
Nie napisałaś jaki masz kolor odrostów więc ciężko powiedzieć co masz z nimi robić i co Ci wyjdzie.
Nie wiem też na jakim poziomie masz ten swój jasny blond, ale chyba farba z poziomu 8 powinna je przyciemnić, nie wiem tylko czy nie będzie znaczącej różnicy między odrostami i resztą włosów.

Co do farbowania na brąz i schodzenia do blondu - w Twojej sytuacji to byłby kompletny idiotyzm.
visionAM jest offline  
Stary 2010-08-31, 10:07   #3849
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ślicznie wyglądasz bardzo ładny koloryt skóry, taki zdrowy, brzoskwinkowy, cudo (ahhh chce na plaże:P) no i blond włoski super Ci pasują
Dziekuje za komplementy kolor cery to miesiaczny pobyt nad morzem normalnie muszę zaznaczyc ze mam bardzo jasną cerę z rumieńcami, zaróżowioną.

mysia cieszę sie ze piszesz ze wygladam na swoje 20 z hakiem apropos - ja tez jestem z pazdziernika, moze masz znam zodiaku Waga? Nie wierze w horoskopy, ale to by wyjśnialo te eksperymenty z wlosami i niezdecydowanie, jak u mnie
A zielona poświata sie zmyje, spokojnie, nieraz ją miałam
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-08-31, 10:08   #3850
mysia m
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez niewyspana91 Pokaż wiadomość
jaesli masz włosy w kolorze jasnego blondu, to jak zrobisz 8, to nadal będzie jasny blond, bo poziom 8 to własnie jasny blond i odpowiednio 9-bardz jasny blond, 10- bardzo bardzo jasny, czyli niemal platynowy. Jesli chcesz przyciemnic wybierz odcien o ton jasniejszy od naturalnego koloru, bo i tak wyjdzie ciemniej. Najlepiej byłoby jednak zrobic farbe zmywalną taka do 28 myc, bo ona sie tak naprawde do konca nie spiera. Musiałabys nałozyc na włosy bez ruszania odrostó, a na ostatnie 3 minuty przemasowac z woda ten szampon na odrosty.
Stary 2010-08-31, 10:17   #3851
blond bunny
Zakorzenienie

Agatau analiza dla ciebie

Twarz prostokątna-kwadratowa- pomieszane cechy, fryzury asymetryczne,o falującej linii z pazurkami zachodzącymi na policzki lub okalające brodę,
niezalecane fryzury to krótkie, równo obcięte do linii brody i grzywki.
Najlepsza długość to półdługie lub długie zależnie od wzrostu.
Najlepsza technika strzyżenia to cieniowanie.

Typ kolorystyczny mieszany wiosna-lato
Ogólne wrażenie jako typ ciepły, jednak włosy masz chyba popietaty średni blond naturalne? Tak mi się wydaje po odroście który jest malutki...
Z wiosny- cera brzoskwiniowo-złocista z rumieńcami, brązowe oczy, brzoskwiniowa opalenizna
Z lata- popielate blond włosy
Zalecane kolory- popielate i platynowe blondy
Niezalecane -rude i złote, czarne
makijaż
podkłady, pudry-beże, brzoskwinie, porcelana
róże-morelowe, brzoskwiniowe,pastelowe róże
cienie do powiek-różowe i srebrzyste beże, szarości,stłumiona zieleń i granat, brązy
pomadki-czerwienie, pomarańcze, korale, morele

Proszę bardzo
Stary 2010-08-31, 10:18   #3852
wasienka
Zadomowienie

Dziewczyny moje kochane, macie niektóre w podpisach że zapuszczacie włosy i macie aktualna długość podana, jak ja mierzycie? Od czubka do końca najdłuższego włosa czy jak?
wasienka jest offline  
Stary 2010-08-31, 10:25   #3853
blond bunny
Zakorzenienie

wasienka od czubka do końca- ja mam równe.
A jak ktoś ma cieniowane to albo do najdłuższego końca albo zaznacza inaczej że ma cieniowane. Generalnie to w takim wypadku powinno się podawać długość największej części włosów zależnie od ścięcia, a nie kilku długich piórek ale wiadomo każdy inaczej podaje
To co laski zapuszczamy razem?
Zróbmy akcję blonding+ zapuszczanie
Stary 2010-08-31, 10:28   #3854
ToTyLkoJa2
Zadomowienie

GG do ToTyLkoJa2

dziewczyny pomóżcie mam kolor włosów identyczny jak ten http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...w=1024&bih=544

i jaką farbą bym nie pomalowała ciągle wychodzi mi taki sam :/ naturalne to taki typowy mysi blond na to miałam pasemka rozjaśniaczem a potem całość, róznymi farbami, piaskowy blond, naturalny itd zalezy mi na takim kolorze http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/fryzura774123.htm czy osiągne go jedynie u fryzjera?
Stary 2010-08-31, 10:35   #3855
blond bunny
Zakorzenienie

Totylkoja te zdjęcia co wstawiłaś są praktycznie identyczne.
Mysi blond hmmm prawie każda pisze że ma mysi blond a potem się okazuje inaczej. Musisz nam szczegółowo napisać i wstawić foty naturalnych i farbowanych swoich, czym farbowane ile razy itp. inaczej nie pomogę.
Stary 2010-08-31, 10:41   #3856
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
a jaką farbkę kupiłaś??
tą 00A z paleta

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
i chyba nawet z tylu podobnie obciete jestesmy
niom

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A jak ktoś ma cieniowane to albo do najdłuższego końca albo zaznacza inaczej że ma cieniowane. Generalnie to w takim wypadku powinno się podawać długość największej części włosów zależnie od ścięcia, a nie kilku długich piórek ale wiadomo każdy inaczej podaje
ja się przyłączam , do dzieła blondyny!
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-08-31, 10:42   #3857
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Agatau analiza dla ciebie

Twarz prostokątna-kwadratowa- pomieszane cechy, fryzury asymetryczne,o falującej linii z pazurkami zachodzącymi na policzki lub okalające brodę,
niezalecane fryzury to krótkie, równo obcięte do linii brody i grzywki.
Najlepsza długość to półdługie lub długie zależnie od wzrostu.
Najlepsza technika strzyżenia to cieniowanie.

Typ kolorystyczny mieszany wiosna-lato
Ogólne wrażenie jako typ ciepły, jednak włosy masz chyba popietaty średni blond naturalne? Tak mi się wydaje po odroście który jest malutki...
Z wiosny- cera brzoskwiniowo-złocista z rumieńcami, brązowe oczy, brzoskwiniowa opalenizna
Z lata- popielate blond włosy
Zalecane kolory- popielate i platynowe blondy
Niezalecane -rude i złote, czarne
makijaż
podkłady, pudry-beże, brzoskwinie, porcelana
róże-morelowe, brzoskwiniowe,pastelowe róże
cienie do powiek-różowe i srebrzyste beże, szarości,stłumiona zieleń i granat, brązy
pomadki-czerwienie, pomarańcze, korale, morele

Proszę bardzo
Dziękuję Ci bardzo Zaraz to sobie wydrukuje

Co do opalenizny to przez pierwsze kilka dni jestem czerwona, opalam sie na czerwono, potem brązowieje ale to dopiero po kilku, nawet kilkunastu dniach, dlatego wlasnie stawiam na LATO bardziej.

A wlosy naturalne mam popielate, blond, ani jasny ani ciemny.
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-08-31, 10:46   #3858
ToTyLkoJa2
Zadomowienie

GG do ToTyLkoJa2

hmm więc wstawiam zdjęcia po ostatnich dwóch farbowaniach- pierwsze ostatnie farbowanie [garnier color naturals 10] drugie garnier nutrisse 101 [superrozjasniająca] wczesniej malowałam garnier belle color 111 i garnier nutrisse 100 [to jest superrozjaśniająca][garnier bardzo ładnie robi mi odrost] no a jeszcze wczesnie pasemka rozjaśniaczem co widać bo są jaśniejsze naturalnego odcienia nie mam ale to jest coś takiego http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...w=1024&bih=544

Edytowane przez ToTyLkoJa2
Czas edycji: 2010-08-31 o 13:33
ToTyLkoJa2 jest offline  
Stary 2010-08-31, 11:14   #3859
kaps
Zakorzenienie

morlle: masz może jakieś zdjęcia tak dla przykładu?

mysia m: właśnie zastanawiam się nad hollywood albo jasny blond złocisto opalizujący A jakie odcienie z garniera byś polecała?
Bo zamierzam się dzisiaj wybrać do jakiegoś kosmetycznego, z tym że niestety w portfelu nie za bogato a wiem, że garniera będę potrzebowała 2 opakowania natomiast loreala 1 wystarcza spokojnie (a jest w promocji w rossmanie za 18 zł) (mam dosyć krótkie włosy, zdjęcie jest kilka postów wyżej ale grube)

Edytowane przez kaps
Czas edycji: 2010-08-31 o 11:16
kaps jest offline  
Stary 2010-08-31, 11:15   #3860
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Ja oczywiście również zapuszczam i działam z Wami blondaski.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-08-31, 11:27   #3861
zonawymarzona
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Kochaniutkie doradzcie mi co zrobic... Jak sie pozbyc tcy zbyt jasnych wlosow... chcialabym miec cos w tym stylu...
zonawymarzona jest offline  
Stary 2010-08-31, 11:36   #3862
zonawymarzona
Rozeznanie

a dodam ze teraz mam cos kolo takiego koloru....jednym slowem zalamalam sie
Stary 2010-08-31, 11:40   #3863
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zonawymarzona Pokaż wiadomość
a dodam ze teraz mam cos kolo takiego koloru....jednym slowem zalamalam sie
Ja bym postawiła na jasny bez.Będzie podobnie.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-08-31, 11:45   #3864
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
pisze się na to!
wasienka jest offline  
Stary 2010-08-31, 11:58   #3865
zonawymarzona
Rozeznanie

a mozecie polecic jakis kolorek z konkretnmej marki?
Stary 2010-08-31, 12:09   #3866
zonawymarzona
Rozeznanie

te tez mi sie podobaja :-(
Stary 2010-08-31, 12:33   #3867
niewyspana91
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Nie napisałaś jaki masz kolor odrostów więc ciężko powiedzieć co masz z nimi robić i co Ci wyjdzie.
Nie wiem też na jakim poziomie masz ten swój jasny blond, ale chyba farba z poziomu 8 powinna je przyciemnić, nie wiem tylko czy nie będzie znaczącej różnicy między odrostami i resztą włosów.

Co do farbowania na brąz i schodzenia do blondu - w Twojej sytuacji to byłby kompletny idiotyzm.
Potem wstawię fotkę włosów, bo teraz mam mokre. Jeśli będzie różnica między odrostami a farbowanymi to nie szkodzi, chodzi mi żeby mieć je ciemniejsze, chociaż zbliżone go tego naturalnego. Narazie jednak zrezygnowałam z farbowania, chyba kupię sobie jeszcze ciemniejszą farbę od tej Wellatonu. Mam jeszcze z Garniera nr 8 jasny blond, ale chyba ją jednak zostawię na jakieś pasemka w przyszłości...

A może jednak spróbuję farbą zmywalną, jak radzi mysia? Garnier 7 np? Na opakowaniu kolor wygląda na ciemniejszy od mojego naturalnego.
*szukam motywacji coby popracować nad ciałem
niewyspana91 jest offline  
Stary 2010-08-31, 12:34   #3868
blond bunny
Zakorzenienie

zonawymarzona możesz zrobić sobie np. garnierem beżowym blondem, ale musisz dokupić sobie wodę 6% i nałożyć z nią farbę na długości a z oryginalną wodą z farby na odrosty, wtedy wyrównasz kolor i go lekko przyciemnisz.
Stary 2010-08-31, 12:39   #3869
zonawymarzona
Rozeznanie

Blond Bunny ja nie mam juz odrostow- po rozjasnianiu kolor sie wyrownal- problem jest w tym ze cale sa jasne...za jasne
A ja chce chociaz taki jak ma Kozuchowska...
Stary 2010-08-31, 12:41   #3870
Adzi07
Zakorzenienie

A swoja droga to piękny jest kolorek włosów Kożuchowskiej.Ale to jakiś chyba bardzo jasny bez.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
balejaż, blond, brąz, ciemne, color, czarne, farba, farbowanie, garnier, joanna, naturals, odrosty, palette, pasemka, pasemka karmelowe, rozjaśniacz, rozjaśnianie, skandynawski blond, uzyskać blad na brązie, wella koleston, włosy, włosy żółte, zmiana koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości