Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-08-31, 17:58   #3901
snowhitee
Zakorzenienie

Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość

Kaps, w swoim czaise bardzo interesowałam sie farbami loreala, bo uwazałam, ze musza byc świetne. Niestety nie moge tego o nich powiedziec. Są delikatne o tyle, ze rozjasniają włosy o ton do 2 od stanu wyjsciowego i wychodza dosc płasko. Ja np bardzo lubie naturalny efekt, gdy kolor nie jest jednolity, a loreal wychodiz równiutko. Na pewno długo sie utrzymuje, ale włosy sa po tej farbie strasznie suche i szorstkie i maja bardzo lekki połysk. Kolory z palety podstawowej wychodzą ciepło, a te złociste juz rudo, wcale nie jak na opakowaniu. Kolory naturalne wychodziły u mnie za kazdym razem z nuta zieleni. No wiec co dla kogo jest wazne. Natomiast sprawdzone pewniki z loreala to na pewno champaigne, hollywood i viking. Jesli chcesz naturalny efekt, to ja polecam od siebie garniera. Podstawowe kolory wychodza chłodno, bez efektu rudosci, a jesli chcesz złoty odcien, to tez taki powinien wyjsc a nie rudy. Ale zawsz epokreslam, ze to co na jednych włosach wychodzi, na innych juz nie musi.
to jestem chyba wizazowym blond wyjatkiem bo mi farbka loreala bardzo sluzy a i wloski sa blyszczace i nie przesuszone pewnie w duzej mierze jest to rowniez zasluga kosmetykow jakie uzywam ale zlego slowa nie moge powiedziec

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
mysia m, Adzio7 dziękuje za komplementy Jak widac na swój wiek nie wyglądam ale trudno A rzeczywiscie zawsze byłam taka jasna blondynka (widać po brwiach co nieco, ale czasem robie henną wiec tez są i tak ciemniejsze niz byly kiedys), szkoda że kiedys nie bylo cyfrowek, to bym wstawiła fotki dopiero odkąd zaczelam farbowac zaczely mi ciemne rosnąć, nie wiem jak to możliwe?

Jeślu chodzi o farby Loreala to snowhitee uzywa i jest zadowolona, chyba Jej nie niszczą wlosow. Ja uwazam ze Loreal profesjonalny ma dobre farby, a sklepowe rzeczywiscie zlote wychodza rude.

blond bunny - juz nie moge doczekać sie tej analizy od Ciebie

mysia - no ja wiem ze człowiek jak juz nosił blond i przemaluje na ciemny to bardzo czesto zaluje, szczególnie jeśli kobieta jest naturalną blondynką, wtedy śrenio jej te włosy pasuja. Ale zarowno ja jak i Ty mamy nauczke, ja poki co zostaje przy blondzie
bardzo fajna dziewczyna z Ciebie i blond Ci pasuje jak nie wiem co ekstra!!

Cytat:
Napisane przez blondiP Pokaż wiadomość
Może jeszcze opowiem Wam historię moich włosów
No więc tak jeszcze rok temu miałam włosy brązowe farbowane i niestety moje włosy od połowy nie są zdrowe zresztą to widać na załączonym zdjęciu, ale tak mi żal je obciąć bo tak długo zapuszczałam, odżywiałam
Mam fioła na punkcie włosów dlatego nie żałuje na odżywki, maski itp itd.
I moje zdanie jest takie że można mieć i blond i długie i zdrowe włosy
Włosy w rzeczywistości nie są aż tak platynowe jak na zdjęciu no może ciutke mniej. Bardziej są zblożone do zdjęcia w avatarze
A jak myślicie ile powinnam ich ściąć?? Bo szczępy też ładnie nie wyglądają
Pozdrawiam
Witaj u nas Sliczne masz te wloski rzeczywiscie widac jak zadbane

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
INFO Z OSTATNIEJ CHWILI ...dla wszystkich którym zależy na szybkim zapuszczeniu włosków.Otóż odkryłam ze moje włoski w ciągu 5 tyg.urosły mi 2 cm a nie jak do tej pory 1 cm.Poświeciłam jednego włoska i wyrwałam ,bo tak nie mogłam dobrze zmierzyć.A wydawał mi się ten mój odrost dość spory jak na tak krótki czas.Przed trzema tyg.zakupiłam zrozpaczona szampon męski alpecin c1(z kofeina).Pokusiłam się na niego,wiedząc ze będę śmierdzieć męskimi perfumami ale powiedziałam sobie ...co tam spróbuje.I tez nie wiem czy to szampon tak zadziałał,ale ostatnio opuściłam się w olejowaniu i piciu lnu wiedz to tylko on wchodzi w grę.Teraz już wracam do tych moich wynalazków ale ten szampon naprawdę działa cuda.Dodam,ze jak umyje nim włoski są dość tępe i jak wysuszę je bez odżywki to trochę suchawe.Ale teraz dorzuciłam odżywkę bez spłukiwania pantine do włosów suchych i zniszczonych i po odżywce wracają do siebie i nie pachnę facetem
heh to super ja niestety raczej nie skusze sie na ten szampon bo nie znioslabym takiego zapahu u siebie podejrzewam, ze koledzy z pracy tez ale brawo za zawziecie i oby rosly jak najwiecej

dziewczynki przylaczam sie do Was blonding&zapuszczanie czas zaczac

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-08-31, 18:05   #3902
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
bardzo fajna dziewczyna z Ciebie i blond Ci pasuje jak nie wiem co ekstra!!
Dzięki wkleje zdjecie w ciemnych jak znajdę to zobaczycie jak było

Tez w sobote bede w Rossmanie to popatrze za tym szamponem do wlosow. A w wersji damskiej go nie ma?

Dziewczyny my tu gadu gadu a ja mam poprawkę egzaminu pojutrze także ucze sie i co jakiś czas dodam tu swoje 3 grosze
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-08-31, 18:12   #3903
kaps
Zakorzenienie

Dziewczyny pomocy! Nałożyłam na moje platynowe włosy Hollywood Loreala i wyszły szarawe mogę coś jeszcze z nimi teraz zrobić?
Dodam jeszcze że kolor na mojej głowie ze słonecznym ciepłym blondem nie ma nic wspólnego...

Edytowane przez kaps
Czas edycji: 2010-08-31 o 18:24
kaps jest offline  
Stary 2010-08-31, 19:07   #3904
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaps Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy! Nałożyłam na moje platynowe włosy Hollywood Loreala i wyszły szarawe mogę coś jeszcze z nimi teraz zrobić?
Dodam jeszcze że kolor na mojej głowie ze słonecznym ciepłym blondem nie ma nic wspólnego...
Nie martw się pomyjesz trochę szamponem przeciwłupieżowym i będzie ok.Wypłucze się .Nie Ty pierwsza co Cie to dopadło.Będzie dobrze.

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dzięki wkleje zdjecie w ciemnych jak znajdę to zobaczycie jak było

Tez w sobote bede w Rossmanie to popatrze za tym szamponem do wlosow. A w wersji damskiej go nie ma?

Dziewczyny my tu gadu gadu a ja mam poprawkę egzaminu pojutrze także ucze sie i co jakiś czas dodam tu swoje 3 grosze
Jest ale jest dużo droższy.I nazywa się Pntur 39 ale obawiałam się go bo ponoć jest przeznaczony dla starszych kobiet,które maja problemy z upływającym wiekiem co jak wiadomo i włoski ubolewają.Ale naprawdę jak da się odżywkę to już nie czuć męskością.

A tak wyglądają.Rożnica w cenie to prawie jeszcze raz tyle.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-08-31 o 19:09
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-08-31, 19:09   #3905
kaps
Zakorzenienie

Ale wypłucze się do takiej platyny jak miałam, czy będzie taki bardziej słoneczny?
Stary 2010-08-31, 19:18   #3906
blond bunny
Zakorzenienie

Ewcia u jakiej ty fryzjerki byłaś że takie głupoty ci nagadała
To ona chyba nie widziała popalonych włosów, albo wydaje jej się że jak ktoś ma jasny blond to musi być popalony...ech...żal po prostu.
Jak ktoś ma spalone włosy to mu się ciągną i to jest znak.
Na pewno nie są sztywne ani grube.
Jak czeszesz takie włosy to się same rwą i są takie jak rozciągnięte, że aż pękają. Z tego co wiem nie masz takich włosów.
Kolejna rzecz że takie włosy się łamią, kruszą i rozdwajają.
Ewcia spokojnie, nie masz spalonych włosów.

kotka białe punkty przy końcówkach włosów to nie oznaka spalenia a przesuszenia końcówek i rozdwajania się ich- z tej kropki włos zaczyna się dzielić na dwa lub więcej.

Tak wyglądają spalone włosy:

Załącznik 3376394

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-08-31 o 19:29
blond bunny jest offline  
Stary 2010-08-31, 19:27   #3907
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

bunny, potrzebuje pomocy, mam kilka zielonych pasm z samego wierzchu. czekac az sie wypłuczą? zejda z nastepnym farbowaniem na kolor podstawowy? czy jedynym wyjsciem jest ponownie rozjasniacz?! mogłabym wypłukac tylko te pasma, ale są juz mocno naruszone, bo były wrecz białe po słoncu i rozjasniaczu. w sumie mogłabym je wyłapac i nałozyc farbe rozjasniającą.. nie wiem gdzie kupic czerwona płukanke, która polecałas, poza tym boje sie, że wtedy reszta włosów zrudzieje.

snowhite, w porzadku, dlatego pisąłm wyłącznie o sobie, ze ja z niego nie byłam zadowolona.

kaps, szary sie spłucze do naturalnego odcienia po paru myciach.
Stary 2010-08-31, 19:30   #3908
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia u jakiej ty fryzjerki byłaś że takie głupoty ci nagadała
To ona chyba nie widziała popalonych włosów, albo wydaje jej się że jak ktoś ma jasny blond to musi być popalony...ech...żal po prostu.
Jak ktoś ma spalone włosy to mu się ciągną i to jest znak.
Na pewno nie są sztywne ani grube.
Jak czeszesz takie włosy to się same rwą i są takie jak rozciągnięte, że aż pękają. Z tego co wiem nie masz takich włosów.
Kolejna rzecz że takie włosy się łamią, kruszą i rozdwajają.
Ewcia spokojnie, nie masz spalonych włosów.
Bunny tylko w tym problem, że mi się włosy ciągną

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
aha... a może blond bunny się na ten temat wypowie??? bo ja się nie znam na spalonych włosach ??? wiem ze jak biała kropka sie robi 1 cm przed koncem wtedy w tym miejscu jest złamany albo spalony... a co do całośći to nie wiem jak to rozpoznać... a wklej zdjęcia fryzurki
jutro wkleję bo idę na rozpoczęcie i będę ładnie miała wymodelowane to zrobię zdjęcie

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-31, 19:32   #3909
blond bunny
Zakorzenienie

Ewcia a po czym poznajesz że się ciągną? Jak ci się to objawia?

mysia z kolejnym farbowaniem zieleń ustąpi. Poza tym ona się zmyje jak szarość.
Stary 2010-08-31, 19:35   #3910
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

bunny, cholercia, bo juz wpadałam w panike.. dzieki!!!!!!! dzieki dzięki!

sorki, z etak wyrywkowo, ale musze małego kąłsc, to nie poczytam Was nawet spokojnie, jutro nadrobie.
Stary 2010-08-31, 19:44   #3911
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Bunny tylko w tym problem, że mi się włosy ciągną
Mnie też się ciągnęły.. na mokro to nawet nie próbowałam ich czesać bo się ciągnęły a to co zostawało na grzebieniu jak zdejmowałam to sie taka kulka gumowata robiła no i niestety dlatego zdecydowałam się to w cholerę ściąć.

Co do szamponu - ja używam czerwonego pharmacerisa miał pomóc w rośnięciu ale jakoś u siebie nie widzę :/ Miałam w planach kupić teraz seboradin bo też ponoć po nim lepiej rosną - ale skoro tak zachwalasz to skoczę jutro i kupię - ja i tak po myciu maskuję włoski albo używam odzywki bez spłukiwania joanny, więc suche być nie powinny a i zapach też troche zniweluje
Jakby pomogło to naprawde byłoby super

Zresztą jutro chyba wybiorę się do hurtowni fryzjerskiej i kupię sobie jedwab biosilka (kocham ten zapach - mnie on pachnie taką gumą "turbówką" jakie kiedyś dawno dawno były) i tą maskę dolce - anti age.. bo kończy mi się wax, uwielbiam to co robi z moimi włosami ale trochę boję się by mi się włoski nie zażółcały..

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-08-31 o 19:51
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-08-31, 19:53   #3912
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Mnie też się ciągnęły.. na mokro to nawet nie próbowałam ich czesać bo się ciągnęły a to co zostawało na grzebieniu jak zdejmowałam to sie taka kulka gumowata robiła no i niestety dlatego zdecydowałam się to w cholerę ściąć.

Co do szamponu - ja używam czerwonego pharmacerisa miał pomóc w rośnięciu ale jakoś u siebie nie widzę :/ Miałam w planach kupić teraz seboradin bo też ponoć po nim lepiej rosną - ale skoro tak zachwalasz to skoczę jutro i kupię - ja i tak po myciu maskuję włoski albo używam odzywki bez spłukiwania joanny, więc suche być nie powinny a i zapach też troche zniweluje
Jakby pomogło to naprawde byłoby super
No ja używam go dopiero 3 tyg.a tu taki szok. No na mój łepek pomógł,ale jak by co nie przeszło u którejś z Was to nie bijcieU mnie wax nie przeszedł,robił mi straszne siano z włosów.I zażółcał strasznie.

Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-08-31 o 19:55
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-08-31, 20:03   #3913
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia a po czym poznajesz że się ciągną? Jak ci się to objawia?
no jak mam mokre włosy to wogóle ich nie potrafie rozczesac a jak palcami przeczesuje to też nie umiem bo mi hamują

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
no mi właśnie też się robi taka gumowa kulka jak ściągnę włosy z grzebienia, ale mi włosy nie wypadają tylko po prostu się urywają przez to ciągnięcie

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-31, 20:34   #3914
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no jak mam mokre włosy to wogóle ich nie potrafie rozczesac a jak palcami przeczesuje to też nie umiem bo mi hamują

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

no mi właśnie też się robi taka gumowa kulka jak ściągnę włosy z grzebienia, ale mi włosy nie wypadają tylko po prostu się urywają przez to ciągnięcie
Mnie też nie wypadały.. przez chwile po farbowaniu wellatonem troche mi wypadały, ale po olejownaiu przestały i od tamtej pory trzymają się jak należy
Tylko właśnie się tak gumiły, aż mi się płakać chciało jak się czesałam, bo bałam się że naprawdę trzeba będzie ściąć i to bardzo krótko.

Walczyłam z tym miesiąc, ale nic nie przeszło a dodatkowo były bardzo długo mokre i ciężko schły. W końcu zdecydowałam się ściąć.
Dzień pzred pójściem do fryzjera umyłam głowę na noc i nie wysuszyłam ich, chciałam by wyschły same przez noc (kiedyś miałam bardzo grube za ramiona włosy i bez problemu noc im starczała by wyschły) niestety rano gdy się obudziłam nadal były mokre zupełnie jakbym dopiero co wytarła je ręcznikiem :/ Fryzjerka powiedziała mi, że właśnie jak włosy są tak mocno zniszczone to chłoną wilgoć (czy jakoś tak nie chce przekręcać i jej kwalifikacji obniżać ) I choć było mi przykro, że muszę ciąć to utwierdziłam się w tym, że to dobra decyzja

Adzi, a szampon wypróbuje i tak co mi szkodzi
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-08-31, 20:36   #3915
ifrit
Zadomowienie

juuuppppiiii wella rozjasniła włosy jutro beda fotki
w swietle dziennym... bo najlepiej oddadza efekt zabiegu ... trzymałam na włoskach ok 50 min i rezultat super mięciutkie , 0 sianka itp a jednak dav rade z czarnych przejść do blondu
Stary 2010-08-31, 20:43   #3916
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
w swietle dziennym... bo najlepiej oddadza efekt zabiegu ... trzymałam na włoskach ok 50 min i rezultat super mięciutkie , 0 sianka itp a jednak dav rade z czarnych przejść do blondu
Aż mi się wierzyć nie chce, ja farbowałam 8 lat na czarno i potrzebowałam kilku balejaży i paru rozjaśniaczy a i tak zakończyło się na rudym a zniszczenia jak po bombie atomowej.
Chyba krótko miałaś czarne? łał jestem w szoku :
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-08-31, 20:44   #3917
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

a co myslicie o farbie garnier color naturals 9.1 bardzo jasny popielaty blond? planuje jej uzyc po dekoloryzacji. czy to dobry pomysl?
jenny87 jest offline  
Stary 2010-08-31, 20:46   #3918
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Gratuluje sukcesu.Koniecznie daj jutro foto.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-08-31, 20:54   #3919
ifrit
Zadomowienie

zdjecia beda jutro

z czernii do blondu, robiłam kilka razy dekolor ale i tak było pomaranczowo , rudawo itp ufff ale to juz za mna szkoda ze rzadko ten krem rozjasniajacy mozna kupic bo on tak na pół wycofany
Stary 2010-08-31, 20:55   #3920
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Mnie też nie wypadały.. przez chwile po farbowaniu wellatonem troche mi wypadały, ale po olejownaiu przestały i od tamtej pory trzymają się jak należy
Tylko właśnie się tak gumiły, aż mi się płakać chciało jak się czesałam, bo bałam się że naprawdę trzeba będzie ściąć i to bardzo krótko.

Walczyłam z tym miesiąc, ale nic nie przeszło a dodatkowo były bardzo długo mokre i ciężko schły. W końcu zdecydowałam się ściąć.
Dzień pzred pójściem do fryzjera umyłam głowę na noc i nie wysuszyłam ich, chciałam by wyschły same przez noc (kiedyś miałam bardzo grube za ramiona włosy i bez problemu noc im starczała by wyschły) niestety rano gdy się obudziłam nadal były mokre zupełnie jakbym dopiero co wytarła je ręcznikiem :/ Fryzjerka powiedziała mi, że właśnie jak włosy są tak mocno zniszczone to chłoną wilgoć (czy jakoś tak nie chce przekręcać i jej kwalifikacji obniżać ) I choć było mi przykro, że muszę ciąć to utwierdziłam się w tym, że to dobra decyzja
no mi też długo schną, ale noc im spokojnie wystarcza, tylko rano wstaje i są sztywne jak chol*** i to nie jest zależne od tego czy pójdę spac z wilgotnymi włosami czy wyschną podczas dnia, jak wyschną to są strasznie sztywne, jak zrobie kucyka to mi sterczy jak antena, naprawdę

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
no to super gratuluje

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-31, 21:01   #3921
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
zdjecia beda jutro

z czernii do blondu, robiłam kilka razy dekolor ale i tak było pomaranczowo , rudawo itp ufff ale to juz za mna szkoda ze rzadko ten krem rozjasniajacy mozna kupic bo on tak na pół wycofany
Ach to jeszcze dekoloryzacja po drodze była.. Ojoj a włoski jak się trzymają? Mówisz, że w dobrej kondycji ? To dobrze, też dałaś im trochę popalić

Pamiętaj jutro o zdjęciach
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-08-31, 21:05   #3922
morelle
Wtajemniczenie

Cytat:
Oj, widzisz, gdybym w pore się połapała, odradziłbym ci Hollywood, bo na rozjaśnionych włosach on daje odcień platyny. Dobrze gasi ewentualnego kurczaka, ale to tyle.

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Ale wypłucze się do takiej platyny jak miałam, czy będzie taki bardziej słoneczny?
Niestety, obawiam się, że nie. U mnie wypłukiwał się do białego.

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Mój aktualny kramik: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1147016
morelle jest offline  
Stary 2010-08-31, 21:14   #3923
snowhitee
Zakorzenienie

Dziewczynki slyszalyscie o nowosci Shwarzkopfa?

cyt. "Schwarzkopf wprowadzi nową trwałą koloryzację bez amoniaku w postaci pianki. Perfect Mousse ma lekką formułę, co pozwala piankę łatwo rozprowadzić na włosach - wystarczy zmieszać żel koloryzujący z emulsją rozwijającą i przygotowaną w ten sposób mieszankę rozprowadzić na włosach jak szampon. Perfect Mousse obiecuje trwałe kolory i idealne pokrycie siwizny. Zestaw zawiera maskę regenerującą z ekstraktem z orchidei oraz proteiny soi (15 odcieni; 1 op./23 zł)."

Poza tym male wyjasnienienie na czym polega ta nowa koloryzacja INOA

cyt. "W setną rocznicę wynalezienia przez założyciela marki L'Oréal współczesnej koloryzacji profesjonalna linia L'Oréal Professionnel wprowadziła nową usługę - INOA. To skrót od Innovation No Ammonia, czyli innowacja bez amoniaku. - Ale farba bez amoniaku to przecież żadna nowość! - mówię do Leszka Czajki, fryzjera i ambasadora marki. Okazuje się, że nie tylko o brak amoniaku chodzi. Laboratoria L'Oréal Research opracowały metodę, która pozwala osiągnąć taki sam efekt koloru, jaki dawała farba z amoniakiem, ale pokrywając siwe włosy! Sekretem jest system dostarczania preparatu w głąb włosa na bazie olejku - Oil Delivery System, podobno po raz pierwszy wykorzystany w koloryzacji włosów. Olejek zwiększa efektywność koloryzacji, ułatwiając wprowadzenie w głąb włosa aktywnych składników odpowiedzialnych za kolor, w tym substancji zasadowych (ale innych niż amoniak), np. etanoloamina zwana monoetanoloaminą (w skrócie MEN lub MEA). Umożliwiają one rozjaśnienie włosów, które przy tak małym stężeniu substancji aktywnej było do tej pory niemożliwe. Z INOA 'włosy są gładkie jak przed koloryzacją' mówił dla 'NY Times' po premierze usługi Paul Schiraldi, wicedyrektor marketingu L'Oréal Professionnel w Stanach Zjednoczonych. Jeśli INOA się przyjmie na rynku, 'zniszczenia po koloryzacji będą pieśnią przeszłości' - dodał." - i co o tym myslicie?

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-08-31, 21:16   #3924
efcia90
Zadomowienie

Dziewczyny, jestem blondynką od jakichś.. 3tyg. (no może to nie do końca blond), za mną 2x dekolor i 3 farbowania Wellatonem 12/0. Chciałabym taki ładny blondzik, zbliżony do koloru na opakowaniu tej farby, ale wiem, że jeszcze długa droga przede mną. Natomiast mam pytanie odnośnie mojego obecnego koloru - ma lekką poświatę zielonego i nie wiem, jak się go pozbyć. Używam szampony Joanny rewitalizującego kolor ale nie wiem, czy powinnam czy jak, to moja pierwsza styczność z blondem co zrobić żeby ta zieleń zniknęła i czy da radę z tego koloru przejść na taki jasny blond BEZ ponownej dekoloryzacji i wizyty u fryzjera ? Jesteście ekspertkami, pomóżcie
1. kolor, do którego dążę
2. mój obecny kolor (jest troszkę jaśniejszy, ciemne zdjęcie wyszło)
3. czy taki jasny kolor w ogóle do mnie pasuje ? 4 lata farbowania na czarno robi swoje
Stary 2010-08-31, 21:17   #3925
kaps
Zakorzenienie

morelle a jaką farbę byś mi poleciła żeby wyszedł taki ładny, słoneczny blond jak chciałam? Bo teraz dam im kilka tygodni odpocząć (pewnie ze 2 wszak jestem niecierpliwa strasznie) ale farbowała dalej będę dopóki nie osiągnę wymarzonego koloru

Edytowane przez kaps
Czas edycji: 2010-08-31 o 21:19
kaps jest offline  
Stary 2010-08-31, 21:19   #3926
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczynki slyszalyscie o nowosci Shwarzkopfa?

cyt. "Schwarzkopf wprowadzi nową trwałą koloryzację bez amoniaku w postaci pianki. Perfect Mousse ma lekką formułę, co pozwala piankę łatwo rozprowadzić na włosach - wystarczy zmieszać żel koloryzujący z emulsją rozwijającą i przygotowaną w ten sposób mieszankę rozprowadzić na włosach jak szampon. Perfect Mousse obiecuje trwałe kolory i idealne pokrycie siwizny. Zestaw zawiera maskę regenerującą z ekstraktem z orchidei oraz proteiny soi (15 odcieni; 1 op./23 zł)."

Poza tym male wyjasnienienie na czym polega ta nowa koloryzacja INOA

cyt. "W setną rocznicę wynalezienia przez założyciela marki L'Oréal współczesnej koloryzacji profesjonalna linia L'Oréal Professionnel wprowadziła nową usługę - INOA. To skrót od Innovation No Ammonia, czyli innowacja bez amoniaku. - Ale farba bez amoniaku to przecież żadna nowość! - mówię do Leszka Czajki, fryzjera i ambasadora marki. Okazuje się, że nie tylko o brak amoniaku chodzi. Laboratoria L'Oréal Research opracowały metodę, która pozwala osiągnąć taki sam efekt koloru, jaki dawała farba z amoniakiem, ale pokrywając siwe włosy! Sekretem jest system dostarczania preparatu w głąb włosa na bazie olejku - Oil Delivery System, podobno po raz pierwszy wykorzystany w koloryzacji włosów. Olejek zwiększa efektywność koloryzacji, ułatwiając wprowadzenie w głąb włosa aktywnych składników odpowiedzialnych za kolor, w tym substancji zasadowych (ale innych niż amoniak), np. etanoloamina zwana monoetanoloaminą (w skrócie MEN lub MEA). Umożliwiają one rozjaśnienie włosów, które przy tak małym stężeniu substancji aktywnej było do tej pory niemożliwe. Z INOA 'włosy są gładkie jak przed koloryzacją' mówił dla 'NY Times' po premierze usługi Paul Schiraldi, wicedyrektor marketingu L'Oréal Professionnel w Stanach Zjednoczonych. Jeśli INOA się przyjmie na rynku, 'zniszczenia po koloryzacji będą pieśnią przeszłości' - dodał." - i co o tym myslicie?
A ja na to łał z tą nowością shwarzkopfa na razie sobie daruję, nie przetestowałam jeszcze metody Adzi

Ale to INOA hmm.. zaciekawiło mnie.. ciekawe czy faktycznie tak nie niszczy włosów , ale pewnie też swoje kosztuje :/
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-08-31, 21:26   #3927
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
A ja na to łał z tą nowością shwarzkopfa na razie sobie daruję, nie przetestowałam jeszcze metody Adzi

Ale to INOA hmm.. zaciekawiło mnie.. ciekawe czy faktycznie tak nie niszczy włosów , ale pewnie też swoje kosztuje :/
pewnie koszt takiej nowosci u mnie to w granicach 250zl jak nie lepiej ale ten schwarzkopf tez mnie zainteresowal, ma podobno w ofercie kolor 1000 perlowy blond ciekawe co to bedzie

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-08-31, 21:33   #3928
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem blondynką od jakichś.. 3tyg. (no może to nie do końca blond), za mną 2x dekolor i 3 farbowania Wellatonem 12/0. Chciałabym taki ładny blondzik, zbliżony do koloru na opakowaniu tej farby, ale wiem, że jeszcze długa droga przede mną. Natomiast mam pytanie odnośnie mojego obecnego koloru - ma lekką poświatę zielonego i nie wiem, jak się go pozbyć. Używam szampony Joanny rewitalizującego kolor ale nie wiem, czy powinnam czy jak, to moja pierwsza styczność z blondem co zrobić żeby ta zieleń zniknęła i czy da radę z tego koloru przejść na taki jasny blond BEZ ponownej dekoloryzacji i wizyty u fryzjera ? Jesteście ekspertkami, pomóżcie
1. kolor, do którego dążę
2. mój obecny kolor (jest troszkę jaśniejszy, ciemne zdjęcie wyszło)
3. czy taki jasny kolor w ogóle do mnie pasuje ? 4 lata farbowania na czarno robi swoje
Według mnie to już masz bardzo ładny bez.Moze odczekaj teraz chwilkę ,co jak będziesz je tak katować dokol+farby to naprawdę zniszczysz je.A lepiej dochodzić do tego powoli.Ja bym na razie zostawiła jak jest i dobrze po odżywiała.Z reszta przyzwyczajaj się powoli do blondu,skoro schodzisz z czarnego.Wielu osoba podobają się b.jasne blondy a jak już do niego dochodzą to twierdza ze do nich nie pasuje i tylko nie potrzebnie niszczyły włoski.Ale to Twój wybór,zrobisz jak zechcesz.To moje zdanie.

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:

Fajne i bardzo interesujące.Na pewno w Polsce będzie można ta metoda na początku (5lat) robić tylko w salonach.Ale ciekawe.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-08-31, 21:38   #3929
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

a co myslicie o garnier color naturals 9.1?
jenny87 jest offline  
Stary 2010-08-31, 21:44   #3930
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
a co myslicie o garnier color naturals 9.1?
nie uzywalam ale mysle ze z poczatku moze wyjsc ciemnawo i szaro-buro, a za kazdym myciem bedzie troche jasniec jak to z popielami bywa

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
balejaż, blond, brąz, ciemne, color, czarne, farba, farbowanie, garnier, joanna, naturals, odrosty, palette, pasemka, pasemka karmelowe, rozjaśniacz, rozjaśnianie, skandynawski blond, uzyskać blad na brązie, wella koleston, włosy, włosy żółte, zmiana koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości