Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-05, 14:49   #4351
infatuated
Zakorzenienie

Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
infatuated to ja mam podobny plan jak Ty:

-kupić Dermene (niestety mycie codzienne) bo potem-
-ampułki Radicala
-Wax zagraniczny na skalp
-pokrzepol
-olej kokosowy Vatika - ten co niby troszke przyspiesza
-mam tez serum Radicala ale to raczej nie na skalp, a na włosy
-wiadomo ze maski ale to też na calosc a nie skalp
-suplementy chyba soboe daruje choć kusicie Skrzypovita

Wiadomo masaże, dieta, ruch jak radzi blond bunny

infatuated a watek o przyspieszaniu znam, kiedyś sie czynnie tam udzialalam

http://www.farmona.pl/pielegnacja-wlosow/radical/

Znacie te kapsułki z dołu strony? Skład wydaje sie super. Wiele z nas jest uczulonych na cynk,co objawia się bólami brzucha po suplementach. Slrzypovita w składzie ma cynk czysty, a Radical siarczan cynku co może ułatwiać przyswajanie. Poprawcie mnie jeśli się mylę, bo nie znam się na tym wystarczająco żeby sie wypowiadać w sposób pewny.
nie znam tych kapsułek, ale skład rzeczywiście ciekawy. Mi z suplementów najbardziej pomaga vitapil wiec się bede jego trzymac a stosowałas moze wcierki z soku z rzepy??

co do ampułek Radical to ja bardzo polecam, teraz jestem na połowie 1 opakowania, ale docelowo się stosuje oczywiscie 2. Na wiosne już próbowałam i działało

Blond bunny-bardzo fajna ta Twoja dieta, widać, że przemyślana i wszystko co zdrowe dla włosków to im w pokarmie dostarczasz. Ja teraz się w miare poprawnie odżywiam, przede wszystkim regularnie ale niestety w ciągu roku szkolnego to jadam w cały świat, jak zaspie to nawet bez sniadania już muszę pedzic na wykłady, w ciągu dnia w przerwie między zajęciami gdzieś się skoczy do sphinxa czy na pizze, ehh... w macdonaldzie to jestem prawie codziennie, słodyczy sobie też nie odmawiam ojj nie..z chipsami jest to samo Ale mam dość stresujące studia wiec np taka czekolada czy jakis batonik na szybko dobrze na mnie działa Widze, że wage masz podobną, ja nawet teraz 45 kg waże a mam 165cm

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-09-05 o 14:56
infatuated jest offline  
Stary 2010-09-05, 15:32   #4352
MorireAmore
Rozeznanie

dzień dobry

z dnia na dzień się przyzwyczajam do mojego kurczaczka , a tak serio to nawet chyba już go nie ma

mam tylko małę pytanie kochane , otóż górę włosów mam jasną , ale cieżko mi pofarbować resztę , boje się trzymać na nich coś mocnego az 60 min jak na odroście , a jak tego nei zrobię to będzie widoczna różnica . . . jak wyrównać kolor ???

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

dziewczęta a ten olejek rycynowy faktycznie jest taki magiczny ? czytałam że smaruje się nim włosy całe , łeb w folię i tak całą noc ? widziałyście efekty po nim ?

Be nice, I could be your nurse someday.

MorireAmore jest offline  
Stary 2010-09-05, 15:52   #4353
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
dziewczynki powiedzcie mi czy któraś używała palette xxl 10 lub 11 ? jak wychodzą te kolorki? na włosach b.ciemny blond? bo 00a to może mi wyjść mega jasny biały a takiego nie chce a te xxl'ki są w sklepach w Anglii... dlatego pytam. jak któraś używała to niech wstawi fotki, z góry dzięki
mroźny blond wyszedł mi na odrostach rudo a na tych jasniejszych mega brzydko szarosiwo
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-09-05, 17:53   #4354
Asia10000
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Dziewczyny używałyście Wellatonu 12/1, ja używam i jestem zadowolona bardzo dobrze kryje odrost i nie spłukuje się ( w każdym razie u mnie)

Nie używam dodatkowo żadnych płukanek a kolor na pewno nie jest po niej żółty

Sama schodziłam na blond z ciemno brązowych włosów wpierw pasemkami a potem tylko Wellatonem, nie używałam w ogóle rozjaśniacza.
Trochę sie pomęczyłam i efekt jest w porządku .

Raz tylko użyłam na początku Garniera i po tej farbie miałam koszmarny kolor włosów z sino niebieskimi refleksami.
Asia10000 jest offline  
Stary 2010-09-05, 18:04   #4355
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
i

Snowhitee nie słyszałam o niczym wyrównującym kolor beżowy.
Color touche to farbki nietrwałe coś jak szampony koloryzujące na ileś tam myć. Często stosuje się je po rozjaśniaczu żeby nadać wlosom inny kolor jako tonery. Zabieg trzeba jednak powtarzać co 2 tyg. żeby kolor był ładny.
Do beżu mogę polecić płukankę fioletową delii bo jak się zrobi mocne stężenie albo robi ją co mycie to włosy nabierają takiego perłowego różowo-srebrnego połysku. Lekko zaczynają wpadać w beż.
czyli ta wella sie splukuje? ale polozyc ja sobie moge zeby wyrownac kolor i potem polozyc farbe z docelowym kolorem? Chodzi mi o to, ze teraz chce klasc perlowy blond londy ale boje sie zeby pasemka po n&e 522 nie wyszly niebiesko i myslalam , zeby najpierw polozyc ten color touch lub matrix color sync w kolorze reszty wlosow by przyciemnic/zlikwidowac pasemka. Jak myslisz, to w ogole dobry pomysl i moze sie udac?

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-09-05, 19:07   #4356
EwCiA000
Zadomowienie

Bunny mam prośbę, jutro wybieram się na zakupy, powiedz proszę co mam kupic żeby moje włoski odżyły, przynajmniej na zewnątrz(żeby ładnie i zdrowo wyglądały) jeśli nie da się ich odbudowac od wewnątrz bardzo proszę

Napiszę Ci co używam aktualnie, szampon johnsons baby lawendowy, maskę dolce, anti-age i latte. jedwab na końce, jeśli prostuje to spray dove, spray na zniszczone włosy, żeby się lepiej przy okazji rozczesywały z gliss kura i to chyba tyle.

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-09-05, 19:12   #4357
blond bunny
Zakorzenienie

Snow nigdy nie wolno kłaść farb trwałych na nietrwałe... może to spowodować nieoczekiwany kolor lub że farba trwała się zmyje albo nie weźmie- mysia tak miała.
Jak chcesz wyrównać to trzeba by jakaś londę teraz na całość ale neutralną trwałą a potem tą twoją ale nie wiem czy warto bo jak ci się nie spodoba to potem będziesz chciała wrócić do stokholmu i będzie kłopot.
Połóż tą perłową londę na to co masz teraz, jak wyjdą pasma to więcej nie zrobisz. A niebieski się zmyje.

Ewcia tak to wszystko ok ale dokup sobie jeszcze odżywkę bez spłukiwania joanny z serii naturia niebieską albo do włosów zniszczonych. i smaruj włosy od połowy w dół między myciami co 2 dzień.

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-09-05 o 19:14
blond bunny jest offline  
Stary 2010-09-05, 19:31   #4358
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Snow nigdy nie wolno kłaść farb trwałych na nietrwałe... może to spowodować nieoczekiwany kolor lub że farba trwała się zmyje albo nie weźmie- mysia tak miała.
Jak chcesz wyrównać to trzeba by jakaś londę teraz na całość ale neutralną trwałą a potem tą twoją ale nie wiem czy warto bo jak ci się nie spodoba to potem będziesz chciała wrócić do stokholmu i będzie kłopot.
Połóż tą perłową londę na to co masz teraz, jak wyjdą pasma to więcej nie zrobisz. A niebieski się zmyje.

no to mnie zmartwilas myslalam, ze tak sie da.. trwalej neutralnej londy napewno nie bede klasc, szkoda mi wlosow.No nic nastepnym razem sprobuje tej perlowej londy na kilku pasemkach i zobacze jak zlapie. A ten matrix color sync napewno sie zmywa? Bo napisali, ze trwale pokrywa siwe wlosy i tak sie zastanowilam czy tylko siwe

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-09-05, 20:01   #4359
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Ewcia tak to wszystko ok ale dokup sobie jeszcze odżywkę bez spłukiwania joanny z serii naturia niebieską albo do włosów zniszczonych. i smaruj włosy od połowy w dół między myciami co 2 dzień.
ok, to normalnie na suche kłaśc tak??
ale mi jeszcze chodziło o jakieś herabty itp z takich rzeczy

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-09-05, 20:29   #4360
ifrit
Zadomowienie

dziewczynki obecne włoski jak na foto 3 a były bardzo pamarańczkowe po dekoloryzacjach
mam pytanie co zastosowac jak pojawią sie odrosty aby taki zółtawa poświate zneutralizować udało mi sie dojsc do tego koloru po przez krem wella decore ktorego teraz nigdzie nie moge dosatać ... zastosowac wellaton / piopielaty 12/1 czy cos opalizujacego , jakis odcień skandynawski HELP fryzjer nie wchodzi w gre bo zawsze farbujac mam ciemniejsze włosy ... jak myslicie jaki moge miec odcień blondu??

odkryłam fajne serum do koncówek ktore faktycznie działa nie obciazajac włosów sa milutkie i naprawde widze roznice od kiedy je stosuje i przeszłam na blond...
Stary 2010-09-05, 20:54   #4361
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
dziewczynki obecne włoski jak na foto 3 a były bardzo pamarańczkowe po dekoloryzacjach
mam pytanie co zastosowac jak pojawią sie odrosty aby taki zółtawa poświate zneutralizować udało mi sie dojsc do tego koloru po przez krem wella decore ktorego teraz nigdzie nie moge dosatać ... zastosowac wellaton / piopielaty 12/1 czy cos opalizujacego , jakis odcień skandynawski HELP fryzjer nie wchodzi w gre bo zawsze farbujac mam ciemniejsze włosy ... jak myslicie jaki moge miec odcień blondu??

odkryłam fajne serum do koncówek ktore faktycznie działa nie obciazajac włosów sa milutkie i naprawde widze roznice od kiedy je stosuje i przeszłam na blond...
Patrzę tak na te Twoje włosiatka i jestem zła że odradzano mi ściąganie koloru.. zamiast tego bawiłam się w balejaze bo to miało mniej zniszczyć włosy, a efekt jest taki, że musiałam krótko ściąć bo były zniszczone

a o serum ktoś już wspominał tyle, że ciężko je dostać
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-09-05, 21:00   #4362
ifrit
Zadomowienie

serum mozna dostac w naturze lub małych drogeriach .... takich osiedlowych
ojjjj mi tez fryzjerka doradzała balejaz ze bedzie lepiej dla włosków itp guzik prawda ... na głowie tęcza nie jestem zwolenniczka balejaży
wole miec włoski w 1 kolorze
Stary 2010-09-05, 21:14   #4363
blond bunny
Zakorzenienie

Snow wydaje mi się że ten matrix sync jest trwały... ale nie mam pewności, bo można nim podciągać kolor so colorów.
Ale to tez będzie tak jakbyś dwoma trwałymi farbami robiła czyli troszkę bez sensu. Lepiej spróbuj na pasemku ta londę i jak będzie ok możesz całość robić. Ja bym tak zrobiła.

Ewcia dobre są ziółka pokrzywa, skrzyp. Zaparzyć w formie herbatki i pić 2x dziennie. Można też zaparzać te zioła- kupić w aptece i płukać nimi włoski po umyciu.
Stary 2010-09-05, 22:07   #4364
wasienka
Zadomowienie

jeszcze takie pytanie co do MALAKSOWANIA dajmy na to kupie farbe np. palette xxl stalowy blond, zrobie nim najpierw odrosty (pół farby) a po upływie odpowiedniego czasu mogę zmyć z odrostów i bez suszenia nalozyc na 5 min ta reszte farby na cale wlosy zeby byl jeden kolor?
wasienka jest offline  
Stary 2010-09-05, 22:37   #4365
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Asia10000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny używałyście Wellatonu 12/1, ja używam i jestem zadowolona bardzo dobrze kryje odrost i nie spłukuje się ( w każdym razie u mnie)

Sama schodziłam na blond z ciemno brązowych włosów wpierw pasemkami a potem tylko Wellatonem, nie używałam w ogóle rozjaśniacza.

Raz tylko użyłam na początku Garniera i po tej farbie miałam koszmarny kolor włosów z sino niebieskimi refleksami.
Użyłam niestety.. 1 raz i ostatni bo wyszedł kurczak, a włosy były zniszczone tak, że ja przepraszam..

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Snow wydaje mi się że ten matrix sync jest trwały... ale nie mam pewności, bo można nim podciągać kolor so colorów.
Ale to tez będzie tak jakbyś dwoma trwałymi farbami robiła czyli troszkę bez sensu. Lepiej spróbuj na pasemku ta londę i jak będzie ok możesz całość robić. Ja bym tak zrobiła.

Ewcia dobre są ziółka pokrzywa, skrzyp. Zaparzyć w formie herbatki i pić 2x dziennie. Można też zaparzać te zioła- kupić w aptece i płukać nimi włoski po umyciu.

Jak pisałam mnie fryzjerka robiła matrixem by wyrównać kolor i do tej pory mam ten sam kolor włosków mimo częstego mycia, więc mniemam że to trwała farba

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
jeszcze takie pytanie co do MALAKSOWANIA dajmy na to kupie farbe np. palette xxl stalowy blond, zrobie nim najpierw odrosty (pół farby) a po upływie odpowiedniego czasu mogę zmyć z odrostów i bez suszenia nalozyc na 5 min ta reszte farby na cale wlosy zeby byl jeden kolor?
Nie wiem czy ktoś jeszcze oprócz mnie robił włosy palette XXL, chyba nie więc się wypowiem. Ta farba jest taka jakaś.. jakąś ma dziwną konsystencję, albo jest jej dziwnie mało - w każdym razie mnie ledwo starczyło na odrosty Mogłam zapomnieć o przeciąganiu jej po długości A dodam, że nie nakładałam dużo - gdy farbowałam się na czarno zawsze zostawało mi pół farby i mój sposób nakładania farby się nie zmienił więc musi być to wina farby. Ja teraz jak będę robiła odrosty tą 00A to kupię dwie, żebym nie miała znów niespodzianki :/

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-09-05 o 22:39
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-09-05, 22:42   #4366
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ktoś jeszcze oprócz mnie robił włosy palette XXL, chyba nie więc się wypowiem. Ta farba jest taka jakaś.. jakąś ma dziwną konsystencję, albo jest jej dziwnie mało - w każdym razie mnie ledwo starczyło na odrosty Mogłam zapomnieć o przeciąganiu jej po długości A dodam, że nie nakładałam dużo - gdy farbowałam się na czarno zawsze zostawało mi pół farby i mój sposób nakładania farby się nie zmienił więc musi być to wina farby. Ja teraz jak będę robiła odrosty tą 00A to kupię dwie, żebym nie miała znów niespodzianki :/
aha no to jak cos to kupie dwie
wasienka jest offline  
Stary 2010-09-05, 22:48   #4367
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Nie mniej to jest dobre pytanie
Też się zastanawiam, czy jak zmyję już z włosów z odrostów 00A to czy od razu na wilgotne włosy mogę położyć n&e zmieszaną z wodą? A po tym zmyć i nałożyć odżywki dołączone do farb? Czy lepiej by wyschły i odczekać aż trochę się utłuszczą??
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-09-05, 22:54   #4368
madzia3333
Przyczajenie

dziewczyny mam pytanie ...
tyle tych pomysłow mam a nie moge sie zdecydować
mogę położyć rozjaśniacz (np. joanna) a na to farbkę np wellaton popielaty blond ?? chodzi mi o to ze nie wiem czy nie wyjdą mi zielone włosy, albo mi wypali .. bo już mnie sis nastraszyła .. może być takie połączenie ?
madzia3333 jest offline  
Stary 2010-09-05, 22:59   #4369
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość

ta welle widzialam u siebie w rossmanie i jakis czas temu w naturze, moze popatrz jeszcze w malych drogeriach. A serum uzylam dzis trzeci raz i tez jestem bardzo zadowolona

Cytat:

Dziekuje za odpowiedzi pewnie zmeczona po szkole jestes a my Cie tu meczymy zrobie jak mowisz a nad tym matrixem pomysle w ostatecznosci. On jest niby bez amoniaku wiec powinnien mniej wplynac na zdrowie wlosa ale wiadomo jak to jest.

A co do tych ziolek do picia to ktore sa smaczniejsze pokrzywa czy skrzyp? Dzis wlasnie sie nad nimi zastanawialam ale nie wiem co lepiej wejdzie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Użyłam niestety.. 1 raz i ostatni bo wyszedł kurczak, a włosy były zniszczone tak, że ja przepraszam..

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Jak pisałam mnie fryzjerka robiła matrixem by wyrównać kolor i do tej pory mam ten sam kolor włosków mimo częstego mycia, więc mniemam że to trwała farba

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

i robila Ci wlasnie tym matrixem color sync?

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-09-05, 23:09   #4370
madzia3333
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Asia10000 Pokaż wiadomość

Asia ja też uzywałam wellatonu i bardzo sobie chwalę tą farb .. super odcień wyszedł.. co prawda wlosy bez dobrej odzywki są koszmarnie wysuszone .. co do Garniera to użyłam popielatego i wyszedł za***isty kolor lekko fioletowa grzywka i siwawe reflexy .. ale szybko wchodzi

I dam radę brunetkom
nie dziwcie sie ze wychodzą wam nie wiedomo jakie kolory tęczy na główce. Najpierw warto rozjaśnić włosy czy rozjaśniaczem czy u fryzjera a potem mozna dobierać odcienie i kombinować z blondami ..no taka prawda
madzia3333 jest offline  
Stary 2010-09-05, 23:10   #4371
Agatau88
Zakorzenienie

snowhitee ale wiesz ze pokrzywa jest moczopedna?

Kuracja pokrzywowa

Aby przygotować się do lata i oczyścić organizm z trucizn nagromadzonych w nim w czasie zimy zaleca się bogatą w witaminy i sole mineralne, kurację pokrzywową.
Mielimy pokrzywę w sokowirówce lub za pomocą miksera. Po odcedzeniu, sok należy pić w ilości od 1-2 łyżek do pół szklanki dziennie, przez okres dwóch tygodni. Można poprawić smak miodem i sokiem z cytryny.
Między kuracjami dwutygodniowymi robić przerwy 1-3-tygodniowe. Nie stosować częściej niż 2 razy na kwartał.
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-05, 23:17   #4372
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:

Kuracja pokrzywowa

Aby przygotować się do lata i oczyścić organizm z trucizn nagromadzonych w nim w czasie zimy zaleca się bogatą w witaminy i sole mineralne, kurację pokrzywową.
Mielimy pokrzywę w sokowirówce lub za pomocą miksera. Po odcedzeniu, sok należy pić w ilości od 1-2 łyżek do pół szklanki dziennie, przez okres dwóch tygodni. Można poprawić smak miodem i sokiem z cytryny.
Między kuracjami dwutygodniowymi robić przerwy 1-3-tygodniowe. Nie stosować częściej niż 2 razy na kwartał.
no wlasnie bardziej bylam za skrzypem ale jak to smakuje ja mysle kupic taka w woreczkach gotowa

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-09-05, 23:20   #4373
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
A co do tych ziolek do picia to ktore sa smaczniejsze pokrzywa czy skrzyp? Dzis wlasnie sie nad nimi zastanawialam ale nie wiem co lepiej wejdzie
ja zaparzam codziennie rano skrzyp i pokrzywe razem w takim dużym kubku (0,5l) i pije prawie duszkiem na początku lekko słodziłam, ale potem się dowiedziałam, że cukier obniża właściwości ziół wiec przestałam nie martw sie, nie jest takie zle a ile dobrego dla włosków

Cytat:

Kuracja pokrzywowa

hmm..ja jakoś specjalnie nie odczuwam tego, ale to może kwestia indywidualna ;D

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
no wlasnie bardziej bylam za skrzypem ale jak to smakuje ja mysle kupic taka w woreczkach gotowa
skrzypp jest dobry w porównaniu do rumianku którego smak pewnie znasz to jest super
infatuated jest offline  
Stary 2010-09-05, 23:24   #4374
Agatau88
Zakorzenienie

snowhitee a suplementy jakies stosujesz? Ze skrzypem albo pokrzywa?
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-05, 23:26   #4375
infatuated
Zakorzenienie

Snowwhitee, ja mam takie pytanie a propos Stockholmu, bo czytałam że trzymasz 55-60 min. Ja też mam naturalny średni blond i się zastanawiam jaki by wyszedł kolor na odrostach jakby się trzymało 20-30 min?? obserwowałaś może jak się kolor zmienia??
infatuated jest offline  
Stary 2010-09-05, 23:33   #4376
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja zaparzam codziennie rano skrzyp i pokrzywe razem w takim dużym kubku (0,5l) i pije prawie duszkiem na początku lekko słodziłam, ale potem się dowiedziałam, że cukier obniża właściwości ziół wiec przestałam nie martw sie, nie jest takie zle a ile dobrego dla włosków

hmm..ja jakoś specjalnie nie odczuwam tego, ale to może kwestia indywidualna ;D

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

skrzypp jest dobry w porównaniu do rumianku którego smak pewnie znasz to jest super
dziekuje to chyba zakupie ten skrzyp.

Cytat:
snowhitee a suplementy jakies stosujesz? Ze skrzypem albo pokrzywa?
dzis kupilam skrzypowite i na dniach zaczynam brac kiedys juz probowalam ale nie bylam systematyczna wiec i efekt marny ale teraz z Wami dziewuszki bedzie lepiej ogladalam jeszcze oleje w auchan ale tam tylko lniany a ja chce kokosowy jak dorwe to bede robic male "spa" wloskom raz na 2tyg, czesciej nie ma narazie potrzeby bo nie jest z nimi tak zle.

No blondyneczki zmykam bo rano nie wygramole sie do pracy poniedzialki powinny byc zdecydowanie wolne Slodkich

edit: infatuated niestety nigdy nie patrzylam, podchodze do lustra po 40min zazwyczaj albo i w ogole ale nic rudego ani zoltego z tego nie powinno powstac.

Dbam o siebie

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-09-05 o 23:36
snowhitee jest offline  
Stary 2010-09-05, 23:38   #4377
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Snowwhitee, ja mam takie pytanie a propos Stockholmu, bo czytałam że trzymasz 55-60 min. Ja też mam naturalny średni blond i się zastanawiam jaki by wyszedł kolor na odrostach jakby się trzymało 20-30 min?? obserwowałaś może jak się kolor zmienia??
Ja kiedyś tez robiłam Stockholmem i rzeczywiście rude nie wyszło,ja trzymalam krocej niz zalecaja chyba 30 minut i wyszło mi takie złotawe, ale nie zolte.

A może to by pomogło na porost:

http://allegro.pl/placenta-ampulki-w...186545355.html

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-05 o 23:47
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-05, 23:58   #4378
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Ja kiedyś tez robiłam Stockholmem i rzeczywiście rude nie wyszło,ja trzymalam krocej niz zalecaja chyba 30 minut i wyszło mi takie złotawe, ale nie zolte.

A może to by pomogło na porost:

http://allegro.pl/placenta-ampulki-w...186545355.html
ooo to by pasowało, to może spróbuje za jakis czas stockholmem na 30 min na odrost i z 10 na całosc

ja kupiłam dzis te ampułki z YR.
http://www.*************/kosmetyki/y...adaniu-wlosow/
niestety nie ma recenzji na KWC to bede królikiem doświadczalnym :P tylko nie wiem czy można łącznie z radicalem, czyli np radical rano a YR wieczorem?

Agata, a co myslisz o kapsułkach Revalid??ciekawe czy działaja

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-09-06 o 00:01
infatuated jest offline  
Stary 2010-09-06, 00:18   #4379
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
i robila Ci wlasnie tym matrixem color sync?
Nie przyglądałam się tym tubkom, ale mówiła, że zrobimy matrixa by zrównać kolor i by ten rudy mi się tak nie rzucał w oczy - no i udało się, ale włosy miałam przez około tydzień sztywne takie lalkowe.. maski i olej doprowadziły je do milusiości i gładkości
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-09-06, 08:01   #4380
Adzi07
Zakorzenienie

Dziewuszki ja to się zachlewam ziółkami pokrzywa i rumianek.Rumianek pije już kilka lat ale pokrzywę po zakupie szybciutko odstawiłam blee ale powróciłam do niej jak dodam łyżkę miodu jest super.
Wczoraj po zmyciu maski z żółtka nałożyłam balsam i serum z Joanny apteczki babuni i wiecie co?Myślałam ze od lustra nie odejdę.A włoski zostawiam ostatnio do samowyschniecia i były boskie.Juz dawno nie miałam takich cudów.Nie co po pantine.O nie nigdy więcej.Dziś lecę po ten zestaw jeszcze jeden.Przyda się ja wyruszę.

Yattamanka mam pytanie co do tej farby 00a.Masz może jakieś fotki odrostu jak nią robiłaś?Bo skoro tez ma aktywator rozjaśniania a wychodzi bardziej biało niż żółto to może i ja bym nią spróbowała?
BUNNY a ona ma taka sama wodę% co skandynawski? Czy jest mocniejsza.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
balejaż, blond, brąz, ciemne, color, czarne, farba, farbowanie, garnier, joanna, naturals, odrosty, palette, pasemka, pasemka karmelowe, rozjaśniacz, rozjaśnianie, skandynawski blond, uzyskać blad na brązie, wella koleston, włosy, włosy żółte, zmiana koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości