Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-07, 18:38   #4501
monika_wiss
Rozeznanie

Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Miałam dziś taki okropny dzień.... ;(

Pakuję się i wracam do Londynu, znów zostawiam rodzinę na kilka miesięcy (studiuje na akademii teatralnej, drugi rok).. Do tego, umyłam włosy (farbowane na blond niedawno) i okazało się, że są okropnie zniszczone (ciągną się końcówki) i musiałam je ściąć i teraz mam takie do ramion/pocieniowane... Zostały te zdrowe tylko, ale tak mi smutno, nie lubię tak krótkich włosów...

Co za dzień
monika_wiss jest offline  
Stary 2010-09-07, 18:40   #4502
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
a oto fotki ta damkucyk jest super, ale jakbym chciała nosic rozpuszczone to tak jak mówiłam te dwa trzy clipy byłyby niezbędne

Princesska ja kiedyś miałam ringi, ale to było wielkie g**** w porównaniu z tymi co teraz mam
Cytat:
mówią, że włosy tapirowac zanim się wepnie spinki, a ja nic nie tapirowałam i się trzymają

dzięki
Bosko wygladasz moj faworyt kitka z boku

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-09-07, 18:42   #4503
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez monika_wiss Pokaż wiadomość

Pakuję się i wracam do Londynu, znów zostawiam rodzinę na kilka miesięcy (studiuje na akademii teatralnej, drugi rok).. Do tego, umyłam włosy (farbowane na blond niedawno) i okazało się, że są okropnie zniszczone (ciągną się końcówki) i musiałam je ściąć i teraz mam takie do ramion/pocieniowane... Zostały te zdrowe tylko, ale tak mi smutno, nie lubię tak krótkich włosów...

Co za dzień
Też przez to przechodziłam.. tyle, że ja mam ścięte sporo krócej od Ciebie - choć to pewnie żadne pocieszenie. Uszy do góry Zobacz słoneczko wyszło
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-09-07, 18:46   #4504
monika_wiss
Rozeznanie

Ja już po prostu tak strasznie chciałam mieć dłuższe włosy (szczenięce marzenia). A teraz mam tak pocieniowane, że te z przodu ledwo mi w kitkę wchodzą (wypadają niektóre kosmyki). W szkole się będą czepiać..
Ale racja, słonko wyszlo a włosy odrosną..
monika_wiss jest offline  
Stary 2010-09-07, 18:53   #4505
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia świetne te włoski ja też bym takie chciała... ale jak się przyjrzę to one są mniej więcej takiej długości jak ja mam teraz więc mi dałyby jedynie większą objętość.
Jak położysz syossa to będzie idealnie ten kolor co tych włosków- na testerze kolor był dosłownie identyczny zero różnicy więc śmiało farbuj.

To ta szkoła jeszcze nie drogo, u nas teb edukacja to 240zl miesięcznie.
A ja w Prof płacę 100 miesięcznie... niestety ale z takich szkół to tylko cosinus jest darmowy...
no to super dzięki
a mogłabyś mi napisac jak mam to zrobic jeszcze raz z tym farbowaniem??

no to dużo u Ciebie

Dziewczyny dzięki jestem mega szczęśliwa, że je kupiłam

Yattamanka nie są ciężkie, ja ich praktycznie nie czuje naprawdę

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Bosko wygladasz moj faworyt kitka z boku
dzięki
ale to nie kitka z boku tylko kucyk z tyłu przełożony do przodu, żeby było widac włoski jak robiłam zdjęcie od przodu: ale kitka z boku to dobry pomysł

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-09-07 o 18:51
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-09-07, 18:53   #4506
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Ja już po prostu tak strasznie chciałam mieć dłuższe włosy (szczenięce marzenia). A teraz mam tak pocieniowane, że te z przodu ledwo mi w kitkę wchodzą (wypadają niektóre kosmyki). W szkole się będą czepiać..
Ale racja, słonko wyszlo a włosy odrosną..

Mnie też na początku było przykro. Ale z czasem zuważyłam, że dzięki temu odżyły i zrozumiałam że to była dobra decyzja.

Teraz jeszcze Ewa wyskoczyła z tymi klipami, no nie mogę po prostu Jakbym miała dłuższe włosy to bym już je kupiła ale nawet nie będzie o co zaczepić

a apropo cen to u mnie koło 300 nawet widziałam czesne. Także 170 to naprawdę nie tak źle. Zależy też jeszcze jaki to tryb studiów- to też ceny są różne
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-09-07, 19:06   #4507
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:

Co za dzień
Oj wiem co czujesz ja ścięłam włoski ale nie z wyboru lecz z konieczności i teraz żałuje ze tak krótko.No ale nowy kolor nowa fryzurka.Na początku było ok bo były króciutkie ale teraz to się zaczęły schody.Wyglądam jak małpa zarośnięta,do kucyka brakuje mi jeszcze jakieś półtora miesiąca.Mam pocieniowane na całości a końcówki choć nie dużo bo jakieś 0,5 cm są suche co daje efekt nie przyjemny w dotyku i jeszcze to ze nie mogę ich spiąć.A zawsze lubilam upinać w kucyk włoski lub koka na boku ala hiszpański.Mi to dopiero smutno.A teraz co.Lipa.No ale po ostatnich odkryciach super kosmetyków zaczynają żyć te moje końcówki .Wiedz nie martw eis.Wszystkie przez to przechodzimy. Jakos to będzie.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-07, 19:45   #4508
snowhitee
Zakorzenienie

Ja na szczescie nigdy nie musialam drastycznie zmieniac dlugosci (odpukac), jak chdzilam do fryza na balejaze to podcinala mi koncowki za kazdym razem przez co tak naprawde nie moglam zapuscic, nie mialam z czego..I tak przez rok chodzilam w takiej dlugosci (foto, sorki znalazlam tylko z tz-em), no i te tlumaczenia fryzjerki, ze to lepiej zrobi wlosom i szybciej urosna. Taaa, tylko, ze ona nie dawala im na to najmniejszych szans Teraz odkad farbuje sama, wloski w koncu urosly i rosna caly czas a sciac chodze jak sama widze potrzebe, ostatnio bylam 4mies temu i jeszcze jest dobrze

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-09-07, 20:20   #4509
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Ja na szczescie nigdy nie musialam drastycznie zmieniac dlugosci (odpukac), jak chdzilam do fryza na balejaze to podcinala mi koncowki za kazdym razem przez co tak naprawde nie moglam zapuscic, nie mialam z czego..I tak przez rok chodzilam w takiej dlugosci (foto, sorki znalazlam tylko z tz-em), no i te tlumaczenia fryzjerki, ze to lepiej zrobi wlosom i szybciej urosna. Taaa, tylko, ze ona nie dawala im na to najmniejszych szans Teraz odkad farbuje sama, wloski w koncu urosly i rosna caly czas a sciac chodze jak sama widze potrzebe, ostatnio bylam 4mies temu i jeszcze jest dobrze
No i jak tu zapuścić skoro wszystko co urośnie to Ci zetną
No ale już masz to za sobą i teraz za to masz śliczniutkie te włoski

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-07, 20:34   #4510
małolata
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

a jaka farbka najlepsza na ochodzenie koloru?
n&e 522? czy moze loreal stokholm? a moze jeszcze cos innego? ktorys z nowych castingow?
Bardzo prosze o rade i wskazowki bo jutro chcialabym kupic farbe
małolata jest offline  
Stary 2010-09-07, 20:36   #4511
blond bunny
Zakorzenienie

Tak Nasza Snowee ma śliczne włoski. Ale ma też łatwiej niż my z rozjaśnianiem i to też dlatego. jak ja bym chciała mieć naturę średni blond... a tu jasny brąz i trzeba kombinować.
Ewcia jak już zrobisz podkład to potem syossa na 30 minut na odrost, potem zlej wodą pomasuj- potrzymaj na całości 10 minut i zmywaj.
Już tyle razy to pisałam
Stary 2010-09-07, 20:56   #4512
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No i jak tu zapuścić skoro wszystko co urośnie to Ci zetną
No ale już masz to za sobą i teraz za to masz śliczniutkie te włoski
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Tak Nasza Snowee ma śliczne włoski. Ale ma też łatwiej niż my z rozjaśnianiem i to też dlatego. jak ja bym chciała mieć naturę średni blond... a tu jasny brąz i trzeba kombinować.
Ewcia jak już zrobisz podkład to potem syossa na 30 minut na odrost, potem zlej wodą pomasuj- potrzymaj na całości 10 minut i zmywaj.
Już tyle razy to pisałam
dziekuje no fakt mam troszke latwiej ale moze tez mam mniejsze wymagania bo nawet jak odrost gorzej chwyci to da sie zamaskowac, przy Waszych blondach musi i fajnie jest jak wychodzi idealnie i rowno Bunny ja mam nadzieje, ze moj natural to sredni blond, bo ja dlugo nie moglam okreslic az w koncu ktos tu mi napisal i fryzjerka potwierdzila. Zdj odrostow zalaczam (jakies stare ale cos tam widac)

Cytat:
Napisane przez małolata Pokaż wiadomość
a jaka farbka najlepsza na ochodzenie koloru?
n&e 522? czy moze loreal stokholm? a moze jeszcze cos innego? ktorys z nowych castingow?
Bardzo prosze o rade i wskazowki bo jutro chcialabym kupic farbe
To juz bylo walkowane nie wiem ile razy Obie farby sie nadaja, bierz ktora wolisz, n&e uzywa tu wiekszosc i sa zadowolone

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-09-07, 21:03   #4513
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
dziekuje no fakt mam troszke latwiej ale moze tez mam mniejsze wymagania bo nawet jak odrost gorzej chwyci to da sie zamaskowac, przy Waszych blondach musi i fajnie jest jak wychodzi idealnie i rowno Bunny ja mam nadzieje, ze moj natural to sredni blond, bo ja dlugo nie moglam okreslic az w koncu ktos tu mi napisal i fryzjerka potwierdzila. Zdj odrostow zalaczam (jakies stare ale cos tam widac)

To juz bylo walkowane nie wiem ile razy Obie farby sie nadaja, bierz ktora wolisz, n&e uzywa tu wiekszosc i sa zadowolone
Też mam takie
choc odrost dopiero 5 mm, ale myślę czy by już nie zrobić bo poprzednio tym mroźnym blondem wyszło mi rudo i teraz jak włoski odrosły to to wygląda jak jeden wielki odrost - średnio tak wyglądowo. Sama nie wiem czy poczekać jeszcze..
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-09-07, 21:10   #4514
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Też mam takie
choc odrost dopiero 5 mm, ale myślę czy by już nie zrobić bo poprzednio tym mroźnym blondem wyszło mi rudo i teraz jak włoski odrosły to to wygląda jak jeden wielki odrost - średnio tak wyglądowo. Sama nie wiem czy poczekać jeszcze..
Tez masz taki kolor odrostow?
A ile minelo od Twojego ost farbowania? Bo chyba cos malo Ale mam jak Ty, minimalny odrost sie pokazuje i juz mam chec farbowac Nie wiem ale jakos nie trawie odrostow..Ten co pokazalam na zdj powyzej towyjatkowo duzy jak na mnie ale to dlatego, ze to bylo tuz przed tym jak zrezygnowalam z balejazu i postanowilam farbowac sama, no i dlugo myslalam nad farba

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-09-07, 21:10   #4515
infatuated
Zakorzenienie

ja dziś cały dzien zalatana, nie miałam chwilki, żeby Was poczytac
jutro nadrobie, ale teraz muszę choć to napisać...

EWCIA, PRZEŚLICZNE TE TWOJE WŁOSKI
kolor idealnie dopasowany, długość boska...no po prostu wymiękam
wyglądasz super !!!!!!!!!!!
infatuated jest offline  
Stary 2010-09-07, 21:17   #4516
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
A ile minelo od Twojego ost farbowania? Bo chyba cos malo Ale mam jak Ty, minimalny odrost sie pokazuje i juz mam chec farbowac Nie wiem ale jakos nie trawie odrostow..Ten co pokazalam na zdj powyzej towyjatkowo duzy jak na mnie ale to dlatego, ze to bylo tuz przed tym jak zrezygnowalam z balejazu i postanowilam farbowac sama, no i dlugo myslalam nad farba
Hmm, no minęło... 2 tyg
ale jak mówię mam jeszcze rude odrosty z zeszłego farbowania to razem to wygląda na 1,5 cm Blee..
Wiem, że powinnam poczekać, ale to nie wygląda.. i tak mnie korci
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-09-07, 21:24   #4517
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Hmm, no minęło... 2 tyg
ale jak mówię mam jeszcze rude odrosty z zeszłego farbowania to razem to wygląda na 1,5 cm Blee..
Wiem, że powinnam poczekać, ale to nie wygląda.. i tak mnie korci
No to jak bardzo bardzo to Ci nie wyglada to moze farbuj, 2tyg to juz troche (tez tak sie zawsze pocieszam), moze poczekaj do przyszlego weekendu chociaz, wtedy bedzie tak akurat

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-09-07, 21:27   #4518
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
No to jak bardzo bardzo to Ci nie wyglada to moze farbuj, 2tyg to juz troche (tez tak sie zawsze pocieszam), moze poczekaj do przyszlego weekendu chociaz, wtedy bedzie tak akurat
Na razie i tak powstrzymują mnie "trudne dni" Więc pozostaje mi narzekanie
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-09-07, 21:41   #4519
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Na razie i tak powstrzymują mnie "trudne dni" Więc pozostaje mi narzekanie
hehe o to tak jak u mnie i modle sie zeby do soboty sie skonczyly bo wesele mam a wloski cale szczescie zrobilam tydzien temu ale powiem Ci, ze w trudne dni zazwyczaj patrzac w lustro narzekamy, mniej sie sobie podobamy i wszystkie nasze wady sie jakby uwydatniaja, takze moze to jest wlasnie kwestia tego a z Twoimi wloskami wcale nie jest tak zle wstaw foto to Cie pocieszymy

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-09-07, 21:47   #4520
melike
Przyczajenie

zakłopotanie w wyborze koloru i sposobu farbowania

hej. pisze tutaj 1 raz mimo ze konto mam juz dosc sporo czasu. bylam dzis w sklepie by kupic farbe do ponownego farbowania lecz.... zdecydowałam sie na inny kolor.moje włosy sa ciemne cos jak ciemny braz ktory rozjasniłam je jakis czas temu farba schwarzkopf live xxl ktora rozjasnia włosy do platyny po czym nałozyłam miodowy blond aby uzyskac kolor blond ktory nie byl moim wymarzonym lecz teraz mam juz odrost i musze je znow zafarbowac. moje pytanie brzmi ...czy jak rozjasnie włosy ponownie do platyny i połoze kolor ktory zalaczam ponizej czy wyjdzie mi taki efekt czy powinnam wybrac ciemniejszy kolor? obawiam sie strasznie rudych włosów... ciezko mi znalezc informacje na ten temat pozniewaz zdania sa podzielone...2 pytanie czy powinnam moze uzyc tylko jasnej farby na uprzednio rozjasnione włosy bez rozjasniania tylko jakiego koloru wyjda odrosty ?? na 2 zdjeciu jestem ja
melike jest offline  
Stary 2010-09-07, 21:58   #4521
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
a oto fotki ta damkucyk jest super, ale jakbym chciała nosic rozpuszczone to tak jak mówiłam te dwa trzy clipy byłyby niezbędne

Princesska ja kiedyś miałam ringi, ale to było wielkie g**** w porównaniu z tymi co teraz mam
no i z czystym sumieniem moge powiedzieć A NIE MÓWIŁAM? mówiłam że kolor bedzie pasowac i ze beda grube tak wiec polecam sie na przyszlosc
wasienka jest offline  
Stary 2010-09-07, 22:10   #4522
wasienka
Zadomowienie

dostałam moje fotki z maja jak mialam przedluzane i ciemne wlosy z odrostem od marca w 2gim zalaczniku zblizenie na moj naturalny kolor
wasienka jest offline  
Stary 2010-09-07, 22:16   #4523
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a ja w cyfrowym polsacie... telewizje sprzedaje ja troche przytyłam od tej siedzącej pracy ale zawsze bylam chudzinka po tatusiu a mamuska pulchniutka... obym dalej byla podobna do tatusia
a ty to juz pożadna niedowaga pewnie masz ta chorobę co sie nie tyje i nawet sie o ty nie wie ale to nie wpływa jakos na zdrowie
tak sie zapatrzylam na wlosy Ewci, ze przegapilam Twojego posta ja tez prace siedzaca mam ale choroby nie mam, u mnie kobiety chude w rodzinie takze to dziedziczne. Najwiecej wazylam w gimnazjum, ok 54kg, potem zaczelam chodzic na basen to schudlam do 50, potem mialam troche stresu w szkole to spadlam do 47-48 i juz tak sie trzymam. Ale nie narzekam, dobrze sie czuje w takiej wadze tylko rece i nogi mam za chude i dodatkowo koscista jestem a wiec efekt podwojny

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-09-07, 22:19   #4524
Kachula82
Zakorzenienie

Snowhite ja miałam to samo z balejażem u fryzjerki. Ciągle podcinała końce i moje najdłuższe włosy jakie przy blondzie zapuściłam ledwo łopatek dotykały. Wg niej co balejaż to trzeba podciąć. A jak juz namówiła mnie na cieniowanie to fajnie po wyjściu od fryzjera ale potem masakra! Ani to związać ani rozpuścić bo bez modelowania wyglądałam jak ścięta na dwie warstwy. Dłuższa pod spodem a krótka na wierzchu. I do tego zawsze włosy po tym mi się sypały więc na następnej wizycie kazałam sobie zawsze wyrównywać i tym skracałam sobie kudełki jeszcze bardziej.

Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-09-07, 22:49   #4525
małolata
Raczkowanie

hmm a ja dalej nie wiem: n&e 522 czy syoss 9-5? Jak myślicie?
małolata jest offline  
Stary 2010-09-07, 23:04   #4526
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
dostałam moje fotki z maja jak mialam przedluzane i ciemne wlosy z odrostem od marca w 2gim zalaczniku zblizenie na moj naturalny kolor
wasienka Ty mi się bardziej podobasz w tych ciemnych włosach niż w blondzie
tak wyraziście
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2010-09-07, 23:09   #4527
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Snowhite ja miałam to samo z balejażem u fryzjerki. Ciągle podcinała końce i moje najdłuższe włosy jakie przy blondzie zapuściłam ledwo łopatek dotykały. Wg niej co balejaż to trzeba podciąć. A jak juz namówiła mnie na cieniowanie to fajnie po wyjściu od fryzjera ale potem masakra! Ani to związać ani rozpuścić bo bez modelowania wyglądałam jak ścięta na dwie warstwy. Dłuższa pod spodem a krótka na wierzchu. I do tego zawsze włosy po tym mi się sypały więc na następnej wizycie kazałam sobie zawsze wyrównywać i tym skracałam sobie kudełki jeszcze bardziej.
no dokladnie mnie tez tak sciela warstowo i dodatkowo przod krotszy od tylu. Ciagle to zapuszczam, jeszcze troche urosnie przod i zrownam

Cytat:
hmm a ja dalej nie wiem: n&e 522 czy syoss 9-5? Jak myślicie?
tym syossem jeszcze zadna tu nie robila, jak Ci sie nie spieszy to poczekaj niedlugo Adzi i Ewcia beda nim robily to zobaczysz efekty a jak chcesz juz to rob 522 ona jest sprawdzona przez niejedna wizazanke i polecana.

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-09-07, 23:15   #4528
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Chciałam wam pokazać jakie mam naturalne włosy, ale kurcze mam już tak długo czarne a z tych starych to prawie wszędzie mam kitkę
Jedno takie znalazłam, ale jest ciemno i jest robione z fleszem i tak bardziej pod rudy podchodzą :/ Ale w świetle dziennym blondowate są.. no były Nawet nie wiem co to za kolor
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-09-07, 23:17   #4529
małolata
Raczkowanie

Cytat:

tym syossem jeszcze zadna tu nie robila, jak Ci sie nie spieszy to poczekaj niedlugo Adzi i Ewcia beda nim robily to zobaczysz efekty a jak chcesz juz to rob 522 ona jest sprawdzona przez niejedna wizazanke i polecana.
troszeczke mi sie śpieszy, bo w sobote na weselu musze byc i nie za bardzo chce z tym zoltkiem wystepowac a tej syoss troche sie boje jak wyjdzie bo to niesprawdzona nowość
małolata jest offline  
Stary 2010-09-07, 23:22   #4530
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
troszeczke mi sie śpieszy, bo w sobote na weselu musze byc i nie za bardzo chce z tym zoltkiem wystepowac a tej syoss troche sie boje jak wyjdzie bo to niesprawdzona nowość
To zrób sposobem który się zawsze sprawdza = metoda Adzi
Yattamanka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
balejaż, blond, brąz, ciemne, color, czarne, farba, farbowanie, garnier, joanna, naturals, odrosty, palette, pasemka, pasemka karmelowe, rozjaśniacz, rozjaśnianie, skandynawski blond, uzyskać blad na brązie, wella koleston, włosy, włosy żółte, zmiana koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości