Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-08, 15:42   #4591
kedud86
Raczkowanie

Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jeszcze raz prosze was o rade.Jaki kolor uzyskam farbä np; Paleete xxl mrozny blond czy Palette A10.
Chcialabym uzyskac jasny blond farbä,ale bedzie chyba to nie mozliwe na moich wlosach..?Mam w domu jeszcze farbe wellaton 12/1 ale nie sädze zeby ruszyla mojego koloru .Chcialabym mniej wiecej jak na 2 zdj;
cieżko wyczuć co Ci po tym mroźnym wyjszie, a masz swoje takie czy farbowane?

ewcia super ci wyszło, gratulacje
kedud86 jest offline  
Stary 2010-09-08, 15:44   #4592
TLU
Zadomowienie

Ewcia bielutko! Co ile Ty farbujesz wlosy - bo mam wrazenie, ze dosc czesto - moze niepotrzebnie tak sie boje o moje i moglabym cos na nie juz wrzucic. Widze, ze nie rozstajesz sie z przedluzaniem .

Kedud - widzialam, ze robilas excellence 01 - robilas nim cale wlosy czy tylko odrost? Jak oceniasz zniszczenia po farbie? Ja sie chyba tego najbardziej boje ale kusi mnie ona strasznie i w sumie nie wiem co zrobic.

Edytowane przez TLU
Czas edycji: 2010-09-08 o 15:48
TLU jest offline  
Stary 2010-09-08, 15:48   #4593
blond bunny
Zakorzenienie

Ewcia no pięknie wyszło
Mówiłam że to idealny kolor do twoich clipów.
Ale jak równiutko ci wyszło i widzę że tamten zrudziały garnier powoli puszcza, jeszcze ze dwa razy i będzie wszędzie jednolito. Naprawdę bosko.
Ten syoss jest biały ale taki bardziej kremowy niż 522.
Stary 2010-09-08, 15:52   #4594
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Mysiu ja nie mialam lojotokowego tradziku. Mialam takie zmiany jak opisala wasienka - ogolnie skora tlusta, troche zaskornikow otwartych (wagrow), i duzo zaskornikow zamknietych (takich gdzie nie ma zadnego wykwitu). Wykwity robily mi sie zadko a blizny mam od wyciskania dziadostwa (sa wilkosci moze milimetra i niezbyt glebokie), bo jak nie wycisnelam z zaskornikow otwartych robily sie dziury - wiec mechaniczne oczyszczanie bylo jak najbardziej zalecane. Z taka cera stawilam sie u lekarza i lekarz przepisal differin na normalizacje. Powiedzial rowniez, ze differin jest lagodny - pomaga skorze sie zluszczac i normalizuje produkcje loju na poziomie genetycznym komorki. Z tego co wiem, do takich cer zaleca sie uzycie differinu. Na tradzik IV stopnia nie zaleca sie juz differinu tylko antybiotyki. Dlatego zalecilam wasience differin - gdyby problem miala naprawde silny - dawno juz pewnie leczylaby sie u dermatologa. A spalenie skory od differinu ma miejsce jak pacjenci uzywaja go nieprawidlowo - czyli np od razu codziennie (co ma miejsce rowniez przy nieprawidlowym uzyciu diacnealu). Takze, kazdy ma prawo do wlasnych opinii i kazdy robi jak chce. Ja lekarza ktory wprowadzil mnie w retinoidy ucalowalabym ze szczescia bo problemow ze skora juz nie mam. Nawet jak przerywam retinoidy w okresie letnim na 6 miesiecy skora zachowuje sie poprawnie - a effederm stosuje jako kuracje przeciwzmarszczkowa i tez sobie chwale - jesli lekarz poinformuje pacjenta jak wprowadzic retinoid do pielegnacji, o zadnych zaburzeniach skory nie moze byc mowy. No ale moze nie powinnam nikogo uszczesliwiac na sile - racja. Ja tam retinoidy lubie, skore mi uratowaly wiec szczerze polecam.
a ja mam sucha skore :P
wasienka jest offline  
Stary 2010-09-08, 15:55   #4595
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No wyszedł super.A ile trzymałaś go na włoskach?Przeciągałaś na całość?A miałaś podkład zrobiony czy na ten odrost co Ci się pojawił już go nakładałaś.Przypomnij jak to robiłaś?Bo wyszedł naprawde idealnie.
robiłam podkład palette deluxe 100 na odrost na 45 minut w niedzielę, a wczoraj syoss na odrost na 30 minut i resztki po 30 minutach dałam na całośc polałam wodą pomasowałam i odczekałam 10 minut i koniec

Kedud dziękuję

TLU no farbuje włoski dośc często, bo jeszcze eksperymentuje, ale teraz zostaje przy syoss'ie i koniec kropka teraz zrobię sobie dłuższą przerwę a no nie rozstaje się a dzisiaj przypinał mi mój TŻ i poszło mu idealnie równiutko jak nie wiem co

Bunny dziękuję no zostaje przy syoss'ie

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-09-08, 15:56   #4596
TLU
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
a ja mam sucha skore :P
Wasienka ja nie wiem jaki masz program pielegnacji - mozliwe, ze ja przesuszasz. Zrobisz jak chcesz, ale ja bym sie udala do dermatologa, bo wszystko da sie wyleczyc. Mnie sie kiedys wydawalo, ze mam cere, jaka mam i z tym zylam, a teraz okazuje sie ze moze byc duzo lepiej i zaluje ze nie zaczelam sie tym wczesniej cieszyc - nawet mi wtedy do glowy nie przyszlo, ze z czyms takim mozna do dermatologa.
TLU jest offline  
Stary 2010-09-08, 16:01   #4597
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wklejam zdjęcia po wczorajszym syoss'ie 9-5
no cudnie
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2010-09-08 o 16:04
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-09-08, 16:07   #4598
kedud86
Raczkowanie

Cytat:
Ewcia bielutko! Co ile Ty farbujesz wlosy - bo mam wrazenie, ze dosc czesto - moze niepotrzebnie tak sie boje o moje i moglabym cos na nie juz wrzucic. Widze, ze nie rozstajesz sie z przedluzaniem .

Kedud - widzialam, ze robilas excellence 01 - robilas nim cale wlosy czy tylko odrost? Jak oceniasz zniszczenia po farbie? Ja sie chyba tego najbardziej boje ale kusi mnie ona strasznie i w sumie nie wiem co zrobic.
za pierwszym razem dałam na odrost na 40 min i później na całość na 5 min. ogólnie to mam bardzo wytrawione włoski i teraz zapuszczam, ale po tej farbie nawet te pierza nabrały połysku. ta farbka nie daje bieli, ale taki naturajny jasny blond. w piątek robiłam same odrosty, wstawiam fotki. na pierwszej przed, a później po.
kedud86 jest offline  
Stary 2010-09-08, 16:17   #4599
TLU
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
za pierwszym razem dałam na odrost na 40 min i później na całość na 5 min. ogólnie to mam bardzo wytrawione włoski i teraz zapuszczam, ale po tej farbie nawet te pierza nabrały połysku. ta farbka nie daje bieli, ale taki naturajny jasny blond. w piątek robiłam same odrosty, wstawiam fotki. na pierwszej przed, a później po.
Dziekuje za zdjecia . Kusisz mnie - wiem ze woda w 01 jest 9%, dlatego sie balam a musze nalozyc na calosc na 40 min bo mam nadal wstretna rudzizne. Moze sie skusze. Napiszesz jeszcze pozniej jak ten polysk sie utrzymuje? Czasem jest tak, ze tylko na tydzien a potem katastrofa. Czyli napewno farba nie wytrawila ci bardziej wlosow? Ta dlugosc, ktora masz zapuszczalas przy blondzie, czy przy blondzie wszystko stanelo w miejscu przez podcinanie koncowek?
TLU jest offline  
Stary 2010-09-08, 16:19   #4600
kitkulka
Zakorzenienie

Ewciu super kolor
kitkulka jest offline  
Stary 2010-09-08, 16:37   #4601
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Ewcia przecudownie!!! I te włoski doczepione, no rewelacja!
Po Stockholmie widać było przedzierające się gdzieniegdzie żółte pasma a teraz zero! Bardzo ładnie Ci w tym kolorze i w tych długaśnych włoskach
_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-09-08, 16:59   #4602
kaska222
Moderator

Cytat:
cieżko wyczuć co Ci po tym mroźnym wyjszie, a masz swoje takie czy farbowane?
Farbowane ,tak jak na zaläczonym 1 zdj;.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline  
Stary 2010-09-08, 17:09   #4603
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Dziewczynki też zbliża mi się termin farbowania i myślę co wybrać
Chciałabym kolor zbliżony do tego ze zdjęcia.. Macie może jakieś pomysły jaką farbką uzyskałabym podobny odcień?
_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-09-08, 17:17   #4604
wasienka
Zadomowienie

Blond bunny mogłabyś zerknąć na ten skład? To jest Keratyna w płynie, w sprayu z firmy Artiste (w Naturze jest tylko)
aqua
alcohol denat
hydrolyzed keratin
glycerin
polyacrylate-2 crosspolymer
aloe barbadensis leaf extract
polysorbate-20 (and) tocopherol (and) linoleic acid (and) PABA (and) retinyl palmitate
triethanolamine
panthenol
peg-40 hydrogenated castor oil
parfum
disodium edta
methylchloroisothiazolino ne (and) methylisothiazolinone
benzyl salicylate
citronellol
eugenol
geraniol
hexyl cinnamal
hydroxycitronellal
hydroxyisohexyl 3-cyclohexane carboxaldehyde
wasienka jest offline  
Stary 2010-09-08, 17:23   #4605
blond bunny
Zakorzenienie

wasienka ta keratyna ma przerażająco dużo alkoholu w składzie
oprócz tego dobry skład, trochę substancji oleistych i roślinnych, ale obawiam się że może przesuszać włosy. musisz spróbować.
Stary 2010-09-08, 17:35   #4606
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wasienka ta keratyna ma przerażająco dużo alkoholu w składzie
oprócz tego dobry skład, trochę substancji oleistych i roślinnych, ale obawiam się że może przesuszać włosy. musisz spróbować.
ja ją używam jako dodatek do odżywki ze spłukiwaniem, bez spłukiwania, sprayu z gliss kura i jedwabiu chociażby dlatego że ma wysoko w składzie tą keratynę

HALO HALO DZIEWCZYNY DZIŚ MIERZENIE ODROSTU

ja zmierzyłam i mam 1cm

Edytowane przez wasienka
Czas edycji: 2010-09-08 o 17:37
wasienka jest offline  
Stary 2010-09-08, 17:38   #4607
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
ja ją używam jako dodatek do odżywki ze spłukiwaniem, bez spłukiwania, sprayu z gliss kura i jedwabiu chociażby dlatego że ma wysoko w składzie tą keratynę

ja zmierzyłam i mam 1cm
ja nadal 2cm odrostu... a co do spreju z gliss kura jesteś zadowolona??? dobry ma skład???
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-09-08, 17:51   #4608
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja nadal 2cm odrostu... a co do spreju z gliss kura jesteś zadowolona??? dobry ma skład???
ja zawsze je lubilam, a co do skladu to nie pamietam http://wizaz.pl/forum/showthread.php...r#post17202489 tu jest analiza jednej z nich, ja teraz mam do zniszczonych o to chyba ta http://wizaz.pl/forum/showthread.php...r#post17108761
wasienka jest offline  
Stary 2010-09-08, 17:55   #4609
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:

ja zmierzyłam i mam 1cm
To już tydzień minął??
I co znowu włosek z głowy poleci

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-08, 17:59   #4610
infatuated
Zakorzenienie

Ewcia no jest slicznie slicznie i jeszcze raz slicznie nie wiem jak na zywo, ale na fotkach to te doczepiane wygladają idealnie jak Twoje własne !
a zdradz jak ludzie zareagowali na taką zmianę

mierzenie odrostu...narazie siedze z olejami na głowie to nie mam jak włosa wyrwać haha
kurde, dziewczyny...dziś była u mnie kumpela i coś szukała w lodówce i rzucił się jej w oczy olej kokosowy, pyta mnie co ja z tym robie, no to mówie, że kłade na włosy, że super odżywia, wygładza itp...a ona wielkie oczy na mnie i tekst "Ty to się lubisz pierdołami zajmować"
czy to rzeczywiście dziwne? przecież nie będę 24/7 siedzeć z głową w ksiązkach i kodeksach, bo o wiele fajniej na wizażu posiedziec :P:P
infatuated jest offline  
Stary 2010-09-08, 18:12   #4611
Adzi07
Zakorzenienie

Moje włoski mierzą: 2,5 cm w 1 miesiąc 2 tygodnie i 2 dni.W skrócie półtora miesiąca 2,5 cm.W zeszłym tygodniu mierzyły 2 cm.
Włoski są przyklejane do białych nalepek i skrupulatnie mierzone.To się nazywa bomba co

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Ewcia no jest slicznie slicznie i jeszcze raz slicznie nie wiem jak na zywo, ale na fotkach to te doczepiane wygladają idealnie jak Twoje własne !
a zdradz jak ludzie zareagowali na taką zmianę

mierzenie odrostu...narazie siedze z olejami na głowie to nie mam jak włosa wyrwać haha
kurde, dziewczyny...dziś była u mnie kumpela i coś szukała w lodówce i rzucił się jej w oczy olej kokosowy, pyta mnie co ja z tym robie, no to mówie, że kłade na włosy, że super odżywia, wygładza itp...a ona wielkie oczy na mnie i tekst "Ty to się lubisz pierdołami zajmować"
czy to rzeczywiście dziwne? przecież nie będę 24/7 siedzeć z głową w ksiązkach i kodeksach, bo o wiele fajniej na wizażu posiedziec :P:P
Nie martw się,my to rozumiemy.

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Oj chyba do następnego mierzenia nie dotrwam bo już czas najwyższy na farbowanie.W końcu zniknie ten skunks z mojej głowy
A le tak długiej przerwy jeszcze nigdy nie miałam.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-08, 18:13   #4612
Kachula82
Zakorzenienie

Ewciaa ja cię kręcę no cudo!!!!

Dziewczyny a ja nie wytrzymałam i zrobiłam sobie jednak Palette Shampoo ciemną czekoladę. Teraz czekam aż mi same kłaczki wyschną. Narazie jestem lekko czarna hie hie. Stwierdziłam, że skoro włosy i tak wypadają przez ta ciążę a potem jeszcze karmienie to mam gdzieś czy po palette wypadnie więcej czy nie. Najważniejsze, że ona trzyma kolor a teraz nie wiem kiedy trafię do szpitala i nie będę miała czasu na kolorowanie. Ale powiem Wam, że skład musiał się zmienić. Przede wszystkim zapach, inne włosy podczas płukania, i o dziwo podczas farbowania wyszło mi tyle kłaków co przy Joannie. Teraz jak już rozczesałam to patrzę, że odpadają te ułamane końce a nie całe włosy od skóry. Czyli jednak ulepszyli ten szampon.

Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-09-08, 18:14   #4613
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Moje włoski mierzą: 2,5 cm w 1 miesiąc 2 tygodnie i 2 dni.W skrócie półtora miesiąca 2,5 cm.W zeszłym tygodniu mierzyły 2 cm.
Włoski są przyklejane do białych nalepek i skrupulatnie mierzone.To się nazywa bomba co

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Nie martw się,my to rozumiemy.

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Oj chyba do następnego mierzenia nie dotrwam bo już czas najwyższy na farbowanie.W końcu zniknie ten skunks z mojej głowy
A le tak długiej przerwy jeszcze nigdy nie miałam.
no no...niezły wynik, naprawde super i jaka perfekcja w mierzeniu
pokaż koniecznie włoski po farbowaniu
infatuated jest offline  
Stary 2010-09-08, 18:45   #4614
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
snowhitee moja droga jak patrze na Twój odrost to mam wrażenie ze mamy taki sam tyle ze moje włosy się ciężko rozjaśniają a Twoje może lepiej.Ja pokazałaś to foto z Twoim Tz to widać u Ciebie kolorek gdzie i mi taki wychodzi po farbkach rozjaśniających.Jednak jak już większość włosków miałam bardziej jasnych to ta góra mnie raziła ze jest ciut inna.Teraz tak dochodzę do tego ze gdy by mi się udało zlikwidować ta różnice to może została bym przy jednej farbce bez podkładu.Ale znowu jak wstawiałaś inne fotki to ten kolor wydaje się u Ciebie znacznie jaśniejszy.No nie wiem na razie nie chce nic zmieniać bo w końcu trafiłam na układ który mi odpowiada.Podkład+farbka, ale jeśli będę kiedyś chciała przyciemnić to na pewno będę robić sama farbka i tez to będzie w dalszym ciągu blond.Z reszta nie długo wam pokażę jak zrobię sesje.[IMG]file:///C:/Users/KINIAI%7E1/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.gif[/IMG]
Kochana ale to foto z TZ-em to jest jeszcze z czasow gdy chodzilam do fryza na balejaz Teraz sa duzo jasniejsze, tak jak wklejalam nie raz fotki. A Ty koniecznie pochwal sie po syossie 9-5 swoja droga ciekawa jestem czy dalaby rade moim wloskom

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja tez mam niską samoocene i dopiero jak sie wymaluje i ubiore to czuje sie super laska....ale wtedy mama do mnie mówi ze sie "wypacykowałam" hehe ale uwielbiam sie malować i strocic... zreszta kto nie lubi [IMG]file:///C:/Users/KINIAI%7E1/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image009.gif[/IMG][IMG]file:///C:/Users/KINIAI%7E1/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image010.gif[/IMG]do pracy zawsze staram sie ładnie wyglądać [IMG]file:///C:/Users/KINIAI%7E1/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.gif[/IMG]
Ja tak samo

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Witajcie kochane ( chyba mogę tak wylewnie się przywitać?[IMG]file:///C:/Users/KINIAI%7E1/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.gif[/IMG] ) Mam wrażenie że dobrze Was znam, bo śledzę wątek od początku. Teraz nareszcie mogę się przyłączyć, bo zeszłam z brązu do mojego ukochanego blondu w dwa miesiące i cieszę się jak głupia;-) Jestem maniaczką farbowania i miałam już chyba wszystkie kolory na głowie, wciąż szukam farby idealnej i zapuszczam włosy, które od paru lat są tej samej długości, durne jakieś[IMG]file:///C:/Users/KINIAI%7E1/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image010.gif[/IMG] Przyjmiecie mnie?
Witamy to moze zdradz jakiej farbki uzywasz?

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wklejam zdjęcia po wczorajszym syoss'ie 9-5[IMG]file:///C:/Users/KINIAI%7E1/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.gif[/IMG]
SuperEwcia juz sie nam wprawila

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-09-08, 18:48   #4615
kedud86
Raczkowanie

Cytat:
Dziekuje za zdjecia . Kusisz mnie - wiem ze woda w 01 jest 9%, dlatego sie balam a musze nalozyc na calosc na 40 min bo mam nadal wstretna rudzizne. Moze sie skusze. Napiszesz jeszcze pozniej jak ten polysk sie utrzymuje? Czasem jest tak, ze tylko na tydzien a potem katastrofa. Czyli napewno farba nie wytrawila ci bardziej wlosow? Ta dlugosc, ktora masz zapuszczalas przy blondzie, czy przy blondzie wszystko stanelo w miejscu przez podcinanie koncowek?
heh to co mam na pierwszych fotkach to są clipy, ja mam takie za ramiona, miałam długie, ale odkąd skatowałam włosy trzy razy po całości farbą z 12% i jeszcze pasemka rozjaśniaczem to teraz tak się pokruszyły, że nie mogę ich zapuścić. co do blasku to po tej 01 włoski są miękkie aż do następnego farbowania, nie robi się siano. Tylko jak masz farbowane to lepiej dobrze oczyść włosy przed położeniem tej farby, bo słyszałam, że może nie złapać na farbowanych. z sentymentu wstawiam fotkę moich włosków kiedyś
kedud86 jest offline  
Stary 2010-09-08, 18:51   #4616
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Kochana ale to foto z TZ-em to jest jeszcze z czasow gdy chodzilam do fryza na balejaz Teraz sa duzo jasniejsze, tak jak wklejalam nie raz fotki. A Ty koniecznie pochwal sie po syossie 9-5 swoja droga ciekawa jestem czy dalaby rade moim wloskom

Ja tak samo

Witamy to moze zdradz jakiej farbki uzywasz?

SuperEwcia juz sie nam wprawila
Oj tak Ewcia już wprawiona
Możesz próbować jak się zdecydujesz tym syossem,ale czy te pasemka po 522 nie były dla Ciebie za białe? Jak dobrze pamiętam.Podejrzewam ze ten syoss będzie taki sam tylko z inna poświata.
No ale do odważnych świat należy

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-08, 18:53   #4617
Agatau88
Zakorzenienie

Ewcia super powiedz mi do szkoły nosisz clipy? Jak reakcja znajomych?
Wszystkie taśmy przypinasz?

Adzi07 Ty masz w opisie 20 cm włoski, może wkleilabys fotke długosci? Ja jak mierze to ciagle mi wychodzi inaczej więc porownałabym z Twoimi, pewnie mam długość podobną

Kusicie clipami

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-08 o 19:02
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-08, 18:54   #4618
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
no no...niezły wynik, naprawde super i jaka perfekcja w mierzeniu
pokaż koniecznie włoski po farbowaniu
Dziękuję,dziękuję.Na pewno wstawię dla was dziewczynki.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-08, 19:28   #4619
BlueQueen92
Raczkowanie

Dot.: zakłopotanie w wyborze koloru i sposobu farbowania

to Twoje zdj to twój aktualny kolor włosów??
BlueQueen92 jest offline  
Stary 2010-09-08, 19:29   #4620
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
heh to co mam na pierwszych fotkach to są clipy, ja mam takie za ramiona, miałam długie, ale odkąd skatowałam włosy trzy razy po całości farbą z 12% i jeszcze pasemka rozjaśniaczem to teraz tak się pokruszyły, że nie mogę ich zapuścić. co do blasku to po tej 01 włoski są miękkie aż do następnego farbowania, nie robi się siano. Tylko jak masz farbowane to lepiej dobrze oczyść włosy przed położeniem tej farby, bo słyszałam, że może nie złapać na farbowanych. z sentymentu wstawiam fotkę moich włosków kiedyś
No piekne mialas wloski

Cytat:
Oj tak Ewcia już wprawiona
Możesz próbować jak się zdecydujesz tym syossem,ale czy te pasemka po 522 nie były dla Ciebie za białe? Jak dobrze pamiętam.Podejrzewam ze ten syoss będzie taki sam tylko z inna poświata.
No ale do odważnych świat należy
no wlasnie tez podejrzewam, ze to bedzie to samo..Juz postanowilam, kolejnym razem probuje z londa, najpierw na pasemku, jak bedzie ok to wale na calosc, jak nie to kupuje matrixa color sync SPN, ujednolicam calosc i potem dopiero poloze londe

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
balejaż, blond, brąz, ciemne, color, czarne, farba, farbowanie, garnier, joanna, naturals, odrosty, palette, pasemka, pasemka karmelowe, rozjaśniacz, rozjaśnianie, skandynawski blond, uzyskać blad na brązie, wella koleston, włosy, włosy żółte, zmiana koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości