Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-09, 23:53   #4711
AnnaMK
Rozeznanie

Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Yattamanka i tu mam problem bo one nie są jak guma, tylko jak ciągnę za mokrą końcówkę to część się rwie, jak wyschną jest ok a jak wymodeluję to wszyscy mówią: jakie masz błyszczące włosy, tylko ja wiem że to zasługa odżywek które tylko na pozór załatwiają sprawę. Odstawię suszarkę...tylko jak ja przetrwam bez modelowania? Chyba w chustce.
AnnaMK jest offline  
Stary 2010-09-09, 23:56   #4712
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Yattamanka i tu mam problem bo one nie są jak guma, tylko jak ciągnę za mokrą końcówkę to część się rwie, jak wyschną jest ok a jak wymodeluję to wszyscy mówią: jakie masz błyszczące włosy, tylko ja wiem że to zasługa odżywek które tylko na pozór załatwiają sprawę. Odstawię suszarkę...tylko jak ja przetrwam bez modelowania? Chyba w chustce.
Ja miałam tak samo.. dlatego na mokro nawet nie próbowałam ich czesać.. Czekałam aż wyschną i wtedy wyglądały pięknie - nikt by nie pomyślał, że naprawdę to mają fatalny stan :/
Tak naprawdę to mogłaby to ocenić fryzjerka, ale ciężko znaleźć taką co zetnie tyle ile potrzeba i ani mm więcej..
Może jeszcze dziewczyny Ci coś doradzą, ale z mojego doświadczenia uważam że ich nie odratujesz.. Ja się z nimi "bujałam" m-c aż w końcu się zlitowałam i ściełam.
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-09-10, 06:29   #4713
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Fajnie by było
Ale ja nie ufam takim mailom - szczególnie jeśli nie brałam udziału w żadnym konkursie
no niby tak ale to nie była zwykła wiadomość na maila tylko wiadomość od profilu firmy HeadKandy na facebooku no nic, napisałam do nich, zobaczymy czy coś odpisza
wasienka jest offline  
Stary 2010-09-10, 06:59   #4714
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Dzień dobry Dziołszki
Powiedzcie mi, na jakim poziomie jest ten blond?
_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-09-10, 07:31   #4715
wasienka
Zadomowienie

Aaaaaaaaaa! zobaczcie to http://en-gb.facebook.com/BobbyGlam/...50725901624063 jednak był jakiś konkurs, wystarczyło że na profilu tej firmy kliknęło się Lubię to! i wtedy losowo wybierali zwycięzców Haha jeśli to prawda i rzeczywiście wygrałam to muszę stwierdzić po raz setny że głupi ma szczęście
wasienka jest offline  
Stary 2010-09-10, 07:43   #4716
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaa! zobaczcie to http://en-gb.facebook.com/BobbyGlam/...50725901624063 jednak był jakiś konkurs, wystarczyło że na profilu tej firmy kliknęło się Lubię to! i wtedy losowo wybierali zwycięzców Haha jeśli to prawda i rzeczywiście wygrałam to muszę stwierdzić po raz setny że głupi ma szczęście
No to CONGRATULATION
Fajnie tak coś wygrać mi się to jeszcze nie zdarzyło...chociaż w Totka miała pare razy trójkę i w STSa wygrałam jakieś osiem dyszek
_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-09-10, 07:52   #4717
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
No to CONGRATULATION
Fajnie tak coś wygrać mi się to jeszcze nie zdarzyło...chociaż w Totka miała pare razy trójkę i w STSa wygrałam jakieś osiem dyszek
nie dziękuję jeszcze ogólnie to bym nawet nie czytała tej wiadomości bo po angielsku i pierwsze co że to jakaś reklama ale jakoś coś mnie podkusiło i zaczęłam czytać i szok! Taki traf że za tydzień będę w anglii i do tego jeszcze miałam zamiar sobie kupić ta sama długość jakbym zarobiła a kosztują 80 funtów
wasienka jest offline  
Stary 2010-09-10, 08:01   #4718
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
nie dziękuję jeszcze ogólnie to bym nawet nie czytała tej wiadomości bo po angielsku i pierwsze co że to jakaś reklama ale jakoś coś mnie podkusiło i zaczęłam czytać i szok! Taki traf że za tydzień będę w anglii i do tego jeszcze miałam zamiar sobie kupić ta sama długość jakbym zarobiła a kosztują 80 funtów
To daj nam znać co z tego wyszło
A jak napisałam o tym STSie to mam ochote jakiś kuponik obstawić hihi
może wizażanki mają akurat jakiś szczęśliwy okres?
_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-09-10, 08:13   #4719
Adzi07
Zakorzenienie

Hey dziewczyny.wasienka to gratuluje.Fajnie ,ze Ci się udało.Ja to nigdy nic nie wygrałam.Taki już mój los.No raz znalazłam 50 euro na spacerku w parku.No ale to jeden jedyny raz.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-10, 08:16   #4720
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
To daj nam znać co z tego wyszło
A jak napisałam o tym STSie to mam ochote jakiś kuponik obstawić hihi
może wizażanki mają akurat jakiś szczęśliwy okres?
kto wie może i mamy jakiś szczęśliwy okres więc lec do STSu i obstawiaj szybko

Adzi więc nie mów że nigdy bo jednak coś tam znalazłas mi kiedyś pani w mcdonaldzie wydała ze 100zł a dałam jej tylko 10zł

Edytowane przez wasienka
Czas edycji: 2010-09-10 o 08:22
wasienka jest offline  
Stary 2010-09-10, 08:34   #4721
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
kto wie może i mamy jakiś szczęśliwy okres więc lec do STSu i obstawiaj szybko
Właśnie siedze nad kuponami i jade po pracy za dyszke puszcze a co mi tak, bede se żałować trzymajcie jutro kciuki

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny.wasienka to gratuluje.Fajnie ,ze Ci się udało.Ja to nigdy nic nie wygrałam.Taki już mój los.No raz znalazłam 50 euro na spacerku w parku.No ale to jeden jedyny raz.
Łał! 50 euro i w dodatku na spacerku przyjemność 2 w 1 to może też w coś zagrasz?
_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-09-10, 08:44   #4722
kiciamała
Zadomowienie

Ja tu u was nie pisze ale sobie czytam co wy wariatki zescie naskrobaly.
Jakies szalenstwo z tymi wlosami i w dodatku zarazliwe. Sama wczoraj ogladalam w sklepie jakies takie wlosy... a mine mialam jak bym co najmiej w sekszopie siedziala i ksiadz proboszcz mial by mnie nakryc.
Moje dziecko oczywiscie wybralo sobie paczke blond i stwierdzilo ze bedzie jak ksiezniczka wygladac.

Wasienka na gratki jak masz takie szczescie , trzeba by odpukac w nie malowane.
A ty pisalas o klopotach z cera... jednak podstawa to jak bunny pisala dieta... odstawic cukier, smiecowe jedzenie, tluszcz i cera napewno zyska. I pilingi. Na watku o cerze japonek dziewczyny robia maseczke z sody oczyszczonej bardzo ladnie oczyszcza pory choc trzeba uwazac bo podraznia.

Adzio jak znalazlas w Niemczech taka kase to kobieto masz mega szczescie u mnie to tak jest wyzamiatane ze nawet centa nie znajdziesz a ty tu 5o ojro.
Czyli polecasz ten szampon alpecina?

Moje wlosy sa dlugie. Dobilam juz do 40. Ale zaczynaja mi wypadac i te koncowkijakos musze zregenerowac. Bo jednak wciaz sie gzies wkrecaja i tym sposobem niszcza. Macie na to jakis sposob?
Syoss ladniutko mi sie spral i bardzo fajny kolorek wychodzi.

Bunny a powiedz mi co ja zle robie jak farbuje odrosty ze grzywke mam ciemniejsza? Najpierw od grzywki zaczynac, czy farby za malo klade?

Mysia moze i krotkie masz wlosy ale ten brzuch kobieto to dla mnie wciaz silna motywacja .
Jaki kremik bys mi polecila na zmarchy na czole. Ja juz starawa jestem i czegos mocnego mi trza. A kurka w sklepie czy w aptece to juz oczoplasu dostaje tyle tego.

Natalia 24.09.2008

1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline  
Stary 2010-09-10, 08:46   #4723
Adzi07
Zakorzenienie

wasienka WOW to zarobiłaś.Nie dość ze Mc zjadłaś to jeszcze w kieszeni zostało.I to ile.

_eNchaNted_ Kiedyś sobie postanowiłam ze będę co sobotę skreślać te same cyfry i wysyłać regularnie.Ale za trzecim razem jak nic nie wygrałam to walnęłam to w kat.Ja się do tego nie nadaje.Za to moja mama regularnie grała 25 lat.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-10, 08:57   #4724
wasienka
Zadomowienie

Dobrze mi się wtedy trafiło bo akurat za 2 tygodnie miałam wesele więc było na fryzjera i kosmetyczke Hehe w ogóle zastanawia mnie czy nie będą się śmiali z poprawności mojego maila w translatorze napisałam po polsku i mi przetłumaczyło, oczywiście to co widziałam że jest źle to przeprawiłam, bo z angielskiego zła nie jestem ale też perfekt nie umiem zobaczymy co odpisza
wasienka jest offline  
Stary 2010-09-10, 09:06   #4725
AnnaMK
Rozeznanie

Ach te gry losowe, kiedys grałam częściej a teraz od wielkiego dzwonu. Wygrywałam tylko w konkursach ale to bardziej umiejętności niż szczęście. Wytłumaczyłam sobie to tak: albo się ma szczęście w miłości albo w kartach;-) Wolę to pierwsze
A moje klipy sa masakryczne buuuu część włosów się nie zafarbowała i kiedy dokładnie je obejrzałam okazało się, że włos naturalny jest pomieszany z syntetykiem
Yattamanka, dzieki za wsparcie, wytrzymam jeszcze dwa miesiące a potem podetnę, ale sama, jakoś nie ufam lokalnym fryzjerkom.
Gratuluję wasienka, żeby tylko nie zapeszyć.
AnnaMK jest offline  
Stary 2010-09-10, 09:11   #4726
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
Ach te gry losowe, kiedys grałam częściej a teraz od wielkiego dzwonu. Wygrywałam tylko w konkursach ale to bardziej umiejętności niż szczęście. Wytłumaczyłam sobie to tak: albo się ma szczęście w miłości albo w kartach;-) Wolę to pierwsze
A moje klipy sa masakryczne buuuu część włosów się nie zafarbowała i kiedy dokładnie je obejrzałam okazało się, że włos naturalny jest pomieszany z syntetykiem
Yattamanka, dzieki za wsparcie, wytrzymam jeszcze dwa miesiące a potem podetnę, ale sama, jakoś nie ufam lokalnym fryzjerkom.
Gratuluję wasienka, żeby tylko nie zapeszyć.
a skąd zamawiałas clipy? Ps. Nie dziękuję jeszcze
wasienka jest offline  
Stary 2010-09-10, 09:30   #4727
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
właśnie problem polega na tym, że w moim małym mieście nie ma hurtowni fryzjerskiej, więc zostaje mi tylko allegro. myślę, że jednak wezmę 9% bez względu na to czy będę robiła majirel czy alfaparf. Pozostaje tylko pytanie czy chciałabym blond na poziomie 8 czy 9... ja to zawsze mam z czymś problem w każdym razie dzięki za wszystkie rady
9% to za duzo, uwazam, ze włosy Ci sie wykrusza po rozjasniaczu 12 a potem jeszcze mocnej farbie rozjasniajacej. Dlaczego nie mozesz połozyc na 6%? chodzi tylko o stonowanie po tym rozjasnianiu.

Jak przegniesz, to juz nie uratujesz włosów, a jak zrobisz w sam raz, to potem sobie jeszcze rozjaśnisz, jak odpoczną.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Dobrze, że napisałaś bo ja też się nad tym zastanawiałam. Waxa trzymałam poł h max tak jak było w instrukcji napisane. Ale te inne timotei czy shaumy potrafiłam trzymać nawet godzinkę bo myślałam, że tak będzie lepiej.

A wracając do suszarki.. Mam bardzo głupie pytanie więc.. trzymajcie się krzesełka
Tak się zastanawiam - włosy mokre nawiew chłodny, na dworzu zimno - czy ja się nie przeziębię używając takiej suszarki?
wiesz co, ja mam taka suszarke, gdzie jest po prostu guzik, który jak sie naciska, to powietrze robi sie chłodne lub zimne. Wiec jak sobie ustawie poziom 1 grzania i 1 siły nawiewu i od czasu do czasu naciskam ten guzik, to powietzre jest takie letnie/ciepłe, ale najwazniejsze że nie gorące. Kto by chciał sobie głowe mrozic. Co innego w lecie, ale teraz to wystarczy letni nawiew.
Cytat:
na zgniłe maliny z mycia na mycie jest coraz gorzej z końcówkami durna fryzjerka, po co ja tam szłam, połakomiłam się na rabat 30% nowy salon Loreal otwierali i dla 10 pierwszych klientek przy zakupie kosmetyku-karta rabatowa. Kumpela mi odstapiła i poszłam w sierpniu na kolor. Chcialam przyciemnić włosy bo po lecie wypłowiały. Wybrałam diacolor odcień podobny do 9.13, ale babka orzekła że na przetrawione włosy trzeba ciemniejszy. Uprzedzałam że moje włosy szybko łapią...trzymała 25 min a jak spłukała miałam na głowie poziom 7 i myślałam że pani wystraszona, zmieszała coś w misce podejrzewam że utleniacz odzywkę i....rozjaśniacz, nałozyła mi to na głowę i robiła masaż, myslałam że mi włosy wyrwie. Potem znów jakaś farba poszła ale tylko na 15 min i kolor wyszedł ładny, po modelowaniu było super a teraz chyba się ogolę na lyso robiłam odrost we wrześniu swoja farbą Vitality's a teraz 10 cm od skóry super a reszta jak jest mokra to się ,,rwie '' Nie chcę ścinać włosów!!! Jak to przetrwać??? Bunny zapodaj coś mądrego, protein moje włosy nie lubią, na KeraBond na razie mnie nie stać. Gloria, Joanna, Wax nie pomaga, olejowanie też.
a jestes systematyczna? Oleje daja super efekt, ale po regularnym stosowaniu. Jak mas ztak zniszczone włosy, to zrob tak jak ja zrobiłam, kuracje intensywną - co 2gi dzien przed myciem na godizne pod kompresem a po zmyciu maska reperująca z linii profesjonalnej. Nie ma siły, po miesiacu troche pomoze. Tak jak pisała bunny, lepiej włosy poczatkowo przekarmic, przeciazyc, niz decydowac sie na drastyczne ciecie, nim się zrobi wszytsko.
Cytat:
no niby tak ale to nie była zwykła wiadomość na maila tylko wiadomość od profilu firmy HeadKandy na facebooku no nic, napisałam do nich, zobaczymy czy coś odpisza
hmm, jakos nie wierze w takie 'wygrane z niczego', ale jesli tak, to gratuluje, masz szczęście Zacznij sie cieszyc, jak dostaniesz te pieniądze.
Stary 2010-09-10, 09:41   #4728
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
hmm, jakos nie wierze w takie 'wygrane z niczego', ale jesli tak, to gratuluje, masz szczęście Zacznij sie cieszyc, jak dostaniesz te pieniądze.
przeczytaj dalsze moje wypowiedzi bo chyba nie doczytałas
wasienka jest offline  
Stary 2010-09-10, 10:02   #4729
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
przeczytaj dalsze moje wypowiedzi bo chyba nie doczytałas
czytałam. ale nie dowierzam takim wygranym, po prostu ja bym sie cieszyła dopiero po otrzymaniu pieniedzy. w sensie, zebyś nie zapeszyła.
Stary 2010-09-10, 10:19   #4730
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
czytałam. ale nie dowierzam takim wygranym, po prostu ja bym sie cieszyła dopiero po otrzymaniu pieniedzy. w sensie, zebyś nie zapeszyła.
po pierwsze to nie jest wygrana pieniężna tylko wygrana w postaci zestawu dopinek clip in po drugie nie zwróciłam uwagi na facebooku że ogłaszają konkurs polegający wyłącznie na dodaniu profilu firmy HeadKandy do swoich ulubionych. Ja to zrobiłam już wcześniej i po prostu było losowanie spośród tych wszystkich "lubiących" a jest ich ponad tysiąc no i wczoraj było to losowanie i w głównym opisie na tym profilu jest napisane aby sprawdzić skrzynkę odbiorcza gdyż może tam czekać informacja że to właśnie ja wygrałam, no i tak się stało jestem jedną z niewielu chyba, nie wiem ile osób mogło wygrać

tak czytam to i czytam i dochodzę do wniosku że jestem jedyną zwyciężczynią bo tam pisze że zwycięzca zostanie wybrany losowo a nie zwycięzcy

Edytowane przez wasienka
Czas edycji: 2010-09-10 o 10:52
wasienka jest offline  
Stary 2010-09-10, 10:53   #4731
paulcia666
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Mysia m, ok więc wezmę wode 6%, chociaż właściwie to te całe wykruszanie i w ogóle zaczyna mnie troche przerażać, bo choć staram się dbać o włosy jak najlepiej to w dotyku jak nawale tone jedwabiu jest fajnie, ale wyglądają na takie sianko a końcówki w kitce to już w ogóle miotła chyba naprawde nie pozostanie mi nic innego jak ścięcie włosów wasienka gratuluje wygranej sama wiele razy zastanawiałam się nad zakupem clipów, ale jakoś zawsze wolałam zainwestować w odżywki z nadzieją, że w końcu moje osiągną wymarzoną długość... włosy póki co mam do zapięcia stanika, staram się zapuścić do jednej długości, i już te najkrótsze mam do ramion, więc pod tym wzgledem jest coraz lepiej. Zastanawiam się tylko nad tym porostem włosów, mogłybyście poradzić mi co mogłabym robić? Czy wax wystarczy? Czytałam, że dajecie też jajko-kiedyś z nim próbowałam, ale włosy były jakieś takie dziwne... Picie drożdży raczej odpada, chyba nie umiałabym się zmusić buziaki
a teraz tak patrze na allegro co to za cudo, które polecacie (KeraBond) a tam mi wyskakuje klej do płytek i jest tylko szampon.

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-09-10 o 10:59
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-09-10, 10:56   #4732
blond bunny
Zakorzenienie

kiciamała a jaki ty masz kolor włosów? Bo ja już się gubić przez was wszystkie zaczynam. Jeśli jasny blond i grzywka ciemniejsza to albo za długo farbę nakładasz i mieszanka jest utleniona nim ja nałożysz albo za krótko trzymasz. Pamiętaj mierzyć czas 45 minut jak skończysz nakładać.
Następnym razem żeby wyrównać zacznij od grzywki.

AnnaM ja nie wiem na ile te włosy są zniszczone. Każde mokre włosy się trochę rozciągają. Ale jeśli faktycznie guma to tylko ścięcie. Z tym że nie od razu, najpierw spróbuj różnych kuracji regenerujących a w między czasie troszkę podcinaj żeby ci bardzo żal nie było.

enchanted ten kolor z foty to poziom 7-8 średni blond.
Stary 2010-09-10, 11:14   #4733
kiciamała
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kiciamała a jaki ty masz kolor włosów? Bo ja już się gubić przez was wszystkie zaczynam. Jeśli jasny blond i grzywka ciemniejsza to albo za długo farbę nakładasz i mieszanka jest utleniona nim ja nałożysz albo za krótko trzymasz. Pamiętaj mierzyć czas 45 minut jak skończysz nakładać.
Następnym razem żeby wyrównać zacznij od grzywki.

AnnaM ja nie wiem na ile te włosy są zniszczone. Każde mokre włosy się trochę rozciągają. Ale jeśli faktycznie guma to tylko ścięcie. Z tym że nie od razu, najpierw spróbuj różnych kuracji regenerujących a w między czasie troszkę podcinaj żeby ci bardzo żal nie było.

enchanted ten kolor z foty to poziom 7-8 średni blond.
narazie w paski moge robic za probnik kolorow blond, tecza przymnie wysiada.
No ale chyba faktycznie za krotko trzymam.

Natalia 24.09.2008

1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline  
Stary 2010-09-10, 11:21   #4734
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Dzięki bunny
Chyba już postanowiłam - schodzę do blondu coś na poziomie ósemeczki tylko żebym później nie żałowała..

Szukam teraz farby profesjonalnej. Myślę nad Artego, Vitality's i Chantalem ProSalon, bo są duże, tanie i jedno opakowanie mi styknie też brałam pod uwagę color sync ale obawiam się, że szybko mi się wypłucze..

Myślałam, żeby zmieszać na początek, żeby nie było drastycznego przyciemnienia, np kolor 8.1 z 9.0 lub 8.0 z 9.1
Co sądzicie o takiej kombinacji? Będzie się to różniło czymkolwiek?
_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-09-10, 11:29   #4735
blond bunny
Zakorzenienie

Możesz mieszać i tak i tak. Da ci to jakieś popielate 8 i pół. Efekt w obu przypadkach będzie podobny, ważniejsze jest teraz z jaką wodą chcesz to zrobić.
Stary 2010-09-10, 11:34   #4736
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Możesz mieszać i tak i tak. Da ci to jakieś popielate 8 i pół. Efekt w obu przypadkach będzie podobny, ważniejsze jest teraz z jaką wodą chcesz to zrobić.
Bunny a jaką wodę byś radziła? 6%?

Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2010-09-10 o 11:35 Powód: literka ;)
_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-09-10, 11:36   #4737
marejta
Zadomowienie

Cześć dziewczyny
Przyłączam się do tego wątku
Jestem tu dzięki mysia m
Mam 45cm włoski cały czas zapuszczam, chce mieć tak jak kiedyś do pasa i ładny kolorek blond, o ile z tym pierwszym nie powinnam mieć problemu bo włoski dość szybko mi rosną, to z kolorkiem mam małe problemy

WITAM WAS WSZYSTKIE SERDECZNIE
marejta jest offline  
Stary 2010-09-10, 11:42   #4738
blond bunny
Zakorzenienie

enchanted żeby teraz błędu żadnego nie popełnić- dajesz foto odrostu w świetle naturalnym a nie sztucznym! i kolor farby na jaką się decydujesz- podaj numer i link do palety.
Jestem prawie pewna że 6% to za mało...

marejta witamy!
opisz jaki masz problem to pomożemy.

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-09-10 o 11:43
blond bunny jest offline  
Stary 2010-09-10, 11:47   #4739
AnnaMK
Rozeznanie

To ja pisałam o KeraBond kupuje go w hurtowni fryzjerskiej, ale na necie tez jest np tu: http://www.***********/product-pol-4...-3-x-10ml.html, w tym zestawi.e są akurat 3 saszetki na próbę. Dla pełnego efektu trzeba kupić zestaw w większych pojemnościach. Koszt całego zestawu około 150 zł. Starcza na miesiąc przy włosach do brody.
Dziewczyny może juz o tym pisałyście, te które lubią oleje, polecam: Farouk CHI Organics Olive Nutrient Therapy Treatment Paste 50ml teraz w promocji zamiast 21.80zł, 13.25zł na do której link podałam powyżej. Oto co o niej piszą:
Odżywcza Oliwkowa Kuracja Regenerująca nie zawiera parabenu.
Zawiera organiczne olejki eteryczne z certyfikatem jakości, naturalne oleje i specjalny zestaw regenerujący.
Odbudowuje suche i zniszczone, osłabione trwałą ondulacją lub farbowaniem włosy.

Edytowane przez AnnaMK
Czas edycji: 2010-09-10 o 12:12 Powód: dodana info
AnnaMK jest offline  
Stary 2010-09-10, 12:03   #4740
paulcia666
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

dziewczyny (te które używały KeraBond) gdzie zakupujecie te kosmetyki? Bardzo zaciekawiły mnie opinie (niestety tylko 3), czy naprawde jest to taki dobry kosmetyk? Bo ten witaminowy olej ma na drugim miejscu w składzie alcohol denat, to chyba wysusza? dobrze to rozumiem? bo niestety nie znam się na tych analizach składów, jedyną wiedzę jaką posiadam to dzieki Wam muszę zrobić wszystko żeby coś trochę odbudować te końcówki, bo tak ciągle o tym myśle i nawet jakbym je bardzo ścięła to one po krótkim czasie i tak będą wyglądały tak samo... jakos już tak mam...

AnnaMK dzieki nie wiem jak to zrobiłam, ale jakoś przeoczytałam Twój post w takim razie rozejrze sie za tym w googlach myślę, że jeśli efekt jest naprawdę dobry to mogę wydać takie pieniądze, tylko napisz czy naprawde warto? bo jakiś czas temu skuszona opiniami o joico k-pak reconstructor zamówiłam na sprawdzenie maleńką buteleczkę i na szczęście, bo chyba bym oszalała jakbym miala tak beznadziejne włosy za takie pieniądze

znalazłam na *********** produkty kerabond, sa w jakiejś promocji i za 3 produkty wyszłoby 99zł + 15,99/19,99zł przesyłka. ale kusicie dziewczyny

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-09-10 o 12:23
paulcia666 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
balejaż, blond, brąz, ciemne, color, czarne, farba, farbowanie, garnier, joanna, naturals, odrosty, palette, pasemka, pasemka karmelowe, rozjaśniacz, rozjaśnianie, skandynawski blond, uzyskać blad na brązie, wella koleston, włosy, włosy żółte, zmiana koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości