Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-12, 17:12   #4891
Marzena17
Rozeznanie

Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Witaj A powiesz na ten odcień.Ma w nazwie perłowy popielaty blond.Wyjdzie na pewno chłodno no i od razu pomyślałam o czymś takim dla Ciebie.http://www.google.pl/images?um=1&hl=...=&oq=&gs_rfai=

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Witaj A powiesz na ten odcień.Ma w nazwie perłowy popielaty blond.Wyjdzie na pewno chłodno no i od razu pomyślałam o czymś takim dla Ciebie.http://www.google.pl/images?um=1&hl=...=&oq=&gs_rfai=
śliczny Dziękuję Ci bardzo Powiem Ci, że tyle już farb obejrzałam w sklepach a tego nie widziałam Myślę, że ten kolor będzie idealny i jak tylko zafarbuje (jeszcze jakiś tydzień może poczekam) to się tu pochwalę swoim blondem
Beżem właściwie

Edytowane przez Marzena17
Czas edycji: 2010-09-12 o 17:13 Powód: zdublowany post
Marzena17 jest offline  
Stary 2010-09-12, 17:13   #4892
AnnaMK
Rozeznanie

TLU ślicznie Ci wyszło, kiedyś długo robiłam tą farbka bez uszczerbku dla włosów ( a miałam je wtedy do pasa ) Przeszłam na profesjonalne bo....o dziwo wychodzi taniej niż Loreal sklepowy, paradoks prawda
AnnaMK jest offline  
Stary 2010-09-12, 17:23   #4893
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Zachecona opinia Kadud zrobilam wlosy ta farba excellence 01 i jestem zachwycona - zero zniszczen, odrost dobrze i rowno z reszta wlosow wziety no i wreszcie nie wstydze sie swoich wlosow. Troche rudzizny jeszcze czasem przebija pod swiatlo ale i tak efekt swietny - chyba za 1.5 miesiaca uzyje tej farby jeszcze raz i powinno byc cacy. Wstawiam 2 zdjecia w swietle dziennym, bo ten kolor naprawde rozni sie w zaleznosci od oswietlenia. Zaznacze, ze nie wyszedl w ciapki - roznice koloru na zdjeciach ze wzgledu na cien. Mam nadzieje, ze po tygodniu efekt nadal sie bedzie utrzymywal i pozostane zadowolona.
Pięknie zupełnie jak naturalny jasny blond
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-09-12, 17:45   #4894
katebury
Raczkowanie

TLU mozesz napisac miktora farvka robilas i na jaki kolor wloskow?? kolor masz calkiem fajny takinaturakny blondzik...
http://***********/produkt/Loreal-Ex...d-Naturalny-01

czy tą farbką?
http://www.shopmania.pl/shopping~onl...~p-964679.html

pozdrawiam
katebury jest offline  
Stary 2010-09-12, 17:46   #4895
TLU
Zadomowienie

AnnaMK, Yattamanka dziekuje. To naprawde ogromna ulga w reszcie miec cos normalnego na glowie.

Anna - mnie raczej profesjonalne farbki nie wyjda taniej bo za przesylke sporo bym zaplacila, do tego kazda tubka dosc sporo kosztuje a i wode trzeba kupic w wielkiej butli. Czytalam chyba na Kaferterii, ze jakosciowo excellence jest na poziomie farb profesjonalnych, tyle ze barwnikow ma wiecej zeby pokrywac siwe wlosy - mnie, jesli idzie o jakosc to chyba wystarczy.

Katebury tak to ta farba - opakowanie nie wyglada zbyt zachecajaco, ale ja kierowalam sie zdjeciem odrostu Kedud i wlosami z probnika. A wczesniej mialam ta okropna miedz ponizej.

Edytowane przez TLU
Czas edycji: 2010-09-12 o 17:55
TLU jest offline  
Stary 2010-09-12, 17:59   #4896
kedud86
Raczkowanie

Cytat:
Zachecona opinia Kadud zrobilam wlosy ta farba excellence 01 i jestem zachwycona - zero zniszczen, odrost dobrze i rowno z reszta wlosow wziety no i wreszcie nie wstydze sie swoich wlosow. Troche rudzizny jeszcze czasem przebija pod swiatlo ale i tak efekt swietny - chyba za 1.5 miesiaca uzyje tej farby jeszcze raz i powinno byc cacy. Wstawiam 2 zdjecia w swietle dziennym, bo ten kolor naprawde rozni sie w zaleznosci od oswietlenia. Zaznacze, ze nie wyszedl w ciapki - roznice koloru na zdjeciach ze wzgledu na cien. Mam nadzieje, ze po tygodniu efekt nadal sie bedzie utrzymywal i pozostane zadowolona.
no to gratuluję i cieszę się że mogłam pomóc. excellence wychodzą właśnie tak naturalnie na w miarę jasnych włosach, no mi niestety odrost sie odróżnia, bo resztę włosów mam białą i muszę poczekać aż odrosną żeby były jednolite.
kedud86 jest offline  
Stary 2010-09-12, 18:00   #4897
katebury
Raczkowanie

dziekuje, to jest farbka z pierwszego czy z drugiego linka?? ja mam bardzo bardzo jasny blond popielaty, wiec nie wiem czy to wogole cos chwyci na tak jasnych wloskach,
katebury jest offline  
Stary 2010-09-12, 18:08   #4898
snowhitee
Zakorzenienie

Ale Wy smigacie, poltora dnia mnie nie bylo i 5str do przeczytania
bylam wczoraj na weselu i blond to chyba na wymarciu jest SAME brunetki to juz drugie takie moje osamotnione wesele przy okazji szykowania sie zrobilam fotke moich "fal" chcialam sie pochwalic ze robilam sama prostownica (a mialam isc do fryzjerki mycie+fale 80zl a podejrzewam ze podobnie by to wygladalo).

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Bunny tamte stare fotki sa ze skanera dlatego tak dziwnie wyglądają włosy, jak znajdę inne robione apartem to wkleję i zobaczysz róznicę
Teraz robię farbą Vitality's nr. 9.13 na wodzie 6% trzymam 20 min. Trudno sobie wyobrazic że w czerwcu miałam włosy na poziomie 4
Nie patrzcie na scenerię, zdjęcie pstrykałam dziś rano tuż po wstaniu, część włosów w kitce, część wylazła
Bardzo ladny kolor a w jakim kolorze masz odrosty?

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ja już po farbowaniu
ogólnie jestem zadowolona, robiłam Joanną dziki kasztan, kolor mi się podoba,ale gdzieniegdzie jeszcze widać blond więc będę musiała poprawić

farba strasznie śmierdzi i jakoś mało jej jest...

wstawiam foty po farbowaniu, i jak lepiej? bo ja lepiej się czuję

dziewczyny słyszałyście to http://www.youtube.com/watch?v=acG0XKn9IyQ ??
Bardzo ladnie kolejnym razem rowniez jestem za jakims zimnym brazem

Cytat:
No i jestem kurczakiem Dobrze ze świąt wielkanocnych nie ma bo bym mogla się wkomponować miedzy jajka.
Za duży był ten odrost tym razem i dlatego tak daje po oczach.Ale we wtorek przyjdzie na to syoss i mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie.Bo jak by nie patrzeć jeszcze nie testowany na moich klaczkach.
hehehe ach te kurczaki ja znowu wole robic maly odrost czesciej niz duzy w wiekszych przerwach jakos nawet latwiej mi go wtedy malowac

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Więc tak jak mówiłam, odrostów w ogóle nie ruszyło.. Z przodu jak były jasne tak są, a z tyłu.. widzicie same.. Jedynie po malaksowaniu końcówki trochę zmieniły kolor, ale to też bardzo nierównomiernie (może dlatego, że resztki włosów na końcówkach jeszcze mają ten stary barwnik z czarnego)..
W każdym razie aparat trochę przekłamuje kolor, nie jest taki jasny fajny jak Twój.. patrząc na siebie w lustrze widzę moją babcię - ona też ma te włosy nie takie całkiem kremowo żółte ale jeszcze nie zupełnie bielutkie.. fatalnie to wygląda, aż wstydziłam się wychodzić z domu :/ Mam nadzieję, że mycie fioletowym szamponem ten kolor jakoś znormalnieje.. No najgorszy to ten rudy z tyłu
Jak to mąż powiedział "nie jest źle" - znaczy za dobrze też nie..
Niby tego nie widać jak mam uczesane włosy, ale niech tylko wiatr zawieje włosy się rozwieją i wszystko widać, nawet kitki nie mam jak zrobić by to zamaskować

Bunny ja mam pieska.
przod super natomiast tyl troche gorzej..chyba rzeczywiscie za krotko trzymalas tam podklad. Ale nic sie nie martw, niedlugo poprawisz i bedzie slicznie

Cytat:
a ile trzymalas a jaki masz swoj odrost? slicznie i bardzo naturalnie

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-09-12, 18:21   #4899
małolata
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Czy któraś doradzi mi/ pomoże w wyborze tych masek Dolce? Która najlepiej odbudowywuje i regeneruje włosy?
małolata jest offline  
Stary 2010-09-12, 18:36   #4900
TLU
Zadomowienie

Kedud - ja sie najbardziej balam zniszczen, wiec to, ze napisalas ze wlosy wrecz nabraly blasku ostatecznie mnie przekonalo. A, nie napisalam (a chcialam), ze w tym srednim blondzie, ktory mialas, tez mi sie bardzo podobalas. One wtedy byly farbowane czy to naturalny kolor?

Katebury - 2gi link (1szy nie dziala)

Snowwhitee - dziekuje, trzymalam 50 minut na calosci (nakladalam najpierw odrost potem dlugosc pasemko za pasemkiem, a nie najpierw odrost - odczekac - calosc) i uzylam 2 opakowan, zeby miec pewnosc, ze nie bedzie farby za malo. Odrost naturalny mam szatyn (nie wiem czy ciemny czy sredni - pasemka u fryzjera rozjasniaja mi sie na 6% wodzie do platyny). Ja bym powiedziala, ze raczej ciemny ten moj szatyn. Odrostu byly 2 cm i wszystko chwycilo ladnie. P.S. Ale Ty masz oczy!

Jeszcze raz dziekuje dziewczyny - jestem mega szczesliwa. Bye bye ogniste wlosy .

Edytowane przez TLU
Czas edycji: 2010-09-12 o 18:37
TLU jest offline  
Stary 2010-09-12, 18:55   #4901
HopeMAGDA
Rozeznanie

TLU super kolorek naprawde taki natural,mysle ze jak kiedys bede miała dośc jasnych to sobie farbne tą farbka,moje naturalne takie są własnie,dobrze wiedzieć jak ta farbka wychodzi,tylko czy na jaśniutkich takie wyjdą hmm?
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-09-12, 19:00   #4902
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Ale Wy smigacie, poltora dnia mnie nie bylo i 5str do przeczytania
bylam wczoraj na weselu i blond to chyba na wymarciu jest SAME brunetki to juz drugie takie moje osamotnione wesele przy okazji szykowania sie zrobilam fotke moich "fal" chcialam sie pochwalic ze robilam sama prostownica (a mialam isc do fryzjerki mycie+fale 80zl a podejrzewam ze podobnie by to wygladalo).

Bardzo ladny kolor a w jakim kolorze masz odrosty?

Bardzo ladnie kolejnym razem rowniez jestem za jakims zimnym brazem

hehehe ach te kurczaki ja znowu wole robic maly odrost czesciej niz duzy w wiekszych przerwach jakos nawet latwiej mi go wtedy malowac

przod super natomiast tyl troche gorzej..chyba rzeczywiscie za krotko trzymalas tam podklad. Ale nic sie nie martw, niedlugo poprawisz i bedzie slicznie

a ile trzymalas a jaki masz swoj odrost? slicznie i bardzo naturalnie
Ja tez wole mniejszy odrost ale tym razem to już nie było zależne ode mnie.
Ale ślicznie wyglądałaś na to wesele.A i fryzurka -po prostu piękna.Jak byś od fryzjera wyszła a ile kasy w portfelu zostało.Przynajmniej teraz można spożytkować to na coś innego-bardziej pożytecznego

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Marzena17 Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

[/COLOR]

śliczny Dziękuję Ci bardzo Powiem Ci, że tyle już farb obejrzałam w sklepach a tego nie widziałam Myślę, że ten kolor będzie idealny i jak tylko zafarbuje (jeszcze jakiś tydzień może poczekam) to się tu pochwalę swoim blondem
Beżem właściwie
Ciesze się ,ze mogłam pomóc.

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Bardzo ładny naturalny dlondzik.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-12, 19:17   #4903
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
No tak tylko to bym musiała ponad godzinę trzymać.. i kolor w rzeczywistości to taki pastelowy żonkil..

aż mam ochotę zrobić sobie tym kolorem co TLU
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-09-12, 19:39   #4904
HopeMAGDA
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No tak tylko to bym musiała ponad godzinę trzymać.. i kolor w rzeczywistości to taki pastelowy żonkil..

aż mam ochotę zrobić sobie tym kolorem co TLU
TLU ma super pytanie jak wyjdzie na tak jasnych włosach????jak dla mnie bomba natural na maxa,no i też blond!
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-09-12, 20:42   #4905
kedud86
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
TLU ma super pytanie jak wyjdzie na tak jasnych włosach????jak dla mnie bomba natural na maxa,no i też blond!
no mi niestety rozjaśnione koncówki złapał excellence bardzo jasno i na krótko
kedud86 jest offline  
Stary 2010-09-12, 20:47   #4906
TLU
Zadomowienie

Nie wiem dziewczyny jak wyjdzie na jasnych wlosach. Wiem, ze jest na wodzie 9% i ze barwniki ma, bo mialam koncowki biale po rozjasniaczu, a teraz kolor na calosci jest rowny. Bunny musialaby sie wypowiedziec czy trzeba by wymienic wode, czy mozna klasc na takiej jaka jest w pudelku.
TLU jest offline  
Stary 2010-09-12, 21:04   #4907
wizazx
Przyczajenie

foto - jak rozjaśnić takie włosy?

Witam, mam taki kolor wlosów jak na 1 obrazku, moj cel to kolorek na drugim obrazku. Chcę rozjaśnić wlosy w warunkach domowych -nie mam pieniedzy na fryzjera. Warto ryzykować? Uzyć utleniacz 3% czy 6%? a moze inny? proszę o pomoc. W was ostatnia nadzieja.
wizazx jest offline  
Stary 2010-09-12, 22:50   #4908
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez małolata Pokaż wiadomość
Czy któraś doradzi mi/ pomoże w wyborze tych masek Dolce? Która najlepiej odbudowywuje i regeneruje włosy?
niestety nie pomoge bo nie uzywalam i nie znam

Cytat:
Kedud - ja sie najbardziej balam zniszczen, wiec to, ze napisalas ze wlosy wrecz nabraly blasku ostatecznie mnie przekonalo. A, nie napisalam (a chcialam), ze w tym srednim blondzie, ktory mialas, tez mi sie bardzo podobalas. One wtedy byly farbowane czy to naturalny kolor?

Katebury - 2gi link (1szy nie dziala)

Snowwhitee - dziekuje, trzymalam 50 minut na calosci (nakladalam najpierw odrost potem dlugosc pasemko za pasemkiem, a nie najpierw odrost - odczekac - calosc) i uzylam 2 opakowan, zeby miec pewnosc, ze nie bedzie farby za malo. Odrost naturalny mam szatyn (nie wiem czy ciemny czy sredni - pasemka u fryzjera rozjasniaja mi sie na 6% wodzie do platyny). Ja bym powiedziala, ze raczej ciemny ten moj szatyn. Odrostu byly 2 cm i wszystko chwycilo ladnie. P.S. Ale Ty masz oczy!

Jeszcze raz dziekuje dziewczyny - jestem mega szczesliwa. Bye bye ogniste wlosy .
dziekuje jak porownalam sobie Twoja fotke przed i po to naprawde jestem pod wrazeniem super

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
TLU super kolorek naprawde taki natural,mysle ze jak kiedys bede miała dośc jasnych to sobie farbne tą farbka,moje naturalne takie są własnie,dobrze wiedzieć jak ta farbka wychodzi,tylko czy na jaśniutkich takie wyjdą hmm?
niestety ale wydaje m sie, ze na jasnych wlosach wyjdzie duzo duzo jasniej. Musialabys zrobic jak kiedys pisala Bunny, na odrost polozyc farbe z dolaczona wodea a na dlugosci rozcienczyc ja woda z kranu zeby miala mniejsze stezenie.

Cytat:
Ja tez wole mniejszy odrost ale tym razem to już nie było zależne ode mnie.
Ale ślicznie wyglądałaś na to wesele.A i fryzurka -po prostu piękna.Jak byś od fryzjera wyszła a ile kasy w portfelu zostało.Przynajmniej teraz można spożytkować to na coś innego-bardziej pożytecznego

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Ciesze się ,ze mogłam pomóc.

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Bardzo ładny naturalny dlondzik.
dziekuje a pieniazki juz spozytkowalam, kupilam kolejne buty chyba jestem uzalezniona

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-09-13, 07:49   #4909
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny ten kolor jest bardzo ładny, jak myślicie co to za odcień??
BlondBunny proszę, przyjrzyj się zdjęciu z cytowanego postu i powiedz, czym można by uzyskać taki kolor?
wasienka jest offline  
Stary 2010-09-13, 08:58   #4910
Agatau88
Zakorzenienie

Ja bym też popatrzyla ale gdzie to zdjecie? Ktory to post?
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-13, 09:01   #4911
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez małolata Pokaż wiadomość
ja mam latte i anti-age i jak na razie u mnie bardziej się sprawdza anti-age włoski są po niej mięciutkie i błyszczące i jest też silniejsza od latte

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-09-13, 09:02   #4912
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kliknij sobie w tą strzałeczke obok nicka to wtedy Cie przekieruje do tego postu
wasienka jest offline  
Stary 2010-09-13, 09:02   #4913
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
wystarczy kliknąc na tą strzaałeczkę niebieską przy moim nicku w cytaciei przejdzie Ci do tego posta

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-09-13, 09:10   #4914
Agatau88
Zakorzenienie

Dzięki za naprowadzenie mnie, tępak jestem

Niech mnie blond bunny poprawi ale to jest perłowy blond, oczywiście bardzo bardzo jasny. Trzeba by było pewnie rozjaśniaczem albo rozjaśniającą farba a potem może Casting 1021?
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-13, 09:15   #4915
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
Dzięki za naprowadzenie mnie, tępak jestem

Niech mnie blond bunny poprawi ale to jest perłowy blond, oczywiście bardzo bardzo jasny. Trzeba by było pewnie rozjaśniaczem albo rozjaśniającą farba a potem może Casting 1021?
prześliczny ten kolor, ale jednak casting jest zmywalny więc kolor za długo na włosach nie pobędzie. Wolała bym jakąś trwalsza farbe
wasienka jest offline  
Stary 2010-09-13, 09:18   #4916
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Jejku nie było mnie 3 dni a Wy rozpisałyście się na 5 stron. Chyba najbardziej rozpaplany wątek na wizazu

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
kochane wstawiłam zdjęcia, pierwsze w obecnym kolorze, drugie tak dla porównania, jaką kondycję włosów miałam przed rozjaśnianiem... pomóźcie mi się pozbyć tego sianka... no i czy ryzykować z samodzielnym farbowaniem...buziaki:cmo k:
kochana, ale Ty masz juz poziom 8 a piszesz, ze ciemny brąz prawie nie złapał , tylko jasne pasemka po balejazu. Masz włosy w kolorze jasnego naturalnego blondu. Są przesuszone, końcóweczki sie wywijają, troche pielegnajci i dojdą do siebie, wyglądaja zupełnie normalnie, wcale nie sianowato. I mas ztaki równy kolor. Zostaw te kapiele rozjaśniajace, zrobisz jeszcze raz farba rozjasniajaca albo poziomem 9/10 z woda 9% i bedziesz miałą jaśniutkie.

tak to jest, jak sie komus tylko na słowo wierzy, dobrze, ze pokazałas zdjecia. oby tylko to nie przekłamywało za bardzo koloru.

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
...i jeszcze jedno, ale jakość tez słaba:-(
niewiele widac, ale bardzo jasne. Tylko, ze ten preparat to dekoloryzator, wiec dlatego pozwala pozbyc sie pigmentu do 10 poziomów. Jesli dobrze zrozumiałam. Dosyc inwazyjne.

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
kochane mam pytanie mozna połaczyć
1.jasny roswietlony blond 10
2. bardzo jasny popielaty blond 12/1

co by z tego wyszło?
poziom 11 z lekka popielatą poswiatą
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ja już po farbowaniu
ogólnie jestem zadowolona, robiłam Joanną dziki kasztan, kolor mi się podoba,ale gdzieniegdzie jeszcze widać blond więc będę musiała poprawić

farba strasznie śmierdzi i jakoś mało jej jest...

wstawiam foty po farbowaniu, i jak lepiej? bo ja lepiej się czuję

dziewczyny słyszałyście to http://www.youtube.com/watch?v=acG0XKn9IyQ ??
wolałam Cię w jasnych włoskach, wygladałas dziewczęco, delikatniej. Teraz bardziej poważnie, kobieco. Na kilka lat wiecej niz w blondzie. Ale ważne, ze jestes zadowolona. Kolor piekny, lśni wspaniale i podkreśla Twoje oczy.

a filmik-podłam ze śmiechu!
Stary 2010-09-13, 09:22   #4917
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
prześliczny ten kolor, ale jednak casting jest zmywalny więc kolor za długo na włosach nie pobędzie. Wolała bym jakąś trwalsza farbe
Glossy Blonds to pozok 3-niezmywalne.

mysia co Ty Kobieto robiłaś tyle bez nas? 3 dni nas nie odwiedzać
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-13, 09:28   #4918
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
Glossy Blonds to poziom 3-niezmywalne.
naprawdę? to już chyba wiem co kupię ale poczekam jeszcze na poradę naszej specjalistki blond bunny ps. Dobrze że w anglii są castingi
wasienka jest offline  
Stary 2010-09-13, 09:31   #4919
Agatau88
Zakorzenienie

wasienka naprawde Ja nim farbowalam, no ale na nierównomierny kolor więc wyszło inaczej. Zdjęcie wklejałam
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-13, 09:50   #4920
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Jejku nie było mnie 3 dni a Wy rozpisałyście się na 5 stron. Chyba najbardziej rozpaplany wątek na wizazu

kochana, ale Ty masz juz poziom 8 a piszesz, ze ciemny brąz prawie nie złapał , tylko jasne pasemka po balejazu. Masz włosy w kolorze jasnego naturalnego blondu. Są przesuszone, końcóweczki sie wywijają, troche pielegnajci i dojdą do siebie, wyglądaja zupełnie normalnie, wcale nie sianowato. I mas ztaki równy kolor. Zostaw te kapiele rozjaśniajace, zrobisz jeszcze raz farba rozjasniajaca albo poziomem 9/10 z woda 9% i bedziesz miałą jaśniutkie.

tak to jest, jak sie komus tylko na słowo wierzy, dobrze, ze pokazałas zdjecia. oby tylko to nie przekłamywało za bardzo koloru.

niewiele widac, ale bardzo jasne. Tylko, ze ten preparat to dekoloryzator, wiec dlatego pozwala pozbyc sie pigmentu do 10 poziomów. Jesli dobrze zrozumiałam. Dosyc inwazyjne.

poziom 11 z lekka popielatą poswiatą

wolałam Cię w jasnych włoskach, wygladałas dziewczęco, delikatniej. Teraz bardziej poważnie, kobieco. Na kilka lat wiecej niz w blondzie. Ale ważne, ze jestes zadowolona. Kolor piekny, lśni wspaniale i podkreśla Twoje oczy.

a filmik-podłam ze śmiechu!
ja wogóle wyglądam dorosło w tych krótkich włosach
teraz jakoś w tygodniu przedłużę to wstawię wam fotki, zupełnie inaczej...
a w blondzie dobrze się czułam tylko wtedy jak się pomalowałam,a jak nie to tak dziwnie
zresztą głownym powodem farbowania było to,że ma cienkie i łamliwe włosy, szybko mi się niszczą i nie chcę,żeby mi odpadły
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
balejaż, blond, brąz, ciemne, color, czarne, farba, farbowanie, garnier, joanna, naturals, odrosty, palette, pasemka, pasemka karmelowe, rozjaśniacz, rozjaśnianie, skandynawski blond, uzyskać blad na brązie, wella koleston, włosy, włosy żółte, zmiana koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości