Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-13, 10:01   #4921
wasienka
Zadomowienie

Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
wasienka naprawde Ja nim farbowalam, no ale na nierównomierny kolor więc wyszło inaczej. Zdjęcie wklejałam
w tym wątku wklejałas? Długo Ci się trzymał? Wyszedł tak samo jak na tym zdjęciu?
wasienka jest offline  
Stary 2010-09-13, 10:11   #4922
Agatau88
Zakorzenienie

Poszukam fotek zaraz.

Mam, tu juz jest spory odrost, kolor sie trzyma, raczej nie zolknie. Wyszło mi trochę inaczej niz u tej pani bo ja mialam nierówny kolor, kładłam na balejaz.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-13 o 10:14
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-13, 10:18   #4923
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
Poszukam fotek zaraz.

Mam, tu juz jest spory odrost, kolor sie trzyma, raczej nie zolknie. Wyszło mi trochę inaczej niz u tej pani bo ja mialam nierówny kolor, kładłam na balejaz.
ale super kolorek chyba się zdecyduje na tego castinga
wasienka jest offline  
Stary 2010-09-13, 10:23   #4924
Agatau88
Zakorzenienie

Przede wszystkim nie zolknie, nie jest to biel, ale własnie perła. Tam gdzie miałam balejaż wiadomo że kolor jest inny, ale na pasmach które były około poziomu 10-11 wyszło ładnie. Nie zniszczył mi włosow.
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-13, 10:33   #4925
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
Przede wszystkim nie zolknie, nie jest to biel, ale własnie perła. Tam gdzie miałam balejaż wiadomo że kolor jest inny, ale na pasmach które były około poziomu 10-11 wyszło ładnie. Nie zniszczył mi włosow.
no to fajnie a z tymi castingami w anglii się trochę pospieszyłam, bo z tego co patrzę to nie ma tam tej serii blondów
wasienka jest offline  
Stary 2010-09-13, 10:37   #4926
Agatau88
Zakorzenienie

To zrób przed wyjazdem W razie co bedziemy Ci dosyłać
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-13, 10:38   #4927
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

agatau, przepiękny masz ten kolorek.

A co do abstynencji, to zawsze robie sobie przerwę piatek-niedziela. Weekendy dla rodziny Choc w piatki to rano zwykle jestem jeszcze

Kurcze, farbujecie jak zwariowane. A ja zamierzam przetrzymac spory odrost, nawet do grudnia, żeby włosków nie męczyc. Pewnie w połowie października sie złamie, ale i tak byłoby nieźle, bo byłoby to 8 tygodni.

Moje włoski nabierają złotej jesiennej barwy Ale podoba mi sie. Spiera sie farba i wychodzi kolorek po rozjaśniaczu, ale ładnie na mnie to wyglada. Kończe z popielami, bo choc bardziej mi się podobają, to ja w nich nie wygladam korzystnie. Zawsze czekam az sie szary spierze albo ten metaliczny i troche ociepli, wiec bez sensu.

Jak wróce ze spacerku, to Wam fotke wrzucę.
Stary 2010-09-13, 10:42   #4928
Agatau88
Zakorzenienie

mysia wrzuć fotki Juz mam spory odrost, te zdjęcia to sprzed 15 dni Ja jeszcze czekam, nie farbuje choc jak wrzucałam wczoraj odrost to mowily FARBUJ
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-13, 10:46   #4929
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
To zrób przed wyjazdem W razie co bedziemy Ci dosyłać
hihi dziękuję a nie wiesz czy może w rossmanie jakaś promocyjka na castingi jest?
wasienka jest offline  
Stary 2010-09-13, 10:48   #4930
Agatau88
Zakorzenienie

Była promocja do przedwczoraj za 20 zł były, teraz nie wiem, musisz zobaczyć, szczególnie że ten 1021 i 1013 chyba jest najbardziej popularny, bo co patrzę to go nie ma.
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-13, 11:02   #4931
kiciamała
Zadomowienie

Witam u mnie zimno jak cholera... cale lato bylo zimne i teraz tez

Wasienka a na nastepnej stronie bunny odpowiedziala Ewci co do tego koloru. Bo to by bylo niemozliwe zeby nie odpowiedziala

Mysia dzieki za podpowiedz co do kremikow. Jak cos sobie znajde to wkleje moze pomozesz mi wybrac cos

Blond princeska, mi sie bardziej w ciemnym blondziku podobalas. Taki zdjecie z auta bylo bardzo fajnie do oczu i tak mlodo. Ja tez kiedys taka wisnie nosilam bardzo lubilam, casting mial fajny odcien. No ale latka leca trzeba sie odmladzac i przeszlam na jasna strone mocy

Agatu a ty ten casting to na podklad czy ci sam tak jasno lapie?

Adzio a kupujesz w niemczech cos fioletowego? Bo mi maz szamponu z joanny nie przywiozl. Kiedys ogladalam ze guhl ma taka serie .

Natalia 24.09.2008

1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline  
Stary 2010-09-13, 11:07   #4932
Queen Of The Damned
Zadomowienie

Wczoraj właśnie wybrałam się do rossmana po castinga i niestety już nie było promocji. Mam pytanie, co sądzicie o farbie Wella Safira ?? Warto ? Zastanawiam się nad zakupem Safiry kwiat wanilii. Ostatnio farbowałam Garnierem naturals bardzo jasny blond, ale kolor mi już się wypłukał i w rezultacie mam teraz miedziany blond na głowie :/

09.05.2003 - cukrzyca t.1
26.06.2012 - sarkoidoza
172cm- 53 kg
Queen Of The Damned jest offline  
Stary 2010-09-13, 11:13   #4933
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Wasienka a na nastepnej stronie bunny odpowiedziala Ewci co do tego koloru. Bo to by bylo niemozliwe zeby nie odpowiedziala
ok, dziękuję, już sprawdziłam
wasienka jest offline  
Stary 2010-09-13, 11:16   #4934
kedud86
Raczkowanie

Cytat:
Poszukam fotek zaraz.

no faktycznie fajny kolorek, a jak z kondycja włosków? myślisz że rozjaśniłby odrost ciemniejszy?
kedud86 jest offline  
Stary 2010-09-13, 11:54   #4935
wasienka
Zadomowienie

Jednak tak przemyślałam sprawę i nie będę kombinować. Zrobię paletta c9 tak na chwilę żeby wyrównać kolor
wasienka jest offline  
Stary 2010-09-13, 12:05   #4936
Kotka17
Zakorzenienie

Kochane! nie było mnie tu troszkę bo chora jestem ale wystrzeliłyście do przodu... bunny ja mam pieska w bloku i tak 3 razy dziennie na spacerek tak ok 15min jest dobrze a raz w tygodniu żeby się wybiegał z godzinę i będzie dobrze a co do pomysłu andzi to jaki chcesz mieć kolorek???
princeska ale uśmiałam się .... ala nie wali mu pały

małolata na regeneracje bunny polecała anti-age ja uzywam juz 3 tyg
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2010-09-13 o 12:16
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-09-13, 12:39   #4937
AnnaMK
Rozeznanie

Mysia m, ten frodukt Framesi, był super, naprawdę najbardziej łagodny z rozjaśniaczy, ma on dwie funkcje, jest uznawany jako dekoloryzator i jako rozjasniacz, typowym dekoloryzatorem raczej nie jest, bo polecany jest również do tradycyjnego farbowania włosów. Pisałam w tej sprawie do producenta i uzyskałam dość wyczerpującą odpowiedź. Uzywałam tego specyfiku przez dwa lata, na wodzie 6% nakładałam pierwszy raz na całość by wyrównac kolor a póżniej już tylko na odrosty pod koniec emulgując kilka minut. Muszę poszukać lepszej fotki z tamtego okresu, miałam wtedy dłuższe włosy. Dużo moich znajomych przerzuciło się na ten preparat, dla mnie niestety efekty były dużo za jasne, nawet na wodzie 4% wychodziła mi platyna. A po lecie to już wogóle miałam białe włosy. Z natury jestem jasna blondynką, pewnie dlatego.
AnnaMK jest offline  
Stary 2010-09-13, 12:44   #4938
wasienka
Zadomowienie

BlondBunny POMOCY! nie wiem która farbę wybrać, wg Ciebie która by była lepsza? Palette 219 czy któraś z palette c10 lub c12? Już pisze co chce zrobić, otóż jak jakiś czas temu pisałam, nałożyłam farbę bardzo niedokładnie i w sumie pokryła tylko odrosty, a reszta dalej jest taka hm ciepło blond - biszkoptowa. Mam zamiar poprosić mamę aby nałożyła farbę na te ciepło biszkoptowe włosy, a po jakimś czasie zrobić malaksowanie żeby wyrównać kolor. Proszę o poradę
wasienka jest offline  
Stary 2010-09-13, 13:44   #4939
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

nie wstawie zdjęc, bo na każdym wychodzi mi inny kolor i zupełnie nie mogę uchwycic tego, jaki jest tak naprawde. generalnie to taki jasny złoty blond z resztkami chłodnej poświaty.
Stary 2010-09-13, 13:52   #4940
Agatau88
Zakorzenienie

Dziewczyny ten Casting złapał mi na szro bure włosy po balejażu, miejsami były zielone. Owszem rozjasnia troszke, daje piękny poblask perły, kondycja włosów jak była tak jest. Na odrosty nie polecam, tam gdzie miałam swoje ciemny blond wyszły złote. Ale na całość jak najbardziej, już po podkładzie albo jeśli mamy zbyt szare włosy.

A teraz Wam coś opowiem: myslalam intensywnie nad tym przedłużaniem włosów. I doszłam do wniosku:tak, robię. Zadzwoniłam do dobrego salonu w moim mieście, specjalizują się już jakiś czas w przedłużaniu. Pani konkretna, super babka. Byłam dziś na badaniu włosow i skory glowy mikrokamerą i nie spodziewałam sie takich efektów-mieszek zdrowy, z jednego mieszka rosną 3-4 włoski, dużo nowych włoskow, skóra zdrowa, pani wyrwała mi 2 włosy i sprawdzała jak tam cebulki. I nawet wyszedł mi włos gruby A i wiecie jak śmiesznie wygladaja wlosy po rozjaśnianiu na mikrokamerze w mega powiększeniu - są puste, przezroczyste. A odrost ciemny co mam w środku "pełny".
Ale do rzeczy - przez telefon miało byc 500zł, ale niestety nie dogadałyśmy się jak trzeba i wyszło dziś ze to azjaty 500zł, a indyjskie SoCap czyli te naprawde dobre, nawet lepsze niż europejskie 1000zł.
Nawet zdecydowałam się na keratynę. Pani tak fajnie mi to wszystko opowiadała. A teraz rozpaczam

blond bunny ja pieska też mam i nie wyobrazam sobie życia bez psów. Zawsze w domu były psy

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-13 o 13:53
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-13, 14:02   #4941
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
A teraz Wam coś opowiem: myslalam intensywnie nad tym przedłużaniem włosów. I doszłam do wniosku:tak, robię. Zadzwoniłam do dobrego salonu w moim mieście, specjalizują się już jakiś czas w przedłużaniu. Pani konkretna, super babka. Byłam dziś na badaniu włosow i skory glowy mikrokamerą i nie spodziewałam sie takich efektów-mieszek zdrowy, z jednego mieszka rosną 3-4 włoski, dużo nowych włoskow, skóra zdrowa, pani wyrwała mi 2 włosy i sprawdzała jak tam cebulki. I nawet wyszedł mi włos gruby A i wiecie jak śmiesznie wygladaja wlosy po rozjaśnianiu na mikrokamerze w mega powiększeniu - są puste, przezroczyste. A odrost ciemny co mam w środku "pełny".
Ale do rzeczy - przez telefon miało byc 500zł, ale niestety nie dogadałyśmy się jak trzeba i wyszło dziś ze to azjaty 500zł, a indyjskie SoCap czyli te naprawde dobre, nawet lepsze niż europejskie 1000zł.
Nawet zdecydowałam się na keratynę. Pani tak fajnie mi to wszystko opowiadała. A teraz rozpaczam
socapy są drogie, fakt. Ale jednak ja bym wybrała jakiś inny salon. W innym możesz już mieć indyjskie za 500zł. Z jakiego miasta jesteś?
wasienka jest offline  
Stary 2010-09-13, 14:10   #4942
Agatau88
Zakorzenienie

wasienka jestem z Lublina. Powiedz że znasz kogos stad Jestem w kropce
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-13, 15:00   #4943
blond bunny
Zakorzenienie

wasienka to zależy jaki kolor chcesz uzyskać.
Po c10 jest taki żółtawy platynowy blond, C12 to mroźny blond zdecydowanie zimny i bardzo jasny.
C9 to stalowo srebrny ale pojaśnia tylko o 2 tony więc z odrostem sobie nie poradzi.
219 to to samo co A10.
C9, C10-woda 9%
C12, A10 i 219 woda 12%
Wstaw jakieś foto koloru jaki chcesz to ci dobiorę.

Dziewczyny mało siedzę tutaj bo nie mogę opanować psa, a jeszcze miałam wczoraj atak napadowego częstoskurczu serca ze słabnącym tętnem i nie czuję się w pełni dobrze Będę wam odpisywać i pytajcie, ale nie zawsze od ręki, sorki...
Stary 2010-09-13, 15:17   #4944
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziewczyny mało siedzę tutaj bo nie mogę opanować psa, a jeszcze miałam wczoraj atak napadowego częstoskurczu serca ze słabnącym tętnem i nie czuję się w pełni dobrze Będę wam odpisywać i pytajcie, ale nie zawsze od ręki, sorki...
Z psiakiem będzie dobrze, zastosuj sie do rad i będzie wszystko oki

A ten częstoskurcz, matko aż mi się włosy zjeżyły. Nie wiem co to ale współczuję, ja mam arytmię ale to rzadko mnie napada i nie jest to nic fajnego także - leż odpoczywaj.

Ach no i siedzę sobie z fioletowymi włosami i nie chcą się zmyć
No nic.. siedzę z maksa jak ją zmyję to znów wyszoruję wlosy może tym razem puści
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-09-13, 15:36   #4945
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Witam u mnie zimno jak cholera... cale lato bylo zimne i teraz tez

Mysia dzieki za podpowiedz co do kremikow. Jak cos sobie znajde to wkleje moze pomozesz mi wybrac cos

Blond princeska, mi sie bardziej w ciemnym blondziku podobalas. Taki zdjecie z auta bylo bardzo fajnie do oczu i tak mlodo. Ja tez kiedys taka wisnie nosilam bardzo lubilam, casting mial fajny odcien. No ale latka leca trzeba sie odmladzac i przeszlam na jasna strone mocy

Agatu a ty ten casting to na podklad czy ci sam tak jasno lapie?

Adzio a kupujesz w niemczech cos fioletowego? Bo mi maz szamponu z joanny nie przywiozl. Kiedys ogladalam ze guhl ma taka serie .
No ja nie kupuje nic bo mam jeszcze joanny ale odkąd robię farbami palett to nie mam takiej potrzeby stosowania tego szamponu.Ale z tej serii guhl tez widziałam taki szampon.Popatrz w rossmanie może maja coś albo Muller tez ma spory wybór.No chyba ze jesteś nie daleko mnie to mogla bym Ci zabrać go z Polski

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Po c10 jest taki żółtawy platynowy blond, C12 to mroźny blond zdecydowanie zimny i bardzo jasny.
C9 to stalowo srebrny ale pojaśnia tylko o 2 tony więc z odrostem sobie nie poradzi.
219 to to samo co A10.
C9, C10-woda 9%
C12, A10 i 219 woda 12%

Ojej bunny kochana co tak poupadasz nam tu na zdrowiu.Odpoczywaj i co ważniejsze nie stresuj się (zwlaszcza tesciowa)Stres to największy kiler.Wracaj szybciutko do zdrówka.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-13, 15:37   #4946
marejta
Zadomowienie

Dziewczyny, proszę o pomoc specjalistek
Możecie mi polecić jakąś dobrą maske? Chciałabym dostarczyć większą ilość witaminek moim włosom, żeby nie były takie suche i żeby były zdrowe a nie stały się miotełką I żeby im nadać ładny połysk No wiecie co mam na myśli :P
marejta jest offline  
Stary 2010-09-13, 15:47   #4947
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o pomoc specjalistek
Możecie mi polecić jakąś dobrą maske? Chciałabym dostarczyć większą ilość witaminek moim włosom, żeby nie były takie suche i żeby były zdrowe a nie stały się miotełką I żeby im nadać ładny połysk No wiecie co mam na myśli :P
Jako maskę regenerującą - tak raz w tygodniu bunny polecała dolce anti-age.
Adzi chwali sobie maskę z oliwy i żółtka.
A ja polecam olejowanie (najlepiej kokoskiem)
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-09-13, 15:49   #4948
Mariola23
Raczkowanie

GG do Mariola23

Cytat:
Ja Ci mogę polecić coś z Rossmanna firmy SwiSS O Par, jest na pewno tańszy od Guhla a efekt identyczny.
Mariola23 jest offline  
Stary 2010-09-13, 17:09   #4949
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
219 to to samo co A10.
C9, C10-woda 9%
C12, A10 i 219 woda 12%

biedna
a co do farbek to już kupiłam 219 bo była promocja
nie zalezy mi w tej chwili na odroscie, nie bede go robic.
tez nie mam jakichs wiekszych wymagan co do koloru chce po prostu te biszkopty zrobic na jasny chlodny blond, cos jak mam odrosty po n&e522.

Ps. u mnie w Rossmannie są Syossy chyba wszystkie i ten 9-5 też jest
a i kupiłam Babydream'a

Edytowane przez wasienka
Czas edycji: 2010-09-13 o 17:16
wasienka jest offline  
Stary 2010-09-13, 17:23   #4950
HopeMAGDA
Rozeznanie

wstawiłam zdjęcie,mam takie jasne włosy ale dłuzsze tutaj je trzymam ręką!zaraz zmykam na nocke do pracy na maxa mi sie nie chce

Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
balejaż, blond, brąz, ciemne, color, czarne, farba, farbowanie, garnier, joanna, naturals, odrosty, palette, pasemka, pasemka karmelowe, rozjaśniacz, rozjaśnianie, skandynawski blond, uzyskać blad na brązie, wella koleston, włosy, włosy żółte, zmiana koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości