Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-06-01, 15:25   #1081
EwCiA000
Zadomowienie

Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziewczyny jakie to kolorki??
śliczne

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-06-01 o 16:41
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-06-01, 16:14   #1082
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

Hej dziewczyny chce rozjasnic wlosy, myslicie ze jakas mocno rozjasniajaca farba np. Palette + jakas farbka dalby mi fajny kolor wlosow? obecnie na glowie mam na 3 cm odrostu - trosze zolty/rudawy, a na reszce wlosow gdzie były pasemka mam siwe/szarawe wlosy .. zresztą zdjęcie w załączniku...
prosze o pomoc.....

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2010-06-05 o 14:11
Skarb90 jest offline  
Stary 2010-06-01, 17:35   #1083
Vea
Rozeznanie

Wg mnie masz fajny kolorek /pomijając odrosty/, więc powinnaś się go trzymać. Nie wiem, czy robiłaś u fryzjera czy sama, ale jeśli chcesz sama i chcesz mieć jasne włoski to musisz postawić na superrozjaśniające farbki, choć wtedy wychodzą nawet białe - brrrr.... ja ostatnio używam profesjonalnych farb z oxydantem 9% i mam włoski w kolorze jaśniutki /nie biały!!!/ blond. A używam farby Alfaparf z niską zawartością amonikau, z tymże włoski w ogóle nie zniszczone ;-)))
Vea jest offline  
Stary 2010-06-01, 18:03   #1084
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
Wg mnie masz fajny kolorek /pomijając odrosty/, więc powinnaś się go trzymać. Nie wiem, czy robiłaś u fryzjera czy sama, ale jeśli chcesz sama i chcesz mieć jasne włoski to musisz postawić na superrozjaśniające farbki, choć wtedy wychodzą nawet białe - brrrr.... ja ostatnio używam profesjonalnych farb z oxydantem 9% i mam włoski w kolorze jaśniutki /nie biały!!!/ blond. A używam farby Alfaparf z niską zawartością amonikau, z tymże włoski w ogóle nie zniszczone ;-)))

Sama kombinowalam.No mi wlasnie zalezy na jasnych wloskach, moga byc nawet biale, byleby nie rudawe... dziekuje za odpowiedz

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Vea - myślisz ze jakaś mocno rozjaśniająca farba by wystarczyła np 2 farbowania nia, czy musialabym uzyc np Palette a pozniej cos delikatniejszego na to?

Taki kolorek jak w zalaczniku chcialabym miec...

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2010-06-01 o 18:08
Skarb90 jest offline  
Stary 2010-06-01, 18:54   #1085
confused women
Zakorzenienie

Witajcie, nie zdecydowałam się jednak na Wellaton 12/1 bo bałam się, że włosy będę miała białe, użyłam koloru 12/0. Zacznę od tego, że farba bardzo wydajna, na moje nie znowu takie krótkie włosy wystarczyła w zupełności, więc niepotrzebnie zaopatrzyłam się w aż dwa pudełka. Na początku aplikacji troszkę szczypała mnie głowa, ale po chwili przestała. Farba śmierdziała niemiłosiernie-o czym przekonałam się już wcześniej bo to mój nie pierwszy raz z Wellatonem ale za to pierwszy raz z tak jasną farbą i w efekcie z tak jasnym kolorem na głowie
Generalnie, jestem całkiem zadowolona, bałam się żółtka i szczęśliwie owe się nie pojawiło, ale zapobiegawczo będę stosowała szampon Joanny(ten eliminujący zółknięcie włosów). Aaaa i najważniejsze, może to wina(czy może raczej zasługa) serum dołączonego do farby(które zresztą uwielbiam), ale włosy są cudowne, miękkie i jakby w ogóle nie ucierpiały na tym zabiegu.
Przedstawiam wam zdj przed i po, może komuś się przyda.(dodam, że zdjęcie przed koloryzacją jest nieco przekłamane(pod światło), włosy były nieco ciemniejsze-o jakiś ton, dwa myślę).
Pierwsze zdj przed koloryzacją, dwa następne po niej.

Załącznik 3153700Załącznik 3153701Załącznik 3153702

Edytowane przez confused women
Czas edycji: 2010-06-01 o 18:56
confused women jest offline  
Stary 2010-06-01, 19:30   #1086
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Witajcie, nie zdecydowałam się jednak na Wellaton 12/1 bo bałam się, że włosy będę miała białe, użyłam koloru 12/0. Zacznę od tego, że farba bardzo wydajna, na moje nie znowu takie krótkie włosy wystarczyła w zupełności, więc niepotrzebnie zaopatrzyłam się w aż dwa pudełka. Na początku aplikacji troszkę szczypała mnie głowa, ale po chwili przestała. Farba śmierdziała niemiłosiernie-o czym przekonałam się już wcześniej bo to mój nie pierwszy raz z Wellatonem ale za to pierwszy raz z tak jasną farbą i w efekcie z tak jasnym kolorem na głowie
Generalnie, jestem całkiem zadowolona, bałam się żółtka i szczęśliwie owe się nie pojawiło, ale zapobiegawczo będę stosowała szampon Joanny(ten eliminujący zółknięcie włosów). Aaaa i najważniejsze, może to wina(czy może raczej zasługa) serum dołączonego do farby(które zresztą uwielbiam), ale włosy są cudowne, miękkie i jakby w ogóle nie ucierpiały na tym zabiegu.
Przedstawiam wam zdj przed i po, może komuś się przyda.(dodam, że zdjęcie przed koloryzacją jest nieco przekłamane(pod światło), włosy były nieco ciemniejsze-o jakiś ton, dwa myślę).

no bardzo ładnieCi wyszły gratulacje

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Kurcze cos ostatnio dziewczyny w ogóle nie wchodzą na wątek, nie ma kto odpowiadac:/

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Adzio odpowiedz proszę;*

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-06-01, 21:05   #1087
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość

Ładnie ale chyba odrost lekko rudawy?

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny jakie to kolorki??
śliczne
Wszystkie kolorki o które się pytasz są bardzo podobne Ten ze zdj z modelką wygląda na platynę ze srebrzystym połyskiem a ten drugi hmm jakiś jaśniutki ale raczej słoneczny blond a Ty chyba nie chciałaś słonecznego tylko chłodny?

Cytat:
Napisane przez justpl Pokaż wiadomość
Witam.mam pytanie odnośnie farby poniżej.
Jestem naturalną blondynką,ale od paru lat rozjaśniam włosy robiąc pasemka.Obecnie mam swój już mysi blond,( zdjęcie 1).
Czy tą farbą uzyskam rozjaśnienie moich włosów o jeden ton bez efektu żółtawych włosów ?.
Na opakowaniu wyczytałam,że ten odcień nie jest wskazany dla odcienia ciemny blond,ale może ktoś już to sprawdził na własnej głowie ?
Ja stosuję na średni blond i ładnie wychodzi Żółtka nie ma ale też nie wyjdzie tak jasno jak na pudle.

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-06-01, 21:36   #1088
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Wszystkie kolorki o które się pytasz są bardzo podobne Ten ze zdj z modelką wygląda na platynę ze srebrzystym połyskiem a ten drugi hmm jakiś jaśniutki ale raczej słoneczny blond a Ty chyba nie chciałaś słonecznego tylko chłodny?
.
no ten z drugiego zdjęcia jest identyczny jaki chce miec, taki mi się bardzo podoba, stwierdziłam, że nie będę się już męczyła z tym chłodnym odcieniem, bo trudno go uzyskac, a jest wiele innych odcieni blondu, które są śliczne i ciekawe jak porównywałam kolor włosów z drugiego zdjęcia do palety kolorów goldwell topchic to był identyczny do koloru 10BN(beżowo-naturalny) jak myślisz??;*

a mogłabyś jeszcze odpowiedzciec na mojego posta z poprzedniej strony, bo jakoś nikomu się do tego za bardzo nie pali niestety

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-06-01, 23:59   #1089
mamba007
Przyczajenie

nutrisse;d

Dziewczynyy słuchajcie;D ostatnio przeglądalam stronke garnieraa (zbliza sie czas farbowania odrostów) ii tak szperałam w odcieniach nutrisse az odkryłam zakładke "wybierz kraj" i tak mnie podkusiło zeby pooglądac jakie odcienie są w innych krajach. i jak weszłam na USA to się zakochałam poprostu:love :kolor biała czekoladka poprostu cudny nie moge znalezc jego odpowiednika w polskich farbach neistety. ani w garnierze ani w niczym innym. jak myslicie..gdyby tak zbombardowac e-mailami garnieraa zeby wprowadzil ten odcien takzee w polsce? jestescie za?
mamba007 jest offline  
Stary 2010-06-02, 08:01   #1090
fryz5
Zakorzenienie

nutrisse ma taki polski odpowiednik, patrz na numer 111, ten numer ma tez color naturals i chyba belle?
fryz5 jest offline  
Stary 2010-06-02, 09:33   #1091
ToTyLkoJa2
Zadomowienie

GG do ToTyLkoJa2

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
nutrisse ma taki polski odpowiednik, patrz na numer 111, ten numer ma tez color naturals i chyba belle?
oba są popielate nawet nutrisse 111 więc to nie to samo
Stary 2010-06-02, 09:33   #1092
confused women
Zakorzenienie

Cytat:
no bardzo ładnieCi wyszły gratulacje

Dziękuję

Cytat:
Ładnie ale chyba odrost lekko rudawy?
Hmm jeśli dokładnie się przyglądam to jest faktycznie bardzo delikatna, miedziana poświata, ale naprawdę niemal niewidoczna. Myślę, że 2-3 mycia głowy i będzie to zupełnie niewidoczne. Ostatnie farbowanie było bardzo niedawno, więc odrostu praktycznie jeszcze nie miałam.
Stary 2010-06-02, 10:08   #1093
Eweninka
Raczkowanie

Witam, potrzebuję opinii na temat farby Loreal Feria Preference. Mam rozjaśniane włosy, stąd ten dylemat, czy kolor nie wyjdzie po 1. za jasny na długości, albo po 2. zielony itp. . Boję się, że nie starczy mi jedno opakowanie- mam włosy do połowy łopatek, gęste. Odrosty mam koloru blond, taki typowy mysi.

Załączam zdjęcie koloru, który chciałabym zakupić.
Eweninka jest offline  
Stary 2010-06-02, 12:51   #1094
astra85
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Mowa o palett natural skandynawski blond 100.
dziekuje bardzo
a wiec wczoraj zaryzykowalam i postanowilam sama zrobic sobie odrosty z pomoca mojego mena.kupilam palett i wellaton .na odrosty nalozylam palett i trzymalam tak 45minut,po tym czasie przeczesalam na cale wlosy i trzyumalam tak 3-4minutki,i wyszlo super,nie musialam mnic juz nakladac bo kolorek w miare rozwny,odrosty sie nieoddznaczaja.super,jest em mega zadowolna,wlosy niezniszczone,tylko skora glowy mnie piekla
astra85 jest offline  
Stary 2010-06-02, 16:56   #1095
OliOli
Rozeznanie

Miodowy blond londacolor naturals

Hej Dziewczyny poradzę się tak na szybko... Kupiłam farbę londacolor naturals miodowy blond... Moje włosy są sprano rudego koloru (malowane były 2 miesiące temu średnim miedzianym blondem z natural&easy) Teraz mam już spory odrost bo włosy zaczęły mi rosnąć jak szalone.. Odrosty są mojego naturlanego koloru - ciemny popielaty blond.. I teraz moje pytanie, najpierw mam położyć farbę na ten odrost, chwilę odczekać i dopiero potem na resztę włosów..? Możliwe jest w ogóle równomierne pofarbowanie przy takim stanie moich włosów?
OliOli jest offline  
Stary 2010-06-02, 19:06   #1096
pattyy
Raczkowanie

Naturalny blond. Jak sądzicie ?

Obecnie mam bardzooo jasny blond. Nie rozstaję sie z nim od lat. Ale mam go juz troche dosyc zlwaszcza ze wydaje mi sie on byc juz tandetny ( zdjecie w załączniku ) i postanowilam przyciemnic nieco włosy na naturalniejszy kolor. No i tu jest problem. Marzy mi sie cieply, jasny i naturalnie wygladajacy blond ale nie wiem jakiej farby uzyc i boje sie ze na tym co mam na glowie moze mi nie wyjść.. mysle tez o farbie joanny ( naturalny blond ) ale wacham się.. jak sadzicie ? moze ktoras z Was przechodzila podobna zmiane ?
pattyy jest offline  
Stary 2010-06-02, 21:29   #1097
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Naturalny blond. Jak sądzicie ?

farbowałam taki bardzo jasny blond naturią na czarny, kolor wyszedł piękny i się nie spierał po ok. 5 miesiącach nawet, nie wiem jak z blondem
Meadow jest offline  
Stary 2010-06-03, 10:24   #1098
PannaCola
Zadomowienie

Dot.: Naturalny blond. Jak sądzicie ?

Wiem,że miałam wrzucić zdjęcie z efektami po szamponetce, ale nie było warto :P Generalnie brzydko pachnie,trzymałam ją 3 minuty żeby mi nie zrobiła fioletu na głowie... Ale nie zauważyłam jakiegoś połysku ani nic ;/ Tylko może trochę się wybieliły... Ale szału nie ma... Więcej chyba nie kupię

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline  
Stary 2010-06-03, 12:25   #1099
Adzi07
Zakorzenienie

Dziewczyny teraz zadko tu zagladam bo jestem w Niemczech i sie przeprowadzam wiedz mam niezly mlyn.Chwilowo zostaja mi kafejki internetowe z krorej do was pisze.Tak mi brakuje wizazu ale jak tylko mam chwile to lece was podczytywac.Mam nadzieje ze juz nie dlugo i do mojego nowego domku dojdzie internet i bede z Wami .Pozdrawiam was wszytkie i do zobaczenia

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-06-03, 18:11   #1100
KAmilKA0209
Przyczajenie

Mam pytanie do Ciebie snowhitee
Czy pasemka to sa te ciemniejsze na Twojej glowie czy jasniejsze.Ktora to farba Natural& easy a ktoa schtokholm??
Zakochalam sie w Twoich włoskach
KAmilKA0209 jest offline  
Stary 2010-06-03, 18:32   #1101
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
dziewczyny używałam ostatnio skandynawskiego blondu i na to n&e chyba pamiętacie;*
a jak będę teraz farbowała mam zamiar użyc bella color 111...jak myślicie wyjdzie na moich włosach?? i czy wyjdzie chłodno? bo co robię jakimś odcieniem to wychodzi żółto:// i czy dobrze złapie moje odrosty?? mam dośc ciemny blond...odpowiedzcie dziewczyny, bo jednak ten n&e srebrzysty blond to nie jest chłodny odcień taki jaki chce;* chciałabym żeby ten kolor wyszedł chłodno, z takim połyskiem białego ale nie aż tak jasno, jasnośc już mam ok, tylko jeszcze ten odcień... co radzicie??

dziewczyny i jeszcze jedno...co robicie żeby Wasze włosy nie były suche i sztywne, bo ja mam z tym najiększy problem, w ogóle mi nie wypadają, ale są strasznie suche i sztywne...mam odżywkę i szampon z goldwella do włosów ekstremalnie suchych, ale chciałabym jeszcze coś innego...jakieś domowe sposoby i jak to zrobic??

proszę Was bardzo o szybką odpowiedź;* proszę;*
Myślę że ten belle color dobrze złapie Ci odrost choć z początku może być ciut cieplejszy od reszty włosów. No i chłodno na pewno będzie bo to w końcu popielaty odcień
A co do tej sztywności to hm w sumie ja nie robię nic specjalnego, tzn nie mam czasu na olejowanie (choć czytałam już nie raz, że to działa cuda), używam masek różnych na zmianę no i na koniec jedwab na końcówki (czasem przeciągam na długości ale nigdy nie daję u nasady) i jakoś to wygląda Jakichś sztywnych włosów raczej nie zauważyłam, tak naprawdę to wszystko zależy od maski czy tam odżywki, może po prostu ta Twoja Ci nie podpasowała Gloria choć kosztuje śmiszne pieniądze naprawdę jest bardzo, bardzo dobra, może kup sobie na spróbowanie

Cytat:
Napisane przez Paulima Pokaż wiadomość
Ja radzę jedno - nie używajcie farb firmy Palette!
A dlaczego? Trzeba przyznać, że tutaj wiele dziewczyn używa Palette i są naprawdę zadowolone Wszystko zależy od danego włosa i odpowiedniej pielęgnacji.

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny teraz zadko tu zagladam bo jestem w Niemczech i sie przeprowadzam wiedz mam niezly mlyn.Chwilowo zostaja mi kafejki internetowe z krorej do was pisze.Tak mi brakuje wizazu ale jak tylko mam chwile to lece was podczytywac.Mam nadzieje ze juz nie dlugo i do mojego nowego domku dojdzie internet i bede z Wami .Pozdrawiam was wszytkie i do zobaczenia
Kochana teraz to wszystkie ledwo co tu zaglądają (łącznie ze mną ale to przez pracę) Ale fajnie, że o nas pamiętasz No i odzywaj się, może przed kolejnym farbowaniem

Cytat:
Napisane przez KAmilKA0209 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do Ciebie snowhitee
Czy pasemka to sa te ciemniejsze na Twojej glowie czy jasniejsze.Ktora to farba Natural& easy a ktoa schtokholm??
Zakochalam sie w Twoich włoskach
Dziękuje bardzo Te jaśniejsze to oczywiście pasemka robione natural&easy 522, na już wcześniej pofarbowane lorealem stockholm. Zdj farb w załączniku. Stockholm nie wychodzi mi tak jasno jak na pudle ze względu na to, że kładę go na odrosty średni blond a ta farba słabo rozjaśnia. I dlatego potem poprawiam pasemkami n&e

Kurde ale ostatnio zdradziłam n&e i zrobiłam najpierw podkład garnierem XL1 i później na całość dałam stockholm. Zrezygnowałam z pasemek ale przy kolejnym farbowaniu jednak do nich wracam Po ostatnim farbowaniu włosy wyszły za jasne a teraz nawet trochę zżółkły przy odrostach (podejrzewam, że to po tym XL1 ) co po poprzednich farbowaniach nie miało miejsca i musiałam się ostro płukanką i szamponem joanny ratować ale już jest ok
Tak czy siak za ok 2tyg wracam do starego sposobu czyli stockolhm+pasemka natural&easy

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-06-03, 21:47   #1102
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Myślę że ten belle color dobrze złapie Ci odrost choć z początku może być ciut cieplejszy od reszty włosów. No i chłodno na pewno będzie bo to w końcu popielaty odcień
A co do tej sztywności to hm w sumie ja nie robię nic specjalnego, tzn nie mam czasu na olejowanie (choć czytałam już nie raz, że to działa cuda), używam masek różnych na zmianę no i na koniec jedwab na końcówki (czasem przeciągam na długości ale nigdy nie daję u nasady) i jakoś to wygląda Jakichś sztywnych włosów raczej nie zauważyłam, tak naprawdę to wszystko zależy od maski czy tam odżywki, może po prostu ta Twoja Ci nie podpasowała Gloria choć kosztuje śmiszne pieniądze naprawdę jest bardzo, bardzo dobra, może kup sobie na spróbowanie
dziękuję bardzo na odpowiedź, wkońcu sie doczekałam
dziś pierwszy raz robiłam maseczkę oliwną i powiem, że włoski są naprawdę lepsze
a powiedz mi jeszcze jedną rzecz, jeśli mogę Cię prosic. Jaka farba da mi efekt takiego kolorku jak na drugim zdjęciu tego co wkleiłam, a jaka farba z tego z pierwszego?? prosze o szybką odpowiedź

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-06-03, 21:59   #1103
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
dziękuję bardzo na odpowiedź, wkońcu sie doczekałam
dziś pierwszy raz robiłam maseczkę oliwną i powiem, że włoski są naprawdę lepsze
a powiedz mi jeszcze jedną rzecz, jeśli mogę Cię prosic. Jaka farba da mi efekt takiego kolorku jak na drugim zdjęciu tego co wkleiłam, a jaka farba z tego z pierwszego?? prosze o szybką odpowiedź
Ojej nie wiem ekspertem nie jestem Ale tak na oko to 1 jakiś może wellaton 12/0 czy loreal 01 lub może garnier 113 ? A 2 no to coś popielatego wellaton 12/1, ta belle color 111 a może byś spróbowała safirę blask księżyca czy jakoś tak Czytałam, że wychodzi naprawdę chłodno i jasno.

Dodam, że kiedyś używałam safiry kwiat wanilii i byłam bardzo zadowolona Wstawiam foto niestety lepszego nie posiadam.

Dbam o siebie

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-06-03 o 22:01
snowhitee jest offline  
Stary 2010-06-03, 22:24   #1104
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Ojej nie wiem ekspertem nie jestem Ale tak na oko to 1 jakiś może wellaton 12/0 czy loreal 01 lub może garnier 113 ? A 2 no to coś popielatego wellaton 12/1, ta belle color 111 a może byś spróbowała safirę blask księżyca czy jakoś tak Czytałam, że wychodzi naprawdę chłodno i jasno.

Dodam, że kiedyś używałam safiry kwiat wanilii i byłam bardzo zadowolona Wstawiam foto niestety lepszego nie posiadam.
dziękuję bardzo, ale chyba jednak się wkońcu zdecyduje na ten belle color 111, tyle osób go sobie chwali to chyba się skuszę...ale powiem Ci, że ten n&e 522 bardzo mi się spodobał i zostałabym przy nim, bo dał mi śliczny połysk, gdyby nie te odrosty...nie mam pojęcia czy złapałby mi tak jak trzeba mam ciemny blond, więc...chyba nie...

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-06-03, 22:30   #1105
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
dziękuję bardzo, ale chyba jednak się wkońcu zdecyduje na ten belle color 111, tyle osób go sobie chwali to chyba się skuszę...ale powiem Ci, że ten n&e 522 bardzo mi się spodobał i zostałabym przy nim, bo dał mi śliczny połysk, gdyby nie te odrosty...nie mam pojęcia czy złapałby mi tak jak trzeba mam ciemny blond, więc...chyba nie...
Rozumiem Cię, robienie podkładu też trochę jednak daje w kość włosom. Ja również z tego jednak rezygnuję ale w sumie dlatego, że bardziej podoba mi się efekt po poprzednich moich farbowaniach.
Próbuj belle color myślę, że fajnie wyjdzie w końcu tyle osób go sobie chwali A znalazłaś ją w ogóle gdzieś?

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-06-04, 02:02   #1106
milusiaam
Wtajemniczenie

Dziewczyny wy tu weteranki w dochodzeniu do blondu wiec mam pytanie

Z ciemnych wlosow przechodze na blond to tak w skrócie :P Zrobilam wczoraj pasemka rozjasniaczem + woda 3 % wyszły ładnie,tylko w niektorych miejsach mam rudo-zołte wlosy...a nie chce tak :/ jak myslicie co zrobic czy przykryc to farba rozjasniajaca i wyjdzie z tego jakis znosny kolor czy dorobic poprostu jeszcze tych pasemek blond ?

mam w domu garniera 111 i jakas farbe blond z ce-ce odcien 10.03 nie wiem co zrobic ? kurcze ? jak myslicie ? chce ten rudo-zolty troche zakryc bo mnie wkurza wrrr:/
milusiaam jest offline  
Stary 2010-06-04, 09:11   #1107
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Rozumiem Cię, robienie podkładu też trochę jednak daje w kość włosom. Ja również z tego jednak rezygnuję ale w sumie dlatego, że bardziej podoba mi się efekt po poprzednich moich farbowaniach.
Próbuj belle color myślę, że fajnie wyjdzie w końcu tyle osób go sobie chwali A znalazłaś ją w ogóle gdzieś?
no właśnie, a poza tym muszę nauczyc się sama farbowac włosy, bo jak na razie robi mi to mama, a jak chce urządzac takie kombinacje to ona się trochę denerwuje dlatego muszę nauczyc się sama
tak znalazłam, jest u mnie w takim małym sklepiku i jak powiedziałam sprzedawczyni, że słyszałam że tą farbę wycofują, to zrobiła wielkie oczy i powiedziała, że u niej jest cały czas także mam ją na miejscu...
tylko zastanawiam się czy użyc belle color 111 czy garnier nutrisse 101...nie wiem, jakoś wydaje mi się, że ta modelka z drugiego zdjęcia ma blond podchodzący pod beż. jak myślisz?? bo ten jej kolor jak sobie porównywałam z paletą goldwella topchic to idealnie pasował do odcienia 10BN albo 10BS(a ten kolor z goldwella strasznie mi się podoba) zerknij proszę. http://www.motoallegro.pl/item983745294_983745294.html tam jest na samym dole

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-06-04, 10:34   #1108
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
no właśnie, a poza tym muszę nauczyc się sama farbowac włosy, bo jak na razie robi mi to mama, a jak chce urządzac takie kombinacje to ona się trochę denerwuje dlatego muszę nauczyc się sama
tak znalazłam, jest u mnie w takim małym sklepiku i jak powiedziałam sprzedawczyni, że słyszałam że tą farbę wycofują, to zrobiła wielkie oczy i powiedziała, że u niej jest cały czas także mam ją na miejscu...
tylko zastanawiam się czy użyc belle color 111 czy garnier nutrisse 101...nie wiem, jakoś wydaje mi się, że ta modelka z drugiego zdjęcia ma blond podchodzący pod beż. jak myślisz?? bo ten jej kolor jak sobie porównywałam z paletą goldwella topchic to idealnie pasował do odcienia 10BN albo 10BS(a ten kolor z goldwella strasznie mi się podoba) zerknij proszę. http://www.motoallegro.pl/item983745294_983745294.html tam jest na samym dole
Ten 10BS to jest beż ze srebrnym połyskiem czyli tak jak byś chciała Ale moim zdaniem ta babka z 2zdj nie ma beżu tylko popiel ale mogę się mylić
Nie wiem ja bym chyba zrobiła tym 111.

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Dziewczyny wy tu weteranki w dochodzeniu do blondu wiec mam pytanie

Z ciemnych wlosow przechodze na blond to tak w skrócie :P Zrobilam wczoraj pasemka rozjasniaczem + woda 3 % wyszły ładnie,tylko w niektorych miejsach mam rudo-zołte wlosy...a nie chce tak :/ jak myslicie co zrobic czy przykryc to farba rozjasniajaca i wyjdzie z tego jakis znosny kolor czy dorobic poprostu jeszcze tych pasemek blond ?

mam w domu garniera 111 i jakas farbe blond z ce-ce odcien 10.03 nie wiem co zrobic ? kurcze ? jak myslicie ? chce ten rudo-zolty troche zakryc bo mnie wkurza wrrr:/
A z jak ciemnych włosów wychodzisz? Ja bym nie ryzykowała teraz z farbą na całość bo te pasemka rozjaśnione wyjdą niebieskie a reszta ciemnych włosów rozjaśni się pewnie na jasno rude. Lepiej popraw je jeszcze rozjaśniaczem. Jak już będziesz miała przewagę pasemek, wtedy możesz łatwo przejść do blondu już farbą.

Dbam o siebie

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-06-04 o 10:38
snowhitee jest offline  
Stary 2010-06-04, 10:48   #1109
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Ten 10BS to jest beż ze srebrnym połyskiem czyli tak jak byś chciała Ale moim zdaniem ta babka z 2zdj nie ma beżu tylko popiel ale mogę się mylić
Nie wiem ja bym chyba zrobiła tym 111.
.
no zobaczę jeszcze, ale chyba wezmę ten belle color111 co ty mówisz

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-06-04, 11:16   #1110
erolek
Raczkowanie

Dziewczyny, u mnie nadchodzi czas farbowania odrostów. Ostatnio byłam u fryzjera na rozjaśnianiu (musialam pozbyć się okropnego koloru Castinga słoneczny Miód i fryzjerka zrobiła mi bardzo gęsty baleyage jakimś proszkiem chyba z CeCe albo Alpha). Teraz sama chcę zrobić sobie odrost. Mój naturalny kolor to taki mysi ciemniejszy blond. W każdym bądź razie dość widoczny przy obecnym bardzo bardzo jasnym blondzie. W domu mam do wyboru dwie farby
1. Loreal Excellence Creme 01-superjasny blond naturalny
2. Garnier nutrisse nr 100-bardzo bardzo jasny blond naturalny
Jak myślicie, którą farbą robić odrosty? Nie chcę żółtka na głowie. Nie chcę też jednolitego koloru tylko efekt delikatnych pasemek
Macie jakieś propozycje?
erolek jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
balejaż, blond, brąz, ciemne, color, czarne, farba, farbowanie, garnier, joanna, naturals, odrosty, palette, pasemka, pasemka karmelowe, rozjaśniacz, rozjaśnianie, skandynawski blond, uzyskać blad na brązie, wella koleston, włosy, włosy żółte, zmiana koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości