Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-06-22, 13:11   #1381
DolceGabbana
Raczkowanie

Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez erolek Pokaż wiadomość
Dolce nie obraź się, ale ten biały nie pasuje do Ciebie. Wiadomo, rzecz gustu, ale bardziej podobał mi się kolor 2 i 6, na tej zbiorowej fotce. zdjęcie 6 bardzo fajny kolor, włosy błyszczące i takie bardziej naturalne. Nie wiem czy ma sens tak niszczyć włosy.
Spoko nie obrażę się Sama uważam, że ten jasny blond mi nie pasuje-ale spróbowałam i już wiem jak jest Tylko tak mi szkoda tych obciętych włosów a teraz tych zniszczonych Dlatego chcę przyciemnić nawet do brązu takiego ciepłego karmelowego. Wydaje mi się, że to ociepli moją karnacje i będzie mi dużo lepiej pasować Tylko nie wiem jaką farbą to zrobić, żeby nie wyszło za ciemno
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline  
Stary 2010-06-22, 13:15   #1382
ZakkAtak
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez DolceGabbana Pokaż wiadomość
To w skrócie...Po 5 latach farbowania na czarno w grudniu 2009 poszłam na dekolor. Wyszły jakieś rude/machoniowe sama nie wiem, fryzjerka stwierdziła, że jaśniej się nie da a ja wiem, że na pewno się dało-ale to szczegół Poszłam do innego fryzjera na pasemka-też porażka Więc zaczęłam kombinować sama...Najpierw chyba Garnier Belle Color 111 ze 2 razy, później Palette Cool Blondes ( o zgrozo!!! Popaliła mi włosy ) później znów Garnier i ostatnio Wellaton 12/0 a 2 tygodnie temu Wellaton 12/1. Farbowałam średnio co 2-4 tygodnie. Najpierw odrosty a później na całość. Chciałam się pozbyć rudości bo miałam 3/4 włosów w kolorze rudawym. No i z włosków do ramion zrobiły się włosy do wysokości uszu Z natury włosy mam puszące się ( bez prostownicy się nie obejdę )ni to kręcone a już na pewno nie proste i raczej suche. Ale to chyba od tego farbowania. Jak miałam czarne to były lśniące i gładziutkie nie to co teraz. Normalnie wyć się chce Miało być w skrócie ale krócej się nie dało
Dodaję zdjęcia prawie całego etapu + odrost zrobione kiedyś tam

dobry wybór, blond super!!! Polecam Ci od czasu do czasu farbę fryzjerską na blond!!! koniecznie! niweluje żółć na długo. A pozostały wybór dobry

bunny - tu:
http://www.allegro.pl/item1091601734...nt_gratis.html

ZakkAtak jest offline  
Stary 2010-06-22, 13:17   #1383
Adzi07
Zakorzenienie

Witaj!! Nie przejmuj się jakim głupim babskiem w szkole. Duzo mi pomogłaś i już jak dla mnie jesteś mądra babka.Także na pewno Twój optymizm przyda Ci się w dalszej pracy i w życiu.A i klientka również,bo nie ma nic bardziej zniechęcającego niż nie pewna fryzjerka.Wiedz oby tak dalej.A włoski bomba .Pozdrawiam

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-06-22, 13:25   #1384
blond bunny
Zakorzenienie

ZakkAtak wszystko wygląda na to że farbka powinna być w porządku, jedna rzecz mnie tylko niepokoi... czemu te testery takie mało błyszczące? Czy oby te kolory nie będą wychodzić na włosach matowo? No ale jak nie spróbujesz to się nie dowiemy. A jaką wodę dokupiłaś i jaki masz natural odrost? I jeszcze mnie nurtuje jedna rzecz. Nic nie pisze że ta farbka jest rozjaśniająca a jeśli nie jest to żeby osiągnąć efekt z testera musisz dać mocną wodę bardziej niż to ile tonów dzieli cię do poziomu 8... Inaczej kolor będzie przybrudzony, a jest naprawdę śliczny i w moim typie. Dałabyś jakieś foto swoich włosków pooglądać.

Adzi0 dzięki za wsparcie -emocjonalne. Ech....

Dolce nie bój się że przyciemniając wyjdzie ci za ciemno- na pierwszy raz nawet lepiej by było bo to pierwsze i tak się prawie do zera z czasem wypłucze a jak będzie za ciemno to potem dasz jaśniejsze po miesiącu i już będzie dobrze. A jak dasz teraz za jasne to ci się do sraczkowatego wypłucze i to dopiero masakra. Jedna laska tak już u mnie na pracowni miała pod okiem instruktorki-kanał- tyle ze po dekolorze do zółtorudego. No i masz teraz blond zimny więc raczej teraz z tego ciepłego brązu nie będzie. Póki co na pierwsze farbowanie natura, czyli 0 po przecinku/kropce.

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-06-22 o 13:40
blond bunny jest offline  
Stary 2010-06-22, 13:57   #1385
ZakkAtak
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ZakkAtak wszystko wygląda na to że farbka powinna być w porządku, jedna rzecz mnie tylko niepokoi... czemu te testery takie mało błyszczące? Czy oby te kolory nie będą wychodzić na włosach matowo? No ale jak nie spróbujesz to się nie dowiemy. A jaką wodę dokupiłaś i jaki masz natural odrost? I jeszcze mnie nurtuje jedna rzecz. Nic nie pisze że ta farbka jest rozjaśniająca a jeśli nie jest to żeby osiągnąć efekt z testera musisz dać mocną wodę bardziej niż to ile tonów dzieli cię do poziomu 8... Inaczej kolor będzie przybrudzony, a jest naprawdę śliczny i w moim typie. Dałabyś jakieś foto swoich włosków pooglądać.

.
ach ach nie pamiętasz mnie i moich włosków, ale nie dziwota. Mam czarny odrost, ale włosy wyjątkowo podatne, co nie nałożę na głowę, kolor zawsze wychodzi idealnie. Używam 8-ki rozjaśniacza jak zawsze. We wcześniejszych postach widać moje włosy,
Jak zrobię kolorek za kilka dni, wrzucę foty. Nie obawiam się kolorku, lubię te farbki fryzjerskie, one tak mocno wnikają we włos i nie powodują żółknięcia...
Do teraz wella i garnier, na palette się nie zdecyduję, ona pali włoski, Ty masz piękny kolor, ale może to wina fotki że wydają się bardzo suche, nie wiem , staram się nie doprowadzić do scuchości, no ale ja mam króciutką fryzurkę
Dziękuję za opinię - zależy mi na macie, więc chyba dobrze trafiłam.

ZakkAtak jest offline  
Stary 2010-06-22, 14:03   #1386
Agatau88
Zakorzenienie

bunny a farby Welli profesjonalne sa dobre? Bo moze bym wyrownala (ostatni raz sama, potem fryzjer) wlosy Wellatonem?
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-06-22, 14:05   #1387
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

blond bunny, ja miałam w szkole kosmetycznej taki problem, że się na mnie dyra uwzięła. Nie pasowało jej, że oprócz szkoły robię równolegle studia humanistyczne, to ją głównie drażniło, a potem miała się juz o co doczepic- miałam problem ze zdrowiem i nie mogłam chodzic na wf. Wezwałą mnie do siebie i przez godzinę mówiła:' ty jestes nikim, do niczego nie dojdziesz, juz ja sie postaram, bo nie szanujesz naszej szkoły"blablabla. Ile ja sie napłakałam po tym. A ostatecznie zdałam na samych celujących. Studia tez skońzyłam. Dyplomy porobiłam. Poszłam potem do niej i pokazałam jej te świadectwa. Ona rozdziawiła paszcze i mówi.. no jednak do czegos doszłas.. Także nie przejmuj się tym, co gada durna nauczycielka. Może tu Ci obnizy ocenę, ale na czym innym będziesz miałą wyższą, bo widzę, ze masz fajne podejscie i dobrze dziewczynom radzisz. Zawsze wszytskie są zadowolone. A żeby byc dobrym fryzjerem trzeba miec pasję a nie same szósteczki.

Włoski masz bardzo długie i zadbane. Kolorek na pewno wychuchany. Nie w moim guście, ale musisz byc profesjonalistką, ze taki utrzymac i nie miec siana na głowie. Także zbieraj dobre oceny na forum, a pewnie niejedna z Twoich okolic przyjdzie potem do Ciebie do salonu

Dolce, podzielam zdanie dziewczyn. Ten zimny popielaty blond jest jakis taki sztuczny na Twoich włoskach. Brawo za chęc zmiany wizerunku. Trzeba spróbowac, żeby sie dowiedziec jak to naprawde jest, czy to pasuje czy nie.

Ja od 2 lat zapuszczam włosy. Widziałyscie same, bo dawałam fotki, że juz były za ramiona, ale mimo marzen o długich włosach, wcale mnie nie cieszyły, ciągle związywałam. Wiec machnęłam ręką i pod nóz poszło około 15cm- z tyłu i 10 z przodu. Było warto, bo teraz jestem zadowolona. Teraz niech sobie rosną, pewnie za pół roku znów skróce. Albo ktos się czuje na swoim, albo nie.
Stary 2010-06-22, 14:16   #1388
Agatau88
Zakorzenienie

mysia m ma racje, bo dajesz dobre rady, chetnie sie udzielasz a to procentuje. Ja jestem z Lublina i kto wie, jak zaczniesz prace to zbiore pare dziewczyn i odwiedzimy Twoj salon

bunny A wlosy masz naprawde dlugie, imponująca dlugość. Ja aktualnie rozpaczam nad moimi

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-06-22 o 14:28
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-06-22, 14:30   #1389
blond bunny
Zakorzenienie

Agatau ja mam takie stanowisko- nie ma farb dobrych lub złych. Każda firma jest inna i ma inne produkty- jedne trzymają kolor na mur, ale bardziej wysuszają, inne super lśnią ale są sztuczne a znów inne matowe naturalne. Wszystko zależy do jakiego efektu dążysz i co byś chciała osiągnąć. Wella jak wella... ja uważam że zażółca po czasie włoski, ale jest w miarę delikatna. Jak chcesz balejaż to już nie kombinuj i idź do fryzjera. Bo jakbyś chciała ten obecny kolor wyrównać na jeden blond to trzeba by było pokombinować troszkę.

mysia m dzięki! A wiesz ja rzuciłam polonistykę na 3 roku bo poczułam że to nie to... i zaczęły się pazurki i fryzjerstwo. Włoski mam suche ale dbam o nie i się nie kruszą ni nic. Zresztą zawsze jak miałam długie to miałam końce rozdwojone więc dużej różnicy teraz nie odczuwam. Mam dobre maski, ale nie drogie więc mogę się rozczesać w miarę łatwo.Znów dla mnie brązy nie istnieją jako kolor... Na czerń za blada jestem a nie mogę się opalać. Więc blond. No i ja lubię wyróżniać się z tłumu- stąd białe włoski. Do tego szpony po 5 cm ale własne, mocny makijaż,szpilki koło 12cm i mini...mają mnie za co nauczycielki nie lubić oj mają Ale już zdążyłam się przyzwyczaić do wszechobecnej zawiści i zazdrości- nie zamierzam się zmieniać, trudny sukces lepiej smakuje. Grunt to zawsze być sobą.
Dzięki wam za wsparcie, dodałyście mi skrzydeł

Agatau no jak już salonik będzie to was wszystkie pozapraszam i jeszcze wam mega rabaty porobię. Szczerze nie wyobrażam sobie zbyt długo pracować pod kimś, ja tego nie zniosę już z pazurkami tak miałam. 4 mce wytrzymałam i odeszłam. Ja nie mogę jak mi ktoś rządzi, i wie lepiej ode mnie i nie ma racji a ja muszę robić jak on chce. Po szkole ze dwa lata męki pod kimś i ruszam ze swoim choćbym po roku miała splajtować. Będę walczyć nie ma co. jak to mówią fachowiec zawsze się przed konkurencją obroni, zobaczymy...

Czas edycji: 2010-06-22 o 14:37
blond bunny jest offline  
Stary 2010-06-22, 14:33   #1390
Agatau88
Zakorzenienie

blond bunny dzieki Ja chce jasne wlosy, takie białawe, śmietankowe, całosciowo. Nie pasemka ale poki co efekt dekoloru to wlasnie pasemka. Ostatnia opcja jest taka za sama wyciegne na czepek pasemka i zrobie rozjasniaczem z 6% woda. Co Ty na to? O nic wiecej juz nie zapytam
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-06-22, 14:52   #1391
blond bunny
Zakorzenienie

Agatau o takie chcesz włoski???

Załącznik 3202599

Już ja chyba wiem czemu nam się nie podoba dolce w blondzie... Dolce a jakie ty masz oczy? masz piegi? Bo na tych fotach to wygląda że ty jesteś ciepłym typem urody. I dlatego ci nie pasują takie włosy ale już złotawy blond byłby ok.

Czas edycji: 2010-06-22 o 15:00
blond bunny jest offline  
Stary 2010-06-22, 15:46   #1392
Ewela9
Raczkowanie

Thumbs down Pytanko o farbowanie

Witam. Mam problem i pytanie zarazem. jestem ciemną blondynką. Rok temu farbowałam włosy na ciemny brąz. W grudniu robiułam jasne blond pasemka. Międzyczasie nie farbowałąm więcej włosów w chciałabym teraz sie zafarbować na słoneczny blond. I amam pytanie czy by mi wogle sie zafarboało. Boje się ze zafarbują mi się tylko odrosty a odrosty mam z 10 cm. a ta stara farba i pasemka tak jakby sie troche zeszły. Bardzo proszę o odpowiedź.

Edytowane przez Ewela9
Czas edycji: 2010-06-22 o 18:47
Ewela9 jest offline  
Stary 2010-06-22, 15:48   #1393
bernadka20
Wtajemniczenie

Dot.: Pytanko o farbowanie

Bez zdjęcia ciężko stwierdzić.
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline  
Stary 2010-06-22, 15:50   #1394
Ewela9
Raczkowanie

Dot.: Pytanko o farbowanie

zdjęcie wstawione od lampy błyskowej wyszły rudawo ale pół roku temu były o wiele ciemniejsze

Edytowane przez Ewela9
Czas edycji: 2010-06-22 o 18:48
Ewela9 jest offline  
Stary 2010-06-22, 15:57   #1395
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

blond bunny, po to tu jesteśmy żeby się wspierac kochana A na marginesie oryginalnosc innych boli, to fakt. Nie daj się!

i zgadzam sie. Dolce ma brzoskwiniową skórkę na zdjęciach, więc podejrzewam, że tak jak ja jest wiosenką. U mnie popielek sprawdza sie na tyle, że mam połysk chłodny, ale włoski są ogólnie w ciepłym odcieniu i wtedy jest dobrze. Jak raz mi wyszedł lodowaty popielaty jasny blond, to byłam zdruzgotana. Szara mysza. Sam kolor był ok.. ale ja w nim już nie.
Stary 2010-06-22, 17:46   #1396
astra85
Zakorzenienie

moze polecicice mi jakas farbke do odswiezenia koloru,w tonacji ani zimne ani cieplej,bo potem rumiankowymi odzywkami ocieple troszke kolor bo taki lubie sloneczny
astra85 jest offline  
Stary 2010-06-22, 18:13   #1397
EwCiA000
Zadomowienie

jejku dziewczyny jak Wy się rozpisujecie, teraz wchodzę i tyle postów więcej a rano wchodziłam koło 10,00 masakra;*

ale widzę, że nie tylko ja mam problem z zazdrością u innych osób względem mojej osoby, ale mimo tego chodzę ubrana jak chodzę i już nie zmienię go, no ale ja nie mam problemu w szkole z nauczycielkami, ponieważ wszystkie mnie bardzo lubią ale z kolei co druga dziewczyna krzywo się patrzy no cóż zazdrośc boli, ale najwidoczniej zebrałyśmy się tu wszystkie takie piękne i już (tak napisałam na poprawienie humorku)
więc sie nie martwcie głupimi uwagami ja tutaj taka mądra a do nie dawna prawie płakałam przez te głupie uwagi:/
ale teraz głowa do góry

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

dziewczyny kochane, wiem że to nie ten wątek, ale wy mi zawsze dobrze doradzicie
kupiłam sobie buty na wesele i kompletnie nie wiem jaką sukienkę do nich kupic
butki śliczne tylko co dalej??;*
jak macie jakąś kieckę w necie to dajcie link proszę;*

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Pytanie do Blond bunny-Ty nasza ekspertko
Powiedz co zrobic żeby poprawic kondycje włosów??
Bo farbkę już znalazłam i to naprawdę delikatną;*
ale nie wiem jak je pielegnowac
co tydzień albo co dwa tygodnie(zależy od czasu) robię maseczkę oliwna(oliwa z oliwek i pół cytryny) daje na wilgotne włosy, w ręcznik i trzymam ponad godzinę. Myję włosy tak co 2-3 dni szamponem goldwell kerasilk i stosuje odżywkę również goldwell kerasilk, nie prostuje, nie susze, nie chodze z mokrymi włosami spac, czeszę je jak są mokre tylko grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami, a na codzień szczotką z naturalnego włosia. chyba już wszystko napisałam, jak coś to pytaj;* mam nadzieję, że rozwiążesz mój problem;*

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-06-22, 19:02   #1398
blond bunny
Zakorzenienie

Ewcia nie chcę cię zasmucić ale jak to jest odżywka to kondycji ci nie poprawi... daj linka do niej.
Polecam ci maskę Dolce anti age- najlepsza jaką miałam do tej pory, naprawdę po 2 mcach używania widać że odbudowuje włoski. Na allegro sobie zobacz.
Tak to pielęgnacja wygląda ok.
Tylko szampon kup sobie jakiś dziecięcy np. johnson baby- polecam fioletowy lawendowy lub nawilżający- włoski będą po 2 tyg. tak miękkie że ich nie poznasz. No i maska regenerująca jak ta dolce, przez pierwszy miesiąc co mycie, a później raz w tygodniu żeby nie przekarmiać włosów. Oprócz tego jakaś maska nawilżająca lżejsza typu kallos lub nawet odzywka którą masz. Ogólnie staraj się nie kupować odżywek a maski. Ja wiem że maski są droższe, ale odżywki tylko maskują uszkodzenia włosa, a jak umyjesz włosy to wszystko na jaw wychodzi. No i maski płuczemy ledwo ciepłą wodą a najlepiej zimną. Maskę trzymać co mycie ok.10minut. I uwierz a pomimo rozjaśniania doczekasz się tak długich włosków jak ja mam No i przy jakiejkolwiek stylizacji typu prostownica czy nawet szczotka i suszarka obowiązkowo coś termoochronnego- najlepiej jedwab -ja uwielbiam joanny profesjonalne serum jedwabne albo leo.

Astra jak ty chcesz tylko kolor odświeżyć to lepiej jakiś szampon koloryzujący na kilka myć bo nie zniszczy ci bardziej włosków i koszt niski.

Czas edycji: 2010-06-22 o 19:04
blond bunny jest offline  
Stary 2010-06-22, 19:16   #1399
EwCiA000
Zadomowienie

dziękuję bardzo;**
http://www.palmbeauty.com/graphics/m...-Treatment.jpg tą używam
no mi właśnie chodzi o to żeby były miękkie i niesuche a nawilżone, bo świecące to mam po oliwie i wypadac też nie wypadają, ja mam ogólnie grube włosy tylko są sztwyne;*

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-06-22, 19:20   #1400
DolceGabbana
Raczkowanie

Cytat:

Już ja chyba wiem czemu nam się nie podoba dolce w blondzie... Dolce a jakie ty masz oczy? masz piegi? Bo na tych fotach to wygląda że ty jesteś ciepłym typem urody. I dlatego ci nie pasują takie włosy ale już złotawy blond byłby ok.
Mam niebieskie oczka, a piegów nie mam I jasną karnację niestety A polecicie mi jakąś fajną farbkę brąz? Słyszałam o popielatych brązach, ale jest to dla mnie czarna magia Ten kolor ze zdjęcia bardzo mi się podoba. Myślę o farbie z Loreala...
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
Stary 2010-06-22, 19:23   #1401
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich,długo mnie tu nie było ale czytam Was regularnie.Wiedz mogę powiedzieć z własnego doświadczenia ze dwa lata szukałam farbki która mnie usatysfakcjonuje i muszę przyznać ze skończyłam na palett.Jednak nie takie złe jak je piszą.Bardzo dawno temu byłam brunetka i tez mi palett najbardziej odpowiadała.Teraz robię podkład skandynawskim blondem a za parę dni położę n&e 522.To dla mnie jedyne wyjście aby uzyskać taki fajny kolorek.Robie tak już jakieś 5 raz a włosy o dziwo w super kondycji.Chyba mogę powiedzieć ze moje poszukiwania dobiegły końca.I nie bójcie się palett.Jak robimy odrosty to nic im się nie dzieje.Gdzieś na początku wątku bodajże 6 str.są efekty jak to wychodzi.Pozdrawiam i życzę wytrwałości.
P.S. Pozdrawiam Snowhitte i blond bunny.
Super, że znalazłaś w końcu swój sposób i że Twoje włosy go polubiły A nie zamierzasz spróbować tego sayossa? Gdybyś jednak to koniecznie zdaj relację Również pozdrawiam cieplutko

Cytat:
Oooo... Adzi0 kochana To bardzo mi miło że pomogłam ci osiągnąć wymarzony kolor. Dzięki takim jak wy chce mi się w ogóle żyć...Bo teraz mniej optymistycznie ale muszę się wygadać, a nie mam przed kim
Moje doświadczenia z blondem tak jasnym doprowadziły do tego że je... instruktorka uwaliłam mi ocenę na koniec semestru, za to że niby wiem lepiej i niszczę sobie włosy... A wszystko przez to że się z nią ścięłam że ma braki w wiedzy a ona dodatkowo wyobraźcie sobie podważała wiedzę podręcznikową! I miała zastrzeżenie że odrost mi wychodzi 100 ciepły i żółtszy niż reszta A przecież blond się jeszcze z tydzień dopłukuje i jaśnieje! A w dodatku nawet nie oglądając farby 100 po kolorze określiła ją jako rozjaśniacz I nie istotne że tam było tego rozjaśniacza bodajże 5 g... I wszyscy mają lepsze oceny niż ja... Takie to niby nie znaczące, ale powiem wam że w grupie mam takich debili że szok, co np. nie wiedzą że jasne kolory odbijają światło albo że od grubości wałków zależy skręt...naprawdę żal.
Także widzicie laski, grunt to się nie wyróżniać z tłumu
A w sumie to mam satysfakcję że mam większą wiedzę od kogoś kto już 10 lat jest w zawodzie, mimo spapranej oceny. jak skończę tą cholerną szkołę to będę pewnie jedyną frycką w lbnie która będzie się podejmować robienia blondu z czerni i dekoloru aż do blondu.
Sorry dziewczyny ale musiałam wyrazić żal na niesprawiedliwość świata...
Pozdrawiam Adzi0...
Nie martw się, nie masz się czym przejmować, jeszcze jej pokażesz A swoją drogą to jest bardzo miłe, że takie osoby jak Ty czy mysia które znają się na "rzeczy" poświęcają swój czas i udzielają tyle pomocnych rad Dzięki dziewczyny

EDIT: dziewczyny bo chyba któreś tam myślą o delikatnym przyciemnieniu włosów Tutaj http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796&page=7 jakoś pod koniec wizażanka wstawiła swoje fotki po farbie essential schwarzkopfa średni blond, moim zdaniem ślicznie jej wyszło

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-06-22 o 19:28
snowhitee jest offline  
Stary 2010-06-22, 19:32   #1402
blond bunny
Zakorzenienie

Snowwhite dzięki...
Dolce ty zapomnij o zimnych kolorkach bo ty zawsze będziesz piękna w ciepłych. Jak mogę ci coś zasugerować to popatrz w kolorkach z tego linku i napisz które ci się podobają?

http://www.allegro.pl/item1056622340...nt_zestaw.html

i jeszcze z tego linku które?

http://www.allegro.pl/item1090403656...arba_krem.html

Czas edycji: 2010-06-22 o 19:38
blond bunny jest offline  
Stary 2010-06-22, 20:47   #1403
DolceGabbana
Raczkowanie

Cytat:
Snowwhite dzięki...
Dolce ty zapomnij o zimnych kolorkach bo ty zawsze będziesz piękna w ciepłych. Jak mogę ci coś zasugerować to popatrz w kolorkach z tego linku i napisz które ci się podobają?

http://www.allegro.pl/item1056622340...nt_zestaw.html

i jeszcze z tego linku które?

http://www.allegro.pl/item1090403656...arba_krem.html
Dzięki Kochana

Hmm...Z 1 linku:

NATURALNE CIEPŁE: MOCHA 7M

A z 2 linku:

9.01
9.1
9.11
9.13
8.13
8.31
8.33

Trochę tego jest Chciałabym taki ciepły brązik. Chyba się na coś zdecyduję Poradź coś
Stary 2010-06-22, 21:01   #1404
Agatau88
Zakorzenienie

blond bunny ten co wstawilas to chyba popiel. A mi sie marza takie jakie mialam kilka lat temu, wstawiam fotki jakieś 2 strony wczesniej. Chyba sprobuje z Alfaparfem specjalne blondy platynowe, obejrzalam wszystkie palety w sklepie i on sie taki smietankowy wydawal. A potem obiecuje juz tylko fryzjer, moj poprzedni, powiem ze TROSZKE mnie u niego nie było
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-06-22, 21:02   #1405
blond bunny
Zakorzenienie

Oj Dolce Dolce...
Chcesz brązik a wybierasz blondy- i jak tu ufać klientkom?
wszystkie kolory które wybrałaś to blondy od bardzo jasnych do średnich. W każdym razie właśnie takie ci polecam. Tylko jak mówię na razie wybierz neutralny a ciepły za jakiś czas bo będzie zieleń.

Agatau to co wstawiłam to klasyczna biel do uzyskania tylko tonerami po rozjaśniaczu. Zaraz znajdę co tam ci się podobało.

Czas edycji: 2010-06-22 o 21:04
blond bunny jest offline  
Stary 2010-06-22, 21:07   #1406
Agatau88
Zakorzenienie

strona 45 2 moje pierwsze zdjecia, chcialabym do nich wrócic, ale moze sprobuje Alfaparf. A potem odrosty u tego fryzjera ktory mi robił wczesniej te wloski
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-06-22, 21:10   #1407
DolceGabbana
Raczkowanie

Cytat:
Oj Dolce Dolce...
Chcesz brązik a wybierasz blondy- i jak tu ufać klientkom?
wszystkie kolory które wybrałaś to blondy od bardzo jasnych do średnich. W każdym razie właśnie takie ci polecam. Tylko jak mówię na razie wybierz neutralny a ciepły za jakiś czas bo będzie zieleń.
HAHA!!! Wiedziałam, że coś za jasne na brąz Ha no nie mogę sama z siebie. Jak byłam na dekoloryzacji to fryzjerka też się pyta jaki bym chciała kolor a ja jej pokazuję tam jakiś i mówię - no taki brąz by był fajny a ona na to -ale to jest średni blond Ja to nigdy nie wiem co jest co Blond i czarny-to rozróżnię hehe
Dziękuję Ci bardzo za cenne porady. Postaram się więc wybrać jakiś neutralny ŚREDNI BLOND hehe
Stary 2010-06-22, 21:11   #1408
blond bunny
Zakorzenienie

To zrób tak jak wymyśliłaś. Tylko jak już znajdziesz tą farbkę to jaki jest cel chodzenia do fryzjera? Przecież w domku sama możesz się farbować.
blond bunny jest offline  
Stary 2010-06-22, 21:14   #1409
Agatau88
Zakorzenienie

bunny bo teraz mam misz masz na głowie i bede ją nakladala wlasnie na taki złoty blond, a odrosty mam na poziomie 7 i wtedy ta farba inaczej złapie niz teraz na jasniejszych. Wiec wolę juz nie eksperymentowac. Tylko martwi mnie odrost na balejaz, musi byc spory
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-06-22, 21:20   #1410
blond bunny
Zakorzenienie

Kurczę nie wiem o co ci chodzi z tym dużym odrostem? I balejażem?
Chcesz jednolity kolor a tu jakiś balejaż teraz?
blond bunny jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
balejaż, blond, brąz, ciemne, color, czarne, farba, farbowanie, garnier, joanna, naturals, odrosty, palette, pasemka, pasemka karmelowe, rozjaśniacz, rozjaśnianie, skandynawski blond, uzyskać blad na brązie, wella koleston, włosy, włosy żółte, zmiana koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości