Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-06-29, 12:48   #1621
efcia90
Zadomowienie

Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a czemu chcesz mieszać farby???
Bo ten 10/0 jest wg mnie za żółty, natomiast 12/0 za jasny i chciałabym otrzymać coś pomiędzy.
efcia90 jest offline  
Stary 2010-06-29, 13:01   #1622
Kotka17
Zakorzenienie

[QUOTE=blond bunny;20341075]Kotka no coś ty... ja też mam cienkie włosy, może one tak na zdjęciu wyszły. Zawsze miałam taki puch jak jeszcze naturalne były i tak mi już zostało. Dlatego mi nie szkoda z nimi kombinować, jakbym miałam grube i proste to bym chyba nie rozjaśniała.
Wcześniej naturalne jak miałam do biustu to mi się tłuściły i jednocześnie wyłamywały od połowy, więc olałam je i zaczęłam przerabiać na blond. I jakby się poprawiły- już się nie łamią, nie kruszą, końce rozdwojone jak zawsze, ale ja bardzo rzadko podcinam. Widocznie mocne maski im służą i najlepsze że już się przy skórze nie tłuszczą.
Jak widać blond może służyć
No i piękny połysk blondu to jest to co kocham, a swoje miałam mysi brązik do tego matowe- blee...

ja wlasnie naturalne mam baardzooo blyszczące
ale tak bardzo kocham blond ze juz chyba do konca zycia bloonnddd
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-06-29, 13:09   #1623
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

bunny, to wyszło jeszcze inaczej niz myślałas, ale pamietam, że 219 tez fajnie komuś wychodziła i ładnie po niej błyszczały. a juz wiem, chyba Kacula82 robiła nią dążac do białych włosków. I miała po niej za jasne

Masz rację z tym wypłukiwaniem czerwnoych pigmentów. Jestem po 3 czy 4 myciach i juz zero rudawych przebłysków, kolorek mam chłodniutki. W słońcu złotawy, ale bardzo mi to odpowiada.

edycisko, ładne włosy i super Ci złapał ten casting, naprwde jestem pod wrażeniem, bo bądz co bądz o 2 tony to całosc rozjaśnił. A odrosty to fioletowy sobie poradzi z żółtym.

kotka, te końcówki to masz w odcieniu takiego średniego blondu a nie brązowe. Spokojnie możesz farbą rozjasniajaca zrobic pare pasemek- wyłapac te ciemne i prawie się zrównają. Natomiast ja tez bym obcięła zamiast sie z tym szamotac. A tka na marginesie ładnie to razem wygląda, zupełnie nie przeszkaza- całosc i tak jest wielotonowa. No chyba, ze dążysz do jednolitych, to rozjaśniaj. Aczkolwiek szkoda wrzucac czysty rozjaśniacz.

Laski, chwalę się swoim blondzikiem. Choc trudno złapac mi całkowicie barwę, bo wychodzą strasznie jasne, a sa o ton ciemniejsze i nie az tak lodowate. Ale mniej więcej.

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-09-06 o 13:50
mysia m jest offline  
Stary 2010-06-29, 13:13   #1624
mysia m
Zakorzenienie

Dot.: Garnier Belle Color nr 2 (Blond) czy któras farbowała?????

juz był taki watek, niestety autorka nie doczekała się żadnych odpowiedzi.. chyba nikt na wizażu nim nie robił.. a szkoda. Tez jestem nim zainteresowana
Stary 2010-06-29, 13:26   #1625
blond bunny
Zakorzenienie

mysia ładnie ten kolorek teraz wygląda. Czyli nie trzeba się na starcie zrażać, trzeba z tydzień odczekać i jak nadal nie będzie zadowalająco to dopiero kombinować.
Natasha dała dziś foty po tej 219 i dlatego ostatecznie się przekonałam, tym bardziej że i A10 i 219 mają wody 12% więc różnicy w rozjaśnianiu nie będzie.

Jakby ktoś był zainteresowany rozgryzłam numerek 219 popielatego blondu palette. Zawiera pigmenty- niebieski, szary-srebrny i fioletowy. Tak więc kolor na pewno musi wyjść chłodny, błyszczący(opalizujący). Powinien zredukować rudość i mocną żółć.

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-06-29 o 13:46
blond bunny jest offline  
Stary 2010-06-29, 13:34   #1626
agraffka_
Przyczajenie

jak zafarbuje jasnym blondem wyjdzie mi chłodny braz?

mój problem polega na tym,że chciałabym troszkę rozjaśnic włosy miałam farbowane kilka razy na braz, najpierw jasny brąz poźniej ciemny kilka razy, teraz kolor mi sie spłukał włosy dawno były farbowane i kolor mam zbliżony do moich naturalnych (miałam taki mysi blond) ale do słonca wygladaja jak rude;/ jakieś 2 miesiace temu jak miałam jeszcze ciemniejsze wlosy fryzjerka powiedziała mi ze nie ma szans zeby uzyskac z tych włosów blondu a rozjasniaczem strasznie mi sie zniszcza i bede miała matowe i ogolnie jednym slowe mnie spławiła:/ marzy mi sie blond nie taki jasny bardzo no al ez tym musze poczekac teraz chce sie pozbyć tej rudej poświaty;/ no i zastanawiam sie czy jak zafarbuje włosy na jakis jasny blond wyjdzie mi taki ładny chłodny brazik? ale nie za ciemny? jak myslicie? bo moja mama kupiła sobie farbe z l'oreal średni blond i wyszedł jej dośc ciemny brąz a miała wczesniej blond robiony u fryzjera.
Prosze o rady
agraffka_ jest offline  
Stary 2010-06-29, 13:37   #1627
monia0225
Raczkowanie

Dot.: Garnier Belle Color nr 2 (Blond) czy któras farbowała?????

kurcze ciągle mam nadzieje, że ktoś odpowie bo na dziale KWC wyczytałam, że pare osób nią farbowało uzbroje sie w cierpliwosc jak nikt nie odpisze to znajde te osoby, które komentowały ta farbę w KWC i do nich napisze
Stary 2010-06-29, 13:50   #1628
Shade_23
Zadomowienie

Dot.: jak zafarbuje jasnym blondem wyjdzie mi chłodny braz?

Nierealne
Na pewno nie wyjdzie Ci nic chłodnego. Jak już to tylko pogłębi Ci rude refleksy. Jak chcesz jaśniejszy poziom niż masz to bez rozjaśniania się nie obejdzie. Ja zeszłam z czarnych włosów do bardzo jasnego blondu pasemkami (oczywiście u fryzjera! Rozjaśniacz profesjonalny Matrix) i to już po jednej sesji. Więc na Twoich jak piszesz już i tak dosyć jasnych i naturalnych włosach wystarczyły by blond refleksy. Potem ewentualnie jakaś farba w kolorze popielatym (sklepowymi raczej tego nie osiągniesz) i powinno być całkiem ładnie.
Shade_23 jest offline  
Stary 2010-06-29, 14:20   #1629
Agatau88
Zakorzenienie

blond bunny a czy Ty masz duży odrost? Z ciekawosci pytam, wiem ze wkleisz fotki, ale pytam I nakladasz Palette na odrost czy potem tez na calosc? Zeby ten popiel nie wyszedł fioletowy albo mocno szary na reszcie wlosów
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-06-29, 14:59   #1630
blond bunny
Zakorzenienie

Mam odrost 2 tygodniowy, więc mały. Najpierw zrobię odrost a na koniec kilka pasem, tyle ile farby wystarczy- w ulotce jest żeby trzymać 5 minut, więc tak zrobię, bo nie widzi mi się mieć fioletu. W sumie nawet nie fioletu co niebieskiego, bo ta farba ma niewiele fioletu.
blond bunny jest offline  
Stary 2010-06-29, 15:38   #1631
Agatau88
Zakorzenienie

To pamietaj o fotkach przed i po Moze ta farba to bedzie strzal w 10
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-06-29, 15:49   #1632
Kotka17
Zakorzenienie

kotka, te końcówki to masz w odcieniu takiego średniego blondu a nie brązowe. Spokojnie możesz farbą rozjasniajaca zrobic pare pasemek- wyłapac te ciemne i prawie się zrównają. Natomiast ja tez bym obcięła zamiast sie z tym szamotac. A tka na marginesie ładnie to razem wygląda, zupełnie nie przeszkaza- całosc i tak jest wielotonowa. No chyba, ze dążysz do jednolitych, to rozjaśniaj. Aczkolwiek szkoda wrzucac czysty rozjaśniacz.

wlasnie dlatego zastanawiam sie czy rozjasniacz czy farbka... no i nie wiem moze poprosu tak ja mówisz te ciemniejsze pasma wylapac i pomalowac farbką

ps.bardzo ladny blondzik ja tez mialam takiej dlugosci wloski... 1,5 roku i mam chyba w najdluzszym momencie 47cm... i podcinam ale rzadko
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-06-29, 16:16   #1633
kaska222
Moderator

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość

Laski, chwalę się swoim blondzikiem. Choc trudno złapac mi całkowicie barwę, bo wychodzą strasznie jasne, a sa o ton ciemniejsze i nie az tak lodowate. Ale mniej więcej.
Wreszcie widze pieknä buzke kolor wygläda chlodno na zdjeciach,ladny efekt.Scinalas wlosy?

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline  
Stary 2010-06-29, 17:21   #1634
bencowa
Raczkowanie

Zaraz się farbuje .
Garnier bardzo jasny beżowy blond. Trzymajcie kciuki !
w zalaczniku jakie mam wloski teraz
bencowa jest offline  
Stary 2010-06-29, 17:29   #1635
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bencowa Pokaż wiadomość
Zaraz się farbuje .

no.. ciekawa jestem efektów.... koniecznie wrzuc fotkę
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-06-29, 19:33   #1636
blond bunny
Zakorzenienie

Dziewczyny właśnie zmyłam farbę. Póki co obsuszam włosy do rozczesania.
Mogę wam napisać swoje wrażenia otóż:
- farba niemiłosiernie piecze przez jakieś 15 minut od nałożenia, trzeba pamiętać o poluźnianiu i roztrzepywaniu włosów tam gdzie robi się gorąco
-po tym czasie wszystkie dolegliwości ustają więc da radę wytrzymać
-śmierdzi jak każda paletta
-póki co jestem zaskoczona sobą w srebrno-szarym kolorze, powoli szok mi mija jak patrzę w lusterko i nie wiem czy o to mi chodziło i raz jestem bliska histerii a raz podobam się sobie
-farba na włosach przyjmuje kolor szaro-brązowy
-trzymałam 60 minut żeby nie mieć potem do siebie złości że odrost rudy czy coś, jeśli zaakceptuję kolor to będę ten czas optymalizować

To tyle na razie.Foty będą chyba jutro bo światło już nie takie, no i włosy schną mi ok.4 godz. a suszarki nie używam.

To dziś zdjęcia tych farb na mokrych włosach:
1.skandynawski 100
2. popielaty 219

Załącznik 3221102

Załącznik 3221109

Czas edycji: 2010-06-29 o 19:48
blond bunny jest offline  
Stary 2010-06-29, 20:20   #1637
diamondrose
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez bencowa Pokaż wiadomość
Zaraz się farbuje .
Jaką farbką robisz?
diamondrose jest offline  
Stary 2010-06-29, 20:21   #1638
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziewczyny właśnie zmyłam farbę. Póki co obsuszam włosy do rozczesania.
Mogę wam napisać swoje wrażenia otóż:
- farba niemiłosiernie piecze przez jakieś 15 minut od nałożenia, trzeba pamiętać o poluźnianiu i roztrzepywaniu włosów tam gdzie robi się gorąco
-po tym czasie wszystkie dolegliwości ustają więc da radę wytrzymać
-śmierdzi jak każda paletta
-póki co jestem zaskoczona sobą w srebrno-szarym kolorze, powoli szok mi mija jak patrzę w lusterko i nie wiem czy o to mi chodziło i raz jestem bliska histerii a raz podobam się sobie
-farba na włosach przyjmuje kolor szaro-brązowy
-trzymałam 60 minut żeby nie mieć potem do siebie złości że odrost rudy czy coś, jeśli zaakceptuję kolor to będę ten czas optymalizować

To tyle na razie.Foty będą chyba jutro bo światło już nie takie, no i włosy schną mi ok.4 godz. a suszarki nie używam.

To dziś zdjęcia tych farb na mokrych włosach:
1.skandynawski 100
2. popielaty 219

Załącznik 3221102

Załącznik 3221109
o co chodzi ze zdjecia TYCH farb? bunny Ty uzywalas dzis tego 219 popielatego, a co to za zdjecie skandynawski? Jestem jakaś opóźniona
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-06-29, 20:34   #1639
blond bunny
Zakorzenienie

skandynawski 100 to farba której do tej pory używałam. Wstawiłam obie żebyście porównały sobie zmianę w kolorze.
blond bunny jest offline  
Stary 2010-06-29, 21:28   #1640
niunka045
Zadomowienie

Witam naczytałam waszych opinii i próbowałam sprobować z Loreal Casting kolor 910 z tej nowej serii. Włosy ttzymałam około 40 minut no i z tego co mogę powiedzieć to wyszło dziwnie taki beż . Nie polecam. Następnym razem spróbuje chyba ze stockholmem bo do 910 nigdy nie wróce Dodam jeszcze tylko że miałam balejaż a odrost średni blond. Jak wyschną to pokaże zdjęcie po

zdjęcie w naturalnych i zdjęcie przed

Edytowane przez niunka045
Czas edycji: 2010-06-29 o 21:37
niunka045 jest offline  
Stary 2010-06-29, 22:00   #1641
Agatau88
Zakorzenienie

bunny chwal sie jak Ci wlosy wyszly!!! Skandynawski bardziej zolty, a popielaty bialy
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-06-29, 22:30   #1642
stookrotka1991
Rozeznanie

ja polecam chantal tą farbę do wlosów ja jestem zadowlona prosalon ladnie mi rozjasnila wlosy i nie mam juz rudego koloru

kocham ...
stookrotka1991 jest offline  
Stary 2010-06-29, 23:34   #1643
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez stookrotka1991 Pokaż wiadomość
ja polecam chantal tą farbę do wlosów ja jestem zadowlona prosalon ladnie mi rozjasnila wlosy i nie mam juz rudego koloru
a ktorego odcienia uzywasz?

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-06-30, 00:47   #1644
natasha325
Raczkowanie

blond bunny, mowisz masz takie jasne braz ciemny blond tak? no wlasnie na pudelku od tej permanent natural colors to napisane ze do ciemnego blondu i rzeczywiscie odrost byl troszeczke inny tutaj w swietle wyglada bardzo jasno ale to zawsze jest tak ze przy kolejnym farbowaniu sie wyrownuje. ale ten A10 lepiej chyba lapie, jednak ta permanent bardziej mi pasowala ze wzgledu na odzywke. ostatnio mialam mega odrosty, bo mialam zlamana noge siedzialam w domu to ogolem wyszlo ze gdzies z 5 miesiecy wlosow nie farbowalam. zblizala sie wielkanoc i tez moja 18stka to musialam cos zrobic z tymi wlosami to akurat byla promocja w rossmannie na ta farbe to przekazalam kolezance zeby kupila mi dwa opakowania, bo te odrosty byly juz naprawde dlugie i okropnie wygladalam, moje szare wygladaly jak ciemne i te brzydkie zolte wlosy, bo juz dawno nie robilam popielatymi odcieniami :P. i kolorek ogolnie bardzo mi sie podobal. a co do mojego naturalnego koloru to takie szare sa, jasne ogolem, wiadomo jak to naturalny blond przy odrastaniu po farbach wyglada na ciemny, natomiast w sloncu wygladajana bardzo jasne. szczerze mowiac, to chcialabym miec swoje znow naturalne wlosy, tylko ze przyzwyczailam sie do takiego jasniutkiego blondu i w innych siebie nie widze

bunny, mowilam Ci ze slicznie kolorek wyjdzie, bardzo ladnie teraz wygladaja u Ciebie a co do tego ze szczypie, to ostatnio jak pofarbowalam to myslalam ze mi glowe wypali, pierwszy raz tak mialam, nei wiem dlaczego, moze podrazniona skore glowy mialam... po szpitalu, lekach i ogolnie ze to zima byla to strasznie wlosy wypadaly mi, totalnie garsciami! gdzies pozniej przeczytalam ze po takim nadmiernym wypadaniu moze pomoc pofarbowanie wlosow, co wydaje sie dziwne. i faktycznie zadzialalo to u mnie podryzlo mnie w glowe ale pozniej przestaly wypadac, pobudzilo chyba te cebulki heheh

---------- Dopisano o 00:47 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------

Mam w ogóle jeszcze takie pytanie... bo widze tu dziewczyny profesjonalistki czy do farby np m.in do tej palette 219 albo A10 czy tez tych jakby nierozjasniajacych typu DELIA ksiezycowy blond, JOANNA srebrny pyl mozna dodac odrobine profesjonalnego rozjasniacza? i czy to nie zrobi mimo tego ze jest z farba i ma te popielate pigmenty tych zoltkow jak wychodza po rozjasniaczu. bo wczesniej robilam ze najpierw odrosty rozjasniaczem a potem na cale farbke taka slaba z joanny zeby byl ten platynowy odcien. i tak sie zastanawiam czy to by sie tam chemicznie cos nie porobilo i jeszcze zepsuje farbe a do tego wlosy bym spalila czy cos takiego hehe

Edytowane przez natasha325
Czas edycji: 2010-06-30 o 00:27
natasha325 jest offline  
Stary 2010-06-30, 07:53   #1645
blond bunny
Zakorzenienie

dziewczyny daję foty!
Efekt same ocenicie.

Odrosty:
1. skandynawski 100
2. popielaty 219

Załącznik 3221735

Załącznik 3221736

włoski:
1.skandynawski
2. popielaty

Załącznik 3221737

Załącznik 3221738

Widzicie moje zdjęcia? Bo coś się stało że mi ich wizaz nie pokazuje a linki nie działają
To jeszcze opiszę wam moje odczucia- włosy błyszczą niesamowicie, nawet próbnik tak nie błyszczał Są w miarę miękkie i wielkich zniszczeń nie zauważyłam. Mojemu Tż kolor bardzo się podoba i stwierdził że wreszcie wyglądam na swoje lata a nie jak 16 letnia siksa. Bardzo mu się podobam. Co na pewno to następnym razem nałożę farbkę na mocno przetłuszczone odrosty, będzie mniej piekło chociaż ta farba i tak masakrycznie pali ale efekt jest tego wart.
Jeszcze raz dzięki katedabandit i natasha!
Wyszło mi troszkę ciemniej ale przecież farba się jeszcze dopłucze więc kolor wyjaśnieje. Jestem bardzo zadowolona- koniec z żółciami.

natasha nie można niestety dodawać rozjaśniacza do każdej farbki jakiej by się chciało, bo kolor będzie kurczakowy i kondycja włosów też padnie- bosh 12% woda + rozjaśniacz= śmierć włosków
nie warto. A tobie natasha się już ten kolor nie podoba?

Czas edycji: 2010-06-30 o 08:24
blond bunny jest offline  
Stary 2010-06-30, 08:25   #1646
blond bunny
Zakorzenienie

zdublowało mi się, sorki...

Czas edycji: 2010-06-30 o 08:28
blond bunny jest offline  
Stary 2010-06-30, 08:42   #1647
mysia m
Zakorzenienie

bunny, jasna cholipka.. nic nie widac! nie pozałączały się te zdjęcia.. Ale na mokro było widac, że taki bardziej szlachetny ten kolorek wyjdzie.

Co do moich włosów- masz rację- nie wolno sugerowac się zaraz po farobowaniu, tylko odczekac ten tydzien, umyc kilka razy włosy. Ja jestem przykładem, że rudy pigment bardzo szybko się wypłukuje. I z ciepłych włosków mam chłodne. DZięki.

Kaska, no kobieto gdzies Ty się podziewała?! I jak te Twoje włosy?! Zadowolona jestes? Udało sie fryzjerowi? No chyba, ze czegos nie doczytałam.. O mufinkach pamiętam.. hehe ale jakos czasu nie mam na robótki piekarnicze.

Dzięki za komplementy

Obcięłam.. 15 cm..Miałam dosc cieniowania, wygryzionych końcówek i ogona, który robił mi się z tyłu. Po prostu zrównałam do pasm z przodu.

Kotka, dziękuję ślicznie. A fryzurka jest super wygodna i świetnie się z nią czuję. Niby krótkie włosy, ale sa równej długosci od czubka, wiec automatycznie można je na szczotce układac, fale zrobic czy nawet super wyprostowac, no wiec zadowalaja mnie. Ale zapuszczam.. urosna, to ok, nie to nie tez dramatu nie będzie

Słonko, ja mam prośbę do Ciebie, mogłabys korzystac z opcji 'cytuj'? Bo mnie trudno się doczytac jak cytujesz bez ramek

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-06-30 o 08:43
mysia m jest offline  
Stary 2010-06-30, 09:07   #1648
blond bunny
Zakorzenienie

mysia to spróbuję jeszcze raz dać zdjęcia, nie wiem co się dzieje bo wczoraj dobrze się załączały...

Załącznik 3221810

czary mary już działa???

Załącznik 3221811

to odrosty 1. skandynawski 2. popielaty

Załącznik 3221812

Załącznik 3221813

a to włoski 1.skandynawski 2. popielaty

haha udało się! no więc co myślicie? jak kolor? i w którym mi lepiej?

Czas edycji: 2010-06-30 o 09:15
blond bunny jest offline  
Stary 2010-06-30, 09:47   #1649
mysia m
Zakorzenienie

bunny, no bosko!!! Jak królowa śniegu. Bez porównania ze skandynawskim. Taki luksusowy kolorek Ci wyszedł, zero żółtego. śnieżnie.
Stary 2010-06-30, 09:48   #1650
Kotka17
Zakorzenienie

chyba w popielatym, chociaż skandynawski tez jest ładny ale były przebłyski żółci... ja to odrost mam cały żółtawy po brilance skandynawskim, a ty stosowałaś z palette obie farbki?
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
balejaż, blond, brąz, ciemne, color, czarne, farba, farbowanie, garnier, joanna, naturals, odrosty, palette, pasemka, pasemka karmelowe, rozjaśniacz, rozjaśnianie, skandynawski blond, uzyskać blad na brązie, wella koleston, włosy, włosy żółte, zmiana koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości