Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-07-26, 17:19   #1981
HopeMAGDA
Rozeznanie

Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

witam kochane dawno mnie juz tutaj nie było cały czas wellaton 12/1 uzywam troszke mi sie juz znudził bo lekko zółcieje i zrobiłam dla odmiany garnierem 111 na początku było siwo na maxa ale jak sie wypłukał jest bosko pozdrawiam...
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-07-26, 18:44   #1982
lost_in_minds
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mania265 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie piekny kolor a gdzie kupiłaś ta farbe?
w rossmanie za 14,99
lost_in_minds jest offline  
Stary 2010-07-26, 19:19   #1983
Jowitka061987
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
ale ja nie krzyczałam na Ciebie ani nic w tym stylu, po prostu zdziwiłam się, że żaden poczatkowo zachwycający Cię kolor, tak naprawde Ci po paru dniach nie odpowiada. Jeśli Cie uraziłąm, to przepraszam, nie miałam takiego zamiaru. No i rozumiem, że czasem długo się szuka. Poza tym jak włoski sa zniszcozne, to żadna przyjemnosc miec takie.

Ja tyle nakombinowałam z dekoloryzacją, rozjasnianiem aż ostatecznie wracam do naturalek. Ot- taki pomysł. Chce miec zdrowe włosy od nasady az po konce. Wiec rozumiem, ze kazda z nas nawet 100 razy moze zmienic zdanie. Tylko jak cos sobie zrobie, to podoba mi sie zwykle około paru tygodni

I jeszcze miesiac temu moj osobisty kolor mi się nie podobał a teraz mi cos odbiło i stwierdziłam, ze jest najpiękniejszy na świecie- wiem skromnośc. Zszokowało mnie, że wcale nie jest ciepły, jest lodowaty zimnopopielatoszary ciemny blond. Nie wiem jak wytrzymam 2 lata bez farbowania tego czegos.. ale kto wie

Także nie stresuj się i walcz o wymarzone włoski.

Załaczam zdjęcie koloru z elgonu- dokładnie taki mam odrost, choc tu go nazywają jasny.. Kolor 8NC naturalny jasny popielaty blond

Nie uraziłaś mnie Mysiu po prostu nie chcę podpaść )
odnośnie moich prób i wiecznego niezadowolenia to bywało tak, że od razu po farbowaniu kolorek był zadowalający natomiast tylko do pierwszego mycia, gdy automatycznie wyłaziły wszelkie niedociągnięcia, a na tak jasnym blondzie widać wszystko. Podobają mi się jasne, zawsze myślałam, że są zbyt sztuczne, ale wszyscy znajomi mówią, że w jaśniutkim blondzie zyskałam świeżość małego dziecka. Rzeczywiście w połączeniu jeszcze z delikatnym makijażem wygląda to słodko

bałam się drastycznych zmian, ale poszłam do fryzjera i przycięłam zniszczone końcówki, włoski jakby od razu odżyły, nawet wypadac przestały. odrost od olejowania jednak bardzo pociemniał, więc poszłam do rossmana po farbkę. wybrałam serię natural&easy, ale zastanawiałam się nad odcieniem. chciałam zdecydowac się na jasny perłowy popielaty blond (chyba 532 odcień) ale czytałam że wychodzi szaro buro sino jednym i ślicznie chłodno drugim, bałam się. wzięłam więc standardowo najjaśniejszy 522 srebrzysty jasny blond (i nici przyciemniania). jestem mile zaskoczona, bo farbka o dziwo bardzo mocno odżywia. po umyciu były tak miękkie, że nawet sądzę obyłoby się bez odżywki. jednak by kolor się trzymał uzyłam tej dołączonej do opakowania. Rewelacja. Kolorek wyszedł sliczny i równomierny. po wysuszeniu włoski mi się nie puszyły tylko były sypkie i mięciutkie jak u dziecka. Kolor nie jest już stalowy jak na poprzednich moich fotkach, ale taka jaśniutka perła, no i poradził sobie z odrostem. lekko się odróżnia, ale nie tak jak po wellatonie. Chyba znalazłam złoty środek- równocześnie mogę zachowac jaśniutki kolor jak i nie doprowadzic do ruiny moich włosów. zdjęc nie mam, ale jak tylko będę miała chwilę to zrobię. Póki co nie myłam jeszcze włosów, dam znac po umyciu jak się sprawują czy nie wysuszają i czy nadal jestem zadowolona . Póki co- mój numer 1. W razie czego przyciemnic można zawsze, gorzej z rozjaśnianiem.

Mysiu Twój odrost (z załącznika) jest praktycznie taki jak i mój jednak mi fryzjerka powiedziała, że jest to średni popielaty blond.

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline  
Stary 2010-07-26, 21:13   #1984
Adzi07
Zakorzenienie

Cześć dziewczyny mnie również dawno tu nie było no ale powracam na wizaż z wielkim hukiem bo mam już neta w domku.Wypowiem się co do farbki 522 schwarzkopfa natural&yesy,otóż jak Jowitka również potwierdzam ze farbka jest naprawdę super.Pomimo tego ze muszę robić podkład to farbka naprawdę odżywia i robi włoski zdrowe i pięknie lśniące,co przy bladzie trudno o blask włosów.Myślę ze teraz będę często z Wami.
P.S. Kusi mnie farbka syossa bardzo jasny perłowy blond.Wiadomo nowości.Jak się zdecyduje dam znać.Pozdrawiam

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-07-26, 21:25   #1985
EwCiA000
Zadomowienie

dziewczyny drogie odpowiedzcie jak najszybciej bo naprawdę zależy mi na czasie;**

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-07-26, 22:25   #1986
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka

Cytat:
Napisane przez lost_in_minds Pokaż wiadomość
witam ;* od 5 lat rozjaśniałam moje blond-mysie włosy na jasny blond+refleksy niedawno postanowiłam im dać trochę odpocząć i zafarbowałam na taki średni blond Syoss'a jak Wam się podoba? pozdrawiam blondyneczki
witam! slicznie Ci wyszlo! i jakie zdrowe wlosy !! moglabys zamiescic foto przed farbowaniem? chcialabym zobaczyc jaki masz naturalny kolor wlosow? pozdrawiam
Stary 2010-07-26, 22:31   #1987
Yattamanka
Zakorzenienie

A ja póki co kupiłam spray joanny rozjaśniający który radziła mi TLU Faktycznie był w super - pharm więc dziękuje za wskazanie

Jutro wypróbuje na te moje ciemniejsze końcówki
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-07-27, 09:13   #1988
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Jowitka, dawaj zdjecia jak naszybciej! bo swoim czasie intrygował mnie ten natural & easy co do naszej konwersacji- rozumiem, rozmowa zakońćzona

Bardzo jansy blond utrzymany w idealnym stanie moze wygladac fantastycznie, ale własnie utrzymanie włosów w formie po takim rozjasnianiu to duzy kłopot.

Yattamanka, sprey rozjasniajacy z joanny to po prostu woda utleniona w niskim stezeniu z dodatkami kondycjonujacymi, ale bardzo niszczy włosy. Nastaw sie, ze poczatkowo wyjdą Ci rózne stadia rudego, skoro koncówki sa ciemne. Potem bedzie żółty, ale odcien Cie nie bedize satyfsakcjonował, bo bedzie jak po rozjasniaczu. Dopiero nałozenie na to farby moze dac pożądany efekt.
Stary 2010-07-27, 11:15   #1989
TLU
Zadomowienie

E mysia nie strasz Yattamanki zniszczeniami, bo sa mniejsze niz po rozjasniaczach w kremie - tym bardziej, ze psika na pasma, ktore i tak musi rozjasnic, zeby wyrownac kolor, a nie calosc. Na calosc wiadomo, ze i tak jakis toner albo farba przy robieniu odrostow bedzie musiala isc. Chodzi o to, zeby podciagnac te ciemniejsze miejsca. Woda utleniona jako skladnik aktywny jest przeciez we wszystkich produktach do koloryzacji, nawet w miodzie (ktory swoja droga tez moze Yattamanka wyprobowac miejscowo na te pasma - ale efekt wolniejszy). Chodzi o to, zeby nie psikac szalenczo dzien po dniu. Widzialam kolory jakie wychodza dziewczynom po psikaczu, i po fazie rudosci (ktora nie u kazdego nastepuje) kolor jest ok. Swoja droga szkoda, ze rezygnujesz z blondu tuz po osiagnieciu celu, ktory byl zalozeniem. Moze przemysl sobie jeszcze te decyzje? Wlosy zapuszczasz, a scielas, zeby blond byl - szkoda by troche tego bylo. To dlatego, ze masz problemy z utrzymaniem?

Mam jeszcze pytanie do blond bunny, tak tak moja droga pomecze Cie jeszcze troche . Za 3 tygodnie kolejne farbowanie, wiec rozpoczynam moje badania naukowe i zbieram materialy nt farby, ktorej powinnam uzyc. W zalaczniku efekt do, ktorego daze (kiedys tam efekt zamieszczalam, ale chyba dokladniej to zdjecie oddaje to, co chcialabym osiagnac). Jaki to poziom? Nadal 7? Jak zrobic takie plynne przejscie do jasniejszego blondu? Lepiej nalozyc farbe czy szampon? Chyba sklonna jestem tylko wziac szampon i to taki do 1 ton w gore, bo wlosy mam cienkie i falowane wiec wiadomo jak bedzie po silnych farbach. Poza tym, jesli naloze cos silnie rozjasniajacego to odrost bedzie jasniejszy niz reszta /fe/. Ale moze jestem w bledzie.
?

Edytowane przez TLU
Czas edycji: 2010-07-28 o 10:37
TLU jest offline  
Stary 2010-07-27, 12:11   #1990
mmiinnii
Raczkowanie

a ja chce bardzo jasny brąz a aktualnie mam bardzo ciemny brąz -prawie czarne myslicie ,że jak pofarbuje włosy farbą wellaton intensywnie rozjaśniający krem-popielaty blond to uzyskam taki kolor?? nie chce dekoloryzacji bo już miałam i nic nie wyszło po miesiącu włosy mi ściemniały :/

CEL-60
grudzień-67 styczeń- 66
mmiinnii jest offline  
Stary 2010-07-27, 12:48   #1991
diamondrose
Raczkowanie

Co sądzicie o tej farbce ? Ona jest ponoć na 24 mycia ale są różne opinie na ten temat a po za tym czy ona wgl złapie ? Nazywa się Venita, Multi Color białe złoto. W załączniku kolor.

Pielęgnacja włosków

• 25.03.11 Ostatnie farbowanie
diamondrose jest offline  
Stary 2010-07-27, 13:17   #1992
mysia m
Zakorzenienie

Tlu, wiem troszeczke na temat fryzjerstwa, wiec wyraziłam swoje zdanie i podtrzymuję je.

Nie mam problemów z utrzymaniem blondu, ale mój osobisty kolor strasznie mi sie spodobał, wiec dlaczego mam do niego nie dążyc? Rozjasnic zawsze bede potem mogła, zaden kłopot. Obciełam, bo uwazam, ze lepiej miec krótsze i zadbane niz długie i suche. Poza tym po dekoloryzacji zwykle całosc włosów poddawana temu zabiegowi kiedys musi pojsc pod noz, bo jest to inwazyjny zabieg. I zniszczenia wychodza po poł roku , roku ale wychodzą.

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

no i musze dodac, ze wcale nie rezygnuje z blondu, bo przeciez jestem naturalna blondynką. Co prawda z gamy średniego/ciemnego blondu, ale co blond to blond.
Stary 2010-07-27, 13:23   #1993
li_la
Przyczajenie

hej dziewczyny!

W koncu odwazylam sie napisac na waszym forum..jestem za granica a ze tu fryzjer jest strasznie drogi chcialabym zafarbowac wlosy w domu..mam tylko problem jaki kolorek wybrac..chce blond..jasny blond..ostatnio mialam robione pasemka blond w zeszlym roku w lipcu..kiedys mialam robione w domowych warunkach farba garniera nutrisse i palette blond ale wyszlo koszmarnie..pomarancz!!.. mam wielkie obawy co do moich odrostow..mam je spore jak widac na moich dolaczonych zdjeciach..boje sie,ze nie wyjdzie mi jednakowy kolor..prosze doradzcie cos dziewczyny..nie wiem jakiej farby uzyc..londa?loreal??schwa rzkopf??jestem mloda mama mam 23 lata..moze zeby tak powazniej wygladac to jakis braz-jasny..tutaj gdzie mieszkam dziwnie ludzie patrza na blodynke z dzieckiem..ostatnio powiedzieli mi ze mam ladnego brata hahaha!!dlatego chodza mi po glowie brazy??!!ale nigdy nie mialam takiego koloru wiec nie wiem..moj kolor natralny to mysi blond..mam szare oczy..a cera..latem lekko brzoskwiniowa ale zima jest blada....prosze o radymusze wkoncu cos zrobic z tymi wlosamipozdrawiam: )
li_la jest offline  
Stary 2010-07-27, 14:03   #1994
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
E mysia nie strasz Yattamanki zniszczeniami, bo sa mniejsze niz po rozjasniaczach w kremie - tym bardziej, ze psika na pasma, ktore i tak musi rozjasnic, zeby wyrownac kolor, a nie calosc. Na calosc wiadomo, ze i tak jakis toner albo farba przy robieniu odrostow bedzie musiala isc. Chodzi o to, zeby podciagnac te ciemniejsze miejsca. Woda utleniona jako skladnik aktywny jest przeciez we wszystkich produktach do koloryzacji, nawet w miodzie (ktory swoja droga tez moze Yattamanka wyprobowac miejscowo na te pasma - ale efekt wolniejszy). Chodzi o to, zeby nie psikac szalenczo dzien po dniu. Widzialam kolory jakie wychodza dziewczynom po psikaczu, i po fazie rudosci (ktora nie u kazdego nastepuje) kolor jest ok. Swoja droga szkoda, ze rezygnujesz z blondu tuz po osiagnieciu celu, ktory byl zalozeniem. Moze przemysl sobie jeszcze te decyzje? Wlosy zapuszczasz, a scielas, zeby blond byl - szkoda by troche tego bylo. To dlatego, ze masz problemy z utrzymaniem?
Co do Joanny - to użyłam jej dziś po umyciu włosków i podsuszyłam suszarką (bo jak było napisane na opakowaniu - daje to lepsze efekty), ale szczerze nie widzę różnicy.. Zobaczę później, w końcu nie ma co spodziewać się cudów po 1 razie..

Co do włosków to nie do końca jestem przekonana czy to było do mnie
Ale jeśli tak to u mnie długość włosów troche nie zależała ode mnie.. Miałam cieniowane i zapragnęłam wrócić do prostych równych włosków.. Niestety, fryzjerka mnie tak obrzympoliła - a potem jeszcze je wyrównała... maszynką do golenia... w związku z czym trzeba było to poprawić. Nie chciałam by ta Pani więcej mnie dotykała, więc poszłam do innej, a ta pięknie wyrównała robiąc fryzurkę na bobka. Włoski trochę odrosły i było cacy. Ale po balejażu kiedy góra głowy wyszła mi całkiem jasno, a dół rudawo (przez to, że tyle czasu farbowałam na czarno) to stwierdziła, że jak mi je podetnie to będzie lepiej wyglądać..

No i chodzę w takich króciuteńkich. O dziwo oliwa, którą mi poleciłyście bym podkurowała włoski zdała examin - o dziwo, bo nie sądziłam, że może takie efekty dawać (obecnie nie potrzebna mi żadna odżywka ). Nakupowałam sobie jakich bio urody do łykania, radical ampułki i szampon pharmacerisa bez silikonów - wszystko by wzmocnić włosiątka.

Jeszcze troszkę poczekam, zobaczę jak ta joanna sobie radzi z rozjaśnianiem i spróboje nałozyć jakąś farbę by wyrównać choć troche kolor, bo na razie jak widziałyście różnica jest olbrzymia.
Chciałam nawet kupić ferie P01 jak byłam na zakupach, ale jak zobaczyłam obrazek na pudełku to się przestraszyłam, bo taki ciemnawy ten kolor.. poza tym i tak na razie chcę spróbować na pasemku i dopiero jak wyjdzie nałożyć na całość (by znów jakiś rudy mi nie wyszedł i żeby nie męczyć wszystkich włosów). A jakby nie było feria do tanich farb nie należy i jakby pasemko mi nie wyszło i farba by była do wywalenia to bym się wkurzyła. Bo trochę już pieniążków wydałam...

...Że też mi się zachciało rozjaśniania

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez li_la Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!

W koncu odwazylam sie napisac na waszym forum..jestem za granica a ze tu fryzjer jest strasznie drogi chcialabym zafarbowac wlosy w domu..mam tylko problem jaki kolorek wybrac..chce blond..jasny blond..ostatnio mialam robione pasemka blond w zeszlym roku w lipcu..kiedys mialam robione w domowych warunkach farba garniera nutrisse i palette blond ale wyszlo koszmarnie..pomarancz!!.. mam wielkie obawy co do moich odrostow..mam je spore jak widac na moich dolaczonych zdjeciach..boje sie,ze nie wyjdzie mi jednakowy kolor..prosze doradzcie cos dziewczyny..nie wiem jakiej farby uzyc..londa?loreal??schwa rzkopf??jestem mloda mama mam 23 lata..moze zeby tak powazniej wygladac to jakis braz-jasny..tutaj gdzie mieszkam dziwnie ludzie patrza na blodynke z dzieckiem..ostatnio powiedzieli mi ze mam ladnego brata hahaha!!dlatego chodza mi po glowie brazy??!!ale nigdy nie mialam takiego koloru wiec nie wiem..moj kolor natralny to mysi blond..mam szare oczy..a cera..latem lekko brzoskwiniowa ale zima jest blada....prosze o radymusze wkoncu cos zrobic z tymi wlosamipozdrawiam: )

Po pierwsze jak sama słusznie zauważyłaś, masz 23 lata jesteś młoda więc po co chcesz się postarzać ? Nie zwracaj uwagi na ludzi co ich to obchodzi, ważne żebyś Ty była szczęśliwa.. a wracając do włosków, odrost masz faktycznie imponujący, że tak powiem Z farbami właśnie tak jest, że niektórym z nas wychodzi pomarańcz Też do nich należę najwyraźniej więc witaj w klubie. To w którą stronę pójdziesz zależy od Ciebie. Jeśli dobrze się czujesz w blondzie to przy nim zostań, możesz zawsze przecież spróbować gdzieś na włosach pod spodem zrobić pasemko i zobaczyć jak Ci odrosty łapią - jeśli Ci nie wyjdzie nie będzie takiej katastrofy a z drugiej strony jak jakiś brąz nałożysz to może na tych jaśniejszych końcówkach trochę być jaśniejszy niż przy główce..
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-07-27, 14:28   #1995
TLU
Zadomowienie

Mysia - pisalam Ci, zebys sie zastanowila, nie dlatego, ze mam cos przeciwko naturalnemu kolorowi, ale przez wlasne zle doswiadczenia w podobnej sytuacji - po blondzie zapragnelam naturalnych wlosow - pofarbowalam, potem zmienilam zdanie - rozjasnilam i zniszczyly mi sie wlosy - trzeba bylo ciac itd, po czym zas wrocilam do naturalnych a teraz znowu probuje rozjasnic ale najlagodniej. Sama z reszta wiesz najlepiej czego chcesz i to Ty masz sie z tym czuc dobrze. Po prostu zasugerowalam zebys to dobrze przemyslala, bo mnie chyba tego kiedys zabraklo - gdyby ktos mi powiedzial, ze zas zmienie zdanie , beda zniszczenia itd, moze i podjelabym inna decyzje. Piszesz, ze masz naturalne blond, wiec pewnie Ci bedzie latwiej rozjasniac gdybys chciala.

Yattamanko - tego psikacza uzywaj gora dwa razy na tydzien a w przerwach olejuj, a powinno byc ok. Dobrze, ze sie cudow nie spodziewasz, bo stare farby naprawde trudno usunac. A jak Feria jest droga, to faktycznie sie powstrzymaj - po co masz potem zalowac. Przyszlo mi do glowy, ze moglabys jeszcze probowac dzielic farby na 2 czesci - i pierwsza farbowac tylko te ciemne pasma - miejscowo pod folia, a po zakonczonym procesie nalozyc druga polowe farby na calosc - przy Twojej dlugosci powinno farby starczyc.
TLU jest offline  
Stary 2010-07-27, 14:40   #1996
lost_in_minds
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
witam! slicznie Ci wyszlo! i jakie zdrowe wlosy !! moglabys zamiescic foto przed farbowaniem? chcialabym zobaczyc jaki masz naturalny kolor wlosow? pozdrawiam
dziekuje niestety, teraz uzywam komputera na ktorym nie ma tych zdjec, ale moge Ci opisac mniej wiecej przed farbowaniem miałam naprawde mega misz-masz!! bardzo jasny blond plus pasemka robione rozjasniaczem-takie platynowe powychodziły. potem ten blond zrobił się żółty i nieładny, kombinowałam z płukankami, szamponem Joanny ehh ale jak patrzyłam na te biedne końcówki to już miałam dosyć rozjaśniania teraz jest super naturalnie i ogromnie mi się podoba to zdjęcie co dodałam to odrazu po farbowaniu, po 3 myciach kolor się odrobinę rozjaśnił ale mam nadzieje, że nie spierze się za bardzo, najwyżej powtorzę farbowanie i już powinno być ok ah no i mój naturalny odrost miał 1 cm (mysi blond) i też syoss ładnie chwycił generalnie to polecam, jeżeli chcesz ujednolicić i przyciemnić kolorek
lost_in_minds jest offline  
Stary 2010-07-27, 17:58   #1997
ifrit
Zadomowienie

dziewczynki ,prosze o pomoc 1 foto mój kolorek sprany perłowy blond castinga chce rozjasnić włoski fryzjerka proponuje mi pasemna ,balejaz ale ja nie chce bo mi sie nie podoba
co tu zrobic żeby jasniejszy odcień uzyskać? ideał avatar mysia m i ostatnia fotka

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2010-07-27 o 18:02
ifrit jest offline  
Stary 2010-07-27, 18:14   #1998
Agatau88
Zakorzenienie

Jowitka, Adzi07 wklejcie fotki Waszych odrostow i efektu po 522. Tez sie nad nim zastanawialam, ale stwierdziłam że nie rozjasni odpowiednio odrostu.

Ten kolorek wyzej na zdjeciach co ma Socha jest piekny. Tylko nie wiem czy da sie go uzyskac z jasnego blondu. Moze by tak sprobowac Castinga 910?

ifrit Ty w sumie masz podobne wloski co Socha, ale bardzoej rudawe i zdaje mi sie ze naklada sie popiel zeby zniwelowac rudy ale niech ktos to potwierdzi. jesli tak kup np Wellaton 12/1, u mnie pamietam ze rozjasnil i zlikwidował rudości

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-07-27 o 18:16
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-07-27, 18:22   #1999
li_la
Przyczajenie

witam jeszcze raz

jesli chodzi o ten moj piekny odrost..to naprawde pierwszy raz tak zaniedalam swoje wlosy,ale mialam wiele problemow i wogole przeprowadzka tutaj..nie mialam czasu myslec o wlosach..ale teraz jest juz ok i chcialaym cos zmienic tzn cos z nimi zrobic...tak mysle czy uzyc rozjasniacza na te odrosty, praktycznie zawsze nim mialam robione nawet u fryzjera..ale polozyc tylko na odrosty a ten blond na koncach nie ruszac..czy tez wyprobowac jakas farbe..ale jaka zeby byl blond a nie zolty czy tez pomarancz...zaciekawil mnie post o farbie syoss..widzialam tutaj ze tez jest kolor blond..co myslicie??
li_la jest offline  
Stary 2010-07-27, 18:22   #2000
ifrit
Zadomowienie

byłam u innej fryzjerki i stwierdziała ze nałożyć mi moze farbe z mocniejsza woda i powinno ładnie wyjść sama nie wiem nie chce eksperymentować za dużo sama hmm wellaton
Stary 2010-07-27, 19:32   #2001
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
byłam u innej fryzjerki i stwierdziała ze nałożyć mi moze farbe z mocniejsza woda i powinno ładnie wyjść sama nie wiem nie chce eksperymentować za dużo sama hmm wellaton
jak spróbujesz wellatonu to zacznij na jakimś pasemku czy Ci się ladnie rozjaśni bo niestety nie wszystkim ładnie wychodzi..
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-07-28, 09:45   #2002
mysia m
Zakorzenienie

Tlu, no moze trochę się zjezyłąm, bo mi zaburzasz tu postanowienie Moja silna wola zawsze należała do bardzo słabiutkich.. to dlatego tak kurczowo sie trzymam nowego pomysłu..

Ale przede wszystkim to bym chciała, żeby włosy odpoczeły na jakis czas od farbowania. Niech sobie rosną do wymarzonej długosci, oliwione, muskane i chuchane w swoim lodowatym szarym odcieniu a potem jak mi sie znudzi, to rozjaśnie o te 2 tony, bo to tylko tyle. Teraz mam bardzo jasny blond poziom 9 a chce na poziomie 7. Nie bedzie z tym większego kłopotu.

I zgadzam sie- baba to jest zmienna, jak przyciemni, to marzy o jasnych, jak rozjasni, o ciemniejszych i tak w kółko. ja dekoloryzujac włosy nie chciałam dochodzic do az tak jasnego blondu. Chciałam pozostac w gamie 8, ale słonko zrobiło swoje i rozjasniło mi mocno włosy. Wiec siegnałam po farbe w jasniejszym kolorze, zeby odrosty dorównac do restzy a słonce dalej grzało i porobiły sie pasma z poziomu 10. Nie do końca tak miało byc..

No wiec wybieram sie teraz do drogerii poszukac castingu 810 albo czegos w ten desen i przyciemnic włosy czyms zmywalnym.
Stary 2010-07-28, 09:58   #2003
Agatau88
Zakorzenienie

mysia m mi sie bardzo poodba kolorek na Castingu 910. Ciekawe czy nie da zieleni na jasnych wlosach
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-07-28, 11:02   #2004
TLU
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Tlu, no moze trochę się zjezyłąm, bo mi zaburzasz tu postanowienie Moja silna wola zawsze należała do bardzo słabiutkich.. to dlatego tak kurczowo sie trzymam nowego pomysłu..

Ale przede wszystkim to bym chciała, żeby włosy odpoczeły na jakis czas od farbowania. Niech sobie rosną do wymarzonej długosci, oliwione, muskane i chuchane w swoim lodowatym szarym odcieniu a potem jak mi sie znudzi, to rozjaśnie o te 2 tony, bo to tylko tyle. Teraz mam bardzo jasny blond poziom 9 a chce na poziomie 7. Nie bedzie z tym większego kłopotu.

I zgadzam sie- baba to jest zmienna, jak przyciemni, to marzy o jasnych, jak rozjasni, o ciemniejszych i tak w kółko. ja dekoloryzujac włosy nie chciałam dochodzic do az tak jasnego blondu. Chciałam pozostac w gamie 8, ale słonko zrobiło swoje i rozjasniło mi mocno włosy. Wiec siegnałam po farbe w jasniejszym kolorze, zeby odrosty dorównac do restzy a słonce dalej grzało i porobiły sie pasma z poziomu 10. Nie do końca tak miało byc..

No wiec wybieram sie teraz do drogerii poszukac castingu 810 albo czegos w ten desen i przyciemnic włosy czyms zmywalnym.
Dobrze, ze postanowienie zaburzam , jak sama postanowie za miesiac, ze jednak wracam do brazu mam nadzieje, ze ktos mi rowniez da klapsa. Czasem lepiej z nowym pomyslem zyc przez tydzien, bo po takim czasie czesto juz sie takim swietnym pomyslem nie wydaje.
Piszesz, ze chcesz dac wlosom odpoczac - zastanawia mnie czy nie wystarczy po osiagnieciu odcienia jaki chcemy tylko nakladac farbe na odrost; ja mialam taki wlasnie plan, bo do wlosow musze podchodzic naprawde oszczednie. Poza tym chetnie W RESZCIE zobacze zdjecia 810. Na zdjecia castingowych blondow poluje juz od dawna. Sama mam na polce 910, zeby wlosy podciagnac troche wyzej, no ale na ciemniejszych z historia farbowania to inny efekt.
TLU jest offline  
Stary 2010-07-28, 11:20   #2005
Agatau88
Zakorzenienie

W internecie wiele zdjec 910 nie ma, prawie wcale, a mnie kusi bo jest podobny jak i Sochy, a jej kolor bardzo mi sie podoba
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-07-28, 11:51   #2006
Denise
Raczkowanie

Dziewczynki, a nie wiecie może , którym Castingiem można uzyskać taki efekt? Mam naturalnie popielaty mysi blond , a marzy mi kolorek jak u M.Sochy lub A.Szulim
Denise jest offline  
Stary 2010-07-28, 13:43   #2007
mysia m
Zakorzenienie

Tlu, hehe
Wiesz ja robie tylko odrosty od dobrych kilku miesięcy, ale mam wrazenie, ze te nabardziej zniszczone miejsca zamiast opuszczac sie nizej w miare rośniecia, zaczynają sie coraz wyzej. Doprowadza mnie to do obłedu, bo mam jakiegos hopla na punkcie idealnych włosów i koloru..

Now iec spedziłam w drogerii 2 godziny Moje dziecko poprzestawiało w tym czasie wszytskie mydła, toniki i wałki do włosów hihi Z kazdymi 15minutami coraz wiecej pan pilnujacych porzadku gromadziło sie wokół mnie, jakbym conajmniej miała cos ukrasc. Nie znosze tego. Człowiek chce sobie spokojnie cos poogladac a te się ślepią. Jak na nie popatrze, to odwracaja głowe, ale mniejsza o to.

Kupiłam.. wiem wiem zwariowałam.. 3 kolory
Bardzo podobały mi sie natural&easy, ale okazało sie, ze są do całkowicie siwych lub białych włosów i efekt na włosach farbowanych lub naturalnych były znacznie ciemniejszy i trudny do przewidzenia, wiec zrezygnowałam.

Włosy musze czyms pociagnac, bo obecny kolor jest tragiczny. W słoncu jeszcze wyglda, ale w pochmurny dzien jak dzis.. makabra- żółtozrudziałe paskudztwo z baardzo ciemnym odrostem. Fuj fuj.

No wiec
1 mozliwosc: palette (o zgrozo) color&gloss 7-0 rozgrzewajacy imbir.
plusy- kolor z opakowania na modelce byłby idealny, kolor zmywalny z 3% wodą
minusy- na pewno wyjdzie ciemniej

2 możliwosc: zmieszac 7 z garnier color naturals z 9.1 z tej samej serii, otrzymam ton ciemniej niz do tej pory, bo mieszałam 8 i 9.1
plusy- nie ryzykuje, na pewno wyjdzie, nie bedzie dużej zmiany
minusy- odcien na pewno wyjdzie ciepławy, bo taki mi wychodził, chyba ze zrobie na mocniejszej wodzie, to wyjdzie hcłodniej

3 mozliwosc: joanna multicolor cream - chciałam zmywalna ale sie pomyliłam. podoba mi babka na pudle.

----
cholercia.. własnie poczytałąm o tym imbirze.. że wychodzi jak średni brąz..buuuu

chyba wyprobuje ta joanne na pasemku

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

aha co do tego castingu- nie wchodiz w gre, bo na testerze jest jak na moj gust za ciepły a 910 jest juz rozjasniajacy, wiec ominęłam go.

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

a wiec robie taki manewr. na pasemku z prawej strony głowy robie próbe imbiru a z lewej joanna na wodzie 3. potrzymam 15min i zobaczymy. Ryzykowac nie mam zamiaru.

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

a wiec tak. imbir odpada. wychodzi dramatycznie ciemny na dodatek taki fioletowo różowy. Jest to zdecydowanie średni-ciemny brąz- masakra. Nie chce takiego ciemnego.

joanna wyszła bardzo ładnie. kolor chłodny ciemny blond. Podoba mi się i chyba zrobie ją po całosci. Tylko jeszcze nie wiem czy robic na dołaczonej 6 czy tak jak robiłąm próbe na 3. Na 6 chyba bedzie za jasna. Nie wiem jak to sie bedzie miało do wypłukiwania.

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

sorki za to wypracowanie, ale moze sie komus przyda

do farby joanna multi color cream jest dołaczona nie 6 a 9..! nieźle musi wyzerac. zrobie na 3 lub 6.. tylko nie wiem co na to odrosty.. moga wyjsc rude.

dołaczam zdjecie pudełka.

jutro farbuję. uzyje 9%, bo zalecaja naprawde krotki czas trzymania- 15 min na odrostach i potem jeszcze 5 minut po całosci . Najkrotszy mozliwy czas zeby efekt nie był bardzo intensywny- czyt za ciemny

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-07-28 o 14:07
mysia m jest offline  
Stary 2010-07-28, 19:09   #2008
lourose
Wtajemniczenie

Zrobiłam sobie próbne pasmo Wellatonem 12/1. Trzymałam długo! Wyszło z rudą poświatą Chyba wrócę do garniera 111 ale trochę mi się znudził...Czy coś innego spróbować? nie chcę platyny, tylko niekurczakowy i nierudy blond.
lourose jest offline  
Stary 2010-07-28, 20:26   #2009
ifrit
Zadomowienie

WELLATON 12/1 próba na pasemku i wyszło tak
rozjaśniło złapało podrost , jutro farbuje całość

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2010-07-28 o 20:27
ifrit jest offline  
Stary 2010-07-28, 22:56   #2010
8joja8
Raczkowanie

Mnie też już dawno tu nie było . Witam starą i nową ekipę.

Dopóki trzymałam się garniera moje włosy były w miarę zdrowe. Chcąc spróbować czegoś nowego - nałożyłam Castinga 1021 chyba - ochłodził włosy super to prawda ale co zrobił z włosami to szkoda gadać

Dziewczyny już miesiąc próbuje je doprowadzić do ładu - są suche jak siano. Zużyłam wszystkie odżywki załączone do farb - kupiłam kallosa mlecznego , zużyłam całego - tak tak to 1 litrowe pudło , kupiłam już następne kallos z łożysk.

I co i nic (

Moje obcięcie włosów do ramion żeby pozbyć się suchych końców poszło na marne . Znów mam suche.

Idę jutro do fryzjera. Niech mi zrobi jakiś zimny średni blond balejaż bo już nie wiem co robić.

Help
Zamknij wątek

Tagi
balejaż, blond, brąz, ciemne, color, czarne, farba, farbowanie, garnier, joanna, naturals, odrosty, palette, pasemka, pasemka karmelowe, rozjaśniacz, rozjaśnianie, skandynawski blond, uzyskać blad na brązie, wella koleston, włosy, włosy żółte, zmiana koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości