Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-08-09, 13:16   #2341
EwCiA000
Zadomowienie

Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ewcia nie pisałam żeby cię urazić czy coś, tylko po prostu z punktu widzenia fryzjera. W żadnych tegorocznych katalogach nie ma propozycji balejażu- nie jest modny! za to mega na topie są kolorowe pasemka i refleksy, zimne blondy. Wybór i tak jest twój.
Ale dla mnie to tak jakby wyjść teraz na ulicę w spodniach dzwonach...
Cameron ma raczej gruby balejaż z blondów- pasma są dość szerokie albo jest to balejaż któryś z rzędu i dlatego jest taka przewaga pasm blond.
Ostatnie foto to mroźny blond. Poziom10.
no właśnie ten ostatni mi się bardzo podoba
to powiedz co Ty byś dla mnie proponowała?? co by do mnie pasowało?? mi się bardzo podoba chłodny beż: jest śliczny, ale napisz co Ty byś zrobiła na moim miejscu tylko napisz to najprościej jak potrafisz, żebym mogłą fryzjerowi opisac tak żeby mi nie zrobił na głowie kaszany proszę

P.S. Nie uraziłaś mnie

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-09, 14:27   #2342
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
infatuated możesz położyć siostrze farbkę z fioletem, opalizującą żeby przygasić żółć, jednak ta opcja bywa ryzykowna jeśli potem chodzi o odrosty. Jaką jej farbką zrobisz? ta dawną? opalizującą? czy obiema? a może będziesz je mieszać? Tak czy inaczej są duże szanse że odrost w kolorze się odetnie. Poza tym istnieje ryzyko zmatowienia koloru. Lepiej położyć jej na całość teraz jakąś z o naturę czyli 7.0 lub 8.0 lub 10.0 itd. a za miesiąc opalizującą na całość i tak uzyska równomierny kolor chłodniejszy, chociaż nie do końca bo trzeba się liczyć że przy chłodnych farbach odrost zawsze lekko cieplej wyjdzie niż całość a to z tego względu że we włosie barwniki czerwone najciężej się rozkładają i nie zawsze za pierwszym razem stąd odrosty żółtawe czy rudawe przy białych włoskach.
dziekuje za odp planowalam jej zrobic kolorek 8.2 z majirel oxydant 6% bedzie ok?
edit: chociaz na palecie ten 8,2 jest troche ciemny..chyba go pomieszam z natura z poziomu 9-10

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-08-09 o 14:38
infatuated jest offline  
Stary 2010-08-09, 14:54   #2343
1985SiWA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 8joja8 Pokaż wiadomość
No własnie Balejaż - balejażowi nie równy . Nie modne może są takie z grubumi odznaczajacymi pasmami . Mi fryzjerka zrobiła super blondzik - którego nie mogłam uzyskać bo farby zawsze mi żółkły. To jest bardziej multi ton kolor niz balejaż. A na dodatek wlosy zrobiły się tak jakby grubsze.
bardzo ładny, a jaki masz swoj naturalny kolor ???
Stary 2010-08-09, 15:12   #2344
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez 8joja8 Pokaż wiadomość
No własnie Balejaż - balejażowi nie równy . Nie modne może są takie z grubumi odznaczajacymi pasmami . Mi fryzjerka zrobiła super blondzik - którego nie mogłam uzyskać bo farby zawsze mi żółkły. To jest bardziej multi ton kolor niz balejaż. A na dodatek wlosy zrobiły się tak jakby grubsze.
no bardzo ładny balejaż
a mi się podoba coś takiego dokłądnie takie coś mi się podoba co myślicie??

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-09, 15:39   #2345
blond bunny
Zakorzenienie

infatueted a jaki ma naturalny kolor twoja siostra? grube czy cienkie włosy? proste czy falowane?
Nie mieszaj farby 8.2 z 10.0 bo ci wyjdzie w ten sposób jakieś 9.2.
Jak chcesz mieszać to 8.2 z 9.0 lub 9.2 z 10.0. Wtedy będzie kolor pośredni.
Oksydant zależy od stopnia rozjaśnienia ale raczej 9% tu wejdzie w grę niż 6%...chyba że twoja siostra ma jasny blond naturalny.

ewcia a może niech ci zrobi całość przyciemniając do poziomu 9 stalowym, mroźnym blondem, a na to np. na górze tylko pasma białe? albo jaśniejsze właśnie poziom 10-ten sam mroźny? dzięki temu uzyskasz kolor wielotonowy, będzie pięknie błyszczał! albo pasemka cieniutkie ale mnóstwo srebrnawe czy platynowe...miodzio!
Albo kilka w jakimś intensywnym kolorze- można doczepić to nie jest już takie drogie, przy twarzy, a przy białych włoskach czy ogółem jasnych też pięknie wygląda...moja siostra miała różowe i fioletowe, po 5 pasm.
Dlaczego chcesz wyglądać jak miliony na ulicach? zaszalej!
Ostatnie foty to balejaże z chłodnych blondów popielatych z platyną. blond popielaty lub chłodny beżowy+ bardzo jasny blond popielaty lub platynowy.
Można osiągnąć coś podobnego robiąc jedną farbą z różnymi oksydantami.

Adzi07 czemu uważasz że syoss ma dziwną numerację?
9-5 czyli poziom 9, a ta 5 to już wg nich jest ustalana wewnętrznie. Nie zawsze jest tak że 1 to popiel, 2 to fiolet itp. Scharzkopf ma właśnie troszkę inaczej. Ja wiedziałam że syoss to ich koncern, tak jak palette.
Robiłam syossem 1-1 czarnym i boski Mojej mamie. Pokrywa 100% siwych włosów i błyszczy niesamowicie. Żadna farba w mojej karierze nie miała takiego błysku. Powiem wam że jestem jak najbardziej za syossem ale one są raczej pielęgnacyjne i słabo rozjaśniają. Nadają się raczej do pojaśnienia lub na podkład, bo same są słabe. Niemniej kolory przepiękne. I włosy po nich miękkie jakby farby nigdy nie było. Konsystencja jak dla mnie trochę za rzadka-bardzo spływają. Osobiście polecam!

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-08-09 o 15:43
blond bunny jest offline  
Stary 2010-08-09, 15:46   #2346
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no bardzo ładny balejaż
To wydrukuj sobie foto lub poprzeglądaj gazety i idź z tym do swojego fryzjera a nie będziesz mu tłumaczyć godzinami o co ci chodzi.To najprostszy sposób.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-08-09 o 16:00
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-08-09, 15:51   #2347
8joja8
Raczkowanie

dzięki dobrze sie w takich włoskach czuje - ale co se poeksperymentowałam to ufff

Mój naturalny to ciemno średni blond
Stary 2010-08-09, 15:59   #2348
Adzi07
Zakorzenienie

Adzi07 czemu uważasz że syoss ma dziwną numerację?
9-5 czyli poziom 9, a ta 5 to już wg nich jest ustalana wewnętrznie. Nie zawsze jest tak że 1 to popiel, 2 to fiolet itp. Scharzkopf ma właśnie troszkę inaczej. Ja wiedziałam że syoss to ich koncern, tak jak palette.
Robiłam syossem 1-1 czarnym i boski Mojej mamie. Pokrywa 100% siwych włosów i błyszczy niesamowicie. Żadna farba w mojej karierze nie miała takiego błysku. Powiem wam że jestem jak najbardziej za syossem ale one są raczej pielęgnacyjne i słabo rozjaśniają. Nadają się raczej do pojaśnienia lub na podkład, bo same są słabe. Niemniej kolory przepiękne. I włosy po nich miękkie jakby farby nigdy nie było. Konsystencja jak dla mnie trochę za rzadka-bardzo spływają. Osobiście polecam!

Witaj kochana Ja się i tak bije z myślami aby o ciut je przyciemnić tak do poziomu 9.Obecnie jak już wyżej pisałam robię sobie 522 schwarzkopfa bardzo jasny srebrzysty blond na wcześniej rozjasniane odrosty skanynawskim,czy nie wyjdzie mi teraz jakieś dziwactwo na głowie?? Bo w sumie mam wrażenie ze teraz moje włosy to poziom 10 lub wyżej,bo aż za jasne.Nawet jak chwyci odrosty w miarę a reszta włosów się ciut przyciemni to powinno być ok.Zamierzam trzymać farbkę dobra godzinę,tak 50 minut na odrostach i na reszczcie 15-20,myślisz ze odrosty wtedy lepiej chwyci?A jakiego koloru mogę się spodziewać po nałożeniu tej farbki?Boje się ze zrobi się jakaś szara albo fioletowa.Zawsze obawiam się takich zmian i nie wiem czy zmywać za szybko czy trzyma do końca.No chyba,ze złe rozumuje.Możesz się wypowiedzieć?Będę wdzięczna.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-08-09, 16:02   #2349
blond bunny
Zakorzenienie

Adzi07 jaka woda jest w tej farbie? pisze gdzieś?
a jak nie pisze to jaki tam jest zakres rozjaśnienia włosów, w sensie do jakich się nadaje?

dobra znalazłam już że max ciemny blond. czyli tam jest pewnie woda 9% ale taka słabsza...
połóż pół farby na odrost trzymaj nie wiem ile tam godzinę, a jak będziesz chciała na całość na 15 minut położyć to drugie pół zmieszaj z wodą z kranu. Tylko musisz mi napisać ile tam jest farby i ile oksy ml...bo pół starczy ci na odrost? dzięki temu przyciemnisz resztę a odrost nie powinien bardzo się odcinać, w najgorszej opcji. w najlepszej będzie równiutki kolor.

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-08-09 o 16:12
blond bunny jest offline  
Stary 2010-08-09, 16:13   #2350
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Adzi07 jaka woda jest w tej farbie? pisze gdzieś?
a jak nie pisze to jaki tam jest zakres rozjaśnienia włosów, w sensie do jakich się nadaje?
No właśnie przejrzałam wszystko i nie pisze ale do ciemnego blondu.Wiedz chyba 9% co? Kochana jest 50ml oxsydant do 50 ml farby

Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-08-09 o 16:15
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-08-09, 16:35   #2351
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
ewcia a może niech ci zrobi całość przyciemniając do poziomu 9 stalowym, mroźnym blondem, a na to np. na górze tylko pasma białe? albo jaśniejsze właśnie poziom 10-ten sam mroźny? dzięki temu uzyskasz kolor wielotonowy, będzie pięknie błyszczał! albo pasemka cieniutkie ale mnóstwo srebrnawe czy platynowe...miodzio!
Albo kilka w jakimś intensywnym kolorze- można doczepić to nie jest już takie drogie, przy twarzy, a przy białych włoskach czy ogółem jasnych też pięknie wygląda...moja siostra miała różowe i fioletowe, po 5 pasm.
Dlaczego chcesz wyglądać jak miliony na ulicach? zaszalej!
Ostatnie foty to balejaże z chłodnych blondów popielatych z platyną. blond popielaty lub chłodny beżowy+ bardzo jasny blond popielaty lub platynowy.
Można osiągnąć coś podobnego robiąc jedną farbą z różnymi oksydantami.
no bardzo dobry pomysł, ale ja już kiedys miałam kolorowe pasma i nie chce juz teraz
a jeżeli chodzi o te zdjęcia,które wkleiłam to są idealne bardzo mi się to podoba i kolory takie, które mi się bardzo podobają jeżeli chodzi o blondy
a jeżeli bym chciała zrobic cos takiego jak na zdjęciach to co fryzjer mi będzie musiał zrobic??

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
To wydrukuj sobie foto lub poprzeglądaj gazety i idź z tym do swojego fryzjera a nie będziesz mu tłumaczyć godzinami o co ci chodzi.To najprostszy sposób.
to to na pewno zrobię, że wydrukuje i wezmę ze sobą, ale najpierw chcę się poradzic co będzie musiał fryzjer zrobic żeby jakby co to go kontrolowac

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-09, 16:36   #2352
superedzia
Raczkowanie

Witam po przerwie mam bardzo pilne pytanie znacie poniższe farby i jak wam wyszły proszę was o foty lub odniesienie. Dziękuje z góry
superedzia jest offline  
Stary 2010-08-09, 16:49   #2353
blond bunny
Zakorzenienie

Adzi07 zrób tak. Odlej do miseczki połowę oksy. Przykryj ją czymś.
Do buteleczki z połową oksy daj pół farby. Zmieszaj, pokryj odrosty.
Poczekasz godzinkę.
Potem do miseczki z połową oksy dasz połowę farby z tubki i dolejesz wody z kranu 12ml. Nałożysz na resztę włosów na 15 minut. stężenie będzie mniej niszczące i przyciemniające na poziomie tonu. malaksujesz na koniec całość i zmywasz.

Ewcia no niech ci zrobi balejaż ale daj mu foty i powiedz że nie chodzi ci tyle o typowy balejaż co gęste pasemka z jasnych blondów w zimnej tonacji- balejaż z farb a nie rozjaśniacza!
Niech ci koniecznie pokaże palete farb i niech ci palcem pokaże jakie kolory by dała- albo akceptujesz albo nie. i porównuj ze zdjęciami czy te same kolory lub chociaż podobne, bo niektórzy fryzjerzy to daltoniści
Resztę zostaw frycowi. Ma być świetliście, cieniutkie pasma. I chłodno.
Stary 2010-08-09, 17:05   #2354
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Adzi07 zrób tak. Odlej do miseczki połowę oksy. Przykryj ją czymś.
Do buteleczki z połową oksy daj pół farby. Zmieszaj, pokryj odrosty.
Poczekasz godzinkę.
Potem do miseczki z połową oksy dasz połowę farby z tubki i dolejesz wody z kranu 12ml. Nałożysz na resztę włosów na 15 minut. stężenie będzie mniej niszczące i przyciemniające na poziomie tonu. malaksujesz na koniec całość i zmywasz.

Ewcia no niech ci zrobi balejaż ale daj mu foty i powiedz że nie chodzi ci tyle o typowy balejaż co gęste pasemka z jasnych blondów w zimnej tonacji- balejaż z farb a nie rozjaśniacza!
Niech ci koniecznie pokaże palete farb i niech ci palcem pokaże jakie kolory by dała- albo akceptujesz albo nie. i porównuj ze zdjęciami czy te same kolory lub chociaż podobne, bo niektórzy fryzjerzy to daltoniści
Dziękuje Ci bardzo.W sumie to tak zawsze robię jeśli przeciągam 522 na całość tyle ze do reszty farby którą mi pozostaje w buteleczce dolewam wody i wmasowuje w resztę suchych włosów aż się zapieni i czekam jeszcze 15 minut.Wiedz bardzo podobnie tyle ze nie rozdzielam składników na dwie części.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-08-09, 17:18   #2355
kalinkii
SPAMER
Nieopłacona reklama

a ja mam takie pytanko, jakiej farby użyć (chodzi mi o odcień) żeby uzyskać taki efekt jak na załączonej fotce? wiem, że to balejaż, ale jakiś podobny kolorek do tego? może coś polecicie? to zimny, czy ciepły odcień? bo jestem w tym zielona
będzie on pasował do mojej cery?

mój obecny kolor załączam na fotce ;] (to sprany casting: bursztynowy blond)

liczę na Waszą pomoc!
kalinkii jest offline  
Stary 2010-08-09, 17:23   #2356
Aneta i coreczka
Przyczajenie

Witajcie
ja dzis bylam u kilku fryzjerow i wiecie co uslyszalam ze kazda farba polozona na rozjasnione wlosy bedzie mi sie wymywac nie rozumiem tego,przeciez wiekszosc fryzjerow rozjasnia wlosy jak kobieta chce osiagnac jasny kolorek a tu takie odpowiedzi uslyszalam nie mam az tak zniszczonych wlosow,a jednak mam problemy zeby zrobic sobie jakis jednolity ladny jasny kolorek jakiegos pecha mam sama boje sie experymetowac bo mam podatne wlosy farba lapie mi szybko i bez problemu,jak myslicie jaki kolorek jasny mozecie polecic ?? prosze o pomoc

Edytowane przez Aneta i coreczka
Czas edycji: 2010-08-09 o 17:24
Aneta i coreczka jest offline  
Stary 2010-08-09, 17:23   #2357
1985SiWA
Zakorzenienie

a czy jest tu jakas ciemna brunetka z natury która farbuje/rozjasnia sie na blond czy jestem sama ??? heheeh
Stary 2010-08-09, 17:33   #2358
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no bardzo ładny balejaż
ewcia Tobie to sie co chwila co innego podoba ale kolor z tych 2zdj to i mi sie podoba z tym, ze wiesz, ze jak bedziesz chciala to zachowac to czekaja Cie wizyty u fryza za kazdym robieniem odrostow? i nie beda wcale tak mniej widoczne jak chcialas, bo te wloski sa nadal bardzo jasne. ale piekny kolor.

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-08-09, 17:35   #2359
Aneta i coreczka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Aneta i coreczka Pokaż wiadomość
Witajcie
ja dzis bylam u kilku fryzjerow i wiecie co uslyszalam ze kazda farba polozona na rozjasnione wlosy bedzie mi sie wymywac nie rozumiem tego,przeciez wiekszosc fryzjerow rozjasnia wlosy jak kobieta chce osiagnac jasny kolorek a tu takie odpowiedzi uslyszalam nie mam az tak zniszczonych wlosow,a jednak mam problemy zeby zrobic sobie jakis jednolity ladny jasny kolorek jakiegos pecha mam sama boje sie experymetowac bo mam podatne wlosy farba lapie mi szybko i bez problemu,jak myslicie jaki kolorek jasny mozecie polecic ?? prosze o pomoc
Aneta i coreczka jest offline  
Stary 2010-08-09, 17:41   #2360
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ewcia Tobie to sie co chwila co innego podoba ale kolor z tych 2zdj to i mi sie podoba z tym, ze wiesz, ze jak bedziesz chciala to zachowac to czekaja Cie wizyty u fryza za kazdym robieniem odrostow? i nie beda wcale tak mniej widoczne jak chcialas, bo te wloski sa nadal bardzo jasne. ale piekny kolor.
Zgadzam sie z koleżanka.I tak i tak będziesz walczyć z odrostami a i jeszcze kolejny problem Ci się pojawi jak będziesz chciała sama farbować bo potem będzie problem z ujednoliceniem koloru.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-08-09, 17:54   #2361
laseczkaa
Zadomowienie

i obiecane lecz spoznione focie

1 zdjecie fotka przed czyli moj braz + pasemka

kolejne fotki to juz po pasemkach /baleyagu blond rozjasniaczem ...
tylko zdjecie nie oddaje koloru rzeczywistego

co myslicie ?
i ja sie zastanawiam zeby miec jednolity blondzik cos cieply odcien bezyk np jaka farbe mi polecacie teraz na to co to przykryje i wyrowna ?
laseczkaa jest offline  
Stary 2010-08-09, 17:56   #2362
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
no ok tylko powiedz mi czy on będzie mi je przyciemniał czy jak on to zrobi? na tych moim doda te pasemka co pisałaś??

Adzi07 i Snowhitee dlatego właśnie chce dodac też trochę pasemek w kolorze mojego naturalnego odcienia włosów ale tylko troszeczkę i to bardziej z góry...

TŻ 13.12.2010

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-08-09 o 20:03
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-09, 18:13   #2363
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No właśnie nie niszczy tak jak wcześniej robił to rozjaśniacz.To tylko farbka z saszetkami aktywatora ,ale nie jest tego aż tak dużo.

A słuchajcie dziewczyny dziś właśnie zakupiłam nowa farbkę syoss 9-5 Mroźny perłowy blond(Mega kosmos z numeracja bo w sumie jaki to niby jest poziom???) Moze BLOND BUNNY się wypowie? A jeśli jeszcze mogę zadać pytanie to czy to raczej neutral czy coś po przecinku ma?Nie no naprawdę dziwna numeracja. No ale zamierzam za dwa tygodnie położyć ja bez wstępnego podkładu i ocenić.A najbardziej zdziwiło mnie to jak na opakowaniu przeczytałam ze to producent Schwarzkof & Henkel.Czyli daleko się nie posunę ze zmiana farbek.
Akurat, że to ten producent to wiedziałam Używałam wcześniej ich szamponu i tez widziałam na buteleczce i za 1 razem też byłam zaskoczona

Niebawem wybieram się na oczekiwany i zasłużony urlop ale jak wrócę i "dorwę" moją fryzjerkę ukochaną to pochwalę się efektami.. no chyba, że nie wyjdzie tak jakbym chciała to wtedy tylko przy okazji tej wizyty musimy się zastanowić jak te wloski ciachnąć bo boję się, że nie do końca te rude końcówki pójdą precz, czy może jakaś kąpiel rozjaśniająca, albo może coś rozjasniającego mi położy na to.. nie wiem sama mam nadzieję, że ona coś wymyśli i będę zadowolona

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-08-09 o 18:14
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-08-09, 19:33   #2364
grizz
Rozeznanie

hej moje włosy wyglądają mniej więcej jak na 1 zdjęciu.
Jak z takiego koloru uzyskać odcień jak na nastepnych zdjęciach u Sandry Bullock z filmu The blind side?
jak nazwać ten odcień?
może ktoś wie jak zrobić go farbą Loreala kuioną w drogeri?
Stary 2010-08-09, 19:51   #2365
Mariola23
Raczkowanie

GG do Mariola23

1985SiWA nie jesteś sama... masz mnie

Przypomnę, że jestem w trakcie schodzenia z ciemnego brązu na blond małymi kroczkami czyli balejażem, a prezentują to zdjęcia poniżej.

laseczkaa wydaje mi się, że mamy bardzo podobne włoski Ja już przy następnej wizycie u fryzjera planuję położyć jakąś farbkę na całość aby wyrównać w miarę kolor. Chciałabym coś z beżyków właśnie....albo z cieplejszych słonecznych odcieni. Co myślicie na ten temat??
Mariola23 jest offline  
Stary 2010-08-09, 20:03   #2366
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aneta i coreczka Pokaż wiadomość
Witajcie
Niestety tak jest, że na rozjaśnianych włosach kolor się nie trzyma, bo taki włos jest "pusty" w środku i kolor nie ma gdzie się zatrzymać. Jak długo rozjaśniałam włosy u fryzjera i później nagle zachciało mi się ciemniejszych włosów to po 2 tygodniach moje włosy było o wiele jaśniejsze i znowu trzeba było to powtarzać. Ale teraz mam znowu piękne blond włosięta i farba się trzyma, bo od roku nie używam rozjaśniacza
kitkulka jest offline  
Stary 2010-08-09, 20:23   #2367
Papiszynka
Zakorzenienie

Hej blondyny, masakra mnie dzisiaj spotkala, poratujcie jakas rada
od jakiegos czasu robilam pasemka i udalo mi sie zejsc po kilku latach z czarnych wlosow (fot nr 1, robione kilka dni temu, siedzialam pod czerwonym parasolem wiec na ten poblask nie zwracajcie uwagi, taki ot sobie zoltawe blond pasma). Z koloru bylam w sumie zadowolona, ale mialam juz odrosty a TŻ jeczal, ze pasemka to wiocha wiec stwierdzilam, ze zafarbuje je na jednolity kolor. Polozylam wellaton jasny blond, na opakowaniu raczej nie obiecywali rozjasniania wiec mialam nadzieje, ze sie lekko wyrowna, tymbardziej ze z doswiadczenia wiedzialam ze sredni blond wychodzi dosc ciemno. No i wyszla mi pomaranczowa kupa (fot 2) pognalam do rossmana i dlugo stojac przy polce zdecydowalam sie ponownie na wellaton (nie pytajcie dlaczego ale wiecej nie kupie tego gowna ), ale tym razem sredni blond. Wczesniej robilam nim pasemka i wyszedl dosc ladnie. Niestety nie tym razem, trzymalam go tylko 20 min a wlosy wyszly w kolorze czarno brazowym (fot 3,4), autentycznie na grzwce mam czarne pasma chce mi sie plakac, wygladam jak emo i nie moge na siebie patrzec myslalam zeby isc po rozjasniacz jutro, ale co, zrobie pasemka blond na czarnych wlosach? nie bedzie to zbyt ciekawie wygladalo... calych nie rozjasnie bo juz mi w ogole wypadna czekac az sie zmyje? mamo na koniec zalaczam fotke wlosow jakie mi sie marza, bylam juz tak blisko a teraz czuje ze cofnelam sie w tej walce o lata swietlne

Edytowane przez Papiszynka
Czas edycji: 2010-08-09 o 20:24
Papiszynka jest offline  
Stary 2010-08-09, 20:26   #2368
laseczkaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Mariola23 Pokaż wiadomość
1985SiWA nie jesteś sama... masz mnie

Przypomnę, że jestem w trakcie schodzenia z ciemnego brązu na blond małymi kroczkami czyli balejażem, a prezentują to zdjęcia poniżej.

laseczkaa wydaje mi się, że mamy bardzo podobne włoski Ja już przy następnej wizycie u fryzjera planuję położyć jakąś farbkę na całość aby wyrównać w miarę kolor. Chciałabym coś z beżyków właśnie....albo z cieplejszych słonecznych odcieni. Co myślicie na ten temat??
masz racje jak patrze na fotki to bardzo podobne ja tez mysle albo o beżu lub też o jakims slonecznym blondzie myslalam o jakiejs farbie loreal ale nie wiem ktora najlepiej pokryje a moze palet lub garnier ?
laseczkaa jest offline  
Stary 2010-08-09, 22:01   #2369
Jowitka061987
Raczkowanie

Wiecie co Blondyny, chyba dam sobie jeszcze szansę w walce o jaśniuśkie włoski. Zainspirowała mnie Adzi
zakupiłam więc sprawdzony 522 N&E, ale niestety nie znalazłam skandynawskiego z palety więc kupiłam c10 z serii cool blonds. Podobnie jak Adzi mam zamiar zrobić podkład, ale mam wątpliwość czy nie wyjdzie mi kaszana po tym c10 . jak myślicie dziewczyny?
Farbuję za kilka dni, aż skończy mi się @ , także może przez ten czas uda mi się dorwać skandynawski.
Blond-Bunny a Ty jak myślisz czy C10 sprawdziłby się jako podkład na odrosty? Zaopiniuj proszę

Jak to nie wyjdzie to daruję sobie i przyciemniam...

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-08-09 o 22:07 Powód: dodanie fotek
Jowitka061987 jest offline  
Stary 2010-08-09, 22:12   #2370
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
Wiecie co Blondyny, chyba dam sobie jeszcze szansę w walce o jaśniuśkie włoski. Zainspirowała mnie Adzi
zakupiłam więc sprawdzony 522 N&E, ale niestety nie znalazłam skandynawskiego z palety więc kupiłam c10 z serii cool blonds. Podobnie jak Adzi mam zamiar zrobić podkład, ale mam wątpliwość czy nie wyjdzie mi kaszana po tym c10 . jak myślicie dziewczyny?
Farbuję za kilka dni, aż skończy mi się @ , także może przez ten czas uda mi się dorwać skandynawski.
Blond-Bunny a Ty jak myślisz czy C10 sprawdziłby się jako podkład na odrosty? Zaopiniuj proszę

Jak to nie wyjdzie to daruję sobie i przyciemniam...
Kochana stan na rzęsach i znajdź skandynawski.On jest sprawdzony nie tylko przez ze mnie i wiem ze mogę zagwarantować ze wszystko wyjdzie w 100 % a i tez nie kosztuje zbyt wiele nie cale 10 zl.Ale to c10 to nie daje sobie reki uciąć.Aha i pamiętaj trzymaj godzinę na odrostach.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
balejaż, blond, brąz, ciemne, color, czarne, farba, farbowanie, garnier, joanna, naturals, odrosty, palette, pasemka, pasemka karmelowe, rozjaśniacz, rozjaśnianie, skandynawski blond, uzyskać blad na brązie, wella koleston, włosy, włosy żółte, zmiana koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości