Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-08-15, 11:27   #2701
Kotka17
Zakorzenienie

coś tak kolor podobny to moje naturalne...
ni to brąz ni ciemny blond ale z rudym przebłyskiem

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
Ewciu nie poddawaj się, tyle przeszłaś w walce o blond włoski, nawet je ścięłaś... nie rezygnuj.

Wklejam moje foto rezultat robienia podkładu skandynawskim blondem i następnie N&E 522

1 z fleszem w łazience
2 i 3 na dworze
4 i 5 na słońcu

te pasemka mnie jeszcze dobijają, ale farbą się ich nie pozbędę, trzeba ściąć, ale już postanowiłam, że stopniowo będę się ich pozbywać.

Po żółci nie ma śladu. Jeśli coś żółci się na zdjęciach to wina aparatu. Jestem bardzo zadowolona

no to jest super efekt! bardzooo ładnie ci wyszło!
odżywianie włosków

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-08-15 o 15:20 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-08-15, 11:31   #2702
EwCiA000
Zadomowienie

Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziewczyny wczorajsze farbowanie;*
mokre i suche nawet nie są dzisiaj takie złe

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-15, 11:38   #2703
Kotka17
Zakorzenienie

EwCiA000;21381228
a jaka farbka farbowałaś??? efekt niezły tylko ze troszkę żółci,ale wydaje mi się ze w świetle dziennym nawet tego nie widać, wrzuć jakaś fotkę dzisiaj
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-08-15, 11:39   #2704
Jowitka061987
Raczkowanie

Ewciu Super. Wcale nie są takie żółte, już moje były bardziej

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline  
Stary 2010-08-15, 11:40   #2705
blond bunny
Zakorzenienie

Oj dziewczyny nie dajecie mi nawet pojechać w spokoju na weekend nad jeziorko

Jowitka boski efekt jestem z ciebie dumna!

Ewcia nie zrażaj się tym żółtym podkładem, lepsze żółte jak rude.
Wiedziałaś że tak będzie. Niestety nie wszyscy mają łatwą drogę do blondu i niektórym pozostaje rozjaśniacz albo kombinowanie
Położysz na to jakąkolwiek farbkę i będzie pięknie bo na to naprawde wszystko ci weźmie. Wszystkie maski dolce są super, ale najmocniejsza jest anti age. Latte też jest świetna ale słabsza.
Lepiej zapuścisz blond włosy 100 i farba blond niż rozjaśniaczem czy balejażem. Szczerze to nie widziałam jeszcze włosów po balejażu 2,3 x robionym żeby włosy się gdzieś nie kruszyły o rozdwajaniu nie wspomnę. Po prostu jest to oszukiwanie siebie że przecież nie mam całości blond tylko kilka pasemek i to one będą zniszczone a reszta zdrowa. To ściema. Nie mówiąc że trzymanie wlosów z rozjasniaczem w folii też niszczy włosy dodatkowo bo dochodzi do ich przegrzania, bo przecież podczas rozjaśniania wytwarza się straszliwe ciepło, dlatego rozjasniane farbą włosy gdy skóra zacznie piec powinno sie poluźniać w tych miejscach gdzie szczypie i pieczenie ustaje. A jak masz zawinięte to włos przechodzi katorgę.

Te nowe londy wyjdą wam na podkładzie najjasniej jak to możliwe czyli jak na testerze. Londy perłowe i bezowe wychodzą najładniej i nawet jakby gdzieś błękit przebijał to na pewno do pierwszych kilku myć. Ale wątpię w to. Zazwyczaj jest ładnie tylko trzeba się trzymać czasu z ulotki.
Stary 2010-08-15, 11:54   #2706
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Ewciu nie poddawaj się, tyle przeszłaś w walce o blond włoski, nawet je ścięłaś... nie rezygnuj.

Wklejam moje foto rezultat robienia podkładu skandynawskim blondem i następnie N&E 522

1 z fleszem w łazience
2 i 3 na dworze
4 i 5 na słońcu

te pasemka mnie jeszcze dobijają, ale farbą się ich nie pozbędę, trzeba ściąć, ale już postanowiłam, że stopniowo będę się ich pozbywać.

Po żółci nie ma śladu. Jeśli coś żółci się na zdjęciach to wina aparatu. Jestem bardzo zadowolona

Gratuluje!!!
Piknie wyszło.Nic dodać nic ując

P.S.Ja tam wcale nie widzę żadnych ciemniejszych miejsc po tych pasemkach.Wiec naprawdę fajnie wyszło kochana.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-08-15 o 12:05
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-08-15, 12:05   #2707
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
EwCiA000;21381228
a jaka farbka farbowałaś??? efekt niezły tylko ze troszkę żółci,ale wydaje mi się ze w świetle dziennym nawet tego nie widać, wrzuć jakaś fotkę dzisiaj
palette deluxe 100, te dwie ostatnie fotki tam gdzie włosy są suche to to są dzisiejsze zdjęcia przy oknie;*

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia nie zrażaj się tym żółtym podkładem, lepsze żółte jak rude.
Wiedziałaś że tak będzie. Niestety nie wszyscy mają łatwą drogę do blondu i niektórym pozostaje rozjaśniacz albo kombinowanie
Położysz na to jakąkolwiek farbkę i będzie pięknie bo na to naprawde wszystko ci weźmie. Wszystkie maski dolce są super, ale najmocniejsza jest anti age. Latte też jest świetna ale słabsza.
Lepiej zapuścisz blond włosy 100 i farba blond niż rozjaśniaczem czy balejażem. Szczerze to nie widziałam jeszcze włosów po balejażu 2,3 x robionym żeby włosy się gdzieś nie kruszyły o rozdwajaniu nie wspomnę. Po prostu jest to oszukiwanie siebie że przecież nie mam całości blond tylko kilka pasemek i to one będą zniszczone a reszta zdrowa. To ściema. Nie mówiąc że trzymanie wlosów z rozjasniaczem w folii też niszczy włosy dodatkowo bo dochodzi do ich przegrzania, bo przecież podczas rozjaśniania wytwarza się straszliwe ciepło, dlatego rozjasniane farbą włosy gdy skóra zacznie piec powinno sie poluźniać w tych miejscach gdzie szczypie i pieczenie ustaje. A jak masz zawinięte to włos przechodzi katorgę.

Te nowe londy wyjdą wam na podkładzie najjasniej jak to możliwe czyli jak na testerze. Londy perłowe i bezowe wychodzą najładniej i nawet jakby gdzieś błękit przebijał to na pewno do pierwszych kilku myć. Ale wątpię w to. Zazwyczaj jest ładnie tylko trzeba się trzymać czasu z ulotki.
dziękuję za pomoc
ale powiedz proszę, którą farbę radzisz? loreal stockholm czy londe?
http://www.sophisti.pl/artykuly/urod...ja-wlosow.html

http://www.dpj.pl/fotki/g559d.jpg

wiem, że na tym podkładzie wszystko wyjdzie, ale chciałabym wiedziec którą lepiej uzyc;**

TŻ 13.12.2010

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-08-15 o 12:06
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-15, 12:15   #2708
Jowitka061987
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość

Gratuluje!!!
Piknie wyszło.Nic dodać nic ując

P.S.Ja tam wcale nie widzę żadnych ciemniejszych miejsc po tych pasemkach.Wiec naprawdę fajnie wyszło kochana.
Dzięki Adzi to dzięki Twoim radom

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline  
Stary 2010-08-15, 12:25   #2709
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Polecam się na przyszłość.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-08-15, 12:50   #2710
Yattamanka
Zakorzenienie

Jowitka super ja też nie widzę tak ciemniejszych pasemek także naprawdę gratulacje

Ewcia też ładnie. Faktycznie jest trochę żółci, ale po położeniu wymarzonego kolorku będzie cacy Na upartego możesz nawet tak chodzić bo naprawdę jest nieźle

Bunny masz całkowitą rację. To w sumie nawet jest logiczne i wydawałoby się oczywiste, bo nieraz sama mówiłam jak siedziałam na fotelu u fryzjera, że mi grzeje w głowę tak się nagrzała ta folia.
Ale z drugiej strony, tak myślałam sobie by przy następnym farbowaniu pomiędzy pasma właśnie kłaść folię by nie "brudzić" farbą innych włosów (jak farbuję to od lewej do prawej strony głowy i wtedy dalsze też czasem się ubrudzą), ale może faktycznie t nie najlepszy pomysł ..
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-08-15, 13:14   #2711
madzia3333
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
ja też chcę taki blond !
ale serio farbowałaś palette deluxe i taki wyszedł ?? nie próbowałam jeszcze tą farbą ..

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Jowitka i do Ciebie pytanie .. jaka farbą robiłaś ??
madzia3333 jest offline  
Stary 2010-08-15, 13:50   #2712
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez madzia3333 Pokaż wiadomość
ja też chcę taki blond !
ale serio farbowałaś palette deluxe i taki wyszedł ?? nie próbowałam jeszcze tą farbą ..

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Jowitka i do Ciebie pytanie .. jaka farbą robiłaś ??
Rozpisujemy się o tym juz na kilka stron, najpierw podkład skandynawskim a na to N&E 522
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-08-15, 14:12   #2713
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez madzia3333 Pokaż wiadomość
ja też chcę taki blond !
naprawdę robiłąm palette deluxe 100 i to jest efekt.
kładłam na moje naturalne, na którejś z poprzednich stron jest zdjęcie mojego naturalnego koloru włosów.

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ewcia też ładnie. Faktycznie jest trochę żółci, ale po położeniu wymarzonego kolorku będzie cacy Na upartego możesz nawet tak chodzić bo naprawdę jest nieźle
no w sumie dzisiaj ten kolor wygląda już dobrze i mogłabym go zostawic i nie kłaśc już nic na to gdyby nie fakt, że nie pasuje mi taki żółtawy odcień blondu i lepiej się czuję w chłodnym blondzie

TŻ 13.12.2010

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-08-15 o 20:03
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-15, 14:45   #2714
scooby0
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
GG do scooby0
Dot.: Z ciemnego blondu na jasny blond

joanna- intensiv blond . liub srebrny piasek lub pył.
Stary 2010-08-15, 14:53   #2715
blond bunny
Zakorzenienie

Ewcia obojętnie którą farbę położysz- daj tą której kolor bardziej ci się podoba.
Stary 2010-08-15, 15:29   #2716
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:

1 z fleszem w łazience
2 i 3 na dworze
4 i 5 na słońcu

Efekt śliczny rzeczywiście farbka wszystko ładnie pokryła i po podkładzie ani śladu
Widzę, że dzięki dziewczynom i ich poradom coraz więcej nas 'blondynek' jest zadowolonych

Cytat:
EwCiu coś Ty! Nie jest tak tragicznie..u mnie bardziej to żółtko widać! Zobaczysz położymy farbki i wtedy będzie efekt
Zdecydowałaś się już jaką położysz?
_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-08-15, 16:07   #2717
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
EwCiu coś Ty! Nie jest tak tragicznie..u mnie bardziej to żółtko widać! Zobaczysz położymy farbki i wtedy będzie efekt
Zdecydowałaś się już jaką położysz?
no myślę nad tą londą 18-świetlisty blond i nad loreal stockholm a ty, którą wybrałaś i kiedy kładziesz??

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia obojętnie którą farbę położysz- daj tą której kolor bardziej ci się podoba.
no właśnie nie widziałam na próbniku tej loreal stockholm a tą londę widziałam i nie wiem która wyjdzie chłodniej i bardziej błyszcząco

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-15, 17:22   #2718
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:

1 z fleszem w łazience
2 i 3 na dworze
4 i 5 na słońcu

pieknie identycznie jak u adzi
Cytat:
Cytat:
no myślę nad tą londą 18-świetlisty blond i nad loreal stockholm a ty, którą wybrałaś i kiedy kładziesz??

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

no właśnie nie widziałam na próbniku tej loreal stockholm a tą londę widziałam i nie wiem która wyjdzie chłodniej i bardziej błyszcząco
ewcia naprawde nie jest tak zle jak mowilas ja bym polecila jednak stockholm, bo sama uzywam i wiem jak wychodzi. raz nawet kladlam go tez na podklad, wklejam fotki, tylko dla mnie wtedy za jasno bylo i zrezygnowalam z podkladow. ale nawet na podkladzie nie wyszly zadne niebieskie pasemka ani nic takiego wiec to naprawde jest bezpieczny kolor. a na stockholm w probniku nie ma co patrzec bo wychodzi ZUPELNIE INACZEJ

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-08-15 o 17:24
snowhitee jest offline  
Stary 2010-08-15, 17:24   #2719
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja też jeszcze nie wybrałam miałam wczoraj to załatwić, ale dzień był taki zabiegany, że czasu mi zabrakło Jutro jade i już podejmę ostateczną decyzję jak próbki farbek zobaczę Myślę nad tymi Londami, nad Vikingiem L'Oreala (ale boję się, że za jasno mi wyjdzie) i jeszcze przedarła mi się przez głowę farbka Mariona popielaty blond.. tyle tych farbek na rynku, że już nie wiadomo na którą się zdecydować
_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-08-15, 17:49   #2720
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
pieknie identycznie jak u adzi

ewcia naprawde nie jest tak zle jak mowilas ja bym polecila jednak stockholm, bo sama uzywam i wiem jak wychodzi. raz nawet kladlam go tez na podklad, wklejam fotki, tylko dla mnie wtedy za jasno bylo i zrezygnowalam z podkladow. ale nawet na podkladzie nie wyszly zadne niebieskie pasemka ani nic takiego wiec to naprawde jest bezpieczny kolor. a na stockholm w probniku nie ma co patrzec bo wychodzi ZUPELNIE INACZEJ

Snow a to zdjęcie które wrzuciłaś to włoski (odrosty) miałaś robione samym stockholmem czy robiłaś przedtem jakiś podkład? Bo bardzo ładnie wyszło, bez żółci, ślicznie
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-08-15, 17:59   #2721
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Snow a to zdjęcie które wrzuciłaś to włoski (odrosty) miałaś robione samym stockholmem czy robiłaś przedtem jakiś podkład? Bo bardzo ładnie wyszło, bez żółci, ślicznie
te zdj ktore przed chwilka wrzucilam sa po wczesniejszym podkladzie garnier xl1. ogolnie sam stockholm zawsze wychodzi bez zolci na odrostach, moga sie minimalnie roznic ale nigdy nie wyszly mi zolte czy jasno rude

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-08-15, 18:23   #2722
veronisiula
Przyczajenie

rozjaśnianie własów

Chciałabym rozjaśnić włosy do ciemnego popielatego blondu, albo do jasnego popielatego brązu.Obecnie mam pofarbowane włosy farba na poziome 6 - ciemny popielaty blond ale wyglądają jak średni brąz. Chciałabym użyć do rozjaśnienia profesjonalnej farby np. kolestonu welli i wody rozjaśniającej. Nie wiem tylko jakiej użyć farby (może na poziomie 7 lub 8) i jakiej wody użyć, tak żeby nie wyszły rude albo z rudym połyskiem, mogą być ciemniejsze, jaśniejsze, ale nie rude. Dodam, że moim naturalnym kolorem włosów jest ciemny popielaty brąz (prawie czarny), a włosy przeciętnie łapią kolor.Proszę o profesjonalną poradę.
veronisiula jest offline  
Stary 2010-08-15, 18:46   #2723
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
te zdj ktore przed chwilka wrzucilam sa po wczesniejszym podkladzie garnier xl1. ogolnie sam stockholm zawsze wychodzi bez zolci na odrostach, moga sie minimalnie roznic ale nigdy nie wyszly mi zolte czy jasno rude
Robię taki wywiad, bo muszę zadecydować co z odrostem

Ciekawe jak by wysżło n&E 522 bez podkladu i ta londa kitulki.. hmm
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-08-15, 18:50   #2724
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:

522 to podejrzewam ze jednak zoltawo a londa to sie przekonam za ok 2tyg

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-08-15, 18:56   #2725
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:

ja podkładów nie używam żadnych a zdjęcie z moimi naturalnymi włosami gdzieś po drodze wkleiłam, więc możecie mniej więcej się rozeznać z jakim kolorem londa daje sobie radę
kitkulka jest offline  
Stary 2010-08-15, 19:41   #2726
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja podkładów nie używam żadnych a zdjęcie z moimi naturalnymi włosami gdzieś po drodze wkleiłam, więc możecie mniej więcej się rozeznać z jakim kolorem londa daje sobie radę
A to widziałam i nie zauważyłam żółci muszę pomyśleć
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-08-15, 20:01   #2727
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
A to widziałam i nie zauważyłam żółci muszę pomyśleć
żółci nie ma w ogóle
po tygodniu od farbowania również nic się nie dzieje na początku kolor jest właśnie taki lekko popielaty, ale 1-2 mycia już jest ładny, jasny kolor
ja tą londę polecam i polecać będę, nie mogę powiedzieć o niej złego słowa ale wiadomo, każdy włos inny
kitkulka jest offline  
Stary 2010-08-15, 20:23   #2728
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
no ślicznie Ci wyszło
ale mnie korci, ale to bardzo ta londa 18-świetlisty blond, tylko boję się, ze wyjdzie za ciemno
mi zależy na chłodnym świtlistym blondzie bez żółci i żeby farbka też za szybko nie żółkła

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Ja też jeszcze nie wybrałam miałam wczoraj to załatwić, ale dzień był taki zabiegany, że czasu mi zabrakło Jutro jade i już podejmę ostateczną decyzję jak próbki farbek zobaczę Myślę nad tymi Londami, nad Vikingiem L'Oreala (ale boję się, że za jasno mi wyjdzie) i jeszcze przedarła mi się przez głowę farbka Mariona popielaty blond.. tyle tych farbek na rynku, że już nie wiadomo na którą się zdecydować
no mi się osobiście ten marion nie podoba
ja się tylko waham między loreal'em a londą
i też właśnie jutro wybieram się po farbę

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Blond Bunny mam pytanie
odnośnie tej maski dolce, bo planuje zakup
powiedz proszę, która maska jest najlepsza według Ciebie i najwięcej daje
-dolce latte
-dolce anti-age
-dolce placenta
dzięki z góry za odpowiedź

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-15, 20:43   #2729
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
no ślicznie Ci wyszło
ale mnie korci, ale to bardzo ta londa 18-świetlisty blond, tylko boję się, ze wyjdzie za ciemno
mi zależy na chłodnym świtlistym blondzie bez żółci i żeby farbka też za szybko nie żółkła

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

no mi się osobiście ten marion nie podoba
ja się tylko waham między loreal'em a londą
i też właśnie jutro wybieram się po farbę

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Blond Bunny mam pytanie
odnośnie tej maski dolce, bo planuje zakup
powiedz proszę, która maska jest najlepsza według Ciebie i najwięcej daje
-dolce latte
-dolce anti-age
-dolce placenta
dzięki z góry za odpowiedź
no to stockholm jest zdecydowanie chlodny i nie zolknie ale wybierz ktora wolisz

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-08-15, 20:53   #2730
LoudCalm
Raczkowanie

Jowitka061987 świetnie ci wyszły włoski
EwCiA000 gratuluję! mega jasno i mega fajnie
_eNchaNted_ nie mogę znaleźć posta z twoim podkładem, możesz podać stronę albo nr posta? ciekawa jestem i koleżanka brunetka też

Edytowane przez LoudCalm
Czas edycji: 2010-08-16 o 19:38
LoudCalm jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
balejaż, blond, brąz, ciemne, color, czarne, farba, farbowanie, garnier, joanna, naturals, odrosty, palette, pasemka, pasemka karmelowe, rozjaśniacz, rozjaśnianie, skandynawski blond, uzyskać blad na brązie, wella koleston, włosy, włosy żółte, zmiana koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości