Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-08-17, 23:13   #2851
milusiaam
Wtajemniczenie

Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Blond Bunny tak wiem ze widac niebiesko-szare pasma ale zawsze tak mam bo mam tam kilka pasemek rozjasnionych rozjasniaczem z trzy miesiace temu ale to zejdzie i zostanie mi ładny kolor (szkoda tylko ze te żółte przebijają buu) a te dwa dni sie przemecze czyt.dwa mycia

A robiłam na wodzie 6 % i trzymalam 50 minut.
Musze jednak robic na 9 bo kiepsko.

No i nastepna farbe jaka uzyje to chyba bedzie jedna z polecanych przez ciebie chociaz troche tego rozjasniacza sie boje i nie wiem czy jest mi on potrzebny bo wloski dosc łatwo mi sie rozjaśniają...ewentualnie moze upoluje ta LONDE kitkulki

Edytowane przez milusiaam
Czas edycji: 2010-08-17 o 23:15
milusiaam jest offline  
Stary 2010-08-18, 00:03   #2852
Maggie_90
Wtajemniczenie

Witam dziewczyny
Podczytuję ten wątek od jakiegoś czasu, bo nie wiem, co mam zrobić z moimi kudłami Są bardzo zniszczone przez balejaż robiony u fryzjerki, po którym na głowie została mi połowa włosów, a reszta stałą się sianem. wcześniej robiłam wieeeele eksperymentów z kolorami, ale były to szamponetki, więc bez większego wpływu na kondycję włosa. Będę wracać do naturalnego koloru, który ponoć jest bardzo ciemnym blondem (zdj. 1, mała byłam to i włosy długie i ładne :P)), źle się w nim czułam, ale bardziej zalezy mi na kondycji włosów. W maju fryzjerka nałożyła mi na głowę matrix, na wodzie 6% i końcówki 9% bo nie chciały łapać koloru. Powstał "złoty blond" który po kilku myciach przeobraził się w brudny rudy (zdj. 2), poszłam na zrobienie odrostów z zażądaniem koloru jasniejszego i bardziej 'blond', żeby był może bardziej piaskowy, fryzjerka na 20 minut i od połowy włosów nałozył najsłabszy rozjaśniacz, żeby kolor był jednolity- dostałam... złoto (zdj. 3), niektórym może sie podobac, ale ja uważam, ze w ogóle nie pasuje do mojej karnacji, która jest bardzo jasna... Potem uzyłam satynowego blondu castinga, bo robił się kurczak- odrost delikatnie chwycił, ale wypłukał się po jednym myciu.
Po miesiącu od otrzymania złota kolor się wypłukał jeszcze bardziej i odrost wygląda tak: (zdj.4)
Teraz jestem po prostowaniu keratynowym, o włosy od dwóch lat pomijając te farbowanie dbałam bardzo, a ich kondycja i tak była fatalna, nie prostowałam, nie suszyłam suszarka, olejowałam i nic... Ale skoro już rozjasniłam to do końca wakacji chciałabym jeszcze popróbować z blondem i schodzić do mojego naturalnego... Moje odrosty strasznie ciężko łapią, chciałabym uzyskać odcień chłodny, moze byc ciemniejszy od tego, co mam teraz, ale chłodny, żadne rudości, złoto czy kurczaki Po tym prostowaniu keratynowym przybrały jeszcze gorszy odcień (zdj. 5, prosze nie patrzec na tłuste kłaki, reszty produktu :P)

Nie wiem jak się stosowac do tego, że farba wychodzi ciemniej na rozjaśnianych, skoro moje sa rozjasniane tylko w połowie??
Myslałam o 550 i 542 natural and easy, podobałby mi się efekt wielotonowości, ale ponoć z trwałością kiepsko... Chcę żeby coś chwyciło mi te paskudne odrosty, i odcień był trochę ciemniejszy i chłodniejszy, będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek sugestie Podoba mi sie cos takiego jak na ost. zdjeciu, nawet ciemniejszy odcień byłby ok
Maggie_90 jest offline  
Stary 2010-08-18, 08:05   #2853
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wasienka np. farby natural&easy schwarzkopfa są wśród nich kolory opalizujące i perłowe
palette różne serie...
szukaj farby która ma z nazwie blond perłowy lub blond opalizujący.
Nie będę teraz wklejać szeregu zdjęć, jak pójdziesz do drogerii to znajdziesz.
a tak apropo tego perłowego popielatego blondu bardzo jasnego - nie wyjdą mi zielone? Kiedyś po popielatym z Garniera mi wyszły zielone... Może dodać jedną łyżeczkę proszku do rozjaśniania do tego? Żeby nie było zieleni? Ile powinnam trzymać ta farbę?

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Maggie_90 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
Podczytuję ten wątek od jakiegoś czasu, bo nie wiem, co mam zrobić z moimi kudłami Są bardzo zniszczone przez balejaż robiony u fryzjerki, po którym na głowie została mi połowa włosów, a reszta stałą się sianem. wcześniej robiłam wieeeele eksperymentów z kolorami, ale były to szamponetki, więc bez większego wpływu na kondycję włosa. Będę wracać do naturalnego koloru, który ponoć jest bardzo ciemnym blondem (zdj. 1, mała byłam to i włosy długie i ładne :P)), źle się w nim czułam, ale bardziej zalezy mi na kondycji włosów. W maju fryzjerka nałożyła mi na głowę matrix, na wodzie 6% i końcówki 9% bo nie chciały łapać koloru. Powstał "złoty blond" który po kilku myciach przeobraził się w brudny rudy (zdj. 2), poszłam na zrobienie odrostów z zażądaniem koloru jasniejszego i bardziej 'blond', żeby był może bardziej piaskowy, fryzjerka na 20 minut i od połowy włosów nałozył najsłabszy rozjaśniacz, żeby kolor był jednolity- dostałam... złoto (zdj. 3), niektórym może sie podobac, ale ja uważam, ze w ogóle nie pasuje do mojej karnacji, która jest bardzo jasna... Potem uzyłam satynowego blondu castinga, bo robił się kurczak- odrost delikatnie chwycił, ale wypłukał się po jednym myciu.
Po miesiącu od otrzymania złota kolor się wypłukał jeszcze bardziej i odrost wygląda tak: (zdj.4)
Teraz jestem po prostowaniu keratynowym, o włosy od dwóch lat pomijając te farbowanie dbałam bardzo, a ich kondycja i tak była fatalna, nie prostowałam, nie suszyłam suszarka, olejowałam i nic... Ale skoro już rozjasniłam to do końca wakacji chciałabym jeszcze popróbować z blondem i schodzić do mojego naturalnego... Moje odrosty strasznie ciężko łapią, chciałabym uzyskać odcień chłodny, moze byc ciemniejszy od tego, co mam teraz, ale chłodny, żadne rudości, złoto czy kurczaki Po tym prostowaniu keratynowym przybrały jeszcze gorszy odcień (zdj. 5, prosze nie patrzec na tłuste kłaki, reszty produktu :P)

Nie wiem jak się stosowac do tego, że farba wychodzi ciemniej na rozjaśnianych, skoro moje sa rozjasniane tylko w połowie??
Myslałam o 550 i 542 natural and easy, podobałby mi się efekt wielotonowości, ale ponoć z trwałością kiepsko... Chcę żeby coś chwyciło mi te paskudne odrosty, i odcień był trochę ciemniejszy i chłodniejszy, będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek sugestie Podoba mi sie cos takiego jak na ost. zdjeciu, nawet ciemniejszy odcień byłby ok
ja mam właśnie teraz taki kolor jak ty na trzecim zdjęciu

Edytowane przez wasienka
Czas edycji: 2010-08-18 o 08:00
wasienka jest offline  
Stary 2010-08-18, 08:38   #2854
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Ewcia głowa do góry- będzie lepiej.
Mój żelazny patent na mega mięciutkie włosy to szampon dla dzieci johnsons lawenda lub nawilżający i dolce anti age maska.
A powiem wam jeszcze że jestem chwilowo pod wrażeniem maski loreala do farbowanych- włosy już po myciu zdawały się o połowę grubsze, świetnie rozczesują, lśnią i są mięciutkie- także chyba cofnę co mówiłam o lorealu przynajmniej odnośnie kosmetyków pielęgnujących, bo do farb nie mam przekonania i już może dlatego że kilka razy mnie zawiodły i nigdy nie powaliły na kolana efektem...
no tym szamponem myłam i jest dobry a tą maskę właśnie muszę kupic
słuchaj chce kupic tą anti-age i tą latte anti-age będe używała raz w tygodniu a latte co każde mycie dobry pomysł??

no mmam nadzieję, że z tymi moimi włosami będzie lepiej, bo na razie są tragiczne

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-18, 09:15   #2855
Maggie_90
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość

ja mam właśnie teraz taki kolor jak ty na trzecim zdjęciu
Łączę się w bólu...
Maggie_90 jest offline  
Stary 2010-08-18, 09:59   #2856
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
Łączę się w bólu...
dzięki nie mam zamiaru chodzić z tym czymś na głowie więc dziś zakupie farbę natural and easy która poleciła mi doświadczona mam nadzieję wizazanka bardzo bardzo jasny perłowy popielaty blond o ile się nie mylę
wasienka jest offline  
Stary 2010-08-18, 10:24   #2857
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Witam dziewczyny

no rzeczywiście widać ze ciężko z twoimi włoskami... naturalne mialaś piękne i grube.. ja to mam naturalne cienkie.... fryzjer ewidentnie ci spieprzył włosy... sama nie wiem jak ci tu poradzić... a może jakiś karmelowy kolorek zrób??? a właśnie jaka kondycja włosów po keratynce lepsze??? ja swego czasu ciągle czytałam to forum ale miałam za mało kasy żeby zrobić...
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-08-18, 10:51   #2858
Asia221
Rozeznanie

dziewczyny zadna z was nie pomoze? strona 94 jaki to kolorek?
Asia221 jest offline  
Stary 2010-08-18, 10:56   #2859
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Asia221 Pokaż wiadomość
rudy
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-08-18, 11:22   #2860
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Witam dziewczyny

Rzeczywiście fryzjerka zrobiła Ci na głowie straszną masakrę
może właśnie farbuj włosy na ciemniejsze kolory, a nie na blond?
kitkulka jest offline  
Stary 2010-08-18, 11:23   #2861
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Asia221 Pokaż wiadomość
patrząc na palette z goldwella to powiedziałabym, że to jasny złoty blond.

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-18, 11:46   #2862
Maggie_90
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
dzięki nie mam zamiaru chodzić z tym czymś na głowie więc dziś zakupie farbę natural and easy która poleciła mi doświadczona mam nadzieję wizazanka bardzo bardzo jasny perłowy popielaty blond o ile się nie mylę
To dajj znać jak wyszło Twój naturalny to taki jak w awatarze? No i ciekwa jestem, jak złapie odrost

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no rzeczywiście widać ze ciężko z twoimi włoskami... naturalne mialaś piękne i grube.. ja to mam naturalne cienkie.... fryzjer ewidentnie ci spieprzył włosy... sama nie wiem jak ci tu poradzić... a może jakiś karmelowy kolorek zrób??? a właśnie jaka kondycja włosów po keratynce lepsze??? ja swego czasu ciągle czytałam to forum ale miałam za mało kasy żeby zrobić...
Ile ja bym dała, żeby mieć z powrotem włosy takie jak na pierwszym zdjęciu...... Mi jest chyba nie najlepiej w takich karmelach i ciepłych barwach, foto 2 to wg fryzjerki karmel

Na razie o keratynie nie mogę nic powiedzieć, bo jeszcze włosów nie myłam po zabiegu Są ciężkie, przyklapnięte, proste, ale się nie puszą i to było dla mnie priorytetem, wcześniej to miałam puch na głowie. Ale wyglądają dużo lepiej.

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Rzeczywiście fryzjerka zrobiła Ci na głowie straszną masakrę
może właśnie farbuj włosy na ciemniejsze kolory, a nie na blond?
Ja i tak chcę wrócić do naturalnego, tylko że skoro miałam połowe rozjasnianą, to myslałam, że zanim to nastąpi to zrobiłabym cos pomiędzy... W domu mam jeszcze szampon perłowy blond, moze jakby go wymieszać z mroźnym beżem to by się przyciemniło? Skoro na rozjaśniacz łapie bardziej....

A ku przestrodze wstawiam zdjęcie po wyjściu od fryzjera, u którego zapłaciłam 280 zł za 'balejaż'... Włosy zostawały w dłoniach Zapuszczam włosy ponad 3 lata i wciąż nic, przez fryzjerów, którzy spierdzielali sprawę raz po razie... Jeszcze w międzyczasie poszłam na podcięcie końcówek i zaznaczałam, że zapuszczam włosy do równej długości, a chciałabym jakąś minimalną zmianę i wiecie co dostałam? COś w stylu boba, tyle że połowa włosów sięgałą przed ramiona, a reszta była do zapięcia od stanika... Czyli proste strąki wychodzące spod szopy, bo te krótkie zaczęły się wywijać, puszyć, kręcić, falować... Płakałam przez tydzień, przez pół roku nosiłam tylko kok

Aaa, jeszcze myślałam, żeby nie farbować całych włosów gdy będę wracac do koloru naturalnego, by ich zbytnio nie obciążać, ale zeby zrobić dużo pasemek w moim własnym kolorze. Zrobi się odrost- to znowu troche pasemek, wtedy reszta rudego kurczaka gdzieś by się schowała i odrosła, a ja nie katowałabym włosów... Co sądzicie?

Edytowane przez Maggie_90
Czas edycji: 2010-08-18 o 11:56
Maggie_90 jest offline  
Stary 2010-08-18, 12:00   #2863
kedud86
Raczkowanie

Cytat:
Witam dziewczyny
Podczytuję ten wątek od jakiegoś czasu, bo nie wiem, co mam zrobić z moimi kudłami Są bardzo zniszczone przez balejaż robiony u fryzjerki, po którym na głowie została mi połowa włosów, a reszta stałą się sianem. ......................... ......................... ...............
Kochana ja uważam, że do twojej różowej cery taki ciepły kolor totalnie nie pasuje. Musisz koniecznie jakiś popielaty blondzik położyć, ja proponuję poziom 9, albo nawet 8. Może coś z loreala sobie wybierzesz? albo ten 542 też jest śliczny.
kedud86 jest offline  
Stary 2010-08-18, 12:00   #2864
jeanette13
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no mmam nadzieję, że z tymi moimi włosami będzie lepiej, bo na razie są tragiczne

Ewcia nie przejmuj sie. wloski masz ladne -fajny kolorek tylko ze bardzo jasny moze. Bez dwoch farb sie chyba nie obejdzie. Ja wlasnie dlatego przyciemnilam sobie troszke - mam teraz sredni blond. Bede w domu to moze wrzuce jakas focie. Bo przy prawie bialych wloskach odrosty niestety sa bardzo widoczne. Ja zobacze u siebie jak to bedzie za miesiac z odrostami. Bo mysle ze latwiej chwyci odrost na jakis sredni blond niz na bialo..
Ale na razie kochana juz nic nie kombinuj i tak jak dziewczyny doradzaja - pielegnuj, nawilzaj i odzywiaj maseczkami.
Stary 2010-08-18, 12:09   #2865
paulichaa23
Przyczajenie

Pomoc w wyborze farby

Witam! Czy ktoś używał farby Loreal Paris Stockholm Z2 odcień: bardzo bardzo jasny blond opalizujący. Jaki wychodzi kolor? Może ma ktoś zdjęcie efektu?
paulichaa23 jest offline  
Stary 2010-08-18, 12:15   #2866
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez jeanette13 Pokaż wiadomość
Ewcia nie przejmuj sie. wloski masz ladne -fajny kolorek tylko ze bardzo jasny moze. Bez dwoch farb sie chyba nie obejdzie. Ja wlasnie dlatego przyciemnilam sobie troszke - mam teraz sredni blond. Bede w domu to moze wrzuce jakas focie. Bo przy prawie bialych wloskach odrosty niestety sa bardzo widoczne. Ja zobacze u siebie jak to bedzie za miesiac z odrostami. Bo mysle ze latwiej chwyci odrost na jakis sredni blond niz na bialo..
Ale na razie kochana juz nic nie kombinuj i tak jak dziewczyny doradzaja - pielegnuj, nawilzaj i odzywiaj maseczkami.
no właśnie kochana muszę kupic to maseczkę;*
ale tam się zastanawiam czy za miesiąc nie zrobi tą londą 18-świetlisty blond
tylko pod tą farbę chyba też trzeba podkład, bo sama londa chyba nie da rady

no oczywiście, że lepiej do średniego blondu niż do białego łatwiej złapie odrost

a jakie masz teraz włoski?? wklej jakiś kolor podobny do tego co teraz masz;**

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-18, 12:23   #2867
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
To dajj znać jak wyszło Twój naturalny to taki jak w awatarze? No i ciekwa jestem, jak złapie odrost

Ile ja bym dała, żeby mieć z powrotem włosy takie jak na pierwszym zdjęciu...... Mi jest chyba nie najlepiej w takich karmelach i ciepłych barwach, foto 2 to wg fryzjerki karmel

Na razie o keratynie nie mogę nic powiedzieć, bo jeszcze włosów nie myłam po zabiegu Są ciężkie, przyklapnięte, proste, ale się nie puszą i to było dla mnie priorytetem, wcześniej to miałam puch na głowie. Ale wyglądają dużo lepiej.

Ja i tak chcę wrócić do naturalnego, tylko że skoro miałam połowe rozjasnianą, to myslałam, że zanim to nastąpi to zrobiłabym cos pomiędzy... W domu mam jeszcze szampon perłowy blond, moze jakby go wymieszać z mroźnym beżem to by się przyciemniło? Skoro na rozjaśniacz łapie bardziej....

A ku przestrodze wstawiam zdjęcie po wyjściu od fryzjera, u którego zapłaciłam 280 zł za 'balejaż'... Włosy zostawały w dłoniach Zapuszczam włosy ponad 3 lata i wciąż nic, przez fryzjerów, którzy spierdzielali sprawę raz po razie... Jeszcze w międzyczasie poszłam na podcięcie końcówek i zaznaczałam, że zapuszczam włosy do równej długości, a chciałabym jakąś minimalną zmianę i wiecie co dostałam? COś w stylu boba, tyle że połowa włosów sięgałą przed ramiona, a reszta była do zapięcia od stanika... Czyli proste strąki wychodzące spod szopy, bo te krótkie zaczęły się wywijać, puszyć, kręcić, falować... Płakałam przez tydzień, przez pół roku nosiłam tylko kok

Aaa, jeszcze myślałam, żeby nie farbować całych włosów gdy będę wracac do koloru naturalnego, by ich zbytnio nie obciążać, ale zeby zrobić dużo pasemek w moim własnym kolorze. Zrobi się odrost- to znowu troche pasemek, wtedy reszta rudego kurczaka gdzieś by się schowała i odrosła, a ja nie katowałabym włosów... Co sądzicie?
masakra... zabiłabym taką fryzjerkę..

z tym kolorem to nie wiem, jak uważasz, że chcesz coś pomiędzy to próbuj, ja naprawdę radziłabym Ci pójść do DOBREGO fryzjera, żeby wybrał dla Ciebie odcień zbliżony do naturalnego i przez jakiś czas nic bym z tymi włosami nie robiła, żeby odpoczęły, bo są w strasznym stanie...
kitkulka jest offline  
Stary 2010-08-18, 12:36   #2868
EwCiA000
Zadomowienie

Dot.: Pomoc w wyborze farby

zapraszam do wątku http://wizaz.pl/forum/showthread.php...ze+farby+blond

tutaj dużo dziewczyn używało ten odcień a w tym ja i na wet na którejś z ostatnich stron wkleiłam efekty po tej farbie.

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-18, 12:43   #2869
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:

ehh..szkoda ze trafilas na taka pseudo-fryzjerke;/ moim zdaniem powinnaś darować sobie jasny blond, zafarbować na jakiś ciemniejszy kolorek i dać włosom odpocząc polecam Ci farby syoss-bardzo łagodne dla włosów np ciemny blond?
infatuated jest offline  
Stary 2010-08-18, 13:09   #2870
kitkulka
Zakorzenienie

Znalazłam właśnie zdjęcie, na którym miałam ciemne włosy
z takiego właśnie koloru udało mi się zejść do tego blondu, który mam teraz. Właściwie bezproblemowo.
Ten kolor minimalnie się spłukał, na niego miałam położone pasemka (rozjaśniaczem oczywiście), właściwie taki drobny balejaż. Po około dwóch miesiącach zafarbowałam włosy Londą - szampański blond. Był ładny, tak jak już kiedyś pisałam, ale jak dla mnie zbyt ciepły i miodowy. Na ten szampański położyłam po około miesiącu Londę - perłowy blond, a efekt już Wam pokazywałam

Chciałam tylko, żebyście widziały z jakiego koloru udało mi się zejść
kitkulka jest offline  
Stary 2010-08-18, 13:14   #2871
blond bunny
Zakorzenienie

Ewcia możesz tak używać tych masek, ale pierwsze 2 tyg. stosuj anti age co mycie- musisz odbudować włosy a one potrzebują czasu, potem możesz zamiennie.
Widziałam w carrefourze te twoje londy 18 i 89. Powiem szczerze że ta 89 jest ładniejsza i lepiej błyszczy na chłodno.
Ta 18 ma żółtawo-srebrny pobłysk i jest ton ciemniejsza. Ale obie ładne nawet- jak na londę. Myślę że bez podkładu to ona ci nie rozjaśni- nawet nie próbuj bo sie nigdy żólto-rudego odrostu nie pozbędziesz. Na razie rób z 2 mce tak jak teraz a jak już kolor wyrównasz to kombinuj.

Wasienka i maggie no macie poniszczone włosy ale wszystko jest do uratowania. Jak ma być równy jasny blond to wasienka najpierw musisz zrobić podkład palette 100 lub 00A a potem farby. Bo n&e nie weźmie tak ciemnych włosów.
Generalnie jeśli włosy są ciemny blond lub ciemniejsze a chcemy rozjaśnić o więcej niż 2 tony- a chcemy bo ma być jaśniutki blond!- to trzeba robić podkład z rozjaśniacza lub farb palette które wymieniłam bo one zawierają śladowe ilości rozjaśniacza.
A jak kolor już jest ładny to odżywiamy intensywnie.

milusia popełniłaś podstawowy błąd fryzjerski. Do blondów stosujemy minimalnie wodę 9%. Inaczej blond nie wyjdzie bo przecież chcemy rozjaśnić a nie tonować, no i szybko się spłucze jak szampon koloryzujący. Nie mówię tu o rozjaśniaczach a farbach.

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-08-18 o 13:17
blond bunny jest offline  
Stary 2010-08-18, 13:20   #2872
Olcia1144
Przyczajenie

Czesc dziewczynki :P ja tu pierwszy raz. Ja jezeli chodzi o farbowania to ju mam ich tyleee za soba czarne brazowe fioletowe blondy rozne odcienie.

mialm wczesniej balejaz z blondu jasnego i ciemnego potem zachcialo mi sie jasnego wiec robilam i robilam aby wyszedl dobry :P bo oczywiscie na poczatku byl zolty. pozneij cos mi odbilo i zorbilam soebi czern ;D ktora na szczescie po 2 tyg wygladala jak ciemny brazik ale bylo strasznie. bylam zrospaczona. no to po jakis 3 miesiacach poszlam do fryzjera zrobil mi balejaz jasny wiec mialm tych kolorow juz chyba z 4 na glowie . ciemny blon jasny czarnego resztki i braz. a pozneij przed tymi zreszta wakacjami po 3 miesiacach znow bo u fryzjera bylam w marcu. znow mi odbilo i kupilam rozjasniacz Joanny (wysusza strasznie i z tego co wiem malo osob go poleca ) i wyszly mi zolte wloski oczywiscie , wiec rozniez wygladalam masakrycznie. no ale w koncu kupilam FARBE PALETTE XXL COLOR MROZNY BLOND. Jak dla mnie jest to idealna farba. moich wlosow az tak nei niszczy. nie wypala mi niczego. a kolor mi bardzo odpowiada. chyba jej nie zmienie na zadna inna ;D wiem tez ze wiekszosc mowi ze palette sa najgorszymi farbami ale jak dla mnie one sa naprawde calkiem calkiem i do tego kupilam w ROSSAManie tez fioletowy szampon do koloru zoltego i codzinnie go trzymlam po 15 min na glowie :P i wyszedl mi jasny blond bez zoltego. badzo goraco polecam ten szampon. tu pare zdjec z moich blondow;D i ciemnych ;P

Na tych 1 zdjeciach to wlasnie po farbie Garniera jescze jakis tam popielaty blond czy cos ale nie wyszedl jk widac i wlosy wygladaja fatalnie ;D zdjecia robione(te 1 ) ponad rok temu.

Zdjecia dodane od najstarszych i od poczatkow moich eksperymentow :P teraz am taki blond w siwy wpadajacy jak ostatnie 2 zdjecia
Olcia1144 jest offline  
Stary 2010-08-18, 13:21   #2873
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Znalazłam właśnie zdjęcie, na którym miałam ciemne włosy
z takiego właśnie koloru udało mi się zejść do tego blondu, który mam teraz. Właściwie bezproblemowo.
Ten kolor minimalnie się spłukał, na niego miałam położone pasemka (rozjaśniaczem oczywiście), właściwie taki drobny balejaż. Po około dwóch miesiącach zafarbowałam włosy Londą - szampański blond. Był ładny, tak jak już kiedyś pisałam, ale jak dla mnie zbyt ciepły i miodowy. Na ten szampański położyłam po około miesiącu Londę - perłowy blond, a efekt już Wam pokazywałam

Chciałam tylko, żebyście widziały z jakiego koloru udało mi się zejść

piękne włosy! i grube!
dziewczyny,ja to w porównaniu z wami to mam cieniusieńkie włosy i gdybym tak zaesperymentowała z jakimiś farbkami i rozjaśniaczem naraz to bym skończyła łysa...
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-08-18, 13:25   #2874
kitkulka
Zakorzenienie

Olcia1144 ten kolor najbardziej mi się podoba
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...5&d=1282130342

Cytat:
Napisane przez Kotka17
piękne włosy! i grube!
dziewczyny,ja to w porównaniu z wami to mam cieniusieńkie włosy i gdybym tak zaesperymentowała z jakimiś farbkami i rozjaśniaczem naraz to bym skończyła łysa...
grube? wtedy po tych wszystkich eksperymentach z rozjaśniaczami i farbami miałam o połowę mniej włosów niż teraz
kitkulka jest offline  
Stary 2010-08-18, 13:26   #2875
Maggie_90
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
Kochana ja uważam, że do twojej różowej cery taki ciepły kolor totalnie nie pasuje. Musisz koniecznie jakiś popielaty blondzik położyć, ja proponuję poziom 9, albo nawet 8. Może coś z loreala sobie wybierzesz? albo ten 542 też jest śliczny.
Wiem, że ciepłe odcienie to wielka pomyłka w moim przypadku, tylko czy ten 542 odpowiednio przyciemni mi włosy? I przede wszystkim złapie odrost? Bo boję się, że po 550 będę czarna...Chyba że dodałabym trochę perłowego blondu szamponetki castinga, wtedy byłby łagodniejszy.

Cytat:
masakra... zabiłabym taką fryzjerkę..

z tym kolorem to nie wiem, jak uważasz, że chcesz coś pomiędzy to próbuj, ja naprawdę radziłabym Ci pójść do DOBREGO fryzjera, żeby wybrał dla Ciebie odcień zbliżony do naturalnego i przez jakiś czas nic bym z tymi włosami nie robiła, żeby odpoczęły, bo są w strasznym stanie...
Siano, które jest mniej sianowate dopiero po PÓŁTORA roku intensywnej pielęgnacji zafundowano mi w salonie loreala, a rudego kurczaka na głowie w matrixie. Nie ufam w ogóle fryzjerom, bo do czasu aż z kolorami cuda robiłam na głowie, szamponetkami drogeryjnymi, włosy były wdobrym stanie, ale chcąc jednak zdecydować się na koloryzację stałą poszłam do fryzjera i co mnie spotkało. A zaznaczam, że farbami trwałymi miałam robiony raz balejaż, raz włosy na całość raz odrosty (i były niby profesjonalne) i żeby zatuszować ryżego kurczaka nałożyłam satynowy blond casting creme gloss ale efekt do dwóch myć...

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ehh..szkoda ze trafilas na taka pseudo-fryzjerke;/ moim zdaniem powinnaś darować sobie jasny blond, zafarbować na jakiś ciemniejszy kolorek i dać włosom odpocząc polecam Ci farby syoss-bardzo łagodne dla włosów np ciemny blond?
Kiedyś robiłam szamponetką ciemny blond i wyszedł dużo ciemniejszy od mojego naturalnego, załączam foto.. a przeglądając syossa te odcienie też są ciepłe, w których znowu mi będzie nie do twarzy, więc sama nie wiem Mam dwa tygodnie żeby znaleźć coś na te kłaki.

Jeszcze jako ostatnie zdjęcie mogę pokazać jak kilka lat temu eksperymentowałam z szamponetkami, nawet odżywek nie używałam a wyglądały dobrze
Maggie_90 jest offline  
Stary 2010-08-18, 13:27   #2876
Kotka17
Zakorzenienie

Olcia1144
najładniej ci na tym 6 zdjęciu
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-08-18, 13:29   #2877
blond bunny
Zakorzenienie

Ewcia a weź zrób jeszcze taki test...
Weź w dwa palce- kciuk i wskazujący pasmo swoich włosów 2cm od końca i pocieraj je palcami jakbyś chciała skręcić. Na pewno szeleszczą jakby były suche ale czy jak zamkniesz oczy to czujesz mimo to miękkość? czy taką suchość jakby z chwilę miały się ukruszyć? Tylko szczerze.

A mi się Olcia najbardziej podoba na ostatnich. Pasuje do jej typu urody.

Maggie nigdy nie mieszamy szamponu koloryzującego z farbą trwałą- można popsuć cały efekt farbowania. Spróbuj zrobić farbka jaśniejszą, myślę że i tak ciemniej ci wyjdzie. A jak uznasz że jest za jasno to za miesiąc położysz tą ciemniejszą.

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-08-18 o 13:34
blond bunny jest offline  
Stary 2010-08-18, 13:30   #2878
Kotka17
Zakorzenienie

Maggie_90
jakie piękne włosy!
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...9&d=1282130804
ja to naturalne mam liche... i cienkie ...
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-08-18, 13:30   #2879
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Ewcia możesz tak używać tych masek, ale pierwsze 2 tyg. stosuj anti age co mycie- musisz odbudować włosy a one potrzebują czasu, potem możesz zamiennie.
Widziałam w carrefourze te twoje londy 18 i 89. Powiem szczerze że ta 89 jest ładniejsza i lepiej błyszczy na chłodno.
Ta 18 ma żółtawo-srebrny pobłysk i jest ton ciemniejsza. Ale obie ładne nawet- jak na londę. Myślę że bez podkładu to ona ci nie rozjaśni- nawet nie próbuj bo sie nigdy żólto-rudego odrostu nie pozbędziesz. Na razie rób z 2 mce tak jak teraz a jak już kolor wyrównasz to kombinuj.
ale dwa miesiące mam robic tak, że podkład i na to farbę, ale jaką?? ten stockholm??
ale powiedz szczerze te dwie farby na miesiac podkład+farba nie niszczą bardzo włosów??

no właśnie się zastanawiam czy kupic tą anti-age i latte te duże opakowania czy może tą anti-age to 250ml a nie 1000ml jak myślisz??

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-18, 13:33   #2880
Olcia1144
Przyczajenie

ale jezeli chodzi o 6 zdjecie to moze tutaj tego nie widac bo to aparat w kom ;P ale to byl okropny zolty zaraz po farbowaniu.
Olcia1144 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
balejaż, blond, brąz, ciemne, color, czarne, farba, farbowanie, garnier, joanna, naturals, odrosty, palette, pasemka, pasemka karmelowe, rozjaśniacz, rozjaśnianie, skandynawski blond, uzyskać blad na brązie, wella koleston, włosy, włosy żółte, zmiana koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości