Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-08-18, 13:35   #2881
EwCiA000
Zadomowienie

Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia a weź zrób jeszcze taki test...
Weź w dwa palce- kciuk i wskazujący pasmo swoich włosów 2cm od końca i pocieraj je palcami jakbyś chciała skręcić. Na pewno szeleszczą jakby były suche ale czy jak zamkniesz oczy to czujesz mimo to miękkość? czy taką suchość jakby z chwilę miały się ukruszyć? Tylko szczerze.
no wiesz co Ci powiem, że trudno mi powiedziec, jak się tak skupię przy tych zamkniętych oczach to czuję miękkośc, ale one są strasznie sztywne

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-18, 13:42   #2882
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
ale dwa miesiące mam robic tak, że podkład i na to farbę, ale jaką?? ten stockholm??
ale powiedz szczerze te dwie farby na miesiac podkład+farba nie niszczą bardzo włosów??

no właśnie się zastanawiam czy kupic tą anti-age i latte te duże opakowania czy może tą anti-age to 250ml a nie 1000ml jak myślisz??
ja polecam waxa jeśli chcesz żeby włosy się nie łamały... ja używałam go i nie łamały się... i zrezygnowałam z niego na kallosa planceta i teraz znowu powracam do waxa bo zaczęły mi się znowu łamać.... i zamówiłam jeszcze tą ant-age co poleciła blond bunny.
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-08-18, 13:42   #2883
Maggie_90
Wtajemniczenie

Blond Bunny- Może ty byś wiedziała, co ja mam dać na te włosy, żeby się zblizyły do średniego/ciemnego CHŁODNEGO blondu ze stanu jaki teraz załączam. bo ja już naprawdę nie mam pojecia I bardzo zależy mi na tym, żeby jednak farba nie niszczyła włosów, poza tym nie bardzo wiem co mam jak nakładać, skoro odrost ciemny, a włosy od połowy w dół rozjaśniane ;/ Bo np. ciemny blond loreal casting gloss mojej koleżance wyszedł na rozjaśnianych włosaach bardzo ciemnobrązowy i nie wiem co nałozyć na swoje, żeby to miało ręce i nogi, wolę, żebyt były trochę za jasne niż trochę za ciemne...
Będę wdzięczna, jesli coś zasugerujesz bo czytając wątek widzę, że znasz się na rzeczy
Maggie_90 jest offline  
Stary 2010-08-18, 13:46   #2884
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maggie_90 Pokaż wiadomość
Blond Bunny- Może ty byś wiedziała, co ja mam dać na te włosy, żeby się zblizyły do średniego/ciemnego CHŁODNEGO blondu ze stanu jaki teraz załączam. bo ja już naprawdę nie mam pojecia I bardzo zależy mi na tym, żeby jednak farba nie niszczyła włosów, poza tym nie bardzo wiem co mam jak nakładać, skoro odrost ciemny, a włosy od połowy w dół rozjaśniane ;/ Bo np. ciemny blond loreal casting gloss mojej koleżance wyszedł na rozjaśnianych włosaach bardzo ciemnobrązowy i nie wiem co nałozyć na swoje, żeby to miało ręce i nogi, wolę, żebyt były trochę za jasne niż trochę za ciemne...
Będę wdzięczna, jesli coś zasugerujesz bo czytając wątek widzę, że znasz się na rzeczy
a może palette A10??
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-08-18, 13:57   #2885
blond bunny
Zakorzenienie

Ewcia chciałam sprawdzić czy stan twoich włosów jest naprawdę tragiczny czy to bardziej siedzi ci w głowie. Powiem ci tak- te dwie farby co miesiąc-półtora mniej ci zniszczą włosy niż balejaż co 3 mce.
Na pewno uda ci się włosy zapuścić jeśli tego chcesz. A jeżeli wyczuwasz choć trochę miękkości to jest szansa na uratowanie włosów maskami. Jeślibyś czuła jedynie suchość siana to te części włosów muszą iść do ścięcia. Dlatego też ja ścięłam w tym mcu 3cm, bo były już za sianowate. I włosy teraz od razu lepiej wyglądają.
Właśnie nie wiem czy dalej robić ten stokholm bo wiesz że ja za lorealem nie przepadam i zastanawiam się na ile ta twoja żółć to pozostałość po belle a na ile loreal dał du...
Co na pewno to palette czy londa lepiej sobie z tym poradziłyby.
Jeśli tak ci się te londy podobały, a są naprawdę ładne! to może zrób za miesiąc na podkładzie tą 89? Tylko skup się na odroście nowym i tym zażółconym a resztę włosków tylko z wodą pomasujesz potrzymasz 5-10 min i spłuczesz,co? Wtedy długość włosków nie oberwie a odrost okaże się co w nim nie gra.
Lepiej kup anti age dużą a latte małą. Zakochasz się w tej anti, latte jest podobna do kallosa latte. A w ogóle to ja bym kupiła obie duże, bardziej się opłaca, za przesyłkę i tak musisz zapłacić a na rok będziesz mieć spokój.
I jeśli kupujesz na all to obczaj sobie wszystkie aukcje bo niektórzy sprzedawcy biorą kasę za przesyłke niezależnie od wagi, a inni liczą sobie podwójnie bo niby dużo waży.

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Maggie ja ci mogę doradzić np. z tego linku C6 lub N6. I nie bój się że wyjdzie za ciemno bo pierwsze kilka farbowań ci się spłucze do jaśniejszego.

http://www.palette.pl/nasze-produkty.../platin-blond/

Aha! Lista farb na podkład w tym linku:

http://www.palette.pl/wybierz-odcien....0&page=result

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-08-18 o 14:05
blond bunny jest offline  
Stary 2010-08-18, 14:08   #2886
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
Wasienka i maggie no macie poniszczone włosy ale wszystko jest do uratowania. Jak ma być równy jasny blond to wasienka najpierw musisz zrobić podkład palette 100 lub 00A a potem farby. Bo n&e nie weźmie tak ciemnych włosów.
Generalnie jeśli włosy są ciemny blond lub ciemniejsze a chcemy rozjaśnić o więcej niż 2 tony- a chcemy bo ma być jaśniutki blond!- to trzeba robić podkład z rozjaśniacza lub farb palette które wymieniłam bo one zawierają śladowe ilości rozjaśniacza.
A jak kolor już jest ładny to odżywiamy intensywnie
ale ja już wczoraj miałam rozjaśniane a później farba rozjaśniajaca i wyszedł mi jasny ale złoty blond. Bardziej karnego już nie chce to po pierwsze, chce tylko pozbyć się tego złota, a po drugie to ja wcale nie mam tak zniszczonych włosów ps. Blond bunny nie sugeruj się moim awatarem bo to foto jest stare. Jak będę w domu to ewentualnie wstawie foto moich aktualnych włosów a później foto po natural and easy 532
wasienka jest offline  
Stary 2010-08-18, 14:09   #2887
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Aha! Lista farb na podkład w tym linku:

http://www.palette.pl/wybierz-odcien....0&page=result
nie chodzi mi ten link...
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-08-18, 14:10   #2888
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja polecam waxa jeśli chcesz żeby włosy się nie łamały... ja używałam go i nie łamały się... i zrezygnowałam z niego na kallosa planceta i teraz znowu powracam do waxa bo zaczęły mi się znowu łamać.... i zamówiłam jeszcze tą ant-age co poleciła blond bunny.
no ja właśnie zamiawiam tą anti-age i latte

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-18, 14:14   #2889
Kotka17
Zakorzenienie

to czekamy na fotki wasienka
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-08-18, 14:16   #2890
blond bunny
Zakorzenienie

Kotka chodzi ten link, powinno wyświetlać 4 farby. może nie masz jakiegoś programu zainstalowanego?

wasienka daj koniecznie foto po n&e.
Stary 2010-08-18, 14:20   #2891
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
no ja właśnie zamiawiam tą anti-age i latte
aha... a wcześniej używałaś jakiej maski? bo jak nie to zobaczysz jak odżyją włoski... ja to cały czas coś na nie kładę, jak nie oleje to maski i balsamy chroniące przed ciepłem suszarki i spreje Ziaja fitokeratyna itp.

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Kotka chodzi ten link, powinno wyświetlać 4 farby. może nie masz jakiegoś programu zainstalowanego?
.
no nie wiem... ale wyświetla się sama szara strona palette, bez żadnych farbek
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-08-18, 14:24   #2892
jeanette13
Raczkowanie

Cytat:
no właśnie kochana muszę kupic to maseczkę;*
ale tam się zastanawiam czy za miesiąc nie zrobi tą londą 18-świetlisty blond
tylko pod tą farbę chyba też trzeba podkład, bo sama londa chyba nie da rady

no oczywiście, że lepiej do średniego blondu niż do białego łatwiej złapie odrost

a jakie masz teraz włoski?? wklej jakiś kolor podobny do tego co teraz masz;**
a ta londa 18-swietlisty blond to jaka to? bardzo jasna jest?
wiesz ja mam teraz kolorek chyba podobny do tej 11 co tu wkleilam ale nie jestem pewna. w domku jeszcze zrobie fotke i porownamy hihi
Stary 2010-08-18, 14:26   #2893
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Ewcia chciałam sprawdzić czy stan twoich włosów jest naprawdę tragiczny czy to bardziej siedzi ci w głowie. Powiem ci tak- te dwie farby co miesiąc-półtora mniej ci zniszczą włosy niż balejaż co 3 mce.
Na pewno uda ci się włosy zapuścić jeśli tego chcesz. A jeżeli wyczuwasz choć trochę miękkości to jest szansa na uratowanie włosów maskami. Jeślibyś czuła jedynie suchość siana to te części włosów muszą iść do ścięcia. Dlatego też ja ścięłam w tym mcu 3cm, bo były już za sianowate. I włosy teraz od razu lepiej wyglądają.
Właśnie nie wiem czy dalej robić ten stokholm bo wiesz że ja za lorealem nie przepadam i zastanawiam się na ile ta twoja żółć to pozostałość po belle a na ile loreal dał du...
Co na pewno to palette czy londa lepiej sobie z tym poradziłyby.
Jeśli tak ci się te londy podobały, a są naprawdę ładne! to może zrób za miesiąc na podkładzie tą 89? Tylko skup się na odroście nowym i tym zażółconym a resztę włosków tylko z wodą pomasujesz potrzymasz 5-10 min i spłuczesz,co? Wtedy długość włosków nie oberwie a odrost okaże się co w nim nie gra.
Lepiej kup anti age dużą a latte małą. Zakochasz się w tej anti, latte jest podobna do kallosa latte. A w ogóle to ja bym kupiła obie duże, bardziej się opłaca, za przesyłkę i tak musisz zapłacić a na rok będziesz mieć spokój.
I jeśli kupujesz na all to obczaj sobie wszystkie aukcje bo niektórzy sprzedawcy biorą kasę za przesyłke niezależnie od wagi, a inni liczą sobie podwójnie bo niby dużo waży.
no właśnioe zrobiłabym tą londą 89 tylko boję się, że wyjdzie za ciemno
bo mi dobrze w takich jasnych włosach i mi się bardzo podobają
ale chyba pójde do fryzjera podciąc tak ze 2cm, żeby je odświeżyc
i kupię oby dwie te duże maski tam gdzie ja wybrałam te maski to za przesyłkę płaci się tylko raz

no a jeżeli chodzi o ten mój odrost to był z trzy centymetry ten rudy po belle a potem zrobiłam tym palette deluxe 100 i odrost po belle stał się żółty, a potem jak nałożyłam ten stockholm to jakby przykrył ten żółty, ale tylko dał taki perłowy połysk, nie zmienił koloru tylko dał połysk perłowy:/ i ten żółty przebija dalej.

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-18, 14:35   #2894
blond bunny
Zakorzenienie

Ewcia myślę że ten żółty to właśnie wyszedł tam gdzie loreal sobie nie poradził. Palette miała zadziałać na nie jak dekoloryzator, bo ma takie lekkie działanie i dlatego doszło do żółci. I wydaje mi się że loreal był za słaby.
Dlatego lepiej byłoby na nie kłaść coś opalizującego-perłowego żeby usuwał ewentualną żółć czyli londa 89 lub n&e 532. Obie te farbki będą jaśniutkie, nie bój się że jakoś drastycznie ci włosy przyciemnią. Na testerze one są jakby białe z srebrno-perłowym połyskiem.
Ja bym nimi spróbowała, a ty zrobisz jak uważasz.
Zobacz n&e 522 tez miała być ciemna, a Adzi07 i Jowitka mają białe włosy- na podkładzie nie tak łatwo go przyciemnić. Zaufaj mi. Tym bardziej skoro zakochałaś się w białych włoskach.
Stary 2010-08-18, 14:39   #2895
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
aha... a wcześniej używałaś jakiej maski? bo jak nie to zobaczysz jak odżyją włoski... ja to cały czas coś na nie kładę, jak nie oleje to maski i balsamy chroniące przed ciepłem suszarki i spreje Ziaja fitokeratyna itp.
nie używałam jej wcześniej no to dobrze, bo przyda im się taka intensywna kuracja

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez jeanette13 Pokaż wiadomość
a ta londa 18-swietlisty blond to jaka to? bardzo jasna jest?
wiesz ja mam teraz kolorek chyba podobny do tej 11 co tu wkleilam ale nie jestem pewna. w domku jeszcze zrobie fotke i porownamy hihi
no na opakowaniu jest dośc ciemna ale na próbniku jasna, ale właśnie boję się trochę, że wyjdzie za ciemna
no ładny masz kolorek a mi się z tej palety co wkleiłaś podoba 110 i 112

no to czekam na fotki

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-18, 14:42   #2896
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Jeszcze jako ostatnie zdjęcie mogę pokazać jak kilka lat temu eksperymentowałam z szamponetkami, nawet odżywek nie używałam a wyglądały dobrze

wooooow, piekne były te włosy

jak chcesz chłodny ciemniejszy blond to ja ze swojej strony mogę Ci polecić loreal islande nr 7 robiłam kiedyś na żółtawych włosach i wyszedł ładnie chłodno...wstawie zdjęcie jak znajdę
infatuated jest offline  
Stary 2010-08-18, 14:45   #2897
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Ewcia myślę że ten żółty to właśnie wyszedł tam gdzie loreal sobie nie poradził. Palette miała zadziałać na nie jak dekoloryzator, bo ma takie lekkie działanie i dlatego doszło do żółci. I wydaje mi się że loreal był za słaby.
Dlatego lepiej byłoby na nie kłaść coś opalizującego-perłowego żeby usuwał ewentualną żółć czyli londa 89 lub n&e 532. Obie te farbki będą jaśniutkie, nie bój się że jakoś drastycznie ci włosy przyciemnią. Na testerze one są jakby białe z srebrno-perłowym połyskiem.
Ja bym nimi spróbowała, a ty zrobisz jak uważasz.
Zobacz n&e 522 tez miała być ciemna, a Adzi07 i Jowitka mają białe włosy- na podkładzie nie tak łatwo go przyciemnić. Zaufaj mi. Tym bardziej skoro zakochałaś się w białych włoskach.
ale ten loreal był opalizujący, no chyba spróbuje za miesiąc tą londą 89 ja wiem, że ten 522 wychodzi bardzo jasno, bo go miałam ale jakoś mi nie przypadł do gustu

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-08-18, 15:19   #2898
wasienka
Zadomowienie

Ale śliczny ten stokholm z loreala, gdybym miała 4zł więcej to bym go kupiła :p ps. Ale wstyd chodzić po mieście w takich włosach! I jak na złość było więcej znajomych niż kiedy mam ładne włosy i chciała bym żeby mnie widzieli :p
wasienka jest offline  
Stary 2010-08-18, 16:11   #2899
ivysmall
Przyczajenie

rozjaśnianie włosów

Cześć Wizażanki ; )
3 tygodnie temu Koleżanka zrobiła mi pasemka rozjaśniaczem Joanny (do pasemek)
Wyszło idealnie, bardzo mi się podoba, ale teraz chcę więcej.
Co mi radzicie? Zagęścić sobie dodatkowymi pasemkami tym samym rozjaśniaczem, czy może zrobić od razu całe włosy? Nie chce iśc do fryzjera.
Ten rozjaśniacz złapał mi od razu ładnie, bez żółtych refleksów po całej długości.
Wstawiam zdjęcie przy sztucznym świetle i troszkę zniekształcone ale mam nadzieje że wystarczy aby uzyskać od Was opinię.
Pozdrawiam
ivysmall jest offline  
Stary 2010-08-18, 16:12   #2900
Maggie_90
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
wooooow, piekne były te włosy

jak chcesz chłodny ciemniejszy blond to ja ze swojej strony mogę Ci polecić loreal islande nr 7 robiłam kiedyś na żółtawych włosach i wyszedł ładnie chłodno...wstawie zdjęcie jak znajdę

Byłabym niezmiernie wdzięczna A jaka była Twoja wyjściówka? I jak z trwałością? Bo na razie najbardziej wacham się między n&e 550, palette N6 średni blond (dzięki blond bunny ), shwarzkopf essential color sredni blond i ta farbka podana przez Ciebie też mi się podoba
Maggie_90 jest offline  
Stary 2010-08-18, 16:44   #2901
Kotka17
Zakorzenienie

Dot.: rozjaśnianie włosów

Cytat:
Napisane przez ivysmall Pokaż wiadomość
Cześć Wizażanki ; )
3 tygodnie temu Koleżanka zrobiła mi pasemka rozjaśniaczem Joanny (do pasemek)
Wyszło idealnie, bardzo mi się podoba, ale teraz chcę więcej.
Co mi radzicie? Zagęścić sobie dodatkowymi pasemkami tym samym rozjaśniaczem, czy może zrobić od razu całe włosy? Nie chce iśc do fryzjera.
Ten rozjaśniacz złapał mi od razu ładnie, bez żółtych refleksów po całej długości.
Wstawiam zdjęcie przy sztucznym świetle i troszkę zniekształcone ale mam nadzieje że wystarczy aby uzyskać od Was opinię.
Pozdrawiam

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post21454720

polecam podkład palette 00A a potem jak przetłuścisz włosy natural&easy 522
rozjaśniacz to najgorsze g***o na włoski lepsza farbka
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-08-18, 16:48   #2902
Werkaka
Przyczajenie

Dot.: Pomoc w wyborze farby

Witam. mam takie pytanie,
moj obecny kolor to taki sredni blond , wczesniej mialam taki sloneczny , na ten byl kladziony ciemny blond i sie zmyl po kilku myciach. Kupilam farbe loreal ta nowa a nawet dwie bo lodowy blond 910 i aksaminty blond 801. Czy moge zmieszac obywdwie farby?? jaki moze wyjdsc mniej wiecej efekt?
prosze o odpowiesz
Werkaka jest offline  
Stary 2010-08-18, 16:52   #2903
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
To dajj znać jak wyszło Twój naturalny to taki jak w awatarze? No i ciekwa jestem, jak złapie odrost
mój naturalny to taki ciemny blond ale bardzo ciemny
wasienka jest offline  
Stary 2010-08-18, 17:04   #2904
ivysmall
Przyczajenie

Cytat:

a co to jest ten podkład palette ooA i gdzie mogę to zdobyć?
ivysmall jest offline  
Stary 2010-08-18, 17:07   #2905
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:

dokładnie, szkoda włosów na rozjaśniacz, bo później zostaną Ci takie piórka a nie włosy

podkład to taka baza pod właściwy kolor, który chcesz uzyskać. Swoje masz dość ciemne, więc najpierw musisz nałożyć na włosy podkład, a później pokryć odpowiednią farbą
kitkulka jest offline  
Stary 2010-08-18, 17:22   #2906
ivysmall
Przyczajenie

a ponawiam pytanie, gdzie mogę to zdobyć,, jak to się dokładnie nazywa i ile mniej więcej kosztuje?

no i czy ta farba palette XXL 00A pokryje moje ciemne odrosty i te niezafarbowane pasma? Nie będą one żółte?

Edytowane przez ivysmall
Czas edycji: 2010-08-18 o 17:28
ivysmall jest offline  
Stary 2010-08-18, 17:24   #2907
agusia5144
Raczkowanie

Od dwóch miesięcy mam baleyage jasny blond z czekoladą, wcześniej miałam przez kilka lat farbowane włosy na czarno. Czy jak użyję palette 00A to uzyskam platynę, czy lepiej nie ryzykować i rozjaśniać kolejnymi jasnymi pasemkami u fryzjera? Wolałabym to pierwsze, bo to będzie dużo tańsze. Jeśli to ma jakieś znaczenie to moj naturalny kolor to ciemny blond. Proszę o podpowiedzi.

Edytowane przez agusia5144
Czas edycji: 2010-08-18 o 17:25
agusia5144 jest offline  
Stary 2010-08-18, 17:32   #2908
wasienka
Zadomowienie

nalozylam natural & easy 532 i trzymam.... jasne pasemka sa juz zielone ;( ale mam rozowa plukanke jak cos... a reszta nadal miodowa jak narazie ile mam to trzymac?
wasienka jest offline  
Stary 2010-08-18, 17:33   #2909
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ivysmall Pokaż wiadomość
a ponawiam pytanie, gdzie mogę to zdobyć,, jak to się dokładnie nazywa i ile mniej więcej kosztuje?

no i czy ta farba palette XXL 00A pokryje moje ciemne odrosty i te niezafarbowane pasma? Nie będą one żółte?
dlatego zapraszamy do wątku o najlepszych farbach blond tam wszystko jest, wystarczy poczytać
kitkulka jest offline  
Stary 2010-08-18, 17:35   #2910
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agusia5144 Pokaż wiadomość
Od dwóch miesięcy mam baleyage jasny blond z czekoladą, wcześniej miałam przez kilka lat farbowane włosy na czarno. Czy jak użyję palette 00A to uzyskam platynę, czy lepiej nie ryzykować i rozjaśniać kolejnymi jasnymi pasemkami u fryzjera? Wolałabym to pierwsze, bo to będzie dużo tańsze. Jeśli to ma jakieś znaczenie to moj naturalny kolor to ciemny blond. Proszę o podpowiedzi.
a jest już odrost?

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

wasienka kolo 50 min, ale zaglądaj do włosków co jakiś czas, żeby sobie czegoś nie narobić!
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
balejaż, blond, brąz, ciemne, color, czarne, farba, farbowanie, garnier, joanna, naturals, odrosty, palette, pasemka, pasemka karmelowe, rozjaśniacz, rozjaśnianie, skandynawski blond, uzyskać blad na brązie, wella koleston, włosy, włosy żółte, zmiana koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości