Farby Joanna - ZBIORCZY - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-23, 08:42   #91
julittaa22
Zadomowienie

Dot.: farby Joanna

Joanna wypuściła na rynek nowe farby naturia blond do pasemek i balejażu.Wczoraj miałam robiony balejaz własnie ta farba i musze powiedziec ze jest naprawde fajna a najwazniejsze to ze nie śmierdzi jak wiekszośc rozjaśniaczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nblond_roz_bal.jpg (26,4 KB, 41 załadowań)
julittaa22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 13:15   #92
julittaa22
Zadomowienie

Post Farby profesjonalne "JOANNA COLOR PROFESSIONAL"

Jestem ciekawa czy ktoras z was uzywała tych farb do włosów?? Mają naprawde ciekawe odcienie sama chetnie bym wyprobowała jasny czekoladowy blond Wklejam informacje o tych farbkach:

PROFESJONALNA FARBA DO WŁOSÓW

JOANNA COLOR PROFESSIONAL

100 ML!!

SPECJALNIE OPRACOWANA DO UŻYTKU W SALONACH FRYZJERSKICH
ZAPEWNIA TRWAŁY EFEKT KOLORYZACJI I
100% POKTYCIE SIWYCH WŁOSÓW

Dostępna w odcieniach:
1- czerń, 3- ciemny brąz, 4- brąz, 5- jasny brąz, 6- ciemny blond, 7- blond, 8- jasny blond, 9- bardzo jasny blond, 10- ultrajasny blond, 1,11- granatowa czerń, 3,22- intensywny fioletowy ciemny brąz, 4,2- fioletowy brąz, 4,6- mahoniowy brąz, 5,1- popielaty jasny brąz, 5,3- złocisty jasny brąz, 5,36- czekoladowy jasny brąz, 5,5- czerwony jasny brąz, 5,56- czerwono-mahoniowy jasny brąz, 5,6- mahoniowy jasny brąz, 6,2- fioletowy ciemny blond, 6,3- złocisty ciemny blond, 6,34- złocisto-miedziany ciemny blond, 6,36- czekoladowy ciemny blond, 6,43- miedziano-złocisty ciemny blond, 6,5- czerwony ciemny blond, 6,53- czerwono-złocisty ciemny blond, 6,55- int.czerwony ciemny blond, 6,56- czerwono-mahoniowy ciemny blond, 7,1- popielaty blond, 7,3- złocisty blond, 7,34- złocisto-miedziany blond, 7,4- miedziany blond, 7,44- int.miedziany blond, 7,5- czerwony blond, 7,54- czerwono-miedziany blond, 8,1- popielaty jasny blond, 8,13- beżowy jasny blond, 8,3- złocisty jasny blond, 8,45- miedziano-czerwony jasny blond, 9,13- beżowy b.jasny blond, 9,36- czekoladowy b.jasny blond, 10,01- ultrajasny popielaty blond, 10,03- altrajasny złocisty blond, 10,10- ultrajasny naturalny blond, 10,13- ultrajasny beżowy blond,
Farbę należy przygotować w proporcji 1:1,5

OPAKOWANIE ZAWIERA TYLKO FARB DO WŁOSÓW, ABY SPORZĄDZIĆ MIESZANKĘ NALEŻY ODDZIELNIE DOKUPIĆ UTLENIACZ W ODPOWIEDNIM STĘŻENIU.
Stary 2007-12-11, 13:36   #93
julittaa22
Zadomowienie

Post Dot.: Farby profesjonalne "JOANNA COLOR PROFESSIONAL"

Zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 250_12242143044635daa510626.jpg (27,7 KB, 40 załadowań)
Stary 2008-03-31, 11:22   #94
ewe-li-nqa
Raczkowanie

GG do ewe-li-nqa
Farba Joanna Multi Cream Color

witam

Czy któraś z WAS używała : Farba Joanna Multi Cream Color ?
Chciałabym się dowiedzieć jak długo się utrzymuje na włosach, czy mocno je niszczy i czy wychodzi kolor podobny do tego na opakowaniu?
Mnie zainteresowała piaskowy blond (nr 31) swoje mam blond takie trochę ciemniejsze ale z pasemkami blond i nie wiem czy uda mi sie na jednolity zafarbować i czy nie wyjdzie za ciemny kolor

proszę o szybko odpowiedź pozdrawiam

załączam fotkę opakowania tej farby
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg joanna.JPG (23,1 KB, 36 załadowań)
Stary 2008-05-08, 13:19   #95
julittaa22
Zadomowienie

Dot.: Farba Joanna Multi Cream Color

Odświeżam wątek bo właśnie sobie kupiłam ta farbe odcień piaskowy blond i w przyszłym tygodniu bede farbowac Jestem ciekawa efektu,moze któras juz uzywała ten kolor??
Stary 2008-05-24, 13:24   #96
mona1
Zadomowienie

Dot.: Farby profesjonalne "JOANNA COLOR PROFESSIONAL"

up, też się zastanawiam nad tymi farbami.... czy ktoś uzywał i może coś powiedzieć???
Stary 2008-06-06, 14:26   #97
ansy
Raczkowanie

ej-ja tez ją kupiłam i tez chce sie coś dowiedzieć up up up up u p
Stary 2008-06-08, 08:42   #98
babylady
Przyczajenie

odświerzę ten wątek. zawsze używałam paletty, ale coraz częściej słyszę opinię,że lepsza jest joanna, chcę kupić ten odcień szlachetna perła. mam nadzieję,że sie nie zawiodę, jest jeszcze ktoś jeszcze kto takiego używa
babylady jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 15:02   #99
ewe-li-nqa
Raczkowanie

GG do ewe-li-nqa

szczerze to nie polecam tego odcieniu bo wychodzi ,,żółty"
żeby go zniwelować kupiłam NATURALNY BLOND.
Wracam do naturalnego kolorku czyli średnio-jasnego blondu.
Stary 2008-08-07, 13:14   #100
loana
Raczkowanie

GG do loana Send a message via Skype™ to loana

ja uzyłam koloru gołębi popiel
włoski miałam rozjasnione blondem i juz pożółkły dlatego postanowiłam je spopielić
po gołebim popielu wyszły ciemniejesze i te co były najbardziej rozjasnione zrobiły sie fioletowe
po paru myciach kolorek sie zmyl... ech
wyprobuje jeszcze odcien srebrny pył czytalam na forum ze jest lepszy

loana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 13:58   #101
melba100
Raczkowanie

orzechowy brąz joanna-saszetka i farba-ten sam kolor?

dziewczyny, wiem że na forum są juz wątki o tej farbie ale pliss nie przekreślajcie mnie

mam pytanie:
joanna posiada w swojej ofercie saszetki, gdzie ma kolor orzechowy brąz oraz farby multi cream kolor, gdzie też jest odcień orzechowy brąz. stąd moje pytanie. czy wychodzą na włosach tak samo? chciałam najpierw sprawdziec czy szamponetka wyjdzie , a jesli tak to nałożyć farbę. przy okazji...jak wychodzi ten kolor ( mam brąz)? jest ciemny czy odwrotnie, odpiszcie
Stary 2008-08-20, 22:27   #102
Jackie_S
Zakorzenienie

Dot.: orzechowy brąz joanna-saszetka i farba-ten sam kolor?

Na moich włosach wychodzi kompletnie inny kolor(co prawda trzymam na głowie ok.40 minut,a nie tyle,ile zalecają na opakowaniu). Dość często używam szamponetki w kolorze orzechowy brąz.Po nałożeniu wychodzi brąz z rudawym połyskiem. Z każdym myciem brąz wypłukuje się coraz bardziej i pozostaje rudy.
Jackie_S jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 23:07   #103
kasiejos
Przyczajenie

jest to normalne. orzechowe brązy zwierają miedziane pigmenty, które często jest wybić i zostają na dłużej. generalnie szamponetki nie wychodzą tak samo i to również jest normalne. pozatym odradzam joannę. spróbuj garnierem, gdyż jest on własnością l'oreala i jakościowo jest nie głupi
kasiejos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 12:02   #104
johnw57
BAN stały

Ja kiedyś położyłam szampon koloryzujący (chyba Welli) jasny brąz orzechowy na mój średnio-jasny blond srebrzysty z białawymi pasemkami (naturalny kolor) i wyszedł mi bardzo ciemny kolor o chłodnym połysku (może dlatego, że mój naturalny kolor jest bardzo srebrzysty i mam blond). No, ale jasny brąz jest dość ciemnym kolorkiem a ja o tym, wtedy nie wiedziałam. Całe szczęscie, że wypłukał się całkowicie i powróciłam do naturalnego blondu
johnw57 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 13:13   #105
melba100
Raczkowanie

Thumbs down Dot.: orzechowy brąz joanna-saszetka i farba-ten sam kolor?

hmm...zapomniałam wspomnieć że moje włosy maja tendencję do rudości. naturalny to szatyn a aktualnie mam brąz z rudą poświatą. w takim razie istnieje możliwość że farba z Joanny orzechowy brąz nie pokryje u mnie. mimo wszystko spróbuję z szamponetką i zobaczę jak może wyglądać u mnie orzechowy brąz.
chciałam wam tylko wspomnieć że robiłam kiedyś z Joanny tym nowym szamponem koloryzującym w kolorze czekoladowy brąz. wyszedł u mnie czarny a odrosty złapało na wiśniowo. zmył się troche potem ale jednak coś pozostało. tak więc dla mnie szampony koloryzujące to ściema.
a tak podoba mi sę ten orzechowy brąz......
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg orzech2.jpg (22,1 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg orzech.jpg (27,2 KB, 42 załadowań)
Stary 2008-08-21, 14:14   #106
Girl1411
Raczkowanie

Ja używałam już kilka razy szamponetki Joanny orzechowy brąz i kolor wychodził bardzo fajny. Wychodził raczej taki jak na opakowaniu, może troszkę ciemniejszy. Mój naturalny to średni/ciemny brąz.
Girl1411 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 16:54   #107
gacka
Przyczajenie

Ja jakiś czas temu używałam szamponu i odżywki koloryzującej hiszpańskiej firmy Naturaleza i Vida, świetne rezultaty i dobra cena. Ja już tego nie używam bo wróciłam do naturalnego koloru ale używa ich mój chłopak do krycia siwych włosów i też jest zadowolony z rezultatów. Szkoda tylko że można ich znaleźć wyłacznie na Allegro bo powinny być w każdym sklepie. Serdecznie polecam Wam i waszym połówkom.
gacka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 21:38   #108
daruniaa01
Wtajemniczenie

Ja uzywam "srebrnego pylu" zawsze gdy nie podoba mi sie uzyskany blond-ta farba zawsze mne ratuje. Z zoltego kurczaka robi ladne jasne wloski, nie takie szare jak na opakowaniu ale blondzik taki przybrudzony-nie bialy ani tez nie szary ani siwy po prostu taki jaki mi sie podoba moja siostra uzywala "czarnego bzu" a kolezanka "palonej kawy" i rowniez sa bardzozadowolone. Moim zdaniem super farba za grosze
daruniaa01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 13:46   #109
ankasz
Zakorzenienie

dziewczynki, pomóżcie.

Kilka razy z rzedu, od kilku miesięcy używałam farby Joanna "Gorzka czekolada" - z serii w czerwonym (bordowym) opakowaniu. W tym tygodniu obeszłam wszystkie sklepy, w których ta seria była a tu nic!
Czy to tylko przypadek, że sklepy kosmetyczne w moim mieście wycofały ze sprzedaży tą farbe czy wszędzie już wycofano? Nie orientujecie się czy w waszych miejscowościach jest ta seria?
jesli jest - to znaczy ze jeszcze nie wycofano wszedzie i bede szukać dalej, a jesli nie ma, to znaczy że juz chyba nie będzie.
Prosze o pomoc

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 11:28   #110
OhRuby
Przyczajenie

Joanna Decolor Blond - dobry produkt?

Ostatnio w drogerii znalazłam dekoloryzator firmy Joanna. Cena niska bo ok. 10zł. Podobo może on rozjaśnic nawet farbowane ciemne włosy o 4-5 tonów, specjalnie ich przy tym nie niszcząc. Wiem że jeśli chodzi o drastyczną zmiane koloru włosów to najlepszym wyjściem jest wizyta u fryzjera, ale ten produkt mnie zaciekawił. Niestety nie znam nikogo kto już tego użył. Mam farbowane ciemnobrązowe włosy i zależy mi na tym by je rozjaśnic żeby nałozyc jasniejszą farbe. Jesli juz ktoś używał tego produktu to prosze o opinie
OhRuby jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 11:56   #111
johnw57
BAN stały

Dot.: Joanna Decolor Blond - dobry produkt?

Przestroga : Nie używaj nic z Joanny i Palette. Palette miałam raz jak chciałam przyciemnić moje bardzo bardzo jasne perłowe (ale niebiałe, bo wyglądające bardzo naturalnie włosy) na jasny blond z Palette. Zniszczeń jakich mi dokonał to był szok !!! Nie wiem, co mnie podkusiło, bo zawsze robiłam dobrymi markami i profesjonalnymi. Miałam tak wiele odsłoniętych łusek włosa. Na szczęście maski pro. pomogły i nie musiałam ścinać włosów. Było to wiele lat temu. Kolot - jasny blond tak wypłukał się, że miałam straszną żółć na głowie, ale nic z tym nie robiłam, bo trwała sesja. Po sesji ku mojemu zdziweiniu ukazał się bardzo bardzo jasny blond perłowy. I całe szczęście, że ta farba tak wymyła się z moich włosów. Zaznaczam, że mój naturalny to średnio-jasny blond srebrzysty (zależy od światła).
Palette to był szajs a chcesz wypróbować Joannę. Poczytaj sobie recenzje o Joannie. Po Joannie to włosy się palą i odchodzą razem z czepkiem do pasemek. Takie opinie Joanna ma u moich niektórych koleżanek (większość koleżanek idzie do fryca bądź robi profesjonalnymi produktami).
Moja rada - pójdź do fryca, który pracuje na profesjonalnych kosmetykach, np. Loreal prof. Wtedy masz pewność, że wszystko wyjdzie dobrze i za bardzo nie zniszczysz sobie włosów.
Stary 2008-09-02, 12:09   #112
OhRuby
Przyczajenie

zdarzyło mi się kiedyś używac farb Joanny ale to bylo zaraz na początku moich eksperymentów z włosami. potem jakos tak wyszło ze zaczęłam używac innych farb. Byłam tylko ciekawa czy ten Decolor Blond działa. Szukam czegos co rozjasni moje farbowane ciemne wlosy. Lubie domowe zabawy z włosami dlatego interesuje mnie cos co moge łatwo dostac w drogerii
Stary 2008-09-02, 12:11   #113
johnw57
BAN stały

To nie używaj Joanny. To moja dobra rada. A już najlepiej byłoby, gdybyś przeszła się do sklepu fryzjerskiego i tam kupiła dobry fryzjerski dekoloryzator. Nawet np. Subriny (nie jest droga a jak kupuję farby w tym sklepie, to dziewczyny często kupują ten dekoloryzator). Nie wiem, czy jest dobry, bo ja nie dekoloryzowałam włosów.
Ale już napewno nie będzie dziadostwem typu Joanna i Palette

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2008-09-02 o 12:12 Powód: dopiek
Stary 2008-09-03, 12:27   #114
LustForLife
Rozeznanie

A są jakies fajne odcienie rudości z tego?
LustForLife jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 17:13   #115
OskaxD
Raczkowanie

mojej mamie włosy po joannie rozjasnione z ciemnego brazu na jasny blond lamaly ie i odpadaly tuż przy glowie ;/ co prawda kolor byl ladny.....

teraz uzywa wella decore do pasemek na cale wlosy i nie pali tak mocno i kolor w miare ladny wychodzi
OskaxD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 19:14   #116
OhRuby
Przyczajenie

mimo wszystko nie powstrzymałam się kupiłam joanne decolor i nałozyłam. włosy szybko rozjaśniła. co prawda przez pierwsze 2 dni były bardzo suche na końcach ale potraktowałam je dobrą odżywką i już są w porządku wg mnie mimo że marna marka to działa dobrze i mam teraz dobry podkład pod nowy kolor
Stary 2008-10-10, 20:30   #117
dziuniaaa
Zakorzenienie

Jaką wodę mają te farby blond? I o ile rozjaśniają ton?

włosy - zapuszczanie i dbanie

Edytowane przez dziuniaaa
Czas edycji: 2008-10-11 o 10:49
dziuniaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 14:45   #118
beso
Raczkowanie

kupiłam farbę Multi Cream Color, odcień 40 cynamonowy brąz. zobaczymy jak wyjdzie, jutro wielkie farbowanie.
beso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 18:51   #119
panicxxkiller
Raczkowanie

ee sory ludzie zacznijcie mysleć. farby z joanny, tymi własnie robie co jakis czas jak mam odrosty, mam świetny blond, długie włosy [50 cm] i uzywam odzywek i szamponów z matrixa, i jeszcze prostuje, włosy mają dobrą kondycje, tylko trzeba troche o nie zadbac, a te farby sa dobre tlyko trzeba wiedziec jak ich uzywać ^^te farby sa tanie bo to sama farba bez odzywki ja. np. garnier czy loreal, a co do farb tych ktore sa na zdjeciahc to robie na zmiane srebrny pył i szlachetna parłą, z poczatku sa lekko siwe, platynowe a po kilku myciach takie jak sie oczekuje :P
panicxxkiller jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 17:37   #120
rzyrafka
Zakorzenienie

Ja namiętnie używam tej szamponetki- na moich średnich blond włosach wychodzi taki jasno-lekko czerwonawy brąz, i od tej pory szukam farby która chociaz na opakowaniu miałaby zbliżony kolor, niestety nic takiego nie ma
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości