W這sy a basen - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2003-11-26, 10:24   #1
z這郾ica
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73
GG do z這郾ica

W這sy a basen

Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 powinnam u篡wa po basenie aby by造 w dobrej formie. Dodam, 瞠 mam baleja ( cz窷 w這s闚 rozja郾ianych i cz窷 farbowanych). By mo瞠 macie ju jakie wypr鏏owane produkty??? Z g鏎y dzi瘯i za odpowied. Pozdrowionka!!!
z這郾ica jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-11-26, 16:17   #2
xanka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 327
GG do xanka
Re: W這sy a basen

Mam podobny problem, tzn wlasciwie to problemu nie mam
Tez mam farbowane wlosy, rozjasniane pasemka i chodze na basen, uzywam suszarki i od czasu do czasu prostownicy. Polecam Ci pomaranczowa serie Glis Kur do wlosow suchych i zniszczonych (szampon i balsam regeneracyjny).
A ja jeszcze do ukladania uzywam brylantyny w wosku - Joanny. Nieduza ilosc rozetrzec w dloniach i przeczesac palcami wlosy, czy tez koncowki/pasma wlosow.
Dobre jest tez serum na zniszczone koncowki - Avonu.
Poki co udaje mi sie uniknac suchego siana na glowie

xanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-11-26, 19:57   #3
maja101
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 537

Czyli mo積a si spodziewa 瞠 po basenie w這sy stan si bardziej suche i nie b璠 si mocno przet逝szcza? Czy dobrze rozumuj? Te chodz na basen, ale nie zauwa篡豉m na razie takiego efektu, a nie ukrywam 瞠 bardzo by mi si to podoba這. Wymienione przez ciebie, xanko kosmetyki powoduj u mnie takie przet逝szczanie, 瞠 zar闚no serum avonu, jaki i maseczka regeneracyjna wyl康owa造 w koszu
maja101 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-11-27, 00:22   #4
xanka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 327
GG do xanka

maja101 napisa(a):
> Czyli mo積a si spodziewa 瞠 po basenie w這sy stan si bardziej suche i nie b璠 si mocno przet逝szcza?

No u mnie swego czasu tak wlasnie bylo. Ale to nie byly suche - mniej przetluszczajace sie wlosy, tylko suche - sianowate, nie dajace sie ulozyc wlosy

> Wymienione przez ciebie, xanko kosmetyki powoduj u mnie takie przet逝szczanie, 瞠 zar闚no serum avonu, jaki i maseczka regeneracyjna wyl康owa造 w koszu

Nie wszystko, co dobre dla jednych, bedzie dobre dla drugich moze po prostu to sa za ciezkie kosmetyki do Twoich wlosow? Ja pisalam o balsamie, ktory naklada sie na chwilke, na wilgotne wlosy i zaraz splukuje. A Ty uzywalas tej 3 minutowej maseczki ? Ta tez mialam, ale mialam wrazenie, ze po niej wlosy sie robia jakies sztywne (?) i przyklapniete.
Z tym serum to tez trzeba uwazac, zeby nie przedobrzyc. I wmasowywac tylko w koncowki . A no i ja nie stosuje tego po kazdym umyciu, tylko od czasu do czasu (1-2 razy/tydzien)

xanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.