Zele Jolifin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-04-20, 15:18   #1
anifil1
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Zele Jolifin

Czsc dziewczyny czy zna moze ktos zele Jolifin ??? moglybyscie sie moze podzielic waszymi wrazeniami na temat tych zeli ??? dzieki !!!!!
anifil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 16:25   #2
Madaleinee
Zadomowienie

Dot.: Zele Jolifin

a jakiś namiar na te żele? cena?
z tego co zdążyłam znaleźć jest to niemiecka firma, nie znam niemieckiego więc niestety niewiele z ich stron wnioskuję.

Madaleinee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 23:13   #3
anifil1
Raczkowanie

pobuszowalam troche na stronkach internetowych....i w sumie wydaje m isie ze ten zel jest tani tz w porownaniu do sun flower bo zel budujacy od Jolifin 30g kosztuje 15,90 euro czyli 58,83 a od Sun Flower tez 30g na polskiej str 83 zl .....opinie tez w sumie byly dobre na ten temat
myslalam ze moze ktos z was je uzywal...bo zamierzam po zrobieniu kursu kupic jakies zele ktore bylyby niesrogie a w sumie dobre zeby cwiczyc......no i chyba sie zdecyduje na te ;P

namiar jest tu ale to niemiecka stronka : http://www.german-dream-nails.com/

z tego co mi sie wydaje to nawet na nich pracuje taka jedna stylistka kolo mnie...

Edytowane przez anifil1
Czas edycji: 2010-04-20 o 23:15
anifil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 23:34   #4
frauhelga
Ordnung muss sein!

ja mialam kilka zeli z tej firmy,ale tylko jako nablyszczacze-nic o przyczepnosci do plytki ne moge powiedziec.
zele jak zele-duzo gorsze od SF na przyklad-do tego skandaliczne zachowanie dystrybutora w kwestii reklamacji lamp uv.

nie polecam-zdecydowanie!

dodam,ze jako nablyszczacze tez sie nie sprawdzily

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-04-20 o 23:39
frauhelga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 20:03   #5
monika22121979
Raczkowanie

moja osobista rad: daj sobie spokoj z tymi zelami. Sa do d... wiem, bo pracowalam na nich. Mieszkam w niemczech i wiem cos o nich,zadna szanujaca sie stylistka na nich tu nie pracuje. Na trenowanie polecam ci zele od DobrejRady. Lepiej sie trzymaja (bynajmniej na wiekszosci pazurkow moich klientek) od niejednych "markowych" zeli.
monika22121979 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 22:48   #6
joannaa32
Przyczajenie

wlasnie od roku uzywam kolorowych i sie zastanawialam nad reszta z Jolifin ale teraz zbaranialam a jakie zele od dobrej rady polecacie? do tej pory uzywalam drogich i tanich albo lcn,ibd albo buschmmana i dlatego ,szukam czegos w przystepnej canie ale dobrego ,co poradzicie?

Edytowane przez joannaa32
Czas edycji: 2012-03-16 o 20:21
joannaa32 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 07:24   #7
joannaa32
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez monika22121979 Pokaż wiadomość
moja osobista rad: daj sobie spokoj z tymi zelami. Sa do d... wiem, bo pracowalam na nich. Mieszkam w niemczech i wiem cos o nich,zadna szanujaca sie stylistka na nich tu nie pracuje. Na trenowanie polecam ci zele od DobrejRady. Lepiej sie trzymaja (bynajmniej na wiekszosci pazurkow moich klientek) od niejednych "markowych" zeli.
a ktore zele od dobrej rady polecacie?
Stary 2012-03-13, 09:11   #8
sunniva2007
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez joannaa32 Pokaż wiadomość
a ktore zele od dobrej rady polecacie?
\
jest na forum caly watek poswiecony produktom doobrej rady...
sunniva2007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 20:16   #9
joannaa32
Przyczajenie

No i jak zwykle zadnej pomocy nie uzyska sie na tym forum ,jak nie milo :-(
Co do zeli Jolifin ja uzywam ich od roku ale tylko kolorowe a od 8 lat (Lcn,IBD,PMn,) i musze powiedziec ze sa OK ,w kazdym razie nie nazekam linia kolorowa jest fajna jak i linia termozeli jest super kobiety szaleja mi na nich,french ,caly pazur jak i wzorki wyglada bajerancko ,kupilam wszystkie kolory na mesie w Düsseldorf -dodam ze dali 50 % znizki na messe i zrobilam naprawde potezny zakup.
Zastanawiam sie czy nie zakupic innych czyli do przedluzania, kolorowe sa super ale reszty jeszcze nieuzywalam

Edytowane przez joannaa32
Czas edycji: 2012-03-16 o 20:20
Stary 2012-03-17, 18:03   #10
sunniva2007
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez joannaa32 Pokaż wiadomość
No i jak zwykle zadnej pomocy nie uzyska sie na tym forum ,jak nie milo :-(
Co do zeli Jolifin ja uzywam ich od roku ale tylko kolorowe a od 8 lat (Lcn,IBD,PMn,) i musze powiedziec ze sa OK ,w kazdym razie nie nazekam linia kolorowa jest fajna jak i linia termozeli jest super kobiety szaleja mi na nich,french ,caly pazur jak i wzorki wyglada bajerancko ,kupilam wszystkie kolory na mesie w Düsseldorf -dodam ze dali 50 % znizki na messe i zrobilam naprawde potezny zakup.
Zastanawiam sie czy nie zakupic innych czyli do przedluzania, kolorowe sa super ale reszty jeszcze nieuzywalam
wiesz co, nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie to, ze jest to juz kolejny watek w ktorym jest zadawane to samo pytanie na temat zeli i-nails. Watek pt. "sklep dobra rada" jest tak obszerny, ze stanowi ciekawa lekture dla tych, ktorzy szukaja informacji na temat tych produktow.
a odpowiadajac na twoje poprzednie pytanie - zele i-nails sa fajne - czy usatysfakcjonuje cie taka odpowiedz??
sunniva2007 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości