nowa fryzurka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-11-27, 19:06   #1
agu.s
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2

nowa fryzurka

Witam
Do tej pory wydawało mi się, że chcę zapuścić włosy, ale nie bardzo mi to wychodzi. Może więc doradzicie mi jakąś fajną krótką fryzurkę pasującą do mojej twarzy. Włosy mam cieniutkie ale gdy są krotkie to jest ich dużo, do tego puszą się.Za wszelkie propozycje będę wdzięczna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif jpg.gif (26,2 KB, 5 załadowań)
Stary 2003-11-29, 15:05   #2
aniakarnicka
Raczkowanie

Re: nowa fryzurka

też mam cienkie włoski i cienkie. Zeby się nie puszyły używam kremu L'oreal out of bed. Swietny do układania krótkich włosków np. fryzurek , które Ci polecam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0007.JPG (16,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HAIR6.JPG (16,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg F5_03.JPG (10,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HAIR7.JPG (10,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 02_B.JPG (22,1 KB, 1 załadowań)
aniakarnicka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-29, 17:05   #3
agu.s
Zadomowienie

Podoba mi się ta piewsza fryzurka tylko czy aby będzie mi pasowała no i zastanawiam się czy dużo roboty z jej ułożeniem. Dzięki Aniu
Stary 2003-11-29, 17:25   #4
aniakarnicka
Raczkowanie

Po dobrym obcięciu żaden problem. Miałam ostatnio taką fryzurkę. Jak Ci pisałam do układania używałam krem out of bed (16zł), czasami lakier lub piankę. Wystarczy je potargać rękami i wystarczy. Nie jest to takie trudne, dla mnie lepsze niż szczotka i suszarka.Moim zdaniem będzie Ci w niej bardzo ładnie. Poza tym nie wszystkim jest ładnie w długich włosach, a krótkie wcale nie są mniej kobiece.Ostatnio namówiłam koleżankę na obcięcie włosów i potem była mi bardzo wdzięczna chociaż chciała zapuszczać. Miłego obcinania. Mam nadzieje że się odważysz i będziesz zadowolona.
Stary 2003-12-05, 21:32   #5
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

mysle ze ta fryzurka bylaby dla Ciebie poniewaz mysle , ze taka dlugosć wloskow jest oki!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia sz1.jpg (78,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fot1a.jpg (16,9 KB, 1 załadowań)
Stary 2003-12-05, 21:51   #6
agu.s
Zadomowienie

Bardzo dziękuję za te propozycje tylko, że ....od tego czasu jak pisałam posta zdążyłam być już u fryzjera i ściąć włoski na krótko.Jeszcze nie wiem czy jestem zadowolona bo nadal uczę się je jakoś okiełznąć. Wszystko byłoby ok tylko nie bardzo rozumiem jedno a mianowicie wciąż nie mogę trafić na fryzjera z którego byłabym zadowolona więc zmieniam za każdym razem i za każdym razem słyszę coś innego. Przed ostatnio fryzjerka mówiła, ze nie powinnam mocno cieniować włosów a przy ostatnim cięciu znowu usłyszałam, że fryzurki mają być mocno wycieniowane wtedy łatwiej jest je zapuszczać gdy sie ma takie włosy. Jak to więc jest przy wlosach cienkich, zwłaszcza, ze należę do osób które nie lubią mieć sztywnej fryzury i śrdoki do stylizacji stosuję z umiarem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg konratlezy.jpg (156,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg konradfany.jpg (153,9 KB, 3 załadowań)
Stary 2003-12-06, 11:30   #7
aniakarnicka
Raczkowanie

Ja też mam takie delikatne włoski i też nie lubię sztywnych fryzur. Przy krótkich włosach stosuję tylko krem out of bed, a przy dłuższych piankę lub spray wellaflex do układania włosów. Te środki nie usztywniają tak bardzo a fryzurka jest ładnie ułożona. Polecam jeszcze lakier do włosów wellaflex do włosów delikatnych: nie skleja i nie usztywnia za bardzo. Oczywiście im mniej takich środków tym lepiej, ale troszkę nigdy nie zaszkodzi.Na moje włosy dobrym sposobem jest mycie włosów wieczorem,czekam aż same wyschną i rano całkiem inne włoski.Rano jeszcze tylko troszkę kremu lub lakieru aby nadać kształt fryzurze i gotowe.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości