Pytanko do p. Grażynki i nie tylko :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-12-01, 08:47   #1
golabek
Wtajemniczenie

Pytanko do p. Grażynki i nie tylko :)

Witam!
Mam pytanko odnośnie kosnmetyków Kerastase.Usłyszałam ostatnio taką opinię i jestem ciekawa czy jest ona prawdziwa Fryzjerka twierdzi że te kosmetyki sa na bazie sylikonów i przez to nie nadają się do cienkich włosków ponieważ je obciążają Chciałam sobie kupić szampon zwiększający objętość tej firmy i zaczynam się zastanawiać czy warto

Gołąbek
golabek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-01, 13:09   #2
vilandra
Zakorzenienie

Re: Pytanko do p. Grażynki i nie tylko :)

WARTO!! Miałam szampon do włosów cienkich seria Resistance, co prawda go sprzedałam, ale tylko z tego powodu, że do moich farbowanych włosów bardziej mi odpowiada seria Nutritive. Mogę stwierdzić z całą odpowiedzialnością, że szampon włosów nie obciąża, wręcz przeciwnie włosów jest po nim jakby więcej, są bardziej puszyste i lepiej się układają. Polecam z czystym sumieniem. Zresztą wszystkie produkty Kerastase są, b. dobre i żadne nie obciążają włosów nawet aktualnie używana maseczka Oleo-Relax. OSTRZEGAM te kosmetyki uzależniają, każdy inny produkt użyty po nich będzie wydawał się kiepski.
vilandra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-03, 08:00   #3
golabek
Wtajemniczenie

Re: Pytanko do p. Grażynki i nie tylko :)/do Vilandry:)

Dzięki Vilandro Jednak kupię ten szamponik Możesz mi napisać co jeszcze próbowałaś z tej firmy, może jakąś odżywkę do włosków cienkich mi polecisz
Stary 2003-12-03, 13:30   #4
vilandra
Zakorzenienie

Miałam jeszcze maseczkę Kerastase Nutritive do włosów cienkich, suchych, zniszczonych (nie wiem, jakie Ty masz włosy). Włosy były po nie b. puszyste jak dla mnie nawet za puszyste, więc się przerzuciłam na maseczkę Oleo – relax i jestem z niej bardzo zadowolona. Włosy mi się po niej mniej łamią. Miałam tez Aqua – Oleum. Godna polecenia, dokładny opis przeczytasz na KW. Jednak cena.....150 zł za 4 ampułki. Z tego powodu więcej jej nie kupię. No cóż wszystko zależy od zasobności Twojego portfela
Stary 2003-12-03, 14:24   #5
golabek
Wtajemniczenie

Moje włoski są kręcone delikatne i szybko tracą puszystość przez co robią się "przyklapnięte" i wyglądają na przytłuszczone. Mam zamiar kupić sobie ten szamponik dodający objętości i zastanawiam się nad odżywką do kompletu.
Stary 2003-12-03, 14:38   #6
vilandra
Zakorzenienie

Jesli nie masz zniszczonych włosów to najlepiej będzie jak odżywka będzie z tej samej serii co szampon, do kompletu, jak napisałaś. Może uda Ci się natrafić na kompetentną fryzjerkę (co nie zdarza się często), która dobierze odpowiednie kosmetyki do Twoich włosów.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości