Nowy kolor w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2003-12-01, 09:01   #1
mirahz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Nowy kolor w這s闚

Prosze o pomoc,chcialam zmieni kolor w這s闚.Jestem naturaln ciemn blondynk,zielono-niebieski oczy,jasna karnacja,na policzkach lekki rumie(nie nawidze si w czerwieniach)ciemna oprawa oczu.W tej chwili mam blond pasemka w kt鏎ych wygl康am dobrze gdy jestem opalona,teraz twarz jest szara,nijaka,a w這sy podkre郵aj jeszcze to wra瞠nie.Bardzo prosz o dobranie mi innego koloru,moze by kilka-dobrze czuje si w pasemkach,balaja簑.Czy powinnam przefarbowa ca貫 w這sy i dopiero robi nowe pasemka czy na bazie swoich naturalnych.Mam kr鏒kie,"postrz瘼ione"w這 sy.Jakich farb u篡wa 瞠by kolor by trwa造?Farbuje w這sy sama,bo do dobrego fryzjera daleko...Bardzo prosz o pomoc .
mirahz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-12-01, 13:00   #2
aniakarnicka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69
Re: Nowy kolor w這s闚

Osobi軼ie odradzam Ci robienie baleja簑 w domu.Do tego potrzebna jest wprawna r瘯a. Lepiej samemu zafarbowa ca貫 w這sy , a potem tylko odrosty.A mo瞠 lepiej nie zmienia koloru w這sk闚 a uda si do solarium?? Na pewno lepiej nie farbowa ca造ch 瞠by jeszcze robi na tym baleja. Tego Ci stanowczo odradzam. B璠ziesz mia豉 zniszczone w這sy i ci庵貫 farbowania odrost闚.
aniakarnicka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-12-03, 08:51   #3
mirahz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Dzi瘯uje za rade.W dalszym ci庵u prosz o rady co do koloru.Zdecydowanie chc go zmieni,a obawiam si,瞠 go 幢e dobior.
mirahz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-12-03, 16:03   #4
arielka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 343

Wydaje mi si, 瞠 masz zimn tonacje (jeste typem urody lata) a pasemka masz w kolorze z這tawym blond i dlatego wydaje Ci si, 瞠 to nie pasuje i nie豉dnie wygl康a. Mo瞠sz albo przyciemni cer (ale odradzam solarium) albo rozja郾i w這sy do platynowych (pasuj do zimnych typ闚 urody) lub zmieni ich odcie na bardziej ch這dny jak捷 p逝kank (chyba Celia ma p逝kank do w這s闚 rozja郾ianych)
Stary 2003-12-05, 21:02   #5
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga

przy ciemnej oprawie oczu i Twoim kolorze oczu, powinna dobiera zimne odcienie farb, co nie znaczy 瞠 musza to by szarosci kolor gorzkiej czekolady roz鈍ietlony jasnymi pasmami, moze by w formie pasemek lub na ca這軼i i pasemka pomi璠zy, mahoniowo miedziany i rozswietlenie, to tylko kilka propozycji, mozna zrobi 豉czenie tych kolor闚 , poniewaz masz kr鏒kie postrz瘼ione w這ski to np. konce ja郾iejsze
Stary 2008-04-06, 20:11   #6
kasqaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27
Dot.: Nowy kolor w這s闚

Witam,
te chcia豉bym dosta porad
W這sy mam jasno-br您owe/ciemny blond z lekko rudawo-z這tym po造skiem. Cer mam raczej jasn, be穎w z r騜owymi policzkami, oczy ciemno niebieskie, oprawa oczu jasna -rz瘰 prawie nie wida je郵i ich nie umaluje brwi identyczne w kolorze w這s闚. Obecnie farbuj si na jasne blondy (niestety odrost zawsze z馧ty wychodzi) ale powoli ju mi si nudzi ten kolor...
Mo瞠 ktos doradzi mi jaki kolorek? Mo瞠 by nawet radykalna zmiana jestem otwarta na propozycje
kasqaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.