Podkłady Rimmel'a - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-04-21, 18:14   #1
ZielonaPlaga
Przyczajenie

Podkłady Rimmel'a

Drogie Wizażanki, używam ciągle tego samego podkładu i postanowiłam sobie kupić w koncu jakiś inny . Zaciekawiły mnie dwa podkłady Rimmela: Lasting Finish 16h.. i Renew&Lift. Jednak mam wątpliwości co do krycia.

A więc ,Wizażanki, które używały tych podkładów, czy zamaskują mi one dwa placki na policzkach [cera naczynkowa, tsa..] bez korektora?

Pozdrawiam
Stary 2010-04-21, 18:29   #2
jamestown
Avada kedavra.

Dot.: Podkłady Rimmel'a

Kwc
Stary 2010-04-21, 18:45   #3
ZielonaPlaga
Przyczajenie

Nie napisałabym tutaj, gdybym wcześniej nie sprawdzała KWC. Założyłam wątek, bo opinie są naprawdę różne czasem nawet skrajne. Więc chciałam podsumowac sobie. Ale lajcik.
Stary 2010-04-21, 19:29   #4
Alejandro
Rozeznanie

Nie, nie zatuszują bez korektora. Moim zdaniem kryją słabo, aczkolwiek Lasting Finish jest pod tym względem lepszy. Ponad to lepiej matuje (choć i tak na krótko, a bez sypkiego pudru twarz świeci się jeszcze bardziej) i przystosowuje się do karnacji. Choć niektórzy zachwalają Renew & Lift - mnie zupełnie nie przekonuje. Producent nie obiecuje matu. Jedyne, co w nim lubię to odcień. Uwielbiam krycie, więc te 2 podkłady to przeszłość. Nie powrócę już do nich. Niech spoczywają na dnie kosmetyczki ... Amen ; ))
Alejandro jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 19:36   #5
magdaaaa17
Przyczajenie

Smile Dot.: Podkłady Rimmel'a

Ja używam tego podkładu już od roku i jestem zadowolona w miare Matuje u mnie przynajmniej na jakies 5 h mam cere tłustą. Kolor mam 103 i mi sie dopasowuje do koloru cery tak nie zabardzo. Krycie ma w miare. Nie narzekamMam zamiar teraz kupic sobie inny jak mi skończy się podkład. Myśle o revlon do cery tłustej

Edytowane przez magdaaaa17
Czas edycji: 2010-04-21 o 19:37
magdaaaa17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 19:44   #6
Alejandro
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez magdaaaa17 Pokaż wiadomość
Ja używam tego podkładu już od roku i jestem zadowolona w miare Matuje u mnie przynajmniej na jakies 5 h mam cere tłustą. Kolor mam 103 i mi sie dopasowuje do koloru cery tak nie zabardzo. Krycie ma w miare. Nie narzekamMam zamiar teraz kupic sobie inny jak mi skończy się podkład. Myśle o revlon do cery tłustej
Revlon jest o niebo lepszy ; )) Nawet nie ma co porównywać. Choć i tak ostatnio mnie wkurzał i już go nie używam. Matuje na długi czas, a i zakryje też co nieco. + za bardzo szeroką gamę kolorystyczną.
Alejandro jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 20:20   #7
saks
Rozeznanie

GG do saks

Bardzo lubiłam swój Lasting Finish, zużyłam do samego końca. Chociaż był gęsty i trochę mało plastyczny, krył bardzo dobrze, jak na moje potrzeby.
saks jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 20:37   #8
tylkokasia
Moderator

Cytat:
Napisane przez ZielonaPlaga Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki, używam ciągle tego samego podkładu i postanowiłam sobie kupić w koncu jakiś inny . Zaciekawiły mnie dwa podkłady Rimmela: Lasting Finish 16h.. i Renew&Lift. Jednak mam wątpliwości co do krycia.

A więc ,Wizażanki, które używały tych podkładów, czy zamaskują mi one dwa placki na policzkach [cera naczynkowa, tsa..] bez korektora?

Pozdrawiam
Ja tam lubię te 2 podkłady. Mają fajna konsystencję, zapach, łatwo się je nakłada. Co do krycia to moim zdaniem jest ok. Nie powiedziałabym że revlon cs lepiej kryje. Z tym że jak masz moce zaczerwienienia to najlepszy będzie zielony korektor.
Co do tych podkładów z rimmel to obydwa się u mnie trzymały długo. Z tym że po r&l buzia się szybko świeci. Po lastin finish też nie jest super matowa ale puder matujący położony na ten podkład u mnie załatwia sprawę.
Jeszcze apropo revlona cs to on się dużo gorzej nakłada niż rimmel.
A i r&l ma fajne opakowanie.

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie

tylkokasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 09:25   #9
magdaaaa17
Przyczajenie

Nie jest zły podkład Rimmela Myśle o zakupie podkładu z revlona, ale mam mały problem bo niewiem jaki kolor dobrac? Myśle o 110 bo wiem, że taki odcień jest z Revlonu Bo jestem bladzioch
Stary 2010-04-24, 14:24   #10
ZielonaPlaga
Przyczajenie

Revlon też był u mnie na liście, bo widziałam że ma naprawdę dużo odcieni do zaoferowania, a mi zawsze trudno trafić w kolorek ;<. Koniec końcem nie kupiłam żadnego Rimmel'a, a zaopatrzyłam się w Panstik'a. [Szczerze, gdyby nie wizaż, to bym nie wiedziała, że takie coś istnieje ;O].
Stary 2010-04-24, 18:26   #11
burzliwa
Raczkowanie

GG do burzliwa

a ja powiem tak, moim zdaniem znaczenie ma też tutaj Twój wiek... Bo dla każdego co innego.
burzliwa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 18:46   #12
magdaaaa17
Przyczajenie

Wiem Ja mam 20 lat i jeszcze nie trafiłam na ten podkład Ciągle szukam tego odpowiedniego

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Stary 2010-04-25, 15:49   #13
Reavela
Zadomowienie

nie zakryją, aczkolwiek lasting finish jest lepszy. A na pewno już lepszy od Revlona
Reavela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 17:25   #14
saks
Rozeznanie

GG do saks

Tak mi przypomniałyście o Lasting Finish, że aż dzisiaj go sobie kupiłam. Zupełnie zapomniałam, jaki to fajny podkład. Myślałam, że 103 będzie trochę przyciemny, ale okazało się, że jest jaśniutki i chyba na lato będzie aż za Ale na razie się cieszę.
saks jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 19:56   #15
Reavela
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Tak mi przypomniałyście o Lasting Finish, że aż dzisiaj go sobie kupiłam. Zupełnie zapomniałam, jaki to fajny podkład. Myślałam, że 103 będzie trochę przyciemny, ale okazało się, że jest jaśniutki i chyba na lato będzie aż za Ale na razie się cieszę.
kurczę, moja bladolicość mnie przeraża. bo jak się opalę, to 103 mógłby być o ton, dwa, jaśniejszy.
Reavela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 11:09   #16
slonko206
Przyczajenie

GG do slonko206

Dla mnie krycie Rimmela jest bez szału, ale kolorem jak najbardziej w porządku. Mam cerę mieszaną i długo nie czekać jak zaczynam się świecić. Revlona jeszcze nie miałam, ale nie omieszkam spróbować przy następnym zakupie
slonko206 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości