PROSZĘ ODPISZCIE -Czy isnieje możliwość rozjaśnienia włosów bardzo ciemnych o kilka tonów??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-12-04, 22:18   #1
Eksia
Przyczajenie

Wyślij wiadomość przez ICQ do Eksia GG do Eksia Wyślij wiadomość przez Yahoo do Eksia

PROSZĘ ODPISZCIE -Czy isnieje możliwość rozjaśnienia włosów bardzo ciemnych o kilka tonów???

MAm naprawdę ogromną prośbę czy isnieją jakieś domowe maseczki czy płukanki(PRÓCZ RUMIANKU) którę pomogą mi w osiągnięciu celu-rozjaśninia o pare tonów.Cz jest taka szasa ??? prosz
Eksia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-12, 11:58   #2
kamila22
Raczkowanie

GG do kamila22
Re: PROSZĘ ODPISZCIE -Czy isnieje możliwość rozjaśnienia włosów bardzo ciemnych o kilka tonów???

tylko rozjasniacz! najlepiej "joanny " lub venity
kamila22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-12, 13:52   #3
babi
Raczkowanie

Re: PROSZĘ ODPISZCIE -Czy isnieje możliwość rozjaśnienia włosów bardzo ciemnych o kilka tonów???

Z "Joanną" trzeba BARDZO uważać!Moje dwie koleżanki tak spaliły sobie nią włosy,że po prostu odpadły(włosy,nie koleżanki)! Dobrze,że robiły sobie tylko pasemka!A podobno nie przekroczyły czasu działania podanego w instrukcji.Lepiej idź z tym do dobrego fryzjera.
babi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-12, 15:23   #4
koculek
Zakorzenienie

Zgadza się Joanna bardzo silinie działa. Sama mam ciemne brązowe włosy i 2 lata temu na własną rękę nałożyłam Joannę. Po ustalonym czasie włosy mi tak parowały, ze czym prędzej zabrałam się za płukanie. Efekt? Opłakany. Nastepnego dnia nałozyłam farbę blond, ale nie podobało mi się i pofarbowałam na swój naturalny kolor. Włosy cierpią mi po tym do dziś. Jak poszłam do fryzjera powiedział mi ze jak bardzo chcę byc blondynką to tylko poprzez pasemka i to wykonywane co jakiś czas u fryzjera. (moja kuzynka zastosowała tę metodę i w pół roku stała się blondynką). Ale chociaz juz wiem, że jako brunetka wyglądam bardziej interesująco i juz mnie nie pokusi aby tak drastycznie eksperymentować
Stary 2003-12-12, 15:58   #5
kamila22
Raczkowanie

GG do kamila22

nie wiem dlaczego macie takie złe zdanie o rozjasniaczach "JOANNY" ja rozjasniałam nimi wiele razy włosy i to jednego dnia nawet dwukrotnie i nic z włosami mi sie nie działo oprócz tego ze były przesuszone,zadnych parowań,zadnych nadzwyczajnych zniszczeń! poprostu suche włosy tak jak po farbach i nic wiecej
ale wiem ze to jedyny rozjasniacz na ciemne włosy który choć troche rozjaśnia
kamila22 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości