Fatalny kolor w這s闚!!!-ajuto!!! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2003-12-06, 21:36   #1
Senorita
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 124

Fatalny kolor w這s闚!!!-ajuto!!!

Kochana pani Gra篡nko!!!Mam wieeeelki problem!Jestem naturaln brunetk,mia豉m br您owo-blond baleyage,kt鏎y postanowi豉m zamalowa na ciemno.Pani fryzjerka malowa豉 mi w這sy farb firmy Indola kolor czerwona czer i mia wyj嗆 czarny na ciemnych w這sach,a na rozja郾ianych ciemna wi郾ia(tak przynajmniej m闚i豉),tymczasem mam ca陰 g這w fioletowaw,a w s這鎍u wygl康am jak gotowany buraczekMalowa豉m w這sy tydzie temu,kiedy znowu b璠 mog豉 biec na malowanie?Czy farba ciemny br您 pokryje te paskudne 郵iwkowe odcienie?RATUNKU wygl康am w nich staro i po prostu brzydko!!!Jakim kolorem mam malowa w這sy 瞠by to przykry???
Senorita jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-12-09, 21:22   #2
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga
Re: Fatalny kolor w這s闚!!!-ajuto!!!

trudno mi powiedziec , jaka farba z detalu pokryje , ale z ciemnym brazem nie powinno by problemu. jezeli wloski nie sa mocno zniszczone to mozesz zafarbowac, bo ciemne kolory nie sa rozcienczane mocna woda utleniona
Stary 2012-04-08, 20:04   #3
Katrinnaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Fatalny kolor w這s闚

Trzy dni temu by豉m u fryzjera moim kolorem by jasny blond dlatego przy odro軼ie chcia豉m dorobi kilka refleks闚 jasno br您owych 瞠by blond wygl康a naturalniej w rezultacie fryzjerka rozja郾i豉 mi odrost i doda豉 du穎 ciemnych pasemek br您owych co wygl康a fatalnie w這sy wygl康aj jakby by造 siwe z czarnymi pasemkami chod fryzjerka twierdzi豉 ,ze na這篡豉 jasny br您 . Nie wiem co mam robi poniewa w這sy wygl康aj bardzo tragicznie wszyscy znajomi m闚i mi 瞠bym co z tym zrobi豉 bo wygl康a to tragicznie dzwoni豉m do tej fryzjerki a ona m闚i ,ze niezbyt wiele da si z tym zrobi m闚i ,瞠 mo瞠my to rozja郾i lecz boje si ,瞠 te w這sy po prostu mi si skrusz lub zrobi si jakie 鄴速e. Pooomooocy!
Katrinnaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.