Uwaga ! Darmowa koloryzacja dla Wizażanek w Akademii L'Oreal Professionnel ! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-05-08, 08:06   #31
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!

Dot.: Uwaga ! Darmowa koloryzacja dla Wizażanek w Akademii L'Oreal Professionnel !

Cytat:
Napisane przez Ceith Pokaż wiadomość
A jak jest z wyborem koloru? Oni go wybierają, czy my?
wspolnie
super_karo jest offline  
Stary 2010-05-11, 12:05   #32
vicky80
Raczkowanie

Dot.: Uwaga ! Darmowa koloryzacja dla Wizażanek w Akademii L'Oreal Professionnel !

Minęły ok. 2tygodnie od farbowania a kolor nadal rudo-czerwony, a jak zapewne wiecie to jest jeden z najtrudniejszych w utrzymaniu kolorów, normalnie mi się zmywały, więc nadal jestem zadowolona z efektu

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez kaainis Pokaż wiadomość
A w Gdańsku jaki adres?
Długie ogrody ileś tam 40 czy coś koło tego. w akademii loreala obok liceum ekonomicznego.
Stary 2010-05-11, 12:23   #33
blue_bee
Przyczajenie

vicky80 a mogłabyś wrzucić jakieś zdjęcie swojego koloru? i jaki miałaś kolor wyjściowy?

i jeszcze pytanie do dziewczyn które już brały w tym udział - były na tym spotkaniu osoby które zostały odrzucone przed farbowaniem? np. miały alergię na farbę? czy może wszystkie obecne a spotkaniu zostały pofarbowane?
blue_bee jest offline  
Stary 2010-05-11, 15:54   #34
plywok
Zakorzenienie

ja byłam w niedziele na spotkaniu ale nawet na włosy nie poopatrzyli tylko wzielii numer telfonu. no i się nie odzywają ;( a tak liczyłam na farbowanie bo potrzebuje akurat

(;
plywok jest offline  
Stary 2010-05-11, 18:46   #35
Kociak85
Zadomowienie

Ja też byłam na spotkaniu, ale akurat mnie odrzucili. Powiedzieli, żebym najpierw sobie zregenerowała włosy, bo są bardzo słabe i że i tak nie uzyskaliby tego efektu, którego ja się spodziewałam (ostatnio po długoletnim rozjaśnianiu przerzuciłam się na farbę i na razie mam takie rudawy-blond, a chcę docelowo zejść do blondu). Ale ile w tym prawdy... ciekawe czy jakbym im za to płaciła, to tak samo by powiedzieli?
Stary 2010-05-12, 12:51   #36
Veronic
Wtajemniczenie

Dziś zadzwoniłam i umówiłam się na piatęk w poznaniu Pani się mnie pytała czym farbowałam włosy, to powiedziałam , że nie pamiętam heh;P tak zapobiegawczo, żebym od razu nie została zdyskwalifikowana;P

zobaczymy jak to będzie)
Veronic jest offline  
Stary 2010-05-12, 13:15   #37
Bridged
Przyczajenie

Hej,

ja również jestem z Poznania i zamierzam popołudni zadzwonić;-) powiedz mi gdzie w Poznaniu umawiają??
Pozdrawiam
Bridged jest offline  
Stary 2010-05-12, 13:47   #38
Veronic
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Bridged Pokaż wiadomość
Hej,

ja również jestem z Poznania i zamierzam popołudni zadzwonić;-) powiedz mi gdzie w Poznaniu umawiają??
Pozdrawiam
są 2 godziny do wyboru , 15 lub 17, wybrałam 15, a adres to ogrodowa 17 ) strasznie bym chciała żeby mnie wybrali do tego farbowania;P
Veronic jest offline  
Stary 2010-05-12, 14:29   #39
Bridged
Przyczajenie

hmmmm szkoda akurat w maju pracuję do 16.30 ale od czerwca do 16 więc może uda mi się w czerwcu;-)bo jak dobrze spojrzałam do 22 czerwca są w Poznaniu. Też jestem ciekawa czy moje włosy będą nadawały się do farbowania. Wcześniej wiele razy farbowałam włosy ale zawsze w brązach;-)
Bridged jest offline  
Stary 2010-05-13, 13:26   #40
ewewe89
Raczkowanie

Ja byłam na spotkaniu w tę niedziele we Wrocławiu i dziś miałam farbowanko i jestem zadowolona z efektu Dobrano mi kolor nieodbiegający za bardzo od mojego naturalnego brązu, troszeczkę ciemniejszy. Więc jest super
ewewe89 jest offline  
Stary 2010-05-13, 16:28   #41
anecina
Przyczajenie

A wiecie może jaki jest odstęp czasu miedzy tym szkoleniem a farbowaniem?
Czy możemy sobie sami wybrać termin farbowania?
Jutro mam szkolenie w Wawie i zastanawiam sie czy dużo osób odrzucają.
Mam krecone włosy które sa do tego przesuszone.
anecina jest offline  
Stary 2010-05-13, 19:58   #42
ewewe89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez anecina Pokaż wiadomość
A wiecie może jaki jest odstęp czasu miedzy tym szkoleniem a farbowaniem?
Czy możemy sobie sami wybrać termin farbowania?
Jutro mam szkolenie w Wawie i zastanawiam sie czy dużo osób odrzucają.
Mam krecone włosy które sa do tego przesuszone.
Ja na szkoleniu byłam w niedziele i wtedy już wiedziałam, że będę miała farbowane włosy w czwartek. Można sobie wybrać termin, ale troszkę był z tym problem, bo te szkolenia odbywają się tylko od godziny 10 do 14 i w tym czasie musisz być dostępna w danym dniu. Tak było we Wrocławiu, ale tu ta akcja trwała tylko niecały tydzień.
ewewe89 jest offline  
Stary 2010-05-14, 15:55   #43
Veronic
Wtajemniczenie

hurra! zwrócili na mnie uwagę.:P babka się tylko mnie zapytała : chce Pani być bardziej ruda? a ja na to: tak!!, sprawdziła mi końcówki, a że w ogóle nie są rozdwojone i zniszczone., to mnie zapisali na 1 czerwca ( prezent na dzień dziecka)
wszystkie terminy wcześniejsze zawalone
jest tylko problem z godziną ,bo była dostępna tylko 10:30, a ja mam praktyki do 13:30 w szpitalu .hmmm więc będę miała lekki problem:P oby tylko dało się to załatwić

Ps miałam przewagę nad innymi dziewczynami, bo tylko ja byłam ruda na niektóre w ogóle nie zwrócili uwagi

jeszcze 2 tyg chodzenia z odrostami brrr
Veronic jest offline  
Stary 2010-05-17, 06:58   #44
Alyczja
Raczkowanie

W Gdansku gdzie to jest? ;p
Alyczja jest offline  
Stary 2010-05-17, 16:35   #45
cherry_killer
Rozeznanie

Ktoś zapisywał się już może na Rzeszów?
cherry_killer jest offline  
Stary 2010-05-17, 17:05   #46
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
hurra! zwrócili na mnie uwagę.:P babka się tylko mnie zapytała : chce Pani być bardziej ruda? a ja na to: tak!!, ....
Ja idę na pierwsze spotkanie w piątek 21ego na 15tą.
Też farbuję się na rudo Chcę mieć "naturalny" rudy.
Daj znać potem jak Ci wyszło - jestem strasznie ciekawa!

PS. Czy ktoś wie może ile Inoa kosztuje w salonie?
Stary 2010-05-17, 19:48   #47
shilla
Raczkowanie

A duzo osób odpada bo ocenie wlosów ? Ja mam bardzo gęste wlosy , duzo farby pochlaniają - jak myślicie jest sens sobie glowę zawracac?
Zapisywal się ktoś już na Torun?
shilla jest offline  
Stary 2010-05-18, 17:24   #48
shilla
Raczkowanie

Dzwonilam dzis. w niedziele spotkanie organizacyjne.
Ciekawe
shilla jest offline  
Stary 2010-05-18, 22:01   #49
melissa89
Wtajemniczenie

a ja już jestem po i bardzo polecam, mam kolor bardzo naturalny i zbliżony do tego co miałam, ale włosy przede wszystkim są jednolite na całej długości, a miałam jeden odrost mój naturalny i drugi, który mi stworzyła farba, jaką ostatnio malowałam no i ogólnie miałam różne kolory na głowie ;P a wyszło naprawdę super, włosy są też miękkie w dotyku, łatwiej się rozczesują, jedynym minusem jest to, że spędziłam tam razem około 4 godzin... ale myślę, że warto ten czas poświęcić
Stary 2010-05-18, 23:07   #50
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez melissa89 Pokaż wiadomość
a ja już jestem po i bardzo polecam, mam kolor bardzo naturalny i zbliżony do tego co miałam...
Jakim kolorem miałaś farbowane? Jakim wcześniej?
Możesz opisać ten proces - czym technicznie różni się od normalnej koloryzacji? Co tak długo trwa? Czy oni tylko wysuszą byle jak głowę i wypad, czy modelują jak się chce?
Stary 2010-05-19, 19:02   #51
melissa89
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Jakim kolorem miałaś farbowane? Jakim wcześniej?
Możesz opisać ten proces - czym technicznie różni się od normalnej koloryzacji? Co tak długo trwa? Czy oni tylko wysuszą byle jak głowę i wypad, czy modelują jak się chce?
hmm... wiesz co trudno mi powiedzieć jaki to był kolor dlatego, że oni go konkretnie nie nazywali, oni posługują się numeracją, którą fryzjerzy znają, natomiast my nie za baardzo a mój kolor włosów to taki jasny brąz, tak jak już pisałam bardzo zbliżony do poprzedniego, może nieco ciemniejszy, tyle że mam teraz całą głowę jednolicie pomalowaną nie tak jak wcześniej po zabiegach domowych:P ogólnie oni dobierają Ci kolor do tego, który masz najciemniejszy na głowie, Pani chciała mi zrobić inny, no ale ze względu na to, że końcówki miałam ciemne, musiała zrobić taki, jaki zrobiła do wyboru są też odcienie chłodne i ciepłe, Pani doradza i pyta w jakich lepiej się czujesz

całej techniki malowania nie będę Ci tu opisywać, bo nie widzę sensu a trwa to długo z tego względu że jest to szkolenie dla fryzjerów, jak ja przyszłam to część teoretyczna jeszcze trwała no i musiałam poczekać, może po godzinie się mną zajęto, no i Pani podczas tej koloryzacji tłumaczy fryzjerom jak aplikuje się farbę na włosy tą nową metodą itd... fryzjerzy podchodzą, obserwują wszystkie kroki po kolei, bo sama w sobie koloryzacja żeby była przeprowadzana w salonie na pewno by tyle nie trwała 35 min siedzisz z farbą, później jest malaksacja bez dodatku wody, a następnie z wodą no i zmycie farby też trochę trwa

włosy normalnie suszą, trochę modelują na okrągłą szczotkę, ale nie wg Twoich życzeń, bo nie mają na to czasu

mam nadzieję, że rozwiałam Twoje wątpliwości, jak coś to pisz
Stary 2010-05-19, 22:08   #52
marta200
Raczkowanie

ja byłam w akademii loreal wczoraj
jestem zadowolona z efektu (farba była nakładana na sprany bursztyn, teraz mam kolor rudy wpadający w czerwony)
farba nie ma uciążliwego zapachu, włosy są po niej mięciutkie i błyszczące
jestem zadowolona z efektu i ciekawa ile taka koloryzacja kosztuje w salonie-może się skuszę
marta200 jest offline  
Stary 2010-05-19, 22:59   #53
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez melissa89 Pokaż wiadomość
... oni posługują się numeracją, którą fryzjerzy znają, natomiast my nie za baardzo .....

....oni dobierają Ci kolor do tego, który masz najciemniejszy na głowie, Pani chciała mi zrobić inny, no ale ze względu na to, że końcówki miałam ciemne, musiała zrobić taki, jaki zrobiła....

...włosy normalnie suszą, trochę modelują na okrągłą szczotkę, ale nie wg Twoich życzeń, bo nie mają na to czasu.....
Eeee... To do kitu. Nie wiem jeszcze czy pójdę. Mój TŻ stwierdził, że nie mam co iść bo jeszcze się nie narodził taki fryzjer, który by mi dogodził - szczególnie pod kątem koloryzacji.

Ja się akurat na tej numeracji dobrze znam bo robię często (sobie i koleżankom) profesjonalnym L'Orealem, czasem zdradzając go ze sklepowymi farbami.

Hmmm... trochę mnie zniechęca fakt że kolor "dociągają" do najciemniejszych partii włosa a nie odwrotnie. Ja wolę troszkę jaśniej niż ciemniej. Interesuje mnie rudy, ale nie jakiś czerwony albo pomarańczowy.
Nie wiem sama...

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-05-19 o 23:03
CocoPoznan jest offline  
Stary 2010-05-20, 23:56   #54
melissa89
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Eeee... To do kitu. Nie wiem jeszcze czy pójdę. Mój TŻ stwierdził, że nie mam co iść bo jeszcze się nie narodził taki fryzjer, który by mi dogodził - szczególnie pod kątem koloryzacji.

Ja się akurat na tej numeracji dobrze znam bo robię często (sobie i koleżankom) profesjonalnym L'Orealem, czasem zdradzając go ze sklepowymi farbami.

Hmmm... trochę mnie zniechęca fakt że kolor "dociągają" do najciemniejszych partii włosa a nie odwrotnie. Ja wolę troszkę jaśniej niż ciemniej. Interesuje mnie rudy, ale nie jakiś czerwony albo pomarańczowy.
Nie wiem sama...
hmm.. no jak uważasz, ja szczerze polecam, po tym skusiłabym się może nawet na koloryzację w salonie, bo podoba mi się ta nowa metoda tylko że akurat u mnie jak patrzyłam w takim jednym z droższych salonów, kosztuje na włosy półdługie 160 zł, a na długie 180, jak dla mnie to całkiem sporo...

hmm.. no widzisz to fajnie, bo ja to nie zczaiłam zbytnio co mi tam namieszali, bo oni tymi numerkami tylko się posługują, a to mieszać też w odpowiednich proporcjach trzeba, no i dla mnie to było trochę skomplikowane

tak kolor dobierają do najciemniejszej partii włosów, ogólnie tą metodą możliwe jest rozjaśnienie o 3 tony, ale to wymagałoby więcej czasu, a oni go nie mają, dlatego tak robią...

myślę, że mimo wszystko na spotkanie informacyjne warto pójść i w ogóle się dowiedzieć, czy by Cię wzięli no i u mnie było tak, że już na spotkaniu informacyjnym Pani dobierała kolory, żeby później nie tracić czasu, wprawdzie już w dzień koloryzacji po dokładniejszym obejrzeniu włosów w świetle dziennym jednak stwierdziła, że musi pomalować trochę ciemniejszym, no ale w każdym razie już podczas spotkania można się dowiedzieć, jaki mniej więcej Ci zrobią kolor i zadecydować, czy chcesz czy nie

Edytowane przez melissa89
Czas edycji: 2010-05-21 o 00:01
melissa89 jest offline  
Stary 2010-05-21, 07:51   #55
Kakusia
Zakorzenienie

Hmmm zainteresowała mnie ta koloryzacja
Ale mam troszkę pytań:
- czy jakbym poszła jakieś 2 tyg po porodzie to mogą mnie z tego powodu odrzucić? że niby hormony szaleją etc.... (włosy mam zdrowe, nie zniszczone i lśniące)
- czy koloryzacja u każdej z Was trwała tak długo? (4h to przy niemowlaczku mnie dyskwalifikuje...)
- a jakbym wzięła też mamę, która ma siwe włosy i od doooobrych paru lat farbuje sklepowymi L'orealami na blond - to gdyby została wybrana to machneliby Jej blond prawda?

Nasza Córunia

Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline  
Stary 2010-05-21, 15:18   #56
melissa89
Wtajemniczenie

nie orientuję się, czy to jakiś problem, że będziesz po porodzie, ale nie sądzę, bo skąd oni mają to wiedzieć w sumie a pytań tego typu nie zadają wybierają do tej koloryzacji tylko pod względem oceny włosów, tak mi się wydaje

u mnie i u mojej siostry trwała 4h, byłam tam od 10.15 do około 14, nie pamiętam dokładnie, o której zaczęli malować, bo tak jak mówiłam sporo czasu trwało jeszcze szkolenie teoretyczne, aha i zaznaczam, że włosów nie mam długich tylko mniej więcej do ramion... więc nie wiem, ile to trwa na dłuższe:P

jeśli mama maluje na blond, to myślę, że zrobili by jej blond, ale expertem nie jestem:P

Edytowane przez melissa89
Czas edycji: 2010-05-21 o 15:19
melissa89 jest offline  
Stary 2010-05-21, 17:31   #57
latinka
Zadomowienie

GG do latinka

A mnie nie zakwalifikowali. Powód: pozostałości pasemek. Fryzjer wytłumaczył mi, iż celem jest uzyskanie jednolitego koloru i odrzucił wszytskie Panie z pasemkami, brunetki z mega rozjaśnianymi włosami- no chyba że chciałyby uzyskać kolor ciemny a nie blond etc
latinka jest offline  
Stary 2010-05-21, 17:55   #58
CocoPoznan
Rozeznanie

Jestem świeżo po pierwszym spotkaniu.
Umówili mnie na 8.06, ale nie jestem na 100% pewna czy pójdę, bo powiedzieli że kolor na poziomie 7 nie wyjdzie bo za jasny, kiedy ja mam farbowane 8ką Ciekawe...
Niestety dla fryzjerów jestem niemiłosiernie wymagającą klientką, więc mam sceptyczne podejście.
Aha, mam włosy gęsty, do podbródka, kolor jednolity.
Wybierali bardziej krótkie niż długie włosy i właśnie jednolity, bez pasemek. Kolor dopasowują bardziej pod odrost, niż co się już ma. Najwyżej refleks mogą zmienić. Czyli opłaca się, jak ktoś chce wrócić do naturalnych.
Ja nie chcę.
Stary 2010-05-21, 18:02   #59
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!

Cytat:
Napisane przez latinka Pokaż wiadomość
A mnie nie zakwalifikowali. Powód: pozostałości pasemek. Fryzjer wytłumaczył mi, iż celem jest uzyskanie jednolitego koloru i odrzucił wszytskie Panie z pasemkami, brunetki z mega rozjaśnianymi włosami- no chyba że chciałyby uzyskać kolor ciemny a nie blond etc
Ja mialam pasemka i mnie przyjeli
super_karo jest offline  
Stary 2010-05-21, 18:17   #60
latinka
Zadomowienie

GG do latinka

Cytat:
Napisane przez super_karo Pokaż wiadomość
Ja mialam pasemka i mnie przyjeli
To pewnie zależy od fryzjera.
Poza tym ja chciałam zostać przy rudym a pasemka mam brązowe. Pewnie jakbym chciała brąz uzyskac to tez by mnie przyjęli...
latinka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
koloryzacja, l'oreal, professionnel

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości