CZY MOŻNA ROZJAŚNIC JUŻ ZAFARBOWANE WŁOSY??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-12-12, 10:44   #1
Eksia
Przyczajenie

Wyślij wiadomość przez ICQ do Eksia GG do Eksia Wyślij wiadomość przez Yahoo do Eksia

CZY MOŻNA ROZJAŚNIC JUŻ ZAFARBOWANE WŁOSY???

MIAŁAM CIEMNO ALE TO CIEMNO BRĄZOWE WŁOSY ZAFARBOWAŁAM NA CIMNĄ WIŚNIE I MAM TERAZ PRAWIE CZARNE Z DELIKATNYM ODCIENIEM CZERWIENI.CHCIAŁABYM TERAZ ZROBIĆ CZERWONE/BORDOWE PASEMKA ALE ŻEBY JE ZROBIĆ MUSIAŁABYM ROZJAŚNIC.CZY MOGĘ I JAKI ROZJAŚNIACZ O ILE TONÓW ???ŻEBY CZERWONY CHWYCIŁ DZIĘKUJĘ
Eksia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-12, 11:18   #2
kamila22
Raczkowanie

GG do kamila22
Re: CZY MOŻNA ROZJAŚNIC JUŻ ZAFARBOWANE WŁOSY???

witam!
ja miałam podobny problem chciałam z czarnych farbowanych włosów uzyskać blond pasemka ...próbowałam wszystkich rozjasniaczy dostepnych na rynku.--wiec moge ci dać kilka rad!
1.jezeli rozjasniac to tylko rozjaśniaczem "JOANNA DO PASEMEK I BALEJAGU> rozjasnia o 5-6 tonów albo rozjaśń. VENITA.To jedyne co rozjaśna ciemne kolory
ale na pewno musisz rozjaśniacz nałożyć 2 razy bo za pierwszym ci nie rozjaśni.
2.Są dostepne tez od niedawna joanna AVANGARDE do pasemek czerwonych (koszt okolo 9zł)podobno czerwone pasemka biorą na czarne i ciemne włosy odrazu!!!!!! ale nie próbowałam jeszcze
kamila22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-12, 11:25   #3
kamila22
Raczkowanie

GG do kamila22

a tu masz link do tych farb do pasemek które nie musza byc przed tym odbarwiane do uzyskania czerwonych pasemek

http://www.joanna.pl/produkty/avanga...st/default.asp
kamila22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-12, 22:03   #4
Eksia
Przyczajenie

Wyślij wiadomość przez ICQ do Eksia GG do Eksia Wyślij wiadomość przez Yahoo do Eksia

Dziękuję Wam wszystki za udzielenie rady, jestem naprawde wdzięczna Właśnie dzisiaj dowiedziałam się o tej farbie z joanny do pasemek(itensywna czrwień)i chyba spróbuję.Nałoży mi kuzynka ją i wam napiszę jak u mnie wyszło.Jestem taka cikawa zawsze chciałam mieć takie kolorowe wloski -)-) -) 100-krotne dzięki
Eksia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości