kosmetyki do w這s闚 blond - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2003-12-15, 15:50   #1
UlaM
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 67

kosmetyki do w這s闚 blond

Czy mo瞠cie poleci mi kosmetyki do piel璕nacji w這s闚 blond wzmacniaj帷e kolor np. jakie szampony, od篡wki, p逝kanki (np. mo瞠 jakie zio豉?)...
UlaM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-12-18, 10:37   #2
UlaM
Raczkowanie

Re: kosmetyki do w這s闚 blond

czy naprawd nikt niczego takiego nie u篡wa, ani o czym takim nie s造sza ? (opr鏂z Timotei - kt鏎y nie dzia豉)...
Stary 2003-12-18, 11:21   #3
palomino
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 165

Czesc corko marnotrawna
Sama sie kiedys za czyms takim rozgl康alam bo ciekawa bylam co to da dla moich blond kudelkow
I co nastepuje: wiem ze Nivea (chyba nivea albo wella albo obie firmy naraz) ma specjalny szampon do piel璕nacji w這s闚 siwych i blond - chroni帷y kolor jak si zdaje. Niestety przy spojrzeniu na odwrotn strone opakowania (czyli sklad ) okazalo sie ze na pierwszych miejscach najsilniejsze detergenty - zniechecilo mnie to skutecznie do kupna bo wlosy musze myc czesto, a z doswiadczenia wiem ze taki zestaw "skladnikow" im szkodzi i wysusza.
Za to jest cala masa szamponow rumiankowych - niekoniecznie Timotei ktory mi tez nie sluzyl (vide ocena ) Albo takie plukanki ziolowe z rumianku mozna zrobic (wiem ze moja znajoma w ten sposob rozjasnia - chociaz u niej ten kolor wychodzi srednio ciekawy)

to tyle mi przyszlo do glowy bo mozg od samego rana mam zdechly

bry dzionek wszystkim blondynkom i nie tylko
Stary 2003-12-18, 14:41   #4
UlaM
Raczkowanie

Cze嗆... ten szampon to chyba by豉 wella - Silver, - ochyda, niestety pr鏏owa豉m, po umyciu w這sy robi造 si sztywne, bez od篡wki nie mog豉m w這篡 grzebienia, a poza tym mia niwelowa 鄴速y odcie w這s闚 - niestety bez efektu. Kompletne dno. P逝kanki z rumianku te pr鏏owa豉m, ale po niej jasniejsze (raczej 鄴速awe) to zrobi造 si tylko ko鎍e w這s闚, a reszta mia豉 kolor raczej rudawy.
No i klops, co dalej? Mo瞠 kto ma jeszcze jaki pomys...B璠 wdzi璚zna za ka盥 wskaz闚k.
Pozdrawiam wszystkich czytaj帷ych m鎩 w徠ek...
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.