"Osiwianie" w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2003-12-20, 20:30   #1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

"Osiwianie" w這s闚

Witam. M鎩 (ot騜 jestem facetem :P) problem polega na tym, 瞠 chcia豚ym sobie zmieni kolor w這s闚 na mo磧iwie najbardziej bia造 jak to mo磧iwe, ale (jak to facet) nie mam 瘸dnego poj璚ia w tych sprawach. Help
avatar jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-12-21, 11:50   #2
koko
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 644
GG do koko
Re: "Osiwianie" w這s闚

witaj.
po pierwsze-jaki jest naturalny kolor Twoich w這s闚? je郵i ciemny, to b璠zie k這pot.je郵i jeste blondynem, to w這sy trzeba b璠zie jeszcze utleni, a potem potraktowa specjalnym szamponem, kt鏎y usuwa 鄴速awy odcie, jaki przybieraja rozja郾iane w這sy.taki szampon robi wella, nazywa si regenal, mo積a go kupi w rossmanie za ok.19z.wiem, 瞠 sam rossman produkuje ta雟zy odpowiednik tego szamponu.tego jednak nie u篡wa豉m.sprawa polega na tym, 瞠 nadaje on w這som taki szaro-srebrzysty odcie.je郵i po這篡my go za du穎, albo b璠ziemy zbyt d逝go trzyma, w這sy zrobi si filetowo-niebieskie.
najlepiej jednak utleni w這sy u fryzjera, a potem ju we w豉snym zakresie u篡wa takiego szamponu.z utlenianiem jest sporo roboty i k這potu, sama si tego podj窸am rok temu, wi璚 wiem,tym bardziej 瞠 w這sy mam raczej ciemne.
musisz te liczy si z tym, 瞠 w這sy si zniszcz, ale w przypadku faceta nie ma to chyba a takiego znaczenia, bo mo瞠sz je przecie obci望.zak豉dam, 瞠 nie masz w這s闚 do pasa.
篡cz powodzenia.
koko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-12-21, 14:45   #3
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Wielkie dzi瘯i, mam jednak jeszcze jedno pytanie zwi您ane z odpowiedzi (mas這 ma郵ane ). Kolor w這s闚 to oficjalnie bl康, ale jak dla mnie to troche ciemny. Chcia豚ym wiedzie na jaki efekt mog liczy. Z g鏎y dzi瘯i.
avatar jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-12-21, 16:14   #4
koko
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 644
GG do koko

ja jestem 鈔edni szatynk i po pierwszym utlenieniu wygl康a豉m szczerze m闚i帷 fatalnie-w這sy 鄴速e jak u kurczaka.nie pami皻am ju ile razy musia豉m powt鏎zy utlenianie(oczywi軼ie w odst瘼ach czasowych, nie raz po razie), 瞠by w這sy zrobi造 si bia貫.pami皻am jednak, 瞠 u篡wa豉m do tego celu farby silnie rozja郾iaj帷ej pallete, kolor nazywa si chyba popielaty blon, a na zdj璚iu modelka mia豉 srebrzysto-bia貫 w這sy, nie 鄴速awe.
w pewnym przybli瞠niu mo積a oszacawa jaki kolor w這sy przybior po dekoloryzacji, bo z regu造 utleniaj帷e farby rozja郾iaj o 4-6 ton闚.
wa積e jest te 瞠by utleniacz na這篡 r闚nomiernie, bo w przeciwnym razie w這sy b璠 w ciapki.
a swoj drog:jak teraz wspominam co jeszcze zupe軟ie niedawno wyprawia豉m z w這sami, to my郵, 瞠 jestem nienormalna.ale przynajmniej mam do鈍iadczenie w dekoloryzacji i mog co doradzi.
koko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-12-22, 13:14   #5
serenite
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17
GG do serenite

ZR笅 SOBIE SZPACZKA!!! TACY FACECI - TO DOPIERO MAJ BRANIE U BABECZEK!!!
serenite jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:11.