Moje w這sy zmieni造 kolor:( - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-04-24, 14:19   #1
Karola8
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

Moje w這sy zmieni造 kolor:(

Witam Dziewczyny Potrzebuje nietyle pomocy co wyjasnienia co stalo sie z moimi wlosami. Od dziecinstwa mialam piekny ciemny kolor wlosow, ciemny braz podchodzacy prawie pod czern. Niestety nie potrafilam tego docenic i zaczelam eksperymentowac z blondami. Rozjasnialam wlosy tak,ze stalam sie farbowana blondynka. Meczylam tak te moje biedne wlosy ok 2 lata. Wlosy staly sie nieciekawe, cienkie, zniszczone. Od jakichs 3 lat stalam sie wlosomaniaczka, uzywalam juz chyba wszystkiego co znalazlam na wizazu Moj problem polega na tym, iz moje wlosy zmienily swoj kolor. Zawziecie od pewnego czasu omijam fryzjera, przestalam zupelnie farbowac, chcialam wrocic do natury, ale to co odrasta na mojej glowie to nie moje wlosy Wygladaja jakby calkowicie stacily swoj pigment. Odrasta mi jakis braz, ale taki jasny, mysi. Nie wiem co sie stalo z moimi wlosami. Te odrosty, ktore mam to nie moj naturalny kolor Co sie stalo w moim ciemny brazem? Wyjasnijcie mi to prosze. Pozdrawiam
Karola8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-25, 12:12   #2
justyna1996
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 243
Wpisy w blogu: 1
Dot.: Moje w這sy zmieni造 kolor:(

Moja mama mia豉 podobnie. posz豉 do fryzjera po rade i powiedzia 瞠 trzeba ufarbowa znowu. Nie ma logicznego wyjanienia tego zjawiska. Niestety prawdopodobnie nie masz szans na odzyskanie koloru.
justyna1996 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-25, 13:14   #3
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

a moim zdaniem masz za kr鏒ki odrost 瞠by stwierdzi tak drastyczn zmian koloru, przy odro軼ie minimum 6 cm najlepiej takie rzeczy ocenia chyba
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-25, 14:23   #4
Karola8
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

Dzieki dziewczyny za odpowiedzi. Problem w tym,ze odrost jest juz raczej spory, bo mimo, ze nie rzuca sie w oczy to ostatnio farbowalam jakis rok temu na braz, wiec to ze odrost jest widac tylko jak sie dobrze przyjrze. W kazdym razie w ciagu roku wlosy urosly mi na pewno o wiecej niz 6 cm. Wlosy, ktore mi odrataja sa raczej zdrowe, wlosy blyszcza, nie wygladaja na zniszczone, mimo to brakuje im pigmentu. To co odrasta to nie to co pamietam i widze na zdjeciach sprzed 6 lat, bo wtedy zaczelam rozjasniac. No coz, troche mnie to wszystko zszokowalo, nie przypuszczalam,ze naturalny kolor moze tak wyjasniec. Pozdrawiam
Karola8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-25, 16:47   #5
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 11 993

Tw鎩 naturalny kolor mo瞠 si rozja郾i albo przyciemni. To normalne.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-08, 16:14   #6
kotka20093
BAN sta造

Wiadomo軼i: 941
Wpisy w blogu: 1

kolor w這s闚 z wiekiem mo瞠 sie zminiac np m鎩 tata jako dzieciak mia豉 w這sy jesne jak len dos這wnie bia貫 na zdj璚iach a jako doros造 facet mia czarne(teraz juz siwe:P) mo瞠 u ciebie jest na odwr鏒
kotka20093 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.