Jak to zrobić bez pomocy fryzjera? Pilne! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-04-26, 21:47   #1
yaoistka007
Raczkowanie

Question

Jak to zrobić bez pomocy fryzjera? Pilne!

Niedługo wybieram się w pewne miejsce i muszę uzyskać coś takiego na swojej głowinie. Aczkolwiek nie konieczne chcę iść do fryzjera, bo jak idę ze zdjęciem, to i tak wychodzę z widzimisiami fryzjerki. One chyba robią jakieś eksperymenty na moich włosach..
No więc, chciałabym sobie poradzić sama.. I stąd moje pytanie: jak zrobić coś takiego jak na zdjęciu? Chodzi mi o te włosy które stoją.. Mam mniej więcej tej długości włosy, tyle że nie mam tych które modelka ze zdjęcia ma najdłuższe. Ale tutaj rozchodzi się o te z wierzchu... te które tak stoją na czubku i odstają po bokach.. Poradźcie mi kochane wizażanki jak to zrobić

Edytowane przez yaoistka007
Czas edycji: 2010-04-26 o 21:49
yaoistka007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 22:48   #2
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Jak to zrobić bez pomocy fryzjera? Pilne!

Cytat:
Napisane przez yaoistka007 Pokaż wiadomość
Niedługo wybieram się w pewne miejsce i muszę uzyskać coś takiego na swojej głowinie. Aczkolwiek nie konieczne chcę iść do fryzjera, bo jak idę ze zdjęciem, to i tak wychodzę z widzimisiami fryzjerki. One chyba robią jakieś eksperymenty na moich włosach..
No więc, chciałabym sobie poradzić sama.. I stąd moje pytanie: jak zrobić coś takiego jak na zdjęciu? Chodzi mi o te włosy które stoją.. Mam mniej więcej tej długości włosy, tyle że nie mam tych które modelka ze zdjęcia ma najdłuższe. Ale tutaj rozchodzi się o te z wierzchu... te które tak stoją na czubku i odstają po bokach.. Poradźcie mi kochane wizażanki jak to zrobić
miałam podobną fryzurę kiedyś, robiłam tak lakierem, ale to raczej chyba trudne, a może gumą?
Meadow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 07:45   #3
LaLaRe87
Rozeznanie

witaj, miałam taką samą fryzurke. używałam lakieru taft looks, taki pomarańczowy. świetnie trzyma włosy pamietaj,ze im krotsze wlosy te na górze tym lepiej mozna je układac. im dluzsze tym bardziej nie chcą sie trzymac.
w razie pytań pisz na pw

Moja Marcelinka
LaLaRe87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 13:11   #4
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

miałam kiedys identyczną fryzurkę. Włosy musisz miec pocieniowane od samego czubka, tak ze te wierzchnie warstwy są najkrótsze i wtedy bardzo łatwo je tak zmierzwic. Jak to robiłam gumą Joanny profesjonalną niebieską. To była wygoda taka fryzurka i tak wiecznie była zmierzmiowa i tak, nie trzeba się było czesac, pare ruchów i juz byłam gotowa do wyjścia
Stary 2010-04-27, 14:40   #5
yaoistka007
Raczkowanie

Dziękuje Wam za odpowiedzi
Tak sobie myślę, że może zaryzykuję i pójdę do fryzjera, bo sama chyba nie wycieniuje sobie tych na samym czubku.. Bynajmniej próbowałam, i tak nie za dobrze mi to wychodzi. Przeceniłam swoje możliwości..
Tyle, że się boję że i tak zrobi mi nie wiadomo co na głowie.
Zawsze tak jest, chce coś zrobić sama, stwierdzam że nie umiem, idę do fryzjera a potem płaczę. A tym razem chce być zadowolona, bo nie odwołam wyjazdu z powody spierniczonej fryzury..

Dziewczyny które miały taką fryzurkę: też miałyście takie dłuższe pod spodem? Zastanawiam się czy to będzie dobrze wyglądać, jeśli ja włosy ze spodu mam krótkie..
Stary 2010-04-27, 15:20   #6
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

ja miałam dłuższe, bo cieniowała mi z włosów dotykających ramion
ale myślę, że z krótkimi tez będzie fajnie, ja chciałam mieć taki właśnie jakiś bardziej japoński fryz i taki też miałam, powiedziałam fryzjerce, że chcę ścieniować bardzo mocno włosy, chyba nie zrozumiała jak bardzo, bo jak jej powiedziałam "jeszcze krótsze z góry" to się zdziwiła, ale fryzurę wyszła taka jaka chciałam
Meadow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 20:00   #7
yaoistka007
Raczkowanie

Ojj japoński fryz to ja też chciałam, tyle że jak narazie znalazłam tylko to.
Ja akurat nie potrafię chyba tłumaczyć na sucho fryzjerkom co chce uzyskać więc zabiorę zdjęcie.
Boję się tylko z tym wycieniowaniem tego że mi tak wycieniuje że uszy mi odsłoni, a ja mam takiee nie przylegające no i nie będzie wesoło jak mi wyjdą.
Pójdę w piątek i się okaże. Najwyżej potem założę worek na głowę i będe tak chodzić póki nie odrosną
Stary 2010-04-28, 08:46   #8
LaLaRe87
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez yaoistka007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny które miały taką fryzurkę: też miałyście takie dłuższe pod spodem? Zastanawiam się czy to będzie dobrze wyglądać, jeśli ja włosy ze spodu mam krótkie..
jak najbardziej! ja miałam długie,za łopatki. akurat teraz od ok. 5 miesiecy zapuszczam górę [czyli te krótkie ] bo myślę nad innym szaleństwem.
tylko jest jedno ALE - te włosy najkrótsze masakrycznie szybko odrastają - kilka milimetrów i juz nie chca sie układać jak powinny. Ja latałam podcinać fryzurke co 2-3 tyg. .. Ale bajer niezły jest

wklejam Ci mój fryz [ usunełam tylko twarz ]

Moja Marcelinka

Edytowane przez LaLaRe87
Czas edycji: 2010-04-28 o 08:49
LaLaRe87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 20:43   #9
JoannaIrminaTitina
Raczkowanie

jak ułożyć włosy żeby wyglądały tak
JoannaIrminaTitina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 22:54   #10
yaoistka007
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez LaLaRe87 Pokaż wiadomość
tylko jest jedno ALE - te włosy najkrótsze masakrycznie szybko odrastają - kilka milimetrów i juz nie chca sie układać jak powinny. Ja latałam podcinać fryzurke co 2-3 tyg. .. Ale bajer niezły jest
Ojej no trudno, to się będzie podcinało. Ale fryzurke masz bardzo ładną Tylko właśnie masz długie pod spodem i to tak fajnie wygląda
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości