POMOCY!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-01-10, 12:55   #1
ufcio1
Raczkowanie

POMOCY!!!!

wczoraj farbowalam sobie włosy na kolor ciemny i zauwazylam rozdwajajace sie koncowki.... czy to przez farbowanie??(farbuje włosy raz na 4 miesiace) czy jest jakies skuteczny i tani sposob na pobycie sie tych końcówek bez pomocy nożyczek?? dodam, ze moje włosy zawsze są zdrowe i traktowane tak jak byc powinny
ufcio1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-10, 14:49   #2
anastasia
Raczkowanie

Re: POMOCY!!!!

koncowki napewno nierozwoily sie z powodu jednego farbowania-musialy byc wczesniej rozdwojone,ale poprostu tego niezauwazylas. o ile wiem to niema rzadnego sposobu na rozdwojone koncowki oprocz podciecia,ale moim zdaniem niemusisz sie tego obawiac bo przeciesz fryzjer moze ci podciac koncowki bez znacznej zmany dlugosci wlosow .jak je podetniesz to mozesz zaczac stosowac rozne preparaty na rozdwojone koncowki dostepne w sklepach.powodzenia!!
Stary 2004-01-10, 15:03   #3
aanuszka
Raczkowanie

Zgadzam się z poprzedniczką. Jedyny ratunek to podcięcie końcówek. Nie ma super proparatu, który może w 100% zregenerować i odbudować końcówki. Po prostu stosuj baslamy i odżywki - lepiej zapobiegać niż leczyć! Może spróbuj tak chwalony na KW wosk do włosów?
Pozdrawiam
aanuszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-10, 16:11   #4
ufcio1
Raczkowanie

dziekuje wam za szybką odpowiedz hihi... pojde do frzyjera i mam nadzieje, ze zrobi mi z tmyi włosami porządek pozdrawiam
ufcio1 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości