Nowy własny kolor - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-01-12, 19:54   #1
Agy
Raczkowanie

GG do Agy

Nowy własny kolor

Hej, jestem nowa na tym forum, chociaż już od paru tygodni sledzę co się tutaj dzieje. Mam nadzieję, że pomożecie mi. Otóż, mam włosy w kolorze "mysim", od ładnych paru lat robię jasne pasemka/balejaż, znudziło mnie jednak ciągłe farbowanie widocznych odrostów i chciałabym wrócić do swojego koloru. Czy jest jakaś farba, która nie wyjdzie rudawa? Chciałabym mieć ciemny popielaty blond, ale kiedyś zafarbowałam to już po paru myciach włosy miały odcień rudawy.Podpowiedzcie mi. Dzięki
Agy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-13, 19:13   #2
201608040942
Konto usunięte

Re: Nowy własny kolor

oj to ty taka jak ja jestes pani lato ja nienawidze swoich wlosow bez pasemek sa takie mysie ale jakos nie mam widocznych odrostow wygladam naturalnie jak za nastolatki kiedy to mialam naturalnie jasne wloski. Odrosty farbuje co 4 do 6 miesiecy. Kiedys farbowalam sie na kasztany ale takie ciemne az nawet po czerwonosci moja mama przepadala za tymi kolorami i plakala bo na jej ciezkich do farbowania wloskach nigdy kolor nie wyszedl taki jak u mnie tylko pod rudawy, co przy naszej chlodnej cerze to koszmar. Jesli nie znalazlas farby w sklepach ktora by nie wyplowiala to moze idz to fryzjera tam powinni miec cos co nie wyblaknie , aha nie myj wloskow czamponami przeciwlupiezowymi bo wtedy i najlepsza farba wyblaknie i moze przezuc sie na szampon pokrzywowy, ktory naturalnie zciemna wloski moze i farba nie bedzie plowiec?
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości